Internetowe zgłoszenia do imprezy: Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 w Biegach Przełajowych
POZNAŃ, 09.03.2019
 
2.5 km przełaje K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STEMPNIAK Paulina 2004-06-12 Z/1642/18

TAK

239 NumerPDF UKS Piątka Jarocin 2019

2
MUSIELAK Jagoda 2004-05-24 Z/1944/19

TAK

166 NumerPDF MKS-MOS Śrem 2019

3
KURZAWA Marta 2004-03-29 Z/1775/18

TAK

121 NumerPDF MKL Jarocin 2019

4
SKROBANEK Zofia 2005-02-16 Z/1561/19

TAK

3 NumerPDF MKP Szczecinek 2019

5
SKROBANEK Hanna 2005-02-16 Z/1560/19

TAK

2 NumerPDF MKP Szczecinek 2019

6
FRIEBE Angelika 2004-08-03 Z/2591/17

TAK

605 NumerPDF UKS Przełaj Żerków 2019

7
KASPRZAK Rozalia 2005-02-18 Z/2592/17

TAK

603 NumerPDF UKS Przełaj Żerków 2019

8
ROŻEK Olga 2005-04-18 Z/1825/19

TAK

165 NumerPDF MKS-MOS Śrem 2019

9
ZAKRZEWSKA Kaja 2004-12-29 Z/4901/18

TAK

68 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2019

10
BARANEK Aleksandra 2004-01-23 Z/1559/19

TAK

6 NumerPDF MKP Szczecinek 2019

11
KOWALEWSKA Amelia 2005-09-07 Z/0572/18

TAK

955 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2019

12
SZCZEPKOWSKA Zofia 2004-02-03 Z/1851/19

TAK

60 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2019

13
JANKOWIAK Gabriela 2005-06-23 Z/2831/18

TAK

454 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

14
WICZKOWSKA Julia 2004-02-14 Z/0930/18

TAK

60 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2019

15
LUCHCIŃSKA Martyna 2005-06-07 Z/5155/18

TAK

67 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2019

16
SZCZODRZYŃSKA Agata 2005-01-31 Z/2660/17

2018

345 NumerPDF UKS Dąb Suchy Las 2019

17
BIESZ Julia 2004-08-08 Z/3763/17

TAK

461 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

18
SZCZĘŚNIAK Aleksandra 2005-07-12 Z/5271/18

TAK

26 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard 2019

19
PRZYBYLAK Oliwia 2005-12-31 Z/1088/19

TAK

175 NumerPDF MLUKS Mokasyn Płoty 2019

20
SMOGUŁA Weronika 2004-09-13 Z/5524/18

TAK

443 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2019

21
DUDKA Julia 2005-02-17 Z/1828/19

TAK

7 NumerPDF LKLA Krokus Astromal Leszno 2019

22
KACZMAREK Sandra 2005-10-26 Z/0799/19

TAK

85 NumerPDF LKS OSiR Pleszew 2019

23
SPARNIUK Alicja 2005-01-09 Z/5181/18

TAK

12 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2019

24
NADSKAKUŁA Weronika 2004-08-09 Z/2131/16

TAK

18 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2019

25
DRĄG Amelia 2005-03-09 Z/4627/17

TAK

409 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2019

26
WIERZBOWSKA Kalina 2005-09-21 Z/5182/18

TAK

20 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2019

27
ODZIEMEK Olga 2004-07-31 Z/2724/18

TAK

180 NumerPDF UKS 12 Kalisz 2019

28
WIŚNIEWSKA Emilia 2005-02-04 Z/1053/18

TAK

189 NumerPDF UKS 12 Kalisz 2019

29
CHOLUBOWSKA Aleksandra 2004-09-03 Z/5454/18

2018

175 NumerPDF LKLA Krokus Astromal Leszno 2019

30
MIKOŚ Gabriela 2004-04-13 Z/4127/18

TAK

967 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2019

31
CHOCIANOWSKA Hanna 2004-09-19 Z/2453/17

2018

5 NumerPDF LKLA Krokus Astromal Leszno 2019

32
SZCZEPANKIEWICZ Beata 2004-06-09 Z/4131/18

TAK

814 NumerPDF MKS Gniezno 2019

33
BUBACZ Wanessa 2005-03-16 Z/0870/19

TAK

967 NumerPDF MKS Gniezno 2019

34
TEOFILEWSKA Zofia 2005-01-04 Z/0987/19

TAK

6 NumerPDF UKS Achilles Leszno 2019

35
GRAD Jagoda 2005-04-22 Z/0797/19

TAK

86 NumerPDF LKS OSiR Pleszew 2019

 
1.5 km przełaje K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZDRZENICKA Julia 2004-01-14 Z/1706/18

TAK

716 NumerPDF MKP Myślibórz 2019

2
URBANIAK Kalina 2004-07-13 Z/1531/17

2018

346 NumerPDF UKS Dąb Suchy Las 2019

3
GOŚCINIAK Marcelina 2004-07-12 Z/0688/19

TAK

121 NumerPDF MKL Jarocin 2019

4
KRAWCZYK Wiktoria 2004-09-18 Z/3509/18

TAK

119 NumerPDF MKL Jarocin 2019

5
MIKOŁAJCZAK Martyna 2004-03-19 Z/1760/19

TAK

133 NumerPDF MKL Jarocin 2019

6
ZIELIŃSKA Maja 2004-04-17 Z/1757/19

TAK

131 NumerPDF MKL Jarocin 2019

7
JARZYNIAK Julia 2005-01-05 Z/1761/19

TAK

132 NumerPDF MKL Jarocin 2019

8
SZONDELMAJER Zuzanna 2005-11-18 Z/1704/18

TAK

710 NumerPDF MKP Myślibórz 2019

9
BEDNARCZYK Aleksandra 2004-04-24 Z/1697/18

TAK

707 NumerPDF MKP Myślibórz 2019

10
BARTKOWIAK Wiktoria 2005-02-28 Z/1823/19

TAK

162 NumerPDF MKS-MOS Śrem 2019

11
BARTKOWIAK Sylwia 2005-02-28 Z/1822/19

TAK

161 NumerPDF MKS-MOS Śrem 2019

12
JURGA Otylia 2005-01-31 Z/1821/19

TAK

164 NumerPDF MKS-MOS Śrem 2019

13
KONIECZNA Joanna 2004-11-02 Z/0840/16

TAK

706 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2019

14
LEPSZA Michalina 2004-11-23 Z/1854/19

TAK

32 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2019

15
SERAFIN Karolina 2005-05-25 Z/0977/19

TAK

61 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2019

16
URBAŃCZYK Karina 2004-10-25 Z/0748/18

TAK

609 NumerPDF UKS Przełaj Żerków 2019

17
DOBERSCHUTZ Dorota 2004-03-21 Z/0871/19

TAK

621 NumerPDF MKS Gniezno 2019

18
DĄBRÓWKA Lena 2005-08-03 Z/1057/18

TAK

314 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

19
CINCIO Martyna 2004-12-21 Z/1641/18

TAK

230 NumerPDF UKS Piątka Jarocin 2019

20
STANISŁAWKA Agata 2005-12-14 Z/0165/19

TAK

232 NumerPDF UKS Piątka Jarocin 2019

21
HAMROL Paula 2004-01-09 Z/1243/17

TAK

443 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

22
WUJEK Marta 2005-02-24 Z/1831/19

TAK

468 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

23
PORANKIEWICZ Martyna 2005-11-30 Z/4641/17

TAK

15 NumerPDF UKS Barnim Goleniów 2019

24
RZYMCZYK Natalia 2004-03-09 Z/1566/18

TAK

32 NumerPDF UKS Barnim Goleniów 2019

25
STĘŻALSKA Amelia 2005-08-31 Z/0144/19

TAK

29 NumerPDF UKS Barnim Goleniów 2019

26
KLUPŚ Marta 2004-08-24 Z/2935/18

TAK

515 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2019

27
KOPKA Antonina 2004-01-02 Z/3346/17

TAK

447 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2019

28
BRYŚ Martyna 2005-07-19 Z/1639/19

TAK

52 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2019

29
SZAREJKO Natalia 2005-03-06 Z/0263/18

TAK

58 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2019

30
CHATŁAS Magdalena 2005-07-01 Z/4902/18

TAK

66 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2019

31
KRAUZE Maria 2005-08-09 Z/1640/19

TAK

416 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2019

32
WOŁCZACKA Julia 2005-03-06 Z/3859/18

TAK

17 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2019

33
PODBIELSKA Ada 2005-02-16 Z/2938/18

TAK

111 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2019

34
IWAN Weronika 2005-02-21 Z/2936/18

TAK

797 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2019

35
KUCHARZEWSKA Amelia 2005-05-09 Z/0172/19

TAK

222 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2019

36
BURDZIAK Zuzanna 2005-05-11 Z/5225/18

TAK

797 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2019

37
GRAMZA Oliwia 2004-06-15 Z/1134/17

TAK

152 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2019

38
GOŹDZIEWICZ Julia 2005-10-29 Z/2726/18

TAK

183 NumerPDF UKS 12 Kalisz 2019

39
TROCHOLEPSZA Martyna 2004-02-09 Z/0297/17

2018

74 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2019

40
PERZ Marianna 2004-08-03 Z/0924/18

2018

353 NumerPDF UKS Dąb Suchy Las 2019

41
ŁĄCZNIAK Kinga 2005-05-02 Z/2593/17

TAK

613 NumerPDF UKS Przełaj Żerków 2019

42
KONURY Julia 2005-11-29 Z/5045/18

2018

73 NumerPDF LKLA Krokus Astromal Leszno 2019

43
ROSZAK Aleksandra 2004-09-10 Z/0474/18

TAK

141 NumerPDF KS Gwardia Piła 2019

44
STRĄCZKOWSKA Zofia 2005-03-13 Z/0170/19

TAK

897 NumerPDF KS Energetyk Poznań 2019

45
JESIOŁOWSKA Gabriela 2005-06-24 Z/0002/18

TAK

819 NumerPDF UKS Sprinter Słodków 2019

46
RUNKA Laura 2004-09-20 Z/0255/16

TAK

151 NumerPDF KS Energetyk Poznań 2019

47
FRANZKOWIAK Zofia 2004-01-15 Z/0169/19

TAK

183 NumerPDF KS Energetyk Poznań 2019

48
KOGUT Maja 2005-12-13 Z/4238/18

TAK

149 NumerPDF KS Energetyk Poznań 2019

49
WŁODARCZAK Julia 2005-02-03 Z/2818/18

TAK

251 NumerPDF OKL Oborniki 2019

50
KOT Aldona 2005-09-05 Z/4213/18

TAK

195 NumerPDF UKS Achilles Leszno 2019

 
2 km przełaje M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MUSIELAK Norbert 2005-03-21 Z/1945/19

TAK

167 NumerPDF MKS-MOS Śrem 2019

2
MATUSZAK Piotr 2004-05-23 Z/1753/19

TAK

136 NumerPDF MKL Jarocin 2019

3
IZYDORCZYK Łukasz 2004-05-14 Z/1756/19

TAK

135 NumerPDF MKL Jarocin 2019

4
KRAWCZYK Patryk 2004-08-30 Z/1755/19

TAK

134 NumerPDF MKL Jarocin 2019

5
HANDKE Mikołaj 2004-09-07 Z/1073/19

TAK

46 NumerPDF UKS Jedynka Gostyń 2019

6
JABŁOŃSKI Michał 2004-03-27 Z/1698/18

TAK

708 NumerPDF MKP Myślibórz 2019

7
FRIEBE Nikodem 2005-11-06 Z/0750/18

TAK

616 NumerPDF UKS Przełaj Żerków 2019

8
GROMADECKI Wiktor 2004-03-09 Z/1853/19

TAK

7 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2019

9
LORENC Maciej 2004-02-22 Z/1852/19

TAK

44 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2019

10
KOZŁOWSKI Wojciech 2005-10-03 Z/1829/19

TAK

780 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2019

11
DZIEWIĘCKI Mateusz 2005-12-25 Z/1830/19

TAK

777 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2019

12
STACHURSKI Adam 2004-12-08 Z/0647/19

TAK

318 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

13
BIAŁAS Szymon 2005-01-13 Z/1521/18

TAK

15 NumerPDF UKS Barnim Goleniów 2019

14
MIKULSKI Sebastian 2004-06-11 Z/4642/17

TAK

26 NumerPDF UKS Barnim Goleniów 2019

15
GRABARCZYK Aleksander 2004-01-11 Z/1608/18

TAK

39 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard 2019

16
KAMIŃSKI Adrian 2005-04-22 Z/4368/18

TAK

328 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard 2019

17
MELIŃSKI Mikołaj 2005-01-16 Z/3818/17

TAK

158 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2019

18
HAUPT Maciej 2005-05-13 Z/5207/18

TAK

157 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2019

19
MACKIEWICZ Maciej 2004-07-13 Z/1641/19

TAK

408 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2019

20
ŁESZYK Maksymilian 2004-12-31 Z/2937/18

TAK

850 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2019

21
NOWAK Jan 2004-06-23 Z/1477/19

TAK

189 NumerPDF UKS 12 Kalisz 2019

22
STRZYKALSKI Filip 2005-02-04 Z/0168/19

TAK

241 NumerPDF UKS Piątka Jarocin 2019

23
LOSY Michał 2005-07-26 Z/1071/18

TAK

317 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

24
JĘDRZEJAK Mateusz 2005-03-31 Z/4989/18

TAK

301 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

25
KAJDAN Hubert 2004-01-06 Z/2364/17

TAK

408 NumerPDF LUKS Orkan Września 2019

26
GRZYMSKI Stanisław 2004-09-10 Z/2668/17

TAK

694 NumerPDF UKS Skoczek Władysławów 2019

27
NAWROCKI Jakub 2004-11-26 Z/0648/19

TAK

319 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

28
NOWICKI Jakub 2004-03-29 Z/1095/18

TAK

148 NumerPDF KS Energetyk Poznań 2019

29
ZAPART Michał 2004-06-04 Z/2477/17

TAK

62 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2019

30
DOMAŃSKI Karol 2004-06-15 Z/0796/19

TAK

84 NumerPDF LKS OSiR Pleszew 2019

31
MARZYŃSKI Paweł 2005-01-04 Z/0801/19

TAK

74 NumerPDF LKS OSiR Pleszew 2019

32
KŁAK Mateusz 2005-12-19 Z/1651/19

TAK

62 NumerPDF SKS Unia Swarzędz 2019

 
3 km przełaje M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUBIAK Kacper 2004-01-03 Z/1776/18

TAK

101 NumerPDF MKL Jarocin 2019

2
FRAMSKI Marcin 2004-08-04 Z/1849/19

TAK

13 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2019

3
BORYS Antoni 2004-06-03 Z/1563/19

TAK

1 NumerPDF MKP Szczecinek 2019

4
DĄBKOWSKI Maciej 2004-03-04 Z/1564/19

TAK

2 NumerPDF MKP Szczecinek 2019

5
JAKUBOWSKI Jan 2004-04-27 Z/4942/18

2018

717 NumerPDF KMKL Sztorm Kołobrzeg 2019

6
KAUKA Kamil 2004-01-17 Z/4323/18

TAK

962 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2019

7
KUCHARSKI Oliwer 2005-02-27 Z/1848/19

TAK

49 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2019

8
KRYGIER Kacper 2004-05-04 Z/1850/19

TAK

10 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2019

9
PĘDZIWIATR Kajetan 2004-02-29 Z/1525/18

TAK

16 NumerPDF UKS Barnim Goleniów 2019

10
TRZCIŃSKI Bartłomiej 2004-03-22 Z/1716/18

TAK

45 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard 2019

11
WOJCIECHOWSKI Paweł 2005-04-07 Z/4369/18

TAK

342 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard 2019

12
GLAPKA Michał 2004-06-30 Z/1713/18

TAK

336 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard 2019

13
CZYŻ Bartosz 2004-12-07 Z/2132/16

TAK

35 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2019

14
ŚLIWIŃSKI Norbert 2004-03-31 Z/0269/18

TAK

502 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2019

15
BURCHACKI Jakub 2005-03-20 Z/0752/18

TAK

602 NumerPDF UKS Przełaj Żerków 2019

16
ŚWIĄTEK Fabian 2004-06-08 Z/1158/18

TAK

739 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2019

17
WYSOCKI Mikołaj 2005-09-20 Z/4136/18

TAK

688 NumerPDF UKS Skoczek Władysławów 2019

18
DARIUSZ Walczak 2005-07-31 Z/0166/19

TAK

240 NumerPDF UKS Piątka Jarocin 2019

19
KUBICKI Kacper 2004-10-08 Z/0800/19

TAK

73 NumerPDF LKS OSiR Pleszew 2019

20
SOKOŁOWSKI Kamil 2004-01-27 Z/1110/17

TAK

162 NumerPDF KS Energetyk Poznań 2019

21
SZAJRYCH Aleksander 2004-05-19 Z/0003/18

TAK

412 NumerPDF UKS Sprinter Słodków 2019

22
SZACHNOWSKI Jakub 2004-08-04 Z/0931/18

TAK

64 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2019

23
URBAŃSKI Hubert 2005-03-21 Z/0803/19

TAK

94 NumerPDF LKS OSiR Pleszew 2019

24
TUZIMEK Arkadiusz 2005-03-30 Z/0802/19

TAK

80 NumerPDF LKS OSiR Pleszew 2019

25
JAKUB Kubasik 2005-02-09 Z/0798/19

TAK

83 NumerPDF LKS OSiR Pleszew 2019

26
BYSTRY Marcin 2004-03-24 Z/1652/19

TAK

63 NumerPDF SKS Unia Swarzędz 2019