Internetowe zgłoszenia do imprezy: Memoriał W. Nowickiego i J.Wiatrowskiego. Inauguracja dolnośląskiego sezonu lekkoatletycznego.
ZGORZELEC, 27.04.2019
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WICHUŁA Maja 2004-05-05 Z/2773/18

TAK

66 NumerPDF 14.68/18 GKS Start Długołęka 2019

2
WICHUŁA Maja 2004-05-05 Z/2773/18

TAK

66 NumerPDF 14.68/18 GKS Start Długołęka 2019

3
WICHUŁA Maja 2004-05-05 Z/2773/18

TAK

66 NumerPDF 14.68/18 GKS Start Długołęka 2019

4
JAKIEL Gabriela 2005-01-17 Z/0437/19

TAK

18 NumerPDF MKS Szerszeń Bogatynia 2019

5
JARIKRE Jessica 2002-05-03 Z/1992/17

TAK

705 NumerPDF 13.65/18 MKS MOS Wrocław 2019

6
ŻABIEREK Nina Natalia 2003-03-26 Z/4749/17

TAK

103 NumerPDF 13.45/18 MKL 12 Jelenia Góra 2019

7
KUNCEWICZ Tamara 2004-01-17 Z/0722/17

TAK

101 NumerPDF 13.59/18 MKL 12 Jelenia Góra 2019

8
WICHUŁA Maja 2004-05-05 Z/2773/18

TAK

66 NumerPDF 14.68/18 GKS Start Długołęka 2019

9
DROZDEK Natalia 2004-11-22 Z/0041/19

TAK

336 NumerPDF ULKS Muflon Bielawa 2019

10
KĄDZIELA Alicja 2004-11-15 Z/3378/18

TAK

35 NumerPDF 15.10/18 MLKS Agros Żary 2019

11
KANIA Aleksandra 2002-10-01 Z/2983/19

TAK

342 NumerPDF UKS Sprint Legnica 2019

12
MASAJADA Anna 2003-07-15 Z/2738/17

TAK

111 NumerPDF 13.91/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

13
KRUK Julia 2004-01-07 Z/0852/18

TAK

322 NumerPDF 13.92/18 ULKS Muflon Bielawa 2019

14
BISKUP Oliwia 2005-05-27 Z/0735/19

TAK

81 NumerPDF GKS Start Długołęka 2019

15
PUZIO Dorota 2003-04-30 Z/0251/17

TAK

7 NumerPDF 12.45/18 GKS Start Długołęka 2019

WARUNKOWO - BADANIA
16
GUT Agata 2004-06-21 Z/1283/18

TAK

60 NumerPDF 13.86/18 GKS Start Długołęka 2019

17
BENKOWSKA Hanna 2002-10-04 Z/0104/15

TAK

27 NumerPDF 13.48/18 GKS Start Długołęka 2019

18
KWAŚNIAK Weronika 2006-01-12 Z/5632/18

TAK

4 NumerPDF MLKS Agros Żary 2019

19
KOCIOŁEK Julia 2002-04-08 Z/2852/18

TAK

709 NumerPDF 13.56/18 MKS MOS Wrocław 2019

20
GAŁYSA Karolina 2004-06-02 Z/4679/17

TAK

1 NumerPDF 14.24/18 MLKS Agros Żary 2019

21
BRĘCZEWSKA Zofia 2004-01-21 Z/0853/18

TAK

115 NumerPDF 13.48/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

22
BRZOZOWIEC Zofia 2002-08-07 Z/0249/17

TAK

426 NumerPDF 14.20/18 SL GKS Olsza Olszyna 2019

23
SZEWCZYK Julia 2005-08-14 Z/1152/19

TAK

26 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

24
PIOŚ Emilia 2005-05-07 Z/4683/17

TAK

30 NumerPDF 16.68/18 MLKS Agros Żary 2019

25
GIELICZ Natalia 2004-01-13 Z/4678/17

TAK

54 NumerPDF 14.08/18 MLKS Agros Żary 2019

26
SEREMAK Sandra 2004-07-21 Z/4731/17

TAK

1 NumerPDF MLKS Agros Żary 2019

27
PAWŁOW Nina 2002-09-22 Z/0485/16

TAK

49 NumerPDF 12.96/16 MLKS Agros Żary 2019

28
MARCZUK Roksana 2002-04-24 Z/0497/16

TAK

56 NumerPDF 14.26/16 MLKS Agros Żary 2019

29
CARUK Anna 2003-02-16 Z/0517/17

TAK

44 NumerPDF 13.46/18 MLKS Agros Żary 2019

30
BRASEWICZ Paulina 2003-01-30 Z/0545/19

TAK

106 NumerPDF KS AZS AWF Wrocław 2019

31
ROMAN Michalina 2005-06-06 Z/1414/19

TAK

38 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

32
PRZYSTAŚ Anna 2004-05-12 Z/1279/18

TAK

123 NumerPDF 14.71/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

33
GRZECHOWIAK Lena 2003-06-09 Z/3938/17

TAK

116 NumerPDF 14.05/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

34
MAKAROWSKA Maja 2002-04-22 Z/2239/19

TAK

4 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2019

35
TARNOWSKA Nikola 2002-04-07 Z/1663/16

TAK

74 NumerPDF 12.17/18 MLKS Sokół Lubin 2019

36
WAWROWSKA Emilia 2003-01-18 Z/0325/17

TAK

18 NumerPDF 12.83/18 MLKS Sokół Lubin 2019

WARUNKOWO - BADANIA
37
POLEROWICZ Ada 2002-08-30 Z/3133/15

TAK

85 NumerPDF 12.74/17 LKS Górnik Wałbrzych 2019

WARUNKOWO - BADANIA
38
OŻGA Weronika 2003-08-16 Z/1796/17

TAK

83 NumerPDF 12.83/18 LKS Górnik Wałbrzych 2019

WARUNKOWO - BADANIA
39
MROWIEC Wiktoria 2005-08-30 Z/0616/18

TAK

38 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2019

 
300 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUK Aleksandra 2001-04-25 Z/3394/15

TAK

20 NumerPDF 43.21/16 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

2
PIECHURSKA Sylwia 2005-07-03 Z/0439/19

TAK

5 NumerPDF MKS Szerszeń Bogatynia 2019

3
JARIKRE Jessica 2002-05-03 Z/1992/17

TAK

705 NumerPDF 46.48/18 MKS MOS Wrocław 2019

4
ŻABIEREK Nina Natalia 2003-03-26 Z/4749/17

TAK

103 NumerPDF 42.75/18 MKL 12 Jelenia Góra 2019

5
KUNCEWICZ Tamara 2004-01-17 Z/0722/17

TAK

101 NumerPDF 45.54/18 MKL 12 Jelenia Góra 2019

6
WACHNICKA Klaudia 2005-01-31 Z/0539/19

TAK

1 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

7
PRZYSTAŚ Anna 2004-05-12 Z/1279/18

TAK

123 NumerPDF 48.58/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

8
BIELECKA Emilia 1999-09-04 Z/2191/15

TAK

777 NumerPDF 40.16/17 KS AZS AWF Wrocław 2019

9
MASAJADA Anna 2003-07-15 Z/2738/17

TAK

111 NumerPDF 48.05/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

10
PUZIO Dorota 2003-04-30 Z/0251/17

TAK

7 NumerPDF 42.12/18 GKS Start Długołęka 2019

WARUNKOWO - BADANIA
11
BISKUP Oliwia 2005-05-27 Z/0735/19

TAK

81 NumerPDF GKS Start Długołęka 2019

12
BENKOWSKA Hanna 2002-10-04 Z/0104/15

TAK

27 NumerPDF 44.71/18 GKS Start Długołęka 2019

13
GUT Agata 2004-06-21 Z/1283/18

TAK

60 NumerPDF 46.15/18 GKS Start Długołęka 2019

14
KOCIOŁEK Julia 2002-04-08 Z/2852/18

TAK

709 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2019

15
RYNKIEIWCZ Sandra 2002-08-08 Z/3472/16

TAK

512 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

16
BRĘCZEWSKA Zofia 2004-01-21 Z/0853/18

TAK

115 NumerPDF 46.09/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

17
BRZOZOWIEC Zofia 2002-08-07 Z/0249/17

TAK

426 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2019

18
CZERNIAK Antonina 2005-11-14 Z/0436/19

TAK

25 NumerPDF MKS Szerszeń Bogatynia 2019

19
BUDZIŃSKA Anastazja 2005-02-05 Z/0661/19

TAK

5 NumerPDF 47.81/18 LKS Polkowice 2019

20
BRASEWICZ Paulina 2003-01-30 Z/0545/19

TAK

106 NumerPDF KS AZS AWF Wrocław 2019

21
MARCZUK Roksana 2002-04-24 Z/0497/16

TAK

56 NumerPDF 49.49/18 MLKS Agros Żary 2019

22
CARUK Anna 2003-02-16 Z/0517/17

TAK

44 NumerPDF 46.29/18 MLKS Agros Żary 2019

23
WOŹNIAK Wiktoria 2002-02-15 Z/2813/17

TAK

618 NumerPDF 48.98/17 MKS Osa Zgorzelec 2019

24
GRZECHOWIAK Lena 2003-06-09 Z/3938/17

TAK

116 NumerPDF 49.60/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

25
GUZOWSKA Karolina 2005-04-01 Z/1405/19

TAK

33 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

26
GRZESIAKOWSKA Anna 2003-02-04 Z/1202/18

TAK

124 NumerPDF KS AZS AWF Wrocław 2019

27
MICZKO Wiktoria 2002-03-22 Z/1402/19

TAK

32 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

28
KĘDZIERSKA Iga 2004-08-25 Z/1048/18

TAK

37 NumerPDF 46.02/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

29
GOSS Martyna 2001-08-12 Z/2468/15

TAK

69 NumerPDF 44.92/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

30
KNULL WIKTORIA 2005-06-26 Z/0480/19

TAK

67 NumerPDF 59.58/18 MLKS Sokół Lubin 2019

31
NOWACKA Wiktoria 2006-08-24 Z/1149/19

TAK

77 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2019

32
KIELAR Amelia 2006-07-09 Z/0642/19

TAK

66 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2019

 
600 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DATTNER Emilia 2004-03-22 Z/0855/18

TAK

120 NumerPDF 1:47.58/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

2
KLATKA Anna 2005-03-02 Z/2231/18

TAK

409 NumerPDF 1:56.00/18 SL GKS Olsza Olszyna 2019

3
ROSA Julia 2002-02-12 Z/5625/15

TAK

425 NumerPDF 1:45.31/17 SL GKS Olsza Olszyna 2019

4
KARAMON Aleksandra 2004-03-24 Z/2029/18

TAK

45 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2019

 
1000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WOŹNIAK Żaneta 2003-12-09 Z/1205/17

TAK

36 NumerPDF 3:32.10/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

2
ROSTKOWSKA Anna 1980-07-26 Z/0016/13

TAK

185 NumerPDF 2:36.95/07 KS SMS Szklarska Poręba 2019

3
KRASZEWSKA Sandra 2002-05-06 Z/0966/17

TAK

234 NumerPDF 3:08.30/17 KS SMS Szklarska Poręba 2019

4
PIECHOWICZ Katarzyna 2002-10-21 Z/5718/18

TAK

1 NumerPDF KS SMS Szklarska Poręba 2019

5
BIERNACIK Julia 2006-07-04 Z/1694/19

TAK

101 NumerPDF KS SMS Szklarska Poręba 2019

6
BIELAK Natalia 2002-05-10 Z/0442/16

TAK

47 NumerPDF 3:05.84/17 KS SMS Szklarska Poręba 2019

7
POPIEL Kaja 2004-08-16 Z/3924/17

TAK

415 NumerPDF 3:31.41/18 SL GKS Olsza Olszyna 2019

8
ŁAKOTA Justyna 2002-09-15 Z/0250/17

TAK

417 NumerPDF 3:20.59/18 SL GKS Olsza Olszyna 2019

9
KOWALSKA Agata 2002-10-07 Z/0248/17

TAK

460 NumerPDF 3:32.42/17 SL GKS Olsza Olszyna 2019

10
ZIELONKO Zuzanna 2004-01-17 Z/0653/19

TAK

458 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2019

11
NICKA Klaudia 2001-03-24 Z/2192/18

TAK

34 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

 
2000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WOŁOSZYN Aleksandra 2001-12-04 Z/2493/15

TAK

72 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

2
FEMLAK Natalia 2001-08-15 Z/1352/18

TAK

36 NumerPDF MLKS Agros Żary 2019

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WRZESIŃSKA Zuzanna 2004-03-26 Z/0733/18

TAK

3 NumerPDF 1.45/18 MKS Szerszeń Bogatynia 2019

2
LEWANDOWSKA Aleksandra 2004-02-18 Z/4206/18

TAK

71 NumerPDF GKS Start Długołęka 2019

3
KOZDROWSKA Wiktoria 2003-08-16 Z/5140/18

TAK

718 NumerPDF 1.30/18 WLKS Wrocław 2019

4
KRUK Julia 2004-01-07 Z/0852/18

TAK

322 NumerPDF 1.25/18 ULKS Muflon Bielawa 2019

5
KALEMBA Kinga 2004-03-02 Z/1310/18

TAK

61 NumerPDF 1.45/18 GKS Start Długołęka 2019

6
DIENSTBIER Hanna 2004-09-27 Z/1255/18

TAK

36 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

7
BANASIAK Julia 2000-06-02 Z/2805/15

TAK

242 NumerPDF 1.41/16 WLKS Wrocław 2019

8
WIELEWIS Emilia 2003-02-25 Z/2597/17

TAK

614 NumerPDF 1.47/18 MKS Osa Zgorzelec 2019

9
PONIEWIERKA Wiktoria 2004-04-29 Z/4730/17

TAK

38 NumerPDF 1.40/18 MLKS Agros Żary 2019

10
KWIATKOWSKA Adrianna 2002-03-29 Z/0494/16

TAK

46 NumerPDF 1.55/18 MLKS Agros Żary 2019

11
SŁOMIŃSKA Kaja 2003-05-19 Z/2076/17

TAK

650 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

12
BEDEŁEK Martyna 2001-05-13 Z/1623/16

TAK

55 NumerPDF 1.58/17 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

13
LIŚKIEWICZ Aleksandra 2006-03-10 Z/1150/19

TAK

86 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2019

14
ZOŁA Joanna 2002-12-12 Z/2110/17

TAK

32 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2019

15
KULIK Emila 2004-11-25 Z/5732/18

TAK

79 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2019

 
Skok o tyczce kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PIECHURSKA Sylwia 2005-07-03 Z/0439/19

TAK

5 NumerPDF MKS Szerszeń Bogatynia 2019

2
KACZOR Agata 2005-05-30 Z/0438/19

TAK

10 NumerPDF MKS Szerszeń Bogatynia 2019

3
JAKIEL Gabriela 2005-01-17 Z/0437/19

TAK

18 NumerPDF MKS Szerszeń Bogatynia 2019

4
WACHNICKA Klaudia 2005-01-31 Z/0539/19

TAK

1 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

5
KĄDZIELA Alicja 2004-11-15 Z/3378/18

TAK

35 NumerPDF 4.11/18 MLKS Agros Żary 2019

6
CZERNIAK Antonina 2005-11-14 Z/0436/19

TAK

25 NumerPDF MKS Szerszeń Bogatynia 2019

7
JACKOWSKA Amelia 2003-12-05 Z/0245/17

TAK

38 NumerPDF 4.92/17 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

8
DELEJOWSKA Wiktoria 2001-03-12 Z/2803/15

TAK

1 NumerPDF 5.13/18 WLKS Wrocław 2019

9
STERENGA Martyna 2005-11-01 Z/5733/18

TAK

89 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2019

10
PIOTROWSKA Daria 2004-09-25 Z/1258/18

TAK

33 NumerPDF 4.83/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

11
KUBIS Paulina 2004-03-24 Z/0743/18

TAK

13 NumerPDF 4.97/18 WLKS Wrocław 2019

12
RUGOWSKA Anna 2004-05-26 Z/0742/18

TAK

25 NumerPDF 5.05/18 WLKS Wrocław 2019

13
ZAGÓRSKA Zuzanna 2002-08-05 Z/0554/19

TAK

7 NumerPDF WLKS Wrocław 2019

14
KWAŚNIAK Weronika 2006-01-12 Z/5632/18

TAK

4 NumerPDF MLKS Agros Żary 2019

15
BUDZIŃSKA Anastazja 2005-02-05 Z/0661/19

TAK

5 NumerPDF LKS Polkowice 2019

16
MARCZUK Dagmara 2004-03-03 Z/4696/17

TAK

55 NumerPDF 4.31/18 MLKS Agros Żary 2019

17
ADAMOWICZ Iga 2003-02-26 Z/0516/17

TAK

60 NumerPDF 4.50/18 MLKS Agros Żary 2019

18
ROMAN Michalina 2005-06-06 Z/1414/19

TAK

38 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

19
WAWROWSKA Emilia 2003-01-18 Z/0325/17

TAK

18 NumerPDF 5.25/18 MLKS Sokół Lubin 2019

WARUNKOWO - BADANIA
20
KASPERKIEWICZ Karolina 1998-08-11 Z/1018/14

TAK

11 NumerPDF 5.55/16 KS AZS AWF Wrocław 2019

21
POLEROWICZ Ada 2002-08-30 Z/3133/15

TAK

85 NumerPDF 5.44/18 LKS Górnik Wałbrzych 2019

WARUNKOWO - BADANIA
22
OŻGA Weronika 2003-08-16 Z/1796/17

TAK

83 NumerPDF 5.10/18 LKS Górnik Wałbrzych 2019

WARUNKOWO - BADANIA
23
OLSZAK Maja 2004-07-30 Z/1799/17

TAK

87 NumerPDF 5.08/18 LKS Górnik Wałbrzych 2019

 
Trójskok kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KRAWCZYK Karolina 2001-07-24 Z/2687/15

TAK

8 NumerPDF 12.73 12.73/19 LKS Polkowice 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
CHABINIAK Gabriela 2001-07-25 Z/0416/16

TAK

11 NumerPDF 11.44 11.44/19 MKS Piast Lwówek Śląski 2019

3
WRÓBLEWSKA Michalina 1999-04-02 Z/0426/15

TAK

93 NumerPDF 11.25 11.45/17 LKS Górnik Wałbrzych 2019

4
SZAŁAŃSKA Daria 2000-12-28 Z/3129/15

TAK

95 NumerPDF 11.58/18 LKS Górnik Wałbrzych 2019

 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DUDKIEWICZ Alicja 2002-04-12 Z/0500/16

TAK

63 NumerPDF 12.65 13.31/18 MLKS Agros Żary 2019

2
LEPA Roksana 2003-08-26 Z/0443/17

TAK

7 NumerPDF 12.63 12.63/19 LKS Polkowice 2019

WARUNKOWO - BADANIA
3
ŚLAWSKA Kamila 2003-01-22 Z/1789/17

TAK

83 NumerPDF 11.40 11.40/19 LKS Górnik Wałbrzych 2019

4
GNYP Alicja 2005-08-15 Z/0641/19

TAK

90 NumerPDF 9.95 9.95/19 LKS Górnik Wałbrzych 2019

5
MAJCHER Nicola 2004-02-23 Z/5324/18

TAK

5 NumerPDF 9.53 9.53/19 LKS Polkowice 2019

6
PECYNA Kinga 2005-04-15 Z/4729/17

TAK

24 NumerPDF 9.02 9.92/18 MLKS Agros Żary 2019

7
LADACH Kamila 2005-05-12 Z/0537/19

TAK

1 NumerPDF 8.82 8.82/19 MKS Osa Zgorzelec 2019

8
POHL Natalia 2004-09-24 Z/0384/18

TAK

642 NumerPDF 11.42/18 WKS Śląsk Wrocław 2019

9
WYCHOWANIEC Maja 2005-04-04 Z/2744/19

TAK

24 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2019

10
SENKOWSKA Karolina 2002-02-08 Z/2924/17

TAK

621 NumerPDF 9.50/17 MKS Osa Zgorzelec 2019

11
LANGA Samanta 2004-11-03 Z/2741/19

TAK

35 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2019

12
WRÓBEL Małgorzata 2005-11-17 Z/2924/19

TAK

17 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2019

13
PIETRUSIAK Julia 2005-10-12 Z/2164/18

TAK

45 NumerPDF 8.64/18 MLKS Agros Żary 2019

14
SARZYŃSKA Amelia 2004-04-04 Z/2882/18

TAK

1 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

15
SZCZĘSNA Laura 2005-06-08 Z/2729/18

TAK

413 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2019

16
CHOROSZEWICZ Magdalena 2005-01-28 Z/3925/17

TAK

401 NumerPDF 6.75/18 SL GKS Olsza Olszyna 2019

17
BYRA Agata 2003-11-04 Z/2150/16

TAK

60 NumerPDF 9.84/18 LKS Górnik Wałbrzych 2019

 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WRÓBLEWSKA Michalina 1999-04-02 Z/0426/15

TAK

93 NumerPDF 36.62 36.62/19 LKS Górnik Wałbrzych 2019

2
SZELIGA Sandra 2002-04-13 Z/3772/16

TAK

643 NumerPDF 32.43 32.43/19 MKS Osa Zgorzelec 2019

3
KIERZKOWSKA Kaja 2002-08-22 Z/1040/16

TAK

649 NumerPDF 28.75 29.52/18 MKS Osa Zgorzelec 2019

4
KRAWCZYK Karolina 2001-07-24 Z/2687/15

TAK

8 NumerPDF 27.40 30.19/17 LKS Polkowice 2019

WARUNKOWO - BADANIA
5
ŚLAWSKA Kamila 2003-01-22 Z/1789/17

TAK

83 NumerPDF 26.66 26.66/19 LKS Górnik Wałbrzych 2019

6
ADAMCZYK Klaudia 2002-08-15 Z/0970/19

TAK

9 NumerPDF 24.02 24.02/19 LKS Polkowice 2019

7
BYRA Agata 2003-11-04 Z/2150/16

TAK

60 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2019

8
RADAWIEC Martyna 2002-05-17 Z/2161/16

TAK

656 NumerPDF 39.28/18 MKS Osa Zgorzelec 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GNYP Alicja 2005-08-15 Z/0641/19

TAK

90 NumerPDF 30.62 30.62/19 LKS Górnik Wałbrzych 2019

2
DIENSTBIER Hanna 2004-09-27 Z/1255/18

TAK

36 NumerPDF 29.73 29.73/19 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

3
NOVOTNA Sara 2005-02-04 Z/0538/19

TAK

1 NumerPDF 17.80 17.80/19 MKS Osa Zgorzelec 2019

4
MILKOWSKA Oliwia 2004-08-27 Z/4583/18

TAK

23 NumerPDF MKS Szerszeń Bogatynia 2019

5
MILKOWSKA Oliwia 2004-08-27 Z/4583/18

TAK

23 NumerPDF MKS Szerszeń Bogatynia 2019

6
POHL Natalia 2004-09-24 Z/0384/18

TAK

642 NumerPDF 30.08/18 WKS Śląsk Wrocław 2019

7
MILKOWSKA Oliwia 2004-08-27 Z/4583/18

TAK

23 NumerPDF MKS Szerszeń Bogatynia 2019

8
WYCHOWANIEC Maja 2005-04-04 Z/2744/19

TAK

24 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2019

9
MAZURKIEWICZ Katarzyna 2004-01-30 Z/1257/18

TAK

37 NumerPDF 23.18/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

10
LANGA Samanta 2004-11-03 Z/2741/19

TAK

35 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2019

11
MILKOWSKA Oliwia 2004-08-27 Z/4583/18

TAK

23 NumerPDF MKS Szerszeń Bogatynia 2019

 
Rzut młotem kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DUDKIEWICZ Alicja 2002-04-12 Z/0500/16

TAK

63 NumerPDF 43.02 45.03/18 MLKS Agros Żary 2019

2
PECYNA Kinga 2005-04-15 Z/4729/17

TAK

24 NumerPDF 30.62 30.62/19 MLKS Agros Żary 2019

3
SENKOWSKA Karolina 2002-02-08 Z/2924/17

TAK

621 NumerPDF 26.88/17 MKS Osa Zgorzelec 2019

4
RADAWIEC Martyna 2002-05-17 Z/2161/16

TAK

656 NumerPDF 53.91/18 MKS Osa Zgorzelec 2019

WARUNKOWO - BADANIA
5
DELIJEWSKA Karolina 2002-09-15 Z/1042/16

TAK

639 NumerPDF 35.91/17 MKS Osa Zgorzelec 2019

6
MAZURKIEWICZ Katarzyna 2004-01-30 Z/1257/18

TAK

37 NumerPDF 19.99/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

7
CHOROSZEWICZ Magdalena 2005-01-28 Z/3925/17

TAK

401 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2019

8
NOVOTNA Sara 2005-02-04 Z/0538/19

TAK

1 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

9
LADACH Kamila 2005-05-12 Z/0537/19

TAK

1 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNAREK Aleksandra 2001-04-22 Z/6409/15

TAK

321 NumerPDF 40.00 42.62/18 AZS-AWF Katowice 2019

2
OLSZOWY Martyna 2000-12-30 Z/4409/17

TAK

40 NumerPDF 38.58 38.58/19 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

3
SZAŁAŃSKA Daria 2000-12-28 Z/3129/15

TAK

95 NumerPDF 42.83/18 LKS Górnik Wałbrzych 2019

 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RZEŹNICZAK Nina 2003-10-10 Z/2812/17

TAK

652 NumerPDF 42.80 43.02/18 MKS Osa Zgorzelec 2019

2
MENCEL Natalia 2002-06-17 Z/2798/17

TAK

500 NumerPDF 40.86 42.66/18 MKS Osa Zgorzelec 2019

3
LEPA Roksana 2003-08-26 Z/0443/17

TAK

7 NumerPDF 40.30 40.30/19 LKS Polkowice 2019

WARUNKOWO - BADANIA
4
KARASIEWICZ Maja 2002-09-28 Z/2167/16

TAK

40 NumerPDF 37.60 39.91/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

5
MAJCHER Nicola 2004-02-23 Z/5324/18

TAK

5 NumerPDF 31.19 31.19/19 LKS Polkowice 2019

6
SYSAK Hanna 2003-03-27 Z/0464/17

TAK

69 NumerPDF 27.61 31.20/18 MKS Piast Lwówek Śląski 2019

7
CZACHARA Kaja 2003-03-08 Z/0467/17

TAK

75 NumerPDF 24.42 31.45/18 MKS Piast Lwówek Śląski 2019

8
DZIEMIDOWICZ Ewa 2002-09-04 Z/0129/16

TAK

407 NumerPDF 33.89/18 SL GKS Olsza Olszyna 2019

9
SZELIGA Sandra 2002-04-13 Z/3772/16

TAK

643 NumerPDF 39.21/18 MKS Osa Zgorzelec 2019

10
SIKORA Iga 2003-05-27 Z/0466/17

TAK

54 NumerPDF 25.45/18 MKS Piast Lwówek Śląski 2019

11
LIP Wiktoria 2004-01-27 Z/0533/19

TAK

1 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

 
80 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KACZOR Agata 2005-05-30 Z/0438/19

TAK

10 NumerPDF MKS Szerszeń Bogatynia 2019

2
PIOTROWSKA Daria 2004-09-25 Z/1258/18

TAK

33 NumerPDF 13.12/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

3
GIELICZ Natalia 2004-01-13 Z/4678/17

TAK

54 NumerPDF 12.63/18 MLKS Agros Żary 2019

4
MARCZUK Dagmara 2004-03-03 Z/4696/17

TAK

55 NumerPDF 13.39/18 MLKS Agros Żary 2019

5
KUBIS Paulina 2004-03-24 Z/0743/18

TAK

13 NumerPDF 12.80/18 WLKS Wrocław 2019

6
RUGOWSKA Anna 2004-05-26 Z/0742/18

TAK

25 NumerPDF 13.46/18 WLKS Wrocław 2019

7
SZCZĘSNA Laura 2005-06-08 Z/2729/18

TAK

413 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2019

8
KĘDZIERSKA Iga 2004-08-25 Z/1048/18

TAK

37 NumerPDF 13.40/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

9
GUZOWSKA Karolina 2005-04-01 Z/1405/19

TAK

33 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

10
STERENGA Martyna 2005-11-01 Z/5733/18

TAK

89 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2019

11
OLSZAK Maja 2004-07-30 Z/1799/17

TAK

87 NumerPDF 12.39/18 LKS Górnik Wałbrzych 2019

12
KULIK Emila 2004-11-25 Z/5732/18

TAK

79 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2019

 
100 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DELEJOWSKA Wiktoria 2001-03-12 Z/2803/15

TAK

1 NumerPDF WLKS Wrocław 2019

2
BANASIAK Julia 2000-06-02 Z/2805/15

TAK

242 NumerPDF 15.71/18 WLKS Wrocław 2019

3
GOSS Martyna 2001-08-12 Z/2468/15

TAK

69 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

 
100 m ppł K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOZDROWSKA Wiktoria 2003-08-16 Z/5140/18

TAK

718 NumerPDF WLKS Wrocław 2019

2
DZIEMIDOWICZ Ewa 2002-09-04 Z/0129/16

TAK

407 NumerPDF 16.38/18 SL GKS Olsza Olszyna 2019

3
ADAMOWICZ Iga 2003-02-26 Z/0516/17

TAK

60 NumerPDF MLKS Agros Żary 2019

4
JACKOWSKA Amelia 2003-12-05 Z/0245/17

TAK

38 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

5
ZOŁA Joanna 2002-12-12 Z/2110/17

TAK

32 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2019

6
WIELEWIS Emilia 2003-02-25 Z/2597/17

TAK

614 NumerPDF 16.22/18 MKS Osa Zgorzelec 2019

7
PAWŁOW Nina 2002-09-22 Z/0485/16

TAK

49 NumerPDF 15.70/18 MLKS Agros Żary 2019

8
ZAGÓRSKA Zuzanna 2002-08-05 Z/0554/19

TAK

7 NumerPDF WLKS Wrocław 2019

9
SŁOMIŃSKA Kaja 2003-05-19 Z/2076/17

TAK

650 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ARNISTA Jakub 2004-04-22 Z/0381/18

TAK

34 NumerPDF 12.64/18 MKS Szerszeń Bogatynia 2019

2
GRUCHOT Dawid 1995-08-24 Z/4507/11

TAK

17 NumerPDF 11.21/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

3
SZUMOWSKI Piotr 2004-02-07 Z/4748/17

TAK

111 NumerPDF 12.64/18 MKL 12 Jelenia Góra 2019

4
SOKOŁOWSKI Mariusz 2001-08-05 Z/5637/15

TAK

101 NumerPDF 12.04/18 MKL 12 Jelenia Góra 2019

5
JAROSZ Szymon 2003-09-15 Z/0725/17

TAK

106 NumerPDF 13.33/18 MKL 12 Jelenia Góra 2019

6
KONDERLA Jakub 2002-06-16 Z/1136/16

TAK

121 NumerPDF 11.94/18 KS SMS Szklarska Poręba 2019

7
KUCHCIŃSKI Szymon 2002-03-20 Z/3828/16

TAK

16 NumerPDF 11.41/18 WLKS Wrocław 2019

8
OWCARZ Krystian 2005-04-06 Z/1355/19

TAK

91 NumerPDF GKS Start Długołęka 2019

9
KAWIŃSKI Karol 2003-03-06 Z/2847/17

TAK

44 NumerPDF 12.29/18 GKS Start Długołęka 2019

10
DOMINIAK Daniel 2001-04-10 Z/0817/16

TAK

416 NumerPDF 12.07/18 SL GKS Olsza Olszyna 2019

11
ROJSZCZYK Szymon 2002-09-10 Z/2321/16

TAK

610 NumerPDF 12.09/18 MKS Osa Zgorzelec 2019

12
PTAK Jakub 2000-08-04 Z/3666/15

TAK

101 NumerPDF 12.30/18 UKS Sprint Legnica 2019

13
WAWRZYNIAK Sebastian 2002-02-09 Z/0178/16

TAK

29 NumerPDF 11.65/18 GKS Start Długołęka 2019

14
BRZEZIŃSKI Konrad 2003-09-29 Z/2442/17

TAK

43 NumerPDF 11.71/18 GKS Start Długołęka 2019

15
SZEWCZYK Kamil 2004-06-17 Z/1236/18

TAK

49 NumerPDF 12.75/18 GKS Start Długołęka 2019

16
MIERZWA Karol 2005-10-04 Z/2772/18

TAK

53 NumerPDF GKS Start Długołęka 2019

17
FRĄCKOWIAK Kamil 2003-05-29 Z/3518/18

TAK

70 NumerPDF 12.81/18 GKS Start Długołęka 2019

18
ŻYLUK Jakub 2002-05-22 Z/2240/19

TAK

5 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2019

19
JEŻOWSKI Wiktor 2001-01-05 Z/3307/15

TAK

60 NumerPDF 12.13/18 MKS MOS Wrocław 2019

20
GAŃCZARCZYK Szymon 2004-01-29 Z/2165/18

TAK

57 NumerPDF 12.79/18 MLKS Agros Żary 2019

21
SARGALSKI Szymon 2003-11-01 Z/0130/16

TAK

400 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2019

22
PAWŁOWSKI Bartosz 2006-04-13 Z/3922/17

TAK

400 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2019

23
CHORZĘPA Wojciech 2006-01-23 Z/3927/17

TAK

429 NumerPDF 16.74/17 SL GKS Olsza Olszyna 2019

24
OCHWAT Kamil 2001-07-04 Z/4278/17

TAK

61 NumerPDF 11.82/18 MKS MOS Wrocław 2019

25
SZTEJKOWSKI Damian 1999-03-10 Z/0441/15

TAK

5 NumerPDF 10.56/18 LKS Polkowice 2019

26
SINGH Kewin 2004-01-23 Z/0787/19

TAK

36 NumerPDF 13.22/18 MLKS Agros Żary 2019

27
RADZIMSKI Filip 2003-07-09 Z/0720/17

TAK

44 NumerPDF 12.06/18 MLKS Agros Żary 2019

28
ZIELIŃSKI Wiktor 2004-01-15 Z/2303/19

TAK

1 NumerPDF 13.17/18 MLKS Agros Żary 2019

29
SZAL Szymon 2004-09-15 Z/4592/18

TAK

10 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

30
WIŚNIEWSKI Kryspin 2003-04-21 Z/2586/19

TAK

618 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

31
KIERSKI KACPER 2002-01-25 Z/3527/16

TAK

31 NumerPDF 12.16/18 MLKS Sokół Lubin 2019

 
300 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRUCHOT Dawid 1995-08-24 Z/4507/11

TAK

17 NumerPDF 35.23/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

2
HERBUT Kamil 2002-01-10 Z/1625/16

TAK

34 NumerPDF 38.72/17 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

3
SZUMOWSKI Piotr 2004-02-07 Z/4748/17

TAK

111 NumerPDF 40.71/18 MKL 12 Jelenia Góra 2019

4
SOKOŁOWSKI Mariusz 2001-08-05 Z/5637/15

TAK

101 NumerPDF 38.67/17 MKL 12 Jelenia Góra 2019

5
JAROSZ Szymon 2003-09-15 Z/0725/17

TAK

106 NumerPDF 50.06/17 MKL 12 Jelenia Góra 2019

6
BARSZCZEWSKI Mateusz 2003-08-23 Z/0726/17

TAK

110 NumerPDF 39.74/18 MKL 12 Jelenia Góra 2019

7
PIEKAREK Jakub 2005-02-17 Z/1368/19

TAK

695 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

8
KONDERLA Jakub 2002-06-16 Z/1136/16

TAK

121 NumerPDF 38.54/18 KS SMS Szklarska Poręba 2019

9
KOROŚ Wojciech 2002-05-05 Z/5717/18

TAK

1 NumerPDF 41.94/18 KS SMS Szklarska Poręba 2019

10
OWCARZ Krystian 2005-04-06 Z/1355/19

TAK

91 NumerPDF GKS Start Długołęka 2019

11
WOŹNIAK Maciej 2001-05-07 Z/3122/15

TAK

400 NumerPDF 37.13/16 SL GKS Olsza Olszyna 2019

12
PAWEŁCZYK Maciej 2001-02-15 Z/0693/18

TAK

666 NumerPDF 36.14/18 WLKS Wrocław 2019

13
CIUNEL Olaf 2005-08-11 Z/0435/19

TAK

24 NumerPDF MKS Szerszeń Bogatynia 2019

14
ŁUCZYŃSKI Dominik 2002-10-11 Z/0553/19

TAK

714 NumerPDF WLKS Wrocław 2019

15
LEWANDOWSKI Jan 2002-08-01 Z/0970/17

TAK

504 NumerPDF 39.69/17 WLKS Wrocław 2019

16
KOGUT Andrzej 2001-01-01 Z/1613/15

TAK

8 NumerPDF 37.99/18 WLKS Wrocław 2019

17
GRĄBCZEWSKI Mateusz 2002-03-25 Z/2421/17

TAK

444 NumerPDF 37.75/18 WLKS Wrocław 2019

18
BŁASZCZYK Gaspar 2003-01-23 Z/5360/18

TAK

1 NumerPDF 39.89/18 MKS Osa Zgorzelec 2019

19
PTAK Jakub 2000-08-04 Z/3666/15

TAK

101 NumerPDF 41.91/15 UKS Sprint Legnica 2019

20
BRZEZIŃSKI Konrad 2003-09-29 Z/2442/17

TAK

43 NumerPDF 42.35/17 GKS Start Długołęka 2019

21
MIERZWA Karol 2005-10-04 Z/2772/18

TAK

53 NumerPDF 51.92/18 GKS Start Długołęka 2019

22
KAWIŃSKI Karol 2003-03-06 Z/2847/17

TAK

44 NumerPDF 40.16/18 GKS Start Długołęka 2019

23
SZEWCZYK Kamil 2004-06-17 Z/1236/18

TAK

49 NumerPDF 42.13/18 GKS Start Długołęka 2019

24
FRĄCKOWIAK Kamil 2003-05-29 Z/3518/18

TAK

70 NumerPDF GKS Start Długołęka 2019

25
ARNISTA Jakub 2004-04-22 Z/0381/18

TAK

34 NumerPDF 40.39/18 MKS Szerszeń Bogatynia 2019

26
SARGALSKI Szymon 2003-11-01 Z/0130/16

TAK

400 NumerPDF 42.10/17 SL GKS Olsza Olszyna 2019

27
MISEK Kamil 2002-12-21 Z/3928/17

TAK

494 NumerPDF 39.44/18 SL GKS Olsza Olszyna 2019

28
RADZIMSKI Filip 2003-07-09 Z/0720/17

TAK

44 NumerPDF 39.47/18 MLKS Agros Żary 2019

29
ZIELIŃSKI Wiktor 2004-01-15 Z/2303/19

TAK

1 NumerPDF MLKS Agros Żary 2019

30
GAŃCZARCZYK Szymon 2004-01-29 Z/2165/18

TAK

57 NumerPDF 42.12/18 MLKS Agros Żary 2019

31
WIŚNIEWSKI Kryspin 2003-04-21 Z/2586/19

TAK

618 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

32
KIERSKI KACPER 2002-01-25 Z/3527/16

TAK

31 NumerPDF 38.80/18 MLKS Sokół Lubin 2019

 
600 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WÓJCIK Denis 2002-11-16 Z/0648/16

TAK

32 NumerPDF 1:37.74/16 MKS Szerszeń Bogatynia 2019

2
DOMINIAK Daniel 2001-04-10 Z/0817/16

TAK

416 NumerPDF 1:26.96/18 SL GKS Olsza Olszyna 2019

3
FRANCZAK Mateusz 2004-03-18 Z/3923/17

TAK

436 NumerPDF 1:36.22/18 SL GKS Olsza Olszyna 2019

4
WOLSKI Norbert 2000-08-01 Z/2562/18

TAK

394 NumerPDF UKS Sprint Legnica 2019

5
KOŁBUC Grzegorz 2001-01-22 Z/3667/15

TAK

109 NumerPDF 1:28.67/16 UKS Sprint Legnica 2019

 
1000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SKÓRKA Dominik 2002-11-25 Z/4675/18

TAK

11 NumerPDF 2:44.08/18 KS SMS Szklarska Poręba 2019

2
CZEKAJ Karol 2000-05-12 Z/1752/17

TAK

333 NumerPDF 2:44.94/18 UKS Sprint Legnica 2019

3
BANAŚ Szymon 2004-03-20 Z/1210/18

TAK

100 NumerPDF 2:50.48/18 UKS Sokół Żmigród 2019

4
BONNA Daniel 2002-04-03 Z/3435/16

TAK

88 NumerPDF 3:02.03/18 LKS Górnik Wałbrzych 2019

5
KOCHLEWSKI Wiktor 2003-01-21 Z/0462/17

TAK

63 NumerPDF 2:57.75/18 MKS Piast Lwówek Śląski 2019

6
RUSZKIEWICZ Filip 2001-05-30 Z/2645/15

TAK

418 NumerPDF 2:39.97/18 SL GKS Olsza Olszyna 2019

7
DURTKA Hubert 2005-04-29 Z/0833/19

TAK

21 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

8
SADOWSKI Gabriel 2005-01-01 Z/0664/19

TAK

29 NumerPDF 3:40.13/17 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

9
KONSUR Wiktor 2004-03-07 Z/1366/19

TAK

510 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

10
SKIBIAK Kacper 2000-02-20 Z/2602/15

TAK

351 NumerPDF 2:31.56/18 KS SMS Szklarska Poręba 2019

 
2000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
3000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
5000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ROMANOWSKI Filip 2004-06-06 Z/0732/18

TAK

33 NumerPDF 1.63/18 MKS Szerszeń Bogatynia 2019

2
DURTKA Kacper 2005-04-29 Z/1151/19

TAK

22 NumerPDF 1.40/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

3
HORODECKI Arkadiusz 2002-05-23 Z/2325/16

TAK

605 NumerPDF 1.75/18 MKS Osa Zgorzelec 2019

4
MIŚKÓW Kasjan 2003-10-14 Z/2885/18

TAK

505 NumerPDF 1.60/18 MKS Osa Zgorzelec 2019

5
PAWŁOWSKI Bartosz 2006-04-13 Z/3922/17

TAK

400 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2019

6
FOŁTYN Damian 2005-06-12 Z/1917/19

TAK

1 NumerPDF MLKS Agros Żary 2019

7
WROCZYŃSKI Piotr 2001-02-05 Z/2989/16

TAK

25 NumerPDF MLKS Agros Żary 2019

8
WASILEWICZ Jan 2000-01-09 Z/5741/15

TAK

41 NumerPDF 1.70/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

 
Skok o tyczce mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KACZOR Karol 2001-03-20 Z/1131/15

TAK

26 NumerPDF 3.40/18 MKS Szerszeń Bogatynia 2019

2
KORDASIEWICZ Filip 2002-07-07 Z/3471/16

TAK

525 NumerPDF 3.10/17 MKS Osa Zgorzelec 2019

3
GRUSZECKI Kornel 2003-02-12 Z/0243/17

TAK

49 NumerPDF 3.00/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

4
TURCZYŃSKI Dawid 2001-01-22 Z/4123/15

TAK

628 NumerPDF 3.70/17 MKS Osa Zgorzelec 2019

5
RAKOCZY Kamil 2001-06-25 Z/2159/16

TAK

633 NumerPDF 2.60/18 MKS Osa Zgorzelec 2019

6
KASZCZYC Kornel 2000-04-11 Z/4111/15

TAK

659 NumerPDF 2.90/18 MKS Osa Zgorzelec 2019

7
DURTKA Kacper 2005-04-29 Z/1151/19

TAK

22 NumerPDF 1.80/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

8
MICHNOWSKI Marcel 2001-12-08 Z/5740/15

TAK

32 NumerPDF 3.00/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHORZĘPA Wojciech 2006-01-23 Z/3927/17

TAK

429 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2019

2
WAWRZYNIAK Sebastian 2002-02-09 Z/0178/16

TAK

29 NumerPDF 6.69/17 GKS Start Długołęka 2019

3
CIUNEL Olaf 2005-08-11 Z/0435/19

TAK

24 NumerPDF MKS Szerszeń Bogatynia 2019

4
SINGH Kewin 2004-01-23 Z/0787/19

TAK

36 NumerPDF 5.00/18 MLKS Agros Żary 2019

5
RADZIK Adam 2003-07-26 Z/2815/17

TAK

651 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

6
SZAL Szymon 2004-09-15 Z/4592/18

TAK

10 NumerPDF 5.21/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

7
GAPIŃSKI Mikołaj 2001-05-27 Z/1401/19

TAK

40 NumerPDF 6.04/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

 
Trójskok mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOZAK Marcin 2002-09-30 Z/2187/17

TAK

16 NumerPDF 12.93/18 GKS Start Długołęka 2019

2
RADZIK Adam 2003-07-26 Z/2815/17

TAK

651 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LISOWSKI Norbert 2001-02-16 Z/2287/15

TAK

670 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KANIK Jakub 2002-05-20 Z/3120/15

TAK

87 NumerPDF 17.47 17.47/19 LKS Górnik Wałbrzych 2019

2
KUCZAJ Kamil 2002-10-07 Z/2796/17

TAK

35 NumerPDF 16.43 16.43/19 LKS Górnik Wałbrzych 2019

3
PARTYKA Oskar 2002-03-11 Z/1653/16

TAK

92 NumerPDF 13.39 13.88/18 LKS Górnik Wałbrzych 2019

4
CZEPIEL Grzegorz 2002-03-22 Z/1624/16

TAK

41 NumerPDF 13.02 13.58/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

5
CHABINIAK Paweł 2004-05-10 Z/1296/18

TAK

60 NumerPDF 10.71 10.71/19 MKS Piast Lwówek Śląski 2019

6
MAĆKOWIAK Bartosz 2005-03-03 Z/1154/19

TAK

30 NumerPDF 8.47 8.47/19 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

7
POKŁADEK Piotr 2004-01-31 Z/1406/19

TAK

36 NumerPDF 7.90 7.90/19 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

8
CIEŚLIŃSKI Piotr 2005-09-22 Z/1371/19

TAK

237 NumerPDF MKS Szerszeń Bogatynia 2019

9
CIEŚLIŃSKI Piotr 2005-09-22 Z/1371/19

TAK

237 NumerPDF MKS Szerszeń Bogatynia 2019

10
CIEŚLIŃSKI Piotr 2005-09-22 Z/1371/19

TAK

237 NumerPDF MKS Szerszeń Bogatynia 2019

11
CIEŚLIŃSKI Piotr 2005-09-22 Z/1371/19

TAK

237 NumerPDF MKS Szerszeń Bogatynia 2019

12
CIEŚLIŃSKI Piotr 2005-09-22 Z/1371/19

TAK

237 NumerPDF MKS Szerszeń Bogatynia 2019

13
CIEŚLIŃSKI Piotr 2005-09-22 Z/1371/19

TAK

237 NumerPDF MKS Szerszeń Bogatynia 2019

14
CIEŚLIŃSKI Piotr 2005-09-22 Z/1371/19

TAK

237 NumerPDF MKS Szerszeń Bogatynia 2019

15
CIEŚLIŃSKI Piotr 2005-09-22 Z/1371/19

TAK

237 NumerPDF MKS Szerszeń Bogatynia 2019

16
POPEK Filip 2005-11-17 Z/0666/19

TAK

25 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

17
SOCHA Paweł 2004-05-14 Z/1613/17

TAK

432 NumerPDF 10.35/18 UKS Sprint Legnica 2019

18
CZERWIŃSKI Mateusz 2003-11-22 Z/2816/17

TAK

631 NumerPDF 10.37/18 MKS Osa Zgorzelec 2019

19
KUJAWA Jakub 2004-05-18 Z/4497/18

TAK

43 NumerPDF 10.62/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

20
ZAWROTNIAK Marcin 2002-07-28 Z/2190/17

TAK

682 NumerPDF 13.46/18 MKS Osa Zgorzelec 2019

WARUNKOWO - BADANIA
21
REGUŁA Jan 2004-03-29 Z/1049/18

TAK

33 NumerPDF 9.68/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WROCZYŃSKI Piotr 2001-02-05 Z/2989/16

TAK

25 NumerPDF MLKS Agros Żary 2019

 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KANIK Jakub 2002-05-20 Z/3120/15

TAK

87 NumerPDF 51.52 51.52/19 LKS Górnik Wałbrzych 2019

2
KUCZAJ Kamil 2002-10-07 Z/2796/17

TAK

35 NumerPDF 47.04 47.04/19 LKS Górnik Wałbrzych 2019

3
CZEPIEL Grzegorz 2002-03-22 Z/1624/16

TAK

41 NumerPDF 44.63 45.88/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

4
PARTYKA Oskar 2002-03-11 Z/1653/16

TAK

92 NumerPDF 40.30 40.30/19 LKS Górnik Wałbrzych 2019

5
JÓZEFOWICZ Jakub 2003-01-04 Z/5326/18

TAK

3 NumerPDF 24.90 24.90/19 LKS Polkowice 2019

6
KAWECKI Arkadiusz 2003-07-16 Z/1212/18

TAK

108 NumerPDF UKS Sokół Żmigród 2019

7
GRZYWACZ Jakub 2003-07-30 Z/0680/18

TAK

699 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PRZYBYLSKI Oliwier 2004-04-15 Z/1347/18

TAK

112 NumerPDF 47.33 47.33/19 MKS Osa Zgorzelec 2019

2
WOJCIECHOWSKI Maciej 2004-04-30 Z/0617/18

TAK

94 NumerPDF 44.77 47.35/18 LKS Górnik Wałbrzych 2019

3
POKŁADEK Piotr 2004-01-31 Z/1406/19

TAK

36 NumerPDF 28.93 28.93/19 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

4
BURNIAK Filip 2004-04-10 Z/4495/18

TAK

41 NumerPDF 27.19/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

5
CIEŚLIŃSKI Piotr 2005-09-22 Z/1371/19

TAK

237 NumerPDF MKS Szerszeń Bogatynia 2019

6
CIEŚLIŃSKI Piotr 2005-09-22 Z/1371/19

TAK

237 NumerPDF MKS Szerszeń Bogatynia 2019

7
CIEŚLIŃSKI Piotr 2005-09-22 Z/1371/19

TAK

237 NumerPDF MKS Szerszeń Bogatynia 2019

8
REGUŁA Jan 2004-03-29 Z/1049/18

TAK

33 NumerPDF 29.64/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

 
Rzut młotem M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LISOWSKI Norbert 2001-02-16 Z/2287/15

TAK

670 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

 
Rzut młotem M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BURNIAK Filip 2004-04-10 Z/4495/18

TAK

41 NumerPDF 23.72/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

2
MAĆKOWIAK Bartosz 2005-03-03 Z/1154/19

TAK

30 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

3
CZERWIŃSKI Mateusz 2003-11-22 Z/2816/17

TAK

631 NumerPDF 34.31/18 MKS Osa Zgorzelec 2019

4
KUJAWA Jakub 2004-05-18 Z/4497/18

TAK

43 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

5
GOŁĘBIOWSKI Konrad 2003-05-23 Z/4340/18

TAK

13 NumerPDF 25.59/18 MKS Osa Zgorzelec 2019

6
ZAWROTNIAK Marcin 2002-07-28 Z/2190/17

TAK

682 NumerPDF 56.02/18 MKS Osa Zgorzelec 2019

WARUNKOWO - BADANIA
7
POLOWY Klaudiusz 2003-12-25 Z/4336/18

TAK

17 NumerPDF 31.93/18 MKS Osa Zgorzelec 2019

8
PRZYBYLSKI Oliwier 2004-04-15 Z/1347/18

TAK

112 NumerPDF 20.18/18 MKS Osa Zgorzelec 2019

9
GRZYWACZ Jakub 2003-07-30 Z/0680/18

TAK

699 NumerPDF 39.12/18 MKS Osa Zgorzelec 2019

 
Rzut oszczepem M U20 (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOMARNICKI Jan 2001-01-14 Z/2348/16

TAK

3 NumerPDF 52.32 52.32/19 LKS Polkowice 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
WASILEWICZ Jan 2000-01-09 Z/5741/15

TAK

41 NumerPDF 39.38/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JĘDRZEJCZYK Tomasz 2002-07-03 Z/1037/16

TAK

665 NumerPDF 56.38 56.38/19 MKS Osa Zgorzelec 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
POKRZYK Szymon 2003-06-12 Z/4337/18

TAK

652 NumerPDF 38.38 38.38/19 MKS Osa Zgorzelec 2019

3
NOWAK Mikołaj 2003-08-14 Z/0241/17

TAK

44 NumerPDF 34.20 34.20/19 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

4
BIŻECKI Patryk 2003-06-06 Z/1047/18

TAK

39 NumerPDF 31.14 31.14/19 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

5
JAKUBIK Aleksander 2003-03-11 Z/0373/16

TAK

99 NumerPDF UKS Sokół Żmigród 2019

6
JASTRZĘBSKI Dawid 2002-01-13 Z/0179/16

TAK

19 NumerPDF 49.96/18 GKS Start Długołęka 2019

 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WOJCIECHOWSKI Maciej 2004-04-30 Z/0617/18

TAK

94 NumerPDF 40.25 40.25/19 LKS Górnik Wałbrzych 2019

2
POPEK Filip 2005-11-17 Z/0666/19

TAK

25 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

3
CHORZĘPA Paweł 2004-06-17 Z/3921/17

TAK

435 NumerPDF 31.60/18 SL GKS Olsza Olszyna 2019

 
110 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KACZOR Karol 2001-03-20 Z/1131/15

TAK

26 NumerPDF MKS Szerszeń Bogatynia 2019

2
RAKOCZY Kamil 2001-06-25 Z/2159/16

TAK

633 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

3
KASZCZYC Kornel 2000-04-11 Z/4111/15

TAK

659 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

4
GAPIŃSKI Mikołaj 2001-05-27 Z/1401/19

TAK

40 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

 
110 m ppł M U18 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ROJSZCZYK Szymon 2002-09-10 Z/2321/16

TAK

610 NumerPDF 14.98/18 MKS Osa Zgorzelec 2019

2
KORDASIEWICZ Filip 2002-07-07 Z/3471/16

TAK

525 NumerPDF 17.20/18 MKS Osa Zgorzelec 2019

3
BŁASZCZYK Gaspar 2003-01-23 Z/5360/18

TAK

1 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

4
GRUSZECKI Kornel 2003-02-12 Z/0243/17

TAK

49 NumerPDF 21.20/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

5
MIŚKÓW Kasjan 2003-10-14 Z/2885/18

TAK

505 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

 
110 m ppł M U16 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna