PZLA KLUBY UCZESTNICZˇCE W ZAWODACH PZLA
RUDA ¦LˇSKA, 19.06.2019
Mistrzostwa województwa ¶l±skiego U14
LP WOJ KLUB KOD MIASTO ULICA NIP OSOBOSTARTY OSOBY
1. MA Kraków Athletics Team 31-869 Kraków os. II Pułku Lotniczego 28/38 6751699305 2 1
2. SL AZS-AWF Katowice 40-065 Katowice Mikołowska 72a 634-10-13-320 6 3
3. SL CKS Budowlani Częstochowa 42-200 Częstochowa D±browskiego 58/64 5731211777 46 32
4. SL CTL ORLĘTA Częstochowa 42-280 Częstochowa Łomżyńska 53 5732858096 4 4
5. SL GKS Piast Gliwice 44-100 Gliwice Zwycięstwa 36 631-21-25-453 15 14
6. SL KS Sprint Bielsko-Biała 43-382 Bielsko-Biała Jaworzańska 120 5471067650 30 14
7. SL LKS Orzeł Kozy 43-340 Kozy Przecznia 3 9371522157 17 9
8. SL LKS Pogórze Skoczów 43-430 Skoczów Pogórze Krosowa 89 548-19-95-162 13 11
9. SL LKS Pszczyna 43-200 Pszczyna Bogedaina 22 638 00 01 166 23 17
10. SL MCKiS Jaworzno 43-600 Jaworzno Krakowska 8 632 17 89 678 6 6
11. SL MKS Czechowice-Dziedzice 43-502 Czechowice- Dziedzice Sobieskiego 48 6521707834 22 12
12. SL MKS Iskra Pszczyna 43-200 Pszczyna Bogedaina 22 638-000-50-46 16 9
13. SL MKS Żywiec 34-300 Żywiec KEN 3 5530010233 21 10
14. SL MKS-MOS Katowice 40-282 Katowice Paderewskiego 46 a 954-23-57-192 18 16
15. SL MKS-MOS Płomień Sosnowiec 41-209 Sosnowiec Al. Mireckiego 4 644-28-25-539 26 13
16. SL MKS-MOSM Bytom 41-902 Bytom Powstańców ¦l±skich 2 6262433542 24 19
17. SL MOS CSiR D±browa Górnicza 41-300 D±browa Górnicza Konopnickiej 29 629-21-70-981 8 4
18. SL MOSiR Łaziska Górne 43-170 Łaziska Górne Ogrodowa 50 635 17 91 846 1 1
19. SL MOSM Tychy 43-100 Tychy Piłsudskiego 12 6462600861 12 10
20. SL MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 44-230 Czerwionka-Leszczyny 3 Maja 42 6423190873 27 10
21. SL RMKS Rybnik 44-200 Rybnik Powstańców ¦l±skich 40/42 642-10-12-848 1 1
22. SL SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 43-300 Bielsko-Biała Doliny Miętusiej 27/21 5472160417 34 16
23. SL TL Pogoń Ruda ¦l±ska 41-706 Ruda ¦l±ska Energetyków 15 641-22-89-183 137 93
24. SL TL ROW Rybnik 44-200 Rybnik Gliwicka 72 6423176583 13 7
25. SL TS AKS Chorzów 41-500 Chorzów Filarowa 627-24-53-196 29 19
26. SL UKS 5 Plus Rydułtowy 44-280 Rydułtowy Strzelców Bytomskich 13 647-188-43-84 8 8
27. SL UKS Chromik Mysłowice 41-400 Mysłowice Powstańców 23 2220897625 32 22
28. SL UKS Czwórka Żory 44-240 Żory Ul. D±browskiego 15 , siedziba 651 161 95 83 6 4
29. SL UKS Olimpia Zabrze 41-800 Zabrze Gdańska 10 648-19-59-729 5 5
30. SL UKS Trójka Mikołów 43-190 Mikołów ul. Bandurskiego1 6351645116 31 17