Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenia kandydatów do Kadry Wojewódzkiej U16 woj.podlaskiego 2020
BIAŁYSTOK, 31.01.2020
 
100 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BOGUSZEWSKA Klaudia 2005-04-03 Z/4815/19

TAK

777 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2020  ROSU 

2
ROGOWSKA Gabriela 2006-01-10 Z/5609/19

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2020  ROSU 

3
POSKROBKO Dominika 2005-12-23 Z/1965/19

TAK

785 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2020  ROSU 

4
GUGNOWSKA Natalia 2006-01-06 Z/0142/20

TAK

31 NumerPDF LUKS Hańcza Suwałki 2020  ROSU 

 
300 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GRABOWSKA Wiktoria 2005-02-18 Z/4612/19

2019

985 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020  ROSU 

2
NAREWSKA Amelia 2006-05-28 Z/1028/19

2019

992 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020

3
KRAJEWSKA Emilia 2005-07-29 Z/5241/19

2019

23 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020

4
KOZŁOWSKA Amelia 2005-06-16 Z/5268/19

2019

21 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020

5
PEZOWICZ Weronika 2005-02-10 Z/0518/19

TAK

783 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2020  ROSU 

6
HAPONIK Paulina 2005-05-22 Z/1332/18

TAK

194 NumerPDF UKS Technik Augustów 2020  ROSU 

7
GRZESIUKIEWICZ Dominika 2006-07-17 Z/5466/19

TAK

196 NumerPDF UKS Technik Augustów 2020

8
ZIEMKIEWICZ Aleksandra 2006-02-18 Z/1029/19

2019

992 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020

 
600 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SALIK Oliwia 2006-07-24 Z/1291/19

TAK

194 NumerPDF 1:56.12 1:56.12/19 UKS Technik Augustów 2020

2
BOGDANOWICZ Aneta 2006-06-16 Z/4892/19

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2020  ROSU 

3
BORUSIEWICZ Amelia 2005-06-09 Z/5670/18

2019

993 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020  ROSU 

4
WNOROWSKA Wiktoria 2005-12-30 Z/0409/20

TAK

993 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020

5
FERENC Amelia 2006-11-27 Z/0415/20

TAK

991 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020

6
NOSKOWICZ Maja 2005-01-31 Z/0445/19

TAK

795 NumerPDF KS Parkiet Hajnówka 2020

7
KARWOWSKA Maja 2005-03-09 Z/4894/19

2019

779 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2020

8
SIMONIENKO Julia 2005-01-13 Z/5014/18

TAK

200 NumerPDF UKS Technik Augustów 2020  ROSU 

9
ZARĘBA Oliwia 2006-02-09 Z/4998/18

2019

999 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020

10
KOSZEWSKA Dominika 2005-12-09 Z/0678/19

TAK

192 NumerPDF UKS Technik Augustów 2020  ROSU 

11
CHOJNOWSKA Paulina 2005-09-19 Z/0670/19

TAK

10 NumerPDF LKS Narew Kurpiewski Łomża 2020

 
1000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DULEWICZ Aleksandra 2005-01-18 Z/2308/19

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2020  ROSU 

2
HUBERT Maja 2006-01-23 Z/4611/19

TAK

792 NumerPDF KS Parkiet Hajnówka 2020

3
CIUKSZO Agnieszka 2006-04-03 Z/1129/20

TAK

992 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020

4
MARCISZEWSKA Klaudia 2005-12-15 Z/2313/19

TAK

779 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2020  ROSU 

5
DRAPCZUK Karolina 2005-06-19 Z/3862/19

TAK

194 NumerPDF UKS Technik Augustów 2020  ROSU 

6
MURAWSKA Julia 2006-05-06 Z/1324/19

TAK

190 NumerPDF UKS Technik Augustów 2020

7
BANAŚ Wiktoria 2005-05-19 Z/5660/18

TAK

193 NumerPDF UKS Technik Augustów 2020  ROSU 

8
ZYSK Róża 2006-09-07 Z/1030/19

2019

998 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020

9
JARMOSZKO Gabriela 2006-06-10 Z/0478/20

TAK

534 NumerPDF GOKSiT Suchowola 2020  ROSU 

 
2000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PONIATOWSKA Natalia 2005-10-27 Z/1967/19

TAK

778 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2020

 
Skok wzwyż K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WASILEWSKA Emilia 2006-01-29 Z/5613/19

TAK

15 NumerPDF 1.45 1.45/19 LUKS Hańcza Suwałki 2020  ROSU 

2
KARWOWSKA Kamila 2006-06-23 Z/0740/20

TAK

632 NumerPDF LKS Narew Kurpiewski Łomża 2020

3
SZCZODRUCH Gabriela 2006-05-01 Z/0136/20

TAK

32 NumerPDF LUKS Hańcza Suwałki 2020  ROSU 

4
NIEWIAROWSKA Maja 2005-10-07 Z/5038/19

TAK

5 NumerPDF 1.25/17 LUKS Hańcza Suwałki 2020  ROSU 

5
KACHNOWSKA Natalia 2006-01-19 Z/1692/19

TAK

11 NumerPDF 1.40/19 LUKS Hańcza Suwałki 2020  ROSU 

 
Skok o tyczce K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
NAPIÓRKOWSKA Agnieszka 2005-02-05 Z/4558/19

2019

995 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020

2
BUKS Gabriela 2005-05-13 Z/5244/19

2019

994 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020

3
ŁOMOTOWSKA Monika 2006-03-05 Z/0738/20

TAK

40 NumerPDF LKS Narew Kurpiewski Łomża 2020

4
ŻOCHOWSKA Zuzanna 2005-06-18 Z/5178/19

2019

999 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020

5
DYDZIŃSKA Nadia 2006-05-13 Z/5612/19

TAK

11 NumerPDF LUKS Hańcza Suwałki 2020  ROSU 

 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CWALINA Angelika 2006-07-13 Z/0741/20

TAK

36 NumerPDF LKS Narew Kurpiewski Łomża 2020

2
KARWOWSKA Julia 2006-10-07 Z/0739/20

TAK

23 NumerPDF LKS Narew Kurpiewski Łomża 2020

3
TYMIŃSKA Natalia 2005-03-01 Z/0985/19

2019

882 NumerPDF 10.74/19 UKS Liceum sportowe Łomża 2020

4
SKIBICKA Aleksandra 2005-08-26 Z/0601/20

TAK

518 NumerPDF 8.22/19 GOKSiT Suchowola 2020  ROSU 

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SKIBICKA Aleksandra 2005-08-26 Z/0601/20

TAK

518 NumerPDF GOKSiT Suchowola 2020  ROSU 

 
Rzut młotem K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
RADZAJEWSKA Julia 2005-10-05 Z/5293/19

TAK

775 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2020  ROSU 

 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
IWANOW Amelia 2005-06-03 Z/0675/19

TAK

197 NumerPDF UKS Technik Augustów 2020  ROSU 

 
3 km chód K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
80 m pł K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTONOWICZ Dominika 2005-08-07 Z/0448/19

TAK

785 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2020  ROSU 

2
ZUBRZYCKA Dominika 2005-10-26 Z/0453/19

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2020  ROSU 

3
MARCINKIEWICZ Julia 2006-05-09 Z/1693/19

TAK

12 NumerPDF LUKS Hańcza Suwałki 2020  ROSU 

4
SAWICKA Kinga 2006-08-15 Z/0600/20

TAK

515 NumerPDF GOKSiT Suchowola 2020  ROSU 

5
MACHELSKA Weronika 2005-12-11 Z/1966/19

TAK

775 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2020  ROSU 

 
200 m pł kobiet U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KALINOWSKA Kamila 2005-06-15 Z/0447/19

TAK

776 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2020  ROSU 

2
OSTAPOWICZ Angelika 2005-02-15 Z/5012/18

TAK

191 NumerPDF UKS Technik Augustów 2020  ROSU 

3
SAWICKA Kinga 2006-08-15 Z/0600/20

TAK

515 NumerPDF GOKSiT Suchowola 2020  ROSU 

 
100 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JAGIELSKI Kacper 2005-03-20 Z/4659/18

2019

996 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020  ROSU 

2
ROGIŃSKI Bartosz 2006-05-04 Z/0407/20

TAK

993 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020

3
DMOCHOWSKI Bartosz 2006-06-10 Z/0410/20

TAK

992 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020

4
ŁAPIŃSKI Jakub 2006-04-30 Z/4929/19

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2020  ROSU 

5
NAZARUK Paweł 2005-08-24 Z/0806/20

TAK

796 NumerPDF KS Parkiet Hajnówka 2020

6
GAWĘDZKI Mateusz 2005-05-06 Z/0390/20

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2020  ROSU 

 
300 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DĘBOWSKI Szymon 2005-04-13 Z/4930/19

TAK

779 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2020  ROSU 

2
RAKUS Konrad 2006-05-27 Z/0419/20

TAK

523 NumerPDF GOKSiT Suchowola 2020  ROSU 

3
BAGIŃSKI Piotr 2005-03-11 Z/4996/18

2019

986 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020  ROSU 

 
600 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
HRYNIEWICKI Łukasz 2005-05-24 Z/4893/19

TAK

781 NumerPDF 1:33.54 1:33.54/19 KS Podlasie Białystok 2020  ROSU 

2
KRAJEWKI Szymon 2006-06-28 Z/1027/19

2019

992 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020

3
PRAWDZIK Wiktor 2006-02-02 Z/5467/19

TAK

197 NumerPDF UKS Technik Augustów 2020

4
SZLAUŻYS Ernest 2006-06-12 Z/0141/20

TAK

43 NumerPDF LUKS Hańcza Suwałki 2020  ROSU 

 
1000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCEWICZ Szymon 2005-11-28 Z/4891/19

TAK

780 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2020  ROSU 

2
BUZUN Adam 2005-09-14 Z/2447/19

TAK

782 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2020

3
JAMIOŁKOWSKI Jakub 2005-01-14 Z/4997/18

2019

984 NumerPDF 3:18.61/19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020

4
KUCHARSKI Bartosz 2005-04-26 Z/2471/19

2019

992 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020

5
TOMCZAK Stanisław 2005-02-13 Z/2459/19

2019

999 NumerPDF 3:39.96/17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020

6
JAKUCEWICZ Bartosz 2005-05-15 Z/0677/19

TAK

196 NumerPDF UKS Technik Augustów 2020  ROSU 

7
BRODOWSKI Sasha 2005-02-12 Z/3879/19

TAK

5 NumerPDF LUKS Hańcza Suwałki 2020  ROSU 

8
KONOPKA Adam 2005-08-02 Z/0671/19

TAK

11 NumerPDF LKS Narew Kurpiewski Łomża 2020

9
PRUSINOWSKI Adam 2005-01-26 Z/0673/19

TAK

631 NumerPDF LKS Narew Kurpiewski Łomża 2020

 
2000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAKIER Michał 2005-09-28 Z/4780/19

TAK

785 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2020  ROSU 

2
BZINKIEWICZ Kacper 2005-04-12 Z/0986/19

TAK

783 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2020  ROSU 

3
LEWICKI Adam 2005-07-01 Z/5336/19

TAK

779 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2020  ROSU 

4
TARANTA Jakub 2005-04-30 Z/2311/19

TAK

776 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2020  ROSU 

5
BIEDRYCKI Mateusz 2006-08-12 Z/0820/20

TAK

797 NumerPDF KS Parkiet Hajnówka 2020

 
Skok wzwyż M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MOCARSKI Jakub 2005-02-11 Z/4782/19

TAK

638 NumerPDF LKS Narew Kurpiewski Łomża 2020

2
KURZYNA Maciej 2005-08-14 Z/1963/19

TAK

781 NumerPDF 1.55/19 KS Podlasie Białystok 2020  ROSU 

3
POPOWSKI Piotr 2005-12-20 Z/0451/19

TAK

780 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2020  ROSU 

 
Skok o tyczce M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALEWSKI Dawid 2005-03-10 Z/4781/19

TAK

646 NumerPDF LKS Narew Kurpiewski Łomża 2020

2
KRYSTOWCZYK Mateusz 2005-08-28 Z/0672/19

TAK

12 NumerPDF LKS Narew Kurpiewski Łomża 2020

 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BOJARZYŃSKI Mateusz 2005-04-13 Z/0417/20

TAK

513 NumerPDF 11.71 11.71/19 GOKSiT Suchowola 2020  ROSU 

2
ZAKRZEWSKI Michał 2005-05-06 Z/0391/20

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2020  ROSU 

 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZYMANIAK Mateusz 2005-02-28 Z/4302/19

2019

880 NumerPDF UKS Liceum sportowe Łomża 2020

2
PIETRASZKO Szymon 2005-07-15 Z/4613/19

TAK

784 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2020  ROSU 

3
BOJARZYŃSKI Mateusz 2005-04-13 Z/0417/20

TAK

513 NumerPDF GOKSiT Suchowola 2020  ROSU 

 
Rzut młotem M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOSSAKOWSKI Oskar 2005-06-26 Z/3881/19

2019

881 NumerPDF UKS Liceum sportowe Łomża 2020

2
WOŁYNIEC Dawid 2005-01-18 Z/5007/19

2019

997 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020

 
5 km chód M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U16 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
RAKUS Konrad 2006-05-27 Z/0419/20

TAK

523 NumerPDF GOKSiT Suchowola 2020  ROSU 

 
200 m pł mężczyzn U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PORUCZNIK Łukasz 2005-06-24 Z/0984/19

2019

984 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020

2
POPŁAWSKI Jan 2005-03-21 Z/3880/19

TAK

34 NumerPDF LUKS Hańcza Suwałki 2020  ROSU 

3
RAKUS Konrad 2006-05-27 Z/0419/20

TAK

523 NumerPDF GOKSiT Suchowola 2020  ROSU