PZLA KLUBY UCZESTNICZĄCE W ZAWODACH PZLA
TORUŃ, 25.01.2020
2. Mityng Pamięci Ireny Szewińskiej U16 i U14 i Mistrzostwa woj. kuj.-pom.- U14 i U16 oraz U10 i U12
LP WOJ KLUB KOD MIASTO ULICA NIP OSOBOSTARTY OSOBY
1. DS GKS Start Długołęka 55-090 Długołęka Słoneczna 39 8961538911 11 7
2. DS KS AZS AWF Wrocław 51-612 Wrocław Aleja Paderewskiego 35 896-000-46-27 2 1
3. DS WLKS Wrocław 53-508 Wrocław Kolejowa 36/1a 899-25-30-879 12 5
4. KP BKS Bydgoszcz 85-026 Bydgoszcz Żupy 2 554-031-42-36 37 26
5. KP BOSiR Barcin 88-190 Barcin Jakuba Wojciechowskiego 1a 562-179-16-50 21 20
6. KP CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 85-915 Bydgoszcz Gdańska 163 967-121-11-31 69 45
7. KP GKS Olimpia Grudziądz 86-300 Grudziądz Piłsudskiego 14 876 000 21 73 27 23
8. KP LIUKS Kruszwica 88-150 Kruszwica Kujawska 20 556-18-15-104 26 23
9. KP LKS Vectra Włocławek 87-800 Włocławek ul. Chopina 10/12 888-14-62-703 50 46
10. KP LUKS Serock 86-120 Serock Wyzwolenia 47, Serock 5591852914 9 9
11. KP LUKS Start Nakło 89-100 Nakło nad Notecią Stokrotkowa 2 558-18-61-567 29 22
12. KP MKL Toruń 87-100 Toruń ul.Bema 23/29 9562146529 43 28
13. KP MKS Inowrocław 88-100 Inowrocław Wierzbińskiego 2 556-274-82-78 11 5
14. KP MLKS Nadwiślanin Chełmno 86-200 Chełmno Hallera 11 875-13-10-805 25 18
15. KP MUKL Brodnica 87-300 Brodnica Kochanowskiego 13 874-169-01-37 11 9
16. KP MUKS Kangur Żnin 88--40 Znin Brzozowa12b 5621811855 15 11
17. KP UKB Szubin 89-200 Szubin Ul. Jana Pawła II 14 562-13-15-897 23 16
18. KP UKS Cyprianka 87-811 Fabianki Cyprianka 888-19-44-566 19 14
19. KP UKS Czapla Białe Błota 86-005 Białe Błota Czysta 1a 554-266-65-60 47 32
20. KP UKS Wyspiański Szubin 89-200 Szubin Kcyńska 1 5581862414 29 17
21. LB AZS-AWF Gorzów 66-400 Gorzów Wlkp. Estkowskiego 13 599-23-31-629 33 19
22. LD AZS Łódź 91-404 Łódź Lumumby 22/26 7251572513 5 3
23. LD LKS Omega Kleszczów 97-410 Kleszczów Sportowa 3 769-110-63-76 3 3
24. LD MKS Aleksandrów Łódzki 95-070 Aleksandrów Łódzki Bankowa 7/11 9471813859 23 16
25. LD UKS Błyskawica Domaniewice 99-334 Domaniewice Główna 13 834-16-59-974 1 1
26. LD UKS Czempion Bełchatów 97-400 Bełchatów Czapliniecka 96 7692232870 5 3
27. LD UKS Vis Skierniewice 96-100 Skierniewice Konopnickiej 5 836-152-10-90 4 2
28. LD UMLKS Pegaz Opoczno 26-300 Opoczno Partyzantów 1a 7681796847 6 3
29. LU KS Wisła Puławy 24-100 Puławy Hauke- Bossaka 1 7160005056 1 1
30. MA SKS Kusy Kraków 31-935 Kraków os. Handlowe 4 678-13-09-970 6 2
31. MZ AZS-AWF Warszawa 01-813 Warszawa Marymoncka 34 1181094524 8 4
32. MZ KM Aktywni Sochaczew 96-500 Sochaczew Grunwaldzka 6/39 8371769012 6 4
33. MZ KS Atak Agrykola Warszawa 03-242 Warszawa Kondratowicza15m41 5242890230 2 1
34. MZ MUKS Płock 09-402 Płock ul.Sportowa 3 774-273-71-71 7 7
35. MZ OKS Skra Warszawa 02-034 Warszawa Wawelska 5 7010356251 20 15
36. MZ PTT Delta Płock 09-410 Płock Jana Pawła II 33/36 7743148011 4 4
37. MZ UKS Filipides Teresin 96-515 Teresin Al.XX-Lecia 32 837-181-49-36 14 14
38. MZ UKS Młodzik Warszawa 01-631 Warszawa Potocka 33a/26 521-349-12-08 1 1
39. MZ UKS MTE Milanówek 05-822 Milanówek Brzozowa 1a 5291814683 24 13
40. MZ UKS Siódemka Ostrołęka 07-410 Ostrołęka Hallera 12 758-228-39-61 8 5
41. MZ UKS Sprint 2020 Warszawa 01-651 Warszawa Gwiaździsta 25/47 524 27 04 730 18 9
42. PM AML Słupsk 76-200 Słupsk Madalińskiego 4 839-317-58-86 35 25
43. PM CMKL Człuchów 77-300 Człuchów Średnia 4a 843-15-70-226 5 4
44. PM KKL Rodło Kwidzyn 82-500 Kwidzyn Sportowa 6 581 18 39 288 6 6
45. PM KL Gdynia 81-538 Gdynia Olimpijska 5 586-14-04-316 11 6
46. PM KL Lechia Gdańsk 80-221 Gdańsk Traugutta 29 957-08-07-603 7 4
47. PM KS Wejher Wejherowo 84-200 Wejherowo os. Kaszubskie 26/57 5881951748 9 5
48. PM KUKS Remus Kościerzyna 83-400 Kościerzyna ul. 3-go Maja 9A 591-15-50-446 7 7
49. PM LKS Ziemi Puckiej Puck 84-100 Puck Al.Lipowa 3c 587-13-79-531 5 3
50. PM LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 83-220 Skórcz Starogardzka 15 5922171250 2 2
51. PM MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 89-600 Chojnice Mickiewicza 12 5552114951 2 1
52. PM MKS Sambor Tczew 83-110 Tczew ul.Wł. Jagiełły 8 593-10-91-007 15 8
53. PM RKS Rumia 84-230 Rumia ul.Mickiewicza 43 958 119 82 14 9 6
54. PM SKLA Sopot 81-842 Sopot Wybickiego 48 585-10-11-360 19 19
55. PM UKS Wiking Rychnowy 77-300 Człuchów Rychnowy 5 8431533030 1 1
56. PM ULKS Skoczek Pogórze 81-198 Pogórze Szkolna 15 5871701398 20 15
57. PM ULKS Talex Borzytuchom 77-141 Borzytuchom Szkolna 1 842-15-88-868 15 15
58. SL GKS Piast Gliwice 44-100 Gliwice Zwycięstwa 36 631-21-25-453 1 1
59. SL MCKiS Jaworzno 43-600 Jaworzno Krakowska 8 632 17 89 678 1 1
60. SL MKS-MOS Katowice 40-282 Katowice Paderewskiego 46 a 954-23-57-192 2 1
61. SL MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 41-300 Dąbrowa Górnicza Konopnickiej 29 629-21-70-981 6 3
62. WN CSiR Susz 14-240 Susz Piastowska 5 C 7441742421 5 5
63. WN GSLA Gierzwałd 14-107 Gierzwałd Gierzwałd 33 741-209-03-87 3 2
64. WN LKS Lubawa 14-260 Lubawa Łąkowa 8 774-172-80-71 7 5
65. WN NKS Nowe Miasto Lubawskie 13-300 Nowe Miasto Lubawskie Tysiąclecia 43 877-1456624 6 4
66. WN Orka Iława Athletics 14-200 Iława Chełmińska 1 7441781958 7 4
67. WN UKS MOSiR Działdowo 13-200 Działdowo Robotnicza 10 5711615477 15 10
68. WP KS Stal LA Ostrów Wlkp. 63-400 Ostrów Wlkp. Strzelecka 76 A/3 6222812003 41 25
69. WP PLKS Gwda Piła 64-920 Piła Żeromskiego 90 7641251610 3 3
70. WP UKS 12 Kalisz 62-800 Kalisz Długosza 14 618-18-63-681 9 9
71. WP UKS Skoczek Władysławów 62-710 Władysławów Kaliska 19 668-14-53-443 9 6
72. WP UKS Sprint Przeźmierowo 62-081 Przeźmierowo Krótka 13 7772611397 18 9
73. WP UKS Sprinter Słodków 62-700 Turek Słodków 21 B 668-19-21-832 12 12
74. ZP MKL Maraton Świnoujście 72-600 Świnoujście ul.B.Chrobrego 20/12 855-15-15-342 6 6
75. ZP STS Pomerania Szczecinek 78-400 Szczecinek Wodociagowa 2c/1 6731627509 7 7