Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenia kandydatów do Kadry Wojewódzkiej U16 woj. podkarpackiego 2019
RZESZÓW, 20.01.2019
 
100 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTKIEWICZ Natalia 2004-07-20 Z/0609/18

2018

212 NumerPDF 13.12 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2019

2
LORENC Kinga 2004-06-19 Z/5067/18

2018

77 NumerPDF KKB MOSiR Krosno 2019

3
DZIUMAK Anna 2004-03-24 Z/3793/17

TAK

84 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

4
GRONOWSKA Amelia 2005-04-03 Z/4155/18

TAK

92 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

5
GANCARSKA Amelia 2005-12-02 Z/4631/18

2018

517 NumerPDF MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2019

6
STEPANIAK Zuzanna 2005-12-27 Z/4632/18

2018

100 NumerPDF MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2019

7
PISULIŃSKA Jagoda 2004-07-02 Z/4253/17

2018

745 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2019

8
BARŁOWSKA Zuzanna 2004-11-03 Z/4496/17

2018

583 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2019

9
FERENC Natalia 2005-01-21 Z/4603/18

2018

2 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2019

10
KAWA Martyna 2004-03-11 Z/1932/18

2018

724 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2019

 
300 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KAMIŃSKA Oktawia 2004-03-16 Z/4427/18

TAK

37 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

2
SZCZEPANIK Julia 2005-01-03 Z/0324/18

TAK

86 NumerPDF 44.47/17 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

3
KUPISZEWSKA Beata 2004-04-06 Z/0602/18

2018

239 NumerPDF 53.60/18 MKS Stal Nowa Dęba 2019

4
PUZIO Agata 2005-03-01 Z/0608/18

2018

224 NumerPDF MKS Stal Nowa Dęba 2019

 
600 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MAGDOŃ Alicja 2004-05-04 Z/4230/17

2018

723 NumerPDF 1:39.72 1:39.72/18 CWKS Resovia Rzeszów 2019

2
ANIOŁ Kamila 2004-11-13 Z/4582/17

TAK

38 NumerPDF 1:58.82/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

3
NIZIO Zuzanna 2005-01-04 Z/0319/18

TAK

40 NumerPDF 2:11.41/17 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

4
PIKSA Oliwia 2004-05-26 Z/3795/17

TAK

13 NumerPDF 2:02.36/17 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

 
1000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CIUPIŃSKA Magdalena 2004-04-02 Z/0316/18

TAK

19 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

2
PUK Victoria 2004-09-06 Z/4635/18

2018

236 NumerPDF MKS Stal Nowa Dęba 2019

3
URBAŃSKA Gabriela 2004-08-08 Z/0633/18

2018

232 NumerPDF MKS Stal Nowa Dęba 2019

4
ROKOSZ Julia 2004-06-17 Z/2446/18

2018

725 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2019

5
ŁUSZCZ Martyna 2004-03-12 Z/2275/17

2018

127 NumerPDF 3:28.12/18 KS Komunalni Sanok 2019

 
Skok wzwyż K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JAROSZ Amelia 2005-01-19 Z/4613/18

2018

1 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2019

 
Skok w dal K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MAJOWICZ Mariola 2005-10-24 Z/0635/18

2018

234 NumerPDF MKS Stal Nowa Dęba 2019

2
MAGER Gabriela 2005-04-10 Z/4746/18

2018

1 NumerPDF 3.94/17 CWKS Resovia Rzeszów 2019

3
WILK Maria 2004-09-22 Z/3382/18

2018

152 NumerPDF KS Komunalni Sanok 2019

 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RODZEŃ Roksana 2004-04-13 Z/0317/18

TAK

94 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KICIŃSKA Anna 2005-02-11 Z/5738/18

TAK

91 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

2
RYŚ Gabriela 2004-03-21 Z/3203/18

2018

540 NumerPDF MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2019

3
STRZAŁKA Aleksandra 2004-06-13 Z/3204/18

2018

539 NumerPDF MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2019

4
SZYMASZEK Maria 2004-03-13 Z/3202/18

2018

541 NumerPDF MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2019

 
Rzut młotem K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
3000 m chód K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
80 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SULEJ Julia 2004-03-24 Z/4013/17

2018

750 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2019

2
LENCZAK Dominika 2004-10-05 Z/4458/17

2018

742 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2019

3
SZCZEPANIK Anna 2005-01-11 Z/4745/18

2018

1 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2019

 
100 m ppł K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUSZCZAK Julia 2005-03-17 Z/0318/18

TAK

82 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

2
HATAŚ Zuzanna 2004-04-21 Z/3794/17

TAK

90 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

 
200 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUDZIŃSKI Dominik 2005-04-02 Z/3723/18

TAK

31 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

2
KOCHMAŃSKI Mateusz 2005-06-12 Z/2671/18

2018

581 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2019

3
PICUR Kacper 2005-06-07 Z/5633/18

2018

1 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2019

4
MAJEWSKI Jakub 2004-01-22 Z/4610/17

2018

1 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2019

 
300 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PILAWA Błażej 2005-06-03 Z/0330/18

TAK

65 NumerPDF 49.27/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

 
600 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ARTYM Jakub 2004-06-07 Z/3792/17

TAK

66 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

2
CZUBA Emanuel 2005-04-24 Z/0394/18

TAK

75 NumerPDF 1:50.07/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

3
GOŁĄBEK Kacper 2005-08-25 Z/4687/18

2018

240 NumerPDF MKS Stal Nowa Dęba 2019

4
CHAMOT Szymon 2005-10-26 Z/2444/18

2018

71 NumerPDF MKL Sparta Stalowa Wola 2019

 
1000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GROCHOŁA Paweł 2004-08-26 Z/4760/18

TAK

90 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

2
PEMPUŚ Adrian 2005-11-18 Z/0320/18

TAK

19 NumerPDF 3:13.24/17 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

3
MOKRZYCKI Jan 2005-06-09 Z/4688/18

2018

10 NumerPDF MKS Stal Nowa Dęba 2019

4
KISZKA Bartłomiej 2004-05-17 Z/2198/18

2018

1 NumerPDF LKS Resovia Rzeszów 2019

5
KORNASIEWICZ Kacper 2004-12-02 Z/3383/18

2018

127 NumerPDF KS Komunalni Sanok 2019

 
2000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHUDZIK Jakub 2004-07-24 Z/0488/18

2018

625 NumerPDF UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2019

2
ZIĘBA Wiktor 2004-11-27 Z/0610/18

2018

101 NumerPDF UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2019

 
Skok wzwyż M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PELC Patryk 2005-03-14 Z/0323/18

TAK

87 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

 
Skok w dal M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RURAK Dawid 2004-02-23 Z/2442/18

2018

68 NumerPDF MKL Sparta Stalowa Wola 2019

2
HNAT Kacper 2005-08-26 Z/3384/18

2018

59 NumerPDF KS Komunalni Sanok 2019

 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZUMIELEWICZ Daniel 2005-04-17 Z/0327/18

TAK

93 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

2
BARTOCHA Maksymilian 2004-01-20 Z/2798/18

TAK

27 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

3
PAC Filip 2005-02-11 Z/5739/18

TAK

56 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

4
JANORA Mateusz 2004-11-20 Z/3453/18

2018

537 NumerPDF MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2019

 
Rzut młotem M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
5000 m chód M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U16 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CIERPICH Hubert 2005-04-22 Z/4663/18

2018

1 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2019

 
200 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MAREK Dominik 2004-05-26 Z/5209/18

2018

784 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2019