Internetowe zgłoszenia do imprezy: Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16
NOWA SÓL, 30.03.2019
 
2.5 km przełaje K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GLISZCZYŃSKA Magdalena 2005-04-12 Z/0467/19

TAK

977 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

2
POPIEL Kaja 2004-08-16 Z/3924/17

TAK

452 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2019

3
CHOROSZEWICZ Magdalena 2005-01-28 Z/3925/17

TAK

401 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2019

4
CIESIELSKA Wiktoria 2005-07-26 Z/1223/19

TAK

11 NumerPDF LLKS Osowa Sień 2019

5
HAUZA Dominika 2004-07-07 Z/1718/18

TAK

28 NumerPDF LLKS Osowa Sień 2019

6
MIERZYŃSKA Julia 2004-02-29 Z/1719/18

TAK

31 NumerPDF LLKS Osowa Sień 2019

7
WYRWIŃSKA Ewa 2005-03-23 Z/1224/19

TAK

10 NumerPDF LLKS Osowa Sień 2019

8
TOMASIK Oliwia 2004-11-21 Z/1608/17

TAK

984 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2019

9
SMOLARCZYK Maja 2005-05-24 Z/1685/18

TAK

982 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2019

10
WIŚNIEWSKA Aleksandra 2004-09-29 Z/4930/18

TAK

100 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2019

11
JASINA Daria 2004-12-07 Z/0462/18

TAK

95 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2019

12
JASICZEK Salomea 2005-08-14 Z/0097/19

TAK

120 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2019

13
GĄSIOREK Aleksandra 2005-09-06 Z/0096/19

TAK

120 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2019

14
CICHOSZ Maria 2005-05-26 Z/0094/19

TAK

28 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2019

15
BIEGAŃSKA Gabriela 2005-04-19 Z/0544/19

TAK

1 NumerPDF KS SMS Szklarska Poręba 2019

16
SZCZĘSNA Laura 2005-06-08 Z/2729/18

TAK

400 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2019

17
ŚCIGAN Dominika 2005-01-09 Z/0656/19

TAK

400 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2019

18
ROGALA Julia 2005-12-15 Z/3926/17

TAK

419 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2019

19
DŻYGÓRA Beata 2005-12-12 Z/0654/19

TAK

400 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2019

20
BANASIK Marcelina 2004-12-04 Z/1275/18

TAK

986 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

21
BOGUCKA Jagoda 2005-07-21 Z/1712/19

TAK

35 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2019

22
KARAMON Aleksandra 2004-03-24 Z/2029/18

TAK

45 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2019

 
1.5 km przełaje K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŻELAZNA Magdalena 2004-04-16 Z/2001/18

TAK

883 NumerPDF AZS-AWF Gorzów 2019

2
SYPNIEWSKA Zuzanna 2005-10-04 Z/1710/19

TAK

82 NumerPDF ULKS Sprinter Zielona Góra 2019

3
TAMUL Wiktoria 2004-03-16 Z/1749/19

TAK

78 NumerPDF ULKS Sprinter Zielona Góra 2019

4
MELNYK URBANIAK Ilona 2004-03-20 Z/1924/18

TAK

976 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2019

5
OLSZEWSKA Malwina 2004-02-18 Z/3558/17

TAK

975 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2019

6
KIEDROWICZ Natalia 2004-02-20 Z/2174/17

TAK

981 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2019

7
WIATROSZAK Laura 2005-03-07 Z/0739/19

TAK

37 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2019

8
PIETRUSZKA Julia 2004-11-01 Z/1590/18

2018

100 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2019

9
PLOCH Zuzanna 2005-12-28 Z/0102/19

TAK

24 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2019

10
PAWLIKOWSKA Zuzanna 2005-02-27 Z/0101/19

TAK

25 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2019

11
KOPEĆ Sylwia 2005-01-01 Z/0099/19

TAK

21 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2019

12
GAMROT Zuzanna 2005-02-24 Z/0441/19

TAK

23 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2019

13
DALECKA Wiktoria 2005-09-04 Z/0095/19

TAK

120 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2019

14
BUK Matylda 2005-04-06 Z/0093/19

TAK

27 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2019

15
CIEŚLIK Wiktoria 2004-03-08 Z/5048/18

2018

1 NumerPDF KS SMS Szklarska Poręba 2019

16
RUTKOWSKA Aleksandra 2005-02-08 Z/0443/19

TAK

22 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2019

17
CIEŚLACHOWSKA Julia 2005-04-03 Z/0442/19

TAK

120 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2019

18
ZIELONKO Zuzanna 2004-01-17 Z/0653/19

TAK

458 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2019

19
CZERNIECKA Iga 2005-02-11 Z/4573/17

TAK

508 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2019

20
MOL Weronika 2004-12-01 Z/4576/17

TAK

514 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2019

21
KLATKA Anna 2005-03-02 Z/2231/18

TAK

456 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2019

22
CIUPAK Magdalena 2005-05-22 Z/3918/17

TAK

457 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2019

23
GÓRA Magdalena 2004-07-02 Z/1099/19

TAK

29 NumerPDF MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2019

24
NOWAK Agnieszka 2005-02-08 Z/1098/19

TAK

26 NumerPDF MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2019

25
ZAMBRANO OJEDA Susana 2004-05-08 Z/4023/18

TAK

311 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

26
DUK Malwina 2004-12-09 Z/4021/18

TAK

310 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

27
JASTRZĘBSKA Małgorzata 2004-08-26 Z/4649/18

TAK

356 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

28
OPAS Oliwia 2004-06-04 Z/5421/18

TAK

64 NumerPDF ULKS Uczniak Szprotawa 2019

29
SŁOMIAN Jagoda 2004-02-27 Z/1270/18

TAK

964 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

30
KICULA Tamara 2004-12-17 Z/1268/18

TAK

963 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

31
KOTLARZ Katarzyna 2004-01-14 Z/1314/19

TAK

953 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

32
MARKOWSKA Wiktoria 2004-01-27 Z/4569/17

TAK

514 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2019

33
PONIEDZIAŁEK Amelia 2004-07-01 Z/4574/17

TAK

520 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2019

34
WIŚNIOWSKA Zuzanna 2004-02-03 Z/1923/17

TAK

25 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2019

35
JAROSZ Łucja 2005-08-01 Z/1711/19

TAK

85 NumerPDF ULKS Sprinter Zielona Góra 2019

 
2 km przełaje M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DEMBOWIAK Roch 2004-03-15 Z/4208/18

2018

2 NumerPDF MKS Piast Głogów 2019

2
PIERUCKI Mateusz 2004-09-20 Z/5681/18

TAK

514 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2019

3
PRZEWOŻNY Przemysław 2004-09-03 Z/1678/18

TAK

35 NumerPDF LLKS Osowa Sień 2019

4
HIRSCH Paweł 2004-01-23 Z/4695/17

TAK

66 NumerPDF MLKS Agros Żary 2019

5
ŚPIEWAK Aleksander 2004-06-22 Z/0850/18

TAK

100 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2019

6
KISIL Kamil 2004-03-14 Z/0461/18

TAK

99 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2019

7
JAWORSKI Oliwier 2005-04-26 Z/0098/19

TAK

71 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2019

8
CEREGRA Jakub 2004-04-02 Z/1591/18

TAK

100 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2019

9
REWAJ Dawid 2004-09-14 Z/4688/17

TAK

59 NumerPDF MLKS Agros Żary 2019

10
ŚWIDERSKI Remigiusz 2005-08-24 Z/4439/18

2018

1 NumerPDF KS SMS Szklarska Poręba 2019

11
FRANCZAK Mateusz 2004-03-18 Z/3923/17

TAK

405 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2019

12
WIT Michał 2004-04-06 Z/2163/18

TAK

29 NumerPDF MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2019

13
NOWAK Daniel 2005-12-05 Z/5315/18

TAK

66 NumerPDF ULKS Uczniak Szprotawa 2019

14
SZYMAŃSKI Karol 2005-02-26 Z/1982/19

TAK

357 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

15
DOBRZYŃSKI Mikołaj 2005-01-01 Z/1981/19

TAK

355 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

16
DZIDA Kamil 2005-03-22 Z/1980/19

TAK

356 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

17
PESTKA Jakub 2005-02-05 Z/4985/18

TAK

888 NumerPDF AZS-AWF Gorzów 2019

18
CISZEWSKI Jan 2004-03-04 Z/0732/19

TAK

62 NumerPDF MKS Piast Głogów 2019

19
WRÓBEL Dominik 2004-03-21 Z/0857/18

2018

41 NumerPDF MKS Piast Głogów 2019

20
SROKA Jakub 2004-08-18 Z/4756/17

TAK

34 NumerPDF MLKS Agros Żary 2019

21
PIĘTA Dawid 2004-05-03 Z/1273/18

TAK

964 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

22
SOBKOWIAK Mateusz 2005-10-21 Z/1312/19

TAK

985 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

23
CHOROSZY Ksawery 2005-02-01 Z/0466/19

TAK

993 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

 
3 km przełaje M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MAJOS Jan 2004-02-08 Z/2096/18

2018

112 NumerPDF KS SMS Szklarska Poręba 2019

2
SOBCZYŃSKI Igor 2004-03-17 Z/1784/19

TAK

71 NumerPDF ULKS Uczniak Szprotawa 2019

3
CHORZĘPA Paweł 2004-06-17 Z/3921/17

TAK

483 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2019

4
DZIEŁAKOWSKI Gabriel 2004-03-27 Z/1771/18

TAK

25 NumerPDF LLKS Osowa Sień 2019

5
DUDZIAK Dominik 2004-06-01 Z/1769/18

TAK

28 NumerPDF LLKS Osowa Sień 2019

6
ROZŁONKOWSKI Mateusz 2004-11-29 Z/1607/17

TAK

985 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2019

7
MAJEWSKI Adam 2004-03-06 Z/0465/18

TAK

76 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2019

8
ŁOZIŃSKI Mikołaj 2005-09-27 Z/0100/19

TAK

120 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2019

9
JANAS Filip 2004-08-13 Z/1589/18

TAK

88 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2019

10
KANTCZAK Przemysław 2004-12-01 Z/4335/18

2018

100 NumerPDF KS SMS Szklarska Poręba 2019

11
KOTWICKI Igor 2005-05-25 Z/1256/19

TAK

70 NumerPDF ULKS Uczniak Szprotawa 2019

12
KASPRYSZYN Jakub 2005-04-19 Z/0644/19

TAK

950 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019