Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenia do kadry wojewódzkiej U16 - podlaskie
Sezon 2021
 
100 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
TUREL Gabriela 2007-02-05 Z/2269/20

TAK

514 NumerPDF GOKSiT Suchowola 2021

2
KAROLAK Zuzanna 2007-03-07 Z/2151/21

TAK

640 NumerPDF LKS Narew Kurpiewski Łomża 2021

3
KARCZ Martyna 2007-01-25 Z/0436/20

TAK

992 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2021

4
SKRODZKA Kamila 2006-05-11 Z/3333/20

2020

995 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2021

5
DYONIZIAK Klaudia 2006-09-27 Z/3574/20

2020

997 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2021

 
300 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZESIUKIEWICZ Dominika 2006-07-17 Z/5466/19

TAK

196 NumerPDF UKS Technik Augustów 2021  OSU 

2
ZARĘBA Oliwia 2006-02-09 Z/4998/18

TAK

996 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2021  OSU 

3
KOSK Julia 2006-07-15 Z/2803/20

TAK

615 NumerPDF LKS Sprinter Siemiatycze 2021

4
ZIEMKIEWICZ Aleksandra 2006-02-18 Z/1029/19

TAK

992 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2021

5
BAGIŃSKA Natalia 2007-10-24 Z/0350/20

TAK

990 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2021

6
GOŁĘBIOWSKA Joanna 2007-02-05 Z/2531/20

2020

40 NumerPDF MKS Juvenia Białystok 2021

7
STRZYMIŃSKA Magdalena 2006-01-11 Z/2533/20

TAK

783 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2021

 
600 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZCZOTKA Matylda 2006-07-29 Z/2366/20

2020

41 NumerPDF 1:47.87 MKS Juvenia Białystok 2021

2
SOBUTA Karolina 2007-06-12 Z/2154/21

TAK

39 NumerPDF LKS Narew Kurpiewski Łomża 2021

3
NIEMIEC Gabriela 2007-06-05 Z/2532/20

2020

41 NumerPDF MKS Juvenia Białystok 2021

4
BOGDANOWICZ Aneta 2006-06-16 Z/4892/19

TAK

596 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2021

5
SZCZYKOWSKA Klaudia 2006-05-14 Z/0069/21

TAK

190 NumerPDF UKS Technik Augustów 2021

6
RESKO Oliwia 2006-04-19 Z/3332/20

TAK

983 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2021

7
OŚWIECIŃSKA Kornelia 2007-07-18 Z/1772/21

TAK

30 NumerPDF MKS Juvenia Białystok 2021

 
1000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
WNUKOWSKA Justyna 2006-09-22 Z/0208/21

TAK

1 NumerPDF UKS Technik Augustów 2021

2
JARMOSZKO Gabriela 2006-06-10 Z/0478/20

TAK

553 NumerPDF GOKSiT Suchowola 2021

3
JASIONOWSKA Karolina 2007-11-28 Z/1757/21

TAK

45 NumerPDF LUKS Hańcza Suwałki 2021

4
KOWEJSZA Kamila 2006-05-16 Z/1647/20

2020

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2021

5
CHOJNOWSKA Zuzanna 2006-04-01 Z/1649/20

2020

782 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2021

6
ZYSK Róża 2006-09-07 Z/1030/19

TAK

998 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2021

7
MURAWSKA Julia 2006-05-06 Z/1324/19

TAK

190 NumerPDF UKS Technik Augustów 2021  OSU 

 
2000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
FILIPKOWSKA Natalia 2006-06-14 Z/5593/19

TAK

198 NumerPDF UKS Technik Augustów 2021  OSU 

2
MYŚLIŃSKA Wiktoria 2006-02-08 Z/3335/20

TAK

887 NumerPDF UKS Liceum sportowe Łomża 2021

3
FERENC Amelia 2006-11-27 Z/0415/20

TAK

989 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2021

4
KOLĘDA Dominika 2007-03-31 Z/2358/20

TAK

199 NumerPDF UKS Technik Augustów 2021  OSU 

5
PIETRUSZKIEWICZ Urszula 2007-02-08 Z/1312/20

TAK

794 NumerPDF KS Parkiet Hajnówka 2021

 
Skok wzwyż K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
HOŁUB Aleksandra 2007-03-13 Z/0138/20

TAK

14 NumerPDF 1.50/19 LUKS Hańcza Suwałki 2021

2
SZCZODRUCH Gabriela 2006-05-01 Z/0136/20

TAK

32 NumerPDF 1.50/20 LUKS Hańcza Suwałki 2021

3
WĄSEWICZ Karolina 2007-12-11 Z/2234/20

TAK

520 NumerPDF GOKSiT Suchowola 2021

4
KARPOWICZ Natalia 2006-10-11 Z/2235/20

TAK

610 NumerPDF GOKSiT Suchowola 2021

5
KARWOWSKA Kamila 2006-06-23 Z/0740/20

TAK

632 NumerPDF LKS Narew Kurpiewski Łomża 2021

6
WASILEWSKA Emilia 2006-01-29 Z/5613/19

TAK

15 NumerPDF 1.45/19 LUKS Hańcza Suwałki 2021

 
Skok o tyczce K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁOMOTOWSKA Monika 2006-03-05 Z/0738/20

2020

40 NumerPDF 4.00 4.00/20 LKS Narew Kurpiewski Łomża 2021

2
KARCZEWSKA Aleksandra 2007-05-15 Z/2230/20

2020

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2021  OSU 

3
DYDZIŃSKA Nadia 2006-05-13 Z/5612/19

TAK

42 NumerPDF 4.28/20 LUKS Hańcza Suwałki 2021

 
Wieloskok K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GNIEDZIEJKO Magdalena 2006-08-07 Z/0477/20

TAK

540 NumerPDF 8.09 8.09/20 GOKSiT Suchowola 2021

2
WYGNAŁ Monika 2007-04-08 Z/0414/20

TAK

990 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2021

3
NOWIKOWSKA Kornelia 2006-09-18 Z/1458/19

TAK

7 NumerPDF 9.75/20 LUKS Hańcza Suwałki 2021

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MIELECH Gabriela 2007-07-28 Z/3296/20

2020

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2021

2
TUREL Patrycja 2006-04-26 Z/0808/20

TAK

602 NumerPDF GOKSiT Suchowola 2021

3
SIEŃKO Karolina 2006-11-13 Z/1450/20

TAK

600 NumerPDF GOKSiT Suchowola 2021

4
KARWOWSKA Julia 2006-10-07 Z/0739/20

TAK

23 NumerPDF LKS Narew Kurpiewski Łomża 2021

 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZEJER Aleksandra 2007-04-18 Z/2155/21

TAK

644 NumerPDF LKS Narew Kurpiewski Łomża 2021

2
GABREL Wiktoria 2006-12-19 Z/2442/20

2020

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2021

 
3 km chód K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
80 m pł K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GUGNOWSKA Natalia 2006-01-06 Z/0142/20

TAK

54 NumerPDF LUKS Hańcza Suwałki 2021

2
MARCINKIEWICZ Julia 2006-05-09 Z/1693/19

TAK

12 NumerPDF LUKS Hańcza Suwałki 2021

3
WYSZKOWSKA Aleksandra 2006-08-03 Z/0883/20

2020

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2021  OSU 

 
200 m pł kobiet U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MLONKA Oliwia 2007-09-28 Z/3000/21

TAK

601 NumerPDF LKS Sprinter Siemiatycze 2021

2
SALIK Oliwia 2006-07-24 Z/1291/19

TAK

194 NumerPDF UKS Technik Augustów 2021  OSU 

 
1000 m przeszkody K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
100 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KUTYŁO Łukasz 2006-05-19 Z/3347/20

TAK

33 NumerPDF LUKS Hańcza Suwałki 2021

2
LUTYŃSKI Patryk 2006-03-19 Z/3346/20

2020

35 NumerPDF LUKS Hańcza Suwałki 2021

3
ŻERO Jakub 2007-07-27 Z/0408/20

2020

987 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2021

4
JABŁOŃSKI Jacek 2006-02-19 Z/2804/20

2020

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2021

5
ŁAPIŃSKI Jakub 2006-04-30 Z/4929/19

2020

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2021  OSU 

6
ROGIŃSKI Bartosz 2006-05-04 Z/0407/20

TAK

988 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2021

7
DMOCHOWSKI Bartosz 2006-06-10 Z/0410/20

2020

992 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2021

 
300 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MALINOWSKI Paweł 2007-11-14 Z/3002/21

TAK

600 NumerPDF LKS Sprinter Siemiatycze 2021

2
BAJOR Bartłomiej 2006-03-26 Z/3077/20

TAK

600 NumerPDF LKS Sprinter Siemiatycze 2021

 
600 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELAWSKI Maciej 2007-11-30 Z/0068/21

TAK

199 NumerPDF UKS Technik Augustów 2021  OSU 

2
KRAJEWKI Szymon 2006-06-28 Z/1027/19

2020

992 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2021

3
KOTOWSKI Kamil 2007-03-06 Z/2149/21

TAK

29 NumerPDF LKS Narew Kurpiewski Łomża 2021

4
CZARNOCKI Maciej 2006-08-10 Z/3025/20

TAK

785 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2021  OSU 

5
SIEŃKO Maciej 2007-03-05 Z/0206/21

TAK

1 NumerPDF UKS Technik Augustów 2021

6
TOMCZAK Wojciech 2007-01-20 Z/1374/20

TAK

995 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2021

7
SZLAUŻYS Ernest 2006-06-12 Z/0141/20

TAK

43 NumerPDF LUKS Hańcza Suwałki 2021

 
1000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZIEŃCINA Oskar 2007-04-12 Z/0209/21

TAK

1 NumerPDF UKS Technik Augustów 2021

2
PRAWDZIK Wiktor 2006-02-02 Z/5467/19

TAK

197 NumerPDF UKS Technik Augustów 2021  OSU 

3
KOCHANOWSKI Jakub 2006-09-25 Z/2359/20

TAK

998 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2021

 
2000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
WASILEWSKI Jakub 2007-09-02 Z/0207/21

TAK

1 NumerPDF UKS Technik Augustów 2021

2
BIEDRYCKI Mateusz 2006-08-12 Z/0820/20

TAK

797 NumerPDF KS Parkiet Hajnówka 2021

3
DZIEMIAŃCZYK Aleksander 2007-02-01 Z/0595/21

TAK

796 NumerPDF KS Parkiet Hajnówka 2021

 
Skok wzwyż M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok o tyczce M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MAŁOLEPSZY Paweł 2006-02-18 Z/3572/20

TAK

997 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2021

2
KARWOWSKI Jakub 2007-02-21 Z/2152/21

TAK

38 NumerPDF LKS Narew Kurpiewski Łomża 2021

3
PIĘTKA Piotr 2007-05-20 Z/2153/21

TAK

37 NumerPDF LKS Narew Kurpiewski Łomża 2021

4
GODLEWSKI Paweł 2007-05-22 Z/2150/21

TAK

13 NumerPDF LKS Narew Kurpiewski Łomża 2021

5
CHLUDZIŃSKI Mateusz 2006-04-01 Z/2201/20

TAK

6 NumerPDF LKS Narew Kurpiewski Łomża 2021

 
Wieloskok M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MIELECH Rafał 2006-04-21 Z/3295/20

2020

1 NumerPDF 7.04/20 KS Podlasie Białystok 2021

2
CZARNECKI Jakub 2006-05-17 Z/4234/20

2020

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2021

 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHODAKOWSKI Mateusz 2006-03-20 Z/2806/20

2020

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2021

 
Rzut młotem M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
5000 m chód M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U16 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZYSZKO Piotr 2007-01-01 Z/0478/21

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2021

 
200 m pł mężczyzn U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
1000 m przeszkody M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KONDRACIUK Andrzej 2006-02-03 Z/2365/20

2020

32 NumerPDF MKS Juvenia Białystok 2021