Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Województwa w Biegach Przełajowych
STARGARD, 14.03.2020
 
1 km przełaje K dzieci
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHRYPO Alicja 2007-09-02 Z/1610/18

TAK

44 NumerPDF MKS Junior Złocieniec 2020

2
GRZESZCZUK Maja 2007-10-12 Z/1297/20

TAK

26 NumerPDF MKS Junior Złocieniec 2020

3
PIEC Tola 2008-10-06 Z/3807/19

TAK

7 NumerPDF LŁKB Trucht Łobez 2020

4
MIELCAREK Maja 2007-02-28 Z/1549/19

TAK

36 NumerPDF LŁKB Trucht Łobez 2020

5
ORGANKA Zuzanna 2007-10-12 Z/1550/19

TAK

13 NumerPDF LŁKB Trucht Łobez 2020

6
KŁOSOWSKA Judyta 2007-01-02 Z/5125/19

TAK

10 NumerPDF MKP Szczecinek 2020

7
BRODZIŃSKA Oliwia 2008-11-28 Z/1547/19

TAK

18 NumerPDF LŁKB Trucht Łobez 2020

8
WIERZBICKA Sandra 2007-11-02 Z/3778/19

TAK

67 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2020

9
JASKÓLSKA Julia 2007-05-14 Z/0126/20

TAK

11 NumerPDF UKS Barnim Goleniów 2020

10
TROJANOWSKA Hanna 2008-11-01 Z/1625/20

TAK

82 NumerPDF UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2020

11
URBAŃSKA Natalia 2007-12-13 Z/2682/18

TAK

167 NumerPDF MKS Olimp Łobez 2020

12
GADZIŃSKA-TOMASZEWSKA Aniela 2007-10-22 Z/1632/20

TAK

153 NumerPDF MKS Olimp Łobez 2020

13
WĄSOWSKA Zuzanna 2007-01-17 Z/0130/20

TAK

24 NumerPDF UKS Barnim Goleniów 2020

14
ŁEBIŃSKA Lena 2007-01-08 Z/0127/20

TAK

13 NumerPDF UKS Barnim Goleniów 2020

15
SZONDELMAJER Maja 2008-01-02 Z/1703/18

TAK

712 NumerPDF MKP Myślibórz 2020

16
PAŻONTKA Jagoda 2007-06-19

99 NumerPDF LLKS Pomorze Stargard 2020

 
1.5 km przełaje K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZACHEWICZ Joanna 2004-07-24 Z/1979/19

2019

51 NumerPDF MKS Junior Złocieniec 2020

2
KOT Roksana 2004-10-03 Z/1618/18

2019

31 NumerPDF MKS Junior Złocieniec 2020

3
SŁOBODA Aleksandra 2003-05-08 Z/1323/19

TAK

712 NumerPDF KMKL Sztorm Kołobrzeg 2020

4
KUREK Ewelina 2004-11-30 Z/2625/18

TAK

17 NumerPDF LŁKB Trucht Łobez 2020

5
BARANEK Aleksandra 2004-01-23 Z/1559/19

2019

6 NumerPDF MKP Szczecinek 2020

6
ULASZEWSKA Alicja 2003-08-11 Z/2820/16

TAK

60 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2020  ZKN 

7
MUSIELAK Jagoda 2004-05-24 Z/1944/19

TAK

60 NumerPDF PK MKS Juvenia Puszczykowo 2020

8
SZCZEPANIAK Paulina 2003-11-04 Z/1080/18

TAK

305 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020

 
1.5 km przełaje K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PERWENIS Gabriela 2006-09-10 Z/4424/19

2019

35 NumerPDF MKL Szczecin 2020

2
PORADOWSKA Aleksandra 2005-02-08 Z/1197/20

TAK

367 NumerPDF KMKL Sztorm Kołobrzeg 2020

3
MUSIAŁ Zuzanna 2006-01-11 Z/1196/20

TAK

362 NumerPDF KMKL Sztorm Kołobrzeg 2020

4
FOLTYNIEWICZ Hanna 2006-04-27 Z/1850/20

TAK

11 NumerPDF MKP Szczecinek 2020

5
GURAL Anna 2006-01-11 Z/3806/19

TAK

32 NumerPDF LŁKB Trucht Łobez 2020

6
MATUŁA Nikola 2006-08-06 Z/1546/19

TAK

34 NumerPDF LŁKB Trucht Łobez 2020

7
SKROBANEK Zofia 2005-02-16 Z/1561/19

TAK

3 NumerPDF MKP Szczecinek 2020

8
KONDRATIUK Zuzanna 2005-01-16 Z/3086/17

TAK

119 NumerPDF UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2020

9
SMOŁUCH Alicja 2006-12-21 Z/0110/20

TAK

63 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2020

10
RADAWIEC Oliwia 2006-04-16 Z/4917/19

TAK

69 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2020

11
WOJSZKO Oliwia 2006-03-29 Z/4849/19

TAK

60 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2020

12
CHATŁAS Magdalena 2005-07-01 Z/4902/18

TAK

66 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2020

13
NIEWCZAS Aleksandra 2006-04-26 Z/0373/19

TAK

25 NumerPDF UKS Barnim Goleniów 2020  ROSU 

14
SZONDELMAJER Zuzanna 2005-11-18 Z/1704/18

TAK

94 NumerPDF MKP Myślibórz 2020

15
RYDULKIEWICZ Klaudia 2006-03-01 Z/1835/20

TAK

173 NumerPDF LKLA Krokus Astromal Leszno 2020

16
MATWIEJ Oliwia 2005-05-19 Z/3296/19

2019

106 NumerPDF MLKS Lubusz Barlinek 2020

17
CICHOCKA Julia 2006-10-29 Z/3085/17

TAK

117 NumerPDF UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2020

18
ZDANOWSKA Amelia 2005-10-27 Z/5052/19

2019

98 NumerPDF LLKS Pomorze Stargard 2020

19
PAWŁOW Anna 2006-06-08

90 NumerPDF LLKS Pomorze Stargard 2020

20
KUCHARSKA Magdalena 2006-03-24

97 NumerPDF LLKS Pomorze Stargard 2020

21
GRĄBCZEWSKA Hanna 2006-09-12 Z/2797/19

TAK

68 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2020

 
2 km przełaje K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MALAK Łucja 2002-04-26 Z/1577/17

TAK

46 NumerPDF MKL Szczecin 2020  ZKN 

2
KOPEĆ Natalia 2001-10-31 Z/1152/18

TAK

71 NumerPDF PK MKS Juvenia Puszczykowo 2020

3
KOPEĆ Julia 2001-10-31 Z/1153/18

TAK

70 NumerPDF PK MKS Juvenia Puszczykowo 2020

 
2 km przełaje K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DROŻDŻEWSKA Paulina 2003-12-08 Z/0509/19

TAK

62 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2020

2
CHOCIANOWSKA Hanna 2004-09-19 Z/2453/17

2019

5 NumerPDF LKLA Krokus Astromal Leszno 2020

3
RUNKA Laura 2004-08-20 Z/0255/16

TAK

115 NumerPDF KS Energetyk Poznań 2020

4
WOJTKOWIAK Wiktoria 2003-06-12 Z/1891/19

TAK

118 NumerPDF KS Energetyk Poznań 2020  ZKN 

5
MARTYNOWICZ Wiktoria 2003-03-12 Z/2821/16

TAK

64 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2020

6
WICZKOWSKA Julia 2004-02-14 Z/0930/18

TAK

60 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2020  ZKN 

7
KUJAWA Julia 2003-03-18 Z/0701/19

TAK

116 NumerPDF KS Energetyk Poznań 2020

 
2.5 km przełaje K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SKROBANEK Hanna 2005-02-16 Z/1560/19

TAK

2 NumerPDF MKP Szczecinek 2020

2
GOŃCZAR Izabella 2006-06-15 Z/3287/19

2019

674 NumerPDF KMKL Sztorm Kołobrzeg 2020

3
SZULC Dominika 2005-10-25 Z/0934/18

TAK

61 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2020

4
SERAFIN Karolina 2005-05-25 Z/0977/19

TAK

61 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2020

5
LUCHCIŃSKA Martyna 2005-06-07 Z/5155/18

TAK

67 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2020

6
LASZKIEWICZ Julia 2005-10-23 Z/0145/19

TAK

27 NumerPDF UKS Barnim Goleniów 2020  ROSU 

7
BUKAŁA Zuzanna 2006-07-29 Z/0123/20

TAK

21 NumerPDF UKS Barnim Goleniów 2020

 
3 km przełaje kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GULCZYŃSKA Natalia 1997-01-31 Z/1234/13

TAK

490 NumerPDF MKL Szczecin 2020

 
3 km przełaje K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WOŹNIAK Joanna 2001-06-07 Z/4761/19

TAK

81 NumerPDF MKL Szczecin 2020

2
WAWRZYNIAK Oliwia 2002-07-15 Z/0256/16

TAK

151 NumerPDF KS Energetyk Poznań 2020  ZKN 

 
1.5 km przełaje M dzieci
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JAROSZ Antoni 2007-02-14 Z/1615/18

TAK

39 NumerPDF MKS Junior Złocieniec 2020

2
SZCZECIŃSKI Karol 2007-05-08 Z/1977/19

TAK

53 NumerPDF MKS Junior Złocieniec 2020

3
TROJAK Jakub 2008-06-21 Z/1220/20

TAK

13 NumerPDF SKS Wilki Koszalin 2020

4
KOWAL Tomasz 2008-03-14 Z/1832/20

TAK

3 NumerPDF LŁKB Trucht Łobez 2020

5
NARKIEWICZ Miłosz 2008-10-29 Z/1624/20

TAK

81 NumerPDF UKS Arbod Dobra Nowogardzka 2020

6
PALONKA Oliwier 2008-10-09 Z/1634/20

TAK

164 NumerPDF MKS Olimp Łobez 2020

7
GULBINOWICZ Antoni 2007-03-06 Z/0124/20

TAK

41 NumerPDF UKS Barnim Goleniów 2020

8
PAWLAK Kajetan 2007-05-02 Z/1856/20

TAK

914 NumerPDF MKP Myślibórz 2020

9
PAWLAK Jakub 2008-12-25 Z/1855/20

TAK

913 NumerPDF MKP Myślibórz 2020

10
LISIECKI Maxymilian 2007-01-10 Z/1326/19

TAK

157 NumerPDF MKP Myślibórz 2020

11
GUZIKIEWICZ Antoni 2007-03-19 Z/0125/20

TAK

42 NumerPDF UKS Barnim Goleniów 2020

12
SZUSTAK Alan 2007-10-16 Z/0111/20

TAK

66 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2020

13
MAJEWSKI Patryk 2008-03-14

99 NumerPDF LLKS Pomorze Stargard 2020

14
DZIKI Paweł 2007-01-16

90 NumerPDF LLKS Pomorze Stargard 2020

15
DARAŻ Mikołaj 2008-01-06

10 NumerPDF LLKS Pomorze Stargard 2020

 
2 km przełaje M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMIELARZ Jakub 2002-09-04 Z/0692/19

TAK

320 NumerPDF PK KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020  ZKN 

 
2 km przełaje M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBOSZ Michał 2004-02-27 Z/4949/18

TAK

11 NumerPDF KL Bałtyk Koszalin 2020

2
BRYKCZYŃSKI Filip 2004-03-23 Z/4430/19

TAK

70 NumerPDF MKL Szczecin 2020

3
JASIŃSKI Jakub 2003-05-25 Z/4280/17

TAK

395 NumerPDF KMKL Sztorm Kołobrzeg 2020

4
JĘDRZEJAK Wiktor 2003-08-16 Z/2475/17

TAK

70 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2020  ZKN 

5
ZIOBROWSKI Filip 2004-07-08 Z/3297/19

2019

107 NumerPDF MLKS Lubusz Barlinek 2020

6
BESZTERDA Jakub 2003-12-02 Z/4948/18

TAK

2 NumerPDF KL Bałtyk Koszalin 2020

7
NOWAK Wiktor 2004-12-07 Z/4535/19

2019

98 NumerPDF LLKS Pomorze Stargard 2020

8
DYGAS Michał 2004-01-03 Z/2995/19

TAK

490 NumerPDF ULKS Tychowo 2020

9
PODSTAWKA Aleksander 2004-05-10

72 NumerPDF ULKS Tychowo 2020

 
2 km przełaje M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KŁAK Mateusz 2005-12-19 Z/1651/19

2019

62 NumerPDF SKS Unia Swarzędz 2020

2
BOGUSZ Jędrzej 2006-08-02 Z/1325/19

TAK

711 NumerPDF MKP Myślibórz 2020

3
KOZIEŁ Sebastian 2005-05-13 Z/1771/20

TAK

103 NumerPDF KB Dziesiątka Białogard 2020

4
GRABSKI Antoni 2006-03-14 Z/1770/20

TAK

102 NumerPDF KB Dziesiątka Białogard 2020

5
MADEJ Mateusz 2006-04-15 Z/3889/19

2019

2 NumerPDF KL Bałtyk Koszalin 2020

6
MIELCAREK Karol 2005-07-04 Z/1548/19

TAK

14 NumerPDF LŁKB Trucht Łobez 2020

7
POLEHOŃSKI Tomasz 2006-01-31 Z/1562/19

TAK

3 NumerPDF MKP Szczecinek 2020

8
RYBKA Piotr 2006-04-11 Z/3298/19

TAK

65 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2020

9
CACH Hubert 2005-09-26 Z/4305/19

2019

203 NumerPDF KL Iskra Białogard 2020  ROSU 

10
WOJSZ Filip 2006-04-12 Z/5068/19

TAK

166 NumerPDF MKS Olimp Łobez 2020

11
JAKUBIK Bartosz 2006-01-19 Z/4188/19

TAK

69 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2020

12
CIERESZKO Alan 2006-04-17 Z/4231/18

TAK

62 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2020

13
SZUBERT Maciej 2006-06-13 Z/0012/20

23 NumerPDF UKS Barnim Goleniów 2020

14
WOŹNIAK Michał 2006-08-16 Z/1194/20

TAK

370 NumerPDF KMKL Sztorm Kołobrzeg 2020

15
PIĄTEK Alan 2006-02-25 Z/1154/20

TAK

68 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2020

16
BIAŁAS Szymon 2005-01-13 Z/1521/18

TAK

15 NumerPDF UKS Barnim Goleniów 2020  ROSU 

17
PIEC Leon 2006-09-11 Z/1831/20

TAK

21 NumerPDF LŁKB Trucht Łobez 2020

18
ZDRZENICKI Kornel 2006-04-22 Z/1707/18

TAK

705 NumerPDF MKP Myślibórz 2020

19
LEWANDOWSKI Aleksander 2006-12-24 Z/1701/18

TAK

146 NumerPDF MKP Myślibórz 2020

20
REMBECKI Arkadiusz 2005-01-28 Z/1650/19

2019

66 NumerPDF SKS Unia Swarzędz 2020

21
GIL Gracjan 2005-04-06 Z/1612/18

TAK

41 NumerPDF MKS Junior Złocieniec 2020

22
RZESIOWSKI Wojciech 2006-07-28 Z/5051/19

2019

94 NumerPDF LLKS Pomorze Stargard 2020

 
3 km przełaje M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BACZYŃSKI Michał 2002-08-09 Z/1219/20

TAK

368 NumerPDF KMKL Sztorm Kołobrzeg 2020

2
TRACZ Jakub 2001-08-31 Z/0732/15

TAK

142 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2020  ZKN 

3
MURKOWSKI Wiktor 2002-09-11 Z/0923/16

TAK

140 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2020

4
PRZYBYLAK Tomasz 2001-02-07 Z/0711/15

TAK

141 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2020  ZKN 

5
GADOMSKI Paweł 2002-07-12 Z/0311/16

TAK

65 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2020  ZKN 

6
KASPROWICZ Adam 2001-01-08 Z/5019/15

TAK

39 NumerPDF KL Bałtyk Koszalin 2020  ZKN   SKN 

7
MATYJA Kamil 2002-09-11 Z/1807/18

TAK

158 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2020

 
3 km przełaje M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KUŁDO Jakub 2003-06-29 Z/1575/18

TAK

165 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2020

2
JAKUBOWSKI Jan 2004-04-27 Z/4942/18

2019

717 NumerPDF KMKL Sztorm Kołobrzeg 2020  ZKN 

3
MATWIEJ Miłosz 2003-05-08 Z/2799/17

2019

101 NumerPDF MLKS Lubusz Barlinek 2020

4
ADAMCZAK Kacper 2003-01-25 Z/1073/18

TAK

300 NumerPDF PK KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020  ZKN 

5
SZACHNOWSKI Jakub 2004-08-14 Z/0931/18

TAK

64 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2020

6
KOWALSKI Maciej 2003-07-24 Z/0605/18

TAK

139 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2020  ZKN 

7
TWARDOŃ Szymon 2004-02-20 Z/4315/19

TAK

112 NumerPDF KS Energetyk Poznań 2020

8
PODLEWSKI Joshua 2003-08-11 Z/3808/17

TAK

168 NumerPDF KS Energetyk Poznań 2020

9
SOKOŁOWSKI Kamil 2004-01-27 Z/1110/17

TAK

111 NumerPDF KS Energetyk Poznań 2020  ZKN 

10
DĄBKOWSKI Maciej 2004-03-04 Z/1564/19

2019

2 NumerPDF MKP Szczecinek 2020

 
3 km przełaje M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SKRZYPCZAK Jakub 2006-10-11 Z/1505/20

TAK

85 NumerPDF UKS Jedynka Gostyń 2020

2
PIETRASZKO Marcel 2005-11-25 Z/1195/20

TAK

366 NumerPDF KMKL Sztorm Kołobrzeg 2020

3
ŁUKACZEWSKI Jan 2006-01-21 Z/1152/20

TAK

64 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2020

4
OSSOLIŃSKI Mateusz 2006-11-11 Z/0109/20

TAK

63 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2020

5
OGONOWSKI Filip 2005-06-02 Z/1717/18

TAK

70 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2020

 
4 km przełaje mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRCZAK Krzysztof 2000-05-30 Z/1710/20

TAK

419 NumerPDF LKS Sana Kościan 2020

2
MAĆKOWIAK Wiktor 1999-12-09 Z/0863/15

TAK

154 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2020

3
BOSY Daniel 1989-02-16 Z/1451/11

TAK

411 NumerPDF LKS Sana Kościan 2020