Internetowe zgłoszenia do imprezy: Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 w Biegach Przełajowych
GARCZYN, 30.03.2019r.
 
2.5 km przełaje K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GINTER Karolina 2004-03-12 Z/0048/18

TAK

210 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

2
KOWALEWSKA Amelia 2005-09-07 Z/0572/18

TAK

955 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2019

3
ORYL Weronika 2004-07-11 Z/0024/18

TAK

520 NumerPDF SKLA Sopot 2019

4
GÓRSKA Małgorzata 2005-08-22 Z/0053/18

TAK

522 NumerPDF SKLA Sopot 2019

5
GLAZIK Anna 2004-04-10 Z/1926/17

TAK

237 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

6
ROKITA Maja 2005-08-03 Z/0621/19

TAK

456 NumerPDF LKS Zorza Gdynia 2019

7
KERZSCHK Nikola 2005-07-28 Z/0115/19

TAK

22 NumerPDF CMKL Człuchów 2019

8
URBAN Monika 2005-04-21 Z/4860/18

TAK

333 NumerPDF SKLA Sopot 2019

9
ZAKRZEWSKA Amelia 2004-10-03 Z/1368/18

TAK

21 NumerPDF KKL Rodło Kwidzyn 2019

10
PAŃKA Wiktoria 2004-02-29 Z/4650/17

TAK

701 NumerPDF AML Słupsk 2019

11
PŁATEK Weronika 2005-06-15 Z/0351/18

TAK

959 NumerPDF MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

12
WˇSICKA Wiktoria 2005-03-31 Z/0021/18

TAK

714 NumerPDF AML Słupsk 2019

13
POBŁOCKA Amelia 2005-01-01 Z/1814/18

TAK

27 NumerPDF UKS Olimpijczyk Skorzewo 2019

 
1.5 km przełaje K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MIKOŁAJEWSKA Julia 2004-08-14 Z/0772/18

TAK

72 NumerPDF GKS Żukowo 2019

2
ANHALT Anna 2005-09-24 Z/3112/18

2018

3 NumerPDF UKS Czapla Białe Błota 2019

3
STOLC Oliwia 2005-05-04 Z/0926/18

TAK

210 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

4
MICHAŁOWSKA Zofia 2004-06-11 Z/1803/18

TAK

534 NumerPDF SKLA Sopot 2019

5
GRUCHAŁA Aleksandra 2004-11-23 Z/0373/18

TAK

521 NumerPDF SKLA Sopot 2019

6
SZULSKA Aleksandra 2005-04-09 Z/1479/18

TAK

532 NumerPDF SKLA Sopot 2019

7
PRˇDZINSKA Malwina 2005-11-15 Z/0269/19

TAK

234 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

8
FREJ Milena 2004-03-28 Z/2979/18

TAK

29 NumerPDF KKL Rodło Kwidzyn 2019

9
BEDNARZ Daria 2004-12-24 Z/0124/18

TAK

965 NumerPDF MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

10
KOBUS Agata 2005-01-17 Z/0029/18

2018

94 NumerPDF LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2019

11
ŻMUDA-TRZEBIATOWSKA Natalia 2005-01-27 Z/0140/19

TAK

25 NumerPDF CMKL Człuchów 2019

12
KONIECZNA Joanna 2004-11-02 Z/0840/16

TAK

706 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2019

13
KSIˇŻEK Daria 2005-12-22 Z/0017/18

TAK

721 NumerPDF AML Słupsk 2019

14
CIE¦LIŃSKA Hanna 2004-05-16 Z/4773/17

TAK

527 NumerPDF SKLA Sopot 2019

 
2 km przełaje M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PÓŁCZYŃSKI Mikołaj 2005-07-08 Z/1748/19

TAK

72 NumerPDF GKS Żukowo 2019

2
BRODALA Maksym 2005-01-18 Z/1069/19

TAK

3 NumerPDF UKS Czapla Białe Błota 2019

3
FˇFERKO Kamil 2005-03-24 Z/1669/19

TAK

33 NumerPDF UKS Olimpijczyk Skorzewo 2019

4
KUMISZCZA Cezary 2005-01-13 Z/1562/18

TAK

15 NumerPDF CMKL Człuchów 2019

5
DZIUŁKA Wiktor 2005-03-19 Z/1638/19

TAK

720 NumerPDF AML Słupsk 2019

6
KLAFKA Kacper 2005-03-11 Z/4839/18

TAK

251 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

7
ZIELIŃSKI Krzysztof 2005-07-14 Z/1812/18

TAK

25 NumerPDF LKS Zorza Gdynia 2019

8
BIELASZEWSKI Szymon 2004-06-05 Z/1561/18

2018

157 NumerPDF LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2019

9
FEISTER Błazej 2004-02-21 Z/0028/18

2018

161 NumerPDF LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2019

10
WESOŁOWSKI Miłosz 2004-05-15 Z/0001/18

TAK

45 NumerPDF KKL Rodło Kwidzyn 2019

11
FIJAŁKOWSKI Mikołaj 2005-04-12 Z/0124/19

TAK

532 NumerPDF SKLA Sopot 2019

12
MAĆKOWSKI Karol 2004-05-05 Z/5138/18

TAK

943 NumerPDF MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

13
JADCZAK Adrian 2004-02-09 Z/0138/19

TAK

529 NumerPDF SKLA Sopot 2019

14
WDOWIAK Karol 2004-03-24 Z/0041/18

TAK

529 NumerPDF SKLA Sopot 2019

15
OLSZEWSKI Jakub 2005-03-06 Z/0605/19

TAK

35 NumerPDF UKS Olimpijczyk Skorzewo 2019

 
3 km przełaje M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CAŁA Krzysztof 2005-10-26 Z/0263/19

TAK

241 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

2
MEGIER Adrian 2005-12-13 Z/4841/18

TAK

240 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

3
JARZEMBSKI Kacper 2004-02-25 Z/0132/18

TAK

953 NumerPDF MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

4
BORECKI Antoni 2005-10-11 Z/0014/18

TAK

712 NumerPDF AML Słupsk 2019

5
BUKOWSKI Paweł 2004-07-13 Z/1370/18

TAK

284 NumerPDF LKS Zorza Gdynia 2019

6
RUSOŃ Bartosz 2004-08-01 Z/0667/19

TAK

456 NumerPDF LKS Zorza Gdynia 2019

7
WOJCIECHOWSKI Mikołaj 2005-02-17 Z/0049/18

TAK

248 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

8
KIL Tymoteusz 2004-11-08 Z/1366/18

TAK

66 NumerPDF KKL Rodło Kwidzyn 2019

9
JASZEWSKI Kacper 2005-04-04 Z/0265/19

TAK

36 NumerPDF UKS Olimpijczyk Skorzewo 2019