Internetowe zgłoszenia do imprezy: Badania ZKN
BIAŁYSTOK, 9-10.11.2019
 
Test podstawowy K
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 Z/5768/15

TAK

839 NumerPDF LUKS Orneta 2019  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
2
GOZDERA Zuzanna 2004-07-04 Z/0892/18

TAK

18 NumerPDF KS Wisła Puławy 2019

3
SOKOŁOWSKA Małgorzata 2004-07-21 Z/0947/18

TAK

97 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

4
ZIÓŁEK Weronika 2003-04-23 Z/3856/16

TAK

55 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019  ROSU   ZKN 

5
LESZCZYŃSKA Anna 2000-02-10 Z/2041/15

TAK

785 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
6
GOLA Marlena 1998-06-08 Z/1209/14

TAK

783 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019  KNF   SKN 

7
ŻYWCZYK Natalia 2003-07-06 Z/3192/17

TAK

320 NumerPDF UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2019  ZKN 

8
SŁABIŃSKA Julia 2004-01-16 Z/1231/18

TAK

30 NumerPDF LUKS Hańcza Suwałki 2019  ROSU 

9
STANIEWICZ Gabriela 2003-07-06 Z/2547/17

TAK

51 NumerPDF LUKS Hańcza Suwałki 2019  ZKN 

10
PSZCZOŁA Weronika 2004-01-12 Z/5069/19

TAK

930 NumerPDF MKS Agros Chełm 2019  ROSU 

11
JELSKA Justyna 1999-08-20 Z/1051/15

TAK

778 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019  ZKN   SKN 

12
KOGUT Nikola 2004-02-04 Z/4923/18

TAK

929 NumerPDF MKS Agros Chełm 2019  ROSU 

13
KARPIUK Diana 2000-04-05 Z/1889/15

TAK

782 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
14
TWARDOWSKA Julia 2004-05-19 Z/2580/17

TAK

35 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019  ROSU 

15
PIECHOCKA Alicja 2003-02-16 Z/1130/17

TAK

7 NumerPDF MLKS Ostróda 2019  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
16
STEMPKOWSKA Kamila 2004-08-06 Z/5432/19

TAK

220 NumerPDF GSLA Gierzwałd 2019  ROSU 

17
SADURSKA Lena 2004-06-20 Z/3068/18

TAK

23 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019  ROSU 

18
MARSZELEWSKA Joanna 2004-05-10 Z/0131/19

TAK

228 NumerPDF NKS Nowe Miasto Lubawskie 2019

19
CYBULSKA Wiktoria 2004-08-12 Z/3463/17

TAK

1 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019  ROSU 

20
LIS Aleksandra 2004-02-20 Z/3311/17

TAK

38 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019  ROSU 

21
KOWALSKA Aleksandra 2004-09-24 Z/0340/19

TAK

22 NumerPDF Orka Iława Athletics 2019

22
KORNACKA Karolina 2003-05-07 Z/1124/17

TAK

227 NumerPDF KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019  ROSU   ZKN 

23
BIELAKOW Katarzyna 2004-05-22 Z/3304/17

TAK

39 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019  ROSU 

24
BAJKOWSKA Justyna 2002-08-13 Z/3526/19

TAK

717 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2019

25
SZELIGA Martyna 2003-03-04 Z/3852/18

TAK

915 NumerPDF MKS Agros Chełm 2019  ROSU   ZKN 

26
POLKOWSKA Dorota 2002-05-02 Z/0808/16

TAK

907 NumerPDF MKS Agros Chełm 2019  ROSU   ZKN 

27
OLESZCZYŃSKA Amelia 2003-06-20 Z/0023/17

TAK

906 NumerPDF MKS Agros Chełm 2019  ROSU   ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
28
MAGRYTA Katarzyna 2002-07-01 Z/2700/16

TAK

905 NumerPDF MKS Agros Chełm 2019  ROSU 

29
LIPSKA Ewelina 2001-03-28 Z/2728/15

TAK

779 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019

30
OKO Wiktoria 2003-09-18 Z/0160/17

TAK

122 NumerPDF KS Wisła Puławy 2019  ZKN 

31
KORNACKA Kinga 2003-05-07 Z/1125/17

TAK

228 NumerPDF KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019  ROSU   ZKN 

32
DEMCZUK Natalia 2004-09-13 Z/1955/18

TAK

44 NumerPDF MKS Juvenia Białystok 2019

33
BORUSIEWICZ Amelia 2005-06-09 Z/5670/18

TAK

993 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019  ROSU 

34
OSTAPCZUK Dominika 2003-04-29 Z/0591/17

TAK

779 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019  ZKN 

35
NICZYPORUK Gabriela 2001-10-08 Z/2758/18

TAK

42 NumerPDF UKS Czwórka Białystok 2019

36
STOKOWSKA Wiktoria 2002-06-13 Z/3635/17

TAK

43 NumerPDF UKS Czwórka Białystok 2019

WARUNKOWO - BADANIA
37
CEKAŁA Dominika 2004-07-19 Z/4299/19

TAK

995 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

WARUNKOWO - BADANIA
38
ANTONIAK Angelika 2000-05-29 Z/2760/15

TAK

779 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019  ZKN   SKN 

WARUNKOWO - BADANIA
39
KARPIUK Małgorzata 2003-01-04 Z/0431/18

TAK

791 NumerPDF KS Parkiet Hajnówka 2019  ZKN 

40
NIKICIUK Weronika 2004-03-17 Z/0434/18

TAK

794 NumerPDF KS Parkiet Hajnówka 2019

41
KOZAR Roksana 2004-03-04 Z/0433/18

TAK

796 NumerPDF KS Parkiet Hajnówka 2019

42
MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 Z/2443/15

TAK

995 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019  ZKN 

43
KRAWCZYŃSKA Martyna 2004-11-21 Z/4033/18

TAK

991 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019  ROSU 

44
ŁYSKOWKA Maja 2004-01-01 Z/4909/19

TAK

985 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019  ROSU 

45
WOŹNIAK Dominika 2004-05-29 Z/4782/17

TAK

780 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019

46
WÓJTOWICZ Emilia 2003-10-13 Z/4503/17

TAK

428 NumerPDF AZS UMCS Lublin 2019

47
CZERWIŃSKA Maria 2004-06-04 Z/3947/18

TAK

414 NumerPDF AZS UMCS Lublin 2019

48
TUSTANOWSKA Martyna 2004-04-19 Z/4457/17

TAK

421 NumerPDF AZS UMCS Lublin 2019

49
STĄSIK Anna 2002-08-02 Z/0354/16

TAK

412 NumerPDF AZS UMCS Lublin 2019  ZKN   SKN 

50
STASZCZUK Kinga 2003-02-05 Z/3323/17

TAK

136 NumerPDF KS Agros Zamość 2019

51
SEŃ Martyna 2005-08-08 Z/0513/19

TAK

156 NumerPDF KS Agros Zamość 2019

52
ŁUCZAK Wiktoria 2002-09-27 Z/0323/16

TAK

135 NumerPDF KS Agros Zamość 2019  SKN 

WARUNKOWO - BADANIA
53
PUZANOWSKA Sylwia 2002-06-04 Z/4030/17

TAK

780 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019

54
MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 Z/2836/15

TAK

776 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019  ZKN 

55
ZACZKIEWICZ Wiktoria 2001-08-04 Z/0600/16

TAK

781 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019  ZKN   SKN 

56
ROMASZKO Monika 2002-04-13 Z/5236/15

TAK

131 NumerPDF KS Agros Zamość 2019  ZKN   SKN 

WARUNKOWO - BADANIA
57
LENKIEWICZ Aneta 2002-08-29 Z/2668/18

TAK

146 NumerPDF KS Agros Zamość 2019  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
58
JACHYMEK Sabina 2004-08-03 Z/0988/18

TAK

127 NumerPDF KS Agros Zamość 2019  ROSU 

59
JABŁOŃSKA Dagmara 2003-06-19 Z/1014/17

TAK

141 NumerPDF KS Agros Zamość 2019  ZKN 

60
GŁUCHOWSKA Kinga 2002-11-20 Z/0326/16

TAK

134 NumerPDF KS Agros Zamość 2019

WARUNKOWO - BADANIA
61
WAWRZYNOWICZ Julia 2004-02-11 Z/0067/18

TAK

42 NumerPDF UKS Atos Woźnice 2019

62
SZULC Martyna 2002-02-14 Z/1824/16

TAK

638 NumerPDF LKS Narew Kurpiewski Łomża 2019  ZKN 

63
POTERAJ Zuzanna 2003-10-12 Z/1294/17

TAK

2 NumerPDF LKS Narew Kurpiewski Łomża 2019

WARUNKOWO - BADANIA
64
CYCHOL Katarzyna 2004-05-18 Z/1341/18

TAK

632 NumerPDF LKS Narew Kurpiewski Łomża 2019

WARUNKOWO - BADANIA
65
NAGÓRSKA Zofia 2003-10-25 Z/2525/17

TAK

634 NumerPDF LKS Narew Kurpiewski Łomża 2019  ZKN 

66
SUPRANOWICZ Patrycja 2004-05-25 Z/1823/18

TAK

775 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019

67
RAKOWICZ Martyna 2003-08-09 Z/3135/17

TAK

777 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019  ZKN 

68
MICHALEC Marta 2004-01-02 Z/1493/18

TAK

516 NumerPDF LUKS Eurocentr Suchowola 2019  ROSU 

69
DŁUŻNIEWSKA Klaudia 2001-03-19 Z/2701/15

TAK

633 NumerPDF LKS Narew Kurpiewski Łomża 2019  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
70
CHOROSZUCHA Amelia 2004-06-29 Z/1490/18

TAK

775 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019

71
PONIATOWSKA Natalia 2004-07-18 Z/1489/18

TAK

785 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019

72
MASIEJCZYK Aleksandra 2002-01-02 Z/0830/16

TAK

782 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019

WARUNKOWO - BADANIA
73
ZACZKIEWICZ Oliwia 2003-12-04 Z/3886/17

TAK

775 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019

WARUNKOWO - BADANIA
74
SIEMIENIUK Wiktoria 2003-11-26 Z/5374/18

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019

WARUNKOWO - BADANIA
75
JANKOWSKA Aleksandra 2002-08-15 Z/0448/16

TAK

775 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019  KNF   SKN 

76
PIEKARSKA Gabriela 2001-01-12 Z/3680/16

TAK

784 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
77
DZWONKOWSKA Karolina 2003-03-21 Z/0986/17

TAK

994 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019  ROSU   ZKN 

78
JATKIEWICZ Izabela 2000-04-28 Z/5539/15

TAK

44 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

WARUNKOWO - BADANIA
79
PIÓRKOWSKA Nikola 2004-12-05 Z/1545/18

TAK

776 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019  ROSU 

 
Test podstawowy M
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
KUSZNIER Adrian 2003-09-12

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019

2
FLOREK Mikołaj 2004-03-17 Z/1435/18

TAK

64 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019  ROSU 

3
GÓRCZYŃSKI Bartosz 2004-03-25 Z/0027/18

TAK

2 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
4
WIŚNIEWSKI Piotr 2000-05-17 Z/2681/17

TAK

420 NumerPDF AZS UMCS Lublin 2019  ZKN 

5
BUKOWSKI Przemysław 2002-08-21 Z/3606/17

TAK

609 NumerPDF TS Start Lublin 2019

6
ŻUCHOWSKI Daniel 2004-07-14 Z/3498/17

TAK

166 NumerPDF LKS Lubawa 2019  ROSU 

7
STEFANOWICZ Maciej 2003-11-15 Z/2466/17

TAK

61 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019  ROSU   ZKN 

8
SOBÓL Damian 2003-07-23 Z/2970/17

TAK

9 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019  ROSU   ZKN 

9
SKOMSKI Marcin 2003-12-10 Z/1096/17

TAK

10 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019  ROSU   ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
10
NOWAKOWSKI Jakub 2003-07-29 Z/2467/17

TAK

65 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019  ROSU   ZKN 

11
MICHALAK Sebastian 2004-01-04 Z/3726/17

TAK

5 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019  ROSU 

12
SZPANELEWSKI Dawid 2004-05-31 Z/5433/19

TAK

220 NumerPDF GSLA Gierzwałd 2019  ROSU 

13
EWERTOWSKI Mateusz 2004-04-01 Z/3496/17

TAK

155 NumerPDF LKS Lubawa 2019  ROSU 

14
AMBROZIAK Marcel 2004-11-14 Z/2745/19

TAK

2 NumerPDF PKS Gwardia Szczytno 2019

15
CHOINSKI Klaudiusz 2004-05-09 Z/1335/18

TAK

15 NumerPDF LKS Narew Kurpiewski Łomża 2019

WARUNKOWO - BADANIA
16
KONOPKO Piotr 2004-05-23 Z/1459/19

TAK

45 NumerPDF LUKS Hańcza Suwałki 2019

WARUNKOWO - BADANIA
17
RYBACKI Kornel 2003-05-19 Z/0660/17

TAK

31 NumerPDF LUKS Hańcza Suwałki 2019  ROSU   ZKN 

18
TARASZKIEWICZ Bartosz 2004-01-14 Z/1232/18

TAK

3 NumerPDF LUKS Hańcza Suwałki 2019  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
19
LUCHOWSKI Szymon 2003-12-05 Z/4682/19

TAK

925 NumerPDF MKS Agros Chełm 2019

20
BAŃKA Łukasz 2003-04-18 Z/2806/17

TAK

903 NumerPDF MKS Agros Chełm 2019  ROSU   ZKN 

21
POSTÓJ Bartosz 2003-09-07 Z/0829/17

TAK

610 NumerPDF TS Start Lublin 2019  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
22
USAREK Jan 2002-06-24 Z/3906/16

TAK

439 NumerPDF AZS UMCS Lublin 2019  ZKN 

23
ĆWIKOWSKI Paweł 2004-09-01 Z/4154/18

TAK

32 NumerPDF LUKS Hańcza Suwałki 2019  ROSU 

24
BIELAWSKI Krzysztof 2002-03-09 Z/2531/17

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019

25
JAROMA Michał 2003-06-09 Z/2536/17

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019

WARUNKOWO - BADANIA
26
BIELAWSKI Jakub 2002-07-13 Z/2530/17

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019

WARUNKOWO - BADANIA
27
MAC Bartosz 2003-05-30 Z/2146/19

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019

28
KALISZEWSKI Jakub 2000-01-31 Z/2032/15

TAK

781 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019

WARUNKOWO - BADANIA
29
HAJKOWSKI Adrian 2001-02-23 Z/2724/15

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
30
HAJKOWSKI Sebastian 2003-08-29 Z/2144/19

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019

31
SWATOWSKI Kacper 2003-02-18 Z/3322/17

TAK

139 NumerPDF KS Agros Zamość 2019

WARUNKOWO - BADANIA
32
WYRODEK Paweł 2003-04-11 Z/0031/17

TAK

64 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2019  ROSU 

33
STAŃSKI Sergiusz 2002-06-29 Z/3252/17

TAK

98 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2019  ZKN 

34
ZAZULA Remigiusz 2003-01-24 Z/0091/17

TAK

906 NumerPDF MKS Agros Chełm 2019  ROSU 

35
DUCHNOWSKI Igor 2003-07-06 Z/1589/17

TAK

997 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019  ROSU 

36
ANDREJCZYK Adam 2003-05-22 Z/2542/17

TAK

57 NumerPDF LUKS Hańcza Suwałki 2019

37
KONOPKA Dawid 2004-11-01 Z/4947/19

TAK

778 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019

38
FIEDORCZUK Dominik 2002-03-23 Z/3772/19

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019

WARUNKOWO - BADANIA
39
TOMCZYK Wojciech 2002-11-23 Z/2836/16

TAK

779 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
40
SIMONIUK Dawid 2000-07-24 Z/6128/15

TAK

781 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
41
MOSKAL Jakub 1998-03-12 Z/1008/14

TAK

781 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019  ZKN 

42
KASIETCZUK Adrian 2004-04-07 Z/0890/18

TAK

917 NumerPDF MKS Agros Chełm 2019  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
43
ZIELONKA Adam 2001-10-20 Z/4725/15

TAK

135 NumerPDF KS Wisła Puławy 2019  ZKN 

44
JAROSZKIEWICZ Piotr 2004-04-19 Z/2233/18

TAK

793 NumerPDF KS AZS-AWF Biała Podlaska 2019

WARUNKOWO - BADANIA
45
GRYTA Jacek 2003-03-04 Z/2234/18

TAK

794 NumerPDF KS AZS-AWF Biała Podlaska 2019  ZKN 

46
KWIATKOWSKI Mateusz 1999-06-03 Z/1796/16

TAK

46 NumerPDF MKS Juvenia Białystok 2019  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
47
DUCHNOWSKI Sebastian 2004-03-16 Z/4561/19

TAK

775 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019

WARUNKOWO - BADANIA
48
MIŁKOWSKI Gabriel 2002-03-25 Z/3841/17

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019

49
MAKSYMIUK Piotr 2004-01-13 Z/0452/19

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019

50
TREJGO Oskar 2000-05-02 Z/2049/16

TAK

781 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019  KNF   SKN 

WARUNKOWO - BADANIA
51
KLIMIUK Łukasz 2004-12-06 Z/0432/18

TAK

795 NumerPDF KS Parkiet Hajnówka 2019

WARUNKOWO - BADANIA
52
KLEPACKI Maksymilian 1998-11-14 Z/1077/14

TAK

87 NumerPDF UKS 19 Bojary Białystok 2019  KNF   SKN 

53
SINIŁO Krystian 2000-10-02 Z/1535/15

TAK

26 NumerPDF UKS 19 Bojary Białystok 2019  KNF   SKN 

54
ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 Z/1532/15

TAK

24 NumerPDF UKS 19 Bojary Białystok 2019  KNF   SKN 

55
ŁYSKAWY Przemysław 1999-01-13 Z/0332/15

TAK

995 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019  ZKN 

WARUNKOWO - BADANIA
56
POGORZELSKI Rafał 1999-12-22 Z/0333/15

TAK

998 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019  ZKN 

57
LIKWIARZ Dawid 2002-02-18 Z/3643/16

TAK

988 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019  ROSU   ZKN 

58
BAGIŃSKI Piotr 2005-03-11 Z/4996/18

TAK

986 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019  ROSU 

59
JAGIELSKI Kacper 2005-03-20 Z/4659/18

TAK

996 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019  ROSU 

60
BORAWSKI Szymon 2003-03-28 Z/4032/18

TAK

991 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019  ROSU 

61
KOŁAKOWSKI Marek 2003-10-01 Z/5391/18

TAK

994 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

WARUNKOWO - BADANIA
62
STEFAŃCZYK Jakub 2004-03-15 Z/5352/18

TAK

997 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

63
KONOBROCKI Rafał 2004-02-28 Z/4615/19

TAK

991 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

WARUNKOWO - BADANIA
64
GULBIERZ Paweł 2004-02-21 Z/1226/18

TAK

49 NumerPDF LUKS Hańcza Suwałki 2019  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
65
WYSZYŃSKI Paweł 2001-08-03 Z/3665/18

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019

WARUNKOWO - BADANIA
66
ŻMUDA Wojciech 2001-01-10 Z/6097/15

TAK

422 NumerPDF AZS UMCS Lublin 2019  ZKN 

67
FOLGA Bartosz 2003-11-08 Z/0984/17

TAK

998 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019  ROSU   ZKN 

68
JURAK Bartosz 2003-03-11 Z/4754/18

TAK

988 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019  ROSU   ZKN 

69
JANCZARA Miłosz 2003-06-30 Z/5265/18

TAK

425 NumerPDF AZS UMCS Lublin 2019

70
SOBIESIAK Marcin 2004-06-05 Z/5264/18

TAK

422 NumerPDF AZS UMCS Lublin 2019

71
KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 Z/0630/18

TAK

410 NumerPDF AZS UMCS Lublin 2019

72
PYDA Jakub 2001-03-23 Z/3083/18

TAK

28 NumerPDF KS Agros Zamość 2019

73
PIELOCH Dawid 2002-04-14 Z/2719/16

TAK

784 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019  ZKN 

74
PRZECHOCKI Mateusz 2004-03-06 Z/4560/19

TAK

778 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019

75
KRUPA Patryk 2002-04-21 Z/0324/16

TAK

137 NumerPDF KS Agros Zamość 2019  ZKN   SKN 

76
JANIK Marcin 2001-01-24 Z/1507/18

TAK

35 NumerPDF KS Agros Zamość 2019

WARUNKOWO - BADANIA
77
HOŁOWIENKO Marcin 2003-05-01 Z/5318/18

TAK

782 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019

78
SZEWCZYK Sebastian 2002-01-13 Z/4006/17

TAK

5 NumerPDF LKS Narew Kurpiewski Łomża 2019  ZKN 

79
MOSZCZYŃSKI Sebastian 2003-09-25 Z/3064/16

TAK

67 NumerPDF OKLA Ostrołęka 2019  ZKN 

80
DĄBROWSKI Paweł 2003-07-13 Z/4658/18

TAK

997 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019  ROSU   ZKN 

81
DĄBROWSKI Piotr 2003-06-08 Z/0987/17

TAK

995 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019  ROSU   ZKN 

82
KŁOCZKO Kacper 2003-02-12 Z/5337/18

TAK

18 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
83
KRAJEWSKI Dominik 2002-05-08 Z/3265/16

TAK

636 NumerPDF LKS Narew Kurpiewski Łomża 2019  ZKN 

84
KRYSZYN Paweł 2003-08-26 Z/0652/17

TAK

198 NumerPDF UKS Technik Augustów 2019  ROSU   ZKN 

85
ŁAZARSKI Szymon 2002-09-20 Z/1836/16

TAK

200 NumerPDF UKS Technik Augustów 2019  KNF   SKN 

WARUNKOWO - BADANIA
86
STARAK Radosław 2003-02-28 Z/3133/17

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019  ZKN 

87
KOZŁOWSKI Adam 1999-09-25 Z/2551/15

TAK

637 NumerPDF LKS Narew Kurpiewski Łomża 2019  ZKN