Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenia zawodników ZKN po sezonie letnim
Sezon 2020
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JASTRZĄB Izabela 2000-02-10 Z/4184/18

TAK

903 NumerPDF 24.08 24.08/20 MKS Agros Chełm 2020

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WASILUK Agata 2000-12-07 Z/0973/15

TAK

909 NumerPDF 55.61 55.61/20 MKS Agros Chełm 2020

2
BANAŚ Patrycja 2000-09-07 Z/1745/15

TAK

116 NumerPDF 56.77 56.77/20 Kraków Athletics Team 2020

WARUNKOWO - BADANIA
3
KROK Agnieszka 2004-08-29 Z/4783/17

TAK

26 NumerPDF 57.78 57.78/20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020

4
BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 Z/0080/17

TAK

662 NumerPDF 57.90 57.90/20 KS AZS AWF Kraków 2020

WARUNKOWO - BADANIA
 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOPEĆ Natalia 2001-10-31 Z/1152/18

TAK

71 NumerPDF 2:12.65 2:12.65/20 MKS Juvenia Puszczykowo 2020

WARUNKOWO - BADANIA
2
MANIECKA Julita 2002-08-15 Z/1272/15

TAK

77 NumerPDF 2:13.89 2:10.22/19 GKS Cartusia Kartuzy 2020  KNF   SKN 

WARUNKOWO - BADANIA
3
STEMPNIAK Paulina 2004-06-12 Z/1642/18

TAK

239 NumerPDF 2:14.58 2:14.58/20 UKS Piątka Jarocin 2020

 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZYMANOWICZ Monika 2000-01-03 Z/1794/18

TAK

36 NumerPDF 4:41.59 4:41.59/20 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2020

2
NOWAKOWSKA Katarzyna 2003-10-21 Z/2544/18

TAK

726 NumerPDF 4:46.25 4:46.25/20 AML Słupsk 2020

 
3000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
5000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
NIEMYJSKA Beata 2001-02-09 Z/0860/17

TAK

531 NumerPDF 18:21.82 18:21.82/20 LKS Zantyr Sztum 2020

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SIEDLECKA Weronika 2004-06-11 Z/5405/19

TAK

909 NumerPDF 1.55 1.55/20 KS Warszawianka W-wa 2020

 
Skok o tyczce kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZPURA Julia 2003-12-14 Z/0030/17

TAK

908 NumerPDF 2.40 2.40/20 KS Warszawianka W-wa 2020

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SACHMERDA Wiktoria 2003-02-25 Z/0064/17

TAK

511 NumerPDF 5.37 5.37/20 MKS Tempo Kęty 2020

 
Trójskok kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁUCZAK Wiktoria 2002-09-27 Z/0323/16

TAK

135 NumerPDF 13.38 13.38/20 KS Agros Zamość 2020  ZKN   KNF   SKN 

 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Siedmiobój kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Siedmiobój K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
10000 m chód kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
100 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ROMASZKO Monika 2002-04-13 Z/5236/15

TAK

131 NumerPDF 14.28 14.28/20 KS Agros Zamość 2020  SKN 

 
100 m ppł K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SIELSKA Alicja 2003-07-12 Z/5293/15

TAK

834 NumerPDF 13.78 13.78/20 KS Wisła Puławy 2020  ROSU   KNF   SKN 

2
OKO Wiktoria 2003-09-18 Z/0160/17

TAK

122 NumerPDF 13.95 13.95/20 KS Wisła Puławy 2020  ZKN   KNF   SKN 

3
GOZDERA Zuzanna 2004-07-04 Z/0892/18

TAK

18 NumerPDF 14.20 14.20/20 KS Wisła Puławy 2020

4
KOWALSKA Aleksandra 2004-09-24 Z/0199/20

TAK

22 NumerPDF 14.65 14.65/20 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2020  ROSU 

 
400 m ppł kobiet (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
2000 m przeszkody kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
LEMPACH Jakub 2001-08-21 Z/3875/15

TAK

423 NumerPDF 10.69 10.69/20 AZS UMCS Lublin 2020  KNF   SKN 

2
OPUSZEWICZ Damian 2003-02-11 Z/4125/19

TAK

395 NumerPDF 11.33 11.33/20 AZS-AWFiS Gdańsk 2020

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMIEL Jakub 2001-02-08 Z/3111/20

TAK

418 NumerPDF 22.22 22.22/20 AZS UMCS Lublin 2020

2
SAMULEWICZ Jan 2003-11-09 Z/1128/17

TAK

230 NumerPDF 22.58 22.58/20 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2020  ROSU 

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
POROŻYŃSKI Mateusz 2002-05-21 Z/0724/16

TAK

32 NumerPDF 49.55 49.55/20 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2020  ROSU 

2
MAJCHRZAK Wiktor 2003-05-06 Z/0086/17

TAK

402 NumerPDF 49.85 49.85/20 AZS-AWFiS Gdańsk 2020

 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
3000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MEGIER Maciej 2003-04-26 Z/3068/20

TAK

400 NumerPDF 8:57.74 8:57.74/20 AZS-AWFiS Gdańsk 2020

WARUNKOWO - BADANIA
2
JANTA Dawid 2003-11-22 Z/2236/19

TAK

218 NumerPDF 8:58.65 8:58.65/20 ULKS Talex Borzytuchom 2020  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
3
HOŁOWIENKO Jan 2003-02-09 Z/4751/17

TAK

727 NumerPDF 9:11.57 9:11.57/20 AML Słupsk 2020

 
5000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
TULEJA Jakub 2001-07-27 Z/5215/15

TAK

860 NumerPDF 15:28.79 15:28.79/20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
2
MICHALSKI Filip 2001-02-28 Z/0431/15

TAK

736 NumerPDF 15:37.48 15:37.48/20 LKS Vectra Włocławek 2020

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JAROSZKIEWICZ Piotr 2004-04-19 Z/2233/18

TAK

793 NumerPDF 2.04 2.04/20 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2020

2
JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 Z/3886/16

TAK

222 NumerPDF 1.88 1.88/20 KS Victoria Trzebinia 2020

WARUNKOWO - BADANIA
 
Skok o tyczce mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CZARNOCKI Damian 2000-06-23 Z/2651/16

TAK

896 NumerPDF 7.24 7.24/20 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2020

2
KOŁODZIEJSKI Jakub 2004-01-30 Z/1796/20

TAK

272 NumerPDF 6.56 6.56/20 MKS Rabka-Zdrój 2020

 
Trójskok mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Dziesięciobój mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Dziesięciobój M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Dziesięciobój M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
10000 m chód mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U18 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SEKUŁA Jakub 2003-03-07 Z/4809/18

TAK

766 NumerPDF 14.99 14.99/20 ULKS Lipinki 2020

WARUNKOWO - BADANIA
 
400 m ppł mężczyzn (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BABICZ Wiktor 2001-06-19 Z/2981/16

TAK

800 NumerPDF 54.70 54.70/20 TS Wieliczanka Wieliczka 2020

 
400 m ppł M U18(84.0)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
2000 m przeszkody mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTOSZ Wiktor 2002-10-19 Z/2707/19

TAK

280 NumerPDF 6:08.23 6:08.23/20 MKS Rabka-Zdrój 2020

WARUNKOWO - BADANIA
 
2000 m przeszkody M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna