Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa województwa U16 + mityng
SZCZECIN, 31.08.2019
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MALICKA Paulina 2002-05-22 Z/0611/15

TAK

25 NumerPDF 13.78 13.45/17 UKL Ósemka Police 2019

2
WIECZOREK Agnieszka 2002-08-01 Z/0562/16

TAK

41 NumerPDF 14.81 14.24/18 UKL Ósemka Police 2019

3
OBERLAN Julia 2002-09-07 Z/0614/15

TAK

28 NumerPDF 14.24/16 UKL Ósemka Police 2019

 
100 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GADOMSKA Maja 2005-10-22 Z/0896/16

TAK

33 NumerPDF 14.45 14.45/19 UKL Ósemka Police 2019

2
JATCZAK Natalia 2005-01-19 Z/1442/18

TAK

45 NumerPDF 14.96 14.96/19 UKL Ósemka Police 2019

3
KALIŃSKA Joanna 2004-01-08 Z/1445/18

TAK

24 NumerPDF 15.53 15.20/18 UKL Ósemka Police 2019

 
100 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SADOWSKA Weronika 2006-10-20 Z/1448/18

TAK

32 NumerPDF 13.33 13.33/19 PK UKL Ósemka Police 2019

2
BUDNER Julia 2006-02-15 Z/1436/18

TAK

26 NumerPDF 14.18 14.18/19 PK UKL Ósemka Police 2019

3
GARSZTKA Nadia 2007-11-10 Z/0049/19

TAK

22 NumerPDF 14.31 14.31/19 PK UKL Ósemka Police 2019

4
RORBACH Oliwia 2006-08-16 Z/2470/18

TAK

43 NumerPDF 14.77 14.77/19 PK UKL Ósemka Police 2019

5
BOGACKA Wiktoria 2006-03-31 Z/5275/18

TAK

47 NumerPDF 15.07 15.07/19 PK UKL Ósemka Police 2019

6
MIELCAREK Maja 2007-02-28 Z/1549/19

TAK

14 NumerPDF LŁKB Trucht Łobez 2019

 
300 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MATWIEJ Oliwia 2005-05-19 Z/3296/19

TAK

106 NumerPDF 43.98 43.98/19 MLKS Lubusz Barlinek 2019

2
CENIUCH Anna 2005-08-18 Z/1437/18

TAK

9 NumerPDF 48.74 48.74/19 UKL Ósemka Police 2019

3
SUCHORSKA Gracja 2004-09-23 Z/4152/18

TAK

63 NumerPDF 49.60 49.60/19 KL Bałtyk Koszalin 2019

4
JENDRZEJCZAK Patrycja 2004-03-07 Z/1443/18

TAK

2 NumerPDF 50.97 50.97/19 UKL Ósemka Police 2019

 
300 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JASIAK Weronika 2007-09-13 Z/2469/18

TAK

11 NumerPDF 43.63 43.63/19 PK UKL Ósemka Police 2019

2
GRˇBCZEWSKA Hanna 2006-09-12 Z/2797/19

TAK

68 NumerPDF 47.83 47.83/19 MKS Hermes Gryfino 2019

3
KA¬MIERCZAK Aleksandra 2006-08-03 Z/5274/18

TAK

42 NumerPDF 48.48 48.48/19 PK UKL Ósemka Police 2019

4
PIWOŃSKA Oliwia 2006-07-14 Z/1447/18

TAK

21 NumerPDF 48.56 48.56/19 PK UKL Ósemka Police 2019

5
MATUŁA Nikola 2006-08-06 Z/1546/19

TAK

11 NumerPDF 48.93 48.93/19 LŁKB Trucht Łobez 2019

6
KIELAR Anna 2006-09-06 Z/3553/17

TAK

977 NumerPDF 49.55 49.55/19 LKS Lubusz Słubice 2019

7
WICHUCKA Oliwia 2006-08-31 Z/0976/19

TAK

63 NumerPDF 49.77 49.77/19 MKS Hermes Gryfino 2019

8
ORGANKA Zuzanna 2007-10-12 Z/1550/19

TAK

13 NumerPDF 49.95 49.95/19 LŁKB Trucht Łobez 2019

9
GURAL Anna 2006-01-11 Z/3806/19

TAK

6 NumerPDF 50.57 50.57/19 LŁKB Trucht Łobez 2019

10
WIERZBICKA Sandra 2007-11-02 Z/3778/19

TAK

67 NumerPDF 51.47 51.47/19 MKS Hermes Gryfino 2019

11
BOBERSKA Anna Maria 2006-03-03 Z/3555/17

TAK

980 NumerPDF 51.50 51.50/19 LKS Lubusz Słubice 2019

12
WOJSZKO Oliwia 2006-03-29 Z/4849/19

TAK

60 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2019

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
600 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OLSZEWSKA Malwina 2004-02-18 Z/3558/17

TAK

975 NumerPDF 1:38.03 1:38.03/19 LKS Lubusz Słubice 2019

2
KUREK Ewelina 2004-11-30 Z/2625/18

TAK

17 NumerPDF 1:51.99 1:45.58/18 LŁKB Trucht Łobez 2019

3
MATWIEJ Oliwia 2005-05-19 Z/3296/19

TAK

106 NumerPDF MLKS Lubusz Barlinek 2019

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MŁYNARCZYK Liliana 2003-08-30 Z/0444/17

TAK

65 NumerPDF MKST Astra Nowa Sól 2019

 
1000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
1000 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHRÓ¦CIEL Kornelia 2002-11-05 Z/0568/16

TAK

63 NumerPDF 5:20.54 5:20.54/19 MKST Astra Nowa Sól 2019

 
2000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
TOMASIK Oliwia 2004-11-21 Z/1608/17

TAK

984 NumerPDF 8:22.83/18 LKS Lubusz Słubice 2019

2
KIEDROWICZ Natalia 2004-02-20 Z/2174/17

TAK

981 NumerPDF 6:59.24/18 LKS Lubusz Słubice 2019

3
MELNYK URBANIAK Ilona 2004-03-20 Z/1924/18

TAK

976 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2019

4
CHOROSTKOWSKA Zofia 2004-09-16 Z/0804/18

TAK

64 NumerPDF MKST Astra Nowa Sól 2019

 
600 metrów K U14 (12)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PERWENIS Gabriela 2006-09-10 Z/4424/19

TAK

35 NumerPDF 1:56.14 1:56.14/19 MKL Szczecin 2019

2
WAWRZYKOWSKA Jagoda 2006-06-17 Z/0806/18

TAK

61 NumerPDF 1:57.12 1:57.12/19 MKST Astra Nowa Sól 2019

3
KURKOWSKA Hanna 2006-03-08 Z/1687/18

TAK

978 NumerPDF 2:01.72 2:01.72/19 LKS Lubusz Słubice 2019

 
Skok wzwyż K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok o tyczce K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STEFAŃSKA Natalia 2005-06-15 Z/2471/18

TAK

3 NumerPDF 4.51 4.51/19 UKL Ósemka Police 2019

2
BOREJZA Martyna 2004-07-17 Z/2467/18

TAK

29 NumerPDF 4.45 4.45/19 UKL Ósemka Police 2019

3
MIELCAREK Maja 2007-02-28 Z/1549/19

TAK

14 NumerPDF 4.20/18 LŁKB Trucht Łobez 2019

 
Pchnięcie kul± K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KALINOWSKA Małgorzata 2004-07-23 Z/2656/19

TAK

62 NumerPDF 9.31 9.31/19 MKS Hermes Gryfino 2019

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DERKACH Viktoriia 2005-05-19 Z/3481/19

TAK

65 NumerPDF 37.10 37.10/19 MKL Szczecin 2019

 
3000 m chód K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WICZKOWSKA Julia 2004-02-14 Z/0930/18

TAK

60 NumerPDF 15:20.56 15:20.56/19 MKS Hermes Gryfino 2019

2
LUCHCIŃSKA Martyna 2005-06-07 Z/5155/18

TAK

67 NumerPDF 17:33.32 17:33.32/19 MKS Hermes Gryfino 2019

3
ZAKRZEWSKA Kaja 2004-12-29 Z/4901/18

TAK

68 NumerPDF 18:08 18:08/19 MKS Hermes Gryfino 2019

4
SERAFIN Karolina 2005-05-25 Z/0977/19

TAK

61 NumerPDF 18:20.06 18:20.06/19 MKS Hermes Gryfino 2019

5
WILCZYŃSKA Aleksandra 2004-01-01 Z/2476/17

TAK

69 NumerPDF 18:35.60/17 MKS Hermes Gryfino 2019

6
RADAWIEC Oliwia 2006-04-16 Z/4917/19

TAK

69 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2019

 
80 m pł K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
80 m pł K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
200 m pł kobiet U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
200 m pł kobiet U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
4x100 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. KA¬MIERCZAK Aleksandra
2. RORBACH Oliwia
3. BUDNER Julia
4. SADOWSKA Weronika
5. PIWOŃSKA Oliwia
2006
2006
2006
2006
2006
NumerPDF UKL Ósemka Police

 
4x100 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. GADOMSKA Maja
2. STEFAŃSKA Natalia
3. CENIUCH Anna
4. BOREJZA Martyna
2005
2005
2005
2004
NumerPDF UKL Ósemka Police

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WIELICZKO Sebastian 2000-04-14 Z/1506/16

TAK

976 NumerPDF 11.15 11.15/19 LKS Lubusz Słubice 2019

2
BARTCZAK Jakub 2001-03-26 Z/0194/17

TAK

60 NumerPDF 12.04 12.04/19 MKS Hermes Gryfino 2019

3
TRZCIŃSKI Bartosz 2002-02-22 Z/0565/16

TAK

61 NumerPDF 12.08 12.07/18 MKS Hermes Gryfino 2019

4
JĘDRZEJAK Wiktor 2003-08-16 Z/2475/17

TAK

70 NumerPDF 12.33/18 MKS Hermes Gryfino 2019

5
SUDOŁ Kacper 2003-02-15 Z/3999/17

TAK

958 NumerPDF 11.78/18 LKS Lubusz Słubice 2019

6
CZAK Jakub 2001-05-29 Z/4588/15

TAK

976 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
100 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PILICHOWSKI Bartosz 2004-08-03 Z/4095/18

TAK

976 NumerPDF 11.88 11.88/19 LKS Lubusz Słubice 2019

2
BRAMMEN Szymon 2005-11-11 Z/3366/19

TAK

25 NumerPDF UKS OSoT Szczecin 2019

3
FILA Wojciech 2004-03-27 Z/4816/19

TAK

975 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2019

 
100 metrów M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
300 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PILICHOWSKI Bartosz 2004-08-03 Z/4095/18

TAK

976 NumerPDF 38.48 38.48/19 LKS Lubusz Słubice 2019

 
300 metrów M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CIERESZKO Alan 2006-04-17 Z/4231/18

TAK

62 NumerPDF 45.00 45.00/19 MKS Hermes Gryfino 2019

2
CHOINA Mateusz 2007-06-23 Z/1689/18

TAK

983 NumerPDF 50.17 50.17/19 LKS Lubusz Słubice 2019

3
JAKUBIK Bartosz 2006-01-19 Z/4188/19

TAK

69 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2019

4
MIZIŃSKI Leon 2006-12-01 Z/4763/19

TAK

69 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2019

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
TRZCIŃSKI Bartosz 2002-02-22 Z/0565/16

TAK

61 NumerPDF 52.79 52.79/19 MKS Hermes Gryfino 2019

2
BARTCZAK Jakub 2001-03-26 Z/0194/17

TAK

60 NumerPDF 54.06 54.06/19 MKS Hermes Gryfino 2019

3
JĘDRZEJAK Wiktor 2003-08-16 Z/2475/17

TAK

70 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2019

 
600 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBOSZ Michał 2004-02-27 Z/4949/18

TAK

11 NumerPDF 1:38.04 1:38.04/19 KL Bałtyk Koszalin 2019

2
ZIOBROWSKI Filip 2004-07-08 Z/3297/19

TAK

107 NumerPDF MLKS Lubusz Barlinek 2019

 
600 metrów M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MADEJ Mateusz 2006-04-15 Z/3889/19

TAK

2 NumerPDF KL Bałtyk Koszalin 2019

 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WAWRZYKOWSKI Łukasz 2001-05-07 Z/0571/16

TAK

69 NumerPDF 2:11.75 2:09.99/18 MKST Astra Nowa Sól 2019

2
DZIUBIŃSKI Łukasz 2002-11-03 Z/2176/17

TAK

985 NumerPDF 2:14.33 2:14.33/19 LKS Lubusz Słubice 2019

3
MATWIEJ Miłosz 2003-05-08 Z/2799/17

TAK

101 NumerPDF 2:10.68/18 MLKS Lubusz Barlinek 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
1000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZIOBROWSKI Filip 2004-07-08 Z/3297/19

TAK

107 NumerPDF 2:54.31 2:54.31/19 MLKS Lubusz Barlinek 2019

2
BRYKCZYŃSKI Filip 2004-03-23 Z/4430/19

TAK

70 NumerPDF 3:20.86 3:20.86/19 MKL Szczecin 2019

 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
2000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MALINOWSKI Emil 2005-03-18 Z/3461/18

TAK

67 NumerPDF MKST Astra Nowa Sól 2019

2
BALICKI Michał 2004-04-22 Z/3888/19

TAK

9 NumerPDF KL Bałtyk Koszalin 2019

 
1000 metrów M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZUBERNAT Michał 2005-05-02 Z/3365/19

TAK

24 NumerPDF 1.60 1.60/19 UKS OSoT Szczecin 2019

 
Skok wzwyż M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok o tyczce M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CACAJ Wiktor 2004-01-26 Z/4943/18

TAK

12 NumerPDF 3.70 3.73/18 UKS OSoT Szczecin 2019

2
SZAKOWSKI Piotr 2005-08-28 Z/4070/19

TAK

40 NumerPDF 2.60 2.60/19 UKS OSoT Szczecin 2019

3
CZUBERNAT Michał 2005-05-02 Z/3365/19

TAK

24 NumerPDF 2.50 2.50/19 UKS OSoT Szczecin 2019

4
STANISŁAWCZYK Łukasz 2006-04-23 Z/4209/19

TAK

8 NumerPDF 2.20 2.20/19 UKS OSoT Szczecin 2019

5
CACAJ Adam 2006-06-09 Z/3358/19

TAK

10 NumerPDF 1.90 1.90/19 UKS OSoT Szczecin 2019

 
Skok w dal M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRAMMEN Szymon 2005-11-11 Z/3366/19

TAK

25 NumerPDF 4.15 4.15/19 UKS OSoT Szczecin 2019

 
Pchnięcie kul± M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
TOMASZEWSKI Mateusz 2004-12-29 Z/5332/18

TAK

172 NumerPDF 9.61 9.61/19 UKS OSoT Szczecin 2019

 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RYBICKI Jakub 2004-08-10 Z/5331/18

TAK

169 NumerPDF 31.72 31.72/19 UKS OSoT Szczecin 2019

2
TOMASZEWSKI Mateusz 2004-12-29 Z/5332/18

TAK

172 NumerPDF 28.22 28.22/19 UKS OSoT Szczecin 2019

 
Rzut młotem M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RYBICKI Jakub 2004-08-10 Z/5331/18

TAK

169 NumerPDF UKS OSoT Szczecin 2019

 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
3000 m chód mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 m pł M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U16 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
200 m pł mężczyzn U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CACAJ Wiktor 2004-01-26 Z/4943/18

TAK

12 NumerPDF 29.66 29.66/19 UKS OSoT Szczecin 2019

 
200 m pł mężczyzn U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
4x100 metrów M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
4x100 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna