Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenia kandydatów do Kadry Wojewódzkiej U16 woj.kujawsko-pomorskiego 2019
BYDGOSZCZ, 10.02.2019
 
100 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIEMIDZIK Oliwia 2004-05-16 Z/0895/18

2018

853 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

2
DEJA Liwia 2004-07-17 Z/0894/18

2018

877 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

3
NARODZONEK Weronika 2005-08-15 Z/1104/19

TAK

100 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2019

4
GLIŃSKA Wiktoria 2005-09-02 Z/6554/15

TAK

461 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2019

5
BˇKOWSKA Julianna 2005-08-18 Z/1442/17

TAK

467 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2019

6
PIOTROWSKA Aleksandra 2004-11-01 Z/4615/17

2018

609 NumerPDF KS Wda ¦wiecie 2019

7
STA¦KIEWICZ Natalia 2005-02-01 Z/3903/16

TAK

321 NumerPDF UKB Szubin 2019

8
MARCHEWKA Martyna 2005-04-27 Z/0114/18

2018

615 NumerPDF KS Wda ¦wiecie 2019

9
WOJTECKA Natalia 2005-03-11 Z/0497/19

TAK

759 NumerPDF GKS Olimpia Grudzi±dz 2019

10
LE¦NIEWSKA Julia 2004-08-10 Z/0699/18

2018

677 NumerPDF GKS Olimpia Grudzi±dz 2019

11
MICHALSKA Malwina 2004-11-05 Z/5227/18

2018

18 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

 
300 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WARAWˇSOWSKA Martyna 2004-09-28 Z/0048/16

TAK

457 NumerPDF 43.05 43.05/19 BKS Bydgoszcz 2019

2
MINTA Kinga 2005-11-11 Z/2301/18

TAK

453 NumerPDF 43.41 43.41/19 BKS Bydgoszcz 2019

3
SIEDLECKA Hanna 2005-10-17 Z/5655/18

2018

892 NumerPDF 45.49 45.49/19 GKS Olimpia Grudzi±dz 2019

4
RACINOWSKA Wiktoria 2004-08-25 Z/0113/18

2018

605 NumerPDF 45.77 45.77/19 KS Wda ¦wiecie 2019

5
KAMINSKA Julia 2005-05-06 Z/3901/16

TAK

469 NumerPDF 46.54 46.54/19 BKS Bydgoszcz 2019

6
KRZEMIŃSKA Emilia 2005-04-05 Z/5205/18

TAK

100 NumerPDF 49.69 49.69/18 LKS Vectra Włocławek 2019

7
KASZUBOWSKA Julia 2004-12-16 Z/0112/18

2018

617 NumerPDF 49.69 49.69/19 KS Wda ¦wiecie 2019

 
600 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KONERA Wiktoria 2005-05-12 Z/2658/16

2018

9 NumerPDF 1:44.88 1:44.88/19 UKS Czapla Białe Błota 2019

2
WICHLIŃSKA Weronika 2004-03-31 Z/4277/17

TAK

718 NumerPDF 1:46.88 1:44.54/18 LKS Vectra Włocławek 2019

3
CZUBASZEK Weronika 2005-06-03 Z/3882/18

2018

356 NumerPDF 1:52.40 1:52.40/19 GKS Olimpia Grudzi±dz 2019

4
ANHALT Anna 2005-09-24 Z/3112/18

2018

3 NumerPDF 1:52.44 1:52.44/19 UKS Czapla Białe Błota 2019

5
KA¬MIERCZAK Sylwia 2004-09-13 Z/1105/19

TAK

200 NumerPDF 1:53.89 1:53.89/19 LKS Vectra Włocławek 2019

6
MILAK Maja 2005-05-09 Z/1762/18

2018

880 NumerPDF 1:56.34 1:56.34/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

7
ĆWIKLIŃSKA Natalia 2005-09-27 Z/0179/18

2018

849 NumerPDF 1:56.41/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

8
PŁATEK Weronika 2005-06-15 Z/0351/18

TAK

959 NumerPDF 1:48.26/18 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

9
MICHALAK Natalia 2004-09-29 Z/0547/18

TAK

885 NumerPDF 1:54.37/17 LUKS Start Nakło 2019

10
OLCZAK Amelia 2004-03-17 Z/0088/15

2018

10 NumerPDF 1:51.10/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

 
1000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARSZCZ Alicja 2004-08-05 Z/2671/15

TAK

271 NumerPDF 3:06.20 3:06.20/19 LUKS Serock 2019

2
KOWALEWSKA Amelia 2005-09-07 Z/0572/18

TAK

955 NumerPDF 3:21.51 3:21.51/19 LKS Vectra Włocławek 2019

3
PAWLAK Aleksandra 2005-01-11 Z/5128/18

2018

871 NumerPDF 3:22.73 3:22.73/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

4
BEDNARZ Daria 2004-12-24 Z/0124/18

TAK

965 NumerPDF 3:29.07 3:29.07/19 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

5
SZCZEPAŃSKA Natalia 2005-06-29 Z/3837/18

TAK

176 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2019

 
2000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MOTYKA Julia 2004-05-30 Z/2963/15

TAK

322 NumerPDF UKB Szubin 2019

 
Skok wzwyż K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZULC Kalina 2005-09-30 Z/0587/18

TAK

964 NumerPDF 1.53 1.53/18 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

2
TALA¦KA Zuzanna 2005-09-05 Z/2105/16

2018

225 NumerPDF 1.45 1.45/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

3
GRZELAK Paulina 2005-03-23 Z/3780/18

2018

887 NumerPDF 1.35 1.35/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

4
GˇSECKA Aleksandra 2004-03-03 Z/0757/16

2018

7 NumerPDF 1.45/18 UKS Czapla Białe Błota 2019

5
MIODUSZEWSKA Martyna 2004-10-11 Z/3626/17

2018

141 NumerPDF 1.40/17 GKS Olimpia Grudzi±dz 2019

6
WALASEK Martyna 2004-05-16 Z/0057/15

2018

59 NumerPDF 1.45/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

 
Skok o tyczce K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WINOGRODZKA Julia 2004-10-21 Z/2279/16

2018

10 NumerPDF 5.66 5.66/18 UKS Czapla Białe Błota 2019

2
DUMA Martyna 2005-01-14 Z/0108/18

TAK

2 NumerPDF 4.64 4.64/19 BKS Bydgoszcz 2019

3
ŻAKOWIECKA Vanessa 2005-10-23 Z/0714/18

TAK

911 NumerPDF 4.07 4.07/19 LKS Vectra Włocławek 2019

4
DROBCZYŃSKA Kinga 2004-01-24 Z/0348/18

2018

364 NumerPDF 4.85/18 MLKS Krajna Sępólno 2019

 
Pchnięcie kul± K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DUDA Izabela 2004-04-19 Z/0341/18

TAK

938 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2019

 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RUSS Julia 2005-12-06 Z/4371/17

TAK

285 NumerPDF LUKS Serock 2019

2
TARGAŃSKA Emilia 2004-06-08 Z/3379/17

2018

741 NumerPDF UKS Cyprianka 2019

 
3 km chód K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZASADA Marta 2004-09-21 Z/4710/17

TAK

924 NumerPDF 18:04.99 18:04.99/19 LKS Vectra Włocławek 2019

2
ZAKRZEWSKA Natalia 2004-07-24 Z/3838/18

TAK

198 NumerPDF 19:11.34 19:11.34/19 LKS Vectra Włocławek 2019

3
SULIMA Martyna 2004-04-15 Z/0139/18

TAK

956 NumerPDF 19:20.51 19:20.51/19 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

4
KŁOS Zofia 2004-04-28 Z/0115/18

TAK

604 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2019

 
80 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KHUAT CAO Lena 2004-11-22 Z/3043/17

2018

457 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2019

2
SURDY Zuzanna 2005-04-26 Z/2655/16

2018

5 NumerPDF UKS Czapla Białe Błota 2019

3
WYLANDOWSKA Marta 2005-11-15 Z/0802/18

2018

584 NumerPDF LIUKS Kruszwica 2019

 
200 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MICHALSKA Anastazja 2005-05-28 Z/0179/17

TAK

977 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2019

2
KUCIŃSKA Matylda 2004-01-22 Z/4127/17

TAK

917 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2019

3
KONIECZNA Joanna 2004-11-02 Z/0840/16

TAK

706 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2019

 
100 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MATUSZYŃSKI Jakub 2004-05-06 Z/0564/18

2018

458 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2019

2
KURKIEWICZ Jakub 2005-04-17 Z/1125/16

TAK

336 NumerPDF UKB Szubin 2019

3
SZYMCZAK Maciej 2005-06-02 Z/3891/18

2018

294 NumerPDF LIUKS Kruszwica 2019

4
RESZKA Mieszko 2004-01-24 Z/0495/19

TAK

355 NumerPDF GKS Olimpia Grudzi±dz 2019

 
300 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PIECHOWIAK Kamil 2004-02-08 Z/0148/18

2018

165 NumerPDF 38.34 38.34/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

2
SKONIECZNY Mateusz 2004-02-15 Z/4126/17

TAK

940 NumerPDF 39.73 39.73/19 LKS Vectra Włocławek 2019

3
BŁASZCZYK Norbert 2004-01-19 Z/3116/18

2018

3 NumerPDF 39.86 39.86/19 UKS Czapla Białe Błota 2019

4
SADOWCZYK Maciej 2004-03-15 Z/1427/17

2018

633 NumerPDF 40.56 40.56/19 KS Wda ¦wiecie 2019

5
SOŁTYS Jakub 2005-05-10 Z/2274/18

TAK

940 NumerPDF 41.90 41.90/19 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

6
CZERWIŃSKI Oskar 2005-08-04 Z/0588/19

TAK

100 NumerPDF 43.37 43.37/18 LKS Vectra Włocławek 2019

 
600 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KAROW Damian 2004-02-12 Z/4508/17

2018

6 NumerPDF 1:30.08 1:30.08/19 UKS Czapla Białe Błota 2019

2
HAWEŁKO Igor 2004-03-17 Z/3491/17

2018

371 NumerPDF 1:30.63 1:30.63/19 GKS Olimpia Grudzi±dz 2019

3
JARZEMBSKI Kacper 2004-02-25 Z/0132/18

TAK

953 NumerPDF 1:35.59 1:35.59/19 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

4
KUNICKI Michał 2004-07-27 Z/1197/18

TAK

866 NumerPDF 1:35.80 1:35.80/19 LUKS Start Nakło 2019

5
DROZDALSKI Evan 2004-01-15 Z/0679/19

TAK

807 NumerPDF 1:36.88 1:36.88/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

6
WERDER Kajetan 2005-06-01 Z/0111/18

TAK

465 NumerPDF 1:52.47/18 BKS Bydgoszcz 2019

7
WEGNER Karol 2004-02-24 Z/4602/17

2018

784 NumerPDF 1:39.61/18 GKS Olimpia Grudzi±dz 2019

8
MIRASZEWSKI Jakub 2005-05-13 Z/0135/18

2018

966 NumerPDF 1:32.89/16 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

 
1000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WINKOWSKI Michał 2004-09-07 Z/1128/16

TAK

338 NumerPDF 2:54.46 2:54.46/19 UKB Szubin 2019

2
KOWALKOWSKI Oskar 2005-07-02 Z/3851/18

2018

453 NumerPDF 2:59.64 2:59.64/19 BKS Bydgoszcz 2019

3
BRODALA Maksym 2005-01-18 Z/1069/19

TAK

3 NumerPDF 3:03.04 3:03.04/19 UKS Czapla Białe Błota 2019

4
PIECHOWIAK Jakub 2005-01-23 Z/3902/16

TAK

366 NumerPDF 3:15.12 3:15.12/19 UKB Szubin 2019

 
2000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HAJNCE Kornel 2004-07-02 Z/0875/18

2018

859 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

2
CIEMNOCZOŁOWSKI Antoni 2004-07-07 Z/3294/17

2018

856 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

 
Skok wzwyż M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GˇSIOR Mateusz 2004-01-14 Z/0049/15

2018

822 NumerPDF 1.80 1.80/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

2
SELERZYŃSKI Hubert 2004-01-31 Z/0760/16

2018

28 NumerPDF 1.75 1.75/18 UKS Czapla Białe Błota 2019

3
TOPOLEWSKI Jan 2005-08-18 Z/0762/18

2018

1 NumerPDF 1.55 1.55/19 BKS Bydgoszcz 2019

 
Skok o tyczce M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JAROCHA Patryk 2004-01-22 Z/3878/18

TAK

169 NumerPDF 5.39 5.39/19 UKS Wyspiański Szubin 2019

2
KRYPCIAK Maciej 2004-07-15 Z/4968/18

TAK

963 NumerPDF 5.33 5.33/19 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

3
KIECA Piotr 2004-05-10 Z/0563/18

TAK

1 NumerPDF 5.01 5.01/19 BKS Bydgoszcz 2019

4
DRZAZGA Krystian 2004-05-25 Z/0713/18

2018

811 NumerPDF 4.56/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

5
MIERZWIŃSKI Ksawery 2005-11-23 Z/1130/16

TAK

361 NumerPDF UKB Szubin 2019

 
Pchnięcie kul± M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Emil 2004-06-04 Z/3656/17

TAK

940 NumerPDF 11.98 11.98/19 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZYLBERT Maciej 2004-06-16 Z/3908/18

TAK

903 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2019

2
ZŁOTOWSKI Wiktor 2004-08-07 Z/4965/18

TAK

956 NumerPDF MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
5 km chód M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KURZEJA Mateusz 2005-02-05 Z/5573/18

TAK

932 NumerPDF MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

 
110 m ppł M U16 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GLAZA Mateusz 2004-08-16 Z/4507/17

2018

5 NumerPDF UKS Czapla Białe Błota 2019

 
200 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MAJER Mikołaj 2004-10-19 Z/4557/17

2018

332 NumerPDF LIUKS Kruszwica 2019