Internetowe zgłoszenia do imprezy: 2. Mityng Pamięci Ireny Szewińskiej U16 i U14 i Mistrzostwa woj. kuj.-pom.- U14 i U16 oraz U10 i U12
TORUŃ, 25.01.2020
 
60 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SUCHENEK Aleksandra 2005-12-17 Z/3467/18

TAK

701 NumerPDF 7.94 7.94/20 OKS Skra Warszawa 2020  ROSU 

2
KANICKA Inga 2005-01-14 Z/1058/18

TAK

313 NumerPDF 7.99 7.99/20 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020

3
KLAR Oliwia 2005-01-11 Z/1091/18

TAK

311 NumerPDF 8.11 8.11/20 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020

4
DOKSA Maja 2005-04-03 Z/2304/18

2019

541 NumerPDF 8.11 8.11/19 MKL Toruń 2020

5
LUBIATOWSKA Małgorzata 2005-01-19 Z/0457/19

2019

45 NumerPDF 8.19 8.19/20 AZS Łódź 2020

6
SZAUER Anna 2005-03-26 Z/5707/18

2019

187 NumerPDF 8.21 8.21/20 LKS Lubawa 2020

7
NAWROT Paulina 2006-11-07 Z/0918/18

2019

27 NumerPDF 8.28 8.28/20 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2020

8
SŁOMSKA Magdalena 2006-03-03 Z/1946/19

2019

122 NumerPDF 8.33 8.33/20 MKS-MOS Katowice 2020

9
GLIŃSKA Wiktoria 2005-09-02 Z/6554/15

TAK

461 NumerPDF 8.37 8.37/20 BKS Bydgoszcz 2020

10
KĄDZIOŁKA Jagna 2005-07-02 Z/0774/20

TAK

700 NumerPDF 8.39 8.39/20 OKS Skra Warszawa 2020

11
KOZŁOWSKA Kinga 2006-01-07 Z/4983/19

TAK

707 NumerPDF 8.48 8.48/19 AML Słupsk 2020

12
SKOMIAŁ Julia 2005-07-28 Z/0193/19

2019

17 NumerPDF 8.52 8.52/20 KM Aktywni Sochaczew 2020

13
RUTOWICZ Monika 2006-03-05 Z/0413/19

TAK

333 NumerPDF 8.52 8.52/19 UMLKS Pegaz Opoczno 2020

14
ZOCHNIAK Amelia 2007-11-11 Z/3464/19

2019

511 NumerPDF 8.53 8.53/20 UKS Czempion Bełchatów 2020

15
WIESZTORT Laura 2008-08-20 Z/2849/19

2019

263 NumerPDF 8.53 8.53/19 AZS-AWF Warszawa 2020

16
SZCZEŚNIAK Julia 2006-11-29 Z/0122/18

2019

862 NumerPDF 8.55 8.55/20 LUKS Start Nakło 2020

17
GABIŃSKA Oliwia 2005-11-09 Z/0741/18

TAK

8 NumerPDF 8.56 8.43/18 WLKS Wrocław 2020

18
KAMZELSKA Hanna 2007-09-10 Z/0563/20

TAK

10 NumerPDF 8.56 8.56/20 AZS-AWF Gorzów 2020

19
ŁAKOMSKA Olga 2005-10-04 Z/5160/18

2019

547 NumerPDF 8.56 8.56/20 MKL Toruń 2020

20
PAJĘCKA Lena 2007-10-25 Z/0737/18

2019

73 NumerPDF 8.56 8.56/19 WLKS Wrocław 2020

21
PŁONKA Oliwia 2006-02-25 Z/1069/18

TAK

302 NumerPDF 8.57 8.57/20 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020

22
SITARSKA Julia 2007-07-07 Z/1051/19

TAK

206 NumerPDF 8.57 8.57/20 UKS Czapla Białe Błota 2020

23
BURLEWICZ Antonina 2005-01-25 Z/3470/18

TAK

703 NumerPDF 8.62 8.37/19 OKS Skra Warszawa 2020

24
KULPIŃSKA Róża 2006-01-04 Z/5010/18

TAK

4 NumerPDF 8.62 8.62/19 WLKS Wrocław 2020

25
GOSIK Michalina 2006-03-22 Z/0192/19

2019

859 NumerPDF 8.63 8.63/19 KM Aktywni Sochaczew 2020

26
CZERWIŃSKA Weronika 2006-07-01 Z/3020/17

2019

6 NumerPDF 8.68 8.68/20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

27
PUDLEWSKA Kornelia 2005-05-29 Z/0131/18

2019

963 NumerPDF 8.69 8.69/20 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2020

28
BENEDYKCIŃSKA Nicola 2006-02-10 Z/1056/18

TAK

301 NumerPDF 8.72 8.72/20 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020

29
JANKA Otylia 2006-10-04 Z/1042/19

TAK

4 NumerPDF 8.74 8.74/20 UKS Czapla Białe Błota 2020

30
ZIELIŃSKA Martyna 2005-06-27 Z/0114/20

TAK

4 NumerPDF 8.75 8.75/20 Orka Iława Athletics 2020

31
STAŚKIEWICZ Natalia 2005-02-01 Z/3903/16

TAK

321 NumerPDF 8.79 8.28/19 UKB Szubin 2020

32
ZAGÓRSKA Julianna 2006-04-14 Z/3596/19

2019

335 NumerPDF 8.80 8.80/20 MUKL Brodnica 2020

33
SŁUPSKA Otylia 2006-07-19 Z/5201/18

2019

121 NumerPDF 8.87 8.87/19 LKS Vectra Włocławek 2020

34
ZIĘBA Natalia 2008-11-26 Z/4265/19

TAK

25 NumerPDF 8.87 8.87/20 Orka Iława Athletics 2020

35
ANDRZEJCZAK Natalia 2005-06-10 Z/2305/18

2019

549 NumerPDF 8.87 8.75/18 MKL Toruń 2020

36
KOŁODZIEJCZAK Magdalena 2006-03-31 Z/2401/19

TAK

570 NumerPDF 8.87 8.87/20 GKS Olimpia Grudziądz 2020

37
KĘSIK Natalia 2007-10-31 Z/0553/20

TAK

144 NumerPDF 8.89 8.89/19 AML Słupsk 2020

38
SIEKIERSKA Maria 2008-04-16 Z/0184/18

2019

22 NumerPDF 8.89 8.89/20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

39
JOŃCZYK Julia 2006-11-24 Z/3472/19

2019

51 NumerPDF 8.91 8.91/20 UKS Czempion Bełchatów 2020

40
ZABIELSKA Barbara 2007-10-14 Z/4488/19

2019

40 NumerPDF 8.94 8.94/20 MKL Toruń 2020

41
DRAGOW Patrycja 2008-02-06 Z/1842/18

2019

94 NumerPDF 8.95 8.95/19 SKS Kusy Kraków 2020

42
GIL Natalia 2007-03-29 Z/2850/18

2019

126 NumerPDF 8.95 8.95/20 KS AZS AWF Wrocław 2020

43
MIKOŁAJCZAK Dorota 2007-11-12 Z/4916/19

2019

19 NumerPDF 8.96 8.96/19 WLKS Wrocław 2020

44
DUTKIEWICZ Weronika 2007-07-03 Z/2308/18

2019

128 NumerPDF 8.96 8.96/20 UKS Wyspiański Szubin 2020

45
AUDA Aleksandra 2007-04-19 Z/0208/20

TAK

230 NumerPDF 8.98 8.98/20 NKS Nowe Miasto Lubawskie 2020

46
NOWAK Helena 2008-10-09 Z/1076/20

TAK

108 NumerPDF 9.01 9.01/20 GKS Start Długołęka 2020

47
MOSZKOWICZ Oliwia 2007-08-31 Z/5671/19

2019

876 NumerPDF 9.02 9.02/20 LUKS Start Nakło 2020

48
REIWER Martyna 2005-07-23 Z/0695/18

2019

548 NumerPDF 9.05 8.93/19 MKL Toruń 2020

49
NOAK Marcelina 2007-03-14 Z/1766/18

2019

27 NumerPDF 9.05 9.05/20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

50
GOLON Karolina 2006-08-19 Z/4743/19

2019

729 NumerPDF 9.05 9.05/19 UKS Siódemka Ostrołęka 2020

51
KACZMAREK Julia 2007-10-23 Z/3122/19

TAK

318 NumerPDF 9.06 9.06/20 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020

52
JURKOWSKA Justyna 2006-04-08 Z/0581/20

TAK

9 NumerPDF 9.12 9.12/20 MUKS Kangur Żnin 2020

53
SKÓRKA Oliwia 2006-09-26 Z/0109/19

TAK

821 NumerPDF 9.13 9.13/20 UKS Sprinter Słodków 2020

54
FOLWARSKA Ida 2006-04-12 Z/0390/19

TAK

222 NumerPDF 9.16 9.16/19 UKS MTE Milanówek 2020

55
FILIPIUK Izabela 2008-02-13 Z/0073/20

TAK

11 NumerPDF 9.22 9.22/20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

56
ZADRĄG Małgorzata 2005-01-05 Z/3466/18

TAK

732 NumerPDF 9.25 9.25/20 OKS Skra Warszawa 2020

57
NOWAK Aleksandra 2005-01-26 Z/3556/18

2019

702 NumerPDF 9.26 9.26/20 MKS Inowrocław 2020

58
PRZEMYŁSKA Karolina 2007-01-29 Z/0954/20

TAK

662 NumerPDF 9.29 9.29/19 MUKS Płock 2020

59
WILCZEWSKA Aleksandra 2005-08-09 Z/0117/20

TAK

726 NumerPDF 9.30 9.30/20 UKS Siódemka Ostrołęka 2020

60
CIUPAK Marta 2008-03-07 Z/5195/18

2019

115 NumerPDF 9.32 9.32/20 LKS Vectra Włocławek 2020

61
BRAUZE Antonina 2005-06-28 Z/2076/19

2019

814 NumerPDF 9.33 9.33/20 UKS Sprint 2020 Warszawa 2020

62
FROŃ Wiktoria 2006-09-08 Z/0269/20

TAK

303 NumerPDF 9.34 9.34/20 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020

63
KALIŃSKA Oliwia 2006-12-19 Z/0267/20

TAK

300 NumerPDF 9.38 9.38/20 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020

64
LOSY Zofia 2007-05-08 Z/1062/18

TAK

307 NumerPDF 9.38 9.38/20 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020

65
OSIKA Iga 2007-10-06 Z/4467/19

2019

25 NumerPDF 9.42 9.42/20 MKL Toruń 2020

66
ROICKA Izabela 2006-10-02 Z/2155/18

2019

745 NumerPDF 9.44 9.44/20 UKS Siódemka Ostrołęka 2020

67
LEWANDOWSKA Olga 2008-06-26 Z/3926/18

TAK

751 NumerPDF 9.45 9.45/20 BOSiR Barcin 2020

68
DOMOWICZ Tatiana 2007-04-05 Z/0583/20

TAK

249 NumerPDF 9.47 9.47/20 MUKS Kangur Żnin 2020

69
KUBERA Natalia 2007-04-26 Z/3124/19

TAK

300 NumerPDF 9.48 9.48/20 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020

70
BUDKA Oliwia 2007-06-10 Z/0294/20

TAK

395 NumerPDF 9.66 9.66/20 UKS Sprinter Słodków 2020

71
CHODYNICKA Katarzyna 2005-09-19 Z/5541/18

2019

5 NumerPDF 9.66 9.66/20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

72
BORUCH Nikola 2007-07-22 Z/0585/20

TAK

1 NumerPDF 9.66 9.66/20 MUKS Kangur Żnin 2020

73
URBAŃCZYK Joanna 2006-01-17 Z/3865/19

TAK

8 NumerPDF 9.74 9.74/20 UKS MTE Milanówek 2020

74
BRETT Wiktoria 2008-02-07 Z/1039/19

TAK

245 NumerPDF 9.76 9.76/20 UKS Czapla Białe Błota 2020

75
NARODZONEK Weronika 2005-08-15 Z/0151/20

TAK

340 NumerPDF 9.77 8.63/18 MUKL Brodnica 2020

76
BRONISZEWSKA Anna 2006-04-04 Z/0888/20

TAK

757 NumerPDF 9.77 9.77/20 BOSiR Barcin 2020

77
OŁDAK Martyna 2006-02-06 Z/0683/20

TAK

856 NumerPDF 9.79 9.79/20 UKS Sprint 2020 Warszawa 2020

78
ADAMOWSKA Agata 2006-08-20 Z/2307/18

2019

116 NumerPDF 10.32 10.32/20 UKS Wyspiański Szubin 2020

79
PARADOWSKA Milena 2008-05-11 Z/1037/20

TAK

203 NumerPDF 10.41 10.41/20 UKS Czapla Białe Błota 2020

80
KRALL Martyna 2008-06-19 Z/3772/18

2019

132 NumerPDF 10.62 10.62/20 UKS Wyspiański Szubin 2020

81
GZOWSKA Klara 2008-02-28 Z/2699/19

2019

836 NumerPDF KL Lechia Gdańsk 2020

82
ZIÓŁKOWSKA Wiktoria 2006-04-13 Z/4773/19

TAK

711 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2020

83
TAŃSKA Julia 2005-04-30 Z/3555/18

2019

779 NumerPDF MKS Inowrocław 2020

84
ROBASZKIEWICZ Olga 2008-05-09 Z/5577/18

TAK

93 NumerPDF RKS Rumia 2020

85
ADAMOWSKA Zuzanna 2008-08-14 Z/1581/19

TAK

347 NumerPDF 10.76/19 UKB Szubin 2020

86
WOJCIECHOWSKA Zofia 2006-05-05 Z/0037/19

TAK

50 NumerPDF ULKS Skoczek Pogórze 2020

87
STEYKA Alicja 2007-04-11 Z/1081/20

TAK

72 NumerPDF UKS MOSiR Działdowo 2020

88
CZEPIEL Milena 2006-11-08 Z/4971/18

TAK

710 NumerPDF AML Słupsk 2020

89
CYCKOWSKA Blanka 2008-04-01 Z/0212/20

TAK

9 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

90
GÓRSKA Monika 2007-09-02 Z/0020/20

TAK

8 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

91
CHŁOPIK Łucja 2008-09-07 Z/2007/19

TAK

302 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2020

92
BYLINKO Michalina 2007-06-14 Z/4076/19

TAK

871 NumerPDF AZS-AWF Gorzów 2020

93
CZERNIAK Lili 2008-07-12 Z/0732/20

TAK

827 NumerPDF UKS Sprint Przeźmierowo 2020

94
KLAJBOR Weronika 2006-01-27 Z/0142/18

2019

252 NumerPDF 9.24/19 LUKS Serock 2020

95
CZECHANOWSKA Liliana 2008-03-23 Z/0426/20

TAK

21 NumerPDF MKS Sambor Tczew 2020

96
KAMIŃSKA Dominika 2006-02-14 Z/0578/19

2019

253 NumerPDF 9.49/19 LUKS Serock 2020

97
SOBCZYŃSKA Roksana 2007-06-10 Z/0574/20

TAK

465 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2020

98
MATUSZAK Dominika 2008-08-06 Z/0572/20

TAK

458 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2020

99
STAWLUK Wiktoria 2007-02-22 Z/0575/20

TAK

460 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2020

100
TOPCZEWSKA Leonia 2008-04-05 Z/5764/18

TAK

457 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2020

101
GRABOWSKA Nikola 2007-09-11 Z/0684/19

2019

15 NumerPDF 8.63/19 MKS Sambor Tczew 2020

102
PRZYBYŁOWSKA Zuzanna 2007-03-19 Z/0850/19

TAK

47 NumerPDF ULKS Skoczek Pogórze 2020

103
MAJ Magdalena 2008-04-10 Z/0628/19

TAK

94 NumerPDF RKS Rumia 2020

104
NIEDZIŃSKA Nikol 2008-04-09 Z/0943/20

TAK

24 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2020

105
MIKOŁAJCZAK Maja 2008-11-22 Z/3935/18

TAK

753 NumerPDF 10.54/19 BOSiR Barcin 2020

106
ROJEK Zofia 2007-02-03 Z/1018/20

TAK

867 NumerPDF AZS-AWF Gorzów 2020

107
KLĘK Julia 2008-09-03 Z/0876/19

2019

50 NumerPDF 9.40/19 SKS Kusy Kraków 2020

108
OLEWIŃSKA Hanna 2006-05-24 Z/0576/20

TAK

27 NumerPDF AZS-AWF Gorzów 2020

109
KARWOWSKA Michalina 2006-07-03 Z/2877/19

2019

295 NumerPDF PTT Delta Płock 2020

110
KWIATKOWSKA Oliwia 2005-06-29 Z/0101/16

2019

19 NumerPDF 9.15/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

111
DRĄCZKOWSKA Nadia 2008-02-15 Z/0561/20

TAK

25 NumerPDF AZS-AWF Gorzów 2020

112
WOJCIECHOWSKA Natalia 2007-03-30 Z/0029/20

TAK

8 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

113
TARCZYKOWSKA Julia 2005-12-17 Z/0027/20

TAK

6 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

114
ŻMUDA-TRZEBIATOWSKA Natalia 2005-01-27 Z/0140/19

TAK

25 NumerPDF CMKL Człuchów 2020

115
KELM Julia 2006-11-22 Z/0173/18

2019

5 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

116
MINTA Kinga 2005-11-22 Z/2301/18

TAK

453 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2020

117
ZĄBEK Nataia 2007-08-28 Z/0428/20

TAK

14 NumerPDF MKS Sambor Tczew 2020

118
CZYŻYCKA Anastazja 2005-08-15 Z/0110/18

TAK

470 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2020

119
PILAWA Julia 2007-02-17 Z/0434/20

TAK

847 NumerPDF KL Lechia Gdańsk 2020

120
KRASIŃSKA Natalia 2005-01-05 Z/4890/18

2019

837 NumerPDF 8.55/19 UKS Cyprianka 2020

121
BYLICKA Wiktoria 2006-03-22 Z/3612/19

TAK

8 NumerPDF MKS Sambor Tczew 2020

122
GRABOWICZ Patrycja 2007-11-13 Z/0989/20

TAK

455 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2020

123
KRYSZTOFOWICZ Natalia 2007-09-15 Z/0720/20

TAK

908 NumerPDF UKS Sprint Przeźmierowo 2020

124
BEDNAREK Tatiana 2007-03-28 Z/0735/20

TAK

4753 NumerPDF UKS Sprint Przeźmierowo 2020

125
ŁADOŃ Julia 2007-02-28 Z/1031/20

TAK

101 NumerPDF MKS Inowrocław 2020

126
ŚLIZANOWSKA Marta 2007-07-01 Z/1032/20

TAK

102 NumerPDF MKS Inowrocław 2020

127
LIPIŃSKA Julia 2006-02-17 Z/3767/19

2019

114 NumerPDF MKS Inowrocław 2020

128
GOLIŃCZAK Oliwia 2008-03-02 Z/0562/20

TAK

22 NumerPDF AZS-AWF Gorzów 2020

129
SIKORSKA Zuzanna 2008-01-03 Z/0121/18

2019

871 NumerPDF 10.12/19 LUKS Start Nakło 2020

130
KEMPA Kinga 2005-02-05 Z/3721/17

TAK

785 NumerPDF 8.36/18 LKS Ziemi Puckiej Puck 2020

131
DURAJ Dominika 2005-04-26 Z/3720/17

TAK

787 NumerPDF 8.97/17 LKS Ziemi Puckiej Puck 2020

132
GRABOWSKA Julia 2008-10-09 Z/2700/19

2019

840 NumerPDF KL Lechia Gdańsk 2020

133
GORSKA Tola 2006-12-09 Z/0673/20

TAK

885 NumerPDF AZS-AWF Gorzów 2020

 
60 metrów K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JANKOWSKA Olga 2009-05-04 Z/3931/18

TAK

755 NumerPDF 9.32 9.29/19 BOSiR Barcin 2020

2
ZIĘTAK Melania 2009-07-31 Z/0093/20

TAK

8 NumerPDF 9.63 9.63/20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

3
BUJALSKA Nina 2009-06-14 Z/0598/18

TAK

741 NumerPDF 9.82 9.80/19 LKS Vectra Włocławek 2020

4
SATEJA Lena 2010-07-30 Z/0556/20

TAK

233 NumerPDF 10.16 10.16/20 LKS Vectra Włocławek 2020

5
PIOTROWSKA Julia 2011-04-08 Z/0905/20

TAK

234 NumerPDF 10.23 10.23/20 LKS Vectra Włocławek 2020

6
ZERA Alicja 2009-11-18 Z/1082/20

TAK

71 NumerPDF 10.29 10.29/19 UKS MOSiR Działdowo 2020

7
SZYPURA Martyna 2009-03-27 Z/0157/20

TAK

311 NumerPDF 10.90 10.90/20 UKB Szubin 2020

8
SMYK Kinga 2011-03-14 Z/0894/20

TAK

759 NumerPDF 11.42 11.42/20 BOSiR Barcin 2020

9
ZIÓŁKOWSKA Hanna 2010-01-13 Z/0593/19

TAK

731 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2020

10
BOBROWSKA Vanessa 2009-12-09 Z/0934/20

TAK

698 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2020

11
RÓŻYCKA Urszula 2009-07-28 Z/0982/19

2019

251 NumerPDF 11.69/19 LUKS Serock 2020

12
KRZYSZEWSKA Justyna 2009-04-09 Z/0566/20

TAK

24 NumerPDF AZS-AWF Gorzów 2020

13
ŁAZAROWICZ Zofia 2011-03-26 Z/1038/20

TAK

1 NumerPDF UKS Czapla Białe Błota 2020

14
MOŻEJKO Zofia 2010-06-05 Z/0990/20

TAK

469 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2020

15
KONDRATOWICZ Aleksandra 2009-02-15 Z/0942/20

TAK

874 NumerPDF AZS-AWF Gorzów 2020

 
200 metrów K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHODULSKA Natalia 2009-01-13 Z/0885/20

TAK

213 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2020

2
PIOTEREK Nadia 2009-12-28 Z/1041/20

TAK

1 NumerPDF MUKS Kangur Żnin 2020

3
ŁOSIŃSKA Łucja 2009-03-20 Z/0322/20

TAK

209 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2020

4
KWIATKOWSKA Klaudia 2009-09-23 Z/4500/19

2019

506 NumerPDF MKL Toruń 2020

5
ANHALT Dobrosława 2010-01-07 Z/3113/18

TAK

247 NumerPDF 38.46/19 UKS Czapla Białe Błota 2020

6
JANKA Nadia 2009-10-27 Z/1041/19

TAK

7 NumerPDF UKS Czapla Białe Błota 2020

7
BŁASZCZYK Julita 2009-04-14 Z/0588/20

TAK

247 NumerPDF MUKS Kangur Żnin 2020

8
WUDIAK Ola 2012-09-13 Z/1093/20

TAK

2 NumerPDF UKS Czapla Białe Błota 2020

9
ZERA Alicja 2009-11-18 Z/1082/20

TAK

71 NumerPDF UKS MOSiR Działdowo 2020

10
KRZYWDZIŃSKA Zofia 2009-10-29 Z/1579/19

TAK

300 NumerPDF 40.71/19 UKB Szubin 2020

11
WARMUZ Melania 2009-10-16 Z/0982/20

TAK

591 NumerPDF 35.75/19 LIUKS Kruszwica 2020

12
WOJCIECHOWSKA Kornelia 2009-06-08 Z/0980/20

TAK

272 NumerPDF 39.22/18 LIUKS Kruszwica 2020

13
SŁOMKA Gabriela 2009-02-03 Z/0579/18

TAK

737 NumerPDF 37.54/18 LKS Vectra Włocławek 2020

14
ZIĘTAK Melania 2009-07-31 Z/0093/20

TAK

8 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

15
WOJCIECHOWSKA Lena 2010-04-19 Z/0933/20

TAK

727 NumerPDF 39.11/18 LKS Vectra Włocławek 2020

16
SEMPOŁOWICZ Jagna 2009-04-29 Z/0887/20

TAK

232 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2020

17
KRZYŻAŃSKA Pola 2009-05-20 Z/5773/18

TAK

462 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2020

18
LADA Weronika 2009-02-24 Z/4493/19

2019

11 NumerPDF MKL Toruń 2020

19
POPIELARZ Kinga 2009-02-12 Z/3919/18

TAK

756 NumerPDF 34.64/19 BOSiR Barcin 2020

20
KAWAŁKOWSKA Michalina 2011-07-08 Z/0571/20

TAK

469 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2020

21
KRZYSZEWSKA Justyna 2009-04-09 Z/0566/20

TAK

24 NumerPDF AZS-AWF Gorzów 2020

22
NIEĆKO Lena 2009-06-30 Z/1061/20

TAK

562 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2020

23
PARADOWSKA Magdalena 2010-07-20 Z/1036/20

TAK

202 NumerPDF UKS Czapla Białe Błota 2020

 
200 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DOKSA Maja 2005-04-03 Z/2304/18

2019

541 NumerPDF 26.05 26.05/20 MKL Toruń 2020

2
JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 Z/0356/18

2019

545 NumerPDF 26.41 26.41/20 MKL Toruń 2020

3
SOKÓŁ Oliwia 2005-01-07 Z/0299/18

TAK

3 NumerPDF 26.88 26.88/20 UKS Filipides Teresin 2020

4
CZYŻYCKA Anastazja 2005-08-15 Z/0110/18

TAK

470 NumerPDF 27.17 27.17/20 BKS Bydgoszcz 2020

5
ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica 2005-02-28 Z/2396/19

2019

554 NumerPDF 27.19 27.19/20 MKL Toruń 2020

6
SRAGA Zuzanna 2006-02-11 Z/0013/20

TAK

444 NumerPDF 27.37 27.37/20 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2020

7
CELLMER Karolina 2006-11-04 Z/4042/18

2019

312 NumerPDF 27.86 27.86/20 MUKL Brodnica 2020

8
SZAUER Anna 2005-03-26 Z/5707/18

2019

187 NumerPDF 28.26 28.26/20 LKS Lubawa 2020

9
GLIŃSKA Wiktoria 2005-09-02 Z/6554/15

TAK

461 NumerPDF 28.31 28.31/20 BKS Bydgoszcz 2020

10
NARODZONEK Weronika 2005-08-15 Z/0151/20

TAK

340 NumerPDF 28.35 28.35/20 MUKL Brodnica 2020

11
MINTA Kinga 2005-11-22 Z/2301/18

TAK

453 NumerPDF 28.37 27.99/19 BKS Bydgoszcz 2020

12
SITARSKA Julia 2007-07-07 Z/1051/19

TAK

206 NumerPDF 28.40 28.40/20 UKS Czapla Białe Błota 2020

13
KULCZYK Paulina 2006-11-06 Z/1044/19

TAK

7 NumerPDF 28.58 28.58/20 UKS Czapla Białe Błota 2020

14
KAMINSKA Julia 2005-05-06 Z/3901/16

TAK

469 NumerPDF 28.85 28.85/20 BKS Bydgoszcz 2020

15
KAMZELSKA Hanna 2007-09-10 Z/0563/20

TAK

10 NumerPDF 28.97 28.97/20 AZS-AWF Gorzów 2020

16
KULPIŃSKA Róża 2006-01-04 Z/5010/18

TAK

4 NumerPDF 29.13 29.13/20 WLKS Wrocław 2020

17
ŁAKOMSKA Olga 2005-10-04 Z/5160/18

2019

547 NumerPDF 29.19 29.19/20 MKL Toruń 2020

18
SADOWSKA Hanna 2007-09-18 Z/4499/19

2019

19 NumerPDF 29.43 29.43/20 MKL Toruń 2020

19
ANDRZEJCZAK Natalia 2005-06-10 Z/2305/18

2019

549 NumerPDF 29.46 29.16/18 MKL Toruń 2020

20
ZABIELSKA Barbara 2007-10-14 Z/4488/19

2019

40 NumerPDF 29.68 29.68/20 MKL Toruń 2020

21
AUDA Aleksandra 2007-04-19 Z/0208/20

TAK

230 NumerPDF 29.71 29.71/20 NKS Nowe Miasto Lubawskie 2020

22
ŁAPKIEWICZ Amelia 2008-03-22 Z/4495/19

2019

3 NumerPDF 29.80 29.80/20 MKL Toruń 2020

23
PESTA Natalia 2006-08-12 Z/4044/18

2019

316 NumerPDF 30.14 30.14/20 MUKL Brodnica 2020

24
NOWAK Aleksandra 2005-01-26 Z/3556/18

2019

702 NumerPDF 30.92 30.92/20 MKS Inowrocław 2020

25
KAMIŃSKA Patrycja 2008-07-27 Z/4491/19

2019

152 NumerPDF 33.20 33.20/20 MKL Toruń 2020

26
MORAWSKA Nadia 2006-04-18 Z/5535/19

TAK

166 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2020

27
OGRODOWCZYK Inga 2006-11-04 Z/5030/19

TAK

638 NumerPDF UKS Sprinter Słodków 2020

28
PILARCZYK Wiktoria 2007-09-18 Z/0108/19

TAK

545 NumerPDF UKS Sprinter Słodków 2020

29
NOWAK Amelia 2007-06-07 Z/1587/19

2019

866 NumerPDF 36.83/18 LUKS Start Nakło 2020

30
MIKOŁAJCZAK Dorota 2007-11-12 Z/4916/19

2019

19 NumerPDF WLKS Wrocław 2020

31
ROBASZKIEWICZ Olga 2008-05-09 Z/5577/18

TAK

93 NumerPDF RKS Rumia 2020

32
STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra 2006-06-22 Z/4646/19

2019

289 NumerPDF KL Gdynia 2020

33
WIĘCEK Rozalia 2005-06-19 Z/0611/19

2019

285 NumerPDF KL Gdynia 2020

34
WRĘBIAKOWSKA Maria 2008-08-07 Z/3700/18

TAK

32 NumerPDF MKL Maraton Świnoujście 2020

35
TAŃSKA Julia 2005-04-30 Z/3555/18

2019

779 NumerPDF MKS Inowrocław 2020

36
GRABOWSKA Hanna 2005-06-12 Z/0015/18

TAK

702 NumerPDF AML Słupsk 2020  SKN 

37
KACZMAREK Julia 2007-10-23 Z/3122/19

TAK

318 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020

38
DRAGOW Patrycja 2008-02-06 Z/1842/18

2019

94 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2020

39
KUBICZ Magdalena 2005-08-11 Z/0059/18

TAK

625 NumerPDF MUKS Płock 2020

40
KANICKA Inga 2005-01-14 Z/1058/18

TAK

313 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020

41
SOKÓŁ Aleksandra 2005-01-07 Z/0298/18

TAK

53 NumerPDF 31.57/17 UKS Filipides Teresin 2020

42
OWCZARUK Hanna 2007-08-16 Z/3447/18

TAK

20 NumerPDF MKL Maraton Świnoujście 2020

43
FORNEY Agata 2005-08-28 Z/0125/18

2019

967 NumerPDF MLKS Nadwiślanin Chełmno 2020

44
STEYKA Alicja 2007-04-11 Z/1081/20

TAK

72 NumerPDF UKS MOSiR Działdowo 2020

45
GORZKA Patrycja 2005-05-01 Z/3505/19

TAK

75 NumerPDF UKS MOSiR Działdowo 2020

46
ŁUGIEWICZ Alina 2005-09-10 Z/5434/19

TAK

357 NumerPDF GSLA Gierzwałd 2020  ROSU 

47
KANICKA Lena 2007-05-15 Z/1060/18

TAK

316 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020

48
BUJEWSKA Tatiana 2007-08-06 Z/1348/19

TAK

302 NumerPDF UKB Szubin 2020

49
ŁAPKA Karina 2008-09-25 Z/1106/20

TAK

40 NumerPDF ULKS Skoczek Pogórze 2020

50
POSTEK Amelia 2005-09-07 Z/5636/18

2019

730 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2020

51
WINKOWSKA Anna 2007-10-17 Z/0944/18

TAK

350 NumerPDF 33.94/18 UKB Szubin 2020

52
ZIOMKO Zuzanna 2006-07-17 Z/3450/18

TAK

31 NumerPDF MKL Maraton Świnoujście 2020

53
FĄFARA Eliza 2007-05-11 Z/0036/20

TAK

9 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

54
KEMPA Kinga 2005-02-05 Z/3721/17

TAK

785 NumerPDF 27.91/18 LKS Ziemi Puckiej Puck 2020

55
SZUKALSKA Marcelina 2007-08-10 Z/5762/18

TAK

523 NumerPDF SKLA Sopot 2020

56
JABŁOŃSKA Oliwia 2005-10-16 Z/0823/18

2019

136 NumerPDF 30.22/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2020

57
LIPIŃSKA Maria 2007-08-20 Z/3894/18

TAK

294 NumerPDF 37.52/18 LIUKS Kruszwica 2020

58
HIRSZ Amelia 2008-12-11 Z/0051/19

TAK

13 NumerPDF ULKS Skoczek Pogórze 2020

59
KONTNA Karolina 2007-09-19 Z/0019/19

TAK

57 NumerPDF ULKS Skoczek Pogórze 2020

60
PRZYBYŁOWSKA Zuzanna 2007-03-19 Z/0850/19

TAK

47 NumerPDF ULKS Skoczek Pogórze 2020

61
WOJCIECHOWSKA Zofia 2006-05-05 Z/0037/19

TAK

50 NumerPDF ULKS Skoczek Pogórze 2020

62
MIELCARSKA Natalia 2008-01-08 Z/0187/18

2019

22 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

63
NOAK Marcelina 2007-03-14 Z/1766/18

2019

27 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

64
GABIŃSKA Oliwia 2005-11-09 Z/0741/18

TAK

8 NumerPDF 29.13/19 WLKS Wrocław 2020

65
ZIELIŃSKA Martyna 2005-06-27 Z/0114/20

TAK

4 NumerPDF Orka Iława Athletics 2020

66
SUCHENEK Aleksandra 2005-12-17 Z/3467/18

TAK

701 NumerPDF 27.12/19 OKS Skra Warszawa 2020  ROSU 

67
BURLEWICZ Antonina 2005-01-25 Z/3470/18

TAK

703 NumerPDF 33.83/17 OKS Skra Warszawa 2020

68
ZADRĄG Małgorzata 2005-01-05 Z/3466/18

TAK

732 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2020

69
KĄDZIOŁKA Jagna 2005-07-02 Z/0774/20

TAK

700 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2020

70
ZEGAN Julia 2005-01-25 Z/3464/18

TAK

735 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2020  ROSU 

71
GRZEGOREK Judyta 2007-06-08 Z/0170/18

2019

26 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

72
ŚWIDER Amelia 2008-11-27 Z/0591/19

TAK

122 NumerPDF 33.69/19 LKS Vectra Włocławek 2020

73
CYCKOWSKA Blanka 2008-04-01 Z/0212/20

TAK

9 NumerPDF 33.43/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

74
ŁUKAWSKA Weronika 2005-03-06 Z/4111/18

2019

729 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2020

75
GÓRSKA Monika 2007-09-02 Z/0020/20

TAK

8 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

76
FILIPIUK Izabela 2008-02-13 Z/0073/20

TAK

11 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

77
CHŁOPIK Łucja 2008-09-07 Z/2007/19

TAK

302 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2020

78
CHODYNICKA Katarzyna 2005-09-19 Z/5541/18

2019

5 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

79
CZERWIŃSKA Weronika 2006-07-01 Z/3020/17

2019

6 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

80
KWIATKOWSKA Oliwia 2005-06-29 Z/0101/16

2019

19 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

81
SKOWRON Zuzanna 2008-08-17 Z/0977/20

TAK

394 NumerPDF 31.88/19 LIUKS Kruszwica 2020

82
KUJAWIŃSKA Patrycja 2008-09-16 Z/0794/18

TAK

590 NumerPDF LIUKS Kruszwica 2020

83
SZEWCZYK Nadia 2005-01-27 Z/2394/19

2019

552 NumerPDF 29.78/19 MKL Toruń 2020

84
KUCZKOWSKA Katarzyna 2006-03-16 Z/0973/20

TAK

599 NumerPDF LIUKS Kruszwica 2020

85
SŁUPSKA Otylia 2006-07-19 Z/5201/18

2019

121 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2020

86
ZIĘBA Natalia 2008-11-26 Z/4265/19

TAK

25 NumerPDF Orka Iława Athletics 2020

87
GRANDA Kornelia 2007-09-18 Z/5196/18

2019

124 NumerPDF 33.23/18 LKS Vectra Włocławek 2020

88
KOSICKA Zofia 2007-06-25 Z/3784/19

TAK

709 NumerPDF AML Słupsk 2020

89
LISOWSKA Daria 2007-04-30 Z/5204/18

2019

116 NumerPDF 32.69/18 LKS Vectra Włocławek 2020

90
RYNKIEWICZ Róża 2007-12-09 Z/2412/19

TAK

521 NumerPDF SKLA Sopot 2020

91
ZIELIŃSKA Joanna 2008-01-08 Z/1457/18

TAK

208 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2020

92
KONOPKA Zofia 2006-11-15 Z/3578/19

TAK

77 NumerPDF UKS MOSiR Działdowo 2020

93
WIESZTORT Laura 2008-08-20 Z/2849/19

2019

263 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2020

94
KOWALSKA Agnieszka 2005-12-28 Z/0793/18

TAK

537 NumerPDF LIUKS Kruszwica 2020

95
TUPIKOWSKA Jagna 2008-10-18 Z/0919/19

TAK

458 NumerPDF 38.04/19 BKS Bydgoszcz 2020

96
TOMALA Wiktoria 2008-07-04 Z/5767/18

TAK

456 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2020

97
KRZYMIŃSKA Maja 2008-05-12 Z/2300/18

TAK

460 NumerPDF 32.20/19 BKS Bydgoszcz 2020

98
TOPCZEWSKA Leonia 2008-04-05 Z/5764/18

TAK

457 NumerPDF 30.76/19 BKS Bydgoszcz 2020

99
WIŚNIEWSKA Patrycja 2007-09-30 Z/1053/20

TAK

6 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

100
MAJ Magdalena 2008-04-10 Z/0628/19

TAK

94 NumerPDF RKS Rumia 2020

101
BARGIEŁ Barbara 2008-08-18 Z/0838/20

TAK

56 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2020

102
ZAKRZEWSKA Agnieszka 2007-01-01 Z/0120/19

TAK

41 NumerPDF 33.34/19 KS Wejher Wejherowo 2020

103
GOLON Karolina 2006-08-19 Z/4743/19

2019

729 NumerPDF UKS Siódemka Ostrołęka 2020

104
GOSIK Michalina 2006-03-22 Z/0192/19

2019

859 NumerPDF KM Aktywni Sochaczew 2020

105
SKOMIAŁ Julia 2005-07-28 Z/0193/19

2019

17 NumerPDF KM Aktywni Sochaczew 2020

106
KLĘK Julia 2008-09-03 Z/0876/19

2019

50 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2020

107
OLEWIŃSKA Hanna 2006-05-24 Z/0576/20

TAK

27 NumerPDF AZS-AWF Gorzów 2020

108
MADEJ Nina 2007-09-29 Z/0389/19

TAK

298 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2020

109
DRANIAK Paulina 2007-05-08 Z/2173/19

TAK

303 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2020

110
LUBIATOWSKA Małgorzata 2005-01-19 Z/0457/19

2019

45 NumerPDF 29.33/19 AZS Łódź 2020

111
RĘKAWIECKA Roksana 2006-05-09 Z/2878/19

2019

296 NumerPDF PTT Delta Płock 2020

112
GOLIŃCZAK Oliwia 2008-03-02 Z/0562/20

TAK

22 NumerPDF AZS-AWF Gorzów 2020

113
ORZECHOWSKA Noemi 2006-02-21 Z/3131/18

TAK

2 NumerPDF UKS Czapla Białe Błota 2020

114
BANY Adrianna 2007-01-09 Z/0297/18

TAK

7 NumerPDF 33.14/17 UKS Filipides Teresin 2020

115
DRĄCZKOWSKA Nadia 2008-02-15 Z/0561/20

TAK

25 NumerPDF AZS-AWF Gorzów 2020

116
WOJCIECHOWSKA Natalia 2007-03-30 Z/0029/20

TAK

8 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

117
TARCZYKOWSKA Julia 2005-12-17 Z/0027/20

TAK

6 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

118
ŻMUDA-TRZEBIATOWSKA Natalia 2005-01-27 Z/0140/19

TAK

25 NumerPDF CMKL Człuchów 2020

119
LEWANDOWSKA Małgorzata 2008-02-09 Z/1059/20

TAK

566 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2020

120
KELM Julia 2006-11-22 Z/0173/18

2019

5 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

121
RUTKOWSKA Maja 2008-03-03 Z/5476/19

2019

203 NumerPDF 37.07/18 UKS Cyprianka 2020

122
KOSIŃSKA Paulina 2007-08-11 Z/5475/19

2019

209 NumerPDF 34.20/18 UKS Cyprianka 2020

123
ADAMCIO Dagmara 2005-11-14 Z/1055/18

TAK

303 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020

124
DUTKIEWICZ Weronika 2007-07-03 Z/2308/18

2019

128 NumerPDF 33.22/18 UKS Wyspiański Szubin 2020

125
WILCZEWSKA Aleksandra 2005-08-09 Z/0117/20

TAK

726 NumerPDF UKS Siódemka Ostrołęka 2020

126
PILAWA Julia 2007-02-17 Z/0434/20

TAK

847 NumerPDF KL Lechia Gdańsk 2020

127
MACIEJEWSKA Melania 2007-06-09 Z/4407/18

TAK

558 NumerPDF 32.65/18 GKS Olimpia Grudziądz 2020

128
URBAŃCZYK Joanna 2006-01-17 Z/3865/19

TAK

8 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2020

129
SKOLASIŃSKA Olga 2005-10-13 Z/4770/18

2019

284 NumerPDF KL Gdynia 2020

130
NAWROT Paulina 2006-11-07 Z/0918/18

2019

27 NumerPDF MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2020

131
ŁADOŃ Julia 2007-02-28 Z/1031/20

TAK

101 NumerPDF MKS Inowrocław 2020

132
OSIKA Iga 2007-10-06 Z/4467/19

2019

25 NumerPDF MKL Toruń 2020

133
WRÓBEL Zuzanna 2008-05-13 Z/2722/18

2019

190 NumerPDF UKS 12 Kalisz 2020

134
LIPIŃSKA Julia 2006-02-17 Z/3767/19

2019

114 NumerPDF MKS Inowrocław 2020

135
ŚLIZANOWSKA Marta 2007-07-01 Z/1032/20

TAK

102 NumerPDF MKS Inowrocław 2020

136
ZOCHNIAK Amelia 2007-11-11 Z/3464/19

2019

511 NumerPDF 30.43/19 UKS Czempion Bełchatów 2020

137
BARTCZAK Aleksandra 2008-03-10 Z/3246/19

TAK

718 NumerPDF STS Pomerania Szczecinek 2020

138
KOWIESKA Maja 2008-02-28 Z/5757/19

TAK

714 NumerPDF STS Pomerania Szczecinek 2020

139
OŁDAK Martyna 2006-02-06 Z/0683/20

TAK

856 NumerPDF UKS Sprint 2020 Warszawa 2020

140
KWIATKOWSKA Dominika 2005-11-10 Z/5638/18

2019

804 NumerPDF UKS Sprint 2020 Warszawa 2020

141
JAGIEŁŁO Aleksandra 2006-09-26 Z/5442/18

2019

811 NumerPDF UKS Sprint 2020 Warszawa 2020

142
TONDER Maja 2007-02-28 Z/0579/20

TAK

3 NumerPDF MUKS Kangur Żnin 2020

143
BRAUZE Antonina 2005-06-28 Z/2076/19

2019

814 NumerPDF UKS Sprint 2020 Warszawa 2020

144
KOŁODZIEJCZAK Magdalena 2006-03-31 Z/2401/19

TAK

570 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2020

145
SPYCHALSKA Agata 2006-12-18 Z/0864/16

2019

120 NumerPDF UKS Wyspiański Szubin 2020

146
ŚWIDER Kinga 2006-07-19 Z/0384/20

TAK

6 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2020

147
PIERNIK Julia 2007-06-14 Z/4855/19

TAK

537 NumerPDF 32.22/18 GKS Olimpia Grudziądz 2020

148
MIKOŁAJCZAK Wiktoria 2007-08-21 Z/3769/19

TAK

569 NumerPDF 32.25/18 GKS Olimpia Grudziądz 2020

149
BARAN Daria 2008-05-31 Z/0345/20

TAK

748 NumerPDF STS Pomerania Szczecinek 2020

150
SŁOMSKA Magdalena 2006-03-03 Z/1946/19

2019

122 NumerPDF 28.72/19 MKS-MOS Katowice 2020

151
MAJCHRZAK Antonina 2007-03-28 Z/0183/20

TAK

142 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2020

152
DURAJ Dominika 2005-04-26 Z/3720/17

TAK

787 NumerPDF LKS Ziemi Puckiej Puck 2020

153
MIZIUŁA Martyna 2007-03-15 Z/1062/19

2019

145 NumerPDF 35.25/18 UKS Wyspiański Szubin 2020

154
STAROŃ Maria 2006-12-04 Z/0866/16

2019

112 NumerPDF UKS Wyspiański Szubin 2020

155
TOMCZYK Ania 2006-07-03 Z/3873/18

2019

106 NumerPDF UKS Wyspiański Szubin 2020

156
KĘSIK Natalia 2007-10-31 Z/0553/20

TAK

144 NumerPDF AML Słupsk 2020

157
SZURKIEWICZ Monika 2006-05-03 Z/3559/18

2019

197 NumerPDF UKS Wyspiański Szubin 2020

158
JOŃCZYK Julia 2006-11-24 Z/3472/19

2019

51 NumerPDF UKS Czempion Bełchatów 2020

159
TABUŁA Patrycja 2006-02-27 Z/4926/19

TAK

96 NumerPDF RKS Rumia 2020

160
GRABOWSKA Julia 2008-10-09 Z/2700/19

2019

840 NumerPDF KL Lechia Gdańsk 2020

161
CZEPIEL Milena 2006-11-08 Z/4971/18

TAK

710 NumerPDF AML Słupsk 2020

162
PŁÓCIENNICZAK Amelia 2005-06-07 Z/0650/19

TAK

308 NumerPDF 29.92/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020

163
PŁONKA Oliwia 2006-02-25 Z/1069/18

TAK

302 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020

164
KOZŁOWSKA Kinga 2006-01-07 Z/4983/19

TAK

707 NumerPDF AML Słupsk 2020

165
GZOWSKA Klara 2008-02-28 Z/2699/19

2019

836 NumerPDF KL Lechia Gdańsk 2020

166
ZAWORKA Matylda 2005-04-24 Z/5257/19

TAK

884 NumerPDF AZS-AWF Gorzów 2020

167
PAJĘCKA Lena 2007-10-25 Z/0737/18

2019

73 NumerPDF 30.55/18 WLKS Wrocław 2020

168
SZCZERBA Aleksandra 2005-11-17 Z/0391/19

TAK

7 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2020

169
LOSY Zofia 2007-05-08 Z/1062/18

TAK

307 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020

170
KLAR Oliwia 2005-01-11 Z/1091/18

TAK

311 NumerPDF 27.96/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020

 
600 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 Z/3276/17

TAK

2 NumerPDF 1:36.91 1:36.91/19 UKS Filipides Teresin 2020

2
KONERA Wiktoria 2005-05-12 Z/2658/16

TAK

6 NumerPDF 1:37.46 1:37.46/19 UKS Czapla Białe Błota 2020

3
DOROBA Zuzanna 2006-01-06 Z/0270/18

2019

519 NumerPDF 1:40.40 1:40.40/19 PLKS Gwda Piła 2020

4
ŁUGIEWICZ Alina 2005-09-10 Z/5434/19

TAK

357 NumerPDF 1:40.86 1:40.86/20 GSLA Gierzwałd 2020  ROSU 

5
BĄK Julia 2005-03-06 Z/0763/18

2019

532 NumerPDF 1:43.82 1:43.82/20 MKL Toruń 2020

6
WITKOWSKA Martyna 2007-10-30 Z/0716/19

2019

147 NumerPDF 1:46.47 1:46.47/20 LKS Omega Kleszczów 2020

7
GŁOWACKA Małgorzata 2005-11-02 Z/2923/16

2019

514 NumerPDF 1:48.97 1:48.97/20 MKL Toruń 2020

8
MACIEJEWSKA Weronika 2007-08-24 Z/2920/16

2019

513 NumerPDF 1:49.13 1:49.13/20 MKL Toruń 2020

9
WŁODARCZYK Paulina 2007-05-29 Z/2881/17

TAK

725 NumerPDF 1:49.23 1:49.23/20 OKS Skra Warszawa 2020

10
LAMBERSKA Wiktoria 2006-08-08 Z/0141/18

2019

282 NumerPDF 1:49.59 1:49.59/20 LUKS Serock 2020

11
LEŚNIEWSKA Wiktoria 2006-12-06 Z/4051/19

2019

336 NumerPDF 1:50.11 1:50.11/20 MUKL Brodnica 2020

12
SCHULTZ Martyna 2005-04-06 Z/2402/19

TAK

392 NumerPDF 1:50.90 1:50.90/20 GKS Olimpia Grudziądz 2020  ROSU 

13
FURMAŃSKA Amelia 2007-12-06 Z/0181/19

2019

6 NumerPDF 1:53.66 1:53.66/20 CSiR Susz 2020

14
JORDANOWSKA Natalia 2006-11-08 Z/3927/18

TAK

761 NumerPDF 1:57.17 1:57.17/19 BOSiR Barcin 2020

15
LEWANDOWSKA Barbara 2007-11-20 Z/0990/19

TAK

222 NumerPDF 1:58.42 1:58.42/20 LKS Vectra Włocławek 2020

16
SZAUER Julia 2007-08-09 Z/2820/19

2019

192 NumerPDF 1:59.66 1:59.66/20 LKS Lubawa 2020

17
JAKUSZ Lena 2008-09-12 Z/0380/20

TAK

583 NumerPDF 1:59.77 GKS Olimpia Grudziądz 2020

18
KACZKOWSKA Wiktoria 2007-01-01 Z/0567/18

TAK

129 NumerPDF 2:01.27 2:01.27/20 LKS Vectra Włocławek 2020

19
MUCHA Natasza 2007-07-02 Z/3125/19

TAK

320 NumerPDF 2:02.61 2:02.61/20 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020

20
KAŹMIERCZAK Zuzanna 2008-05-12 Z/0297/20

TAK

819 NumerPDF 2:03.07 2:03.07/20 UKS Sprinter Słodków 2020

21
WIELGOCKA Amelia 2008-01-14 Z/0299/20

TAK

395 NumerPDF 2:03.28 2:03.28/20 UKS Sprinter Słodków 2020

22
ŁUKASZEWSKA Nikola 2008-03-03 Z/1033/20

TAK

10 NumerPDF 2:04.15 2:04.15/20 UKS Czapla Białe Błota 2020

23
LANGE Marta 2008-01-11 Z/0058/20

TAK

9 NumerPDF 2:04.60 2:04.60/20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

24
MUZOLF Agata 2007-12-12 Z/1391/19

2019

856 NumerPDF 2:07.97 2:07.97/20 LUKS Start Nakło 2020

25
GOLANOWSKA Iga 2008-05-27 Z/0163/20

TAK

172 NumerPDF 2:11.73 2:11.73/20 UKS 12 Kalisz 2020

26
TALAR Anna 2008-09-28 Z/4494/19

2019

100 NumerPDF 2:12.07 2:12.07/20 MKL Toruń 2020

27
JECHNA Oliwia 2008-02-27 Z/0231/17

TAK

355 NumerPDF 2:12.90 2:05.08/18 UKB Szubin 2020

28
WASIELEWSKA Roksana 2007-05-10 Z/0993/20

TAK

718 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2020

29
PESTKA Oksana 2008-05-01 Z/0060/19

TAK

700 NumerPDF AML Słupsk 2020

30
ANHALT Anna 2005-09-24 Z/3112/18

TAK

3 NumerPDF 1:52.44/19 UKS Czapla Białe Błota 2020

31
SŁOWIŃSKA Maja 2006-09-05 Z/0839/20

TAK

6 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2020

32
FRANC Aleksandra 2007-07-17 Z/4824/18

TAK

210 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2020

33
KIEDROWSKA Nadia 2006-07-20 Z/4925/19

TAK

201 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2020

34
KOSIARKIEWICZ Martyna 2005-07-01 Z/1738/18

2019

37 NumerPDF 1:49.64/19 UKS Wiking Rychnowy 2020

35
MATYKA Joanna 2007-02-04 Z/3887/19

2019

14 NumerPDF CSiR Susz 2020

36
KLEIN Zofia 2007-02-08 Z/1107/20

TAK

26 NumerPDF ULKS Skoczek Pogórze 2020

37
GIEJBATOW Julia 2008-05-15 Z/1569/19

TAK

55 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2020

38
BANASZAK Julia 2008-05-14 Z/0016/19

TAK

17 NumerPDF 2:00.89/19 ULKS Skoczek Pogórze 2020

39
PILARSKA Oliwia 2007-05-30 Z/0031/19

TAK

39 NumerPDF ULKS Skoczek Pogórze 2020

40
GRATYS Natalia 2006-08-25 Z/2171/19

2019

724 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2020

41
DOBRZYŃSKA Roxana 2007-12-04 Z/0951/20

TAK

658 NumerPDF MUKS Płock 2020

42
ZAJĄC Patrycja 2007-09-22 Z/0955/20

TAK

672 NumerPDF MUKS Płock 2020

43
KŁOSIŃSKA Iga 2007-08-17 Z/0022/19

TAK

16 NumerPDF ULKS Skoczek Pogórze 2020

44
PILARSKA Julia 2007-05-30 Z/0030/19

TAK

34 NumerPDF ULKS Skoczek Pogórze 2020

45
KRYTENKO Anna 2007-01-22 Z/0018/19

TAK

31 NumerPDF 1:54.88/19 ULKS Skoczek Pogórze 2020

46
KARASEK Kaja 2005-09-11 Z/3443/18

TAK

26 NumerPDF 2:24.90/16 MKL Maraton Świnoujście 2020

47
WŁODARCZAK Joanna 2008-04-27 Z/3685/19

TAK

31 NumerPDF 2:21.54/18 MKL Maraton Świnoujście 2020

48
GROCHECKA Karolina 2007-08-22 Z/2440/19

2019

18 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

49
WOJTCZAK Paulina 2005-05-20 Z/5200/18

TAK

187 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2020

50
KOPROWSKA Maja 2008-10-17 Z/0998/20

TAK

749 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2020

51
KRÓLAK Marta 2006-11-23 Z/0052/18

TAK

524 NumerPDF 1:54.72/19 SKLA Sopot 2020

52
KULIK Kaja 2007-08-13 Z/5763/18

TAK

522 NumerPDF 1:53.24/19 SKLA Sopot 2020

53
BORKOWSKA Marcelina 2006-12-19 Z/0051/18

TAK

531 NumerPDF 2:00.49/19 SKLA Sopot 2020

54
KIL Antonina 2007-04-27 Z/0104/20

TAK

22 NumerPDF KKL Rodło Kwidzyn 2020

55
KAMINIECKA Milena 2006-04-03 Z/0185/19

2019

12 NumerPDF 1:52.29/18 CSiR Susz 2020

56
BOLCZAK Maria 2008-05-08 Z/0995/20

TAK

705 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2020

57
WĄSICKA Wiktoria 2005-03-31 Z/0021/18

TAK

714 NumerPDF 1:55.04/18 AML Słupsk 2020

58
ZIELIŃSKA Zuzanna 2008-05-16 Z/0106/20

TAK

28 NumerPDF KKL Rodło Kwidzyn 2020

59
ŁUCZKO Maja 2008-01-30 Z/0753/20

TAK

60 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2020

60
KWIATKOWSKA Karolina 2006-08-15 Z/0105/20

TAK

30 NumerPDF 1:56.61/19 KKL Rodło Kwidzyn 2020

61
PORADECKA Adrianna 2007-10-27 Z/0214/19

TAK

15 NumerPDF 2:09.23/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2020

62
CHMIELECKA Kamila 2007-03-09 Z/0102/20

TAK

35 NumerPDF KKL Rodło Kwidzyn 2020

63
JAROCH Judyta 2006-05-08 Z/4370/17

2019

283 NumerPDF 2:11.62/19 LUKS Serock 2020

64
BARICA Kinga 2008-08-09 Z/0244/19

2019

3 NumerPDF 2:18.72/19 CSiR Susz 2020

65
SZENWALD Anna 2006-04-07 Z/0474/20

TAK

108 NumerPDF KUKS Remus Kościerzyna 2020

66
SADOWSKA Martyna 2008-01-14 Z/3610/19

TAK

81 NumerPDF 2:08.91/19 KUKS Remus Kościerzyna 2020

67
KOSTUCH Maja 2007-04-25 Z/3438/19

TAK

79 NumerPDF 2:07.28/19 KUKS Remus Kościerzyna 2020

68
SKÓRA Emilia 2007-04-19 Z/0950/20

TAK

871 NumerPDF AZS-AWF Gorzów 2020

69
ŚLIWIŃSKA Joanna 2008-05-31 Z/0153/20

TAK

337 NumerPDF MUKL Brodnica 2020

70
KOZIOROWSKA Jolanta 2005-02-23 Z/0503/19

2019

49 NumerPDF 1:47.10/19 AZS Łódź 2020

71
BREZA Agata 2007-02-17 Z/3827/18

TAK

225 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2020

72
STOLC Oliwia 2005-05-04 Z/0926/18

TAK

239 NumerPDF 1:50.14/19 ULKS Talex Borzytuchom 2020  ROSU 

73
KUNICKA Weronika 2007-05-29 Z/1198/18

2019

862 NumerPDF 1:49.86/19 LUKS Start Nakło 2020

74
CISKOWSKA Marta 2008-11-14 Z/3650/19

TAK

37 NumerPDF KS Wejher Wejherowo 2020

75
KOLBER Małgorzata 2006-03-17 Z/0210/20

TAK

459 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2020

76
BOGDAŃSKA Agata 2007-10-14 Z/4580/19

TAK

15 NumerPDF CMKL Człuchów 2020

77
CZUBASZEK Cecylia 2008-01-09 Z/3883/18

TAK

792 NumerPDF 2:04.58/19 GKS Olimpia Grudziądz 2020

78
PARADOWSKA Milena 2008-05-11 Z/1037/20

TAK

203 NumerPDF UKS Czapla Białe Błota 2020

79
KULBAKA Joanna 2008-01-04 Z/5823/19

TAK

739 NumerPDF STS Pomerania Szczecinek 2020

80
JAWORSKA Amelia 2006-05-08 Z/0875/20

TAK

20 NumerPDF MKL Maraton Świnoujście 2020

81
BOLEWSKA Martyna 2006-07-14 Z/0587/20

TAK

3 NumerPDF MUKS Kangur Żnin 2020

82
SIEDLECKA Hanna 2005-10-17 Z/5655/18

TAK

892 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2020  ROSU 

83
NAWACKA Martyna 2005-07-21 Z/0526/19

TAK

896 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2020

84
ZIELNIK Maria 2007-04-26 Z/4582/19

TAK

28 NumerPDF CMKL Człuchów 2020

85
SZULSKA Aleksandra 2005-04-09 Z/1479/18

TAK

532 NumerPDF 1:47.53/19 SKLA Sopot 2020

86
JANICKA Dominika 2005-06-19 Z/0054/18

TAK

532 NumerPDF 1:42.11/19 SKLA Sopot 2020

87
KSIĄŻEK Daria 2005-12-22 Z/0017/18

TAK

721 NumerPDF 1:42.32/19 AML Słupsk 2020

88
JEŻ Aleksandra 2007-01-01 Z/0747/20

TAK

884 NumerPDF AZS-AWF Gorzów 2020

 
600 metrów dziewczęta
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WOJCIECHOWSKA-LAMSALLAK Maria 2010-04-13 Z/5198/18

TAK

735 NumerPDF 2:03.79 2:03.79/20 LKS Vectra Włocławek 2020

2
SIKORSKA Izabela 2011-03-15 Z/0665/20

TAK

13 NumerPDF 2:22.11 2:22.11/20 GSLA Gierzwałd 2020

3
KORDYLEWSKA Maja 2009-03-11 Z/0806/19

TAK

130 NumerPDF 2:49.42 2:49.42/20 LKS Vectra Włocławek 2020

4
WALKUSZ Antonina 2009-03-10 Z/0510/20

TAK

101 NumerPDF KUKS Remus Kościerzyna 2020

5
ŁAGUNA Anna 2009-10-05 Z/2697/19

2019

838 NumerPDF KL Lechia Gdańsk 2020

 
1000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GALIŃSKA Eliza 2006-07-25 Z/2399/17

TAK

1 NumerPDF 3:04.21 3:04.21/20 UKS Filipides Teresin 2020

2
JACKOWIAK Antonina 2005-04-01 Z/4589/18

2019

555 NumerPDF 3:08.25 3:08.25/20 MKL Toruń 2020

3
PŁATEK Weronika 2005-06-15 Z/0351/18

2019

959 NumerPDF 3:16.50 3:05.93/19 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2020

4
GÓRECKA Alicja 2005-04-25 Z/2393/19

2019

553 NumerPDF 3:22.11 3:22.11/20 MKL Toruń 2020

5
KOWALEWSKA Amelia 2005-09-07 Z/0572/18

TAK

955 NumerPDF 3:23.56 3:21.51/19 LKS Vectra Włocławek 2020  ROSU 

6
KORYTOWSKA Olga 2006-01-02 Z/0193/18

2019

5 NumerPDF 3:24.69 3:24.69/20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

7
TĘŻYCKA Amelia 2006-02-27 Z/5323/18

TAK

100 NumerPDF 3:27.13 3:27.13/20 LKS Vectra Włocławek 2020

8
BYCZKOWSKA Amelia 2005-09-04 Z/0374/20

TAK

207 NumerPDF 3:39.35 3:39.35/20 UKS Czapla Białe Błota 2020

9
KEMPA Julia 2005-01-17 Z/4542/19

2019

6 NumerPDF 3:40.18 3:40.18/20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

10
MORAWSKA Anna 2006-05-04 Z/0344/18

TAK

915 NumerPDF 3:41.94 3:41.94/20 LKS Vectra Włocławek 2020

11
DOMŻALSKA Daria 2005-01-03 Z/0690/18

TAK

92 NumerPDF RKS Rumia 2020

12
ZIMOCHOCKA Alicja 2005-12-29 Z/4113/18

2019

701 NumerPDF 3:38.95/19 OKS Skra Warszawa 2020

13
KIN Alicja 2006-03-03 Z/0475/20

TAK

102 NumerPDF KUKS Remus Kościerzyna 2020

14
ŚLUSAŁEK Weronika 2006-05-30 Z/4917/18

TAK

532 NumerPDF 3:27.41/19 SKLA Sopot 2020

15
GÓRSKA Małgorzata 2005-08-22 Z/0053/18

TAK

522 NumerPDF 3:11.66/19 SKLA Sopot 2020

16
URBAN Monika 2005-04-21 Z/4860/18

TAK

333 NumerPDF 3:12.39/19 SKLA Sopot 2020

17
PROĆ Natalia 2006-06-22 Z/0107/20

TAK

17 NumerPDF 3:23.96/19 KKL Rodło Kwidzyn 2020

18
BIAŁEK Magdalena 2005-12-20 Z/0629/19

TAK

92 NumerPDF RKS Rumia 2020

19
WIERZBOWSKA Małgorzata 2005-05-06 Z/1260/17

2019

758 NumerPDF UKS Siódemka Ostrołęka 2020

20
PIECHOWSKA Roksana 2005-07-12 Z/0040/18

TAK

202 NumerPDF 3:12.06/19 ULKS Talex Borzytuchom 2020  ROSU 

21
NIEREBIŃSKA Karolina 2006-08-31 Z/0155/18

2019

7 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

22
KERZSCHK Nikola 2005-07-28 Z/0115/19

TAK

22 NumerPDF CMKL Człuchów 2020

23
KUKLIŃSKA Aleksandra 2005-11-08 Z/0981/16

2019

755 NumerPDF UKS Siódemka Ostrołęka 2020

24
FELKNER Alicja 2005-05-31 Z/1039/20

TAK

64 NumerPDF UKS Czapla Białe Błota 2020

25
CZUBASZEK Weronika 2005-06-03 Z/3882/18

TAK

356 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2020  ROSU 

26
SZCZUDRAWA Marta 2006-08-05 Z/3216/19

TAK

729 NumerPDF AML Słupsk 2020

 
Skok wzwyż K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
TWARDOWSKA Emilia 2005-08-31 Z/1059/18

TAK

302 NumerPDF 1.70 1.70/20 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020

2
GRABOWSKA Hanna 2005-06-12 Z/0015/18

TAK

702 NumerPDF 1.69 1.69/19 AML Słupsk 2020  SKN 

3
RYBAK Daria 2005-11-11 Z/1066/18

TAK

310 NumerPDF 1.61 1.61/20 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020

4
KOBUS Agata 2005-01-17 Z/0029/18

TAK

94 NumerPDF 1.55 1.55/19 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2020

5
KAWAŁKOWSKA Maja 2006-11-11 Z/3887/18

TAK

355 NumerPDF 1.55 1.55/20 GKS Olimpia Grudziądz 2020

6
JANKOWSKA Iga 2006-12-06 Z/0534/18

2019

852 NumerPDF 1.50 1.50/20 LUKS Start Nakło 2020

7
SZULC Kalina 2005-09-30 Z/0587/18

2019

964 NumerPDF 1.50 1.53/18 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2020

8
KARULSKA Lena 2006-03-27 Z/0586/18

2019

930 NumerPDF 1.50 1.50/20 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2020

9
MIKOŁAJCZAK Marika 2006-02-05 Z/4410/18

TAK

533 NumerPDF 1.50 1.50/20 GKS Olimpia Grudziądz 2020

10
GRZELAK Paulina 2005-03-23 Z/3780/18

2019

859 NumerPDF 1.45 1.45/20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

11
POLKOWSKA Katarzyna 2006-02-14 Z/1100/18

TAK

225 NumerPDF 1.45 1.45/20 UKS MTE Milanówek 2020

12
BIENIAS Nicole 2006-03-22 Z/5435/18

2019

807 NumerPDF 1.45 1.45/19 UKS Sprint 2020 Warszawa 2020

13
WISNIEWSKA Monika 2005-08-30 Z/0352/18

2019

970 NumerPDF 1.45 1.45/18 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2020

14
KORYCKA Anna 2007-03-19 Z/0831/18

TAK

266 NumerPDF 1.43 1.43/19 UKS MTE Milanówek 2020

15
JENDRZEJEWSKA Jagoda 2007-01-28 Z/1379/19

2019

863 NumerPDF 1.40 1.40/19 LUKS Start Nakło 2020

16
ZIELIŃSKA Joanna 2008-01-08 Z/1457/18

TAK

208 NumerPDF 1.34 1.34/19 UKS MTE Milanówek 2020

17
STRĘKOWSKA Zuzanna 2007-04-12 Z/0580/20

TAK

2 NumerPDF 1.30 1.30/20 MUKS Kangur Żnin 2020

18
JESZKA Marta 2007-03-23 Z/0857/20

TAK

1 NumerPDF LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2020

19
KAŹMIERCZAK Kinga 2008-05-12 Z/1390/19

2019

854 NumerPDF LUKS Start Nakło 2020

20
RUTKOWSKA Maja 2008-03-03 Z/5476/19

2019

203 NumerPDF UKS Cyprianka 2020

21
KWIATKOWSKA Olga 2008-02-06 Z/5656/18

TAK

149 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2020

22
BYLICKA Wiktoria 2006-03-22 Z/3612/19

TAK

8 NumerPDF MKS Sambor Tczew 2020

23
POPIELARZ Agata 2005-02-19 Z/3920/18

TAK

758 NumerPDF BOSiR Barcin 2020

24
MIKOŁAJCZAK Wiktoria 2007-08-21 Z/3769/19

TAK

569 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2020

25
SIKORSKA Zuzanna 2008-01-03 Z/0121/18

2019

871 NumerPDF LUKS Start Nakło 2020

26
TOMCZYK Ania 2006-07-03 Z/3873/18

2019

106 NumerPDF UKS Wyspiański Szubin 2020

27
STAROŃ Maria 2006-12-04 Z/0866/16

2019

112 NumerPDF UKS Wyspiański Szubin 2020

28
PATEJUK Milena 2006-02-01 Z/0020/18

TAK

731 NumerPDF 1.68/19 AML Słupsk 2020

 
Skok wzwyż K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok o tyczce K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WODZIŃSKA Weronika 2005-07-24 Z/0295/18

2019

140 NumerPDF 3.40 3.40/20 MKS Aleksandrów Łódzki 2020

2
JAKÓBIEC Małgorzata 2006-01-22 Z/0310/18

2019

86 NumerPDF 2.90 2.90/20 UKS Błyskawica Domaniewice 2020

3
MACIEJEWSKA Wiktoria 2005-08-30 Z/3898/19

TAK

534 NumerPDF 2.60/19 SKLA Sopot 2020

4
MIKOŁAJCZYK Amelia 2006-02-09 Z/3897/19

TAK

532 NumerPDF 2.50/19 SKLA Sopot 2020

5
LEWANDOWSKA Natalia 2005-09-04 Z/0374/18

TAK

522 NumerPDF 3.00/19 SKLA Sopot 2020

6
WOŹNIAK Oliwia 2006-08-05 Z/0585/19

2019

15 NumerPDF 2.00/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

 
Skok w dal dziewczęta
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MOŻEJKO Zofia 2010-06-05 Z/0990/20

TAK

469 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2020

2
KONDRATOWICZ Aleksandra 2009-02-15 Z/0942/20

TAK

874 NumerPDF AZS-AWF Gorzów 2020

 
Skok w dal K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCIO Dagmara 2005-11-14 Z/1055/18

TAK

303 NumerPDF 5.28 5.28/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020

2
RUTOWICZ Monika 2006-03-05 Z/0413/19

TAK

333 NumerPDF 4.89 4.89/20 UMLKS Pegaz Opoczno 2020

3
JABŁOŃSKA Oliwia 2005-10-16 Z/0823/18

2019

136 NumerPDF 4.78 4.78/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2020

4
URBANSKA Karolina 2005-02-07 Z/0353/18

2019

962 NumerPDF 4.73 4.73/20 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2020

5
ORZECHOWSKA Noemi 2006-02-21 Z/3131/18

TAK

2 NumerPDF 4.71 4.71/19 UKS Czapla Białe Błota 2020

6
JANKOWSKA Iga 2006-12-06 Z/0534/18

2019

852 NumerPDF 4.66 4.66/20 LUKS Start Nakło 2020

7
SIEKIERSKA Maria 2008-04-16 Z/0184/18

2019

22 NumerPDF 4.63 4.63/20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

8
MORITZ Nicola 2006-04-10 Z/3924/18

TAK

754 NumerPDF 4.59 4.59/19 BOSiR Barcin 2020

9
KRYSIAK Julia 2006-04-23 Z/3928/18

TAK

763 NumerPDF 4.57 4.57/20 BOSiR Barcin 2020

10
ŚWIDER Kinga 2006-07-19 Z/0384/20

TAK

6 NumerPDF 4.54 4.54/20 GKS Olimpia Grudziądz 2020

11
BENEDYKCIŃSKA Nicola 2006-02-10 Z/1056/18

TAK

301 NumerPDF 4.54 4.54/20 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020

12
ROICKA Izabela 2006-10-02 Z/2155/18

2019

745 NumerPDF 4.52 4.52/20 UKS Siódemka Ostrołęka 2020

13
MIKOŁAJCZAK Dorota 2007-11-12 Z/4916/19

2019

19 NumerPDF 4.46 4.46/20 WLKS Wrocław 2020

14
BYLINKO Michalina 2007-06-14 Z/4076/19

TAK

871 NumerPDF 4.45 4.45/20 AZS-AWF Gorzów 2020

15
MAJCHRZAK Antonina 2007-03-28 Z/0183/20

TAK

142 NumerPDF 4.40 4.40/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2020

16
JANKOWSKA Marika 2007-07-26 Z/3124/18

TAK

1 NumerPDF 4.38 4.38/20 UKS Czapla Białe Błota 2020

17
STAŚKIEWICZ Natalia 2005-02-01 Z/3903/16

TAK

321 NumerPDF 4.38 4.54/19 UKB Szubin 2020

18
SURDY Zuzanna 2005-04-26 Z/2655/16

TAK

5 NumerPDF 4.32 4.32/20 UKS Czapla Białe Błota 2020

19
ZAREMBA Alicja 2007-03-26 Z/3895/18

TAK

509 NumerPDF 4.31 4.31/20 LIUKS Kruszwica 2020

20
KAŹMIERCZAK Kinga 2008-05-12 Z/1390/19

2019

854 NumerPDF 4.28 4.28/20 LUKS Start Nakło 2020

21
SKOWRON Zuzanna 2008-08-17 Z/0977/20

TAK

394 NumerPDF 4.24 4.24/20 LIUKS Kruszwica 2020

22
GIL Natalia 2007-03-29 Z/2850/18

2019

126 NumerPDF 4.22 4.22/20 KS AZS AWF Wrocław 2020

23
PIERNIK Julia 2007-06-14 Z/4855/19

TAK

537 NumerPDF 4.17 4.17/20 GKS Olimpia Grudziądz 2020

24
REIWER Martyna 2005-07-23 Z/0695/18

2019

548 NumerPDF 4.12 4.12/20 MKL Toruń 2020

25
WIŚNIEWSKA Patrycja 2007-09-30 Z/1053/20

TAK

6 NumerPDF 4.11 4.11/20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

26
JURKOWSKA Justyna 2006-04-08 Z/0581/20

TAK

9 NumerPDF 4.08 4.08/20 MUKS Kangur Żnin 2020

27
NOWAK Helena 2008-10-09 Z/1076/20

TAK

108 NumerPDF 4.06 4.06/20 GKS Start Długołęka 2020

28
KUBERA Natalia 2007-04-26 Z/3124/19

TAK

300 NumerPDF 4.06 4.06/20 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020

29
GORSKA Tola 2006-12-09 Z/0673/20

TAK

885 NumerPDF 4.06 4.06/20 AZS-AWF Gorzów 2020

30
SZURKIEWICZ Monika 2006-05-03 Z/3559/18

2019

197 NumerPDF 4.02 4.02/20 UKS Wyspiański Szubin 2020

31
PASTOR Karolina 2006-10-22 Z/4075/19

TAK

872 NumerPDF 3.96 3.96/20 AZS-AWF Gorzów 2020

32
BUJEWSKA Tatiana 2007-08-06 Z/1348/19

TAK

302 NumerPDF 3.80 3.80/20 UKB Szubin 2020

33
BRETT Wiktoria 2008-02-07 Z/1039/19

TAK

245 NumerPDF 3.57 3.57/20 UKS Czapla Białe Błota 2020

34
ADAMOWSKA Agata 2006-08-20 Z/2307/18

2019

116 NumerPDF 3.08 3.08/20 UKS Wyspiański Szubin 2020

35
GLAPA Katarzyna 2007-04-10 Z/0295/20

TAK

272 NumerPDF UKS Sprinter Słodków 2020

36
KAŹMIERCZAK Wiktoria 2006-02-12 Z/0006/18

TAK

138 NumerPDF UKS Sprinter Słodków 2020

37
TAŃSKA Julia 2005-04-30 Z/3555/18

2019

779 NumerPDF MKS Inowrocław 2020

38
DRAGOW Patrycja 2008-02-06 Z/1842/18

2019

94 NumerPDF 4.20/19 SKS Kusy Kraków 2020

39
GORZKA Patrycja 2005-05-01 Z/3505/19

TAK

75 NumerPDF UKS MOSiR Działdowo 2020

40
DZIERLA Patrycja 2008-03-15 Z/5157/19

2019

45 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2020

41
ADAMOWSKA Zuzanna 2008-08-14 Z/1581/19

TAK

347 NumerPDF UKB Szubin 2020

42
JASZCZURA Emilia 2007-04-30 Z/0478/19

2019

8 NumerPDF MKS Sambor Tczew 2020

43
ŚWIEC Nadia 2008-05-21 Z/0594/19

TAK

124 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2020

44
SPYCHALSKA Agata 2006-12-18 Z/0864/16

2019

120 NumerPDF 3.39/16 UKS Wyspiański Szubin 2020

45
SZCZEŚNIAK Julia 2006-11-29 Z/0122/18

2019

862 NumerPDF LUKS Start Nakło 2020