Internetowe zgłoszenia do imprezy: Międzywojewódzkie mistrzostwa U16 w biegach przełajowych
STRAWCZYN, 06.04.2019
 
2.5 km przełaje K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JARZˇBEK Zuzia 2005-08-22 Z/1486/19

TAK

465 NumerPDF SSR Olimp Strawczyn 2019

2
SKOWRON Wiktoria 2004-07-11 Z/0487/19

TAK

612 NumerPDF KKL Kielce 2019

3
BOROWIEC Weronika 2004-11-03 Z/2377/18

TAK

455 NumerPDF SSR Olimp Strawczyn 2019

4
NIEZGODA Zuzanna 2004-01-10 Z/1430/18

TAK

44 NumerPDF LUKS Boguszyce 2019

5
ZIELIŃSKA Agnieszka 2005-09-08 Z/0223/19

TAK

53 NumerPDF LUKS Boguszyce 2019

6
ZAGRAJEK Amelia 2005-02-16 Z/0222/19

TAK

52 NumerPDF LUKS Boguszyce 2019

7
NOWAK Patrycja 2004-11-08 Z/1434/18

TAK

45 NumerPDF LUKS Boguszyce 2019

8
MORAWSKA Aleksandra 2004-12-17 Z/2451/18

TAK

46 NumerPDF LUKS Boguszyce 2019

9
GASIŃSKA Martyna 2004-10-30 Z/1432/18

TAK

41 NumerPDF LUKS Boguszyce 2019

10
KAROLCZUK Martyna 2005-09-18 Z/0221/19

TAK

51 NumerPDF LUKS Boguszyce 2019

11
KAROLCZUK Aleksandra 2004-09-28 Z/1433/18

TAK

28 NumerPDF LUKS Boguszyce 2019

12
SĘCZEK Martyna 2004-07-27 Z/5149/18

TAK

7 NumerPDF MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2019

13
GOS Kalina 2005-08-15 Z/0053/19

TAK

152 NumerPDF MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2019

14
FRˇCZAK Magdalena 2005-06-09 Z/0054/19

TAK

153 NumerPDF MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2019

 
1.5 km przełaje K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HELLMANN Anna 2004-06-12 Z/2435/18

TAK

24 NumerPDF SSR Olimp Strawczyn 2019

2
JARZˇBEK Klaudia 2004-05-18 Z/3710/17

TAK

484 NumerPDF SSR Olimp Strawczyn 2019

3
RESIAK Kamila 2005-01-08 Z/1485/19

TAK

460 NumerPDF SSR Olimp Strawczyn 2019

4
WO¬NIAK Barbara 2005-05-02 Z/5148/18

TAK

33 NumerPDF MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2019

 
2 km przełaje M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
POPOW Daniel 2005-01-16 Z/5506/18

TAK

659 NumerPDF KKL Kielce 2019

2
LEWANDOWSKI Hubert 2005-11-11 Z/0217/19

TAK

54 NumerPDF LUKS Boguszyce 2019

 
3 km przełaje M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RACZYŃSKI Piotr 2005-09-04 Z/1487/19

TAK

23 NumerPDF SSR Olimp Strawczyn 2019

2
STACHURSKI Jakub 2004-03-09 Z/3001/18

TAK

658 NumerPDF KKL Kielce 2019

3
SOBSTEL Rafał 2004-07-27 Z/2349/18

TAK

22 NumerPDF MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2019

4
SADOWSKI Maciej 2005-02-26 Z/0052/19

TAK

154 NumerPDF MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2019

5
LEWANDOWSKI Mateusz 2004-02-23 Z/2354/18

TAK

20 NumerPDF MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2019

6
GRUSZCZYŃSKI Tymoteusz 2004-03-12 Z/2346/18

TAK

112 NumerPDF MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2019