Internetowe zgłoszenia do imprezy: Finał Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej 2020
WARSZAWA, 20.09.2020
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PALUCH Paulina 1998-12-03 Z/0261/14

TAK

238 NumerPDF 11.71 11.71/20 AZS-AWF Warszawa 2020  SKN 

2
SOBCZYK Kamila 2002-04-27 Z/0493/17

TAK

702 NumerPDF 12.12 12.12/20 OKS Skra Warszawa 2020  ROSU   ZKN 

3
RUDNIK Anita 2002-03-11 Z/3425/17

TAK

507 NumerPDF 12.72 12.38/19 UKS Młodzik Warszawa 2020  ROSU   ZKN 

4
LIPIŃSKA Julia 2001-08-06 Z/2758/17

TAK

844 NumerPDF 12.73 12.29/19 AKL Ursynów Warszawa 2020  ZKN 

5
MASZKIEWICZ Maja 2001-10-04 Z/2152/16

TAK

817 NumerPDF 12.74 12.57/19 AKL Ursynów Warszawa 2020

6
WIŚNIEWSKA Oliwia 2003-11-19 Z/4487/18

TAK

701 NumerPDF 12.81 12.77/19 OKS Skra Warszawa 2020  ROSU 

7
NOWAKOWSKA Marcelina 2002-07-20 Z/2149/16

TAK

807 NumerPDF 12.83 12.59/19 AKL Ursynów Warszawa 2020

8
NOWAK Natalia 2004-09-06 Z/1551/18

TAK

981 NumerPDF 12.97 12.67/19 RLTL ZTE Radom 2020  ROSU 

9
SOKOŁOWSKA Julia 2000-01-26 Z/2324/15

TAK

811 NumerPDF 12.97 12.50/17 AKL Ursynów Warszawa 2020

10
CHOJNACKA Klaudia 2003-08-12 Z/1019/17

TAK

33 NumerPDF 12.98 12.93/19 MKS Bank BS Płońsk 2020  ZKN 

11
SIENKIEWICZ Marianna 2003-08-23 Z/5423/18

TAK

850 NumerPDF 12.99 12.99/20 AKL Ursynów Warszawa 2020

12
BALCERZAK Joanna 1973-10-16 Z/0393/17

TAK

743 NumerPDF 13.05 11.08/98 RKS Skra Warszawa 2020

13
ŚLIWKA Maria 2005-06-11 Z/0840/18

TAK

254 NumerPDF 13.09 12.89/19 AZS-AWF Warszawa 2020

14
POLANOWSKA Nina 2003-11-25 Z/1481/17

TAK

800 NumerPDF 13.15 13.15/20 AKL Ursynów Warszawa 2020

15
JACKOWSKA Amelia 2006-08-21 Z/5739/19

TAK

75 NumerPDF 13.17 13.17/20 RKS Łódź 2020

16
KORNECKA Aleksandra 1990-04-09 Z/3208/20

TAK

18 NumerPDF 13.24 13.08/18 SL Olimpia Poznań 2020

17
SZTEMBERG JULIA 2003-07-18 Z/0528/20

TAK

448 NumerPDF 13.28 13.28/20 UKS Kusy Warszawa 2020

18
SUCHECKA Katarzyna 2001-11-14 Z/2640/16

TAK

813 NumerPDF 13.30 13.30/20 AKL Ursynów Warszawa 2020

19
MAREK Zofia 2002-08-01 Z/4241/18

TAK

108 NumerPDF 13.51 13.01/19 UKS Gepard Warszawa 2020  ROSU 

20
MAREK Justyna 2003-10-01 Z/3635/18

TAK

823 NumerPDF 13.72 13.72/20 AKL Ursynów Warszawa 2020

21
PYSKŁO Wiktoria 2003-09-02 Z/0784/19

TAK

755 NumerPDF 13.75 13.75/20 UKS Siódemka Ostrołęka 2020

22
MIELCZAREK Laura 2004-07-30 Z/2222/16

TAK

816 NumerPDF 13.77 13.25/19 UKS Herkules Sulejówek 2020  ROSU 

23
TRAUTMAN Karolina 2004-08-08 Z/0782/19

TAK

207 NumerPDF 13.78 13.78/20 AZS-AWF Warszawa 2020

24
JAŁOSZYŃSKA Magdalena 2003-05-24 Z/2811/18

TAK

347 NumerPDF 13.85 13.85/20 UKS Dąb Suchy Las 2020

25
MORAWIEC Maja 2005-04-23 Z/0464/19

TAK

65 NumerPDF 13.87 13.87/20 RKS Łódź 2020

26
GIL Natalia 2006-03-28 Z/5567/18

TAK

100 NumerPDF 13.90 13.66/19 KS Orzeł Warszawa 2020

27
LISOWSKA Zuzanna 2005-03-10 Z/4736/19

TAK

156 NumerPDF 14.07 14.07/20 UKS LA Basket Warszawa 2020  ROSU 

28
ROICKA Izabela 2006-10-02 Z/2155/18

TAK

745 NumerPDF 14.16 14.16/20 UKS Siódemka Ostrołęka 2020

29
SIENNICKA Aleksandra 2000-11-17 Z/1255/20

TAK

157 NumerPDF 14.20 14.20/20 UKS LA Basket Warszawa 2020

30
GRABOWSKA Joanna 1975-04-15 Z/0164/19

TAK

561 NumerPDF 14.49 14.49/20 PZLAM 2020

31
GÓRECKA Maria Antonina 2005-03-04 Z/3158/20

TAK

18 NumerPDF 14.58 14.58/20 UKS Melo Błonie 2020

32
WILCZEWSKA Aleksandra 2005-08-09 Z/0117/20

TAK

726 NumerPDF 14.60 14.60/20 UKS Siódemka Ostrołęka 2020

33
WOŹNIAK Paulina 2004-03-31 Z/0811/20

TAK

154 NumerPDF 14.75 14.75/20 UKS LA Basket Warszawa 2020  ROSU 

34
STEMPEL Aleksandra 2006-01-19 Z/0742/20

TAK

885 NumerPDF 14.80 14.80/20 UKS Herkules Sulejówek 2020  ROSU 

35
PAVILLET Zoé 2006-07-19 Z/0681/20

TAK

819 NumerPDF 15.02 15.02/20 AKL Ursynów Warszawa 2020

36
KAMIŃSKA Laura 2006-09-24 Z/0544/20

TAK

887 NumerPDF 15.79 15.79/20 UKS Herkules Sulejówek 2020  ROSU 

37
SUCHARSKA-CZAPSKA Izabella 1974-03-06 Z/0353/20

TAK

162 NumerPDF 14.94/19 KS Lemiesz Team Warszawa 2020

38
ADAMSKA Martyna 2005-02-20 Z/5569/18

TAK

112 NumerPDF 13.44/19 UKS Gepard Warszawa 2020  ROSU 

39
GWIAZDECKA Wiktoria 2006-04-03 Z/0180/19

TAK

967 NumerPDF WLKS Nowe Iganie 2020  ROSU 

40
POGORZELSKA Karolina 2002-08-21 Z/0344/19

TAK

506 NumerPDF 12.97/19 UKS Młodzik Warszawa 2020  ROSU 

41
KOPICZYŃSKA Karolina 2005-04-05 Z/1254/20

TAK

256 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2020

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
NOWAKOWSKA Marcelina 2002-07-20 Z/2149/16

TAK

807 NumerPDF 26.03 25.44/18 AKL Ursynów Warszawa 2020

2
SOKOŁOWSKA Julia 2000-01-26 Z/2324/15

TAK

811 NumerPDF 26.20 25.31/16 AKL Ursynów Warszawa 2020

3
RUDNIK Anita 2002-03-11 Z/3425/17

TAK

507 NumerPDF 26.24 24.98/19 UKS Młodzik Warszawa 2020  ROSU   ZKN 

4
NOWAK Natalia 2004-09-06 Z/1551/18

TAK

981 NumerPDF 26.41 26.41/20 RLTL ZTE Radom 2020  ROSU 

5
CHOJNACKA Klaudia 2003-08-12 Z/1019/17

TAK

33 NumerPDF 26.53 26.07/19 MKS Bank BS Płońsk 2020  ZKN 

6
KORNECKA Aleksandra 1990-04-09 Z/3208/20

TAK

18 NumerPDF 26.64 26.27/07 SL Olimpia Poznań 2020

7
SIENKIEWICZ Marianna 2003-08-23 Z/5423/18

TAK

850 NumerPDF 26.67 26.67/20 AKL Ursynów Warszawa 2020

8
GAJKOWSKA Martyna 2003-04-11 Z/3000/17

TAK

601 NumerPDF 26.85 26.85/20 MKS Polonia Warszawa 2020

9
BALCERZAK Joanna 1973-10-16 Z/0393/17

TAK

743 NumerPDF 26.92 23.57/99 RKS Skra Warszawa 2020

10
POLANOWSKA Nina 2003-11-25 Z/1481/17

TAK

800 NumerPDF 26.92 26.92/20 AKL Ursynów Warszawa 2020

11
SUCHECKA Katarzyna 2001-11-14 Z/2640/16

TAK

813 NumerPDF 27.01 26.94/19 AKL Ursynów Warszawa 2020

12
KALINOWSKA Maja 2004-04-19 Z/2874/20

TAK

25 NumerPDF 27.01 27.01/20 UKS Otrębusy 2020

13
TRZECIAK Kinga 2001-06-27 Z/1034/15

TAK

765 NumerPDF 27.08 27.08/20 LKS Orkan Ostrzeszów 2020

14
SZTEMBERG JULIA 2003-07-18 Z/0528/20

TAK

448 NumerPDF 27.49 27.49/20 UKS Kusy Warszawa 2020

15
WITKOWSKA Maria 2003-08-17 Z/0362/17

TAK

989 NumerPDF 27.50 27.50/20 KS Czempion Warszawa 2020

16
PANASIUK Justyna 2003-05-27 Z/1176/18

TAK

66 NumerPDF 27.62 27.62/20 UKS Otrębusy 2020

17
JACKOWSKA Amelia 2006-08-21 Z/5739/19

TAK

75 NumerPDF 27.69 27.69/20 RKS Łódź 2020

18
MIELCZAREK Laura 2004-07-30 Z/2222/16

TAK

816 NumerPDF 27.81 27.67/18 UKS Herkules Sulejówek 2020  ROSU 

19
CHAŁUPKA Milena 2000-11-14 Z/0222/16

TAK

902 NumerPDF 27.86 26.59/19 KS Warszawianka W-wa 2020  KNF 

20
BIERNACKA Gabriela 1996-01-18 Z/2770/20

TAK

986 NumerPDF 27.98 27.98/20 KS Czempion Warszawa 2020

21
KOWALSKA Justyna 2004-05-09 Z/2219/16

TAK

819 NumerPDF 28.08 28.08/20 UKS Herkules Sulejówek 2020  ROSU 

22
TRAUTMAN Karolina 2004-08-08 Z/0782/19

TAK

207 NumerPDF 28.27 28.27/20 AZS-AWF Warszawa 2020

23
JAŁOSZYŃSKA Magdalena 2003-05-24 Z/2811/18

TAK

347 NumerPDF 28.42 28.42/20 UKS Dąb Suchy Las 2020

24
WŁOŚCIAŃSKA Patrycja 2003-10-02 Z/4123/17

TAK

19 NumerPDF 28.43 28.43/20 RKS Łódź 2020

25
KARCZEWSKA Maria 2003-06-27 Z/3166/19

TAK

498 NumerPDF 28.57 28.57/20 OKS Start Otwock 2020

26
MAREK Justyna 2003-10-01 Z/3635/18

TAK

823 NumerPDF 28.78 28.78/20 AKL Ursynów Warszawa 2020

27
WIERASZKO Sandra 2002-04-19 Z/5563/19

TAK

612 NumerPDF 29.36 29.36/20 MKS Polonia Warszawa 2020

28
MORAWIEC Maja 2005-04-23 Z/0464/19

TAK

65 NumerPDF 29.49 29.49/20 RKS Łódź 2020

29
ŚWIERCZYŃSKA Julia 2006-07-06 Z/1246/20

TAK

89 NumerPDF 29.62 29.62/20 RKS Łódź 2020

30
GRABOWSKA Joanna 1975-04-15 Z/0164/19

TAK

561 NumerPDF 30.02 30.02/20 PZLAM 2020

31
MAREK Zofia 2002-08-01 Z/4241/18

TAK

108 NumerPDF 30.46 27.30/19 UKS Gepard Warszawa 2020  ROSU 

32
WIECZOREK Krystyna 2004-11-09 Z/1256/17

TAK

820 NumerPDF 30.59 30.59/20 UKS Herkules Sulejówek 2020  ROSU 

33
SUCHARSKA-CZAPSKA Izabella 1974-03-06 Z/0353/20

TAK

162 NumerPDF 30.94 30.85/19 KS Lemiesz Team Warszawa 2020

34
LEWIŃSKA Agata 2003-03-24 Z/0784/20

TAK

980 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2020

35
STRZELCZYK Aleksandra 2006-05-20 Z/2895/18

TAK

441 NumerPDF UKS Olimp Kozienice 2020

36
POGORZELSKA Karolina 2002-08-21 Z/0344/19

TAK

506 NumerPDF 26.35/19 UKS Młodzik Warszawa 2020  ROSU 

37
OGRODOWCZYK Anna 2006-07-14 Z/4955/19

TAK

96 NumerPDF 31.16/19 RKS Łódź 2020

38
KOPICZYŃSKA Karolina 2005-04-05 Z/1254/20

TAK

256 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2020

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JELSKA Justyna 1999-08-20 Z/1051/15

TAK

778 NumerPDF 57.43 57.43/20 KS Podlasie Białystok 2020  ZKN   SKN 

2
GAJKOWSKA Martyna 2003-04-11 Z/3000/17

TAK

601 NumerPDF 59.57 59.57/20 MKS Polonia Warszawa 2020

3
CIEPAŁ Natasza 2003-06-12 Z/0364/17

TAK

611 NumerPDF 63.69 63.69/20 MKS Polonia Warszawa 2020

4
LEWIŃSKA Agata 2003-03-24 Z/0784/20

TAK

980 NumerPDF 65.30 65.30/20 RLTL ZTE Radom 2020

5
STRZELCZYK Aleksandra 2006-05-20 Z/2895/18

TAK

441 NumerPDF 65.78 65.78/20 UKS Olimp Kozienice 2020

6
WIERASZKO Sandra 2002-04-19 Z/5563/19

TAK

612 NumerPDF 66.33 66.33/20 MKS Polonia Warszawa 2020

7
SZOSTAK Natalia 2003-08-06 Z/3934/19

TAK

481 NumerPDF 69.04 69.04/20 OKS Start Otwock 2020

8
BERENT Magdalena 2004-03-16 Z/2933/17

TAK

493 NumerPDF 70.52 70.52/20 OKS Start Otwock 2020

9
MARCINIAK Julia 2002-11-22 Z/1912/16

TAK

705 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2020

10
ABRAMOWICZ Róża 2004-06-09 Z/1255/17

TAK

821 NumerPDF 69.06/18 UKS Herkules Sulejówek 2020  ROSU 

11
MICHALCZYK-ZGLIŃSKA Iwona 1974-10-27 Z/1115/18

TAK

872 NumerPDF 68.53/19 UKS Herkules Sulejówek 2020

12
SOT Aleksandra 2004-04-05 Z/2894/18

TAK

448 NumerPDF 63.45/19 UKS Olimp Kozienice 2020  ZKN 

13
KOSMOWSKA Aleksandra 2001-06-17 Z/2646/20

TAK

114 NumerPDF BKS Wataha Warszawa 2020

14
DANISZEWSKA Aleksandra 2004-11-26 Z/2130/19

TAK

111 NumerPDF BKS Wataha Warszawa 2020

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JELSKA Justyna 1999-08-20 Z/1051/15

TAK

778 NumerPDF 2:07.91 2:07.91/20 KS Podlasie Białystok 2020  ZKN   SKN 

2
PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 Z/5219/15

TAK

38 NumerPDF 2:09.55 2:09.18/18 SRS Kondycja Piaseczno 2020  ZKN   SKN 

3
BĄK Zuzanna 2002-02-08 Z/2743/16

TAK

482 NumerPDF 2:15.36 2:15.36/20 OKS Start Otwock 2020

4
SOT Aleksandra 2004-04-05 Z/2894/18

TAK

448 NumerPDF 2:18.16 2:18.16/20 UKS Olimp Kozienice 2020  ZKN 

5
WOSZCZEK Danuta 1978-02-20 Z/3956/11

TAK

444 NumerPDF 2:18.17 2:07.84/00 UKS Olimp Kozienice 2020

6
CIEPAŁ Natasza 2003-06-12 Z/0364/17

TAK

611 NumerPDF 2:18.89 2:18.89/20 MKS Polonia Warszawa 2020

7
MULTAN Julianna 2004-12-31 Z/1874/18

TAK

45 NumerPDF 2:20.12 2:20.12/20 SRS Kondycja Piaseczno 2020

8
DIMITROW Maja 2004-12-02 Z/3456/18

TAK

12 NumerPDF 2:32.78 2:32.78/20 KS Lemiesz Team Warszawa 2020

9
KOCISZEWSKA Wiktoria 2002-02-14 Z/0338/17

TAK

405 NumerPDF 2:36.25 2:36.25/20 Akademia Sportu Otwock 2020

10
DUBAN Aleksandra 2005-01-11 Z/3520/19

TAK

709 NumerPDF 2:27.20/19 OKS Skra Warszawa 2020  ROSU 

11
SOBIECH Alicja 2003-01-18 Z/2760/19

TAK

727 NumerPDF 2:42.22/19 OKS Skra Warszawa 2020

12
STÓJ Natalia 2004-08-03 Z/2867/18

TAK

446 NumerPDF UKS Olimp Kozienice 2020

 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BĄK Zuzanna 2002-02-08 Z/2743/16

TAK

482 NumerPDF 4:39.7 4:39.7/20 OKS Start Otwock 2020

2
KANDER Paulina 2003-01-23 Z/2941/17

TAK

497 NumerPDF 4:46.8 4:46.8/20 OKS Start Otwock 2020  ZKN 

3
DIMITROW Maja 2004-12-02 Z/3456/18

TAK

12 NumerPDF KS Lemiesz Team Warszawa 2020

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WYSOCKA Alicja 2003-03-05 Z/3508/17

TAK

110 NumerPDF 1.70 1.70/20 KS Orzeł Warszawa 2020  ZKN 

2
KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 Z/1443/14

TAK

154 NumerPDF 1.67 1.68/19 UKS LA Basket Warszawa 2020

3
KUCHTA Urszula 2005-10-30 Z/5565/18

TAK

114 NumerPDF 1.58 1.58/20 KS Orzeł Warszawa 2020

4
GÓRECKA Maria Antonina 2005-03-04 Z/3158/20

TAK

18 NumerPDF 1.30 1.30/20 UKS Melo Błonie 2020

5
GIL Natalia 2006-03-28 Z/5567/18

TAK

100 NumerPDF KS Orzeł Warszawa 2020

6
DYMIŃSKA Zuzanna 2006-02-21 Z/3002/17

TAK

11 NumerPDF 1.38/19 UKS Melo Błonie 2020

 
Skok o tyczce kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZYMANEK Maja 2000-07-05 Z/3992/15

TAK

250 NumerPDF 3.50 3.90/18 AZS-AWF Warszawa 2020  ZKN   SKN 

2
MACIAK Agnieszka 1998-05-04 Z/1194/14

TAK

711 NumerPDF 3.50 3.70/16 OKS Skra Warszawa 2020  SKN 

3
STASZEWSKA Zuzanna 2002-10-24 Z/5371/19

TAK

700 NumerPDF 2.90 2.90/20 OKS Skra Warszawa 2020

4
ŚLIWKA Maria 2005-06-11 Z/0840/18

TAK

254 NumerPDF 2.80 2.80/20 AZS-AWF Warszawa 2020

5
SMOLARCZYK Julia 2005-07-01 Z/1121/18

TAK

915 NumerPDF 2.80 2.80/19 KS Warszawianka W-wa 2020

6
TOKARZEWSKA Zuzanna 2004-07-27 Z/2707/20

TAK

700 NumerPDF 2.60 2.60/20 OKS Skra Warszawa 2020

7
SZPURA Julia 2003-12-14 Z/0030/17

TAK

908 NumerPDF 2.40 2.40/20 KS Warszawianka W-wa 2020

8
BUJALSKA Alicja 2006-09-25 Z/3153/20

TAK

127 NumerPDF 2.00 2.00/20 SKS Feniks Siedlce 2020

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
TRZECIAK Kinga 2001-06-27 Z/1034/15

TAK

765 NumerPDF 5.51 5.51/20 LKS Orkan Ostrzeszów 2020

2
JUŚKIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 Z/2433/15

TAK

156 NumerPDF 5.12 5.53/19 UKS LA Basket Warszawa 2020

3
CHAŁUPKA Milena 2000-11-14 Z/0222/16

TAK

902 NumerPDF 4.92 5.50/19 KS Warszawianka W-wa 2020  KNF 

4
DZIADAK Nikolina 2003-08-04 Z/5112/18

TAK

759 NumerPDF 4.89 4.89/20 UKS Siódemka Ostrołęka 2020  ZKN 

5
WOŹNIAK Paulina 2004-03-31 Z/0811/20

TAK

154 NumerPDF 4.54 4.54/20 UKS LA Basket Warszawa 2020  ROSU 

6
MURACH Angelika 2004-09-15 Z/2134/18

TAK

749 NumerPDF 4.48 4.48/20 UKS Siódemka Ostrołęka 2020

7
BUDZIŁEK Oliwia 2003-09-12 Z/1489/17

TAK

738 NumerPDF 4.31 4.34/19 UKS Siódemka Ostrołęka 2020

8
PAJEWSKA Maja 2003-11-23 Z/1494/17

TAK

737 NumerPDF 4.29/19 UKS Siódemka Ostrołęka 2020

9
WRONKA Maja 2004-01-09 Z/0406/17

TAK

159 NumerPDF 4.65/19 UKS LA Basket Warszawa 2020  ROSU   ZKN 

 
Trójskok kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PYSKŁO Wiktoria 2003-09-02 Z/0784/19

TAK

755 NumerPDF 10.49 10.49/20 UKS Siódemka Ostrołęka 2020

2
PAJEWSKA Maja 2003-11-23 Z/1494/17

TAK

737 NumerPDF 10.03 10.03/20 UKS Siódemka Ostrołęka 2020

3
BUDZIŁEK Oliwia 2003-09-12 Z/1489/17

TAK

738 NumerPDF 9.91 9.91/20 UKS Siódemka Ostrołęka 2020

 
Wieloskok K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHODKOWSKA Julia 2005-11-14 Z/2341/19

TAK

38 NumerPDF 10.09 10.09/20 MKS Bank BS Płońsk 2020

2
ROICKA Izabela 2006-10-02 Z/2155/18

TAK

745 NumerPDF 10.04 10.04/20 UKS Siódemka Ostrołęka 2020

3
GRUZ Małgorzata 2005-10-21 Z/0116/20

TAK

724 NumerPDF 9.55 9.55/20 UKS Siódemka Ostrołęka 2020

4
WILCZEWSKA Aleksandra 2005-08-09 Z/0117/20

TAK

726 NumerPDF 8.91 8.91/20 UKS Siódemka Ostrołęka 2020

5
KANDYBOWICZ Wiktoria 2005-03-16 Z/3521/19

TAK

748 NumerPDF UKS Siódemka Ostrołęka 2020

6
HOFMAN Maja 2006-06-30 Z/1256/20

TAK

100 NumerPDF UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 2020

7
GWIAZDECKA Wiktoria 2006-04-03 Z/0180/19

TAK

967 NumerPDF WLKS Nowe Iganie 2020  ROSU 

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHAŁUPKA Milena 2000-11-14 Z/0222/16

TAK

902 NumerPDF 10.96 11.46/19 KS Warszawianka W-wa 2020  KNF 

2
KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 Z/1443/14

TAK

154 NumerPDF 9.93 9.93/20 UKS LA Basket Warszawa 2020

3
KURPIEWSKA Aleksandra 2002-05-13 Z/0757/15

TAK

156 NumerPDF 8.94 8.94/20 UKS LA Basket Warszawa 2020

4
SIENNICKA Aleksandra 2000-11-17 Z/1255/20

TAK

157 NumerPDF UKS LA Basket Warszawa 2020

 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PIOTROWSKA Klaudia 2004-09-29 Z/0403/17

TAK

153 NumerPDF 10.10 10.57/19 UKS LA Basket Warszawa 2020  ROSU   ZKN 

2
JACKIEWICZ Maja 2004-09-07 Z/4737/19

TAK

160 NumerPDF 9.25 9.25/20 UKS LA Basket Warszawa 2020  ROSU 

3
WITKOWSKA Maria 2003-08-17 Z/0362/17

TAK

989 NumerPDF 8.01 8.01/20 KS Czempion Warszawa 2020

4
ZUBEK Joanna 2003-03-23 Z/3193/20

TAK

865 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2020

5
WRONKA Maja 2004-01-09 Z/0406/17

TAK

159 NumerPDF 8.33/19 UKS LA Basket Warszawa 2020  ROSU   ZKN 

 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JUŚKIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 Z/2433/15

TAK

156 NumerPDF 24.24 24.24/20 UKS LA Basket Warszawa 2020

2
RĄCZKA Julia 2002-06-21 Z/3154/16

TAK

112 NumerPDF 21.88 21.88/20 UKS Gepard Warszawa 2020  ROSU 

 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
100 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHAŁUPKA Milena 2000-11-14 Z/0222/16

TAK

902 NumerPDF 17.37 15.53/19 KS Warszawianka W-wa 2020  KNF 

 
100 m ppł K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
400 m ppł kobiet (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KURPIEWSKA Aleksandra 2002-05-13 Z/0757/15

TAK

156 NumerPDF 67.39 67.39/20 UKS LA Basket Warszawa 2020

 
1000 m przeszkody K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŻULIŃSKA Kamila 2005-03-20 Z/3484/19

TAK

102 NumerPDF 3:37.65 3:37.65/20 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2020

2
SKORUPA Natalia 2006-03-30 Z/0228/20

TAK

106 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2020

3
ZIMOCHOCKA Alicja 2005-12-29 Z/4113/18

TAK

701 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2020

 
1500 m przeszkody kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
2000 m przeszkody kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZARZYŃSKI Filip 1998-02-06 Z/3976/15

TAK

67 NumerPDF 11.00 11.00/16 MKS Juvenia Puszczykowo 2020

2
SUCHOROWSKI Jan 2001-10-21 Z/1530/19

TAK

851 NumerPDF 11.01 11.01/20 AKL Ursynów Warszawa 2020

3
ŁAWRUSZKO Michał 1996-09-04 Z/1476/14

TAK

414 NumerPDF 11.02 10.97/18 AZS UMCS Lublin 2020

4
MORZEWSKI Marceli 2000-01-22 Z/4261/15

TAK

728 NumerPDF 11.10 11.10/20 OKS Skra Warszawa 2020

5
FARAJ Wiktor 2002-05-02 Z/0150/19

TAK

701 NumerPDF 11.17 11.17/20 OKS Skra Warszawa 2020  ROSU 

6
CHUDAK Franciszek 2001-12-03 Z/4214/15

TAK

801 NumerPDF 11.17 11.17/20 AKL Ursynów Warszawa 2020

7
WYLĘGA Nikodem 1998-06-03 Z/1519/14

TAK

790 NumerPDF 11.44 11.38/17 LKS Orkan Ostrzeszów 2020  ZKN 

8
ZAWADZKI Tomasz 2002-06-07 Z/0433/19

TAK

238 NumerPDF 11.50 11.50/20 AZS-AWF Warszawa 2020

9
SZANIEC Mateusz 2002-10-13 Z/3579/20

TAK

13 NumerPDF 11.61 11.61/20 BKL Bełchatów 2020

10
LESZCZYŃSKI Mateusz 2003-01-30 Z/1419/17

TAK

790 NumerPDF 11.61 11.61/20 MKS Pogoń Siedlce 2020

11
NAPIÓRKOWSKI Eliasz 2004-06-25 Z/5093/19

TAK

54 NumerPDF 11.70 11.70/20 OKLA Ostrołęka 2020  ROSU 

12
SYKA Mateusz 2002-01-31 Z/0301/19

TAK

157 NumerPDF 11.74 11.74/20 UKS LA Basket Warszawa 2020

13
MOLSKI Paweł 2002-12-12 Z/5099/19

TAK

701 NumerPDF 11.75 11.75/20 OKS Skra Warszawa 2020  ROSU 

14
PRZYŻECKI Dominik 2001-01-17 Z/2641/16

TAK

802 NumerPDF 11.80 11.34/18 AKL Ursynów Warszawa 2020

15
BILIŃSKI Damian 2002-01-23 Z/0546/19

TAK

114 NumerPDF 11.93 11.93/20 Mazovia ProActiv Ciechanów 2020

16
DONACKI Adam 2002-02-21 Z/5559/15

TAK

105 NumerPDF 11.96 11.96/20 SKS Feniks Siedlce 2020  ZKN 

17
PAŁAC Maciej 2003-08-01 Z/1113/18

TAK

115 NumerPDF 12.19 12.05/18 UKS Gepard Warszawa 2020  ROSU 

18
JASKÓŁA Michał 2004-05-22 Z/2813/18

TAK

700 NumerPDF 12.38 12.38/20 UKS Dąb Suchy Las 2020

19
STAŃCZUK Jan 2005-08-02 Z/2016/19

TAK

504 NumerPDF 12.46 12.46/20 UKS Młodzik Warszawa 2020  ROSU 

20
WITANOWSKI Adrian 2003-11-07 Z/3933/19

TAK

492 NumerPDF 12.50 12.31/19 OKS Start Otwock 2020

21
JANKOWSKI Artur 2003-02-10 Z/2516/19

TAK

290 NumerPDF 13.21 13.21/20 AZS-AWF Warszawa 2020

22
BADEŃSKI Bernard 2005-10-28 Z/0302/19

TAK

885 NumerPDF 13.29 13.29/20 AKL Ursynów Warszawa 2020

23
DULNIAK Ryszard 2004-05-25 Z/0745/20

TAK

243 NumerPDF 14.19 14.19/20 AZS-AWF Warszawa 2020

24
WIĘCKOWSKI Przemysław 2002-05-10 Z/4728/18

TAK

510 NumerPDF 11.83/19 UKS Młodzik Warszawa 2020

25
TRĘBICKI Szymon 2004-01-22 Z/1212/20

TAK

700 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2020

26
NOWAK Jan 2003-02-17 Z/3473/18

TAK

724 NumerPDF 12.13/18 OKS Skra Warszawa 2020

27
OSIŃSKI Tymon 2006-02-10 Z/2768/20

TAK

401 NumerPDF Akademia Sportu Otwock 2020

28
ROSŁONIEC Piotr 2005-09-25 Z/2764/20

TAK

402 NumerPDF Akademia Sportu Otwock 2020

29
WOŹNIAK Łukasz 2006-05-13 Z/3616/20

TAK

155 NumerPDF UKS LA Basket Warszawa 2020

30
OLIWKOWSKI Piotr 2004-07-14 Z/4549/18

TAK

545 NumerPDF 13.22/19 UKS Młodzik Warszawa 2020  ROSU 

31
SŁAWIŃSKI Mikołaj 2005-10-05 Z/2765/20

TAK

403 NumerPDF Akademia Sportu Otwock 2020

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁAWRUSZKO Michał 1996-09-04 Z/1476/14

TAK

414 NumerPDF 22.07 22.00/19 AZS UMCS Lublin 2020

2
ZARZYŃSKI Filip 1998-02-06 Z/3976/15

TAK

67 NumerPDF 22.36 22.19/16 MKS Juvenia Puszczykowo 2020

3
CHUDAK Franciszek 2001-12-03 Z/4214/15

TAK

801 NumerPDF 22.49 22.49/20 AKL Ursynów Warszawa 2020

4
MORZEWSKI Marceli 2000-01-22 Z/4261/15

TAK

728 NumerPDF 22.74 22.74/20 OKS Skra Warszawa 2020

5
HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 Z/1605/14

TAK

969 NumerPDF 22.82 22.82/20 KS Warszawianka W-wa 2020  KNF 

6
ZAWADZKI Tomasz 2002-06-07 Z/0433/19

TAK

238 NumerPDF 22.94 22.94/20 AZS-AWF Warszawa 2020

7
PIERZCHAŁA Gabriel 2004-10-18 Z/2864/18

TAK

450 NumerPDF 23.28 23.28/20 UKS Olimp Kozienice 2020

8
UHERA Roman 2000-09-21 Z/5615/18

TAK

271 NumerPDF 23.31 23.31/20 AZS-AWF Warszawa 2020

9
LESZCZYŃSKI Mateusz 2003-01-30 Z/1419/17

TAK

790 NumerPDF 23.44 23.44/20 MKS Pogoń Siedlce 2020

10
KRAWCZYK Michał 1992-09-08 Z/4230/11

TAK

267 NumerPDF 23.46 23.46/20 AZS-AWF Warszawa 2020

11
BILIŃSKI Damian 2002-01-23 Z/0546/19

TAK

114 NumerPDF 23.78 23.23/19 Mazovia ProActiv Ciechanów 2020

12
ŁUKASIAK Szymon 2003-07-31 Z/2216/16

TAK

809 NumerPDF 24.05 23.73/19 UKS Herkules Sulejówek 2020  ROSU 

13
JASKÓŁA Michał 2004-05-22 Z/2813/18

TAK

700 NumerPDF 24.65 24.65/20 UKS Dąb Suchy Las 2020

14
PAŁAC Maciej 2003-08-01 Z/1113/18

TAK

115 NumerPDF 25.08 24.52/19 UKS Gepard Warszawa 2020  ROSU 

15
PIĘCEK Jakub 2003-07-07 Z/1114/18

TAK

107 NumerPDF 25.96 25.29/19 UKS Gepard Warszawa 2020  ROSU 

16
DULNIAK Ryszard 2004-05-25 Z/0745/20

TAK

243 NumerPDF 28.13 28.13/20 AZS-AWF Warszawa 2020

17
PRZYGODA Michał 2002-02-23 Z/4685/18

TAK

110 NumerPDF BKS Wataha Warszawa 2020

18
WIĘCKOWSKI Przemysław 2002-05-10 Z/4728/18

TAK

510 NumerPDF 25.48/18 UKS Młodzik Warszawa 2020

19
SUCHOROWSKI Jan 2001-10-21 Z/1530/19

TAK

851 NumerPDF 23.07/19 AKL Ursynów Warszawa 2020

20
OLIWKOWSKI Piotr 2004-07-14 Z/4549/18

TAK

545 NumerPDF UKS Młodzik Warszawa 2020  ROSU 

21
KRAKOWIAK Tymoteusz 2004-06-09 Z/4501/18

TAK

614 NumerPDF MKS Polonia Warszawa 2020

22
POULAIN Kamil 1998-02-27 Z/3372/15

TAK

652 NumerPDF 23.27/19 MKS Polonia Warszawa 2020

23
DĄBROWSKI Adrian 2002-05-03 Z/0633/17

TAK

642 NumerPDF 23.99/18 MKS Polonia Warszawa 2020

24
JANKOWSKI Artur 2003-02-10 Z/2516/19

TAK

290 NumerPDF 26.83/19 AZS-AWF Warszawa 2020

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WYLĘGA Nikodem 1998-06-03 Z/1519/14

TAK

790 NumerPDF 49.90 49.38/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2020  ZKN 

2
SEREMAK Marcel 2005-05-03 Z/2893/18

TAK

443 NumerPDF 52.71 52.71/20 UKS Olimp Kozienice 2020

3
ANDZIAK Stanisław 2004-12-05 Z/2477/20

TAK

706 NumerPDF 53.61 53.61/20 OKS Skra Warszawa 2020

4
KRAKOWIAK Tymoteusz 2004-06-09 Z/4501/18

TAK

614 NumerPDF 55.60 55.60/20 MKS Polonia Warszawa 2020

5
PĘCZEK Adam 1972-01-14 Z/0876/18

TAK

59 NumerPDF 58.34 58.34/20 RKS Łódź 2020

6
MUSIATOWICZ Wojciech 1980-09-14 Z/4771/18

TAK

878 NumerPDF 61.01 57.79/18 UKS Herkules Sulejówek 2020

7
GROTKOWSKI Krzysztof 1963-07-26 Z/4047/18

TAK

894 NumerPDF 68.72 67.04/19 UKS Herkules Sulejówek 2020

8
CHROSTA Filip 2002-02-27 Z/0168/16

TAK

538 NumerPDF 53.02/18 BKL Bełchatów 2020  ROSU   ZKN 

9
BARAŃCZUK Kacper 2004-06-07 Z/5431/19

TAK

704 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2020  ROSU 

10
MAZUR Krystian 2002-03-10 Z/2053/15

TAK

477 NumerPDF 50.58/19 UKS Kusy Warszawa 2020  ROSU   KNF 

 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
OLESZEK Kamil 1998-04-11 Z/0705/16

TAK

422 NumerPDF 1:51.90 1:50.96/18 AZS UMCS Lublin 2020

2
RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 Z/1769/15

TAK

605 NumerPDF 1:55.60 1:55.60/20 MKS Polonia Warszawa 2020

3
SALOMONOWSKI Jakub 2002-11-10 Z/1994/19

TAK

53 NumerPDF 1:57.43 1:57.43/20 UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 2020  ZKN 

4
PEC Adrian 2003-04-28 Z/1876/18

TAK

45 NumerPDF 1:58.42 1:58.42/20 SRS Kondycja Piaseczno 2020

5
ROZMIANIEC Paweł 1987-02-20 Z/5039/19

TAK

11 NumerPDF 1:59.58 1:58.42/19 MKS Unia Hrubieszów 2020

6
POULAIN Kamil 1998-02-27 Z/3372/15

TAK

652 NumerPDF 2:00.07 1:55.18/19 MKS Polonia Warszawa 2020

7
ANDZIAK Stanisław 2004-12-05 Z/2477/20

TAK

706 NumerPDF 2:00.46 2:00.46/20 OKS Skra Warszawa 2020

8
NAGÓREK Marcin 1980-10-05 Z/0851/11

TAK

65 NumerPDF 2:01.62 1:48.31/05 KS Agros Zamość 2020

9
WEREMCZUK Krzysztof 2000-01-13 Z/2323/15

TAK

601 NumerPDF 2:01.97 1:56.48/18 MKS Polonia Warszawa 2020

10
PIOTROWSKI Andrzej 1973-05-07 Z/0223/16

TAK

649 NumerPDF 2:04.14 2:02.11/17 MKS Polonia Warszawa 2020

11
RACZYŁO Damian 1998-08-26 Z/3063/15

TAK

279 NumerPDF 2:04.30 2:04.30/20 AZS-AWF Warszawa 2020

12
SZYMAŃSKI Dawid 2003-02-05 Z/1877/18

TAK

37 NumerPDF 2:04.77 2:04.77/20 SRS Kondycja Piaseczno 2020

13
BROUWER Sander 2004-05-07 Z/0648/20

TAK

802 NumerPDF 2:08.22 2:08.22/20 AKL Ursynów Warszawa 2020

14
BARTOŚ Krzysztof 2003-12-17 Z/0282/19

TAK

276 NumerPDF 2:12.63 2:12.63/20 AZS-AWF Warszawa 2020

15
JASKÓLSKI Tymoteusz 2003-03-10 Z/2099/20

TAK

702 NumerPDF 2:16.04 2:16.04/20 UKS Dąb Suchy Las 2020

16
URBAŃSKI Jakub 2006-04-04 Z/3517/18

TAK

11 NumerPDF UKS Melo Błonie 2020

17
CEBULA Mateusz 2006-05-28 Z/0773/20

TAK

703 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2020

18
TRZEBIŃSKI Piotr 2004-02-22 Z/3326/20

TAK

832 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2020

19
URBAŃSKI Eryk 2004-03-31 Z/2105/19

TAK

805 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2020

20
GĄSIŃSKI Jan 2006-04-14 Z/3515/18

TAK

12 NumerPDF UKS Melo Błonie 2020

21
GĄSIŃSKI Wiktor 2006-04-14 Z/3516/18

TAK

13 NumerPDF UKS Melo Błonie 2020

22
KUBICKI Adam 1997-09-28 Z/1508/13

TAK

604 NumerPDF 1:56.12/16 MKS Polonia Warszawa 2020

23
ASTRACHANCEW Konrad 2005-07-11 Z/0271/19

TAK

270 NumerPDF 2:12.56/19 AZS-AWF Warszawa 2020

24
JAŹWIŃSKI Mikołaj 2001-08-22 Z/3776/18

TAK

487 NumerPDF 2:11.33/18 UKS Kusy Warszawa 2020

 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 Z/1215/16

TAK

39 NumerPDF 4:03.51 4:03.51/20 SRS Kondycja Piaseczno 2020

2
ŚWIRGOŃ Adam 1994-05-19 Z/5089/11

TAK

801 NumerPDF 4:05.49 3:59.63/19 AZS UMCS Lublin 2020

3
PEC Adrian 2003-04-28 Z/1876/18

TAK

45 NumerPDF 4:09.42 4:09.42/20 SRS Kondycja Piaseczno 2020

4
SKIERKOWSKI Paweł 2002-05-13 Z/3155/16

TAK

241 NumerPDF 4:13.88 4:13.88/20 AZS-AWF Warszawa 2020

5
SZYMAŃSKI Dawid 2003-02-05 Z/1877/18

TAK

37 NumerPDF 4:24.70 4:24.70/20 SRS Kondycja Piaseczno 2020

6
SZYMAŃSKI Przemysław 2000-08-28 Z/0746/20

TAK

244 NumerPDF 4:28.74 4:28.74/20 AZS-AWF Warszawa 2020

7
SELKE Radosław Lucjan 1985-06-13 Z/0511/19

TAK

666 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2020

8
GRZEGRZÓŁKA Szymon 2001-12-09 Z/2535/18

TAK

502 NumerPDF 4:11.56/18 UKS Młodzik Warszawa 2020

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DĄBROWSKI Karol 1995-05-08 Z/0487/17

TAK

126 NumerPDF 1.90 1.96/19 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2020

2
BOROŃ Aleksy 2000-06-01 Z/2377/15

TAK

158 NumerPDF 1.81 1.85/18 UKS LA Basket Warszawa 2020  ZKN   KNF 

3
BEDNARSKI Dariusz 1954-04-23 Z/1790/12

TAK

51 NumerPDF 1.51 1.77/10 MUKS Płock 2020

4
UHERA Grzegorz 2005-02-14 Z/4193/19

TAK

141 NumerPDF 1.35 1.35/20 KS Orzeł Warszawa 2020

5
WOŹNIAK Łukasz 2006-05-13 Z/3616/20

TAK

155 NumerPDF UKS LA Basket Warszawa 2020

 
Skok o tyczce mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GAWENDA Michał 2005-06-15 Z/1119/18

TAK

725 NumerPDF 4.90 4.90/20 OKS Skra Warszawa 2020  ROSU   SKN 

2
TOMALIK Damian 1993-12-27 Z/3292/11

TAK

251 NumerPDF 4.80 4.90/19 AZS-AWF Warszawa 2020

3
PIWOWARSKI Jakub 1998-03-23 Z/1588/14

TAK

249 NumerPDF 4.70 4.70/19 AZS-AWF Warszawa 2020

4
HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 Z/1605/14

TAK

969 NumerPDF 4.50 4.70/19 KS Warszawianka W-wa 2020  KNF 

5
KRAWCZYK Michał 1992-09-08 Z/4230/11

TAK

267 NumerPDF 4.25 4.70/19 AZS-AWF Warszawa 2020

6
BILALOV Isa 2006-10-24 Z/4735/19

TAK

125 NumerPDF 3.10 3.10/20 SKS Feniks Siedlce 2020

7
UHERA Roman 2000-09-21 Z/5615/18

TAK

271 NumerPDF 3.00 3.00/20 AZS-AWF Warszawa 2020

8
MOROZ Robert 2002-04-24 Z/2761/19

TAK

700 NumerPDF 3.40/19 OKS Skra Warszawa 2020

9
WYRĘBIAK Maciej 2005-01-31 Z/5383/19

TAK

126 NumerPDF 2.40/19 SKS Feniks Siedlce 2020

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KUCH Andrzej 1991-10-27 Z/4261/11

TAK

211 NumerPDF 7.95 7.95/20 UMLKS START Wieruszów 2020

2
PRZYŻECKI Dominik 2001-01-17 Z/2641/16

TAK

802 NumerPDF 6.46 6.53/19 AKL Ursynów Warszawa 2020

3
NIEDZIELA Jakub 2002-06-28 Z/0476/18

TAK

155 NumerPDF 6.02 6.02/20 UKS LA Basket Warszawa 2020

4
PAŁAC Maciej 2003-08-01 Z/1113/18

TAK

115 NumerPDF 5.01 5.01/20 UKS Gepard Warszawa 2020  ROSU 

5
DONACKI Adam 2002-02-21 Z/5559/15

TAK

105 NumerPDF 5.81/19 SKS Feniks Siedlce 2020  ZKN 

6
SYKA Mateusz 2002-01-31 Z/0301/19

TAK

157 NumerPDF 5.65/19 UKS LA Basket Warszawa 2020

 
Trójskok mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Wieloskok M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROŃ Aleksy 2000-06-01 Z/2377/15

TAK

158 NumerPDF 14.04 14.04/20 UKS LA Basket Warszawa 2020  ZKN   KNF 

 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WILKOWSKI Piotr 2002-04-03 Z/4784/19

TAK

158 NumerPDF 12.44 12.44/20 UKS LA Basket Warszawa 2020

2
NIEDZIELA Jakub 2002-06-28 Z/0476/18

TAK

155 NumerPDF 10.04 10.04/20 UKS LA Basket Warszawa 2020

3
RUTKOWSKI Kamil 2002-02-15 Z/4727/18

TAK

153 NumerPDF UKS LA Basket Warszawa 2020

4
DANILUK Adam 2002-04-13 Z/2737/17

TAK

505 NumerPDF UKS Młodzik Warszawa 2020

 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KAMIONEK Patryk 2004-12-20 Z/3569/18

TAK

156 NumerPDF 11.50 11.50/20 UKS LA Basket Warszawa 2020  ROSU   ZKN 

2
SZULC Tomasz 2004-07-09 Z/0810/20

TAK

157 NumerPDF 9.59 9.59/20 UKS LA Basket Warszawa 2020  ROSU 

3
WIELOSZ Mikołaj 2004-07-07 Z/3675/18

TAK

156 NumerPDF 8.26 8.26/20 UKS LA Basket Warszawa 2020  ROSU 

4
ZWOLSKI Maciej 2004-06-24 Z/1598/19

TAK

153 NumerPDF 7.81 7.81/20 UKS LA Basket Warszawa 2020  ROSU 

 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALSKI Adam 1999-07-20 Z/3042/15

TAK

97 NumerPDF 47.59/19 MKS Bank BS Płońsk 2020

 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CYDEJKO Bartosz 2002-11-12 Z/2535/16

TAK

154 NumerPDF 41.16 41.16/20 UKS LA Basket Warszawa 2020

2
MORAWSKI Mateusz 2001-03-19 Z/3847/20

TAK

157 NumerPDF UKS LA Basket Warszawa 2020

3
DANILUK Adam 2002-04-13 Z/2737/17

TAK

505 NumerPDF UKS Młodzik Warszawa 2020

 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALSKI Jakub 2003-10-25 Z/3904/17

TAK

93 NumerPDF 39.69 39.69/20 MKS Bank BS Płońsk 2020

 
Rzut młotem mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MAZUR Michał 1999-06-25 Z/3659/15

TAK

122 NumerPDF 65.63 65.63/20 KS Agros Zamość 2020  KNF   SKN 

2
WAL Jacek 1992-01-27 Z/3604/20

TAK

34 NumerPDF 38.22 38.22/20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020

 
Rzut młotem M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SOBIESZCZAK Miłosz 2002-06-20 Z/2986/16

TAK

222 NumerPDF 59.70 59.70/20 AZS-AWF Warszawa 2020  ZKN 

2
CYDEJKO Bartosz 2002-11-12 Z/2535/16

TAK

154 NumerPDF 44.48 44.48/20 UKS LA Basket Warszawa 2020

 
Rzut młotem M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U20 (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SUMIŃSKI Wojciech 1994-01-14 Z/3684/11

TAK

290 NumerPDF 70.43 70.43/20 AZS-AWF Warszawa 2020

2
TOPOLEWSKI Maciej 1995-04-28 Z/5021/15

TAK

289 NumerPDF 68.82 68.82/20 AZS-AWF Warszawa 2020

3
KOTECKI Piotr 2000-05-31 Z/2310/16

TAK

823 NumerPDF 59.37 59.37/20 AKL Ursynów Warszawa 2020

4
HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 Z/1605/14

TAK

969 NumerPDF 55.44 55.92/16 KS Warszawianka W-wa 2020  KNF 

5
SYKA Mateusz 2002-01-31 Z/0301/19

TAK

157 NumerPDF 40.31 40.31/20 UKS LA Basket Warszawa 2020

6
KRAWCZYK Michał 1992-09-08 Z/4230/11

TAK

267 NumerPDF 40.07 48.68/11 AZS-AWF Warszawa 2020

7
UHERA Roman 2000-09-21 Z/5615/18

TAK

271 NumerPDF 34.32 34.32/20 AZS-AWF Warszawa 2020

8
WILKOWSKI Piotr 2002-04-03 Z/4784/19

TAK

158 NumerPDF UKS LA Basket Warszawa 2020

9
RUTKOWSKI Kamil 2002-02-15 Z/4727/18

TAK

153 NumerPDF UKS LA Basket Warszawa 2020

 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZRAJNER Gustaw 2003-06-23 Z/4751/19

TAK

153 NumerPDF 33.21 33.21/20 UKS LA Basket Warszawa 2020

 
110 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DONACKI Adam 2002-02-21 Z/5559/15

TAK

105 NumerPDF 16.73 16.73/20 SKS Feniks Siedlce 2020  ZKN 

 
110 m ppł M U18 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PIĘCEK Jakub 2003-07-07 Z/1114/18

TAK

107 NumerPDF 17.07 17.07/20 UKS Gepard Warszawa 2020  ROSU 

 
400 m ppł mężczyzn (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
400 m ppł M U18(84.0)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZRAJNER Gustaw 2003-06-23 Z/4751/19

TAK

153 NumerPDF 57.93 57.93/20 UKS LA Basket Warszawa 2020

 
1000 m przeszkody M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
2000 m przeszkody mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZARĘBA Mateusz 2001-01-02 Z/2347/16

TAK

704 NumerPDF 6:17.44 6:17.44/20 OKS Skra Warszawa 2020

2
ZIELIŃSKI Piotr 2002-03-06 Z/3241/16

TAK

505 NumerPDF 6:24.52 6:24.52/20 MKS Tomaszów Mazowiecki 2020