Internetowe zgłoszenia do imprezy: 91. PZLA Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych (U18, U20, S)
OLSZYNA, 23.03.2019
 
2 km przełaje K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ARIK Natalia 2003-05-07 Z/1146/17

TAK

409 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2019

2
WÓJCIK Alicja 2003-06-23 Z/1162/17

TAK

416 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2019

3
WSZOŁEK Paulina 2002-09-05 Z/1805/17

TAK

260 NumerPDF KKB MOSiR Krosno 2019

TAK
4
MAZUR Wiktoria 2003-01-22 Z/0290/17

TAK

480 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2019

5
BANAŚ Wiktoria 2003-09-14 Z/0686/17

TAK

436 NumerPDF SSR Olimp Strawczyn 2019

TAK
6
FRIESKE Anna 2002-11-17 Z/3799/17

TAK

361 NumerPDF UKS Wiking Rychnowy 2019

7
KOBUS Julia 2002-11-27 Z/0835/19

TAK

363 NumerPDF UKS Wiking Rychnowy 2019

8
MANIECKA Julita 2002-08-15 Z/1272/15

TAK

526 NumerPDF KS Hanza Goleniów 2019

9
ULASZEWSKA Alicja 2003-08-11 Z/2820/16

TAK

542 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2019

TAK
10
DZWONKOWSKA Karolina 2003-03-21 Z/0986/17

TAK

295 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
11
PLECZYŃSKA Natalia 2002-03-18 Z/2926/16

TAK

359 NumerPDF SKLA Sopot 2019

12
KOZŁOWSKA Nikola 2003-11-12 Z/1470/17

TAK

461 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2019

TAK
13
KASZUBOWSKA Paulina 2003-07-31 Z/0884/17

2018

341 NumerPDF LKS Zorza Gdynia 2019

14
BEREŚNIEWICZ Aleksandra 2002-04-04 Z/3372/16

TAK

115 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2019

TAK
15
FELSKOWSKA Natalia 2002-07-31 Z/0641/16

TAK

332 NumerPDF KUKS Remus Kościerzyna 2019

TAK
16
KONBERG Maja 2003-02-21 Z/1688/18

TAK

118 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2019

17
BORKOWSKA Agnieszka 2003-07-01 Z/0888/17

2018

338 NumerPDF LKS Zorza Gdynia 2019

18
HALK Ida 2003-07-03 Z/2826/16

2018

339 NumerPDF LKS Zorza Gdynia 2019

19
SERAFIN Katarzyna 2002-09-09 Z/0063/16

TAK

201 NumerPDF KS AZS AWF Kraków 2019

20
SŁAWIŃSKA Paulina 2002-12-21 Z/0113/16

TAK

319 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2019

TAK
21
ŁAKOTA Justyna 2002-09-15 Z/0250/17

TAK

32 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2019

22
SZPOTON Anna 2002-01-03 Z/0542/16

TAK

147 NumerPDF OLTS Opoczno Sport Team 2019

23
TARNOWSKA Martyna 2002-12-03 Z/0473/16

TAK

242 NumerPDF MUKS Gim 2 Nysa 2019

TAK
24
BENTKA Natalia 2003-08-13 Z/1511/17

TAK

239 NumerPDF MUKS Gim 2 Nysa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
25
STEFANOWICZ Inez 2003-10-01 Z/3324/17

TAK

518 NumerPDF MKS Truso Elbląg 2019

TAK
26
IGLEWSKA Żaneta 2003-08-27 Z/1531/18

TAK

78 NumerPDF LUKS Ogrodnik Bydgoszcz 2019

27
MANTHEY Julia 2003-02-23 Z/4318/17

TAK

70 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2019

28
BIELAK Natalia 2002-05-10 Z/0442/16

2018

13 NumerPDF KS SMS Szklarska Poręba 2019

29
RACEWICZ Julia 2002-01-10 Z/0597/16

TAK

287 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019

30
PÓŁROLNICZAK Katarzyna 2002-12-13 Z/4600/18

TAK

474 NumerPDF MKL Jarocin 2019

31
SMOLARCZYK Karolina 2002-03-30 Z/1362/16

TAK

267 NumerPDF MKS Stal Nowa Dęba 2019

TAK
32
GUZOWSKA Martyna 2003-01-13 Z/4476/15

TAK

471 NumerPDF LUKS Orkan Września 2019

TAK
33
PIETRZYK Sandra 2002-09-02 Z/2858/18

2018

24 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2019

34
KALINOWSKA Emilia 2003-08-12 Z/4076/18

TAK

513 NumerPDF MKS Truso Elbląg 2019

TAK
35
MAĆKAŁA Amelia 2002-06-05 Z/0365/16

2018

21 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2019

36
BĄK Zuzanna 2002-02-08 Z/2743/16

TAK

172 NumerPDF OKS Start Otwock 2019

WARUNKOWO - BADANIA
37
WOJNOWSKA Natalia 2002-08-20 Z/3046/16

TAK

92 NumerPDF MUKL Brodnica 2019

TAK
38
PIZOŃ Wiktoria 2002-04-24 Z/0782/18

TAK

91 NumerPDF MUKL Brodnica 2019

TAK
39
BOCZULA Alicja 2003-09-30 Z/2457/18

TAK

256 NumerPDF KB Witar Tarnobrzeg 2019

40
KARPIUK Małgorzata 2003-01-04 Z/0431/18

TAK

273 NumerPDF KS Parkiet Hajnówka 2019

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
41
PUT Maria 2003-05-05 Z/0054/17

TAK

226 NumerPDF ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2019

WARUNKOWO - BADANIA
42
KLĘSK Patrycja 2002-07-03 Z/1252/16

TAK

223 NumerPDF ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2019

43
KLIMCZAK Karolina 2003-02-27 Z/1111/17

TAK

450 NumerPDF KS Gwardia Piła 2019

TAK
44
CABAJ Anna 2002-07-09 Z/1210/16

TAK

209 NumerPDF LKS Kłos Olkusz 2019

TAK
45
ROZPĘDZIK Marzena 2003-01-20 Z/1324/17

2018

95 NumerPDF UKS Czapla Białe Błota 2019

TAK
46
MARCIŃCZYK Izabela 2003-01-18 Z/0832/18

TAK

193 NumerPDF UKS Siódemka Ostrołęka 2019

47
SZCZEPANIAK Zuzanna 2002-03-12 Z/0449/16

TAK

470 NumerPDF LKS OSiR Pleszew 2019

TAK
48
PORĘBSKA Karolina 2002-05-12 Z/1432/16

2018

406 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2019

49
GÓRNIAK Samanta 2002-02-23 Z/1288/16

TAK

420 NumerPDF MUKS SZS Cieszyn 2019

50
PRZĄDKA Wiktoria 2003-06-12 Z/1186/18

TAK

401 NumerPDF LKS Pszczyna 2019

TAK
51
ZATORSKA Natalia 2002-03-10 Z/0573/16

TAK

156 NumerPDF UKS Lisy Zgierz 2019

TAK
52
PAŻYCH Klaudia 2003-03-26 Z/1503/17

TAK

194 NumerPDF UKS Siódemka Ostrołęka 2019

53
DROŻDŻEWSKA Paulina 2003-12-08 Z/0509/19

TAK

536 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2019

TAK
54
MARTYNOWICZ Wiktoria 2003-03-12 Z/2821/16

TAK

539 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2019

TAK
55
WOŹNIAK Sandra 2003-12-23 Z/1608/19

TAK

129 NumerPDF ULKS Uczniak Szprotawa 2019

56
SZUŁCZYŃSKA Aleksandra 2002-10-12 Z/1424/17

TAK

500 NumerPDF UKS Jedynka Gostyń 2019

57
HAZIK Karolina 2002-01-23 Z/2340/16

TAK

246 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2019

58
JANUSZEWSKA Kinga 2003-10-17 Z/1007/17

TAK

346 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019

WARUNKOWO - BADANIA
59
RYBKA Paulina 2003-11-28 Z/0851/16

TAK

77 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2019

60
WINTROWICZ Zofia 2003-01-24 Z/0119/18

TAK

83 NumerPDF LUKS Start Nakło 2019

61
ŚWITALSKA Zuzanna 2002-04-21 Z/3442/16

TAK

82 NumerPDF LUKS Start Nakło 2019

62
KRASZEWSKA Sandra 2002-05-06 Z/0966/17

2018

14 NumerPDF KS SMS Szklarska Poręba 2019

63
KURASZ Justyna 2003-05-15 Z/4898/18

TAK

451 NumerPDF KS Gwardia Piła 2019

TAK
 
4 km przełaje kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 Z/5219/15

TAK

187 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2019

TAK
2
KRAWCZYK Magdalena 1992-10-24 Z/4043/11

TAK

394 NumerPDF GKS Piast Gliwice 2019

3
PAWŁOWSKA Dorota 1980-03-13 Z/5165/11

TAK

510 NumerPDF KS Zamek Kurzętnik 2019

TAK
4
TOPKA Beata 1999-01-20 Z/0345/15

TAK

374 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

TAK
5
SÓJKA Klaudia 1999-09-24 Z/0309/15

TAK

365 NumerPDF UKS Wiking Rychnowy 2019

6
AFELT Julia 1999-11-06 Z/0252/15

2018

57 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

TAK
7
SUROWIEC Patrycja 1999-10-17 Z/0537/15

TAK

252 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2019

8
LIZAKOWSKA Weronika 1998-11-02 Z/0084/14

TAK

333 NumerPDF KUKS Remus Kościerzyna 2019

TAK
9
SŁAWIK Maria 1989-04-09 Z/0092/11

2018

203 NumerPDF KS AZS AWF Kraków 2019

10
BUDZIŁEK Martyna 1996-01-07 Z/0397/12

TAK

192 NumerPDF UKS Siódemka Ostrołęka 2019

11
NAJDEK Ewa 1998-09-19 Z/0549/17

TAK

26 NumerPDF MKS Siechnice 2019

12
ŁUKASIEWICZ Dominika 1994-03-07 Z/4858/11

2018

435 NumerPDF MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski 2019

TAK
13
INDEKA Sylwia 1997-06-19 Z/0102/13

TAK

398 NumerPDF LKS Pszczyna 2019

TAK
14
ŚNIOCH Aleksandra 1995-09-19 Z/0843/12

TAK

233 NumerPDF WKS Wawel Kraków 2019

15
JAGIELSKA Ewa 1982-10-25 Z/1542/14

TAK

298 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

TAK
16
WICHA Iwona 1987-11-18 Z/1806/18

TAK

310 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

TAK
17
JACKIEWICZ Monika 1992-12-18 Z/2131/11

TAK

529 NumerPDF MKL Szczecin 2019

18
ŁĄCKA Barbara 1987-03-22 Z/2842/18

TAK

348 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019

19
WÓJCIK Anna 1994-05-19 Z/4621/11

TAK

491 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2019

TAK
20
POGODA Kamila 1999-06-18 Z/1455/15

TAK

108 NumerPDF Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2019

21
MIGUT Urszula 1973-07-28 Z/2219/19

TAK

34 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2019

22
RUTKOWSKA Katarzyna 1994-01-14 Z/1252/11

TAK

288 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019

23
MEGGER Eliza 1999-08-28 Z/0543/15

TAK

400 NumerPDF LKS Pszczyna 2019

TAK
24
MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 Z/3113/11

TAK

282 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019

25
ZIELEŃ Małgorzata 1996-10-21 Z/0798/12

TAK

11 NumerPDF KS AZS AWF Wrocław 2019

26
KOPCIEWSKA Paula 1992-11-26 Z/0799/11

TAK

280 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019

27
MAIK Daria 1997-08-28 Z/0446/13

TAK

79 NumerPDF LUKS Start Nakło 2019

28
BARCZYK Kamila 1999-07-17 Z/2129/15

TAK

208 NumerPDF LKS Kłos Olkusz 2019

TAK
29
CZARNOTA Małgorzata 1999-02-22 Z/0265/16

TAK

176 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2019

 
2 km przełaje K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
TYPER Michalina 2001-08-06 Z/1317/16

TAK

415 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2019

2
MICHALIK Patrycja 2000-07-23 Z/2769/15

TAK

412 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2019

3
PIETRASZKO Julia 2001-09-17 Z/1084/15

TAK

52 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

TAK
4
SKÓRA Sylwia 2001-08-28 Z/5247/18

TAK

100 NumerPDF KS Agros Zamość 2019

TAK
5
KOPEĆ Natalia 2001-10-31 Z/1152/18

TAK

479 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2019

6
PAWLUS Klaudia 2000-10-07 Z/2018/15

TAK

120 NumerPDF LLKS Osowa Sień 2019

WARUNKOWO - BADANIA
7
KOWALSKA Natalia 2000-09-27 Z/2398/15

2018

135 NumerPDF AZS Łódź 2019

TAK
8
ŚWIACKA Anita 2000-05-29 Z/1545/15

TAK

315 NumerPDF UKS Technik Augustów 2019

TAK
9
ZAKRZEWSKA Sara 2000-05-23 Z/1859/15

TAK

367 NumerPDF UKS Wiking Rychnowy 2019

10
GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 2001-11-23 Z/1845/15

TAK

368 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

TAK
11
BUTLER Katarzyna 2001-01-17 Z/1755/15

2018

171 NumerPDF OKLA Ostrołęka 2019

12
GIERACH Milena 2000-04-24 Z/4398/15

TAK

137 NumerPDF LKS Omega Kleszczów 2019

13
STYŚ Aleksandra 2001-06-20 Z/1355/15

TAK

475 NumerPDF MKL Jarocin 2019

14
OBST Zuzanna 2000-09-10 Z/5283/15

TAK

481 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2019

15
HAPUNOWICZ Joanna 2000-04-08 Z/2075/15

TAK

1 NumerPDF niestowarzyszona 2019

16
SARNECKA Oliwia 2001-12-20 Z/1567/15

TAK

532 NumerPDF MKL Szczecin 2019

17
WEISS Wiktoria 2001-12-16 Z/5946/15

TAK

506 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2019

TAK
18
LUBOJAŃSKA Martyna 2000-12-27 Z/2402/17

TAK

463 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2019

TAK
19
KOWALIK Natalia 2001-10-06 Z/0642/16

2018

534 NumerPDF MKL Szczecinek 2019

20
CZAJKA Kamila 2000-03-13 Z/0542/17

TAK

269 NumerPDF ULKS Technik Trzcinica 2019

TAK
21
OSTROWSKA Dominika 2001-03-08 Z/2768/16

TAK

443 NumerPDF UMKS Nadir Jędrzejów 2019

TAK
22
STROJECKA Monika 2001-02-01 Z/5326/15

TAK

444 NumerPDF UMKS Nadir Jędrzejów 2019

TAK
23
JAWORSKA Oliwia 2001-03-17 Z/1358/16

2018

211 NumerPDF MLUKS Tarnów 2019

TAK
24
MATUSZCZAK Izabela 2000-01-02 Z/0173/17

TAK

153 NumerPDF UKS Dziesiątka Radomsko 2019

TAK
25
WITASZCZYK Paulina 2000-05-30 Z/0297/15

TAK

154 NumerPDF UKS Dziesiątka Radomsko 2019

TAK
26
JABŁOŃSKA Adrianna 2000-07-11 Z/1144/16

TAK

263 NumerPDF LKS Stal Mielec 2019

27
MAŁEK Monika 2001-01-13 Z/0509/16

TAK

217 NumerPDF UKS Budowlani Nowy Sącz 2019

TAK
28
BIELECKA Wiktoria 2000-12-26 Z/1703/17

2018

428 NumerPDF KKL Kielce 2019

TAK
29
SIKORA Joanna 2000-11-04 Z/1438/15

TAK

397 NumerPDF LKS Pogórze Skoczów 2019

TAK
30
SZYMKIEWICZ Julia 2001-08-02 Z/1753/15

TAK

439 NumerPDF SSR Olimp Strawczyn 2019

TAK
31
PYKA Milena 2000-02-27 Z/2532/15

2018

407 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2019

32
ZIENDARA Michalina 2000-06-14 Z/1767/15

2018

170 NumerPDF MKS Polonia Warszawa 2019

TAK
33
KONDRACKA Gabriela 2001-03-08 Z/0519/16

TAK

313 NumerPDF UKS Technik Augustów 2019

TAK
34
DUBIELLA Monika 2000-05-02 Z/1950/15

2018

345 NumerPDF LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2019

35
GAŁA Katarzyna 2000-07-17 Z/1808/15

2018

425 NumerPDF TS AKS Chorzów 2019

36
FIC Renata 2000-01-06 Z/3016/15

TAK

214 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2019

TAK
37
STAŃCZAK Weronika 2001-08-19 Z/1456/15

TAK

499 NumerPDF UKS Jedynka Gostyń 2019

38
NIESIOŁOWSKA Julia 2001-11-16 Z/5234/18

TAK

349 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019

39
ŚWIĆ Aleksandra 2001-07-28 Z/2033/15

TAK

289 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019

40
KOTŁOWSKA Agata 2000-01-21 Z/1156/15

TAK

327 NumerPDF GKS Żukowo 2019

 
8 km przełaje kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KUŚMIEREK Agnieszka 1998-04-20 Z/2431/15

TAK

140 NumerPDF LKS Omega Kleszczów 2019

2
OCHAL KALENDAROVA Olga 1985-07-15 Z/0140/13

TAK

306 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

TAK
3
KARGOL Katarzyna 1996-02-23 Z/0701/12

TAK

247 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2019

4
KACZYŃSKA Paulina 1991-07-24 Z/4524/11

TAK

548 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard 2019

5
WIKTORCZYK Anna 1998-07-01 Z/0666/14

TAK

551 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard 2019

6
CIOŁKO Sylwia 1998-03-25 Z/1216/14

TAK

275 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019

7
PARSZCZYŃSKA Izabela 1988-09-19 Z/0795/11

TAK

284 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019

8
GOSK Anna 1990-03-31 Z/3112/11

TAK

276 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019

9
NAPIERAJ Dominika 1991-12-12 Z/1085/12

TAK

9 NumerPDF KS AZS AWF Wrocław 2019

10
KOWALSKA Katarzyna 1985-04-07 Z/2631/11

TAK

75 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2019

11
MISJAN Malwina 1996-06-27 Z/3914/16

TAK

113 NumerPDF KS Team Baryła Gorzów 2019

TAK
12
HEDZIELSKA Weronika 1998-06-08 Z/2670/18

TAK

112 NumerPDF KS Team Baryła Gorzów 2019

TAK
13
KORYTKOWSKA Justyna 1986-03-12 Z/2255/11

TAK

299 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

TAK
14
MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 Z/2443/15

TAK

302 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
 
4 km przełaje K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
METLICKA Wiktoria 2001-12-07 Z/1852/15

TAK

371 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

TAK
2
ŁUKASIEWICZ Daria 2000-12-04 Z/2047/18

TAK

487 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2019

TAK
3
PAWŁOWSKA Kamila 2000-07-18 Z/2311/15

TAK

511 NumerPDF KS Zamek Kurzętnik 2019

TAK
4
SZYMCZAK Paulina 2000-09-13 Z/1086/17

2018

136 NumerPDF AZS Łódź 2019

TAK
5
LEWNA Weronika 2001-08-08 Z/2119/15

2018

334 NumerPDF LKS Fenix Słupsk 2019

TAK
6
KLĘBOWSKA Wiktoria 2000-01-20 Z/2776/15

TAK

378 NumerPDF AZS-AWF Katowice 2019

7
PELA Magdalena 2001-01-12 Z/1200/15

TAK

355 NumerPDF MLKS Baszta Bytów 2019

TAK
8
MIKSZUTA Emilia 2001-08-01 Z/1549/15

TAK

358 NumerPDF SKLA Sopot 2019

WARUNKOWO - BADANIA
9
KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 Z/2008/15

TAK

74 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2019

10
LATAŃSKA Zuzanna 2001-08-04 Z/1980/15

TAK

88 NumerPDF MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

11
KURPIEWSKA Marta 2001-11-06 Z/2938/16

TAK

300 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

TAK
12
GRZYBOWSKA Wiktoria 2001-12-03 Z/3692/16

TAK

297 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

NIE
13
CIOŁAK Magdalena 2001-05-05 Z/0729/16

TAK

144 NumerPDF MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2019

WARUNKOWO - BADANIA
14
FIUTEK Karolina 2001-04-06 Z/1249/15

TAK

442 NumerPDF UMKS Nadir Jędrzejów 2019

TAK
15
STOPYRA Natalia 2001-07-08 Z/1809/15

2018

426 NumerPDF TS AKS Chorzów 2019

16
KRASOWSKA Kamila 2001-07-15 Z/2390/15

2018

405 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2019

17
GAŁA Aleksandra 2001-08-19 Z/1807/15

2018

424 NumerPDF TS AKS Chorzów 2019

18
CHORZĘPA Agnieszka 2001-01-14 Z/0482/17

TAK

258 NumerPDF KKB MOSiR Krosno 2019

TAK
19
ZINCZENKO Zuzanna 2001-07-18 Z/2851/15

TAK

44 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2019

TAK
20
SZYMANOWICZ Monika 2000-01-03 Z/1794/18

TAK

350 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019

21
RADTKE Aleksandra 2000-06-21 Z/0025/15

TAK

81 NumerPDF LUKS Start Nakło 2019

22
SŁOMIŃSKA Anna 2000-04-02 Z/3468/15

TAK

379 NumerPDF AZS-AWF Katowice 2019

23
KARPIUK Diana 2000-04-05 Z/1889/15

TAK

278 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019

24
DUDEK Zofia 2001-12-25 Z/0385/16

2018

168 NumerPDF MKS Polonia Warszawa 2019

TAK
25
POTOMSKA Daria 2000-05-31 Z/1276/15

TAK

528 NumerPDF KS Hanza Goleniów 2019

26
ZABIELSKA Natalia 2000-10-28 Z/2839/15

TAK

311 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

TAK
27
TRUSZKOWSKA Wiktoria 2000-06-26 Z/2854/17

TAK

309 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

TAK
 
3 km przełaje K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KOWALSKA Natalia 2003-02-20 Z/0669/17

TAK

386 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

2
KĘPCZYŃSKA Monika 2002-02-23 Z/5651/18

TAK

180 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2019

3
PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 Z/0077/17

TAK

372 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
4
MŁYNARCZYK Liliana 2003-08-30 Z/0444/17

TAK

124 NumerPDF MKST Astra Nowa Sól 2019

5
CHRÓŚCIEL Kornelia 2002-11-05 Z/0568/16

TAK

122 NumerPDF MKST Astra Nowa Sól 2019

6
WĘGRZYN Monika 2002-12-25 Z/1364/16

2018

268 NumerPDF UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2019

TAK
7
TYPA Marcelina 2002-07-24 Z/0782/16

TAK

375 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

TAK
8
CIEMIERZEWSKA Maria 2003-01-30 Z/1192/17

TAK

119 NumerPDF LLKS Osowa Sień 2019

9
ŚCISŁOWSKA Julia 2003-01-26 Z/1198/17

TAK

121 NumerPDF LLKS Osowa Sień 2019

10
SKOWROŃSKA Kornelia 2003-01-08 Z/0520/16

TAK

314 NumerPDF UKS Technik Augustów 2019

TAK
11
FAŁDROWICZ Dorota 2003-07-12 Z/0389/17

TAK

177 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2019

12
ZAWROTNIAK Urszula 2003-08-18 Z/4927/18

2018

105 NumerPDF MKS Agros Chełm 2019

TAK
13
RAGAN Katarzyna 2003-06-03 Z/2819/16

TAK

540 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2019

TAK
14
ŁUCKA-WOWCZUK Kinga 2002-08-10 Z/0885/17

TAK

342 NumerPDF LKS Zorza Gdynia 2019

15
JANOWICZ Zuzanna 2003-06-30 Z/1911/18

TAK

117 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2019

16
MALAK Łucja 2002-04-26 Z/1577/17

TAK

530 NumerPDF MKL Szczecin 2019

17
BREZA Olimpia 2002-02-14 Z/0096/17

TAK

331 NumerPDF KUKS Remus Kościerzyna 2019

TAK
18
WAWRZYNIAK Oliwia 2002-07-15 Z/0256/16

TAK

448 NumerPDF KS Energetyk Poznań 2019

TAK
19
WOLF Paulina 2003-01-18 Z/1574/17

TAK

495 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2019

TAK
20
PIECHOWICZ Katarzyna 2002-10-21 Z/5718/18

2018

15 NumerPDF KS SMS Szklarska Poręba 2019

21
KUPC Paulina 2002-04-27 Z/0638/16

TAK

139 NumerPDF LKS Omega Kleszczów 2019

22
BARCIK Nina 2002-12-25 Z/1319/16

TAK

238 NumerPDF MUKS Gim 2 Nysa 2019

TAK
23
LEWINOWSKA Iga 2002-08-08 Z/0815/16

2018

429 NumerPDF KKL Kielce 2019

TAK
24
BASIAK Victoria 2003-11-13 Z/2978/18

2018

12 NumerPDF KS SMS Szklarska Poręba 2019

25
ZAWISTOWSKA Nikola 2002-09-09 Z/0752/16

TAK

290 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019

26
PAWEŁCZYK Julia 2002-03-26 Z/2910/16

TAK

473 NumerPDF MKL Jarocin 2019

27
DALIDOWICZ Maja 2002-07-29 Z/0422/16

TAK

512 NumerPDF MKS Truso Elbląg 2019

TAK
28
RADZIKOWSKA Patrycja 2003-01-01 Z/2995/17

TAK

515 NumerPDF MKS Truso Elbląg 2019

TAK
29
ROŚ Martyna 2003-04-28 Z/5252/18

TAK

270 NumerPDF ULKS Technik Trzcinica 2019

TAK
30
KANDER Paulina 2003-01-23 Z/2941/17

TAK

173 NumerPDF OKS Start Otwock 2019

WARUNKOWO - BADANIA
31
WALĘCIAK Weronika 2002-03-26 Z/1151/16

TAK

445 NumerPDF UMKS Nadir Jędrzejów 2019

TAK
32
RĘBISZ Martyna 2003-05-05 Z/5156/15

2018

266 NumerPDF MKL Sparta Stalowa Wola 2019

33
KORALEWSKA Julia 2002-02-17 Z/3014/16

2018

59 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
34
KOWALCZYK Elżbieta 2002-11-21 Z/1199/18

TAK

225 NumerPDF ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2019

35
WOJNAR Weronika 2003-11-24 Z/0162/18

2018

433 NumerPDF KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2019

36
KUJAWA Julia 2003-03-18 Z/0701/19

TAK

446 NumerPDF KS Energetyk Poznań 2019

TAK
37
WOJTKOWIAK Wiktoria 2003-06-12 Z/1891/19

TAK

449 NumerPDF KS Energetyk Poznań 2019

TAK
38
CHROMIK Julia 2002-12-24 Z/2286/16

TAK

396 NumerPDF LKS Pogórze Skoczów 2019

TAK
39
GRZYBOWSKA Alicja 2003-03-12 Z/1430/17

TAK

468 NumerPDF LKS OSiR Pleszew 2019

TAK
40
BIAŁAS Nikola 2003-09-01 Z/0625/17

TAK

466 NumerPDF LKS OSiR Pleszew 2019

TAK
41
TOMASZEWSKA Weronika 2002-06-20 Z/0641/17

TAK

496 NumerPDF UKS 12 Kalisz 2019

TAK
42
SIEDLARZ Kinga 2002-08-18 Z/0557/16

TAK

438 NumerPDF SSR Olimp Strawczyn 2019

TAK
43
SZANIAWSKA Agata 2003-02-27 Z/5480/15

TAK

161 NumerPDF GKS Wilga Garwolin 2019

44
WALISIEWICZ Magdalena 2002-04-14 Z/1031/15

2018

71 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2019

45
KUŻNIAR Monika 2003-08-20 Z/4125/17

TAK

248 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2019

46
GÓRKA Weronika 2002-12-10 Z/0544/16

TAK

178 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2019

47
KRAWIEC Laura 2003-09-09 Z/0464/18

TAK

40 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2019

TAK
48
SIKORA Julia 2003-02-22 Z/0489/17

TAK

43 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2019

TAK
49
KUJASZEWSKA Martyna 2002-10-11 Z/1857/19

TAK

347 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019

50
LUBOWSKA Agnieszka 2002-10-12 Z/3180/16

2018

395 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2019

TAK
51
KOWALSKA Agata 2002-10-07 Z/0248/17

TAK

30 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2019

52
MIKOŁAJEWSKA Weronika 2002-08-28 Z/3180/17

TAK

329 NumerPDF GKS Żukowo 2019

53
WYROŚLAK Martyna 2002-09-05 Z/3659/16

TAK

452 NumerPDF KS Gwardia Piła 2019

TAK
54
KORCZ Julia 2002-02-08 Z/0954/16

TAK

502 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

55
JANKOWIAK Wiktoria 2003-12-26 Z/1244/17

2018

501 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

 
3 km przełaje M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
WIATRZYK Robert 2000-04-27 Z/1754/18

TAK

107 NumerPDF TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2019

TAK
2
WIECZOREK Alan 2000-05-12 Z/0198/16

TAK

318 NumerPDF AML Słupsk 2019

3
KUCHMAN Mateusz 2001-08-14 Z/4236/15

TAK

410 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2019

4
GUŻKOWSKI Szymon 2001-04-18 Z/2971/15

TAK

259 NumerPDF KKB MOSiR Krosno 2019

TAK
5
WAWRZYKOWSKI Łukasz 2001-05-07 Z/0571/16

TAK

126 NumerPDF MKST Astra Nowa Sól 2019

6
WIŚNIEWSKI Kacper 2000-01-31 Z/1715/15

2018

522 NumerPDF KB Dziesiątka Białogard 2019

TAK
7
BARANOWSKI Daniel 2000-04-12 Z/1541/15

TAK

312 NumerPDF UKS Technik Augustów 2019

TAK
8
GOŁĘBIEWSKI Tomasz 2000-10-11 Z/1866/15

TAK

362 NumerPDF UKS Wiking Rychnowy 2019

9
LEWINSKI Konrad 2001-09-17 Z/1869/15

TAK

364 NumerPDF UKS Wiking Rychnowy 2019

10
WIRKUS Kacper 2000-01-01 Z/1861/15

TAK

366 NumerPDF UKS Wiking Rychnowy 2019

11
KOZAK Paweł 2001-10-12 Z/5020/15

TAK

524 NumerPDF KL Bałtyk Koszalin 2019

TAK
12
SUCHTA Marcin 2001-07-10 Z/2168/19

TAK

308 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

TAK
13
TERESZKIEWICZ Damian 2000-02-14 Z/2668/15

TAK

253 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2019

14
KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 Z/1215/16

TAK

184 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2019

TAK
15
SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 Z/6308/15

TAK

150 NumerPDF RKS Łódź 2019

16
MANIECKI Gabriel 2001-05-21 Z/1273/15

TAK

527 NumerPDF KS Hanza Goleniów 2019

17
SZTEJTER Jakub 2001-02-15 Z/1743/16

2018

321 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2019

TAK
18
DZIUBA Filip 2001-09-23 Z/6107/15

TAK

493 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2019

TAK
19
ULANICKI Piotr 2001-05-13 Z/2201/19

TAK

101 NumerPDF KS Agros Zamość 2019

TAK
20
PRZYBYLAK Tomasz 2001-02-07 Z/0711/15

TAK

489 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2019

TAK
21
TANAŚ Patryk 2000-06-09 Z/0187/15

TAK

322 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2019

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
22
STANIAK Jakub 2001-12-05 Z/0185/15

TAK

320 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2019

TAK
23
MISIEWICZ Mikołaj 2000-01-26 Z/1844/19

TAK

353 NumerPDF MKS Sambor Tczew 2019

24
MAKOWSKI Oskar 2001-02-17 Z/1843/19

TAK

352 NumerPDF MKS Sambor Tczew 2019

25
LEWANDOWSKI Michał 2000-10-10 Z/1944/15

2018

351 NumerPDF MKS Sambor Tczew 2019

26
DOMINIAK Daniel 2001-04-10 Z/0817/16

TAK

28 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2019

27
ŚWIĄTEK Bartłomiej 2000-01-19 Z/2265/15

TAK

148 NumerPDF OLTS Opoczno Sport Team 2019

28
WRÓBEL Sebastian 2001-06-21 Z/5109/15

TAK

103 NumerPDF KS Agros Zamość 2019

TAK
29
RĘBISZ Szymon 2001-06-14 Z/1434/16

TAK

240 NumerPDF MUKS Gim 2 Nysa 2019

TAK
30
ŻUK Łukasz 2001-11-29 Z/2513/17

2018

165 NumerPDF MKS Pogoń Siedlce 2019

31
RUDEK Maciej 2001-10-11 Z/1453/16

2018

207 NumerPDF KU AZS PWSZ w Tarnowie 2019

32
ŻMIJA Łukasz 2001-10-01 Z/1683/16

TAK

423 NumerPDF MUKS SZS Cieszyn 2019

33
GÓRSKI Łukasz 2001-10-10 Z/2728/17

TAK

128 NumerPDF ULKS Uczniak Szprotawa 2019

34
BIL Mateusz 2001-04-13 Z/2486/17

TAK

213 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2019

TAK
35
ZMYŚLONY Franciszek 2001-04-05 Z/0608/19

TAK

519 NumerPDF MKS Truso Elbląg 2019

TAK
36
LASECKI Miłosz 2001-07-04 Z/2401/17

TAK

462 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2019

TAK
37
KURZYDŁO Krystian 2000-04-22 Z/2323/17

2018

261 NumerPDF KS Komunalni Sanok 2019

TAK
38
TROĆ Daniel 2000-02-24 Z/3561/15

TAK

533 NumerPDF MKL Szczecin 2019

39
ZASADA Mikołaj 2000-10-16 Z/2502/17

2018

204 NumerPDF KS AZS AWF Kraków 2019

40
RAPTA Paweł 2000-12-18 Z/1694/17

TAK

210 NumerPDF MKS Rabka-Zdrój 2019

41
KOZIOŁ Kacper 2000-11-27 Z/1114/19

TAK

152 NumerPDF UKS Dziesiątka Radomsko 2019

TAK
42
PRZYDZIAŁ Jakub 2000-12-18 Z/2667/15

TAK

250 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2019

43
CIŻYŃSKI Błażej 2000-04-15 Z/2001/15

TAK

90 NumerPDF MUKL Brodnica 2019

TAK
44
PAWELCZAK Karol 2000-01-20 Z/5624/15

2018

23 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2019

45
JANUSZEWSKI Marcin 2001-04-25 Z/0971/17

2018

58 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

TAK
46
SITKOWSKI Jan 2001-07-23 Z/1899/17

2018

392 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

47
WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 2001-08-29 Z/2282/15

2018

66 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

TAK
48
TULEJA Jakub 2001-07-27 Z/5215/15

2018

64 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
49
OGORZAŁY Sebastian 2000-12-29 Z/0900/17

TAK

218 NumerPDF UKS Budowlani Nowy Sącz 2019

TAK
50
GRAD Filip 2001-02-13 Z/0938/15

TAK

467 NumerPDF LKS OSiR Pleszew 2019

TAK
51
MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 Z/3631/15

2018

431 NumerPDF KKL Kielce 2019

TAK
52
CZEKAJ Karol 2000-05-12 Z/1752/17

TAK

46 NumerPDF UKS Sprint Legnica 2019

TAK
53
WOLSKI Norbert 2000-08-01 Z/2562/18

TAK

49 NumerPDF UKS Sprint Legnica 2019

TAK
54
PTAK Jakub 2000-08-04 Z/3666/15

TAK

48 NumerPDF UKS Sprint Legnica 2019

TAK
55
KOŁBUC Grzegorz 2001-01-22 Z/3667/15

TAK

47 NumerPDF UKS Sprint Legnica 2019

TAK
56
WACHOWSKI Wiktor 2000-02-22 Z/1312/15

TAK

497 NumerPDF UKS 12 Kalisz 2019

TAK
57
RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 Z/1769/15

2018

169 NumerPDF MKS Polonia Warszawa 2019

TAK
58
WEREMCZUK Krzysztof 2000-01-13 Z/2323/15

2018

2 NumerPDF niestowarzyszony 2019

59
WOLENDER Jakub 2000-11-21 Z/6204/15

TAK

545 NumerPDF RAZ Szczecin 2019

TAK
60
AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 Z/0931/16

2018

68 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2019

61
JAŚKIEWICZ Krystian 2001-01-11 Z/2217/19

TAK

508 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

TAK
62
MALINOWSKI Rafał 2001-09-25 Z/4362/15

2018

22 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2019

63
KWIATKOWSKI Rafał 2001-03-05 Z/5636/15

TAK

19 NumerPDF MKL 12 Jelenia Góra 2019

64
PUTERKO Maciej 2001-11-14 Z/2120/15

TAK

42 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2019

TAK
65
PUKACZ Dawid 2000-02-22 Z/2793/15

TAK

41 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2019

TAK
66
LEWANDOWSKI Jakub 2000-10-06 Z/1159/16

TAK

476 NumerPDF MKS Gniezno 2019

67
HARĘŻA Maciej 2001-11-15 Z/1390/16

TAK

403 NumerPDF MKS-MOS Katowice 2019

TAK
68
TOMASIAK Piotr 2000-02-16 Z/0911/15

TAK

219 NumerPDF UKS Budowlani Nowy Sącz 2019

TAK
69
ROMAŃCZUK Marek 2001-09-09 Z/2454/15

TAK

274 NumerPDF KS Parkiet Hajnówka 2019

TAK
70
CZERNECKI Remigiusz 2000-07-16 Z/6395/15

TAK

376 NumerPDF AZS-AWF Katowice 2019

71
KURPAS Rafał 2000-03-19 Z/0492/15

2018

131 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2019

TAK
72
SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 Z/2385/16

TAK

86 NumerPDF MKL Toruń 2019

73
SZPEJNA Paweł 2000-08-22 Z/2113/17

TAK

85 NumerPDF MKL Toruń 2019

74
KOWALSKI Marcin 2001-02-02 Z/1010/17

TAK

328 NumerPDF GKS Żukowo 2019

75
GROTH Patryk 2000-01-23 Z/1154/15

TAK

326 NumerPDF GKS Żukowo 2019

76
SZYMAŃSKI Krystian 2000-04-30 Z/0606/15

TAK

222 NumerPDF UKS Kusy Bukowno 2019

TAK
 
3 km przełaje M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BRĄGIEL Filip 2002-07-23 Z/0219/15

TAK

93 NumerPDF UKB Szubin 2019

TAK
2
PEC Adrian 2003-04-28 Z/1876/18

TAK

186 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2019

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
3
KRZYŻANOWSKI Mateusz 2003-11-17 Z/3703/18

TAK

106 NumerPDF TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2019

TAK
4
ABEL Patryk 2002-09-10 Z/0547/19

TAK

316 NumerPDF AML Słupsk 2019

5
WYDERKA Maciej 2002-07-29 Z/1315/16

TAK

417 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2019

6
MROZOWSKI Sebastian 2002-01-11 Z/1310/16

TAK

413 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2019

7
SZYMAŃSKI Dawid 2003-02-05 Z/1877/18

TAK

189 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2019

TAK
8
SMOLIŃSKI Michał 2003-08-11 Z/0734/17

2018

521 NumerPDF KB Dziesiątka Białogard 2019

TAK
9
JĘDRUSZCZAK Mikołaj 2002-05-29 Z/0477/16

TAK

97 NumerPDF KS Agros Zamość 2019

TAK
10
CACH Łukasz 2002-03-22 Z/5291/15

TAK

525 NumerPDF KL Iskra Białogard 2019

TAK
11
POGORZELSKI Konrad 2003-03-06 Z/1234/18

2018

133 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2019

TAK
12
WOJDYŁA Dawid 2002-08-19 Z/3622/17

TAK

205 NumerPDF KS Cracovia 1906 Kraków 2019

13
TRZCIŃSKI Bartosz 2002-02-22 Z/0565/16

TAK

541 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2019

TAK
14
JĘDRZEJAK Wiktor 2003-08-16 Z/2475/17

TAK

538 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2019

TAK
15
GADOMSKI Paweł 2002-07-12 Z/0311/16

TAK

537 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2019

TAK
16
BAKA Jakub 2003-06-29 Z/1344/17

TAK

356 NumerPDF SKLA Sopot 2019

17
GALAS Kacper 2002-04-26 Z/1462/16

TAK

478 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2019

18
DZIUBIŃSKI Łukasz 2002-11-03 Z/2176/17

TAK

116 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2019

TAK
19
KOWALSKI Maciej 2003-07-24 Z/0605/18

TAK

485 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2019

TAK
20
ŁADNIAK Przemysław 2003-11-01 Z/0989/18

TAK

99 NumerPDF KS Agros Zamość 2019

TAK
21
MUCHA Michał 2002-01-20 Z/1001/19

TAK

200 NumerPDF KS AZS AWF Kraków 2019

22
KOMODA Dawid 2003-04-26 Z/1700/18

TAK

535 NumerPDF MKP Myślibórz 2019

TAK
23
FURMAN Paweł 2002-06-21 Z/2123/16

TAK

245 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2019

24
RÓŻAŃSKI Filip 2003-06-19 Z/2581/17

TAK

482 NumerPDF MKS-MOS Śrem 2019

25
RYSZEWSKI Maciej 2003-12-23 Z/1512/17

TAK

241 NumerPDF MUKS Gim 2 Nysa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
26
PĄCZKIEWICZ Jakub 2002-06-13 Z/2229/19

TAK

432 NumerPDF KKL Kielce 2019

TAK
27
WIKTOROWICZ Paweł 2002-04-08 Z/0656/16

TAK

544 NumerPDF MLUKS Mokasyn Płoty 2019

28
BAŁASZ Dawid 2003-01-25 Z/1208/17

TAK

543 NumerPDF MLUKS Mokasyn Płoty 2019

29
GUTOWSKI Dawid 2002-01-04 Z/5646/15

TAK

73 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2019

WARUNKOWO - BADANIA
30
RUMIŃSKI Michał 2002-12-03 Z/0683/16

TAK

89 NumerPDF MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

31
ŁAZARCZYK Kacper 2003-03-08 Z/3741/17

TAK

111 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

32
ŁĘSKI Bruno 2003-11-12 Z/1154/17

TAK

411 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2019

33
KOKOCIŃSKI Dawid 2003-10-23 Z/1384/17

TAK

504 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2019

TAK
34
CZAJKA Aleksander 2003-04-17 Z/4073/17

2018

244 NumerPDF UKS-MOS Opole 2019

35
MACIASZCZYK Michał 2002-10-04 Z/0870/16

TAK

505 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2019

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
36
LEWALSKI Kacper 2003-05-07 Z/0051/17

TAK

514 NumerPDF MKS Truso Elbląg 2019

TAK
37
ROMBERG Adrian 2003-04-21 Z/1159/17

TAK

414 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2019

38
CITAK Miłosz 2003-04-28 Z/0785/17

TAK

419 NumerPDF MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2019

39
BIZOŃ Karol 2002-03-15 Z/2212/19

TAK

402 NumerPDF MKS-MOS Katowice 2019

TAK
40
BANASZAK Kacper 2003-02-25 Z/1429/17

TAK

464 NumerPDF LKS OSiR Pleszew 2019

TAK
41
SKIMINA Wiktor 2002-07-29 Z/0079/17

2018

202 NumerPDF KS AZS AWF Kraków 2019

42
ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 Z/1398/17

2018

430 NumerPDF KKL Kielce 2019

TAK
43
MOLCZYK Jakub 2002-03-27 Z/0082/17

2018

212 NumerPDF MLUKS Tarnów 2019

TAK
44
SEKUŁA Jakub 2003-03-07 Z/4809/18

TAK

229 NumerPDF ULKS Lipinki 2019

TAK
45
SZCZEŚNIAK Wiktor 2003-08-27 Z/0874/18

2018

63 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

TAK
46
RĄBKOWSKI Kacper 2002-01-05 Z/2137/15

2018

62 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
47
KAŁWIŃSKI Dawid 2003-04-22 Z/0254/17

TAK

50 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

TAK
48
SIKORA Maciej 2003-08-03 Z/0063/17

TAK

215 NumerPDF UKS bieganie.pl Stryszawa 2019

TAK
49
JAWORSKI Kacper 2003-06-04 Z/1745/17

2018

264 NumerPDF LKS Stal Mielec 2019

50
BIELECKI Marek 2003-07-31 Z/1573/18

TAK

483 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2019

TAK
51
KRZYSZTOFIK Dawid 2002-02-25 Z/0540/16

TAK

146 NumerPDF OLTS Opoczno Sport Team 2019

52
DROZDOWSKI Damian 2003-01-08 Z/1075/18

TAK

456 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

TAK
53
ADAMCZAK Kacper 2003-01-25 Z/1073/18

TAK

453 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

TAK
54
CHMIELARZ Jakub 2002-09-04 Z/0692/19

TAK

455 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

TAK
55
HOŁOWIENKO Jan 2003-02-09 Z/4751/17

TAK

317 NumerPDF AML Słupsk 2019

56
WEBER Marek 2003-07-16 Z/1602/18

TAK

498 NumerPDF UKS 12 Kalisz 2019

TAK
57
GRYGOLEC Aleksander 2003-07-03 Z/4596/15

TAK

254 NumerPDF KB Krościenko Wyżne 2019

58
POLETYŁO Damian 2002-05-26 Z/1973/19

TAK

286 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019

59
ZBROSZCZYK Tomasz 2002-03-12 Z/1311/17

TAK

440 NumerPDF SSR Olimp Strawczyn 2019

TAK
60
TWORSKI Kacper 2002-08-05 Z/3727/17

TAK

155 NumerPDF UKS Lisy Zgierz 2019

TAK
61
GRODEK Fabian 2002-01-23 Z/6558/15

2018

69 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2019

62
KUCHARZ Wiktor 2003-03-08 Z/2202/19

TAK

98 NumerPDF KS Agros Zamość 2019

TAK
63
KULIK Robert 2002-01-25 Z/0488/17

TAK

27 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2019

64
ŚWIĄTKOWSKI Miłosz 2002-09-06 Z/3769/16

TAK

87 NumerPDF MKS Inowrocław 2019

65
SUKIENNIK Bartosz 2003-04-29 Z/1820/18

2018

134 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2019

TAK
66
GOLAŃSKI Stanisław 2003-03-15 Z/4639/17

2018

546 NumerPDF UKS Barnim Goleniów 2019

TAK
67
RĘKAWEK Modest 2002-10-17 Z/1723/18

TAK

337 NumerPDF LKS Jantar Ustka 2019

68
NOWAK Oskar 2003-03-03 Z/1603/19

TAK

336 NumerPDF LKS Jantar Ustka 2019

69
KOCHLEWSKI Wiktor 2003-01-21 Z/0462/17

TAK

25 NumerPDF MKS Piast Lwówek Śląski 2019

70
PYTEL Michał 2002-03-13 Z/1105/15

TAK

54 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

TAK
71
KURAS Wojciech 2003-01-02 Z/0252/17

TAK

51 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

TAK
72
WIDAWSKI Bazyli 2003-09-11 Z/2898/18

TAK

404 NumerPDF MKS-MOS Katowice 2019

TAK
73
PYSZKA Mikołaj 2002-10-05 Z/0579/16

TAK

80 NumerPDF LUKS Start Nakło 2019

74
KUROWSKI Marcin 2002-04-04 Z/0440/18

TAK

198 NumerPDF WLKS Nowe Iganie 2019

75
ANCUTA Jan 2002-03-25 Z/3738/17

TAK

109 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

76
POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 Z/2386/16

TAK

84 NumerPDF MKL Toruń 2019

77
GIERULA Kamil 2003-07-30 Z/5308/18

2018

127 NumerPDF MLKS Agros Żary 2019

TAK
 
4 km przełaje mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
WAWRZYKOWSKI Jakub 1997-12-21 Z/0439/13

TAK

125 NumerPDF MKST Astra Nowa Sól 2019

2
MARYSIAK Adam 1988-01-06 Z/2639/11

TAK

123 NumerPDF MKST Astra Nowa Sól 2019

3
BOROWSKI Dawid 1999-07-21 Z/2413/15

TAK

454 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

TAK
4
BOGUCKI Norbert 1999-10-30 Z/1058/15

2018

130 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2019

NIE
5
MEGER Michał 1998-02-20 Z/1659/15

2018

132 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2019

TAK
6
SZRENIAWA Paweł 1999-02-27 Z/3240/15

2018

427 NumerPDF UKS Chromik Mysłowice 2019

7
JARCZOK Bartosz 1999-02-26 Z/0361/15

TAK

377 NumerPDF AZS-AWF Katowice 2019

8
GARSKI Dawid 1995-08-04 Z/0360/13

TAK

354 NumerPDF MLKS Baszta Bytów 2019

TAK
9
ROSZKOWSKI Łukasz 1988-06-20 Z/2557/18

2018

175 NumerPDF RK Athletics Warszawa 2019

10
WRÓBEL Jakub 1999-09-10 Z/2462/15

TAK

381 NumerPDF AZS-AWF Katowice 2019

11
CHYLIŃSKI Mateusz 1995-05-22 Z/3015/11

2018

231 NumerPDF WKS Wawel Kraków 2019

12
SPUSTEK Marcin 1997-05-21 Z/0547/13

TAK

517 NumerPDF MKS Truso Elbląg 2019

TAK
13
DOROŻYŃSKI Szymon 1992-03-06 Z/4769/11

TAK

236 NumerPDF AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

14
OLEJARZ Artur 1988-09-19 Z/1405/11

TAK

531 NumerPDF MKL Szczecin 2019

15
KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Z/1674/14

TAK

224 NumerPDF ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2019

16
PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16 Z/0718/13

2018

145 NumerPDF MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2019

17
MARSZAŁEK Patryk 1995-05-26 Z/5472/15

TAK

249 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2019

18
MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 Z/3276/15

TAK

157 NumerPDF ULKS MOSiR Sieradz 2019

19
MAJDZIŃSKI Konrad 1997-03-09 Z/1600/13

TAK

550 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard 2019

20
MUTWIL Oliwier 1999-10-27 Z/2051/16

TAK

388 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

21
GRABOWSKI Karol 1989-06-22 Z/1863/11

2018

383 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

22
WASKIN Szymon 1996-03-21 Z/1301/12

2018

408 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2019

23
DOBAJ Szymon 1995-09-19 Z/5219/11

2018

232 NumerPDF WKS Wawel Kraków 2019

24
MIGUT Jerzy 1966-12-11 Z/2224/19

TAK

33 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2019

25
KONDEJ Mateusz 1997-02-24 Z/1785/13

TAK

159 NumerPDF GKS Wilga Garwolin 2019

26
BŁASZCZYK Patryk 1996-10-22 Z/0759/12

TAK

335 NumerPDF LKS Jantar Ustka 2019

27
NIEMCZYK Mateusz 1992-09-30 Z/4502/11

TAK

304 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

TAK
28
ROGOZIŃSKI Karol 1999-01-19 Z/2353/15

TAK

196 NumerPDF UKS Siódemka Ostrołęka 2019

29
GARDZIELEWSKI Arkadiusz 1986-06-12 Z/1684/11

TAK

56 NumerPDF WKS Śląsk Wrocław 2019

30
KROTLA Bartłomiej 1997-08-19 Z/0040/13

2018

323 NumerPDF CMKL Człuchów 2019

31
MROWIŃSKI Rafał 1997-02-21 Z/0418/13

TAK

8 NumerPDF KS AZS AWF Wrocław 2019

32
LESIECKI Jacek 1991-12-20 Z/1476/16

2018

7 NumerPDF KS AZS AWF Wrocław 2019

33
BORATYŃSKI Dariusz 1997-09-26 Z/0434/13

TAK

5 NumerPDF KS AZS AWF Wrocław 2019

34
KOCAK Patryk 1999-07-01 Z/0352/15

TAK

197 NumerPDF WLKS Nowe Iganie 2019

WARUNKOWO - BADANIA
35
TOPOLNICKI Szymon 1994-02-04 Z/0972/11

TAK

380 NumerPDF AZS-AWF Katowice 2019

36
SERKOWSKI Wojciech 1997-05-03 Z/1061/14

TAK

330 NumerPDF GKS Żukowo 2019

37
KACZOR Mateusz 1997-03-03 Z/0310/13

TAK

179 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2019

38
DEMCZYSZAK Mateusz 1986-01-18 Z/1685/11

TAK

293 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

TAK
 
5 km przełaje M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
STANGLEWICZ Marcin 2002-05-19 Z/2228/19

TAK

459 NumerPDF 16:00.00 KU AZS UAM Poznań 2019

TAK
2
JANKOWSKI Marek 2003-02-19 Z/0693/19

TAK

457 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

TAK
3
KRZYWDZIŃSKI Dominik 2003-11-17 Z/0209/15

TAK

94 NumerPDF UKB Szubin 2019

TAK
4
CIECZKA Maksymilian 2002-09-01 Z/5091/18

TAK

477 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2019

5
BELNIAK Damian 2002-02-01 Z/0476/16

TAK

96 NumerPDF KS Agros Zamość 2019

TAK
6
GAWEŁ Kuba 2002-09-15 Z/1312/17

TAK

437 NumerPDF SSR Olimp Strawczyn 2019

TAK
7
SZCZERBA Mikołaj 2002-11-10 Z/0783/16

TAK

373 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

TAK
8
BERNAŚ Damian 2003-05-09 Z/0682/18

TAK

104 NumerPDF LKS Znicz Biłgoraj 2019

9
FOLGA Bartosz 2003-11-08 Z/0984/17

TAK

296 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
10
KIJAK Jakub 2002-02-23 Z/1870/19

TAK

237 NumerPDF AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

TAK
11
BUCH Filip 2002-03-26 Z/2944/16

TAK

418 NumerPDF MKS-SMS Victoria Racibórz 2019

TAK
12
PREJC Mikołaj 2002-12-20 Z/1505/18

TAK

343 NumerPDF LKS Zorza Gdynia 2019

13
ICKOWSKI Tomasz 2002-09-30 Z/2828/16

TAK

340 NumerPDF LKS Zorza Gdynia 2019

14
ŻUK Bartosz 2003-01-09 Z/1421/17

2018

164 NumerPDF MKS Pogoń Siedlce 2019

15
BODURA Szymon 2002-04-07 Z/1469/17

TAK

460 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2019

TAK
16
KULIK Kamil 2003-06-02 Z/2162/19

TAK

357 NumerPDF SKLA Sopot 2019

17
CZECHOWICZ Mikołaj 2003-12-04 Z/1434/17

TAK

492 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2019

TAK
18
SPRENGER Daniel 2003-02-09 Z/0349/17

2018

324 NumerPDF CMKL Człuchów 2019

19
KOZŁOWSKI Marcel 2002-11-22 Z/0640/16

TAK

138 NumerPDF LKS Omega Kleszczów 2019

20
RUGAŁA Dominik 2002-09-10 Z/1586/17

TAK

441 NumerPDF ULKS Gryf Rytwiany 2019

21
PIĄTEK Michał 2003-06-16 Z/1831/18

TAK

390 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

22
KISZKA Dawid 2003-04-16 Z/2242/19

TAK

385 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

23
JANTA Dawid 2003-11-22 Z/2236/19

TAK

369 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

TAK
24
JELSKI Paweł 2002-06-25 Z/3644/17

TAK

277 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019

25
KUPIŃSKI Hubert 2002-05-13 Z/1972/19

TAK

281 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019

26
MAKULEC Adam 2003-09-23 Z/0332/17

TAK

160 NumerPDF GKS Wilga Garwolin 2019

27
ROGOWSKI Jakub 2002-05-28 Z/2233/19

TAK

251 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2019

28
CYRANKOWSKI Dominik 2003-04-14 Z/0849/16

TAK

72 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2019

29
KWIATKOWSKI Arkadiusz 2003-08-21 Z/0410/17

TAK

472 NumerPDF LUKS Orkan Września 2019

TAK
30
ZABAGŁO Paweł 2002-02-15 Z/1440/16

2018

235 NumerPDF WKS Wawel Kraków 2019

WARUNKOWO - BADANIA
31
POLAK Bartosz 2003-07-21 Z/0399/17

TAK

4 NumerPDF KL Ziemia Kłodzka 2019

TAK
32
SALOMONOWSKI Jakub 2002-11-10 Z/1994/19

TAK

190 NumerPDF UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 2019

33
PODLEWSKI Joshua 2003-08-11 Z/3808/17

2018

447 NumerPDF KS Energetyk Poznań 2019

TAK
34
ROMANOWICZ Wiktor 2002-08-28 Z/2545/16

TAK

141 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2019

TAK
35
RUDAWSKI Dominik 2003-01-16 Z/0050/17

TAK

516 NumerPDF MKS Truso Elbląg 2019

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
36
STRZELCZYK Jakub 2003-06-12 Z/3513/17

TAK

191 NumerPDF UKS Olimp Kozienice 2019

TAK
37
MOSZCZYŃSKI Wiktor 2003-01-31 Z/1180/17

2018

61 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
38
JANIEC Radosław 2003-07-26 Z/0972/17

2018

110 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

39
PAJĄK Aleksander 2002-11-15 Z/1531/19

TAK

228 NumerPDF ULKS Lipinki 2019

TAK
40
SKÓRKA Dominik 2002-11-25 Z/4675/18

2018

17 NumerPDF KS SMS Szklarska Poręba 2019

41
DZIDECZEK Michał 2002-01-26 Z/1491/16

TAK

547 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard 2019

42
SZYMCZAK Jakub 2003-06-18 Z/0855/17

TAK

393 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

43
SIMIŃSKI Konrad 2003-04-23 Z/3696/18

TAK

391 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

44
SZMIT Patryk 2003-02-28 Z/3933/17

2018

18 NumerPDF KS SMS Szklarska Poręba 2019

45
MATYJA Kamil 2002-09-11 Z/1807/18

TAK

488 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2019

TAK
46
JANIK Mikołaj 2003-07-07 Z/3811/17

TAK

469 NumerPDF LKS OSiR Pleszew 2019

TAK
47
BARTCZAK Tobiasz 2002-03-13 Z/3631/16

TAK

465 NumerPDF LKS OSiR Pleszew 2019

TAK
48
JAROSZ Dariusz 2002-03-10 Z/0237/17

TAK

45 NumerPDF UKS Piast Bolków 2019

49
SZYMCZAK Piotr 2003-04-02 Z/4111/17

TAK

230 NumerPDF ULKS Lipinki 2019

TAK
50
RETTIG Rafał 2002-09-23 Z/0695/19

TAK

458 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

TAK
51
ZIELEŃ Michał 2002-09-20 Z/3739/16

TAK

272 NumerPDF ULKS Technik Trzcinica 2019

52
KONDRAK Piotr 2003-05-03 Z/0664/17

2018

279 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019

WARUNKOWO - BADANIA
53
NALEPA Jakub 2002-09-24 Z/4650/15

TAK

243 NumerPDF MULKS Juvenia Głuchołazy 2019

TAK
54
ARENDT Kacper 2002-04-17 Z/2216/19

TAK

67 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2019

55
MASARSKI Szymon 2002-01-04 Z/2163/19

TAK

421 NumerPDF MUKS SZS Cieszyn 2019

56
DURLAK Jakub 2003-04-22 Z/3067/16

TAK

227 NumerPDF ULKS Lipinki 2019

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
57
ORACZKO Denis 2003-09-10 Z/0388/17

TAK

183 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2019

 
6 km przełaje M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
SZCZEPAŃSKI Piotr 2000-06-15 Z/2078/15

TAK

188 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2019

TAK
2
KRYZEL Daniel 2000-07-16 Z/1856/15

TAK

370 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

TAK
3
PALUCH Sylwester 2001-07-31 Z/0165/18

2018

507 NumerPDF GUKS Asy Dywity 2019

4
KRAWCZYK Paweł 2000-11-22 Z/5479/15

TAK

181 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2019

5
KASPROWICZ Adam 2001-01-08 Z/5019/15

TAK

523 NumerPDF KL Bałtyk Koszalin 2019

TAK
6
STRASZAK Piotr 2000-06-08 Z/1506/18

TAK

344 NumerPDF LKS Zorza Gdynia 2019

7
MORDEL Jan 2001-02-19 Z/2077/15

TAK

185 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2019

TAK
8
CZYŻEWSKI Jakub 2001-03-31 Z/2213/15

TAK

149 NumerPDF RKS Łódź 2019

9
JAROSZEWSKI Cezary 2000-08-01 Z/0456/17

TAK

162 NumerPDF KS Maków Biega 2019

10
TOBERA Mieszko 2001-06-04 Z/6110/15

TAK

494 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2019

TAK
11
PIĄTKOWSKI Adam 2000-01-14 Z/2050/15

TAK

195 NumerPDF UKS Siódemka Ostrołęka 2019

12
RUSZKIEWICZ Filip 2001-05-30 Z/2645/15

TAK

36 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2019

13
PORĘBSKI Patryk 2001-01-12 Z/2026/15

TAK

53 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

TAK
14
TYBOROWSKI Natan 2001-07-02 Z/2310/15

TAK

509 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

TAK
15
WAWERSKI Ernest 2001-02-16 Z/1728/18

TAK

102 NumerPDF KS Agros Zamość 2019

TAK
16
RUDEK Dominik 2000-06-08 Z/1864/16

2018

206 NumerPDF KU AZS PWSZ w Tarnowie 2019

17
JATCZAK Łukasz 2000-03-11 Z/0664/15

TAK

399 NumerPDF LKS Pszczyna 2019

TAK
18
MICHALSKI Filip 2001-02-28 Z/0431/15

TAK

76 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2019

19
KEMPA Maciej 2001-10-12 Z/0932/16

TAK

114 NumerPDF KS Żary Runners Team 2019

TAK
20
PRZESTRZELSKI Kajetan 2001-03-08 Z/5610/15

2018

163 NumerPDF MKS Pogoń Siedlce 2019

21
GRUDA Adam 2001-12-13 Z/1606/17

TAK

3 NumerPDF KL Ziemia Kłodzka 2019

TAK
22
JURGA Jakub 2000-03-29 Z/1071/16

TAK

503 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2019

TAK
23
KRĘŻEL Jakub 2001-03-17 Z/2132/15

2018

20 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2019

24
MROŻEK Jakub 2001-02-07 Z/1062/17

2018

387 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

25
WIĄCEK Aleksander 2000-07-02 Z/4260/15

TAK

174 NumerPDF OKS Start Otwock 2019

26
SIKORA Kacper 2000-07-17 Z/0994/19

TAK

271 NumerPDF ULKS Technik Trzcinica 2019

TAK
27
BEDNAREK Damian 2000-01-13 Z/0294/15

TAK

142 NumerPDF MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2019

28
BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 Z/1875/15

TAK

143 NumerPDF MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2019

WARUNKOWO - BADANIA
29
SKIBIAK Kacper 2000-02-20 Z/2602/15

2018

16 NumerPDF KS SMS Szklarska Poręba 2019

30
KOWALSKI Bartosz 2000-05-17 Z/1666/17

2018

60 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

TAK
31
DULIK Paweł 2000-03-22 Z/2616/15

TAK

262 NumerPDF LKS Stal Mielec 2019

32
DUDCZAK Michał 2000-10-04 Z/1757/17

TAK

216 NumerPDF UKS Budowlani Nowy Sącz 2019

TAK
33
TRACZ Jakub 2001-08-31 Z/0732/15

TAK

490 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2019

TAK
34
KWAPISZEWSKI Kacper 2000-01-17 Z/0013/15

TAK

486 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2019

TAK
35
BURKOWSKI Kacper 2001-03-16 Z/0284/19

TAK

484 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2019

TAK
36
GÓRZYŃSKI Robert 2001-01-13 Z/1714/15

2018

520 NumerPDF KB Dziesiątka Białogard 2019

TAK
37
KIJOWSKI Dominik 2001-01-13 Z/4594/15

TAK

255 NumerPDF KB Krościenko Wyżne 2019

38
CZERONEK Mikołaj 2000-11-15 Z/1124/15

TAK

55 NumerPDF WKS Śląsk Wrocław 2019

39
BIERNACKI Michał 2000-04-17 Z/0082/18

2018

166 NumerPDF MKS Polonia Warszawa 2019

TAK
40
BRODZIK Kamil 2000-08-12 Z/1780/15

2018

167 NumerPDF MKS Polonia Warszawa 2019

TAK
41
PAWLAK Mateusz 2001-03-18 Z/4628/15

TAK

151 NumerPDF UKS Czempion Bełchatów 2019

42
MODZELEWSKI Łukasz 2000-03-19 Z/2035/15

TAK

283 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019

43
KUROWSKI Tomasz 2000-03-03 Z/1155/15

2018

325 NumerPDF GKS Cartusia Kartuzy 2019

44
KUCHARSKI Jarosław 2000-01-15 Z/2174/15

TAK

182 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2019

45
WILKOSZ Tomasz 2001-02-22 Z/1063/16

2018

65 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
46
MOLA Mateusz 2000-10-03 Z/2461/18

TAK

422 NumerPDF MUKS SZS Cieszyn 2019

47
KALINOWSKI Jakub 2000-11-30 Z/2847/15

TAK

221 NumerPDF UKS Kusy Bukowno 2019

TAK
48
JASICA Mateusz 2001-10-20 Z/5624/18

TAK

220 NumerPDF UKS Kusy Bukowno 2019

TAK
49
SADŁOWSKI Piotr 2000-10-03 Z/6060/15

TAK

307 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

TAK
 
10 km przełaje mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu