Internetowe zgłoszenia do imprezy: I Ogólnopolski Mityng Lekkoatletyczny im. Zdzisława Krzyszowiaka
WAŁCZ, 19.08.2020
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BALON Nicola 2004-06-20 Z/5755/19

TAK

516 NumerPDF 12.69 12.69/20 ZLKL Zielona Góra 2020  ZKN 

2
BREZA Magdalena 2004-11-26 Z/3826/18

TAK

236 NumerPDF 13.06 12.95/19 ULKS Talex Borzytuchom 2020  ROSU 

3
WINOGRODZKA Julia 2004-10-21 Z/2279/16

TAK

10 NumerPDF 12.82/18 UKS Czapla Białe Błota 2020  ZKN 

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BALON Nicola 2004-06-20 Z/5755/19

TAK

516 NumerPDF 26.92 26.92/20 ZLKL Zielona Góra 2020  ZKN 

2
BREZA Magdalena 2004-11-26 Z/3826/18

TAK

236 NumerPDF 26.97 26.97/20 ULKS Talex Borzytuchom 2020  ROSU 

 
300 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
STOLC Oliwia 2005-05-04 Z/0926/18

TAK

239 NumerPDF 44.16 42.58/19 ULKS Talex Borzytuchom 2020  ROSU 

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
1000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PIECHOWSKA Roksana 2005-07-12 Z/0040/18

TAK

202 NumerPDF 3:04.33 3:04.33/20 ULKS Talex Borzytuchom 2020  ROSU 

2
GLAZIK Anna 2004-04-10 Z/1926/17

TAK

237 NumerPDF 3:07.16/18 ULKS Talex Borzytuchom 2020  ROSU 

 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
LIZAKOWSKA Weronika 1998-11-02 Z/0084/14

TAK

61 NumerPDF 4:19.69/18 KUKS Remus Kościerzyna 2020  ZKN 

2
BREZA Olimpia 2002-02-14 Z/0096/17

TAK

75 NumerPDF 4:27.22/19 KUKS Remus Kościerzyna 2020  KNF   SKN 

3
TOPKA Beata 1999-01-20 Z/0345/15

TAK

203 NumerPDF 4:18.74/18 ULKS Talex Borzytuchom 2020  KNF   SKN 

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WINOGRODZKA Julia 2004-10-21 Z/2279/16

TAK

10 NumerPDF 5.58/19 UKS Czapla Białe Błota 2020  ZKN 

 
2000 m przeszkody kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 Z/0077/17

TAK

216 NumerPDF 7:20.27/19 ULKS Talex Borzytuchom 2020  ROSU   ZKN 

2
GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 2001-11-23 Z/1845/15

TAK

205 NumerPDF 6:50.67/18 ULKS Talex Borzytuchom 2020  ZKN   SKN 

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PAWŁOWSKI Patryk 1997-09-12 Z/1260/13

TAK

210 NumerPDF 23.31/14 ULKS MOSiR Sieradz 2020

2
JANTA LIPIŃSKI Maciej 2002-10-10 Z/0789/16

TAK

230 NumerPDF 24.40/19 ULKS Talex Borzytuchom 2020

 
300 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PAWŁOWSKI Patryk 1997-09-12 Z/1260/13

TAK

210 NumerPDF 49.22/19 ULKS MOSiR Sieradz 2020

 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
STRUNIAWSKI Jakub 2001-03-09 Z/1840/15

TAK

222 NumerPDF 1:53.85 1:53.25/19 ULKS Talex Borzytuchom 2020  ZKN 

2
JANTA Dawid 2003-11-22 Z/2236/19

TAK

218 NumerPDF 2:06.68 2:06.68/20 ULKS Talex Borzytuchom 2020  ROSU 

3
KRYZEL Daniel 2000-07-16 Z/1856/15

TAK

204 NumerPDF 2:00.10/17 ULKS Talex Borzytuchom 2020  ZKN 

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZBLEWSKI Wojciech 2003-11-14 Z/0874/17

TAK

227 NumerPDF 1.80 1.80/20 ULKS Talex Borzytuchom 2020

2
HARASIUK Jakub 2004-03-05 Z/0050/18

TAK

250 NumerPDF 1.70 1.70/19 ULKS Talex Borzytuchom 2020  ROSU 

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
HARASIUK Jakub 2004-03-05 Z/0050/18

TAK

250 NumerPDF 5.96 5.96/20 ULKS Talex Borzytuchom 2020  ROSU 

 
2000 m przeszkody mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna