Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Halowe Mistrzostwa Polski U18 i U20
Toruń, 8-10 lutego 2019
 
60 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
 
60 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 Z/0352/17

2018

253 NumerPDF 7.79/18 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2019

 
200 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 Z/0142/16

2018

24 NumerPDF 25.19/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2019

2
CZACHOR Karolina 2001-09-04 Z/6463/15

2018

409 NumerPDF 28.93/18 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2019

 
200 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
MACIASZCZYK Klaudia 2002-11-09 Z/3584/17

TAK

775 NumerPDF MKS Inowrocław 2019

TAK
 
300 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
RUDNIK Anita 2002-03-11 Z/3425/17

2018

482 NumerPDF 41.51 41.51/19 UKS Młodzik Warszawa 2019

2
POGORZELSKA Karolina 2002-08-21 Z/0344/19

TAK

506 NumerPDF 42.69 42.69/19 UKS Młodzik Warszawa 2019

 
400 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ZABIELSKA Natalia 2000-10-28 Z/2839/15

2018

989 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

 
600 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KSIĘŻOPOLSKA Julia 2002-10-18 Z/3529/17

2018

956 NumerPDF 1:49.64/18 WLKS Nowe Iganie 2019

 
800 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
TRUSZKOWSKA Wiktoria 2000-06-26 Z/2854/17

2018

988 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

 
1000 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
DZWONKOWSKA Karolina 2003-03-21 Z/0986/17

2018

994 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

 
1500 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
SARNECKA Oliwia 2001-12-20 Z/1567/15

2018

61 NumerPDF MKL Szczecin 2019

2
CIOŁAK Magdalena 2001-05-05 Z/0729/16

TAK

8 NumerPDF 4:44.79/18 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2019

 
2000 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
WĘGRZYN Monika 2002-12-25 Z/1364/16

2018

444 NumerPDF 6:59.78/18 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2019

 
3000 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
PIETRUCZUK Alicja 2000-01-14 Z/1795/16

TAK

106 NumerPDF LKS Korab Olecko 2019

2
LATAŃSKA Zuzanna 2001-08-04 Z/1980/15

2018

951 NumerPDF MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

 
Skok wzwyż K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
 
Skok wzwyż K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KRUŻA Marcelina 2003-01-24 Z/0092/17

2018

24 NumerPDF 1.55/18 MKS Sambor Tczew 2019

 
Skok o tyczce K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
 
Skok o tyczce K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
 
Skok w dal K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
 
Skok w dal K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
 
Trójskok K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
 
Trójskok K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BIERNACKA Julia 2002-01-11 Z/0765/15

2018

77 NumerPDF GKS Wilga Garwolin 2019

 
Pchnięcie kulą K U20 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ŁUKOMSKA Wiktoria 2002-11-23 Z/3766/16

TAK

780 NumerPDF 12.20/18 MKS Inowrocław 2019

TAK
 
3000 m chód K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
 
3000 m chód K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
 
60 m ppł K U20 (84.0)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
 
60 m ppł K U18 (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
 
60 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
 
60 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
CZAPCZUK Oskar 2003-03-28 Z/3528/17

2018

123 NumerPDF 7.16 7.16/18 WLKS Nowe Iganie 2019

2
MARIASZ Mikołaj 2003-04-04 Z/0673/17

2018

73 NumerPDF 7.37 7.37/18 ULKS Sprinter Zielona Góra 2019

3
BACHÓRSKI Anton 2002-07-18 Z/3853/18

2018

84 NumerPDF MKL Szczecin 2019

 
200 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
DUCH Jakub 2001-08-27 Z/2070/15

2018

953 NumerPDF 23.78/18 WLKS Nowe Iganie 2019

 
200 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
DĄBROWSKI Paweł 2003-07-13 Z/4658/18

2018

997 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

2
BURKIEWICZ Eryk 2003-06-26 Z/0354/17

2018

266 NumerPDF 25.73/18 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2019

 
300 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
DĄBROWSKI Piotr 2003-06-08 Z/0987/17

2018

995 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

 
400 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
TYMIŃSKI Piotr 2000-02-21 Z/1001/17

2018

300 NumerPDF 53.77/18 WLKS Nowe Iganie 2019

 
600 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
JURAK Bartosz 2003-03-11 Z/4754/18

2018

988 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

2
LIKWIARZ Dawid 2002-02-18 Z/3643/16

2018

988 NumerPDF 1:30.45/18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

 
800 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
STAROŃ Szymon 2000-02-23 Z/1882/15

TAK

35 NumerPDF 1:58.80/18 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2019

 
1000 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
FOLGA Bartosz 2003-11-08 Z/0984/17

2018

998 NumerPDF 3:07.25/17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

 
1500 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
LUBELSKI Hubert 2001-10-31 Z/1011/16

2018

955 NumerPDF WLKS Nowe Iganie 2019

 
2000 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ŚWIĄTKOWSKI Miłosz 2002-09-06 Z/3769/16

TAK

713 NumerPDF MKS Inowrocław 2019

TAK
 
3000 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 Z/1875/15

TAK

44 NumerPDF 8:51.73/18 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2019

2
GRZEGRZÓŁKA Szymon 2001-12-09 Z/2535/18

2018

502 NumerPDF UKS Młodzik Warszawa 2019

 
Skok wzwyż M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
 
Skok wzwyż M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KOTLAREK Jakub 2002-11-18 Z/3961/17

TAK

704 NumerPDF 1.65/18 MKS Inowrocław 2019

TAK
2
HOŁUB Jakub 2002-01-13 Z/1443/16

2018

410 NumerPDF 2.06/18 AZS UMCS Lublin 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
Skok o tyczce M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ŻAK Piotr 2000-01-18 Z/3982/15

2018

78 NumerPDF 4.00 4.05/18 ULKS Sprinter Zielona Góra 2019

2
GRACZYK Maciej 2001-06-11 Z/4768/15

2018

426 NumerPDF 4.10/18 UKS 55 Łódź 2019

 
Skok o tyczce M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
 
Skok w dal M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
 
Skok w dal M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KWIATKOWSKI Kornel 2002-10-16 Z/3583/17

TAK

774 NumerPDF MKS Inowrocław 2019

TAK
 
Trójskok M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KRZEMIŃSKI Dawid 2000-04-05 Z/4910/15

2018

938 NumerPDF 14.41/18 RLTL ZTE Radom 2019

 
Trójskok M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
 
5000 m chód M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
 
5000 m chód M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
LATAŃSKI Kajetan 2003-08-20 Z/1037/17

2018

952 NumerPDF 35:26.69/17 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

 
60 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
 
60 m ppł M U18(91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu