Internetowe zgłoszenia do imprezy: Lekkoatletyczny mityng kwalifikacyjny
WROCŁAW, 23.06.2019
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 Z/0925/14

TAK

11 NumerPDF 11.90 11.90/19 KS AZS AWF Wrocław 2019

2
KORCZUK Natalia 1998-10-15 Z/1634/14

TAK

525 NumerPDF 12.69 12.65/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

3
ŚLIWIŃSKA Emilia 2005-06-09 Z/0210/19

TAK

10 NumerPDF 13.09 13.09/19 MUKS Gim 2 Nysa 2019

4
KISZKIEL Marta 2004-09-21 Z/0734/19

TAK

84 NumerPDF 13.76 13.76/19 GKS Start Długołęka 2019

5
CHAIKH-ALI Natalia 2003-06-26 Z/0729/18

TAK

27 NumerPDF 13.77 13.77/19 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

6
SZAFRAN Wiktoria 2003-05-13 Z/0730/18

TAK

29 NumerPDF 14.54 14.54/19 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ROSA Julia 2002-02-12 Z/5625/15

TAK

425 NumerPDF 60.15 60.15/19 SL GKS Olsza Olszyna 2019

2
GÓRKA Beata 2000-07-19 Z/1079/15

TAK

502 NumerPDF 62.74 62.35/18 MKS MOS Wrocław 2019

3
WIATER Wioletta 1997-10-24 Z/2715/19

TAK

514 NumerPDF 68.64 68.64/19 MKS Siechnice 2019

4
RODAK Weronika 2000-02-24 Z/1609/15

TAK

759 NumerPDF 58.89/18 MKS MOS Wrocław 2019

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ROSA Julia 2002-02-12 Z/5625/15

TAK

425 NumerPDF 2:26.12 2:26.12/19 SL GKS Olsza Olszyna 2019

2
NAJDEK Ewa 1998-09-19 Z/0549/17

TAK

444 NumerPDF 2:30.54 2:30.54/19 MKS Siechnice 2019

3
GRYGIEL Ilona 1999-06-05 Z/4547/19

TAK

555 NumerPDF 2:16.09/15 MKS Siechnice 2019

 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁAKOTA Justyna 2002-09-15 Z/0250/17

TAK

417 NumerPDF 5:19.81 5:19.81/19 SL GKS Olsza Olszyna 2019

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZUCZWA Wiktoria 2001-05-22 Z/2478/18

TAK

509 NumerPDF 1.62 1.62/19 ZLKL Zielona Góra 2019

 
Skok o tyczce kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STRĄCZEK Weronika 1999-06-25 Z/0507/15

TAK

777 NumerPDF 5.63 5.69/16 KS AZS AWF Wrocław 2019

2
FUCHS Anita 2001-08-01 Z/1601/15

TAK

99 NumerPDF 5.18 5.25/18 SSMKS Parasol Wrocław 2019

 
Trójskok kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
POHL Natalia 2004-09-24 Z/0384/18

TAK

642 NumerPDF 12.14 12.14/19 WKS Śląsk Wrocław 2019

2
DZIEMIDOWICZ Ewa 2002-09-04 Z/0129/16

TAK

407 NumerPDF 7.78 8.35/18 SL GKS Olsza Olszyna 2019

 
Rzut młotem kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MACIEJEWSKA Patrycja 1999-06-01 Z/3149/15

TAK

204 NumerPDF 62.63 62.63/19 UKS Achilles Leszno 2019

2
KLIMASZ Jolanta 2001-03-27 Z/3500/15

TAK

206 NumerPDF 55.85 55.85/19 UKS Achilles Leszno 2019

3
DOBROWOLSKA Aleksandra 2000-03-02 Z/3911/16

TAK

512 NumerPDF 47.02 49.18/18 ZLKL Zielona Góra 2019

 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SYGUTOWSKA Marta 2002-07-03 Z/2824/16

TAK

513 NumerPDF 45.00 45.00/19 ZLKL Zielona Góra 2019

2
CHOROSZEWICZ Magdalena 2005-01-28 Z/3925/17

TAK

401 NumerPDF 31.50 31.50/19 SL GKS Olsza Olszyna 2019

 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 m ppł K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIEMIDOWICZ Ewa 2002-09-04 Z/0129/16

TAK

407 NumerPDF 16.62 16.38/18 SL GKS Olsza Olszyna 2019

 
400 m ppł kobiet (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BENKOWSKA Hanna 2002-10-04 Z/0104/15

TAK

27 NumerPDF 65.98 65.98/19 GKS Start Długołęka 2019

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZACHNIEWICZ Szymon 2001-05-26 Z/1867/17

TAK

708 NumerPDF 10.67 10.67/19 MKS MOS Wrocław 2019

2
BUGAJSKI Paweł 2001-02-26 Z/4584/15

TAK

705 NumerPDF 10.89 10.89/19 MKS MOS Wrocław 2019

3
WISZNIOWSKI Mateusz 2002-07-29 Z/0409/16

TAK

703 NumerPDF 10.94 10.94/19 MKS MOS Wrocław 2019

4
PYTLIK Krzysztof 1995-06-21 Z/1348/13

TAK

82 NumerPDF 11.04 10.88/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

5
MAKOWSKI Adam 2000-12-13 Z/2300/15

TAK

752 NumerPDF 11.13 11.13/19 MKS MOS Wrocław 2019

6
GRUCHOT Dawid 1995-08-24 Z/4507/11

TAK

17 NumerPDF 11.28 11.21/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

7
WIECZOREK Kacper 2001-12-06 Z/3684/15

TAK

18 NumerPDF 11.30 11.30/19 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

8
OCHWAT Kamil 2001-07-04 Z/4278/17

TAK

61 NumerPDF 11.33 11.33/19 MKS MOS Wrocław 2019

9
RADOMYSKI Mateusz 2002-04-19 Z/1881/16

TAK

56 NumerPDF 11.72 11.72/19 MKS MOS Wrocław 2019

10
RYBA Kacper 2002-11-27 Z/2083/16

TAK

521 NumerPDF 11.80 11.80/19 MKS MOS Wrocław 2019

11
KAWALER Wojciech 1998-01-05 Z/0155/14

TAK

25 NumerPDF 11.80 11.62/17 KS AZS AWF Wrocław 2019

12
BROWNLIE Adam 2001-10-02 Z/1301/19

TAK

754 NumerPDF 11.99 11.99/19 MKS MOS Wrocław 2019

13
PYTLIK Jakub 2003-01-03 Z/1993/17

TAK

757 NumerPDF 13.39 13.39/19 MKS MOS Wrocław 2019

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OŚKO Krzysztof 1998-06-22 Z/0370/14

TAK

192 NumerPDF 49.95 49.76/18 UKS Achilles Leszno 2019

2
DOMINIAK Daniel 2001-04-10 Z/0817/16

TAK

437 NumerPDF 50.11 50.11/19 SL GKS Olsza Olszyna 2019

3
JÓZEŃKÓW Andrzej 2002-07-20 Z/0872/16

TAK

16 NumerPDF 54.08 54.08/19 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LEWANDOWSKI Jakub 2001-06-08 Z/2586/17

TAK

19 NumerPDF 2:04.54 2:04.54/19 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RUSZKIEWICZ Filip 2001-05-30 Z/2645/15

TAK

443 NumerPDF 4:12.09 4:12.09/19 SL GKS Olsza Olszyna 2019

2
STASIK Marek 1997-03-12 Z/2154/19

TAK

510 NumerPDF 4:18.41 4:18.41/19 MKS Siechnice 2019

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok o tyczce mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WAWRZYNIAK Sebastian 2002-02-09 Z/0178/16

TAK

29 NumerPDF 6.54 6.69/17 GKS Start Długołęka 2019

2
KOPEĆ Bartłomiej 1997-12-03 Z/0432/13

TAK

767 NumerPDF 6.49 6.85/17 KS AZS AWF Wrocław 2019

 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SKOPIŃSKI Michał 2000-09-05 Z/5262/15

TAK

513 NumerPDF 16.63 17.15/18 ZLKL Zielona Góra 2019

2
TRYBULSKI Michał 2001-03-16 Z/4492/15

TAK

650 NumerPDF 14.24 14.24/19 WKS Śląsk Wrocław 2019

 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STĘŻYCKI Nikodem 2002-07-09 Z/4939/18

TAK

518 NumerPDF 13.79 13.79/19 ZLKL Zielona Góra 2019

 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GIBASZEK Mateusz 1997-03-08 Z/0821/13

TAK

644 NumerPDF 51.13 54.37/18 WKS Śląsk Wrocław 2019

 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
TRYBULSKI Michał 2001-03-16 Z/4492/15

TAK

650 NumerPDF 50.12 50.12/19 WKS Śląsk Wrocław 2019

 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALSKI Bartosz 1999-05-11 Z/0897/17

TAK

205 NumerPDF 55.63 55.63/19 UKS Achilles Leszno 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
PTAK Adam 1998-10-26 Z/0958/14

TAK

642 NumerPDF 54.43 54.43/19 WKS Śląsk Wrocław 2019

 
Rzut młotem M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PIETRUSZEWSKI Maciej 1999-02-11 Z/3249/15

TAK

649 NumerPDF 56.81 56.88/17 WKS Śląsk Wrocław 2019

 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KRÓLIKOWSKI Marcin 2003-07-16 Z/1570/18

TAK

192 NumerPDF 39.20 39.20/19 UKS Achilles Leszno 2019

 
110 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PYTLIK Krzysztof 1995-06-21 Z/1348/13

TAK

82 NumerPDF 14.87 14.87/19 KS AZS AWF Wrocław 2019

2
GRUCHOT Dawid 1995-08-24 Z/4507/11

TAK

17 NumerPDF 15.18 15.00/17 KS AZS AWF Wrocław 2019

3
MISIOŁEK Adrian 1996-02-25 Z/1530/12

TAK

51 NumerPDF 15.37 15.02/16 KS AZS AWF Wrocław 2019

 
110 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WIECZOREK Kacper 2001-12-06 Z/3684/15

TAK

18 NumerPDF 15.74 15.74/19 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

 
110 m ppł M U18 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
400 m ppł mężczyzn (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
400 m ppł M U18(84.0)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZEZIŃSKI Konrad 2003-09-29 Z/2442/17

TAK

43 NumerPDF 59.33 59.33/19 GKS Start Długołęka 2019