PZLA KLUBY UCZESTNICZĄCE W ZAWODACH PZLA
OLSZYNA, 23.03.2019
91. PZLA Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych (U18, U20, S)
LP WOJ KLUB KOD MIASTO ULICA NIP OSOBOSTARTY OSOBY
1. ... niestowarzyszona ... 1 1
2. ... niestowarzyszony ... 1 1
3. DS KL Ziemia Kłodzka 57-360 Ołdrzychowice Kłodzkie Kłodzka 20 8831858238 2 2
4. DS KS AZS AWF Wrocław 51-612 Wrocław Aleja Paderewskiego 35 896-000-46-27 7 7
5. DS KS SMS Szklarska Poręba 58-580 Szklarska Poręba Pl. Sportowy 5 6112772202 7 7
6. DS MKL 12 Jelenia Góra 58-506 Jelenia Góra Grunwaldzka 64 a 611-23-87-504 1 1
7. DS MKS MOS Wrocław 51-616 Wrocław Parkowa 18/26 898-18-74-440 5 5
8. DS MKS Piast Lwówek Śląski 59-600 Lwówek Śląski Jana Pawła II 35 616-138-42-91 1 1
9. DS MKS Siechnice 55-011 Siechnice Sportowa 5 8961573592 1 1
10. DS MLKS Echo Twardogóra 56-416 Twardogóra 1-go Maja 2 9111061357 1 1
11. DS SL GKS Olsza Olszyna 59-830 Olszyna Kolejowa 12 613-153-17-06 12 12
12. DS SSMKS Parasol Wrocław 54-155 Wrocław Lotnicza 72 894-25-56-629 5 5
13. DS UKS Piast Bolków 59-420 Bolków Szpitalna 16 695 14 08 577 1 1
14. DS UKS Sprint Legnica 59-220 Legnica Wierzyńskiego 1 6912360346 4 4
15. DS WKS Oleśniczanka Oleśnica 56-400 Oleśnica ŚL. Kopernika 13 911-10-55-724 5 5
16. DS WKS Śląsk Wrocław 53-434 Wrocław Oporowska 62 896 000 44 49 2 2
17. KP CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 85-915 Bydgoszcz Gdańska 163 967-121-11-31 10 10
18. KP GKS Olimpia Grudziądz 86-300 Grudziądz Piłsudskiego 14 001069502 5 5
19. KP LKS Vectra Włocławek 87-800 Włocławek ul. Chopina 10/12 888-14-62-703 6 6
20. KP LUKS Ogrodnik Bydgoszcz 85-836 Bydgoszcz ul.Filmowa 1 953-21-58-195 1 1
21. KP LUKS Start Nakło 89-100 Nakło nad Notecią Stokrotkowa 2 558-18-61-567 5 5
22. KP MKL Toruń 87-100 Toruń ul.Bema 23/29 9562146529 3 3
23. KP MKS Inowrocław 88-100 Inowrocław Wierzbińskiego 2 556-274-82-78 1 1
24. KP MLKS Nadwiślanin Chełmno 86-200 Chełmno Hallera 11 875-13-10-805 2 2
25. KP MUKL Brodnica 87-300 Brodnica Kochanowskiego 13 874-169-01-37 3 3
26. KP UKB Szubin 89-200 Szubin Ul. Jana Pawła II 14 562-13-15-897 2 2
27. KP UKS Czapla Białe Błota 86-005 Białe Błota Czysta 1a 554-266-65-60 1 1
28. LB Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 67-100 Nowa Sól 1 Maja 24/3 9252128158 1 1
29. LB ALKS AJP Gorzów Wlkp. 66-400 Gorzów Wlkp. Chopina 52 5993164688 3 3
30. LB KS Team Baryła Gorzów 66-400 Gorzów Wielkopolski Warszawska 99/1 5993190757 2 2
31. LB KS Żary Runners Team 68-200 Żary Okrzei 22 9282080485 1 1
32. LB LKS Lubusz Słubice 69-100 Słubice Sportowa 1 598-13-07-018 4 4
33. LB LLKS Osowa Sień 66-400 Wschowa Zacisze 1 497 001 47 72 3 3
34. LB MKST Astra Nowa Sól 67-100 Nowa Sól Garbarska 6/2 925-14-18-077 5 5
35. LB MLKS Agros Żary 68-200 Żary Leśna 34 928-14-28-762 1 1
36. LB ULKS Uczniak Szprotawa 67-300 Szprotawa Henryków 54 9241693133 2 2
37. LB ZLKL Zielona Góra 65-056 Zielona Góra Pl.Matejki 3a 929-10-67-691 5 5
38. LD AZS Łódź 91-404 Łódź Lumumby 22/26 7251572513 2 2
39. LD LKS Omega Kleszczów 97-410 Kleszczów Sportowa 3 769-110-63-76 4 4
40. LD MKS Aleksandrów Łódzki 95-070 Aleksandrów Łódzki Bankowa 7/11 9471813859 1 1
41. LD MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 96-200 Rawa Mazowiecka Kościuszki 19 8351477938 4 4
42. LD OLTS Opoczno Sport Team 26-300 Opoczno M.C Skłodowskiej 8/27 768-18-26-525 3 3
43. LD RKS Łódź 93-423 Łódź Rudzka 37 729 11 82 801 2 2
44. LD UKS Czempion Bełchatów 97-400 Bełchatów Czapliniecka 96 7692232870 1 1
45. LD UKS Dziesiątka Radomsko 97-500 Radomsko Makuszyńskiego 25 7721087727 3 3
46. LD UKS Lisy Zgierz 95-100 Zgierz Parzęczewska 46 7321805461 2 2
47. LD ULKS MOSiR Sieradz 98-200 Sieradz SPORTOWA 1 8272280064 1 1
48. LU KS Agros Zamość 22-400 Zamość Krolowej Jadwigi 8 922-000-80-43 8 8
49. LU LKS Znicz Biłgoraj 23-400 Biłgoraj Targowa 15 9181109997 1 1
50. LU MKS Agros Chełm 22-100 Chełm I PUłKU SZWOLEŻERÓW 15 A 563-21-25-543 1 1
51. LU TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 22-600 Tomaszów Lubelski Al. Sportowa 8 921 13 73 234 2 2
52. MA KS AZS AWF Kraków 31-531 Kraków Śniadeckich 12b 676-10-22-863 6 6
53. MA KS Cracovia 1906 Kraków 30-062 Kraków al. 3 Maja 11A 6772283952 1 1
54. MA KU AZS PWSZ w Tarnowie 33-100 Tarnów Mickiewicza 8 873-28-53-278 2 2
55. MA LKS Kłos Olkusz 32-300 Olkusz Nullo 32 637 180 55 28 2 2
56. MA MKS Rabka-Zdrój 34-700 Rabka-Zdrój Jana Pawła II 41 7352534709 1 1
57. MA MLUKS Tarnów 33-100 Tarnów Os.Legionów 16 8732867240 2 2
58. MA TS Wieliczanka Wieliczka 32-020 Wieliczka ul.Sadowa 1 A 6831860524 2 2
59. MA UKS bieganie.pl Stryszawa 34-205 STRYSZAWA STRYSZAWA 5521682660 1 1
60. MA UKS Budowlani Nowy Sącz 33-300 Nowy Sącz ul.Szwedzka 17 734 284 92 97 4 4
61. MA UKS Kusy Bukowno 32-332 Bukowno Spacerowa 1 637 206 75 64 3 3
62. MA ULKS Fajfer 2001 Łapanów 32-740 Łapanów Łapanów 195 (SP) 868-17-35-295 4 4
63. MA ULKS Lipinki 38-305 Lipinki Lipinki 48 7381989335 4 4
64. MA WKS Wawel Kraków 30-084 Kraków Podchorążych 3 677-15-61-478 5 5
65. MZ GKS Wilga Garwolin 08-400 Garwolin Sportowa 34 826-106-36-76 4 4
66. MZ KS Maków Biega 06-200 Maków Mazowiecki Kopernika 11/32 757-14-81-404 1 1
67. MZ MKS Pogoń Siedlce 08-110 Siedlce Prusa 6 821-10-09-232 3 3
68. MZ MKS Polonia Warszawa 00-206 Warszawa Konwiktorska 6 525-23-51-486 5 5
69. MZ OKLA Ostrołęka 07-409 Ostrołęka Jaracza 2/8 7582360153 1 1
70. MZ OKS Start Otwock 05-400 Otwock Sportowa 1 532-001-64-88 3 3
71. MZ RK Athletics Warszawa 02-860 Warszawa Czterech Wiatrów 37 521-368-99-79 1 1
72. MZ RLTL ZTE Radom 26-600 Radom ul.Toruńska 7 796 106 14 72 8 8
73. MZ SRS Kondycja Piaseczno 05-500 Piaseczno ul.1 Maja 16 1231171096 6 6
74. MZ UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 05-515 Nowa Iwiczna Krasickiego 56 123 103 49 10 1 1
75. MZ UKS Olimp Kozienice 26-900 Kozienice Głowaczowska 48 812-181-56-33 1 1
76. MZ UKS Siódemka Ostrołęka 07-410 Ostrołęka Hallera 12 758-228-39-61 5 5
77. MZ WLKS Nowe Iganie 08-110 Nowe Iganie Siedlecka 49 821-10-08-600 2 2
78. OP AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 45-758 Opole Prószkowska 76/9A 7542948609 2 2
79. OP MUKS Gim 2 Nysa 48-303 Nysa B.Prusa 14 753-21-05-737 5 5
80. OP MULKS Juvenia Głuchołazy 48-340 Głuchołazy Marii Skłodowskiej - Curie 9 7532036870 1 1
81. OP UKS-MOS Opole 45-061 Opole Katowicka 14 7542715839 1 1
82. PD KS Parkiet Hajnówka 17-200 HAJNÓWKA 3-go MAJA 51 6030077625 2 2
83. PD KS Podlasie Białystok 15-465 Białystok Włókiennicza 4 966-07-86-827 16 16
84. PD LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 18-402 Łomża Wojska Polskiego 113 718-20-34-088 21 21
85. PD UKS Technik Augustów 16-300 Augustów Aleja Kardynała Wyszyńskiego 3 846-12-62-245 4 4
86. PK CWKS Resovia Rzeszów 35-111 Rzeszów Wyspiańskiego 22 8131008756 9 9
87. PK KB Krościenko Wyżne 38-422 Krościenko Wyżne Sportowa 17 684-262-61-05 2 2
88. PK KB Witar Tarnobrzeg 39-400 Tarnobrzeg Al. Niepodległości 2 867-20-08-130 2 2
89. PK KKB MOSiR Krosno 38-400 Krosno Bursaki 41 684-22-15-856 3 3
90. PK KS Komunalni Sanok 38-500 Sanok JANA PAWŁA II 59 687-10-90-541 1 1
91. PK LKS Stal Mielec 39-300 Mielec Solskiego 1 8171485161 3 3
92. PK MKL Sparta Stalowa Wola 37-450 Stalowa Wola Staszica 2 865-11-84-347 2 2
93. PK MKS Stal Nowa Dęba 39-460 Nowa Dęba Chopina 3 8670003329 1 1
94. PK UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 36-100 Kolbuszowa Piłsudskiego 53 B 814-168-43-58 1 1
95. PK ULKS Technik Trzcinica 38-207 Przysieki Trzcinica 79 685-20-22-596 4 4
96. PM AML Słupsk 76-200 Słupsk Madalińskiego 4 839-317-58-86 3 3
97. PM AZS-AWFiS Gdańsk 80-336 Gdańsk Czyżewskiego 29 584-10-20-469 4 4
98. PM CMKL Człuchów 77-300 Człuchów Średnia 4a 843-15-70-226 2 2
99. PM GKS Cartusia Kartuzy 83-300 Kartuzy Gdańska 15 589–15–63–539 1 1
100. PM GKS Żukowo 83-330 Żukowo Mściwoja 6 5891938376 5 5
101. PM KUKS Remus Kościerzyna 83-400 Kościerzyna ul. 3-go Maja 9A 591-15-50-446 3 3
102. PM LKS Fenix Słupsk 76-200 Słupsk Madalińskiego 4 8393178850 1 1
103. PM LKS Jantar Ustka 76-270 Ustka Bursztynowa 12 839-26-64-117 3 3
104. PM LKS Zorza Gdynia 81-538 Gdynia ul.Olimpijska 5/9 586-20-47-580 7 7
105. PM LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 83-220 Skórcz Starogardzka 15 5922171250 1 1
106. PM MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 89-600 Chojnice Mickiewicza 12 5552114951 5 5
107. PM MKS Sambor Tczew 83-110 Tczew ul.Wł. Jagiełły 8 593-10-91-007 3 3
108. PM MLKS Baszta Bytów 77-100 Bytów ul.A.Mickiewicza 13 842 10 22 115 2 2
109. PM SKLA Sopot 81-842 Sopot Wybickiego 48 585-10-11-360 4 4
110. PM UKS Bliza Władysławowo 84-120 Władysławowo Morska 1 587-15-22856 1 1
111. PM UKS Wiking Rychnowy 77-300 Człuchów Rychnowy 5 8431533030 7 7
112. PM ULKS Talex Borzytuchom 77-141 Borzytuchom Szkolna 1 842-15-88-868 8 8
113. SK KKL Kielce 25-043 Kielce Drogosza 1 959-166-90-00 5 5
114. SK KLKS Juventa-Kobex Starachowice 27-200 Starachowice Prądzyńskiego 2 664-17-49-249 2 2
115. SK MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski Bałtowska 189a 661-155-09-18 1 1
116. SK SSR Olimp Strawczyn 26-067 Strawczyn Żeromskiego16 9591949900 5 5
117. SK ULKS Gryf Rytwiany 28-236 Rytwiany Szkolna 9 866-173-47-89 1 1
118. SK UMKS Nadir Jędrzejów 28-300 Jędrzejów Przypkowskiego 43 656-14-95-835 4 4
119. SL AZS-AWF Katowice 40-065 Katowice Mikołowska 72a 634-10-13-320 6 6
120. SL CKS Budowlani Częstochowa 42-200 Częstochowa Dąbrowskiego 58/64 5731211777 12 12
121. SL GKS Piast Gliwice 44-100 Gliwice Zwycięstwa 36 631-21-25-453 1 1
122. SL KS Sprint Bielsko-Biała 43-382 Bielsko-Biała Jaworzańska 120 5471067650 1 1
123. SL LKS Pogórze Skoczów 43-430 Skoczów Pogórze Krosowa 89 548-19-95-162 2 2
124. SL LKS Pszczyna 43-200 Pszczyna Bogedaina 22 638 00 01 166 4 4
125. SL MKS-MOS Katowice 40-282 Katowice Paderewskiego 46 a 954-23-57-192 3 3
126. SL MKS-MOS Płomień Sosnowiec 41-209 Sosnowiec Al. Mireckiego 4 644-28-25-539 4 4
127. SL MKS-MOSM Bytom 41-902 Bytom Powstańców Śląskich 2 6262433542 9 9
128. SL MKS-SMS Victoria Racibórz 47-400 Racibórz Kozielska 19 639-17-05-178 1 1
129. SL MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 41-300 Dąbrowa Górnicza Konopnickiej 29 629-21-70-981 1 1
130. SL MUKS SZS Cieszyn 43-400 Cieszyn al. Jana Łyska 21 548-23-27-830 4 4
131. SL TS AKS Chorzów 41-500 Chorzów Filarowa 627-24-53-196 3 3
132. SL UKS Chromik Mysłowice 41-400 Mysłowice Powstańców 23 2220897625 1 1
133. WN GUKS Asy Dywity 11-001 Dywity Spóldzielcza 4 739-32-92-665 1 1
134. WN KS AZS UWM Olsztyn 10-720 Olsztyn Prawocheńskiego 7 7391030982 2 2
135. WN KS Zamek Kurzętnik 13-306 Kurzętnik Betoniarska 8a 8771290916 2 2
136. WN MKS Truso Elbląg 82-300 Elbląg Kościuszki 77A 578-25-76-968 8 8
137. WP KS Energetyk Poznań 60-780 Poznań Grunwaldzka 1 7792006618 4 4
138. WP KS Gwardia Piła 64-920 Piła Żeromskiego 90 764-18-32-904 3 3
139. WP KS Stal LA Ostrów Wlkp. 63-400 Ostrów Wielkopolski Strzelecka 76 A/3 6222812003 6 6
140. WP KU AZS UAM Poznań 61-602 Poznań Zagajnikowa 9 781-13-58-130 1 1
141. WP LKS Orkan Ostrzeszów 63-500 Ostrzeszów Ul. Kąpielowa 5140192918 4 4
142. WP LKS OSiR Pleszew 63-300 Pleszew pl.Kościuszki 3 617-20-52-635 7 7
143. WP LUKS Orkan Września 62-300 Września Kaliska 2 A 789 145 88 32 2 2
144. WP MKL Jarocin 63-200 Jarocin Franciszkańska 1 6172213009 3 3
145. WP MKS Gniezno 62-200 Gniezno os. Kazimierza Wielkiego 33 7842197484 1 1
146. WP MKS Juvenia Puszczykowo 62-040 Puszczykowo Kasprowicza 3 (LO) 78 31 68 46 02 5 5
147. WP MKS-MOS Śrem 63-100 Śrem Chopina 4/62 785-177-48-34 1 1
148. WP OŚ AZS Poznań 61-705 Poznań Noskowskiego 25 7780169527 9 9
149. WP PLKS Gwda Piła 64-920 Piła Żeromskiego 90 7641251610 4 4
150. WP UKS 12 Kalisz 62-800 Kalisz Długosza 14 618-18-63-681 3 3
151. WP UKS Jedynka Gostyń 63-800 Gostyń ul.Kościelna 4 6961709955 2 2
152. WP UKS Orkan Środa Wlkp. 63-000 Środa Wlkp. Kosynierów 2 B 786-15-40-753 2 2
153. WP WMLKS Nadodrze Powodowo 64-200 Wolsztyn Powodowo 1 9231546198 4 4
154. ZP KB Dziesiątka Białogard 78-200 Białogard Staromiejska 29 6722078693 3 3
155. ZP KL Bałtyk Koszalin 75-015 Koszalin Wł.Andersa 16 669-10-21-828 2 2
156. ZP KL Iskra Białogard 78-200 Białogard Moniuszki 49 672-17-87-275 1 1
157. ZP KS Hanza Goleniów 72-100 Goleniów Wojska Polskiego 28 856-184-65-66 3 3
158. ZP MKL Szczecin 71-344 Szczecin Litewska 20 852-05-06-744 5 5
159. ZP MKL Szczecinek 78-400 Szczecinek Wiatraczna 5 6731895569 1 1
160. ZP MKP Myślibórz 74-300 Myślibórz Armii Polskiej 24/1 5971671917 1 1
161. ZP MKS Hermes Gryfino 74-101 Gryfino Iwaszkiewicza 70 858-000-74-30 7 7
162. ZP MLUKS Mokasyn Płoty 72-310 Płoty ul.Batorego 15 857-17-95-853 2 2
163. ZP RAZ Szczecin 71-246 Szczecin Zawadzkiego 25/8 852-259-53-73 1 1
164. ZP UKS Barnim Goleniów 72-100 Goleniów Sportowa 25 856-18-05-828 1 1
165. ZP WMLKS Pomorze Stargard 73-110 Stargard Szczeciński Sportowa 1 8542403690 5 5