Internetowe zgłoszenia do imprezy: Warszawska Liga Biegowa 2021
WARSZAWA, 14.02.2021
 
60 metrów K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
STAŃCZAK Urszula 2010-02-10 Z/4003/21

TAK

100 NumerPDF 9.54 9.54/20 KS Orzeł Warszawa 2021

2
IGNACIUK Katarzyna 2010-10-24 Z/2789/20

TAK

271 NumerPDF 10.41 10.41/20 UKS Orzełki Warszawa 2021

3
GALUBA Martyna 2010-04-15 Z/3210/20

TAK

149 NumerPDF 12.03 9.84/20 UKS Lider Siercza 2021

4
RODOWALD Klara 2010-07-07 Z/3383/20

TAK

210 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2021

5
WOJTASIK Julia 2010-03-09 Z/4335/20

TAK

104 NumerPDF KS Atak Agrykola Warszawa 2021

6
RÓJ Alicja 2010-10-20 Z/3877/20

TAK

96 NumerPDF KS Atak Agrykola Warszawa 2021

7
ŁUKIJANIUK Alicja 2010-11-24 Z/2190/21

TAK

222 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2021

8
STANISZEWSKA Matylda 2010-02-03 Z/0889/21

TAK

276 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2021

9
TUPALSKA Maja 2010-11-19 Z/3417/21

TAK

22 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

10
GŁADYGA Patrycja 2010-06-21 Z/3587/21

TAK

61 NumerPDF UKS Skalar Warszawa 2021

11
RAFALONT Antonina 2010-11-28 Z/0899/21

TAK

208 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2021

12
LUTOMIRSKA Joanna 2010-12-17 Z/2790/20

TAK

272 NumerPDF UKS Orzełki Warszawa 2021

13
GRALEWICZ Zofia 2010-01-15 Z/2024/21

TAK

833 NumerPDF KS Zawkrze Mława 2021

14
KAROL Antonina 2010-12-17 Z/2025/21

TAK

121 NumerPDF KS Zawkrze Mława 2021

15
GOŁUB Karolina 2010-04-15 Z/4298/21

TAK

67 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

 
60 metrów K U11
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MAŁECKA Aniela 2015-08-02 Z/3955/21

TAK

755 NumerPDF 0:30.00 KS Team ZabieganeDni Warszawa 2021

2
OGONOWSKA Katarzyna 2012-07-08 Z/3760/21

TAK

2 NumerPDF Mazovia ProActiv Ciechanów 2021

3
RĘKAWEK Zofia 2011-06-06 Z/3543/21

TAK

428 NumerPDF Akademia Sportu Otwock 2021

4
RUDOWSKA Lilia 2011-02-27 Z/0892/21

TAK

277 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2021

5
STĘPNIAK Lena 2011-09-05 Z/3702/20

TAK

86 NumerPDF 12.30/19 KS Atak Agrykola Warszawa 2021

6
GÓRECKA Liliana 2014-07-27 Z/3423/21

TAK

15 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

7
RĘKAWEK Emilia 2014-01-25 Z/3542/21

TAK

427 NumerPDF Akademia Sportu Otwock 2021

8
LE¦NIAK Róża 2012-02-15 Z/3924/21

TAK

67 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

9
SZYNKOWSKA Iga 2012-09-02 Z/3919/21

TAK

50 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

10
LENART Hanna 2014-04-17 Z/3917/21

TAK

57 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

11
PARCZEWSKA Joanna 2011-04-05 Z/3431/21

TAK

19 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

12
ADAMKIEWICZ Lena 2011-01-26 Z/3426/21

TAK

2 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

13
DOBROWOLSKA Alicja 2015-01-12 Z/3430/21

TAK

14 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

14
RAFALSKA Barbara 2012-01-21 Z/0891/21

TAK

278 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2021

15
MAŁECKA Julia 2012-08-12 Z/3593/21

TAK

60 NumerPDF UKS Skalar Warszawa 2021

16
RODOWALD Nina 2012-09-17 Z/2191/21

TAK

211 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2021

17
GIEJBATOW Pola 2012-10-04 Z/3191/20

TAK

55 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2021

18
SOSNOWSKA Helena 2013-09-09 Z/0863/21

TAK

425 NumerPDF Akademia Sportu Otwock 2021

19
KU¦MIERCZYK Oliwia 2012-01-07 Z/3233/21

TAK

2 NumerPDF UKS Herkules Sulejówek 2021

20
SOBOWIEC Hanna 2013-12-02 Z/3594/21

TAK

62 NumerPDF UKS Skalar Warszawa 2021

21
OCZKOWSKA Urszula 2013-07-26 Z/3757/21

TAK

100 NumerPDF LA dla dzieci i młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2021

22
KRUPKA Oliwia 2013-03-25 Z/4018/21

TAK

483 NumerPDF OKS Start Otwock 2021

23
SANNI Aishat 2014-04-11 Z/1059/21

TAK

766 NumerPDF KSW Sokudo Otwock 2021

24
WIGIER Helena 2013-10-08 Z/3892/21

TAK

250 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2021

25
STRZEŻEK Dominika 2012-08-26 Z/3999/21

TAK

430 NumerPDF Akademia Sportu Otwock 2021

26
LESIUK Lena 2011-09-30 Z/4176/21

TAK

205 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2021

27
DERDA Zofia 2013-11-19 Z/4178/21

TAK

235 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2021

28
VASILEVA Lea 2013-06-19 Z/4180/21

TAK

242 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2021

29
GOS Zuzanna 2011-02-12 Z/4174/21

TAK

11 NumerPDF UKS Technik Radom 2021

30
KUBA Klaudia 2014-07-01 Z/4265/21

TAK

114 NumerPDF LUKS Boguszyce 2021

31
TURYK Matylda 2011-06-02 Z/4192/21

TAK

115 NumerPDF MKS Syrena Warszawa 2021

32
DUTKA-WOŁOCH Nicola 2011-01-27 Z/3170/20

TAK

211 NumerPDF 9.90/20 UKS Lider Siercza 2021

33
BARGLIK Milena 2014-02-05 Z/4307/21

TAK

60 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

34
BERNATOWICZ Zofia 2014-02-23 Z/4304/21

TAK

67 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

35
MˇDRZAK Katarzyna 2014-07-18 Z/4306/21

TAK

79 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

36
POCIECHA Lena 2014-07-31 Z/4295/21

TAK

87 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

37
POCIECHA Nina 2012-04-01 Z/4294/21

TAK

88 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

38
PASIERBIŃSKA Kaja 2013-05-12 Z/4297/21

TAK

12 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

39
¦WIDER Natalia 2013-02-10 Z/4459/21

TAK

12 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

40
PIˇTKOWSKA Natalia 2015-03-07 Z/4552/21

TAK

67 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

 
60 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOPEĆ Letycja 2008-04-14 Z/4339/20

TAK

100 NumerPDF 8.47 8.47/21 KS Atak Agrykola Warszawa 2021

2
DRAGOW Patrycja 2008-02-06 Z/1842/18

TAK

94 NumerPDF 8.78 8.78/21 SKS Kusy Kraków 2021

3
SZYMAŃSKA Maja 2008-07-11 Z/1335/21

TAK

242 NumerPDF 9.24 9.24/21 UKS Orzełki Warszawa 2021

4
ŁODZIŃSKA Zofia 2008-03-23 Z/2791/20

TAK

244 NumerPDF 9.31 9.31/21 UKS Orzełki Warszawa 2021

5
JASKULSKA Amelia Maria 2008-04-17 Z/3923/19

TAK

246 NumerPDF 9.53 9.53/20 UKS Orzełki Warszawa 2021

6
GOTOWIEC Barbara 2008-02-21 Z/3921/19

TAK

241 NumerPDF 9.79 9.79/21 UKS Orzełki Warszawa 2021

7
KOPEĆ Liwia 2008-04-14 Z/4338/20

TAK

99 NumerPDF 9.39/19 KS Atak Agrykola Warszawa 2021

8
JAWORSKA Natasza 2008-10-01 Z/3410/21

TAK

18 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

9
CZAJKA Agata 2008-05-29 Z/3415/21

TAK

23 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

10
LALEWICZ Nina 2008-03-27 Z/3142/20

2020

355 NumerPDF 9.51/20 WKS Wawel Kraków 2021

11
NIEPOSTYN Barbara 2008-04-04 Z/3704/20

TAK

87 NumerPDF KS Atak Agrykola Warszawa 2021

12
SIERGIEJ Agnieszka 2008-06-23 Z/0316/19

TAK

834 NumerPDF KS Zawkrze Mława 2021

13
OKLIŃSKA Zuzanna 2008-04-29 Z/0900/21

TAK

279 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2021

14
RAMA Pola 2008-03-27 Z/4016/21

TAK

110 NumerPDF LA dla dzieci i młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2021

15
JANISZEWSKA Barbara 2008-12-18 Z/4187/21

TAK

116 NumerPDF MKS Syrena Warszawa 2021

 
60 metrów K U13
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
WARECKA Gabriela 2009-10-30 Z/3192/21

TAK

229 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2021

2
ŻUCHOWSKA Maja 2009-08-12 Z/0898/21

TAK

287 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2021

3
DOMAŃSKA Julia 2009-09-30 Z/3238/21

TAK

6 NumerPDF UKS Herkules Sulejówek 2021

4
KARDAS Laura 2009-10-16 Z/3899/21

TAK

9 NumerPDF UKS Herkules Sulejówek 2021

5
DOMAŃSKA Kamila 2009-09-30 Z/3237/21

TAK

5 NumerPDF UKS Herkules Sulejówek 2021

6
SMOLARCZYK Pola 2009-03-06 Z/2492/21

TAK

908 NumerPDF 9.93/19 KS Warszawianka W-wa 2021

7
STOLAREK Maja 2009-06-10 Z/3948/21

TAK

105 NumerPDF LA dla dzieci i młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2021

8
KACZMARCZYK Zofia 2009-09-14 Z/4015/21

TAK

108 NumerPDF LA dla dzieci i młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2021

9
BARANOWSKA Weronika 2009-06-23 Z/0909/21

TAK

202 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2021

10
IWANICKA Lena 2009-01-11 Z/3883/21

TAK

278 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2021

11
KRZY¦KÓW Klara 2009-03-15 Z/3785/20

2020

902 NumerPDF KS Czempion Warszawa 2021

12
KRYNICKA Maja 2009-04-23 Z/4017/21

TAK

109 NumerPDF LA dla dzieci i młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2021

13
KOPER Zuzanna 2009-12-04 Z/3261/21

TAK

72 NumerPDF RK Athletics Warszawa 2021

14
MˇDRZAK Michalina 2009-05-19 Z/4305/21

TAK

78 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

15
MAJEWSKA Kaja 2009-08-17 Z/4296/21

TAK

67 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

 
300 metrów K U11
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
REDKIEWICZ Kaja 2013-04-10 Z/3556/21

TAK

757 NumerPDF 2:00.00 KS Team ZabieganeDni Warszawa 2021

2
OGONOWSKA Katarzyna 2012-07-08 Z/3760/21

TAK

2 NumerPDF Mazovia ProActiv Ciechanów 2021

3
SOBOWIEC Hanna 2013-12-02 Z/3594/21

TAK

62 NumerPDF UKS Skalar Warszawa 2021

4
PARCZEWSKA Joanna 2011-04-05 Z/3431/21

TAK

19 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

5
SZYNKOWSKA Iga 2012-09-02 Z/3919/21

TAK

50 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

6
MADEJSKA Pola 2011-06-25 Z/2682/21

TAK

43 NumerPDF Ducla Academy Warszawa 2021

7
MAŁECKA Julia 2012-08-12 Z/3593/21

TAK

60 NumerPDF UKS Skalar Warszawa 2021

8
RAFALSKA Barbara 2012-01-21 Z/0891/21

TAK

278 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2021

9
PIKUS Lena 2011-03-17 Z/2678/21

TAK

45 NumerPDF Ducla Academy Warszawa 2021

10
LIS Hanna 2012-01-04 Z/2688/21

TAK

41 NumerPDF Ducla Academy Warszawa 2021

11
PIOTROWSKA Julia 2014-03-03 Z/0896/21

TAK

231 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2021

12
PAŁYSA Alicja 2011-03-17 Z/2679/21

TAK

44 NumerPDF Ducla Academy Warszawa 2021

13
GLINKA Michalina 2013-09-21 Z/0864/21

TAK

423 NumerPDF Akademia Sportu Otwock 2021

14
ŁUKOWSKA Maja 2014-04-30 Z/2677/21

TAK

42 NumerPDF Ducla Academy Warszawa 2021

15
OCZKOWSKA Urszula 2013-07-26 Z/3757/21

TAK

100 NumerPDF LA dla dzieci i młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2021

16
KRUPKA Oliwia 2013-03-25 Z/4018/21

TAK

483 NumerPDF OKS Start Otwock 2021

17
SCALEZE Monika 2011-03-15 Z/1061/21

TAK

739 NumerPDF KSW Sokudo Otwock 2021

18
BIAŁEK Lena 2011-10-21 Z/1053/21

TAK

745 NumerPDF KSW Sokudo Otwock 2021

19
PIASECKA Julia 2012-08-25 Z/1056/21

TAK

762 NumerPDF KSW Sokudo Otwock 2021

20
BARGLIK Gabriela 2011-08-01 Z/1051/21

TAK

743 NumerPDF KSW Sokudo Otwock 2021

21
LESIUK Lena 2011-09-30 Z/4176/21

TAK

205 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2021

22
DERDA Zofia 2013-11-19 Z/4178/21

TAK

235 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2021

23
VASILEVA Lea 2013-06-19 Z/4180/21

TAK

242 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2021

24
KUBA Klaudia 2014-07-01 Z/4265/21

TAK

114 NumerPDF LUKS Boguszyce 2021

25
MˇDRZAK Katarzyna 2014-07-18 Z/4306/21

TAK

79 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

26
POCIECHA Nina 2012-04-01 Z/4294/21

TAK

88 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

27
PÓŁTORAK Łucja 2013-05-03 Z/3923/21

TAK

45 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

 
300 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
JASKULSKA Amelia Maria 2008-04-17 Z/3923/19

TAK

246 NumerPDF 52.13 52.13/20 UKS Orzełki Warszawa 2021

2
ŁODZIŃSKA Zofia 2008-03-23 Z/2791/20

TAK

244 NumerPDF 53.80 53.80/20 UKS Orzełki Warszawa 2021

3
SZYMAŃSKA Maja 2008-07-11 Z/1335/21

TAK

242 NumerPDF 54.51 54.51/20 UKS Orzełki Warszawa 2021

4
NIEPOSTYN Barbara 2008-04-04 Z/3704/20

TAK

87 NumerPDF KS Atak Agrykola Warszawa 2021

5
KARCZEWSKA Marta 2008-01-28 Z/4341/20

TAK

89 NumerPDF KS Atak Agrykola Warszawa 2021

6
JAWORSKA Natasza 2008-10-01 Z/3410/21

TAK

18 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

7
PIEKART Zofia 2008-04-15 Z/4206/19

TAK

134 NumerPDF 50.00/19 UKS Gepard Warszawa 2021

8
CZAJKA Agata 2008-05-29 Z/3415/21

TAK

23 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

9
LUBIEJEWSKA Gabriela 2008-07-01 Z/3219/21

TAK

805 NumerPDF UKS Herkules Sulejówek 2021

10
SYCZ Juliana 2008-08-08 Z/3250/21

TAK

30 NumerPDF RK Athletics Warszawa 2021

11
SO¦NIERZ Hanna 2008-02-15 Z/0548/20

TAK

8 NumerPDF UKS Herkules Sulejówek 2021

12
LALEWICZ Nina 2008-03-27 Z/3142/20

2020

355 NumerPDF WKS Wawel Kraków 2021

13
SIEŃCZYK Zofia 2008-04-21 Z/3759/21

TAK

103 NumerPDF LA dla dzieci i młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2021

14
BARGLIK Marcelina 2008-12-13 Z/1052/21

TAK

744 NumerPDF KSW Sokudo Otwock 2021

15
RUSIŁOWICZ Kornelia 2008-07-26 Z/3999/20

TAK

766 NumerPDF UKS Siódemka Ostrołęka 2021

16
JANISZEWSKA Barbara 2008-12-18 Z/4187/21

TAK

116 NumerPDF MKS Syrena Warszawa 2021

17
KŁOSIŃSKA Natalia 2008-10-30 Z/2907/19

TAK

300 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2021

 
300 metrów K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MAJEWSKA Amelia 2010-01-27 Z/3705/20

TAK

85 NumerPDF KS Atak Agrykola Warszawa 2021

2
ŁUKIJANIUK Alicja 2010-11-24 Z/2190/21

TAK

222 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2021

3
STANISZEWSKA Matylda 2010-02-03 Z/0889/21

TAK

276 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2021

4
RAFALONT Antonina 2010-11-28 Z/0899/21

TAK

208 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2021

5
GŁADYGA Patrycja 2010-06-21 Z/3587/21

TAK

61 NumerPDF UKS Skalar Warszawa 2021

6
GRALEWICZ Zofia 2010-01-15 Z/2024/21

TAK

833 NumerPDF KS Zawkrze Mława 2021

7
KAROL Antonina 2010-12-17 Z/2025/21

TAK

121 NumerPDF KS Zawkrze Mława 2021

8
POCIEJEWSKA Maja 2010-06-02 Z/2067/20

TAK

38 NumerPDF RK Athletics Warszawa 2021

9
BRZEZIŃSKA Lena 2010-04-30 Z/4253/21

TAK

11 NumerPDF LKS Zuza Running Team Opoczno 2021

10
PÓŁTORAK Oliwia 2010-09-23 Z/1743/20

TAK

728 NumerPDF UKS Siódemka Ostrołęka 2021

11
JANISZEWSKA Elżbieta 2010-12-18 Z/4188/21

TAK

117 NumerPDF MKS Syrena Warszawa 2021

12
GALUBA Martyna 2010-04-15 Z/3210/20

TAK

149 NumerPDF UKS Lider Siercza 2021

13
ŁOPATKA Maria 2010-09-25 Z/4301/21

TAK

45 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

 
300 metrów K U13
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
PUŁAWSKA NATALIA 2009-10-05 Z/3206/21

TAK

141 NumerPDF KS Orzeł Warszawa 2021

2
BERLIŃSKA Hanna 2009-04-27 Z/0868/21

TAK

34 NumerPDF KS Atak Agrykola Warszawa 2021

3
ŁUCZYK Julia 2009-11-12 Z/3707/20

TAK

84 NumerPDF KS Atak Agrykola Warszawa 2021

4
KRASUSKA Zuzanna 2009-02-10 Z/3708/20

TAK

95 NumerPDF KS Atak Agrykola Warszawa 2021

5
KULIBERDA Natalia 2009-11-13 Z/5838/19

TAK

232 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2021

6
ŻUCHOWSKA Maja 2009-08-12 Z/0898/21

TAK

287 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2021

7
KRZYWANIA Wiktoria 2009-08-07 Z/3259/21

TAK

7 NumerPDF RK Athletics Warszawa 2021

8
FRˇCZAK Oliwia 2009-02-15 Z/3236/21

TAK

2 NumerPDF UKS Herkules Sulejówek 2021

9
ZGLIŃSKA Marta 2009-09-28 Z/3226/21

TAK

1 NumerPDF UKS Herkules Sulejówek 2021

10
OLESZCZUK Emilia 2009-07-10 Z/3218/21

TAK

3 NumerPDF UKS Herkules Sulejówek 2021

11
KU¦MIERCZYK Zuzanna 2009-08-02 Z/0551/20

TAK

805 NumerPDF UKS Herkules Sulejówek 2021

12
SMOLARCZYK Pola 2009-03-06 Z/2492/21

TAK

908 NumerPDF KS Warszawianka W-wa 2021

13
BLIŻYCKA Matylda 2009-05-11 Z/3225/21

TAK

3 NumerPDF UKS Herkules Sulejówek 2021

14
BIELECKA Maja 2009-04-06 Z/1734/20

TAK

746 NumerPDF KSW Sokudo Otwock 2021

15
KRZY¦KÓW Klara 2009-03-15 Z/3785/20

2020

902 NumerPDF KS Czempion Warszawa 2021

16
STAWICKA Eliza 2009-05-06 Z/3379/20

TAK

9 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2021

17
BARANOWSKA Weronika 2009-06-23 Z/0909/21

TAK

202 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2021

18
PIETRZKIEWICZ Pola 2009-08-04 Z/4000/21

TAK

409 NumerPDF Akademia Sportu Otwock 2021

19
KRYNICKA Maja 2009-04-23 Z/4017/21

TAK

109 NumerPDF LA dla dzieci i młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2021

20
KACZMAREK Julia 2009-05-06 Z/3166/20

TAK

168 NumerPDF UKS Lider Siercza 2021

21
MˇDRZAK Michalina 2009-05-19 Z/4305/21

TAK

78 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

 
600 metrów K U11
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
LADA Agnieszka 2011-01-30 Z/3403/20

TAK

7 NumerPDF 2:05.17 2:05.17/21 MKL Toruń 2021

2
GIEJBATOW Pola 2012-10-04 Z/3191/20

TAK

55 NumerPDF 2:07.00 2:07.00/21 UKS Filipides Teresin 2021

3
JANAS Joanna 2011-01-11 Z/3555/21

TAK

701 NumerPDF 4:00.00 KS Team ZabieganeDni Warszawa 2021

4
KOCZUR Emma 2011-07-26 Z/4105/21

TAK

4 NumerPDF RK Athletics Warszawa 2021

5
DUBIEL Hanna 2011-10-15 Z/4104/21

TAK

5 NumerPDF RK Athletics Warszawa 2021

6
DURAJ Blanka 2012-10-23 Z/3428/21

TAK

26 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

7
DUTKA-WOŁOCH Nicola 2011-01-27 Z/3170/20

TAK

211 NumerPDF UKS Lider Siercza 2021

8
JURA Maja 2012-04-13 Z/4254/21

TAK

4 NumerPDF LKS Zuza Running Team Opoczno 2021

 
600 metrów K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
STANISZEWSKA Nadia 2010-05-19 Z/4305/20

TAK

113 NumerPDF 1:59.64 1:59.64/21 Ducla Academy Warszawa 2021

2
Bader-Strzała Adrianna 2010-03-31 Z/3205/21

TAK

144 NumerPDF 2:01.24 2:01.24/20 KS Orzeł Warszawa 2021

3
LUTOMIRSKA Joanna 2010-12-17 Z/2790/20

TAK

272 NumerPDF 2:08.79 2:08.79/20 UKS Orzełki Warszawa 2021

4
WASˇŻNIK Zofia 2010-11-29 Z/3241/21

TAK

49 NumerPDF WLKS Nowe Iganie 2021

5
TROJANOWSKA Maja 2010-04-06 Z/3311/21

TAK

141 NumerPDF Wieliszew Heron Team 2021

6
DURAJ Lena 2010-07-31 Z/3138/20

TAK

205 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2021

7
BOLEK Nikola 2010-09-18 Z/4251/21

TAK

25 NumerPDF LKS Zuza Running Team Opoczno 2021

8
KOWALCZYK Natalia 2010-04-14 Z/4303/21

TAK

55 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

 
600 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GIEJBATOW Julia 2008-05-15 Z/1569/19

TAK

9 NumerPDF 1:49.58 1:49.58/20 UKS Filipides Teresin 2021

2
RACHWALSKA Zofia 2008-01-14 Z/4343/20

TAK

95 NumerPDF 1:58.32 1:58.32/21 KS Atak Agrykola Warszawa 2021

3
DRAGOW Patrycja 2008-02-06 Z/1842/18

TAK

94 NumerPDF 2:13.49/19 SKS Kusy Kraków 2021

4
SYCZ Juliana 2008-08-08 Z/3250/21

TAK

30 NumerPDF RK Athletics Warszawa 2021

5
¦MIECHOWSKA Zuzanna 2008-03-03 Z/2624/21

TAK

13 NumerPDF LKS Zuza Running Team Opoczno 2021

 
600 metrów K U13
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
LADA Weronika 2009-02-24 Z/4493/19

TAK

11 NumerPDF 1:42.91 1:42.91/21 MKL Toruń 2021

2
SKOWROŃSKA Daria 2009-06-19 Z/3669/20

TAK

222 NumerPDF 1:48.82 1:48.82/20 AZS-AWF Warszawa 2021

3
STACHELSKA Hanna 2009-12-20 Z/3773/20

TAK

419 NumerPDF 2:05.82 2:05.82/21 Akademia Sportu Otwock 2021

4
WARECKA Ewa 2009-10-30 Z/3193/21

TAK

209 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2021

5
DˇBROWSKA Lena 2009-12-12 Z/3706/20

TAK

82 NumerPDF KS Atak Agrykola Warszawa 2021

6
BŁACHNIO Natasza 2009-06-28 Z/0536/20

TAK

430 NumerPDF UKS 48 Warszawa 2021

7
DUBAN Magdalena 2009-10-26 Z/3419/21

TAK

32 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

8
JAREK Zuzanna 2009-11-22 Z/4005/21

TAK

112 NumerPDF KS Akademia Parkour Wschód Mińsk Mazowiecki 2021

9
GˇTKOWSKA Nikola 2009-06-25 Z/3769/20

TAK

415 NumerPDF Akademia Sportu Otwock 2021

10
KOBACKA Julia 2009-03-21 Z/4255/21

TAK

14 NumerPDF LKS Zuza Running Team Opoczno 2021

11
KRAKÓWKA Kamila 2009-07-18 Z/4193/21

TAK

118 NumerPDF MKS Syrena Warszawa 2021

12
KACZMAREK Julia 2009-05-06 Z/3166/20

TAK

168 NumerPDF UKS Lider Siercza 2021

13
KRAWCZYK Natasza 2009-11-15 Z/4256/21

TAK

15 NumerPDF LKS Zuza Running Team Opoczno 2021

 
60 metrów M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GAJDA Piotr 2010-04-07 Z/0688/20

TAK

317 NumerPDF 8.82 8.82/21 UKS MTE Milanówek 2021

2
LITWINIEC Aleksander Michał 2010-02-16 Z/1346/21

TAK

242 NumerPDF 9.30 9.30/20 UKS Orzełki Warszawa 2021

3
ZAJDLER Krzysztof 2010-01-16 Z/3920/19

TAK

248 NumerPDF 10.30 10.05/19 UKS Orzełki Warszawa 2021

4
BADZIAK Stanisław 2010-07-06 Z/3224/21

TAK

7 NumerPDF UKS Herkules Sulejówek 2021

5
DUBRAWSKI Bolesław 2010-06-28 Z/3878/20

TAK

109 NumerPDF KS Atak Agrykola Warszawa 2021

6
JAKUBCZAK Maciej 2010-07-05 Z/3234/21

TAK

2 NumerPDF UKS Herkules Sulejówek 2021

7
JEDZINIAK Filip 2010-04-25 Z/3413/21

TAK

18 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

8
ZALEWSKI Wiktor 2010-06-02 Z/3185/21

TAK

727 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2021

9
TURLEJ Emil 2010-05-18 Z/3229/21

TAK

1 NumerPDF UKS Herkules Sulejówek 2021

10
DWORZAŃSKI Szymon 2010-07-30 Z/2050/21

TAK

244 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2021

11
KOPYT Kamil 2010-05-31 Z/0893/21

TAK

206 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2021

12
NIEDZIŃSKI Tomasz 2010-04-28 Z/2189/21

TAK

206 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2021

13
SZCZEPIŃSKI Karol 2010-10-10 Z/3950/21

TAK

112 NumerPDF LA dla dzieci i młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2021

14
KU¦MIERZ Nikodem 2010-04-21 Z/4002/21

TAK

68 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

 
60 metrów M U11
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
JACZYŃSKI Nikodem 2011-05-14 Z/3577/20

TAK

242 NumerPDF 9.81 9.81/20 UKS Orzełki Warszawa 2021

2
KRYSZTOFIAK Aleksander 2011-03-25 Z/2931/21

TAK

10 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2021

3
¦WIOSTEK Alan 2012-04-21 Z/3546/21

TAK

45 NumerPDF UKS Technik Radom 2021

4
BATTKE Filip 2011-12-29 Z/4001/21

TAK

248 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2021

5
HERMAN Tobiasz 2012-05-02 Z/3253/21

TAK

2 NumerPDF RK Athletics Warszawa 2021

6
FURMAGA Antoni 2011-01-26 Z/3252/21

TAK

3 NumerPDF RK Athletics Warszawa 2021

7
TRZEPLA Michał 2011-09-19 Z/2681/21

TAK

47 NumerPDF Ducla Academy Warszawa 2021

8
SEPIOŁ Antoni 2012-04-23 Z/3412/21

TAK

20 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

9
PAWLAK Jakub 2011-09-29 Z/3588/21

TAK

66 NumerPDF UKS Skalar Warszawa 2021

10
WOLSKI Gabriel 2012-07-31 Z/3591/21

TAK

65 NumerPDF UKS Skalar Warszawa 2021

11
GRANIAK Jakub 2011-01-10 Z/3416/21

TAK

17 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

12
TRZEPLA Bartosz 2014-09-15 Z/2680/21

TAK

46 NumerPDF Ducla Academy Warszawa 2021

13
ŻYDOK Dominik 2012-10-04 Z/3596/21

TAK

12 NumerPDF UKS Skalar Warszawa 2021

14
WAŻNY Kuba 2011-01-01 Z/3418/21

TAK

38 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

15
DˇBROWSKI Aleksander 2011-07-22 Z/3421/21

TAK

12 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

16
DˇBROWSKI Maksymilian 2015-06-19 Z/3422/21

TAK

13 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

17
SOSNOWSKI Tadeusz 2011-03-20 Z/0862/21

TAK

426 NumerPDF Akademia Sportu Otwock 2021

18
SZYBISZ Tymoteusz 2011-02-13 Z/3420/21

TAK

21 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

19
MARKOWSKI Szymon 2013-01-23 Z/3952/21

TAK

101 NumerPDF LA dla dzieci i młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2021

20
GUNIA Ignacy 2014-03-26 Z/3758/21

TAK

102 NumerPDF LA dla dzieci i młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2021

21
STOLAREK Wojciech 2013-05-10 Z/3949/21

TAK

104 NumerPDF LA dla dzieci i młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2021

22
DULNIAK Sebastian 2012-01-30 Z/0890/21

TAK

283 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2021

23
CZERNY Jan 2012-05-19 Z/3954/21

TAK

106 NumerPDF LA dla dzieci i młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2021

24
JAREK Jakub 2014-04-07 Z/4004/21

TAK

111 NumerPDF KS Akademia Parkour Wschód Mińsk Mazowiecki 2021

25
ĆWIˇKAŁA Mikołaj 2011-07-11 Z/3586/21

TAK

1 NumerPDF UKS Skalar Warszawa 2021

26
KRĘGIEL Marcin 2011-08-05 Z/3595/21

TAK

2 NumerPDF UKS Skalar Warszawa 2021

27
GŁADYGA Sebastian 2013-06-10 Z/3970/21

TAK

3 NumerPDF UKS Skalar Warszawa 2021

28
MˇDRALA Mateusz 2011-01-13 Z/3852/20

TAK

36 NumerPDF RK Athletics Warszawa 2021

29
KRZY¦KÓW Jerzy 2011-02-28 Z/3784/20

2020

901 NumerPDF KS Czempion Warszawa 2021

30
TARUŁKA Igor 2013-03-10 Z/3962/21

TAK

244 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2021

31
WARCHOŁ Aleksander 2014-01-22 Z/3195/21

TAK

240 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2021

32
CICHOCKI Franciszek 2014-05-04 Z/3961/21

TAK

241 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2021

33
TRAWIŃSKI Leon 2012-08-12 Z/3882/21

TAK

297 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2021

34
SZCZEPAŃSKI Kajetan 2014-07-20 Z/4060/21

TAK

299 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2021

35
DERDA Jacek 2013-11-19 Z/4179/21

TAK

237 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2021

36
JASIACZYK Jan 2014-04-30 Z/3553/21

TAK

247 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2021

37
MAZUR Paweł 2013-02-05 Z/4300/21

TAK

80 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

38
GOŁUB Bartosz 2013-08-05 Z/4299/21

TAK

65 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

39
KU¦MIERZ Natan 2013-08-21 Z/3926/21

TAK

67 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

40
RÓŻAŃSKI Mikołaj 2014-11-14 Z/3920/21

TAK

23 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

41
SCALESE Gabriel 2014-10-14 Z/4308/21

TAK

73 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

42
SYGUŁA Kacper 2011-01-03 Z/4462/21

TAK

56 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

43
WNUSZYŃSKI Stefan 2013-12-26 Z/4525/21

TAK

12 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

 
60 metrów M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GARBICZ Alexander 2008-09-01 Z/1504/21

TAK

77 NumerPDF 8.25 8.25/20 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2021

2
BILCZEWSKI Adam 2008-06-21 Z/2788/20

TAK

270 NumerPDF 9.08 9.08/20 UKS Orzełki Warszawa 2021

3
PIETKIEWICZ Wiktor 2008-11-28 Z/2787/20

TAK

275 NumerPDF 9.27 9.27/21 UKS Orzełki Warszawa 2021

4
RZEPKA Szymon 2008-07-30 Z/3023/20

TAK

1 NumerPDF KS Warszawianka W-wa 2021

5
SOBALA Maksymilian 2008-08-30 Z/2060/20

TAK

26 NumerPDF RK Athletics Warszawa 2021

6
NOWIŃSKI Jan 2008-05-25 Z/3771/20

TAK

413 NumerPDF Akademia Sportu Otwock 2021

7
BIELIŃSKI Jakub 2008-12-02 Z/2702/21

TAK

119 NumerPDF KS Zawkrze Mława 2021

8
PĘCZKOWSKI Alan 2008-09-25 Z/2701/21

TAK

122 NumerPDF KS Zawkrze Mława 2021

9
ŻYDOK Ignacy 2008-04-16 Z/3597/21

TAK

13 NumerPDF UKS Skalar Warszawa 2021

 
60 metrów M U13
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BANASZEK Marcel 2009-05-10 Z/3429/21

TAK

3 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

2
GRYZ Krystian 2009-05-29 Z/3235/21

TAK

3 NumerPDF UKS Herkules Sulejówek 2021

3
SZUDY Julian 2009-06-19 Z/3217/21

TAK

1 NumerPDF UKS Herkules Sulejówek 2021

4
WIĘCZKOWSKI Michał 2009-09-23 Z/3228/21

TAK

8 NumerPDF UKS Herkules Sulejówek 2021

5
MIELCARZ Bartosz 2009-02-25 Z/3901/21

TAK

4 NumerPDF UKS Herkules Sulejówek 2021

6
STELMASZCZYK Tomasz 2009-11-17 Z/4336/20

TAK

98 NumerPDF 9.98/19 KS Atak Agrykola Warszawa 2021

7
ADAMSKI Jakub 2009-04-22 Z/2023/21

TAK

831 NumerPDF KS Zawkrze Mława 2021

8
CIBORSKI Bruno 2009-05-29 Z/3548/21

TAK

209 NumerPDF 9.30/19 AZS-AWF Warszawa 2021

9
WARCHOŁ Franciszek 2009-05-21 Z/3196/21

TAK

281 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2021

10
SNOPEK Mateusz 2009-08-24 Z/3880/21

TAK

207 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2021

11
SOMMER Adam 2009-07-23 Z/4191/21

TAK

123 NumerPDF MKS Syrena Warszawa 2021

12
ELIASZ Iwo 2009-10-17 Z/3918/21

TAK

93 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

13
SYGUŁA Aleksander 2009-08-14 Z/4461/21

TAK

55 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

 
300 metrów M U11
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
JACZYŃSKI Nikodem 2011-05-14 Z/3577/20

TAK

242 NumerPDF 56.70 56.70/20 UKS Orzełki Warszawa 2021

2
FURMAGA Antoni 2011-01-26 Z/3252/21

TAK

3 NumerPDF RK Athletics Warszawa 2021

3
GOŁĘBIEWSKI Filip 2011-11-13 Z/3427/21

TAK

27 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

4
SZUDY Wojciech 2011-07-05 Z/3216/21

TAK

2 NumerPDF UKS Herkules Sulejówek 2021

5
WˇSIEWICZ Jan 2014-04-24 Z/3921/21

TAK

56 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

6
KAMLER Stanisław 2012-03-30 Z/3927/21

TAK

51 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

7
¦CISŁOWICZ Jordan 2014-08-18 Z/3916/21

TAK

55 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

8
PAWLAK Jakub 2011-09-29 Z/3588/21

TAK

66 NumerPDF UKS Skalar Warszawa 2021

9
DˇBROWSKI Aleksander 2011-07-22 Z/3421/21

TAK

12 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

10
SZELER Michał 2012-04-12 Z/3592/21

TAK

64 NumerPDF UKS Skalar Warszawa 2021

11
KRAWCZYK Kacper 2011-02-10 Z/2676/21

TAK

40 NumerPDF Ducla Academy Warszawa 2021

12
TRZEPLA Michał 2011-09-19 Z/2681/21

TAK

47 NumerPDF Ducla Academy Warszawa 2021

13
WOLSKI Gabriel 2012-07-31 Z/3591/21

TAK

65 NumerPDF UKS Skalar Warszawa 2021

14
LISAK Dawid 2013-07-27 Z/3544/21

TAK

424 NumerPDF Akademia Sportu Otwock 2021

15
KRYSZTOFIAK Aleksander 2011-03-25 Z/2931/21

TAK

10 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2021

16
¦WIOSTEK Alan 2012-04-21 Z/3546/21

TAK

45 NumerPDF UKS Technik Radom 2021

17
MARKOWSKI Szymon 2013-01-23 Z/3952/21

TAK

101 NumerPDF LA dla dzieci i młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2021

18
GUNIA Ignacy 2014-03-26 Z/3758/21

TAK

102 NumerPDF LA dla dzieci i młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2021

19
DULNIAK Sebastian 2012-01-30 Z/0890/21

TAK

283 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2021

20
CZERNY Jan 2012-05-19 Z/3954/21

TAK

106 NumerPDF LA dla dzieci i młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2021

21
JAREK Jakub 2014-04-07 Z/4004/21

TAK

111 NumerPDF KS Akademia Parkour Wschód Mińsk Mazowiecki 2021

22
KRĘGIEL Marcin 2011-08-05 Z/3595/21

TAK

2 NumerPDF UKS Skalar Warszawa 2021

23
MˇDRALA Mateusz 2011-01-13 Z/3852/20

TAK

36 NumerPDF RK Athletics Warszawa 2021

24
TARUŁKA Igor 2013-03-10 Z/3962/21

TAK

244 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2021

25
WARCHOŁ Aleksander 2014-01-22 Z/3195/21

TAK

240 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2021

26
DERDA Jacek 2013-11-19 Z/4179/21

TAK

237 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2021

27
KRZY¦KÓW Jerzy 2011-02-28 Z/3784/20

2020

901 NumerPDF KS Czempion Warszawa 2021

28
SKORUPA Błażej 2013-11-13 Z/4258/21

TAK

5 NumerPDF LKS Zuza Running Team Opoczno 2021

29
JASIACZYK Jan 2014-04-30 Z/3553/21

TAK

247 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2021

30
DAJNOWICZ Piotr 2013-09-28 Z/4190/21

TAK

129 NumerPDF MKS Syrena Warszawa 2021

31
BURN Zachary 2013-03-15 Z/4096/21

TAK

90 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

32
RÓŻAŃSKI Mikołaj 2014-11-14 Z/3920/21

TAK

23 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

 
300 metrów M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BILCZEWSKI Adam 2008-06-21 Z/2788/20

TAK

270 NumerPDF 50.08 50.08/20 UKS Orzełki Warszawa 2021

2
TYBOROWSKI Antoni 2008-10-23 Z/3221/21

TAK

2 NumerPDF UKS Herkules Sulejówek 2021

3
MAKAREWICZ Krzysztof 2008-07-17 Z/3589/21

TAK

63 NumerPDF UKS Skalar Warszawa 2021

4
BIAŁAS Tobiasz 2008-10-04 Z/4252/21

TAK

19 NumerPDF LKS Zuza Running Team Opoczno 2021

5
SOBALA Maksymilian 2008-08-30 Z/2060/20

TAK

26 NumerPDF RK Athletics Warszawa 2021

6
SIERGIEJ Kacper 2008-06-23 Z/0315/19

TAK

835 NumerPDF KS Zawkrze Mława 2021

 
300 metrów M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
OLEJNIK Filip 2010-09-20 Z/0966/20

TAK

242 NumerPDF 48.71 48.71/20 UKS Filipides Teresin 2021

2
RYDZOŃ Michał 2010-11-17 Z/1506/21

TAK

70 NumerPDF 51.49 51.49/20 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2021

3
BOGUSŁAWSKI-MICHNIAK Jan 2010-06-25 Z/3208/21

TAK

100 NumerPDF KS Orzeł Warszawa 2021

4
DˇBROWSKI Hubert 2010-05-25 Z/3239/21

TAK

11 NumerPDF UKS Herkules Sulejówek 2021

5
¦CIUBA Dawid 2010-05-12 Z/3590/21

TAK

67 NumerPDF UKS Skalar Warszawa 2021

6
DRYGAŁA Kordian 2010-03-13 Z/3414/21

TAK

24 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

7
ZALEWSKI Wiktor 2010-06-02 Z/3185/21

TAK

727 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2021

8
DUITS Thomas 2010-12-15 Z/4460/21

TAK

91 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

9
KOWALSKI Kacper 2010-03-25 Z/3925/21

TAK

56 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

 
300 metrów M U13
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KURANOWSKI Rafał 2009-11-26 Z/3194/21

TAK

238 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2021

2
ŻMUDA Jan 2009-03-28 Z/3411/21

TAK

35 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

3
MAKSYMIUK Marcin 2009-10-09 Z/0887/21

TAK

277 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2021

4
STEFAŃSKI Michał 2009-03-02 Z/4309/20

TAK

41 NumerPDF RK Athletics Warszawa 2021

5
BORUCKI Michał 2009-06-06 Z/3900/21

TAK

1 NumerPDF UKS Herkules Sulejówek 2021

6
SANNI Faris 2009-11-22 Z/1060/21

TAK

767 NumerPDF KSW Sokudo Otwock 2021

7
PIASECKI Jakub 2009-10-07 Z/1057/21

TAK

763 NumerPDF KSW Sokudo Otwock 2021

8
WARCHOŁ Franciszek 2009-05-21 Z/3196/21

TAK

281 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2021

 
600 metrów M U11
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BANASZCZYK Max 2011-11-14 Z/0880/21

TAK

299 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2021

2
SZELER Michał 2012-04-12 Z/3592/21

TAK

64 NumerPDF UKS Skalar Warszawa 2021

3
BIELECKI Szymon 2011-06-28 Z/1733/20

TAK

740 NumerPDF KSW Sokudo Otwock 2021

4
SYGUŁA Kacper 2011-01-03 Z/4462/21

TAK

56 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

 
600 metrów M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
WITOWSKI Jan 2008-06-22 Z/4299/20

TAK

13 NumerPDF 1:42.32 1:42.32/20 Ducla Academy Warszawa 2021

2
MAKAREWICZ Krzysztof 2008-07-17 Z/3589/21

TAK

63 NumerPDF UKS Skalar Warszawa 2021

3
BAŁABAN Antoni 2008-08-06 Z/4200/19

TAK

424 NumerPDF UKS 48 Warszawa 2021

4
BŁACHNIO Borys 2008-02-12 Z/1725/20

TAK

431 NumerPDF UKS 48 Warszawa 2021

5
ROZBICKI Kacper 2008-08-29 Z/4203/19

TAK

427 NumerPDF UKS 48 Warszawa 2021

6
PA¦K Mikołaj 2008-10-24 Z/4202/19

TAK

426 NumerPDF UKS 48 Warszawa 2021

7
JARECKI Bartosz 2008-07-26 Z/4201/19

TAK

425 NumerPDF UKS 48 Warszawa 2021

8
STANKIEWICZ Stanisław 2008-05-15 Z/3951/21

TAK

107 NumerPDF LA dla dzieci i młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2021

9
ŁADA Marek 2008-06-17 Z/4412/19

2020

903 NumerPDF KS Czempion Warszawa 2021

10
JANOTA Franciszek 2008-12-26 Z/4172/21

TAK

7 NumerPDF UKS Herkules Sulejówek 2021

11
SKORUPA Filip 2008-04-24 Z/4259/21

TAK

77 NumerPDF LKS Zuza Running Team Opoczno 2021

12
ŻAK Kacper 2008-01-26 Z/4097/21

TAK

45 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

 
600 metrów M U13
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHRAPEK Krzysztof 2009-02-16 Z/5834/19

TAK

225 NumerPDF 1:44.19 1:44.19/21 AZS-AWF Warszawa 2021

2
CHOJNACKI Tymoteusz 2009-05-21 Z/4306/20

TAK

15 NumerPDF 1:49.15 1:49.15/21 Ducla Academy Warszawa 2021

3
STEFAŃSKI Michał 2009-03-02 Z/4309/20

TAK

41 NumerPDF 1:49.15 1:49.15/21 RK Athletics Warszawa 2021

4
PIOTROWSKI Stanisław 2009-09-28 Z/0873/21

TAK

289 NumerPDF 2:05.43 2:05.43/21 AZS-AWF Warszawa 2021

5
REDKIEWICZ Kacper 2009-01-22 Z/3557/21

TAK

756 NumerPDF 4:00.00 KS Team ZabieganeDni Warszawa 2021

6
TKACZ Bruno 2009-11-24 Z/2052/21

TAK

106 NumerPDF 2:10.68/20 UKS MTE Milanówek 2021

7
WIGIER Stanisław 2009-07-10 Z/3404/20

TAK

211 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2021

8
KOCAN Przemysław 2009-12-28 Z/4115/20

TAK

212 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2021

9
MAZUREK Szymon 2009-03-25 Z/1735/20

TAK

738 NumerPDF KSW Sokudo Otwock 2021

10
LIS Mateusz 2009-10-09 Z/2031/21

TAK

758 NumerPDF KSW Sokudo Otwock 2021

11
PRACHNIO Franciszek 2009-01-30 Z/3232/21

TAK

5 NumerPDF UKS Herkules Sulejówek 2021

12
ADAMCZYK Jan 2009-10-13 Z/2626/21

TAK

39 NumerPDF LKS Zuza Running Team Opoczno 2021

13
MIROWSKI Michał 2009-02-18 Z/4458/21

TAK

76 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

14
OGRODNICZUK Dawid 2009-10-28 Z/3922/21

TAK

34 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

15
SYGUŁA Aleksander 2009-08-14 Z/4461/21

TAK

55 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

 
600 metrów M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOPYT Kamil 2010-05-31 Z/0893/21

TAK

206 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2021

2
LIPSKI Bartłomiej 2010-10-08 Z/4257/21

TAK

7 NumerPDF LKS Zuza Running Team Opoczno 2021

3
BANASZCZYK Olivier 2010-07-01 Z/0879/21

TAK

298 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2021

4
MAJER Bartosz 2010-09-26 Z/4194/21

TAK

90 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021

5
SKOTNICKI Mateusz 2010-12-15 Z/4457/21

TAK

40 NumerPDF Fit Camp Warszawa 2021