Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa województwa ¶l±skiego U14
RUDA ¦LˇSKA, 19.06.2019
 
60 metrów K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BISKUP Wiktoria 2008-10-22 Z/2787/19

TAK

76 NumerPDF 8.56 8.56/19 KS Sprint Bielsko-Biała 2019

2
KOTULSKA Marianna 2008-07-31 Z/1386/18

TAK

789 NumerPDF 8.78 8.78/19 UKS Czwórka Żory 2019

3
HELLER Lena 2008-01-07 Z/4576/19

TAK

5 NumerPDF 9.09 9.09/19 LKS Orzeł Kozy 2019

4
ZIOBRO Anna 2008-06-08 Z/4146/19

TAK

76 NumerPDF 9.34 9.34/19 KS Sprint Bielsko-Biała 2019

5
MIKOŁAJEWSKA Barbara 2008-04-15 Z/2780/19

TAK

80 NumerPDF 9.34 9.34/19 KS Sprint Bielsko-Biała 2019

6
WI¦NIEWSKA Maja 2008-10-19 Z/4763/18

TAK

787 NumerPDF 9.52 9.52/19 UKS Czwórka Żory 2019

7
BUDKOWSKA Stella 2008-12-02 Z/2905/19

TAK

136 NumerPDF 9.71 9.71/19 UKS Chromik Mysłowice 2019

8
PUDŁOWSKA Amelia 2009-03-22 Z/4359/19

TAK

111 NumerPDF 9.72 9.72/19 TS AKS Chorzów 2019

9
TARABURA Agata 2008-03-12 Z/4365/19

TAK

375 NumerPDF 10.06 10.06/19 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

10
POŁEDNIK Milena 2008-01-03 Z/4664/19

TAK

33 NumerPDF 10.19 10.19/19 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2019

11
NOWAK Katarzyna 2008-06-14 Z/4305/18

TAK

39 NumerPDF 10.28 10.28/19 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

12
GRZEMPA Oliwia 2009-11-22 Z/4631/19

TAK

20 NumerPDF 10.42 10.42/19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2019

13
WRÓŻEK Nadia 2008-09-22 Z/1798/19

TAK

757 NumerPDF 10.57 10.57/19 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

14
KLYTA Barbara 2009-02-22 Z/1811/19

TAK

758 NumerPDF 10.57 10.57/19 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

15
SENYK Maja 2009-05-21 Z/1792/19

TAK

944 NumerPDF 10.81 10.81/19 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

16
ZAWALSKA Jagoda 2008-05-26 Z/3414/18

TAK

32 NumerPDF 9.94/18 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2019

17
ZAWADZKA Lena 2009-01-07 Z/4647/19

TAK

162 NumerPDF 8.97/18 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2019

18
SZEFFER Jagoda 2009-10-25 Z/4442/19

TAK

100 NumerPDF MKS-MOS Katowice 2019

19
GÓRSKA Maja 2009-10-04 Z/4606/19

TAK

82 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

20
WROBEL Ula 2009-06-23 Z/4654/19

TAK

523 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

21
WAWAK Klaudia 2008-02-29 Z/4568/19

TAK

74 NumerPDF MKS Żywiec 2019

22
GˇSIOR Lucyna 2008-01-27 Z/3698/19

TAK

2 NumerPDF UKS Chromik Mysłowice 2019

23
JÓZEFOWICZ Amelia 2008-01-08 Z/2881/19

TAK

138 NumerPDF UKS Chromik Mysłowice 2019

24
KROCZEK Paulina 2008-06-01 Z/2170/18

TAK

136 NumerPDF 9.88/18 UKS Chromik Mysłowice 2019

25
MUSIK Maja 2010-04-04 Z/2182/18

TAK

26 NumerPDF 11.26/18 UKS Chromik Mysłowice 2019

26
SAREK Roksana 2008-09-10 Z/1801/19

TAK

723 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

27
TOMASZEK Zofia 2008-06-05 Z/4569/19

TAK

23 NumerPDF MKS Żywiec 2019

28
BIELSKA Weronika 2008-10-03 Z/1817/19

TAK

765 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

29
SIKORSKA Kinga 2008-07-15 Z/3270/18

TAK

75 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

30
RYCZKO Wirginia 2009-11-18 Z/4665/19

TAK

145 NumerPDF MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2019

31
NAPIÓRA Nadia 2009-02-21 Z/4441/19

TAK

100 NumerPDF MKS-MOS Katowice 2019

32
KOTOWICZ Hanna 2009-06-10 Z/4448/19

TAK

204 NumerPDF MKS-MOS Katowice 2019

33
MAZUR Anna 2008-01-01 Z/4445/19

TAK

209 NumerPDF MKS-MOS Katowice 2019

34
KARWICKA Nina 2008-05-28 Z/4439/19

TAK

201 NumerPDF MKS-MOS Katowice 2019

 
100 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHROSTEK Klaudia 2006-02-15 Z/3394/18

TAK

115 NumerPDF 12.79 12.79/19 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2019

2
PUŁAWSKA Maria 2007-08-21 Z/5604/18

TAK

415 NumerPDF 13.28 13.28/19 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

3
KAZIMIERCZYK Zuzanna 2006-03-20 Z/3014/18

TAK

57 NumerPDF 13.57 13.57/19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2019

4
CZYSZCZON Daria 2006-09-21 Z/3227/18

TAK

621 NumerPDF 13.91 13.91/19 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

5
KARMELITA Julia 2007-06-27 Z/1533/19

TAK

321 NumerPDF 13.91 13.91/19 AZS-AWF Katowice 2019

6
OLCHAWA Róża 2007-10-04 Z/3503/19

TAK

349 NumerPDF 13.95 13.95/19 Kraków Athletics Team 2019

7
RYBAK Julia 2006-02-12 Z/3353/18

TAK

1 NumerPDF 13.99 13.99/19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2019

8
KALINO Paulina 2006-07-11 Z/1532/19

TAK

304 NumerPDF 14.12 14.12/19 AZS-AWF Katowice 2019

9
SZENDZIELORZ Kinga 2006-02-17 Z/3403/18

TAK

117 NumerPDF 14.18 14.18/19 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2019

10
STĘPIEŃ Emilia 2006-01-13 Z/4168/19

TAK

4 NumerPDF 14.21 14.21/19 TL ROW Rybnik 2019

11
BIAŁOBRZEWSKA Julia 2006-07-13 Z/0003/19

TAK

10 NumerPDF 14.27 14.27/19 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

12
WÓJCIK Magdalena 2007-04-17 Z/2316/18

TAK

6 NumerPDF 14.43 14.43/19 UKS Trójka Mikołów 2019

13
PRZE¬DZING Hanna 2006-02-07 Z/2969/18

TAK

563 NumerPDF 14.71 14.71/19 TL ROW Rybnik 2019

14
PODGÓRSKA Magdalena 2007-04-06 Z/1747/19

TAK

6 NumerPDF 14.73 14.73/19 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

15
MAZUR Julia 2006-09-02 Z/1261/19

TAK

84 NumerPDF 14.78 14.78/19 MKS-MOSM Bytom 2019

16
BIENIEK Marta 2006-07-11 Z/4977/18

TAK

302 NumerPDF 14.79 14.79/19 TL ROW Rybnik 2019

17
MASŁOWSKA Karolina 2007-07-27 Z/3416/18

TAK

15 NumerPDF 14.83 14.83/19 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2019

18
UCHNAST Dominika 2006-04-10 Z/4403/19

TAK

119 NumerPDF 15.02 15.02/19 TS AKS Chorzów 2019

19
ABSYL Wiktoria 2007-06-12 Z/2319/18

TAK

16 NumerPDF 15.11 15.11/19 UKS Trójka Mikołów 2019

20
ŁAZARCZYK Lena 2007-07-13 Z/2782/19

TAK

16 NumerPDF 15.13 15.13/19 KS Sprint Bielsko-Biała 2019

21
DUDA Patrycja 2007-05-11 Z/2780/18

TAK

315 NumerPDF 15.14 15.14/19 AZS-AWF Katowice 2019

22
WI¦NIOWSKA Zofia 2007-07-03 Z/2322/18

TAK

23 NumerPDF 15.17 15.17/19 UKS Trójka Mikołów 2019

23
SKOWRONEK Oliwia 2006-11-18 Z/3251/18

TAK

565 NumerPDF 15.59 15.59/19 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

24
OSMAŃSKA Laura 2006-02-06 Z/2184/18

TAK

134 NumerPDF 15.70 15.70/19 UKS Chromik Mysłowice 2019

25
KRUPA Nikola 2007-02-24 Z/2784/19

TAK

7 NumerPDF 15.73 15.73/19 KS Sprint Bielsko-Biała 2019

26
WRZECIONA Roksana 2006-12-19 Z/3255/18

TAK

416 NumerPDF 15.97 15.97/19 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

27
DˇBROWSKA Wiktoria 2007-03-26 Z/5381/18

TAK

14 NumerPDF 16.11 16.11/19 LKS Pogórze Skoczów 2019

28
URBANIAK Emilia 2007-08-30 Z/3274/18

TAK

53 NumerPDF 16.89 16.89/19 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

29
PRZEWDZING Martyna 2006-06-29 Z/3248/18

TAK

73 NumerPDF 16.89 16.89/19 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

30
SIKORSKA Zuzanna 2006-04-18 Z/3249/18

TAK

75 NumerPDF 16.96 16.96/19 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

31
GUZY Angelika 2007-01-23 Z/3641/18

TAK

54 NumerPDF 18.56 18.56/19 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

32
MˇCZKA Linda 2006-06-28 Z/4605/19

TAK

403 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

33
GÓRAK Paulina 2007-03-03 Z/4380/19

TAK

100 NumerPDF TS AKS Chorzów 2019

34
ADAMEK Julia 2006-01-26 Z/3855/19

TAK

53 NumerPDF MKS Iskra Pszczyna 2019

35
GAWĘDA Sonia 2007-12-04 Z/3857/19

TAK

50 NumerPDF MKS Iskra Pszczyna 2019

36
KOTAS Paulina 2007-07-02 Z/3858/19

TAK

52 NumerPDF MKS Iskra Pszczyna 2019

37
KUBOSZEK Zofia 2007-07-03 Z/3859/19

TAK

51 NumerPDF MKS Iskra Pszczyna 2019

38
MANOWSKA Magdalena 2007-01-08 Z/3860/19

TAK

49 NumerPDF MKS Iskra Pszczyna 2019

39
RESZKO Patrycja 2006-09-13 Z/2778/19

TAK

295 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2019

40
PIWOWARCZYK Maja 2006-10-18 Z/3410/19

TAK

1 NumerPDF 16.51/18 MOSM Tychy 2019

41
KUC Agata 2007-03-13 Z/4562/19

TAK

2 NumerPDF LKS Orzeł Kozy 2019

42
ROPSKA Nikola 2007-04-25 Z/4583/19

TAK

15 NumerPDF LKS Orzeł Kozy 2019

43
MUCHA Kinga 2006-02-02 Z/3699/19

TAK

138 NumerPDF UKS Chromik Mysłowice 2019

44
HERCOG Weronika 2007-11-23 Z/4358/19

TAK

104 NumerPDF TS AKS Chorzów 2019

45
SCHEIBEL Julia 2006-04-23 Z/4566/18

TAK

145 NumerPDF LKS Pszczyna 2019

46
WĘGRZYN Zofia 2007-09-30 Z/3877/19

TAK

1 NumerPDF SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2019

47
ZAGÓRSKA Martyna 2007-06-17 Z/1818/19

TAK

123 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

48
SKOWRON Magdalena 2007-09-30 Z/4310/18

TAK

43 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

49
GALAT Alicja 2006-06-13 Z/3501/18

TAK

200 NumerPDF MKS-MOS Katowice 2019

50
SZATON Paulina 2006-11-10 Z/3283/18

TAK

59 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

51
WIECZOREK Martyna 2007-06-04 Z/4449/19

TAK

222 NumerPDF MKS-MOS Katowice 2019

52
JARCZYK Milena 2007-10-10 Z/4666/19

TAK

12 NumerPDF UKS Trójka Mikołów 2019

53
KONIECZNA Lena 2007-05-23 Z/4440/19

TAK

100 NumerPDF MKS-MOS Katowice 2019

54
MAREK Wiktoria 2007-03-04 Z/4662/19

TAK

176 NumerPDF MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2019

55
MATYSIAK Amelia 2006-07-03 Z/1934/19

TAK

17 NumerPDF MOS CSiR D±browa Górnicza 2019

56
LIS Malwina 2006-08-24 Z/5650/18

TAK

34 NumerPDF 16.68/18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2019

57
MĘDREK Agata 2006-11-22 Z/3241/18

TAK

68 NumerPDF 20.26/18 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

58
MARTIN Wanessa 2007-02-12 Z/3643/18

TAK

67 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

59
JENDRZEJ Alicja 2007-10-24 Z/3500/18

TAK

188 NumerPDF MKS-MOS Katowice 2019

60
JANIA Julia 2007-01-29 Z/4438/19

TAK

100 NumerPDF MKS-MOS Katowice 2019

61
LASATOWICZ Maja 2007-03-02 Z/2548/19

TAK

8 NumerPDF SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2019

62
BOŻEK Nadia 2007-07-09 Z/4446/19

TAK

200 NumerPDF MKS-MOS Katowice 2019

63
KILIAN Maja 2006-05-06 Z/3234/18

TAK

60 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

64
KĘDZIORA Justyna 2006-03-07 Z/3305/19

TAK

2 NumerPDF SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2019

65
RZESZUTEK Kornelia 2006-07-31 Z/4521/18

TAK

15 NumerPDF UKS Trójka Mikołów 2019

66
KAPLER Paulina 2006-08-08 Z/4519/18

TAK

19 NumerPDF UKS Trójka Mikołów 2019

67
MUNARI Sara 2007-08-28 Z/4646/18

TAK

146 NumerPDF LKS Pszczyna 2019

68
GŁˇBEK Milena 2007-05-19 Z/4548/19

TAK

150 NumerPDF LKS Pszczyna 2019

 
300 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KRUCZEK Martyna 2006-08-12 Z/2983/18

TAK

75 NumerPDF 43.60 43.60/19 KS Sprint Bielsko-Biała 2019

2
SŁOMSKA Magdalena 2006-03-03 Z/1946/19

TAK

122 NumerPDF 43.67 43.67/19 MKS-MOS Katowice 2019

3
PRZEWIE¬LIK Julia 2006-08-23 Z/0919/18

TAK

73 NumerPDF 45.12 45.12/19 MOS CSiR D±browa Górnicza 2019

4
SOŁTYS Wiktoria 2006-04-04 Z/4641/18

TAK

138 NumerPDF 45.63 45.63/19 LKS Pszczyna 2019

5
BOREK Wiktoria 2006-02-06 Z/0926/19

TAK

77 NumerPDF 46.45 46.45/19 MKS-MOSM Bytom 2019

6
SOCHACKA Julia 2007-04-25 Z/1180/19

TAK

761 NumerPDF 46.45 46.45/19 GKS Piast Gliwice 2019

7
KUBIK Julia 2007-09-30 Z/4620/19

TAK

1 NumerPDF 46.70 46.70/19 CKS Budowlani Częstochowa 2019

8
GRUBA Patrycja 2006-09-19 Z/3063/19

TAK

417 NumerPDF 47.47 47.47/19 TL ROW Rybnik 2019

9
PEŁKA Oliwia 2006-02-03 Z/4355/18

TAK

45 NumerPDF 47.69 47.69/19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2019

10
HANDZLIK Paulina 2007-03-22 Z/4588/19

TAK

19 NumerPDF 48.29 48.29/19 LKS Orzeł Kozy 2019

11
SMALCUGA Oliwia 2006-03-06 Z/1938/19

TAK

17 NumerPDF 48.36 48.36/19 MOS CSiR D±browa Górnicza 2019

12
KUSZYK Kinga 2006-03-02 Z/1939/19

TAK

12 NumerPDF 48.63 48.63/19 MOS CSiR D±browa Górnicza 2019

13
LEGUT Martyna 2007-03-04 Z/4584/19

TAK

6 NumerPDF 48.91 48.91/19 LKS Orzeł Kozy 2019

14
ROMANIAK Jagoda 2006-03-03 Z/0001/19

TAK

55 NumerPDF 49.85 49.85/19 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

15
ANDRZEJEWSKA Kamila 2007-07-20 Z/0981/18

TAK

24 NumerPDF 50.01 50.01/19 LKS Pogórze Skoczów 2019

16
OSSOWSKA Julia 2006-02-17 Z/3700/19

TAK

135 NumerPDF 50.25 50.25/19 UKS Chromik Mysłowice 2019

17
GAWLAS Maria 2006-09-10 Z/3230/18

TAK

633 NumerPDF 50.27 50.27/19 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

18
SLESIONA Julia 2006-02-18 Z/2887/19

TAK

133 NumerPDF 50.55 50.55/19 UKS Chromik Mysłowice 2019

19
POTWORA Karolina 2006-12-18 Z/3571/19

TAK

44 NumerPDF 51.00 51.00/19 MKS Czechowice-Dziedzice 2019

20
WRONA Zuzanna 2007-01-01 Z/4649/19

TAK

132 NumerPDF 51.62 51.62/19 LKS Pszczyna 2019

21
BRONISZEWSKA Maja 2006-09-16 Z/0959/19

TAK

86 NumerPDF 51.91 51.91/19 MKS-MOSM Bytom 2019

22
SOŁTYSIAK Ewa 2006-04-25 Z/2904/19

TAK

133 NumerPDF 52.23 52.23/19 UKS Chromik Mysłowice 2019

23
WASELA Dominika 2007-02-01 Z/2971/18

TAK

14 NumerPDF 52.32 52.32/19 TL ROW Rybnik 2019

24
GRUSZCZYK Klaudia 2006-03-21 Z/5378/18

TAK

15 NumerPDF 52.64 52.57/18 LKS Pogórze Skoczów 2019

25
HUCULAK Anna 2007-06-07 Z/3900/19

TAK

2 NumerPDF 53.98 53.98/19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2019

26
KAMPA Magdalena 2006-11-29 Z/4668/19

TAK

15 NumerPDF 54.00 UKS Trójka Mikołów 2019

27
PAWĘZOWSKA Julia 2007-11-29 Z/2885/19

TAK

136 NumerPDF 62.75 62.75/19 UKS Chromik Mysłowice 2019

28
GRYGIERCZYK Weronika 2006-08-05 Z/1865/19

TAK

48 NumerPDF MKS Czechowice-Dziedzice 2019

29
ŁˇCZKA Wiktoria 2007-05-08 Z/3263/18

TAK

64 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

30
WRZOSOWSKA Klaudia 2006-05-20 Z/4608/19

TAK

55 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

31
PICHITA Iga 2007-06-20 Z/4603/19

TAK

211 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

32
JAGIEŁŁO Aleksandra 2006-03-10 Z/0933/19

TAK

44 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2019

33
JANIK Zofia 2007-04-28 Z/3157/19

TAK

15 NumerPDF MKS Czechowice-Dziedzice 2019

34
GANDOR Martyna 2007-08-09 Z/2888/19

TAK

2 NumerPDF UKS Chromik Mysłowice 2019

35
KLUGE Kinga 2006-02-07 Z/3235/18

TAK

635 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

36
TARGAS Natalia 2007-09-16 Z/1819/19

TAK

3 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

37
PIECZKA Katarzyna 2007-10-10 Z/4645/18

TAK

137 NumerPDF 52.58/18 LKS Pszczyna 2019

 
300 metrów K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BISKUP Wiktoria 2008-10-22 Z/2787/19

TAK

76 NumerPDF 46.17 46.17/19 KS Sprint Bielsko-Biała 2019

2
WRONA Jagoda 2008-03-05 Z/2775/19

TAK

2 NumerPDF 49.17 49.17/19 KS Sprint Bielsko-Biała 2019

3
GÓRNY Natalia 2008-10-25 Z/4566/19

TAK

25 NumerPDF 50.35 MKS Żywiec 2019

4
ZAMOJSKA Lena 2008-03-02 Z/0957/19

TAK

81 NumerPDF 51.21 51.21/19 MKS-MOSM Bytom 2019

5
PRZˇDKA Kinga 2009-02-16 Z/4551/19

TAK

140 NumerPDF 51.57 51.57/19 LKS Pszczyna 2019

6
SKOWRON Zuzanna 2008-10-10 Z/1733/19

TAK

61 NumerPDF 52.80 52.80/19 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

7
STEC Hanna 2008-03-30 Z/2179/18

TAK

134 NumerPDF 54.31 54.31/19 UKS Chromik Mysłowice 2019

8
NOREK Milena 2009-05-05 Z/4392/19

TAK

102 NumerPDF 54.81 54.81/19 TS AKS Chorzów 2019

9
KLAUDIA Tura 2008-08-06 Z/4514/19

TAK

8 NumerPDF 55.09 UKS Trójka Mikołów 2019

10
WACŁAWEK Natasza 2008-06-17 Z/4567/19

TAK

37 NumerPDF MKS Żywiec 2019

11
MA¦LANKA Lena 2008-11-24 Z/3305/18

TAK

757 NumerPDF 57.99/18 GKS Piast Gliwice 2019

12
WALOCHA Natalia 2008-02-09 Z/4640/19

TAK

545 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

13
SZMATLOCH Zuzanna 2008-03-26 Z/2173/18

TAK

136 NumerPDF 58.89/17 UKS Chromik Mysłowice 2019

14
WOJTERA Marta 2008-07-07 Z/2883/19

TAK

6 NumerPDF UKS Chromik Mysłowice 2019

15
MUSIALIK Lena 2008-09-04 Z/2886/19

TAK

2 NumerPDF UKS Chromik Mysłowice 2019

16
KONDROT Zuzanna 2009-06-20 Z/4564/19

TAK

68 NumerPDF UKS 5 Plus Rydułtowy 2019

17
RUBKA Maja 2009-03-27 Z/2942/19

TAK

1 NumerPDF MOSM Tychy 2019

18
NAWROCKA Ewa 2008-11-21 Z/1808/19

TAK

765 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

19
RÓŻYCKA Lena 2009-03-13 Z/4510/19

TAK

12 NumerPDF UKS Trójka Mikołów 2019

20
MACHEJ Emilia 2009-03-01 Z/3575/18

TAK

46 NumerPDF 51.34/18 MKS Czechowice-Dziedzice 2019

 
600 metrów dziewczęta
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MILICZEK Magdalena 2006-02-25 Z/3242/18

TAK

630 NumerPDF 1:47.69 1:47.69/19 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

2
BOCHENEK Jagoda 2006-05-27 Z/3405/19

TAK

79 NumerPDF 1:48.21 1:48.21/19 MKS-MOSM Bytom 2019

3
DZIERŻEK Oliwia 2006-02-05 Z/3090/18

TAK

76 NumerPDF 1:48.53 1:48.53/19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2019

4
PORWOLIK Oliwia 2007-06-11 Z/2317/18

TAK

1 NumerPDF 1:48.85 1:48.85/19 UKS Trójka Mikołów 2019

5
OSMAŃSKA Oliwia 2006-02-06 Z/2186/18

TAK

134 NumerPDF 1:50.63 1:50.63/19 UKS Chromik Mysłowice 2019

6
KACZMARCZYK Hanna 2006-09-03 Z/0934/19

TAK

66 NumerPDF 1:52.38 1:52.38/19 MKS-MOSM Bytom 2019

7
ŁUSZCZKI Nadia 2006-11-10 Z/0941/19

TAK

81 NumerPDF 1:54.26 1:54.26/19 MKS-MOSM Bytom 2019

8
WRÓBEL Julia 2006-01-06 Z/3878/19

TAK

147 NumerPDF 1:55.66 1:49.71/18 LKS Pszczyna 2019

9
MOJ Martyna 2006-01-20 Z/3243/18

TAK

632 NumerPDF 1:56.55 1:56.55/19 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

10
CYGANEK Marta 2007-02-08 Z/1192/19

TAK

763 NumerPDF 1:56.59 1:56.59/19 GKS Piast Gliwice 2019

11
SANDERS Emilia 2007-05-18 Z/4621/19

TAK

565 NumerPDF 1:57.66 1:57.66/19 CKS Budowlani Częstochowa 2019

12
KACZMAREK Julia 2007-06-08 Z/1708/19

TAK

2 NumerPDF 1:59.46 1:59.46/19 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

13
JANKOWSKA Magdalena 2006-11-11 Z/3160/19

TAK

16 NumerPDF 1:59.69 1:59.69/19 MKS Czechowice-Dziedzice 2019

14
BˇK Adrianna 2007-04-14 Z/4565/19

TAK

44 NumerPDF 2.02 MKS Żywiec 2019

15
JURKA Daniela 2007-07-04 Z/4507/19

TAK

17 NumerPDF 2:00.49 2:00.49/19 UKS Trójka Mikołów 2019

16
FRˇCZEK Oliwia 2007-10-16 Z/4609/19

TAK

221 NumerPDF 2:02.89 2:02.89/19 CKS Budowlani Częstochowa 2019

17
JAGIELSKA Emilia 2007-06-30 Z/0932/19

TAK

87 NumerPDF 2:04.02 2:04.02/19 MKS-MOSM Bytom 2019

18
KACZMARSKA Zuzanna 2007-07-24 Z/3302/18

TAK

755 NumerPDF 2:29.27 2:29.27/19 GKS Piast Gliwice 2019

19
STACHURA Paulina 2006-09-15 Z/4623/19

TAK

234 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

20
KUPCZAK Sara 2006-01-08 Z/0938/19

TAK

92 NumerPDF 1:58.73/18 MKS-MOSM Bytom 2019

21
ZAKRZEWSKA Paulina 2007-02-20 Z/2187/18

TAK

135 NumerPDF UKS Chromik Mysłowice 2019

22
SAŁAHUB Oliwia 2006-06-27 Z/3685/18

TAK

103 NumerPDF TS AKS Chorzów 2019

23
ŁUKASZCZUK Zuzanna 2007-12-19 Z/4549/19

TAK

136 NumerPDF LKS Pszczyna 2019

24
DUDA Magdalena 2007-09-06 Z/0928/19

TAK

15 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2019

25
FLORCZYK Zofia 2007-04-12 Z/4363/19

TAK

400 NumerPDF 2:07.71/18 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

26
¦LOSARCZYK Maja 2007-02-01 Z/4634/19

TAK

486 NumerPDF SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2019

 
600 metrów K SP
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NECHREBECKA Anna 2008-05-27 Z/4171/19

TAK

66 NumerPDF 1:58.55 UKS 5 Plus Rydułtowy 2019

2
SZEWCZYK Kamila 2009-05-12 Z/3721/19

TAK

69 NumerPDF 1:59.65 UKS 5 Plus Rydułtowy 2019

3
SOKÓŁ Małgorzata 2008-02-03 Z/0953/19

TAK

78 NumerPDF 2:03.99 2:03.99/19 MKS-MOSM Bytom 2019

4
MACHNIK Wiktoria 2008-03-26 Z/2880/19

TAK

134 NumerPDF 2:07.62 2:07.62/19 UKS Chromik Mysłowice 2019

5
MALCHAR Oliwia 2008-04-08 Z/3158/19

TAK

13 NumerPDF 2:13.73 2:13.73/19 MKS Czechowice-Dziedzice 2019

6
GRADOŃ Zuzanna 2008-04-14 Z/4616/19

TAK

21 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

7
FIGIEL Milena 2008-08-02 Z/3300/18

TAK

756 NumerPDF 2:23.38/18 GKS Piast Gliwice 2019

8
PODOLSKA Maria 2008-03-03 Z/2779/19

TAK

55 NumerPDF 2:03.02/18 KS Sprint Bielsko-Biała 2019

9
GAŻA Hanna 2009-09-23 Z/4640/18

TAK

144 NumerPDF 2:16.29/18 LKS Pszczyna 2019

10
GORCZYCA Oliwia 2008-02-19 Z/3966/18

TAK

38 NumerPDF 2:36.43/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2019

11
SZCZUREK Iga 2009-01-15 Z/1800/19

TAK

948 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

12
WI¦NIOWSKA Lena 2008-10-15 Z/2776/19

TAK

13 NumerPDF 1:59.83/18 KS Sprint Bielsko-Biała 2019

13
GÓRKA Maria 2009-10-15 Z/1815/19

TAK

755 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

14
CHOJNACKA Emilia 2009-11-25 Z/1794/19

TAK

722 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

15
THAMM Malwina 2010-09-02 Z/4443/19

TAK

33 NumerPDF MKS-MOS Katowice 2019

16
KHELOUF Malika 2010-03-28 Z/4447/19

TAK

203 NumerPDF MKS-MOS Katowice 2019

17
MADUZIA Justyna 2008-03-07 Z/3264/18

TAK

65 NumerPDF 2:02.36/18 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

 
1000 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZYŻ Zuzanna 2006-01-03 Z/3212/18

TAK

627 NumerPDF 3:28.52 3:28.52/19 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

2
LACHOWSKA Aurelia 2007-10-09 Z/2783/19

TAK

33 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2019

3
DROZDOWSKA Aleksandra 2007-08-04 Z/3161/19

TAK

42 NumerPDF MKS Czechowice-Dziedzice 2019

4
YOUSSEF Hanna 2006-06-10 Z/3645/18

TAK

404 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

5
SWOBODA Martyna 2007-01-19 Z/4170/19

TAK

71 NumerPDF UKS 5 Plus Rydułtowy 2019

6
SCHYMCZYK Kinga 2006-01-01 Z/1772/19

TAK

314 NumerPDF UKS Olimpia Zabrze 2019

7
CHRAPKA Jagoda 2006-01-19 Z/2879/19

TAK

137 NumerPDF UKS Chromik Mysłowice 2019

8
THAMM Michalina 2007-04-18 Z/3487/18

TAK

118 NumerPDF MKS-MOS Katowice 2019

9
AUGUSTINIOK Kamila 2006-01-10 Z/0961/19

TAK

82 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2019

10
GAZDA Hanna 2007-01-01 Z/4637/18

TAK

151 NumerPDF LKS Pszczyna 2019

 
Skok wzwyż K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTOSIEWICZ Julia 2006-12-15 Z/4602/19

TAK

129 NumerPDF 1.35 1.35/19 CKS Budowlani Częstochowa 2019

2
MARCINIAK Anna 2006-08-21 Z/1863/19

TAK

24 NumerPDF 1.30 1.30/19 MKS Czechowice-Dziedzice 2019

3
KALINO Paulina 2006-07-11 Z/1532/19

TAK

304 NumerPDF 1.30 1.30/19 AZS-AWF Katowice 2019

4
DUDA Patrycja 2007-05-11 Z/2780/18

TAK

315 NumerPDF 1.25 1.25/19 AZS-AWF Katowice 2019

5
CZARNECKA Roksana 2007-12-10 Z/4614/19

TAK

99 NumerPDF 1.25 1.25/19 RMKS Rybnik 2019

6
KUZIOROWICZ Alicja 2006-10-27 Z/4604/19

TAK

111 NumerPDF 1.25 1.25/19 CKS Budowlani Częstochowa 2019

7
NICIA Emilia 2006-09-19 Z/4595/19

TAK

502 NumerPDF 1.25 1.30/18 CKS Budowlani Częstochowa 2019

8
TARGAS Natalia 2007-09-16 Z/1819/19

TAK

3 NumerPDF 1.20 1.20/19 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

9
ŁAZARCZYK Lena 2007-07-13 Z/2782/19

TAK

16 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2019

10
MAJOR Nikola 2006-06-26 Z/1995/18

TAK

28 NumerPDF 1.35/18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2019

11
OLCHAWA Julia 2006-08-16 Z/3047/19

TAK

29 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

 
Skok wzwyż K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HANDZLIK Julia 2008-02-13 Z/4585/19

TAK

20 NumerPDF LKS Orzeł Kozy 2019

2
BECHER Oliwia 2008-09-18 Z/4652/19

TAK

115 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

3
BAHER Fryel 2008-12-29 Z/4651/19

TAK

385 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

4
HELLER Lena 2008-01-07 Z/4576/19

TAK

5 NumerPDF LKS Orzeł Kozy 2019

5
WRÓŻEK Nadia 2008-09-22 Z/1798/19

TAK

757 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

6
WROBEL Ula 2009-06-23 Z/4654/19

TAK

523 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

 
Skok w dal dziewczęta
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SŁOMSKA Magdalena 2006-03-03 Z/1946/19

TAK

122 NumerPDF 4.76 4.76/19 MKS-MOS Katowice 2019

2
KARMELITA Julia 2007-06-27 Z/1533/19

TAK

321 NumerPDF 4.21 4.21/19 AZS-AWF Katowice 2019

3
RZESZUTEK Kornelia 2006-07-31 Z/4521/18

TAK

15 NumerPDF 3.95 3.95/19 UKS Trójka Mikołów 2019

4
LIS Malwina 2006-08-24 Z/5650/18

TAK

34 NumerPDF 3.92 3.92/19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2019

5
WĘGRZYN Zofia 2007-09-30 Z/3877/19

TAK

1 NumerPDF 3.87 3.87/19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2019

6
ABSYL Wiktoria 2007-06-12 Z/2319/18

TAK

16 NumerPDF 3.68 3.68/19 UKS Trójka Mikołów 2019

7
FRˇCEK Lena 2007-02-22 Z/3044/18

TAK

105 NumerPDF 3.36 3.36/19 TS AKS Chorzów 2019

8
ŁA¦ Sylwia 2006-11-11 Z/2525/18

TAK

42 NumerPDF MKS Czechowice-Dziedzice 2019

9
KAPTUR Elena 2006-10-02 Z/2594/19

TAK

79 NumerPDF MCKiS Jaworzno 2019

10
CHROSTEK Klaudia 2006-02-15 Z/3394/18

TAK

115 NumerPDF MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2019

11
WYDRA Aleksandra 2007-09-18 Z/1190/19

TAK

761 NumerPDF GKS Piast Gliwice 2019

12
KSINIEWICZ Amelia 2007-07-26 Z/3262/18

TAK

63 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

13
KRUPA Nikola 2007-02-24 Z/2784/19

TAK

7 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2019

14
WAWRZYŃCZAK Maja 2007-06-26 Z/4657/19

TAK

421 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

15
WI¦NIOWSKA Zofia 2007-07-03 Z/2322/18

TAK

23 NumerPDF UKS Trójka Mikołów 2019

16
CYGANEK Marta 2007-02-08 Z/1192/19

TAK

763 NumerPDF GKS Piast Gliwice 2019

17
DˇDELA Wiktoria 2006-09-30 Z/4618/19

TAK

878 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

18
ADAMEK Julia 2006-01-26 Z/3855/19

TAK

53 NumerPDF MKS Iskra Pszczyna 2019

19
KOBIERSKA Dominika 2006-08-10 Z/3236/18

TAK

626 NumerPDF 3.45/18 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

20
KUC Agata 2007-03-13 Z/4562/19

TAK

2 NumerPDF 4.25/18 LKS Orzeł Kozy 2019

21
KRZESAK Patrycja 2007-01-04 Z/2514/19

TAK

14 NumerPDF MKS Żywiec 2019

22
JANIK Zofia 2007-04-28 Z/3157/19

TAK

15 NumerPDF MKS Czechowice-Dziedzice 2019

23
KRUCZEK Martyna 2006-08-12 Z/2983/18

TAK

75 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2019

24
BIAŁOBRZEWSKA Julia 2006-07-13 Z/0003/19

TAK

10 NumerPDF 3.72/18 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

25
FILIPOWSKA Paula 2007-08-16 Z/4565/17

TAK

120 NumerPDF 3.18/17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2019

26
JATKOWSKA Weronika 2007-07-22 Z/0556/17

TAK

42 NumerPDF 3.42/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2019

27
ZAGÓRSKA Martyna 2007-06-17 Z/1818/19

TAK

123 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

28
RESPONDEK Roksana 2006-07-18 Z/3277/18

TAK

74 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

29
OLCHAWA Róża 2007-10-04 Z/3503/19

TAK

349 NumerPDF Kraków Athletics Team 2019

30
JANKOWSKA Magdalena 2006-11-11 Z/3160/19

TAK

16 NumerPDF MKS Czechowice-Dziedzice 2019

31
KĘDZIORA Justyna 2006-03-07 Z/3305/19

TAK

2 NumerPDF SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2019

32
MAREK Wiktoria 2007-03-04 Z/4662/19

TAK

176 NumerPDF MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2019

33
ROSZKOWSKA Amelia 2006-12-18 Z/1993/18

TAK

19 NumerPDF SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2019

34
CHOBOT Paulina 2007-09-04 Z/3259/18

TAK

628 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

35
KAPLER Paulina 2006-08-08 Z/4519/18

TAK

19 NumerPDF UKS Trójka Mikołów 2019

36
MAJOR Nikola 2006-06-26 Z/1995/18

TAK

28 NumerPDF 4.88/18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2019

37
POTWORA Karolina 2006-12-18 Z/3571/19

TAK

44 NumerPDF MKS Czechowice-Dziedzice 2019

 
Skok w dal ze strefy K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RYT Zuzanna 2009-08-07 Z/3861/19

TAK

42 NumerPDF 3.65 3.65/19 MKS Iskra Pszczyna 2019

2
GRADOŃ Zuzanna 2008-04-14 Z/4616/19

TAK

21 NumerPDF 3.63 3.63/19 CKS Budowlani Częstochowa 2019

3
ZAWALSKA Jagoda 2008-05-26 Z/3414/18

TAK

32 NumerPDF 3.60 3.60/19 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2019

4
KLYTA Barbara 2009-02-22 Z/1811/19

TAK

758 NumerPDF 3.52 3.52/19 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

5
PODOLSKA Matylda 2008-10-02 Z/1803/19

TAK

737 NumerPDF 3.38 3.38/19 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

6
NOWAK Katarzyna 2008-06-14 Z/4305/18

TAK

39 NumerPDF 3.30 3.30/19 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

7
MIKOŁAJEWSKA Barbara 2008-04-15 Z/2780/19

TAK

80 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2019

8
ZAWADZKA Lena 2009-01-07 Z/4647/19

TAK

162 NumerPDF MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2019

9
KLAUDIA Tura 2008-08-06 Z/4514/19

TAK

8 NumerPDF UKS Trójka Mikołów 2019

10
GÓRNY Natalia 2008-10-25 Z/4566/19

TAK

25 NumerPDF MKS Żywiec 2019

11
KRAMARCZYK Julia 2008-09-08 Z/1726/19

TAK

62 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

12
ZIOBRO Anna 2008-06-08 Z/4146/19

TAK

76 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2019

13
TOMASZEK Zofia 2008-06-05 Z/4569/19

TAK

23 NumerPDF MKS Żywiec 2019

14
WALCZYK Julia 2008-08-01 Z/1738/19

TAK

309 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

15
PIECUCH Emilia 2008-09-05 Z/1730/19

TAK

72 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

16
SŁOTA Zofia 2008-12-03 Z/1735/19

TAK

599 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

17
RÓŻYCKA Lena 2009-03-13 Z/4510/19

TAK

12 NumerPDF UKS Trójka Mikołów 2019

18
RYCZKO Wirginia 2009-11-18 Z/4665/19

TAK

145 NumerPDF MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2019

19
JANCEWICZ Olga 2009-03-17 Z/4385/19

TAK

110 NumerPDF TS AKS Chorzów 2019

20
POŁEDNIK Milena 2008-01-03 Z/4664/19

TAK

33 NumerPDF MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2019

21
POBORSKA Hanna 2009-07-24 Z/1734/19

TAK

70 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

22
PAWLAK Lidia 2008-09-01 Z/3266/18

TAK

631 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

23
NOWIŃSKA Maja 2008-04-21 Z/3265/18

TAK

620 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

24
RUBKA Maja 2009-03-27 Z/2942/19

TAK

1 NumerPDF MOSM Tychy 2019

 
Pchnięcie kul± K U14 (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JATKOWSKA Weronika 2007-07-22 Z/0556/17

TAK

42 NumerPDF 11.17 11.17/19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2019

2
CHODACKA Anna 2006-10-09 Z/3782/19

TAK

80 NumerPDF 7.81 7.81/19 MCKiS Jaworzno 2019

3
JANIK Julia 2007-05-24 Z/1184/19

TAK

754 NumerPDF GKS Piast Gliwice 2019

4
OWCZAREK Ewa 2007-03-19 Z/4637/19

TAK

898 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

5
YOUSSEF Hanna 2006-06-10 Z/3645/18

TAK

404 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

6
FILIPOWSKA Paula 2007-08-16 Z/4565/17

TAK

120 NumerPDF 5.33/16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2019

7
RYBAK Julia 2006-02-12 Z/3353/18

TAK

1 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2019

 
Rzut piłeczk± palantow± (80) K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HANDZLIK Julia 2008-02-13 Z/4585/19

TAK

20 NumerPDF LKS Orzeł Kozy 2019

2
GŁĘDEK Roksana 2009-01-30 Z/2590/19

TAK

68 NumerPDF MCKiS Jaworzno 2019

3
BARGIEŁ Maja 2008-05-03 Z/4586/19

TAK

12 NumerPDF 25.50/18 LKS Orzeł Kozy 2019

4
BECHER Oliwia 2008-09-18 Z/4652/19

TAK

115 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

5
NIEMIEC Julia 2008-12-21 Z/3045/18

TAK

101 NumerPDF TS AKS Chorzów 2019

6
WASZCZYK Łucja 2008-01-01 Z/4639/19

TAK

411 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

7
MARONA Amelia 2009-09-07 Z/4656/19

TAK

76 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

8
SENYK Maja 2009-05-21 Z/1792/19

TAK

944 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

9
SKUZA Zuzanna 2008-03-29 Z/4660/19

TAK

265 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

 
1500 m chód kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MACHALICA Dominika 2006-04-15 Z/1864/19

TAK

13 NumerPDF MKS Czechowice-Dziedzice 2019

2
ŁOPATA Nadia 2007-07-21 Z/1862/19

TAK

11 NumerPDF MKS Czechowice-Dziedzice 2019

3
ŁA¦ Sylwia 2006-11-11 Z/2525/18

TAK

42 NumerPDF MKS Czechowice-Dziedzice 2019

4
SIKORSKA Maja 2006-04-16 Z/4661/19

TAK

277 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

5
SZEWCZYKOWSKA Nikola 2006-04-04 Z/4659/19

TAK

278 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

6
KOŁODZIEJCZYK Adria 2006-12-29 Z/4658/19

TAK

422 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

 
80 m pł K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MASŁOWSKA Karolina 2007-07-27 Z/3416/18

TAK

15 NumerPDF MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2019

2
SMUDA Zuzanna 2006-01-29 Z/3702/19

TAK

80 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2019

3
TRˇBCZYŃSKA Julia 2007-01-05 Z/4622/19

TAK

191 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

4
SZENDZIELORZ Kinga 2006-02-17 Z/3403/18

TAK

117 NumerPDF MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2019

5
KUZIOROWICZ Alicja 2006-10-27 Z/4604/19

TAK

111 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

6
LIPNICKA Agnieszka 2007-06-22 Z/2941/19

TAK

7 NumerPDF MOSM Tychy 2019

7
LASATOWICZ Maja 2007-03-02 Z/2548/19

TAK

8 NumerPDF SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2019

8
ROSZKOWSKA Amelia 2006-12-18 Z/1993/18

TAK

19 NumerPDF SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2019

 
4x100 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. MARCINIAK Anna
2. MACHALICA Dominika
3. JANKOWSKA Magdalena
4. GRYGIERCZYK Weronika
5. POTWORA Karolina
2006
2006
2006
2006
2006
NumerPDF MKS Czechowice-Dziedzice

2 1. BIENIEK Marta
2. PRZE¬DZING Hanna
3. GRUBA Patrycja
4. STĘPIEŃ Emilia
5. WASELA Dominika
2006
2006
2006
2006
2007
NumerPDF TL ROW Rybnik

3 1. KUBIK Julia
2. SANDERS Emilia
3. TRˇBCZYŃSKA Julia
4. MˇCZKA Linda
2007
2007
2007
2006
NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa

4 1. KUBOSZEK Zofia
2. ADAMEK Julia
3. MANOWSKA Magdalena
4. KOTAS Paulina
5. GAWĘDA Sonia
2007
2006
2007
2007
2007
NumerPDF MKS Iskra Pszczyna

5 1. SCHEIBEL Julia
2. SOŁTYS Wiktoria
3. WRONA Zuzanna
4. GŁˇBEK Milena
5. PIECZKA Katarzyna
6. ŁUKASZCZUK Zuzanna
2006
2006
2007
2007
2007
2007
NumerPDF LKS Pszczyna

6 1. OSMAŃSKA Oliwia
2. SLESIONA Julia
3. MUCHA Kinga
4. OSSOWSKA Julia
5. SOŁTYSIAK Ewa
2006
2006
2006
2006
2006
NumerPDF UKS Chromik Mysłowice

7 1. ROPSKA Nikola
2. HANDZLIK Paulina
3. LEGUT Martyna
4. KUC Agata
2007
2007
2007
2007
NumerPDF LKS Orzeł Kozy

8 1. CZYSZCZON Daria
2. MILICZEK Magdalena
3. YOUSSEF Hanna
4. PUŁAWSKA Maria
5. BIAŁOBRZEWSKA Julia
6. PODGÓRSKA Magdalena
2006
2006
2006
2007
2006
2007
NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska

9 1. KRUCZEK Martyna
2. SMUDA Zuzanna
3. LACHOWSKA Aurelia
4. ŁAZARCZYK Lena
2006
2006
2007
2007
NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała

10 1. CHROSTEK Klaudia
2. GŁOMBIK Julia
3. MAREK Wiktoria
4. MASŁOWSKA Karolina
5. SZENDZIELORZ Kinga
2006
2006
2007
2007
2006
NumerPDF MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka

11 1. LASATOWICZ Maja
2. KĘDZIORA Justyna
3. ROSZKOWSKA Amelia
4. MAJOR Nikola
5. LIS Malwina
2007
2006
2006
2006
2006
NumerPDF SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała

12 1. KAZIMIERCZYK Zuzanna
2. PEŁKA Oliwia
3. DZIERŻEK Oliwia
4. BARCZYK Julia
2006
2006
2006
2007
NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec II

13 1. JATKOWSKA Weronika
2. FILIPOWSKA Paula
3. RYBAK Julia
4. BARCZYK Julia
2007
2007
2006
2007
NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec

14 1. MATYSIAK Amelia
2. SMALCUGA Oliwia
3. KUSZYK Kinga
4. PRZEWIE¬LIK Julia
2006
2006
2006
2006
NumerPDF MOS CSiR D±browa Górnicza

15 1. WI¦NIOWSKA Zofia
2. PORWOLIK Oliwia
3. ABSYL Wiktoria
4. WÓJCIK Magdalena
2007
2007
2007
2007
NumerPDF UKS Trójka Mikołów

16 1. BOREK Wiktoria
2. KACZMARCZYK Hanna
3. AUGUSTINIOK Kamila
4. BOCHENEK Jagoda
5. KUPCZAK Sara
2006
2006
2006
2006
2006
NumerPDF MKS-MOSM Bytom

 
4x100 metrów K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. TOMASZEK Zofia
2. WACŁAWEK Natasza
3. WAWAK Klaudia
4. GÓRNY Natalia
2008
2008
2008
2008
NumerPDF MKS Żywiec

2 1. BISKUP Wiktoria
2. MIKOŁAJEWSKA Barbara
3. PODOLSKA Maria
4. ZIOBRO Anna
5. WI¦NIOWSKA Lena
2008
2008
2008
2008
2008
NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała

3 1. BUDKOWSKA Stella
2. STEC Hanna
3. MACHNIK Wiktoria
4. JÓZEFOWICZ Amelia
5. SZMATLOCH Zuzanna
2008
2008
2008
2008
2008
NumerPDF UKS Chromik Mysłowice II

4 1. TARABURA Agata
2. NOWAK Katarzyna
3. KLYTA Barbara
4. SKOWRON Zuzanna
5. BECHER Oliwia
6. WROBEL Ula
2008
2008
2009
2008
2008
2009
NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska

5 1. JANCEWICZ Olga
2. NOREK Milena
3. NIEMIEC Julia
4. PUDŁOWSKA Amelia
2009
2009
2008
2009
NumerPDF TS AKS Chorzów

6 1. ZAWADZKA Lena
2. POŁEDNIK Milena
3. RYCZKO Wirginia
4. ZAWALSKA Jagoda
2009
2008
2009
2008
NumerPDF MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka

7 1. WI¦NIEWSKA Maja
3. KOTULSKA Marianna
2008
2008
NumerPDF UKS Czwórka Żory

 
60 metrów M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WUWER Bartosz 2008-09-30 Z/1364/19

TAK

799 NumerPDF 8.78 8.78/19 UKS Czwórka Żory 2019

2
JORDAN Gabriel 2008-11-06 Z/4366/19

TAK

74 NumerPDF 9.32 9.32/19 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

3
WOJDYŁO Mateusz 2009-08-30 Z/3064/19

TAK

84 NumerPDF 9.41 9.41/19 TL ROW Rybnik 2019

4
GROSS Oskar 2008-05-18 Z/1814/19

TAK

764 NumerPDF 9.78 9.78/19 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

5
WI¦NIOWSKI Antoni 2009-09-05 Z/2329/18

TAK

9 NumerPDF 10.19 10.19/19 UKS Trójka Mikołów 2019

6
KOZAK Jan 2009-11-18 Z/2368/18

TAK

4 NumerPDF 10.21 10.21/19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2019

7
NOWAK Wiktor 2010-07-29 Z/3694/19

TAK

402 NumerPDF 10.54 10.54/19 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

8
MILICZEK Artur 2008-09-05 Z/1728/19

TAK

52 NumerPDF 10.55 10.55/19 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

9
MOŻDŻONEK Jakub 2009-06-22 Z/1809/19

TAK

712 NumerPDF 11.30 11.30/19 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

10
NEJMAN Igor 2009-08-29 Z/1807/19

TAK

766 NumerPDF 11.61 11.61/19 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

11
KALINA Bartosz 2008-09-11 Z/1813/19

TAK

722 NumerPDF 11.77 11.77/19 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

12
SYNOWIEC Maksymilian 2008-09-17 Z/4667/19

TAK

8 NumerPDF 9.40 UKS Trójka Mikołów 2019

13
GAJEWSKI Franciszek 2008-08-05 Z/4629/19

TAK

121 NumerPDF UKS Olimpia Zabrze 2019

14
SU¦LIK Jakub 2009-03-19 Z/4223/19

TAK

29 NumerPDF CTL ORLĘTA Częstochowa 2019

15
KLUGE Michał 2009-04-15 Z/1725/19

TAK

61 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

16
BROŻEK Mateusz 2009-01-18 Z/4653/19

TAK

345 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

17
SZYMAŃSKI Nikodem 2008-01-04 Z/4312/18

TAK

45 NumerPDF 10.93/18 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

18
RYGALSKI Robert 2008-08-29 Z/1802/19

TAK

723 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

19
JANIEC Michał 2008-02-28 Z/4300/18

TAK

42 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

 
100 metrów M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LIBURA Jakub 2006-04-24 Z/0978/18

TAK

21 NumerPDF 11.96 11.96/19 LKS Pogórze Skoczów 2019

2
LIBURA Sebastian 2006-04-24 Z/0979/18

TAK

22 NumerPDF 12.08 12.08/19 LKS Pogórze Skoczów 2019

3
MIKUŁA Adam 2006-09-10 Z/3211/19

TAK

68 NumerPDF 12.69 12.69/19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2019

4
ĆWIK Mateusz 2006-05-06 Z/1953/19

TAK

25 NumerPDF 12.77 12.77/19 MKS-MOS Katowice 2019

5
PAJˇK Maksymilian 2006-03-08 Z/3572/19

TAK

52 NumerPDF 12.81 12.81/19 MKS Czechowice-Dziedzice 2019

6
PIETRZYK Filip 2006-09-02 Z/2323/18

TAK

7 NumerPDF 13.25 13.25/19 UKS Trójka Mikołów 2019

7
MAJEWSKI Dominik 2007-02-03 Z/3163/19

TAK

135 NumerPDF 13.43 13.43/19 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2019

8
ZIMNY Wiktor 2006-08-25 Z/2953/19

TAK

76 NumerPDF 13.95 13.95/19 CTL ORLĘTA Częstochowa 2019

9
SIKORSKI Michał 2007-09-10 Z/2200/19

TAK

99 NumerPDF 14.24 14.24/19 MKS-MOSM Bytom 2019

10
NOWAK Igor 2006-05-12 Z/2603/19

TAK

57 NumerPDF 14.67 14.67/19 MCKiS Jaworzno 2019

11
ENDE Maximilian 2007-10-13 Z/2199/19

TAK

11 NumerPDF 15.63 15.63/19 MKS-MOSM Bytom 2019

12
GAWRON Mateusz 2006-07-29 Z/4170/18

TAK

11 NumerPDF 14.68/18 MKS Żywiec 2019

13
MALAWSKI Bartosz 2007-08-13 Z/3059/19

TAK

4 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

14
WIELOCH Paweł 2006-05-05 Z/3693/19

TAK

402 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

15
LUBOWIECKI Tomasz 2006-05-13 Z/2938/19

TAK

17 NumerPDF MOSM Tychy 2019

16
MACHNIK Szymon 2007-08-17 Z/4356/19

TAK

102 NumerPDF TS AKS Chorzów 2019

17
JAŁOCHA Szymon 2007-07-18 Z/4601/19

TAK

178 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

18
BIELA Maksymilian 2007-09-03 Z/2843/18

TAK

48 NumerPDF MKS Iskra Pszczyna 2019

19
STĘPNIEWSKI Kamil 2007-08-08 Z/4165/19

TAK

1 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2019

20
DUTKIEWICZ Kuba 2006-01-13 Z/2324/18

TAK

3 NumerPDF 13.88/18 UKS Trójka Mikołów 2019

21
TKOCZ Mikołaj 2007-08-20 Z/1746/19

TAK

66 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

22
¦WIDERSKI Jakub 2007-07-23 Z/1745/19

TAK

55 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

23
OLEJOK Bartosz 2007-11-29 Z/4357/19

TAK

109 NumerPDF TS AKS Chorzów 2019

24
KUCHARZ Dawid 2006-10-14 Z/3237/18

TAK

57 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

25
RATKA Szymon 2006-09-28 Z/2937/19

TAK

289 NumerPDF MOSM Tychy 2019

26
BUTLAŃSKI Kacper 2006-04-29 Z/3226/18

TAK

75 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

27
BRUNER Adrian 2007-06-28 Z/1713/19

TAK

1 NumerPDF 15.39/18 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

28
KONIOR Dominik 2006-08-27 Z/4633/19

TAK

184 NumerPDF SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2019

 
300 metrów M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MADRAK Marcin 2006-12-25 Z/2984/18

TAK

1 NumerPDF 41.86 41.86/19 KS Sprint Bielsko-Biała 2019

2
MICHALCZYK Maciej 2006-07-28 Z/2992/18

TAK

5 NumerPDF 43.20 43.20/19 KS Sprint Bielsko-Biała 2019

3
KLISZ Karol 2006-08-15 Z/2884/19

TAK

134 NumerPDF 43.31 43.31/19 UKS Chromik Mysłowice 2019

4
CZERNEL Olivier 2006-06-27 Z/1193/19

TAK

50 NumerPDF 43.98 43.98/19 GKS Piast Gliwice 2019

5
PASTUSZKA Adam 2007-08-17 Z/2185/18

TAK

133 NumerPDF 51.07 51.07/19 UKS Chromik Mysłowice 2019

6
RY¦ Marcin 2007-10-18 Z/4979/18

TAK

68 NumerPDF 52.20 52.20/19 TL ROW Rybnik 2019

7
KONIECZNY Jakub 2007-09-12 Z/4212/19

TAK

5 NumerPDF 52.81 52.81/19 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

8
SZYMOŃSKI Michał 2007-03-09 Z/4171/18

TAK

12 NumerPDF 53.94/18 MKS Żywiec 2019

9
KAMCZYK Wiktor 2006-07-26 Z/4175/19

TAK

67 NumerPDF 50.53/18 UKS 5 Plus Rydułtowy 2019

10
TOMCZYK Igor 2006-07-26 Z/3620/18

TAK

58 NumerPDF UKS 5 Plus Rydułtowy 2019

11
CZUBAK Tomasz 2006-05-03 Z/0927/19

TAK

89 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2019

12
PAJˇK Maksymilian 2006-03-08 Z/3572/19

TAK

52 NumerPDF MKS Czechowice-Dziedzice 2019

13
DZIEDZIC Maksymilian 2006-08-05 Z/2546/19

TAK

2 NumerPDF SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2019

 
300 metrów M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STASIAK Wojciech 2009-09-13 Z/4509/19

TAK

13 NumerPDF 50.00 UKS Trójka Mikołów 2019

2
ZAMOJSKI Dominik 2008-07-24 Z/1739/19

TAK

66 NumerPDF 53.37 53.37/19 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

3
BARTUSEK Patryk 2009-07-21 Z/1719/19

TAK

51 NumerPDF 57.49 57.49/19 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

4
KŁODA Adam 2008-05-13 Z/3303/18

TAK

757 NumerPDF GKS Piast Gliwice 2019

5
STAJKOWSKI Cezary 2009-02-27 Z/4010/18

TAK

1 NumerPDF 55.92/18 MOSiR Łaziska Górne 2019

6
TRˇBCZYŃSKI Nikodem 2012-04-26 Z/4600/19

TAK

215 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

7
SKRUDLIK Michał 2008-01-05 Z/4563/19

TAK

18 NumerPDF LKS Orzeł Kozy 2019

8
BLOKESZ Hubert 2009-10-10 Z/4644/18

TAK

135 NumerPDF LKS Pszczyna 2019

9
WOJDYŁO Mateusz 2009-08-30 Z/3064/19

TAK

84 NumerPDF TL ROW Rybnik 2019

10
DROŻNIEWICZ Paweł 2008-12-04 Z/1721/19

TAK

52 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

11
DUDZIK Krzysztof 2008-03-10 Z/4567/18

TAK

152 NumerPDF 51.94/18 LKS Pszczyna 2019

 
600 metrów M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GIED¬ Michał 2006-04-10 Z/0006/19

TAK

211 NumerPDF 1:35.50 1:35.50/19 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

2
ZACZYK Łukasz 2007-03-18 Z/3686/18

TAK

103 NumerPDF 1:44.21 1:44.21/19 TS AKS Chorzów 2019

3
KALISZ Maciej 2006-04-06 Z/4518/18

TAK

7 NumerPDF 1:47.44 1:47.44/19 UKS Trójka Mikołów 2019

4
OKRZESIK Maksymilian 2007-11-08 Z/5216/18

TAK

37 NumerPDF 1:49.86 1:49.86/19 MKS Żywiec 2019

5
¦WIERCZYNA Jakub 2006-02-03 Z/0955/19

TAK

77 NumerPDF 1:52.61 1:52.61/19 MKS-MOSM Bytom 2019

6
PISZ Mikołaj 2006-02-01 Z/0980/18

TAK

24 NumerPDF 1:53.66 1:52.82/18 LKS Pogórze Skoczów 2019

7
SIKORA Szymon 2006-12-09 Z/1469/19

TAK

30 NumerPDF 1:56.79 1:56.79/19 LKS Pogórze Skoczów 2019

8
MAZUR Maciej 2007-11-20 Z/2940/19

TAK

12 NumerPDF 1:57.77 1:57.77/19 MOSM Tychy 2019

9
WILK Bartłomiej 2007-06-05 Z/3409/19

TAK

13 NumerPDF 1:58.48 1:58.48/19 MOSM Tychy 2019

10
PA¦ Tomasz 2007-07-10 Z/4274/19

TAK

36 NumerPDF 1:59.59 1:59.59/19 MOSM Tychy 2019

11
PRZˇDKA Robert 2006-01-01 Z/4553/19

TAK

143 NumerPDF 1:59.94 1:59.94/19 LKS Pszczyna 2019

12
BRY¦ Bartłomiej 2006-07-22 Z/4630/19

TAK

718 NumerPDF 2:03.43 2:03.43/19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2019

13
KNYPS Dawid 2006-10-11 Z/1468/19

TAK

28 NumerPDF 2:04.47 2:04.47/19 LKS Pogórze Skoczów 2019

14
SZALBOT Arkadiusz 2007-05-12 Z/1471/19

TAK

29 NumerPDF 2:05.55 2:05.55/19 LKS Pogórze Skoczów 2019

15
FIL Jakub 2007-01-09 Z/0930/19

TAK

85 NumerPDF 2:06.07 2:06.07/19 MKS-MOSM Bytom 2019

16
WOJCIECHOWSKI Michal 2007-06-12 Z/4383/19

TAK

117 NumerPDF TS AKS Chorzów 2019

17
ZAŁĘCKI Łukasz 2007-11-23 Z/3315/18

TAK

766 NumerPDF GKS Piast Gliwice 2019

18
MACHNIK Michał 2007-12-27 Z/4172/19

TAK

34 NumerPDF UKS 5 Plus Rydułtowy 2019

 
600 metrów M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NAWRAT Mikołaj 2008-10-07 Z/1742/19

TAK

412 NumerPDF 1.53 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

2
BUDA Piotr 2008-10-11 Z/1771/19

TAK

444 NumerPDF 1:47.13 1:47.13/19 UKS Olimpia Zabrze 2019

3
PEREK Wojciech 2008-07-09 Z/0949/19

TAK

75 NumerPDF 1:55.01 1:55.01/19 MKS-MOSM Bytom 2019

4
MICHALSKI Piotr 2009-01-19 Z/1709/19

TAK

3 NumerPDF 2:02.33 2:02.33/19 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

5
LENART Oskar 2008-10-24 Z/4272/19

TAK

33 NumerPDF 2:02.83 2:02.83/19 MOSM Tychy 2019

6
LENART Paskal 2008-10-24 Z/4273/19

TAK

37 NumerPDF 2:05.67 2:05.67/19 MOSM Tychy 2019

7
MATUSZNY Piotr 2009-05-27 Z/0983/18

TAK

21 NumerPDF 2:06.01 2:06.01/19 LKS Pogórze Skoczów 2019

8
KOZAK Jakub 2008-02-07 Z/2369/18

TAK

4 NumerPDF 2:10.33 2:10.33/19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2019

9
BACZYŃSKI Jakub 2008-01-07 Z/4650/19

TAK

134 NumerPDF 2:11.41 2:11.41/19 LKS Pszczyna 2019

10
PLUTA Damian 2008-01-01 Z/4550/19

TAK

130 NumerPDF 2:12.38 2:12.38/19 LKS Pszczyna 2019

11
PRZˇDKA Radosław 2009-01-01 Z/4552/19

TAK

130 NumerPDF 2:14.01 2:14.01/19 LKS Pszczyna 2019

12
JOŃCZYK Filip 2009-11-26 Z/1741/19

TAK

58 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

13
WRÓBLEWSKI Maksymilian 2008-05-28 Z/3313/18

TAK

769 NumerPDF GKS Piast Gliwice 2019

14
BOROWIEC Mateusz 2008-11-16 Z/3047/18

TAK

110 NumerPDF 2:22.25/18 TS AKS Chorzów 2019

 
1000 metrów chłopców
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LEWANDOWSKI Łukasz 2006-12-17 Z/2064/18

TAK

117 NumerPDF 3:23.16 3:23.16/19 UKS Olimpia Zabrze 2019

2
ANDRYSIAK Jan 2007-01-08 Z/2066/18

TAK

332 NumerPDF 3:28.41 3:28.41/19 UKS Olimpia Zabrze 2019

3
DARLIŃSKI Dawid 2007-01-08 Z/1181/19

TAK

764 NumerPDF GKS Piast Gliwice 2019

4
PIECYK Wiktor 2007-11-15 Z/4353/19

TAK

106 NumerPDF TS AKS Chorzów 2019

5
KOKOSZKA Antoni 2007-02-05 Z/2845/18

TAK

49 NumerPDF MKS Iskra Pszczyna 2019

6
PIECYK Karol 2007-11-15 Z/4354/19

TAK

105 NumerPDF TS AKS Chorzów 2019

7
KO¬LIK Artur 2007-06-04 Z/4174/19

TAK

90 NumerPDF UKS 5 Plus Rydułtowy 2019

8
SURMA Igor 2007-12-31 Z/3272/18

TAK

640 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

 
Skok wzwyż M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZAJˇC Igor 2006-01-04 Z/4211/19

TAK

24 NumerPDF 1.45 1.45/19 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

2
PAŁASZ Wiktor 2006-03-29 Z/4598/19

TAK

900 NumerPDF 1.35 1.35/19 CKS Budowlani Częstochowa 2019

3
FILARSKI Filip 2007-01-30 Z/4589/19

TAK

3 NumerPDF 1.05/18 LKS Orzeł Kozy 2019

4
KLUCZNY Alan 2006-03-08 Z/4597/19

TAK

158 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

5
DYJA Maciej 2007-02-26 Z/4607/19

TAK

853 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

6
SKOWRONEK Igor 2006-04-15 Z/4580/17

TAK

7 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2019

7
KOCZUR Karol 2007-02-08 Z/1994/18

TAK

29 NumerPDF SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2019

8
DURAJ Leon 2006-02-24 Z/4214/19

TAK

111 NumerPDF SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2019

 
Skok wzwyż M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUBIAK Bartosz 2008-07-13 Z/1564/18

TAK

1 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2019

2
STAWOWY Mateusz 2008-05-20 Z/4166/19

TAK

7 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2019

3
GROSS Oskar 2008-05-18 Z/1814/19

TAK

764 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

 
Skok w dal chłopcy
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIRECKI Bartłomiej 2006-02-16 Z/4169/18

TAK

10 NumerPDF 5.39 5.39/19 MKS Żywiec 2019

2
DURAJ Leon 2006-02-24 Z/4214/19

TAK

111 NumerPDF 5.09 5.09/19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2019

3
DYJA Maciej 2007-02-26 Z/4607/19

TAK

853 NumerPDF 3.83 3.83/19 CKS Budowlani Częstochowa 2019

4
GAWRON Mateusz 2006-07-29 Z/4170/18

TAK

11 NumerPDF MKS Żywiec 2019

5
DUDA Piotr 2006-06-20 Z/3229/18

TAK

565 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

6
LIBURA Sebastian 2006-04-24 Z/0979/18

TAK

22 NumerPDF LKS Pogórze Skoczów 2019

7
OGIEGŁO Szymon 2006-02-07 Z/5379/18

TAK

15 NumerPDF 5.23/18 LKS Pogórze Skoczów 2019

8
NOCUŃ Patryk 2007-02-25 Z/4222/19

TAK

25 NumerPDF CTL ORLĘTA Częstochowa 2019

9
JURA Tymoteusz 2007-04-10 Z/4619/19

TAK

221 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

10
JANAS Rafał 2007-10-01 Z/4355/19

TAK

102 NumerPDF TS AKS Chorzów 2019

11
BIELA Maksymilian 2007-09-03 Z/2843/18

TAK

48 NumerPDF 3.79/18 MKS Iskra Pszczyna 2019

12
LIBURA Jakub 2006-04-24 Z/0978/18

TAK

21 NumerPDF LKS Pogórze Skoczów 2019

13
ĆWIK Mateusz 2006-05-06 Z/1953/19

TAK

25 NumerPDF MKS-MOS Katowice 2019

14
MICHALCZYK Maciej 2006-07-28 Z/2992/18

TAK

5 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2019

15
ZAJDA Tymoteusz 2007-10-17 Z/4316/18

TAK

49 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

16
LUBOWIECKI Tomasz 2006-05-13 Z/2938/19

TAK

17 NumerPDF MOSM Tychy 2019

17
DUTKIEWICZ Kuba 2006-01-13 Z/2324/18

TAK

3 NumerPDF 4.56/18 UKS Trójka Mikołów 2019

 
Skok w dal ze strefy M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FILIPIEC Kacper 2008-10-04 Z/3856/19

TAK

53 NumerPDF 4.15 4.15/19 MKS Iskra Pszczyna 2019

2
KUBIAK Bartosz 2008-07-13 Z/1564/18

TAK

1 NumerPDF 4.06 4.06/19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2019

3
STAWOWY Mateusz 2008-05-20 Z/4166/19

TAK

7 NumerPDF 4.02 4.02/19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2019

4
WÓJCIK Michał 2008-03-12 Z/4391/19

TAK

111 NumerPDF 3.84 3.84/19 TS AKS Chorzów 2019

5
TISZBIEREK Borys 2008-07-22 Z/3312/18

TAK

770 NumerPDF 3.75 3.75/19 GKS Piast Gliwice 2019

6
SZYMAŃSKI Nikodem 2008-01-04 Z/4312/18

TAK

45 NumerPDF 3.66 3.66/19 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

7
MIKUŁA Dennis 2008-07-29 Z/4221/19

TAK

27 NumerPDF 3.65 3.65/19 CTL ORLĘTA Częstochowa 2019

8
NOWAK Wiktor 2010-07-29 Z/3694/19

TAK

402 NumerPDF 3.63 3.63/19 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

9
JANIEC Michał 2008-02-28 Z/4300/18

TAK

42 NumerPDF 3.52 3.52/19 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

10
KRYCA Kacper 2009-02-24 Z/4388/19

TAK

102 NumerPDF 3.50 3.50/19 TS AKS Chorzów 2019

11
JORDAN Gabriel 2008-11-06 Z/4366/19

TAK

74 NumerPDF 3.50 3.50/19 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

12
WI¦NIOWSKI Antoni 2009-09-05 Z/2329/18

TAK

9 NumerPDF 3.47 3.47/19 UKS Trójka Mikołów 2019

13
JANOTTA Dawid 2009-09-04 Z/1724/19

TAK

56 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

14
NICIA Wiktor 2009-02-10 Z/4596/19

TAK

124 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

15
BUCIOR Bartosz 2009-03-18 Z/1816/19

TAK

726 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

16
SYNOWIEC Maksymilian 2008-09-17 Z/4667/19

TAK

8 NumerPDF UKS Trójka Mikołów 2019

17
STASIAK Wojciech 2009-09-13 Z/4509/19

TAK

13 NumerPDF UKS Trójka Mikołów 2019

 
Pchnięcie kul± M U14 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUKUŁA Adam 2006-05-11 Z/2597/19

TAK

64 NumerPDF 12.60 12.60/19 MCKiS Jaworzno 2019

2
SZYMICZEK Michał 2006-02-27 Z/1363/19

TAK

791 NumerPDF 9.42 9.42/19 UKS Czwórka Żory 2019

3
DUDA Jakub 2006-03-28 Z/3228/18

TAK

505 NumerPDF 7.73/18 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

4
CENDROWSKI Marcel 2007-03-09 Z/3298/18

TAK

753 NumerPDF GKS Piast Gliwice 2019

5
KRAKOWIAK Michał 2007-09-02 Z/4638/19

TAK

787 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

6
WRÓBEL Dominik 2006-04-05 Z/4641/19

TAK

155 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

7
GIED¬ Michał 2006-04-10 Z/0006/19

TAK

211 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

8
SKOWRONEK Igor 2006-04-15 Z/4580/17

TAK

7 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2019

9
MAKSELON Dawid 2006-06-01 Z/3240/18

TAK

505 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

 
Rzut piłeczk± palantow± (80) M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁOPATA Aleksander 2009-06-23 Z/2599/19

TAK

54 NumerPDF MCKiS Jaworzno 2019

2
SKRUDLIK Michał 2008-01-05 Z/4563/19

TAK

18 NumerPDF LKS Orzeł Kozy 2019

3
MICHALSKI Piotr 2009-01-19 Z/1709/19

TAK

3 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

4
BROŻEK Mateusz 2009-01-18 Z/4653/19

TAK

345 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

5
JANOTTA Dawid 2009-09-04 Z/1724/19

TAK

56 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

6
NAWRAT Mikołaj 2008-10-07 Z/1742/19

TAK

412 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

 
1500 m chód mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 m pł M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JURA Tymoteusz 2007-04-10 Z/4619/19

TAK

221 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

2
MAJEWSKI Dominik 2007-02-03 Z/3163/19

TAK

135 NumerPDF MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2019

3
¦LIWOŃ Tomasz 2006-03-15 Z/4599/19

TAK

497 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

4
KLUCZNY Alan 2006-03-08 Z/4597/19

TAK

158 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

5
KOCZUR Karol 2007-02-08 Z/1994/18

TAK

29 NumerPDF SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2019

 
4x100 metrów M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. DUDA Jakub
2. DUDA Piotr
3. SURMA Igor
4. GIED¬ Michał
5. BRUNER Adrian
6. MALAWSKI Bartosz
2006
2006
2007
2006
2007
2007
NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska

2 1. OKRZESIK Maksymilian
2. SZYMOŃSKI Michał
3. GAWRON Mateusz
4. BIRECKI Bartłomiej
2007
2007
2006
2006
NumerPDF MKS Żywiec

3 1. PAŁASZ Wiktor
2. KLUCZNY Alan
3. JURA Tymoteusz
4. JAŁOCHA Szymon
5. DYJA Maciej
2006
2006
2007
2007
2007
NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa

4 1. MACHNIK Szymon
2. OLEJOK Bartosz
3. WOJCIECHOWSKI Michal
4. JANAS Rafał
5. ZACZYK Łukasz
6. PIECYK Wiktor
2007
2007
2007
2007
2007
2007
NumerPDF TS AKS Chorzów

5 1. KONIOR Dominik
2. KOCZUR Karol
3. DZIEDZIC Maksymilian
4. DURAJ Leon
5. BRY¦ Bartłomiej
2006
2007
2006
2006
2006
NumerPDF SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała

 
4x100 metrów M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. JORDAN Gabriel
2. SZYMAŃSKI Nikodem
3. JANIEC Michał
4. MICHALSKI Piotr
5.