Internetowe zgłoszenia do imprezy: Dolnośląski Finał biegów przełajowych
OLEŚNICA, 16.03.2019r.
 
500 m przełaje K dzieci
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
1 km przełaje K dzieci
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
1 km przełaje K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BANASIK Marcelina 2004-12-04 Z/1275/18

TAK

986 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

2
KŁODZIEJCZUK Maria 2004-11-19 Z/0755/19

TAK

510 NumerPDF UKS Czempion Bełchatów 2019

3
KOTLARZ Katarzyna 2004-01-14 Z/1314/19

TAK

953 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

4
KICULA Tamara 2004-12-17 Z/1268/18

TAK

963 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

5
SŁOTA Oliwia 2005-05-13 Z/1310/19

TAK

960 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

6
PLEFKO Amelia 2005-03-27 Z/1309/19

TAK

984 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

7
KOŁODYŃSKA Maja 2005-12-17 Z/1318/19

TAK

983 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

8
KUCHCZYŃSKA Michalina 2005-05-12 Z/1308/19

TAK

983 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

9
GÓRA Wiktoria 2004-07-22 Z/1307/19

TAK

980 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

10
BRYN Wiktoria 2005-03-22 Z/1306/19

TAK

979 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

11
MIELCZAREK Martyna 2005-02-24 Z/0889/19

TAK

508 NumerPDF UKS Czempion Bełchatów 2019

12
GLISZCZYŃSKA Magdalena 2005-04-12 Z/0467/19

TAK

977 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

13
WIŚNIOWSKA Zuzanna 2004-02-03 Z/1923/17

TAK

25 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2019

14
BOGUCKA Jagoda 2005-07-21 Z/1712/19

TAK

35 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2019

15
KARAMON Aleksandra 2004-03-24 Z/2029/18

TAK

45 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2019

16
SŁOMIAN Jagoda 2004-02-27 Z/1270/18

TAK

964 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

17
POSMYK Wiktoria 2004-03-27 Z/0757/19

TAK

510 NumerPDF UKS Czempion Bełchatów 2019

18
DYBALAK Marita 2004-10-28 Z/0894/19

TAK

501 NumerPDF UKS Czempion Bełchatów 2019

19
MALINOWSKA Oliwia 2005-01-02 Z/0756/19

TAK

509 NumerPDF UKS Czempion Bełchatów 2019

20
PAWELUS Amelia 2005-08-13 Z/0728/19

TAK

505 NumerPDF UKS Czempion Bełchatów 2019

21
WRÓBEL Paulina 2004-08-19 Z/1315/19

TAK

991 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

 
1.5 km przełaje K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RZEPECKA Aniela 2003-04-04 Z/1983/19

TAK

974 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

2
ŚLIWIŃSKA Joanna 2003-09-10 Z/1271/18

TAK

699 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

3
PIETRASZKO Julia 2001-09-17 Z/1084/15

TAK

961 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

 
500 m przełaje M dzieci
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
1 km przełaje M dzieci
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WOJNAŁOWSKI Cezary 2006-10-04 Z/1272/18

TAK

975 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

2
SZPYRKA Alan 2006-08-09 Z/1277/18

TAK

993 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

3
KRAJEWSKI Adrian 2006-06-06 Z/1316/19

TAK

978 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

 
1 km przełaje M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WOŹNIAK Bartosz 2005-07-10 Z/1311/19

TAK

990 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

2
SZLĘZAK Jan 2005-07-28 Z/1313/19

TAK

989 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

3
SOBKOWIAK Mateusz 2005-10-21 Z/1312/19

TAK

985 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

4
PIĘTA Dawid 2004-05-03 Z/1273/18

TAK

964 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

5
CHOROSZY Ksawery 2005-02-01 Z/0466/19

TAK

993 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

6
KASPRYSZYN Jakub 2005-04-19 Z/0644/19

TAK

950 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

7
DĄBRÓWKA Wiktor 2004-11-15 Z/0893/19

TAK

505 NumerPDF UKS Czempion Bełchatów 2019

8
KUCIŃSKI Wiktor 2005-12-14 Z/0891/19

TAK

510 NumerPDF UKS Czempion Bełchatów 2019

9
MARKOWIAK Mateusz 2005-04-08 Z/0890/19

TAK

503 NumerPDF UKS Czempion Bełchatów 2019

 
2.5 km przełaje M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KAŁWIŃSKI Dawid 2003-04-22 Z/0254/17

TAK

967 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

2
PYTEL Michał 2002-03-13 Z/1105/15

TAK

956 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

3
PORĘBSKI Patryk 2001-01-12 Z/2026/15

TAK

960 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

4
KULIK Robert 2002-01-25 Z/0488/17

TAK

602 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2019