Internetowe zgłoszenia do imprezy: Otwarte Mistrzostwa Stalowej Woli 2020
STALOWA WOLA, 22.09.2020
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 Z/0352/17

TAK

253 NumerPDF 11.93 11.93/20 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2020  KNF   SKN 

2
ZWOLIŃSKA Judyta 2002-08-30 Z/3127/16

TAK

568 NumerPDF 12.01 12.01/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2020  ZKN   SKN 

3
GUT Oliwia 2005-03-26 Z/3649/18

TAK

558 NumerPDF 12.36 12.36/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2020  ROSU 

4
WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 Z/0142/16

TAK

24 NumerPDF 12.52 12.17/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2020

5
DUL Wiktoria 2001-07-15 Z/6215/15

TAK

555 NumerPDF 13.30 13.28/19 KKS Victoria Stalowa Wola 2020

6
STRZELEC Małgorzata 2006-03-09 Z/3652/18

TAK

554 NumerPDF 13.37 13.37/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2020

7
JĘDRUSZKO Nikola 2003-08-27 Z/1627/17

TAK

565 NumerPDF 13.43 13.11/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2020  ZKN 

8
GRZYBOWSKA Gabriela 2006-04-10 Z/5426/18

TAK

55 NumerPDF 13.63 13.63/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2020

9
ŻELAZKO Kamila 2005-12-17 Z/3803/19

TAK

17 NumerPDF 13.76 13.76/20 MKL Sparta Stalowa Wola 2020

10
ZIELIŃSKA Sonia 2005-07-30 Z/1426/20

TAK

12 NumerPDF 13.81 13.81/20 KS Cracovia 1906 Kraków 2020

11
GANCARSKA Amelia 2005-12-02 Z/4631/18

TAK

518 NumerPDF 14.06 13.94/19 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2020

12
LALEWICZ Nina 2008-03-27 Z/3142/20

TAK

355 NumerPDF 14.22 14.22/20 WKS Wawel Kraków 2020

13
GALIK Kinga 2006-03-15 Z/4630/18

TAK

522 NumerPDF 14.29 14.29/20 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2020

14
RAŚ Magdalena 2006-06-07 Z/3940/19

TAK

273 NumerPDF 14.33 14.33/20 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2020

15
KOWALSKI Kaya 2005-11-06 Z/4699/19

TAK

565 NumerPDF 14.57 14.57/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2020  ROSU 

16
STEPANIAK Zuzanna 2005-12-27 Z/4632/18

TAK

520 NumerPDF 14.69 14.18/19 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2020

17
ZGODA Oliwia 2007-11-07 Z/3143/20

TAK

351 NumerPDF 15.10 15.10/20 WKS Wawel Kraków 2020

18
KRZYŻEWSKA Wanessa 2001-06-26 Z/1429/16

TAK

560 NumerPDF 12.82/19 KKS Victoria Stalowa Wola 2020  ZKN   SKN 

19
WICIJOWSKA Nicola 2009-01-30 Z/3399/20

TAK

25 NumerPDF KML Lubaczów 2020

20
SZAŁAŃSKA Dominika 2008-08-08 Z/3391/20

TAK

21 NumerPDF KML Lubaczów 2020

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 Z/0352/17

TAK

253 NumerPDF 24.34 24.34/20 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2020  KNF   SKN 

2
ZWOLIŃSKA Judyta 2002-08-30 Z/3127/16

TAK

568 NumerPDF 24.42 24.42/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2020  ZKN   SKN 

3
WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 Z/0142/16

TAK

24 NumerPDF 25.04 24.84/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2020

4
KRZYŻEWSKA Wanessa 2001-06-26 Z/1429/16

TAK

560 NumerPDF 25.99 25.80/19 KKS Victoria Stalowa Wola 2020  ZKN   SKN 

5
JĘDRUSZKO Nikola 2003-08-27 Z/1627/17

TAK

565 NumerPDF 26.51 26.06/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2020  ZKN 

6
DUL Wiktoria 2001-07-15 Z/6215/15

TAK

555 NumerPDF 27.34 26.71/17 KKS Victoria Stalowa Wola 2020

7
STRZELEC Małgorzata 2006-03-09 Z/3652/18

TAK

554 NumerPDF 27.63 27.63/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2020

8
ŚWIĘTEK Aleksandra 2004-10-24 Z/3669/17

TAK

964 NumerPDF 28.47 28.47/20 LKS Stal Mielec 2020  ZKN 

9
CYGAN Natalia 2005-05-25 Z/3651/18

TAK

562 NumerPDF 28.83 27.91/19 KKS Victoria Stalowa Wola 2020  ROSU 

10
KOWALSKI Kaya 2005-11-06 Z/4699/19

TAK

565 NumerPDF 29.55 29.55/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2020  ROSU 

11
KOPEĆ Karolina 2006-12-19 Z/5539/19

TAK

11 NumerPDF 30.81 30.81/20 KB Witar Tarnobrzeg 2020

12
WAL Martyna 2006-12-19 Z/3541/19

TAK

965 NumerPDF LKS Stal Mielec 2020  ROSU 

13
RZUCIDŁO Wiktoria 2002-04-22 Z/3775/16

TAK

722 NumerPDF 28.91/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2020

14
GRZYBOWSKA Gabriela 2006-04-10 Z/5426/18

TAK

55 NumerPDF 29.45/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2020

15
ZGODA Oliwia 2007-11-07 Z/3143/20

TAK

351 NumerPDF WKS Wawel Kraków 2020

16
BIGUS Wiktoria 2003-08-02 Z/1763/17

TAK

270 NumerPDF 27.72/18 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2020

 
300 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZAJĄC Justyna 2000-05-04 Z/2375/15

TAK

29 NumerPDF 43.00/17 KS Cracovia 1906 Kraków 2020

2
RZUCIDŁO Wiktoria 2002-04-22 Z/3775/16

TAK

722 NumerPDF 44.91/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2020

3
URBAŃSKA Gabriela 2004-08-08 Z/0633/18

TAK

232 NumerPDF 46.16/19 MKS Stal Nowa Dęba 2020  ZKN 

4
MASTALERZ Pola 2003-10-05 Z/2171/17

TAK

885 NumerPDF 42.89/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2020  ZKN 

5
BIGUS Wiktoria 2003-08-02 Z/1763/17

TAK

270 NumerPDF 43.96/18 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2020

6
ŚWIĘTEK Aleksandra 2004-10-24 Z/3669/17

TAK

964 NumerPDF 44.99/19 LKS Stal Mielec 2020  ZKN 

 
300 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CYGAN Natalia 2005-05-25 Z/3651/18

TAK

562 NumerPDF 43.56 43.56/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2020  ROSU 

2
ZIELIŃSKA Sonia 2005-07-30 Z/1426/20

TAK

12 NumerPDF 47.52 47.52/20 KS Cracovia 1906 Kraków 2020

3
LALEWICZ Nina 2008-03-27 Z/3142/20

TAK

355 NumerPDF 47.70 47.70/20 WKS Wawel Kraków 2020

4
BRZYSKA Weronika 2007-01-13 Z/3372/20

TAK

11 NumerPDF 49.33 49.33/20 MKL Sparta Stalowa Wola 2020

5
NOWAK Joanna 2006-08-30 Z/2569/20

TAK

555 NumerPDF 49.41 49.41/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2020

6
KUROWSKA Julia 2007-03-18 Z/3371/20

TAK

12 NumerPDF 49.69 49.69/20 MKL Sparta Stalowa Wola 2020

7
CHMURA Natalia 2006-09-04 Z/3313/19

TAK

33 NumerPDF 49.73 48.58/19 MKL Sparta Stalowa Wola 2020

8
WOJCIECHOWSKA Magdalena 2008-09-08 Z/3390/20

TAK

131 NumerPDF 51.49 51.49/20 KML Lubaczów 2020

9
STANKIEWICZ Pola 2008-09-08 Z/3392/20

TAK

27 NumerPDF 52.38 52.38/20 KML Lubaczów 2020

10
ANDRUSIEWICZ Alicja 2009-09-05 Z/1721/20

TAK

10 NumerPDF 53.14 53.14/20 MKS Stal Nowa Dęba 2020

11
CHUDZIK Amelia 2006-02-16 Z/2386/18

TAK

18 NumerPDF 53.50/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2020

12
MILCZANOWSKA Zuzanna 2006-04-25 Z/1193/18

TAK

222 NumerPDF 51.68/17 MKS Stal Nowa Dęba 2020

13
ŻELAZKO Kamila 2005-12-17 Z/3803/19

TAK

17 NumerPDF 47.35/19 MKL Sparta Stalowa Wola 2020

14
WAL Martyna 2006-12-19 Z/3541/19

TAK

965 NumerPDF LKS Stal Mielec 2020  ROSU 

15
STEPANIAK Zuzanna 2005-12-27 Z/4632/18

TAK

520 NumerPDF 48.47/18 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2020

16
SOBKÓW Aleksandra 2008-04-04 Z/3393/20

TAK

36 NumerPDF KML Lubaczów 2020

 
600 metrów dziewczęta
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MACHAJ Blanka 2007-10-11 Z/2462/20

TAK

565 NumerPDF 1:40.33 1:40.33/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2020

2
LIS Maria 2008-04-12 Z/3496/20

TAK

22 NumerPDF 1:53.90 1:53.90/20 KB Witar Tarnobrzeg 2020

3
MISZTAL Magdalena 2008-02-28 Z/3397/20

TAK

36 NumerPDF 1:58.59 1:57.77/19 KML Lubaczów 2020

4
MASZLANKA Patrycja 2008-08-27 Z/3396/20

TAK

43 NumerPDF 2:03.50 2:03.50/20 KML Lubaczów 2020

5
OZIMEK Hanna 2008-03-19 Z/3394/20

TAK

32 NumerPDF KML Lubaczów 2020

6
GOMUŁA Nikola 2008-06-12 Z/3083/19

TAK

1 NumerPDF 2:00.23/19 UKS Żaczek Połaniec 2020

 
600 metrów K SP
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBROWOLSKA Laura 2009-12-14 Z/1722/20

TAK

22 NumerPDF 2:02.06 2:02.06/20 MKS Stal Nowa Dęba 2020

2
WAŻNY Gabriela 2009-08-02 Z/3398/20

TAK

37 NumerPDF 2:10.49 2:10.49/20 KML Lubaczów 2020

3
NAZARCZUK Lena 2010-04-26 Z/3395/20

TAK

18 NumerPDF KML Lubaczów 2020

4
ZIĘBA Karolina 2009-05-20 Z/1194/18

TAK

78 NumerPDF 2:02.27/19 MKS Stal Nowa Dęba 2020

 
1000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZYDŁOWSKA Julia 2004-02-11 Z/3619/17

TAK

6 NumerPDF 2:57.06 2:57.06/20 UKS Żaczek Połaniec 2020  ROSU   ZKN 

2
WAL Olga 2006-12-19 Z/3542/19

TAK

972 NumerPDF 2:57.59 2:57.59/20 LKS Stal Mielec 2020  ROSU 

3
SMOLARCZYK Karolina 2002-03-30 Z/1362/16

TAK

238 NumerPDF 3:09.25 3:09.25/20 MKS Stal Nowa Dęba 2020  ZKN 

4
PIRÓG Wiktoria 2005-05-03 Z/2551/19

TAK

568 NumerPDF 3:18.29 3:18.29/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2020  ROSU 

5
JASKOT Emilia 2006-07-21 Z/1461/18

TAK

235 NumerPDF 3:28.19 3:28.19/20 MKS Stal Nowa Dęba 2020

6
URBAŃSKA Gabriela 2004-08-08 Z/0633/18

TAK

232 NumerPDF 3:06.87/19 MKS Stal Nowa Dęba 2020  ZKN 

7
BOCZULA Alicja 2003-09-30 Z/2457/18

TAK

222 NumerPDF KB Witar Tarnobrzeg 2020

8
DYBKA Agnieszka 2000-02-07 Z/2719/15

TAK

758 NumerPDF 2:55.89/18 CWKS Resovia Rzeszów 2020  ZKN 

9
CHMURA Anastazja 2003-10-11 Z/1225/20

TAK

503 NumerPDF MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2020

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KIELISZEK Aleksandra 2005-11-02 Z/3650/18

TAK

551 NumerPDF 1.48 1.48/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2020  ROSU 

2
JASKOWIAK Kornelia 2006-10-31 Z/2423/20

TAK

567 NumerPDF 1.45 1.45/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2020

3
CHMURA Natalia 2006-09-04 Z/3313/19

TAK

33 NumerPDF 1.30 1.30/20 MKL Sparta Stalowa Wola 2020

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GALIK Kinga 2006-03-15 Z/4630/18

TAK

522 NumerPDF 5.07 5.07/20 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2020

2
GANCARSKA Amelia 2005-12-02 Z/4631/18

TAK

518 NumerPDF 4.96 4.96/20 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2020

3
RAŚ Magdalena 2006-06-07 Z/3940/19

TAK

273 NumerPDF 4.67 4.67/20 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2020

4
BIS Klaudia 2006-12-22 Z/2232/19

TAK

16 NumerPDF 4.05 4.10/19 MKL Sparta Stalowa Wola 2020

5
KIELISZEK Aleksandra 2005-11-02 Z/3650/18

TAK

551 NumerPDF KKS Victoria Stalowa Wola 2020  ROSU 

6
SZYMAŃSKA Dominika 2002-05-14 Z/6559/15

TAK

52 NumerPDF 4.92/18 MKL Sparta Stalowa Wola 2020

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U20 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
TĘCZA Ewelina 2002-09-10 Z/2086/17

TAK

39 NumerPDF 10.64 10.64/20 MKL Sparta Stalowa Wola 2020

2
SZYMAŃSKA Dominika 2002-05-14 Z/6559/15

TAK

52 NumerPDF MKL Sparta Stalowa Wola 2020

 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WOŁOSZYN Oliwia 2006-06-28 Z/3268/19

TAK

29 NumerPDF 9.70 9.70/20 MKL Sparta Stalowa Wola 2020

2
SZABAT Kinga 2006-05-22 Z/3222/20

TAK

552 NumerPDF 8.87 8.87/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2020

3
MIERZWA Kinga 2005-08-01 Z/5256/18

TAK

550 NumerPDF 8.84 8.84/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2020  ROSU 

4
SZAŁAŃSKA Dominika 2008-08-08 Z/3391/20

TAK

21 NumerPDF 6.78 6.78/20 KML Lubaczów 2020

5
MAŁGORZATA Bierczyńska 2008-08-14 Z/3400/20

TAK

32 NumerPDF KML Lubaczów 2020

 
Rzut młotem kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZIÓŁKOWSKA Natalia 2000-02-17 Z/6214/15

TAK

560 NumerPDF 49.20 51.20/19 KKS Victoria Stalowa Wola 2020

2
KOTWICA Agata 2000-02-09 Z/5848/15

TAK

549 NumerPDF 43.00 43.00/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2020

 
Rzut młotem K U20 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DUSZKIEWICZ Maria 2004-04-07 Z/5254/18

TAK

973 NumerPDF 55.66 55.66/20 LKS Stal Mielec 2020  ZKN 

2
SZADY Julia 2004-08-19 Z/0407/18

TAK

968 NumerPDF 53.97 53.97/20 LKS Stal Mielec 2020  ZKN 

 
Rzut młotem K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MIERZWA Kinga 2005-08-01 Z/5256/18

TAK

550 NumerPDF 40.17 40.17/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2020  ROSU 

2
PUK Justyna 2005-03-12 Z/5257/18

TAK

561 NumerPDF 32.41 32.41/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2020

3
SZABAT Kinga 2006-05-22 Z/3222/20

TAK

552 NumerPDF 32.39 32.39/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2020

4
HACIA Iga 2005-11-27 Z/5259/19

TAK

557 NumerPDF 30.69 33.45/19 KKS Victoria Stalowa Wola 2020  ROSU 

5
JASKOWIAK Kornelia 2006-10-31 Z/2423/20

TAK

567 NumerPDF 22.98 22.98/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2020

6
BEDNARZ Dominika 2005-11-18 Z/3388/20

TAK

560 NumerPDF 20.39 20.39/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2020

 
Sztafeta szwedzka (100-200-300-400) kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁAWRUSZKO Michał 1996-09-04 Z/1476/14

TAK

414 NumerPDF 11.02 10.97/18 AZS UMCS Lublin 2020

2
BEMBENEK Jakub 2006-12-28 Z/2422/20

TAK

554 NumerPDF 11.67 11.67/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2020

3
GRYKAŁOWSKI Marek 2006-01-25 Z/2424/20

TAK

549 NumerPDF 11.99 11.99/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2020

4
DĘBIAK Patryk 2003-01-24 Z/3015/19

TAK

22 NumerPDF 12.53 12.29/19 MKL Sparta Stalowa Wola 2020

5
ŁAKOMY Jan 2007-04-17 Z/3144/20

TAK

356 NumerPDF 12.85 12.85/20 WKS Wawel Kraków 2020

6
MOTYKA Michał 2002-08-10 Z/3667/19

TAK

14 NumerPDF 11.91/19 MKL Sparta Stalowa Wola 2020

7
STASZEK Igor 2009-05-20 Z/5496/19

TAK

346 NumerPDF WKS Wawel Kraków 2020

8
BANASZEK Karol 2007-11-22 Z/4111/19

TAK

353 NumerPDF 15.14/19 WKS Wawel Kraków 2020

 
300 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZWEDO Kacper 2002-02-23 Z/0962/17

TAK

557 NumerPDF 35.24 35.24/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2020  ZKN 

2
GRYKAŁOWSKI Marek 2006-01-25 Z/2424/20

TAK

549 NumerPDF 37.08 37.08/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2020

3
CHUDZIK Jakub 2004-07-24 Z/0488/18

TAK

625 NumerPDF 37.38 37.38/20 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2020  ZKN 

4
DĘBIAK Patryk 2003-01-24 Z/3015/19

TAK

22 NumerPDF 41.14 41.14/20 MKL Sparta Stalowa Wola 2020

5
SAWUŁA Bartosz 2006-04-22 Z/3339/18

TAK

700 NumerPDF 41.64 41.64/20 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2020

6
ŁAKOMY Jan 2007-04-17 Z/3144/20

TAK

356 NumerPDF 42.05 42.05/20 WKS Wawel Kraków 2020

7
KOPEĆ Kamil 2007-01-30 Z/2933/19

TAK

17 NumerPDF 43.56 43.56/20 MKS Stal Nowa Dęba 2020

8
STRĘCIWILK Bartosz 2006-01-08 Z/2742/20

TAK

38 NumerPDF MKL Sparta Stalowa Wola 2020

9
ŁAWRUSZKO Michał 1996-09-04 Z/1476/14

TAK

414 NumerPDF AZS UMCS Lublin 2020

10
BANASZEK Karol 2007-11-22 Z/4111/19

TAK

353 NumerPDF WKS Wawel Kraków 2020

 
600 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
STRĘCIWILK Bartosz 2006-01-08 Z/2742/20

TAK

38 NumerPDF 1:57.25 1:57.25/20 MKL Sparta Stalowa Wola 2020

 
600 metrów M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BOSAK Michał 2007-01-26 Z/2916/20

TAK

22 NumerPDF 1:36.27 1:36.27/20 KML Lubaczów 2020

2
BOSAK Mateusz 2007-01-26 Z/2918/20

TAK

39 NumerPDF 1:44.99 1:44.99/20 KML Lubaczów 2020

3
JASKOT Nikodem 2008-05-06 Z/1462/18

TAK

27 NumerPDF 1:51.53 1:51.53/20 MKS Stal Nowa Dęba 2020

4
GUZY Patryk 2007-02-18 Z/3421/20

TAK

21 NumerPDF 1:53.65 1:53.65/20 KML Lubaczów 2020

5
PUZIO Maciej 2007-10-01 Z/4689/18

TAK

67 NumerPDF 2:03.89/18 MKS Stal Nowa Dęba 2020

6
KĘDZIOR Kacper 2008-06-05 Z/5497/19

TAK

349 NumerPDF WKS Wawel Kraków 2020

 
600 metrów M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
STASZEK Igor 2009-05-20 Z/5496/19

TAK

346 NumerPDF WKS Wawel Kraków 2020

2
BUKAŁA Nikodem 2009-07-26 Z/1723/20

TAK

25 NumerPDF MKS Stal Nowa Dęba 2020

3
KOPEC Adrian 2011-06-01 Z/3495/20

TAK

11 NumerPDF KB Witar Tarnobrzeg 2020

4
BOCZULA Karol 2011-12-17 Z/5537/19

TAK

11 NumerPDF KB Witar Tarnobrzeg 2020

 
1000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JAWORSKI Kacper 2003-06-04 Z/1745/17

TAK

971 NumerPDF 2:34.53 2:34.53/20 LKS Stal Mielec 2020  ZKN 

2
ROJEK Piotr 2003-06-15 Z/1226/20

TAK

504 NumerPDF 2:39.94 2:39.94/20 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2020

3
ZIĘBA Wiktor 2004-11-27 Z/0610/18

TAK

101 NumerPDF 2:42.43 2:42.43/20 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2020

4
ROGALA Kacper 2002-01-06 Z/2881/16

TAK

72 NumerPDF 2:43.12 2:43.12/20 MKL Sparta Stalowa Wola 2020

5
BONDARCHUK Oleh 1996-07-01 Z/1967/20

TAK

31 NumerPDF 2:46.14 2:46.14/20 KS Cracovia 1906 Kraków 2020

6
KUROPATWA Gabriel 1999-06-10 Z/2778/20

TAK

131 NumerPDF GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 2020

7
KIC Damian 1996-04-30 Z/4723/17

TAK

98 NumerPDF 2:47.51/17 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 2020

8
CHUDZIK Jakub 2004-07-24 Z/0488/18

TAK

625 NumerPDF 3:07.36/18 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2020  ZKN 

9
SETLAK Michał 1999-09-28 Z/3524/19

TAK

265 NumerPDF GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 2020

10
SOPEL Hubert 2001-07-23 Z/3250/19

TAK

019 NumerPDF 2:42.61/18 KML Lubaczów 2020

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KRASOWSKI Jakub 2005-06-29 Z/3183/18

TAK

20 NumerPDF 1.89 1.89/20 MKL Sparta Stalowa Wola 2020

2
ZIARNO Bartłomiej 2007-12-09 Z/3389/20

TAK

552 NumerPDF 1.50 1.50/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2020

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
TYLUS Patryk 2003-07-23 Z/1826/17

TAK

557 NumerPDF KKS Victoria Stalowa Wola 2020  ZKN 

 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOPEĆ Mateusz 2002-08-11 Z/3134/16

TAK

560 NumerPDF 15.79 15.79/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2020  ZKN 

2
MIERZWA Michał 2002-02-03 Z/3821/16

TAK

550 NumerPDF 10.23 10.23/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2020  ZKN 

 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PIERÓG Michał 2006-12-27 Z/2526/20

TAK

70 NumerPDF 11.33 11.33/20 MKL Sparta Stalowa Wola 2020

2
GĘŚLA Krzysztof 2005-05-11 Z/3267/19

TAK

21 NumerPDF 10.63 11.39/19 MKL Sparta Stalowa Wola 2020

 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOPEĆ Mateusz 2002-08-11 Z/3134/16

TAK

560 NumerPDF 35.07 35.07/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2020  ZKN 

 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GĘŚLA Krzysztof 2005-05-11 Z/3267/19

TAK

21 NumerPDF 36.13 36.13/20 MKL Sparta Stalowa Wola 2020

 
Rzut młotem mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WITAS Alan 2004-04-21 Z/3442/17

TAK

76 NumerPDF 59.67 59.67/20 MKL Sparta Stalowa Wola 2020  ZKN 

 
Rzut młotem M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELECKI Marcin 1998-05-20 Z/0395/15

TAK

99 NumerPDF 50.59 51.48/18 MKS Unia Hrubieszów 2020

 
Rzut oszczepem M U20 (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MIERZWA Michał 2002-02-03 Z/3821/16

TAK

550 NumerPDF 55.25 55.25/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2020  ZKN 

 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
TYLUS Patryk 2003-07-23 Z/1826/17

TAK

557 NumerPDF 59.70 59.70/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2020  ZKN 

 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PIERÓG Michał 2006-12-27 Z/2526/20

TAK

70 NumerPDF 33.14 33.14/20 MKL Sparta Stalowa Wola 2020

 
Sztafeta szwedzka (100-200-300-400) mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna