Internetowe zgłoszenia do imprezy: Indoor Truck Run 2020
ŁÓDŹ, 29.02.2020
 
60 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GRABOWSKA Joanna 1975-04-15 Z/0164/19

TAK

561 NumerPDF 8.93 8.93/20 PZLAM 2020

2
ZABIELSKA Barbara 2007-10-14 Z/4488/19

2019

40 NumerPDF 8.94 8.94/20 MKL Toruń 2020

3
MŁYNARCZYK Kaja 2006-06-21 Z/0420/19

TAK

606 NumerPDF 9.05 9.05/19 UKS Azymut Pabianice 2020

4
MAGRYTA Natalia 2007-12-04 Z/3746/19

2019

127 NumerPDF 9.14 9.14/20 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2020

5
KOZUŃ Marika 2006-05-03 Z/0417/19

TAK

406 NumerPDF 9.19 9.19/20 UKS Azymut Pabianice 2020

6
BOBROWICZ Weronika 2003-03-25 Z/0774/19

2019

130 NumerPDF 9.23 9.23/20 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2020

7
ŁABIENIEC Kornelia 2005-01-20 Z/0419/19

TAK

105 NumerPDF 9.29 9.29/19 UKS Azymut Pabianice 2020

8
GOSZCZ Julia 2006-10-12 Z/0416/19

TAK

206 NumerPDF 9.56 9.56/20 UKS Azymut Pabianice 2020

9
BOBROWICZ Jagoda 2007-02-13 Z/1343/20

TAK

110 NumerPDF 10.49 10.49/20 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2020

10
LESZKIEWICZ Michalina 2006-09-22 Z/0399/19

2019

906 NumerPDF 9.14/19 UKS Błyskawica Domaniewice 2020

 
300 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KAROLCZUK Martyna 2005-09-18 Z/0221/19

TAK

51 NumerPDF 43.36 43.36/20 LUKS Boguszyce 2020

2
LESZKIEWICZ Michalina 2006-09-22 Z/0399/19

2019

906 NumerPDF 46.88 46.88/20 UKS Błyskawica Domaniewice 2020

3
MŁYNARCZYK Kaja 2006-06-21 Z/0420/19

TAK

606 NumerPDF 49.89 49.89/19 UKS Azymut Pabianice 2020

4
ŁABIENIEC Kornelia 2005-01-20 Z/0419/19

TAK

105 NumerPDF 50.38 50.38/19 UKS Azymut Pabianice 2020

5
KOZUŃ Marika 2006-05-03 Z/0417/19

TAK

406 NumerPDF 51.66 51.66/20 UKS Azymut Pabianice 2020

6
BOBROWICZ Weronika 2003-03-25 Z/0774/19

2019

130 NumerPDF 52.20 52.20/20 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2020

7
GOSZCZ Julia 2006-10-12 Z/0416/19

TAK

206 NumerPDF 52.40 52.40/19 UKS Azymut Pabianice 2020

8
MAGRYTA Natalia 2007-12-04 Z/3746/19

2019

127 NumerPDF 53.90 53.90/20 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2020

9
ZABIELSKA Barbara 2007-10-14 Z/4488/19

2019

40 NumerPDF MKL Toruń 2020

10
GRABOWSKA Joanna 1975-04-15 Z/0164/19

TAK

561 NumerPDF 48.40/19 PZLAM 2020

 
600 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MODELEWSKA Julia 2007-05-10 Z/0227/19

TAK

71 NumerPDF 1:49.56 1:49.56/20 LUKS Boguszyce 2020

2
NAPIERAŁA Amelia 2006-08-30 Z/4287/19

2019

21 NumerPDF 1:49.58 1:49.58/20 LKS Koluszki 2020

3
NOWAKOWSKA Jagoda 2007-09-17 Z/4292/19

2019

20 NumerPDF 1:52.08 1:52.08/20 LKS Koluszki 2020

4
SIEMIŃSKA Adrianna 2007-07-24 Z/4293/19

2019

22 NumerPDF 1:53.65 1:53.65/20 LKS Koluszki 2020

5
SKORUPA Natalia 2006-03-30 Z/0228/20

TAK

106 NumerPDF 1:55.50 1:55.50/20 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2020

6
GÓRSKA Antonina 2008-07-30 Z/0484/20

TAK

81 NumerPDF LUKS Boguszyce 2020

7
KREMPIŃSKA Julia 2003-07-26 Z/0439/17

TAK

888 NumerPDF 1:53.81/18 UKS Azymut Pabianice 2020

 
1000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KAROLCZUK Aleksandra 2004-09-28 Z/1433/18

TAK

28 NumerPDF 3:07.31 3:07.31/20 LUKS Boguszyce 2020  ROSU   ZKN 

2
MODELEWSKA Julia 2007-05-10 Z/0227/19

TAK

71 NumerPDF 3:25.37 3:25.37/19 LUKS Boguszyce 2020

3
ZAGRAJEK Amelia 2005-02-16 Z/0222/19

TAK

52 NumerPDF LUKS Boguszyce 2020

 
3000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KAROLCZUK Aleksandra 2004-09-28 Z/1433/18

TAK

728 NumerPDF LUKS Boguszyce 2020  ROSU   ZKN 

2
WITASZCZYK Paulina 2000-05-30 Z/0297/15

TAK

246 NumerPDF UKS Dziesiątka Radomsko 2020

3
MATUSZCZAK Izabela 2000-01-02 Z/0173/17

TAK

187 NumerPDF UKS Dziesiątka Radomsko 2020

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KARLIŃSKA Natalia 2001-11-29 Z/4046/18

TAK

315 NumerPDF 1.66 1.66/20 UMLKS Pegaz Opoczno 2020  ZKN 

2
BOBROWICZ Weronika 2003-03-25 Z/0774/19

2019

130 NumerPDF 1.30 1.30/18 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2020

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BOBROWICZ Weronika 2003-03-25 Z/0774/19

2019

130 NumerPDF 4.45 4.45/20 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2020

2
MAGRYTA Natalia 2007-12-04 Z/3746/19

2019

127 NumerPDF 4.12 4.12/20 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2020

3
BOBROWICZ Jagoda 2007-02-13 Z/1343/20

TAK

110 NumerPDF 3.21 3.21/20 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2020

 
60 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZYMAŃSKI Daniel 2005-05-22 Z/1022/19

TAK

333 NumerPDF 7.12 7.12/20 UMLKS Pegaz Opoczno 2020

2
KOSSOWSKI Daniel 1981-12-10 Z/1716/13

2019

906 NumerPDF 7.20 6.86/08 RLTL ZTE Radom 2020

3
CZYŻ Michał 1998-02-10 Z/1580/14

TAK

59 NumerPDF 7.20 6.98/17 RLTL ZTE Radom 2020

4
MARCINKOWSKI Marcin 1981-02-16 Z/1631/16

2019

2 NumerPDF 7.26 7.16/18 OŚ AZS Poznań 2020

5
MORDAKA Mateusz 2001-10-02 Z/6326/15

TAK

334 NumerPDF 7.32 7.32/20 UMLKS Pegaz Opoczno 2020

6
WIETESKA Tomasz 2001-10-07 Z/4029/15

TAK

957 NumerPDF 7.34 7.14/19 UKS Błyskawica Domaniewice 2020  ZKN 

7
KOSIEC Paweł 2002-05-14 Z/3059/17

2019

91 NumerPDF 7.38 7.38/20 RLTL ZTE Radom 2020

8
MIKOŁAJCZYK Kacper 2007-07-17 Z/3519/19

2019

117 NumerPDF 8.66 8.66/20 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2020

9
ŁUBISZ Dominik 2006-07-31 Z/0426/19

TAK

506 NumerPDF 8.69 8.69/20 UKS Azymut Pabianice 2020

10
GRAMSZ Miłosz 2008-04-16 Z/0197/20

TAK

108 NumerPDF 9.15 9.15/20 UKS Azymut Pabianice 2020

11
KIELNIEROWSKI Wojciech 2006-04-09 Z/0425/19

TAK

306 NumerPDF 9.39 9.39/20 UKS Azymut Pabianice 2020

12
WESOŁOWSKI Oskar 2006-03-19 Z/0422/19

TAK

806 NumerPDF 9.41 9.41/20 UKS Azymut Pabianice 2020

13
SIEROŃ Karol 2005-12-19 Z/0424/19

TAK

305 NumerPDF 9.65 9.65/20 UKS Azymut Pabianice 2020

14
DURMA Jerzy 2006-01-22 Z/0415/19

TAK

106 NumerPDF 10.01 10.01/19 UKS Azymut Pabianice 2020

15
KREMPIŃSKI Franciszek 2007-07-06 Z/0418/19

TAK

107 NumerPDF 10.05 10.05/19 UKS Azymut Pabianice 2020

16
SZTRANEK Maciej 2006-08-31 Z/0421/19

TAK

706 NumerPDF 10.22 10.22/20 UKS Azymut Pabianice 2020

17
PAWŁOWSKI Jakub 2006-03-26 Z/5683/19

TAK

20 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2020  ROSU 

18
WIŚNIEWSKI Jakub 2007-10-16 Z/0423/19

TAK

207 NumerPDF UKS Azymut Pabianice 2020

19
BEDNARCZYK Kacper 2002-07-12 Z/2998/16

2019

932 NumerPDF 7.52/19 RLTL ZTE Radom 2020

20
KUBICA Mateusz 2002-02-22 Z/3983/18

TAK

6 NumerPDF UKS GOK Zduny 2020

 
300 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MIKOŁAJCZYK Kacper 2007-07-17 Z/3519/19

2019

117 NumerPDF 47.87 47.87/20 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2020

2
DURMA Jerzy 2006-01-22 Z/0415/19

TAK

106 NumerPDF 48.07 48.07/19 UKS Azymut Pabianice 2020

3
ŁUBISZ Dominik 2006-07-31 Z/0426/19

TAK

506 NumerPDF 48.13 48.13/19 UKS Azymut Pabianice 2020

4
GRAMSZ Miłosz 2008-04-16 Z/0197/20

TAK

108 NumerPDF 49.57 49.57/19 UKS Azymut Pabianice 2020

5
WESOŁOWSKI Oskar 2006-03-19 Z/0422/19

TAK

806 NumerPDF 49.87 49.87/19 UKS Azymut Pabianice 2020

6
KIELNIEROWSKI Wojciech 2006-04-09 Z/0425/19

TAK

306 NumerPDF 50.86 50.86/19 UKS Azymut Pabianice 2020

7
KREMPIŃSKI Franciszek 2007-07-06 Z/0418/19

TAK

107 NumerPDF 51.26 51.26/19 UKS Azymut Pabianice 2020

8
SZTRANEK Maciej 2006-08-31 Z/0421/19

TAK

706 NumerPDF 53.07 53.07/19 UKS Azymut Pabianice 2020

9
SIEROŃ Karol 2005-12-19 Z/0424/19

TAK

305 NumerPDF UKS Azymut Pabianice 2020

10
WIŚNIEWSKI Jakub 2007-10-16 Z/0423/19

TAK

207 NumerPDF UKS Azymut Pabianice 2020

 
600 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
HUĆKO Michał 2004-07-28 Z/0240/18

2019

24 NumerPDF 1:31.59 1:31.59/20 UKS Lisy Zgierz 2020

 
1000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KLECZEWSKI Piotr 2005-01-18 Z/4117/19

TAK

244 NumerPDF 3:00.27 3:00.27/20 UKS Filipides Teresin 2020  ROSU 

2
OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 Z/0393/19

TAK

252 NumerPDF 3:03.74 3:03.74/20 UKS Filipides Teresin 2020

3
SMYKA Michał 2005-02-15 Z/4289/19

2019

32 NumerPDF 3:40.16 3:40.16/20 LKS Koluszki 2020

4
SZTRANEK Jan 2003-04-24 Z/0440/17

TAK

666 NumerPDF 3:02.83/19 UKS Azymut Pabianice 2020

5
SOKOŁOWSKI Karol 2005-03-17 Z/4290/19

2019

30 NumerPDF LKS Koluszki 2020

6
JEŻYNA Maciej 2005-12-07 Z/4286/19

2019

31 NumerPDF LKS Koluszki 2020

7
BABIARSKI Radosław 2007-09-25 Z/4285/19

2019

33 NumerPDF LKS Koluszki 2020

 
3000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WIETESKA Tomasz 2001-10-07 Z/4029/15

TAK

957 NumerPDF 6.65 6.86/19 UKS Błyskawica Domaniewice 2020  ZKN 

2
MIKOŁAJCZYK Kacper 2007-07-17 Z/3519/19

2019

117 NumerPDF 3.79 3.79/20 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2020