Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenia do kadry wojewódzkiej U16 - łódzkie
Sezon 2021
 
100 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
PIESTRZYŃSKA Nikola 2007-02-24 Z/0541/21

TAK

78 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2021

2
JEZIORSKA Marika 2007-04-19 Z/0184/20

TAK

37 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2021

3
WIŚNIEWSKA Zuzanna 2007-08-28 Z/5394/19

TAK

805 NumerPDF UKS Dziewiątka Kutno 2021

4
CZARNECKA Patrycja 2006-05-06 Z/5536/19

TAK

75 NumerPDF UKS Dziewiątka Kutno 2021

5
DOMAGAŁA Małgorzata 2007-03-24 Z/3465/19

TAK

512 NumerPDF UKS Czempion Bełchatów 2021

 
300 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
JOŃCZYK Julia 2006-11-24 Z/3472/19

TAK

51 NumerPDF 44.68 44.68/20 UKS Czempion Bełchatów 2021

2
ZOCHNIAK Amelia 2007-11-11 Z/3464/19

TAK

511 NumerPDF 45.92/20 UKS Czempion Bełchatów 2021

 
600 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
JAKUBOWSKA Magdalena 2006-07-15 Z/5166/18

TAK

141 NumerPDF 1:51.54 1:51.54/20 MKS Aleksandrów Łódzki 2021

2
MODELEWSKA Julia 2007-05-10 Z/0227/19

TAK

71 NumerPDF 1:49.56/20 LUKS Boguszyce 2021

3
IZDEBSKA Natalia 2007-12-10 Z/0631/21

TAK

2 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2021

4
KAŁUZNA Emilia 2006-07-16 Z/0386/20

2020

151 NumerPDF 1:53.15/20 UMLKS START Wieruszów 2021

5
BORKOWSKA Marta 2006-02-02 Z/0002/20

TAK

1 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2021

6
HAŁADAJ Barbara 2007-12-07 Z/3461/19

TAK

510 NumerPDF 1:56.61/19 UKS Czempion Bełchatów 2021

7
LEJKOWSKA Zuzanna 2007-01-02 Z/1553/21

TAK

1 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2021

 
1000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
2000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
PIASECKA Hanna 2007-06-27 Z/1438/21

TAK

72 NumerPDF UKS Vis Skierniewice 2021

2
GAŁAJ Sandra 2007-06-07 Z/0764/19

TAK

802 NumerPDF 1.30/20 UKS Dziewiątka Kutno 2021

3
KĘPSKA Oliwia 2006-09-27 Z/0088/20

2020

803 NumerPDF 1.31/20 MKLA Łęczyca 2021

4
NOWICKA Hanna 2007-07-21 Z/3467/19

TAK

51 NumerPDF 1.26/20 UKS Czempion Bełchatów 2021

 
Skok o tyczce K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KRYSIAK Natalia 2006-03-14 Z/5045/19

2020

813 NumerPDF MKLA Łęczyca 2021

 
Skok w dal K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
RUTOWICZ Monika 2006-03-05 Z/0413/19

2020

306 NumerPDF 4.93 4.93/20 UMLKS Pegaz Opoczno 2021

2
BRYSZEWSKA Agnieszka 2007-01-31 Z/5219/18

TAK

73 NumerPDF 5.09/20 UKS Dziewiątka Kutno 2021

 
Wieloskok K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GAJEWSKA Aleksandra 2007-05-02 Z/0723/19

TAK

77 NumerPDF UKS Dziewiątka Kutno 2021

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
PRZESMYCKA Iza 2006-01-18 Z/0009/20

2020

5 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2021

2
KOWALCZYK Agata 2007-06-26 Z/0546/21

TAK

29 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2021

 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŚMIGLEWSKA Zuzanna 2007-09-28 Z/0549/21

TAK

72 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2021

 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOSMATKA Maja 2007-02-09 Z/3813/19

2020

68 NumerPDF UKS Vis Skierniewice 2021

 
3 km chód K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
80 m pł K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
PAŁCZYŃSKA Nikola 2006-04-11 Z/0085/20

2020

812 NumerPDF MKLA Łęczyca 2021

2
WIKIŃSKA Weronika 2006-08-18 Z/3193/19

TAK

72 NumerPDF UKS Dziewiątka Kutno 2021

3
OLCZYK Anna 2007-02-09 Z/3462/19

TAK

540 NumerPDF UKS Czempion Bełchatów 2021

4
JAROS Paulina 2007-03-03 Z/0533/21

TAK

23 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2021

 
200 m pł kobiet U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
1000 m przeszkody K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
100 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SIEDLECKI Adrian 2006-10-12 Z/3829/19

2020

300 NumerPDF UMLKS Pegaz Opoczno 2021

2
ZALEGA Jonatan 2006-08-08 Z/3808/19

TAK

21 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2021

3
ŁUCZYNSKI Igor 2007-05-13 Z/0495/20

TAK

20 NumerPDF MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2021

 
300 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SMYKA Jakub 2006-03-15 Z/0185/20

TAK

1 NumerPDF 44.02/20 MKS Aleksandrów Łódzki 2021

2
WYSOCKI Wiktor 2006-05-28 Z/0312/20

TAK

3 NumerPDF 43.29/20 MKS Aleksandrów Łódzki 2021

 
600 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
1000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
FRYDRYSIAK Igor 2007-06-23 Z/3194/19

TAK

91 NumerPDF UKS Dziewiątka Kutno 2021

 
2000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KLECZYK Szymon 2007-03-26 Z/3466/19

TAK

47 NumerPDF UKS Czempion Bełchatów 2021

 
Skok wzwyż M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALSKI Hubert 2007-06-12 Z/5393/19

TAK

90 NumerPDF UKS Dziewiątka Kutno 2021

2
BOCZKOWSKI Michał 2007-07-31 Z/4161/19

2020

812 NumerPDF 1.56/19 MKLA Łęczyca 2021

3
ANTOSIAK Sebastian 2006-07-12 Z/5041/19

2020

805 NumerPDF 1.75/20 MKLA Łęczyca 2021

 
Skok o tyczce M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
PAWŁOWSKI Szymon 2006-03-12 Z/4160/19

2020

810 NumerPDF 2.44/20 MKLA Łęczyca 2021

2
KACZYŃSKI Kamil 2006-01-08 Z/5043/19

2020

809 NumerPDF 2.44/20 MKLA Łęczyca 2021

3
DUDKA Filip 2006-08-31 Z/4157/19

2020

757 NumerPDF 3.11/20 MKLA Łęczyca 2021

4
BARTCZAK Filip 2006-04-13 Z/4156/19

2020

815 NumerPDF 2.64/20 MKLA Łęczyca 2021

 
Skok w dal M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 Z/3268/20

TAK

31 NumerPDF 5.86 UKS Jedynka Łowicz 2021

2
BUCHMILLER Wiktor 2006-04-10 Z/0082/20

2020

806 NumerPDF 4.93/20 MKLA Łęczyca 2021

3
MILCZAREK Paweł 2006-01-04 Z/3828/19

2020

306 NumerPDF 4.97/20 UMLKS Pegaz Opoczno 2021

4
ŻACZKIEWICZ Bartosz 2006-08-10 Z/3580/20

2020

57 NumerPDF UKS Vis Skierniewice 2021

 
Wieloskok M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KRĘGIEL Franciszek 2006-10-11 Z/1419/18

TAK

13 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2021

2
GAJDA Mikołaj 2006-09-05 Z/1412/18

TAK

6 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2021

 
Rzut młotem M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZEWCZYK Jakub 2006-12-08 Z/3605/19

TAK

12 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2021

2
WOŹNIAK Bartosz 2007-04-13 Z/0544/21

TAK

1 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2021

3
KRUSZWIC Wiktor 2006-04-12 Z/3604/19

TAK

55 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2021

 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
LEPOROWSKI Dariusz 2007-03-14 Z/0536/21

TAK

27 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2021

 
5000 m chód M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U16 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOPERSKI Juliusz 2007-08-28 Z/5044/19

2020

10 NumerPDF MKLA Łęczyca 2021

2
JURCZAK Jerzy 2007-07-14 Z/3470/19

TAK

46 NumerPDF UKS Czempion Bełchatów 2021

 
200 m pł mężczyzn U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
PAWŁOWSKI Daniel 2007-04-04 Z/0909/20

TAK

94 NumerPDF UKS Dziewiątka Kutno 2021

2
ANDRZEJCZAK Ignacy 2006-09-28 Z/0410/19

TAK

52 NumerPDF UKS Vis Skierniewice 2021

3
NOWICKI Filip 2006-12-07 Z/0408/19

2020

59 NumerPDF UKS Vis Skierniewice 2021

 
1000 m przeszkody M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna