Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda, 11.05 - 05.07.2019
 
100 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STEJMAN Agata 2004-01-08 Z/0126/18

TAK

968 NumerPDF 13.68/18 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

2
SZYMAŃSKA Nicol 2004-02-03 Z/0129/18

TAK

960 NumerPDF 13.96/18 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

3
BARANIAK Barbara 2003-03-12 Z/2980/17

TAK

530 NumerPDF 13.06/17 SKLA Sopot 2019

4
OLSZOWA Małgorzata 2003-09-14 Z/0832/17

TAK

60 NumerPDF 13.36/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

5
ROŻEK Marcelina 2002-09-09 Z/6534/15

TAK

878 NumerPDF 13.82/17 LUKS Start Nakło 2019

6
¦WIDERSKA Weronika 2000-09-30 Z/0023/15

TAK

888 NumerPDF LUKS Start Nakło 2019

7
ORSZAGH Natalia 2002-11-28 Z/0163/16

TAK

872 NumerPDF 12.56/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

8
CIURKOT Noemi 2002-02-06 Z/0071/15

TAK

858 NumerPDF 12.89/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

9
MAŁKOWSKA Dominika 2002-03-07 Z/0674/16

TAK

880 NumerPDF 12.21/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

10
BRAMBERGER Paulina 2002-05-19 Z/3458/15

TAK

27 NumerPDF 13.38/15 RMKS Rybnik 2019

11
BˇK Agata 2002-08-02 Z/2439/16

TAK

151 NumerPDF 13.42/17 RMKS Rybnik 2019

12
GATNARCZYK Paulina 2004-03-18 Z/2500/18

TAK

2 NumerPDF 12.72/18 RMKS Rybnik 2019

13
RUMINKIEWICZ Zofia 2004-09-29 Z/4649/17

TAK

704 NumerPDF 13.04/18 AML Słupsk 2019

14
NOWOSADKO Julia 2002-08-15 Z/0123/17

TAK

724 NumerPDF 12.71/17 AML Słupsk 2019

15
SZAFRAN Wiktoria 2003-05-13 Z/0730/18

TAK

29 NumerPDF 14.67/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

 
200 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MAKARA Julianna 2003-11-06 Z/3179/17

TAK

533 NumerPDF 27.25/18 SKLA Sopot 2019

2
ZMARZŁA Weronika 2001-01-12 Z/5436/15

TAK

535 NumerPDF 26.44/18 SKLA Sopot 2019

3
MAJCHRZAK Zuzanna 2003-01-01 Z/0281/17

TAK

887 NumerPDF LUKS Start Nakło 2019

4
BEMBNISTA Martyna 2002-06-01 Z/3439/16

TAK

857 NumerPDF 27.57/18 LUKS Start Nakło 2019

5
KUBOSZEK Marta 2001-12-15 Z/0901/17

TAK

5 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2019

6
FORMELLA Aleksandra 2001-10-27 Z/3543/18

TAK

525 NumerPDF 25.50/18 SKLA Sopot 2019

WARUNKOWO - BADANIA
7
KONIOR Emilia 2005-03-25 Z/2982/18

TAK

13 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2019

8
HUK Oliwia 2004-01-16 Z/4648/17

TAK

712 NumerPDF 27.61/18 AML Słupsk 2019

 
400 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WAJER Daria 2003-12-18 Z/3757/17

TAK

863 NumerPDF LUKS Start Nakło 2019

2
STRZELEWICZ Zuzanna 2002-03-21 Z/0024/15

TAK

888 NumerPDF 56.65/18 LUKS Start Nakło 2019

WARUNKOWO - BADANIA
3
¦WITALSKA Zuzanna 2002-04-21 Z/3442/16

TAK

877 NumerPDF LUKS Start Nakło 2019

4
PAWŁOWSKA Iwona 2003-01-14 Z/2993/18

TAK

166 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2019

5
FORC Wiktoria 2002-08-05 Z/0082/16

TAK

859 NumerPDF 56.00/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

6
KOGUT Zuzanna 2002-03-04 Z/3297/17

TAK

860 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

7
KORNIAT Ludwika 2003-01-16 Z/0122/17

TAK

713 NumerPDF 62.48/18 AML Słupsk 2019

WARUNKOWO - BADANIA
8
CISZAK Emilia 2002-01-01 Z/2430/16

TAK

25 NumerPDF UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

 
800 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STÓJ Alicja 2001-03-23 Z/1548/15

TAK

525 NumerPDF 2:07.29/18 SKLA Sopot 2019

2
KORALEWSKA Julia 2002-02-17 Z/3014/16

TAK

879 NumerPDF 2:18.54/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

3
NOWAKOWSKA Katarzyna 2003-10-21 Z/2544/18

TAK

726 NumerPDF AML Słupsk 2019

 
1500 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PŁATEK Weronika 2005-06-15 Z/0351/18

TAK

959 NumerPDF MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

2
CHMURZYŃSKA Oliwia 2003-06-08 Z/4774/17

TAK

531 NumerPDF SKLA Sopot 2019

3
PLECZYŃSKA Natalia 2002-03-18 Z/2926/16

TAK

532 NumerPDF 5:04.16/18 SKLA Sopot 2019

4
PODOLSKA Matylda 2005-05-07 Z/2997/18

TAK

25 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2019

5
TUROSTOWSKA Aleksandra 2003-12-17 Z/1875/19

TAK

888 NumerPDF LUKS Start Nakło 2019

6
RADTKE Aleksandra 2000-06-21 Z/0025/15

TAK

883 NumerPDF 5:24.25/18 LUKS Start Nakło 2019

 
3000 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LUBOWSKA Agnieszka 2002-10-12 Z/3180/16

TAK

12 NumerPDF 10:09.03/18 KS Sprint Bielsko-Biała 2019

 
Skok wzwyż K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PENKAŁA Ewa 2005-03-19 Z/2985/18

TAK

15 NumerPDF 1.35/18 KS Sprint Bielsko-Biała 2019

2
BEDEŁEK Martyna 2001-05-13 Z/1623/16

TAK

55 NumerPDF 1.58/17 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

3
SZULC Kalina 2005-09-30 Z/0587/18

TAK

964 NumerPDF 1.45/18 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

4
WISNIEWSKA Monika 2005-08-30 Z/0352/18

TAK

970 NumerPDF 1.40/18 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

5
WI¦NIEWSKA Agata 2001-02-13 Z/1998/15

TAK

966 NumerPDF 1.63/17 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

6
URBANOWICZ Kaja 2003-06-25 Z/1330/16

TAK

860 NumerPDF 1.55/17 LUKS Start Nakło 2019

7
ZABROCKA Agata 2001-04-01 Z/6142/15

TAK

876 NumerPDF 1.58/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

8
ZARĘBA Weronika 2001-12-12 Z/0069/15

TAK

878 NumerPDF 1.70/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

WARUNKOWO - BADANIA
9
MIˇSO Wiktoria 2001-11-14 Z/2337/16

TAK

736 NumerPDF 1.80/18 CWKS Resovia Rzeszów 2019

WARUNKOWO - BADANIA
10
STEFANIAK Natalia 2004-08-26 Z/2508/18

TAK

32 NumerPDF 1.40/18 RMKS Rybnik 2019

11
DZIUBA Klaudia 2003-10-17 Z/0752/17

TAK

13 NumerPDF 1.55/18 RMKS Rybnik 2019

12
LITWIN Adrianna 2003-05-03 Z/0038/16

TAK

715 NumerPDF 1.61/18 AML Słupsk 2019

WARUNKOWO - BADANIA
13
GRABOWSKA Hanna 2005-06-12 Z/0015/18

TAK

702 NumerPDF 1.51/17 AML Słupsk 2019

 
Skok o tyczce K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
TRACZYK Agata 2001-02-02 Z/3542/18

TAK

534 NumerPDF SKLA Sopot 2019

2
KALITTA Victoria 2001-08-13 Z/0082/15

TAK

864 NumerPDF 4.06/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

3
ŁYKO Anna 2001-05-30 Z/3600/15

TAK

77 NumerPDF 3.90/17 MKS MOS Wrocław 2019

 
Skok w dal K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MICHALAK Natalia 2004-09-29 Z/0547/18

TAK

885 NumerPDF 4.76/18 LUKS Start Nakło 2019

2
ROJEK Natalia 2003-11-30 Z/3624/16

TAK

22 NumerPDF 5.30/18 RMKS Rybnik 2019

WARUNKOWO - BADANIA
3
MARZENTA Martyna 2000-06-20 Z/4292/15

TAK

716 NumerPDF 5.31/16 AML Słupsk 2019

4
KAUFMAN Martyna 2003-08-05 Z/0676/17

TAK

708 NumerPDF 4.88/17 AML Słupsk 2019

 
Trójskok K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WIELGOSZ Magdalena 2000-12-11 Z/1993/15

TAK

950 NumerPDF MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
SAPIŃSKA Weronika 2000-09-04 Z/5468/15

TAK

520 NumerPDF 11.40/17 SKLA Sopot 2019

 
Pchnięcie kul± K U20 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kul± K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PIOTROWSKA Daria 2004-09-25 Z/1258/18

TAK

33 NumerPDF 10.77/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

2
BANACH Patrycja 2002-01-11 Z/2403/16

TAK

000 NumerPDF 13.41/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

 
Rzut dyskiem K U20 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SOBIK Klaudia 2001-12-24 Z/4896/15

TAK

168 NumerPDF 28.27 32.73/18 RMKS Rybnik 2019

 
Rzut młotem K U20 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GIMIŃSKA Paulina 2001-02-16 Z/1967/15

TAK

966 NumerPDF MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

2
HARASIM Katarzyna 2001-08-01 Z/3155/17

TAK

216 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
POWCIOŁ Agata 2002-01-15 Z/3615/16

TAK

30 NumerPDF 48.84 53.89/18 RMKS Rybnik 2019

2
GEMBALCZYK Emilia 2004-06-14 Z/5482/18

TAK

122 NumerPDF 41.11 41.11/19 RMKS Rybnik 2019

3
MONKA Dominika 2003-09-25 Z/3317/17

TAK

945 NumerPDF 38.75/18 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

4
GROCHOWSKA Martyna 2002-01-21 Z/0279/17

TAK

883 NumerPDF LUKS Start Nakło 2019

5
NOWACZEWSKA Aleksandra 2002-10-31 Z/6533/15

TAK

857 NumerPDF 61.68/18 LUKS Start Nakło 2019

 
Rzut oszczepem K U20 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OLSZOWY Martyna 2000-12-30 Z/4409/17

TAK

40 NumerPDF 36.46/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

2
SIEMBRZUCH Wiktoria 2001-05-13 Z/1994/15

TAK

933 NumerPDF 44.38/18 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Małgorzata 2004-01-29 Z/2499/18

TAK

24 NumerPDF 36.70 36.70/19 RMKS Rybnik 2019

2
PODWOJSKA Katarzyna 2003-03-03 Z/3626/16

TAK

13 NumerPDF 25.93 27.52/18 RMKS Rybnik 2019

3
KARASIEWICZ Maja 2002-09-28 Z/2167/16

TAK

40 NumerPDF 39.91/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

4
WOJTKUN Aleksandra 2003-06-21 Z/4922/18

TAK

523 NumerPDF 35.95/18 SKLA Sopot 2019

5
KROPSKA Oliwia 2003-06-25 Z/0118/18

TAK

884 NumerPDF 24.54/18 LUKS Start Nakło 2019

6
ŻÓŁTOWSKA Julia 2003-04-25 Z/1880/19

TAK

525 NumerPDF SKLA Sopot 2019

7
KARDELA Julia 2003-04-24 Z/0753/17

TAK

5 NumerPDF 27.56/18 RMKS Rybnik 2019

8
STASIOŁEK Kornelia 2003-09-29 Z/0040/16

TAK

710 NumerPDF 39.04/18 AML Słupsk 2019

WARUNKOWO - BADANIA
9
HALECKA Patrycja 2003-11-15 Z/0020/17

TAK

718 NumerPDF 34.59/18 AML Słupsk 2019

 
5000 m chód K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁUKASZEWSKA Roksana 2002-02-22 Z/0687/16

TAK

952 NumerPDF 28:47.50/18 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
BOBOWSKA Natalia 2002-05-24 Z/2315/19

TAK

950 NumerPDF MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

3
RACHWAŁ Patrycja 2003-10-23 Z/1654/17

TAK

507 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2019

 
10000 m chód K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DROZDEK Marcelina 2000-10-23 Z/2488/15

TAK

61 NumerPDF 58:04/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

2
OLLER Patrycja 2001-01-01 Z/2094/16

TAK

935 NumerPDF MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
100 m ppł K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GOSS Martyna 2001-08-12 Z/2468/15

TAK

69 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

 
100 m ppł K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
URBANSKA Karolina 2005-02-07 Z/0353/18

TAK

941 NumerPDF MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

2
ROŻEŃSKA Zuzanna 2002-03-18 Z/2927/16

TAK

534 NumerPDF 14.59/18 SKLA Sopot 2019

3
JACKOWSKA Amelia 2003-12-05 Z/0245/17

TAK

38 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

4
PIECZYŃSKA Monika 2002-03-11 Z/2402/16

TAK

5 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

5
BROWARCZYK Dominika 2002-02-12 Z/2872/17

TAK

529 NumerPDF 15.62/18 SKLA Sopot 2019

6
GUTT Emilia 2003-11-05 Z/3619/16

TAK

3 NumerPDF RMKS Rybnik 2019

WARUNKOWO - BADANIA
7
SKOWROŃSKA Dominika 2002-05-01 Z/0039/16

TAK

705 NumerPDF 15.61/18 AML Słupsk 2019

8
CHAIKH-ALI Natalia 2003-06-26 Z/0729/18

TAK

27 NumerPDF UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

 
400 m ppł K U20 (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZAPORA Blanka 2001-11-02 Z/3200/17

TAK

523 NumerPDF 66.73/18 SKLA Sopot 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
WINTROWICZ Zofia 2003-01-24 Z/0119/18

TAK

861 NumerPDF LUKS Start Nakło 2019

3
JASIONOWICZ Dominika 2001-01-11 Z/3028/16

TAK

889 NumerPDF 64.88/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

WARUNKOWO - BADANIA
4
JACHOREK Aleksandra 2001-02-14 Z/6243/15

TAK

533 NumerPDF 64.09/18 SKLA Sopot 2019

WARUNKOWO - BADANIA
5
JANIK Michalina 2000-10-14 Z/0578/17

TAK

28 NumerPDF 64.59/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

 
1500 m przeszkody K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŻYLSKA Zuzanna 2002-04-02 Z/0144/15

TAK

854 NumerPDF 5:15.55/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
2000 m przeszkody K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WOŁOSZYN Aleksandra 2001-12-04 Z/2493/15

TAK

72 NumerPDF 7:56.53/17 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

2
MIKSZUTA Emilia 2001-08-01 Z/1549/15

TAK

522 NumerPDF 6:59.00/18 SKLA Sopot 2019

 
100 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CIĘSZKI Paweł 2004-05-22 Z/1398/19

TAK

860 NumerPDF LUKS Start Nakło 2019

2
KARCZEWSKI Jakub 2003-06-22 Z/2991/18

TAK

180 NumerPDF 12.58/18 KS Sprint Bielsko-Biała 2019

3
KASZYŃSKI Dawid 2002-04-29 Z/0089/15

TAK

870 NumerPDF 11.09/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

4
GRZEGRZÓŁKA Jakub 2002-02-06 Z/0440/19

TAK

889 NumerPDF 11.67/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

5
GATNAR Sławomir 2002-05-03 Z/2964/17

TAK

114 NumerPDF 12.41/17 RMKS Rybnik 2019

6
GARUS Kamil 2002-01-23 Z/3618/16

TAK

169 NumerPDF 11.49/18 RMKS Rybnik 2019

7
MICHALAK Piotr 2002-06-29 Z/2843/16

TAK

714 NumerPDF 11.13/18 AML Słupsk 2019

WARUNKOWO - BADANIA
8
ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 Z/2543/18

TAK

720 NumerPDF 11.96/18 AML Słupsk 2019

9
FIAŁKOWSKI Filip 2000-08-25 Z/1148/15

TAK

15 NumerPDF 12.00/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

10
ALEKSANDROWICZ Oskar 2002-08-07 Z/0035/16

TAK

701 NumerPDF 11.51/18 AML Słupsk 2019

 
200 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LIPIŃSKI Karol 2000-07-21 Z/1955/15

TAK

532 NumerPDF 23.06/18 SKLA Sopot 2019

2
NOWICKI Krzysztof 2001-01-01 Z/0219/18

TAK

531 NumerPDF SKLA Sopot 2019

3
BIENIAS Maksymilian 2001-12-11 Z/2978/16

TAK

520 NumerPDF 24.42/17 SKLA Sopot 2019

4
HERZYK Paweł 2002-01-20 Z/3186/16

TAK

27 NumerPDF 25.27/18 KS Sprint Bielsko-Biała 2019

5
KRAIŃSKI Miłosz 2002-01-25 Z/5645/15

TAK

865 NumerPDF 25.42/18 LUKS Start Nakło 2019

6
ŻUCHOWSKI Aleksander 2003-01-05 Z/3308/16

TAK

226 NumerPDF 24.11/18 KS Sprint Bielsko-Biała 2019

7
KSEPKA Jędrzej 2001-04-19 Z/3019/16

TAK

874 NumerPDF 22.23/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

8
KULIGOWSKI Michał 2002-08-13 Z/2963/17

TAK

17 NumerPDF 22.99/18 RMKS Rybnik 2019

9
KOŁODZIEJSKI Oliwier 2005-01-15 Z/4002/18

TAK

725 NumerPDF AML Słupsk 2019

10
KASPRZYK Kacper 2005-01-20 Z/0016/18

TAK

706 NumerPDF AML Słupsk 2019

11
KOZACZUK Kacper 2004-06-16 Z/4645/17

TAK

718 NumerPDF AML Słupsk 2019

 
400 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PACUK Jakub 2002-06-30 Z/1392/17

TAK

522 NumerPDF 53.72/18 SKLA Sopot 2019

2
GAPIŃSKI Mikołaj 2001-05-27 Z/1401/19

TAK

40 NumerPDF 54.75/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

3
WANIAK Dominik 2004-02-09 Z/0283/17

TAK

872 NumerPDF LUKS Start Nakło 2019

4
PALA Jakub 2001-06-04 Z/1844/17

TAK

29 NumerPDF 53.45/18 KS Sprint Bielsko-Biała 2019

5
GLAZIK Maksymilian 2001-10-01 Z/0257/19

TAK

854 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

6
PIASECKI Ryszard 2001-09-29 Z/0948/18

TAK

893 NumerPDF 50.14/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

7
TRZÓSŁO Adrian 2001-10-08 Z/0465/15

TAK

852 NumerPDF 51.23/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

8
GUSSMANN Konrad 2001-04-26 Z/5603/18

TAK

523 NumerPDF 55.27/18 SKLA Sopot 2019

9
RACZYŃSKI Rafał 2001-04-06 Z/1512/18

TAK

160 NumerPDF 55.84/18 RMKS Rybnik 2019

 
800 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LEWANDOWSKI Filip 2003-04-18 Z/2219/17

TAK

524 NumerPDF 2:20.12/16 SKLA Sopot 2019

2
CENDRZAK Michał 2003-05-25 Z/2919/17

TAK

64 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2019

3
BIELEWICZ Krzysztof 2002-05-03 Z/1653/17

TAK

41 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2019

4
KAMIŃSKI Paweł 2004-01-08 Z/1389/19

TAK

890 NumerPDF LUKS Start Nakło 2019

5
WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 2001-08-29 Z/2282/15

TAK

869 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

WARUNKOWO - BADANIA
6
SOLDAT Adam 2001-01-27 Z/0858/15

TAK

876 NumerPDF 1:57.43/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

7
RˇBKOWSKI Kacper 2002-01-05 Z/2137/15

TAK

880 NumerPDF 1:59.67/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

WARUNKOWO - BADANIA
8
BIESZKE Kacper 2003-01-12 Z/4771/17

TAK

533 NumerPDF SKLA Sopot 2019

9
GRZYBOWSKI Piotr 2002-03-12 Z/3649/17

TAK

527 NumerPDF 2:05.87/18 SKLA Sopot 2019

10
ABEL Patryk 2002-09-10 Z/0547/19

TAK

715 NumerPDF AML Słupsk 2019

11
JOŃCZYK Oliwier 2002-07-11 Z/0778/16

TAK

730 NumerPDF 1:56.38/18 AML Słupsk 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
1500 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RUMIŃSKI Michał 2002-12-03 Z/0683/16

TAK

936 NumerPDF MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

2
SKALSKI Szymon 2002-02-08 Z/2827/16

TAK

522 NumerPDF 4:05.16/18 SKLA Sopot 2019

3
LACHOWSKI Maciej 2005-10-27 Z/2994/18

TAK

167 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2019

4
KUNICKI Michał 2004-07-27 Z/1197/18

TAK

866 NumerPDF 4:53.41/18 LUKS Start Nakło 2019

5
PYSZKA Mikołaj 2002-10-05 Z/0579/16

TAK

852 NumerPDF 4:35.83/18 LUKS Start Nakło 2019

6
¦LIWKA Oskar 2001-08-21 Z/3479/15

TAK

26 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2019

7
LAMPART Antoni 2005-05-12 Z/2513/18

TAK

10 NumerPDF 5:27.95/18 RMKS Rybnik 2019

8
WAWOCZNY Grzegorz 2002-12-20 Z/4108/18

TAK

20 NumerPDF RMKS Rybnik 2019

9
WIECZOREK Alan 2000-05-12 Z/0198/16

TAK

708 NumerPDF 4:06.38/18 AML Słupsk 2019

10
HOŁOWIENKO Jan 2003-02-09 Z/4751/17

TAK

727 NumerPDF AML Słupsk 2019

11
PILECKI-SILVA Iwo 2001-09-28 Z/3885/16

TAK

17 NumerPDF 4:23.78/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

 
3000 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RAJCA Piotr 2002-07-12 Z/0956/18

TAK

163 NumerPDF 10:16.31/18 RMKS Rybnik 2019

2
LEWANDOWSKI Jakub 2001-06-08 Z/2586/17

TAK

19 NumerPDF 9:25.21/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

 
Skok wzwyż M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŻEBROWSKI Piotr 2000-08-17 Z/1503/16

TAK

941 NumerPDF 1.87/17 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

2
JACHYM Marcin 2001-04-14 Z/6349/15

TAK

334 NumerPDF 2.01/18 CWKS Resovia Rzeszów 2019

3
WITALEC Marcin 2003-02-25 Z/3843/18

TAK

783 NumerPDF 1.74/18 CWKS Resovia Rzeszów 2019

4
KOŁODZIEJSKI Mateusz 2002-06-22 Z/3296/17

TAK

862 NumerPDF 1.90/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

WARUNKOWO - BADANIA
5
WI¦NIEWSKI Gracjan 2001-02-16 Z/0798/15

TAK

830 NumerPDF 2.04/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

6
MAŁEK Kewin 2005-05-10 Z/0018/18

TAK

702 NumerPDF 1.65/18 AML Słupsk 2019

7
MA¦LORZ Mikołaj 2003-08-23 Z/0011/18

TAK

711 NumerPDF 1.76/18 AML Słupsk 2019

 
Skok o tyczce M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PAWLICKI Szymon 2002-06-14 Z/4815/18

TAK

000 NumerPDF 3.20/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

2
BIALIC Tomasz 2000-12-17 Z/1161/15

TAK

797 NumerPDF 4.55/18 MKS MOS Wrocław 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
Skok w dal M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KRYPCIAK Maciej 2004-07-15 Z/4968/18

TAK

963 NumerPDF 4.82/18 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

2
SAWONIUK Przemysław 2000-05-08 Z/1879/19

TAK

523 NumerPDF 6.37/18 SKLA Sopot 2019

3
WI¦NIEWSKI Karol 2001-06-28 Z/0020/15

TAK

292 NumerPDF 6.94/18 LUKS Start Nakło 2019

WARUNKOWO - BADANIA
4
SPRENGER Denis 2003-02-03 Z/1326/16

TAK

887 NumerPDF 5.25/17 LUKS Start Nakło 2019

5
ZAMOROWSKI Bartosz 2003-03-31 Z/0208/16

TAK

880 NumerPDF 6.39/18 LUKS Start Nakło 2019

6
RECLIK Piotr 2003-06-10 Z/3688/18

TAK

5 NumerPDF 6.05/18 RMKS Rybnik 2019

7
LASKOWSKI Mikołaj 2002-09-21 Z/0577/19

TAK

20 NumerPDF 6.25/18 RMKS Rybnik 2019

8
JARMUŁ Piotr 2004-11-30 Z/3793/18

TAK

715 NumerPDF AML Słupsk 2019

9
KOZACZUK Jakub 2004-06-16 Z/4644/17

TAK

719 NumerPDF 4.71/18 AML Słupsk 2019

 
Trójskok M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STYBOR Jakub 2000-08-19 Z/1881/19

TAK

534 NumerPDF SKLA Sopot 2019

2
TEBEL Pawel 2002-07-07 Z/4117/17

TAK

171 NumerPDF 11.16/18 RMKS Rybnik 2019

3
KOSOWSKI Kamil 2001-03-31 Z/4893/15

TAK

141 NumerPDF 11.41/18 RMKS Rybnik 2019

 
Pchnięcie kul± M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOKOSZEWSKI Oskar 2000-01-20 Z/3150/17

TAK

888 NumerPDF 15.44/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

 
Pchnięcie kul± M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Emil 2004-06-04 Z/3656/17

TAK

940 NumerPDF 12.13/18 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

2
KUJAWA Jakub 2004-05-18 Z/4497/18

TAK

43 NumerPDF 10.62/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

3
KANIK Jakub 2002-05-20 Z/3120/15

TAK

87 NumerPDF 16.99/18 LKS Górnik Wałbrzych 2019

 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WĘGRZYK Michał 2001-01-22 Z/4322/15

TAK

144 NumerPDF 47.78 47.78/19 RMKS Rybnik 2019

2
KOZAK Gracjan 2001-11-19 Z/2491/15

TAK

42 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

3
KAMIŃSKI Krzysztof 2000-07-28 Z/2467/15

TAK

34 NumerPDF 37.98/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GWÓŻDŻ Tomasz 2003-04-17 Z/2960/17

TAK

160 NumerPDF 34.89 34.89/19 RMKS Rybnik 2019

2
CZEPIEL Grzegorz 2002-03-22 Z/1624/16

TAK

41 NumerPDF 45.88/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

3
PASIŃSKI Szymon 2002-01-16 Z/2941/16

TAK

953 NumerPDF 44.62/18 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

 
Rzut młotem M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GEMBALCZYK Adam 2002-01-15 Z/2773/19

TAK

133 NumerPDF 41.91 41.91/19 RMKS Rybnik 2019

2
ZŁOTOWSKI Wiktor 2004-08-07 Z/4965/18

TAK

956 NumerPDF 36.55/18 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

3
LEWANDOWSKI Mateusz 2004-09-28 Z/0590/18

TAK

959 NumerPDF 26.76/18 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

4
GIL Grzegorz 2003-04-13 Z/0278/17

TAK

886 NumerPDF 37.83/18 LUKS Start Nakło 2019

5
SOLETA Kajetan 2003-03-26 Z/0282/17

TAK

865 NumerPDF 30.27/18 LUKS Start Nakło 2019

 
Rzut oszczepem M U20 (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WASILEWICZ Jan 2000-01-09 Z/5741/15

TAK

41 NumerPDF 39.38/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

2
WEGNER Dawid 2000-04-23 Z/0021/15

TAK

889 NumerPDF 64.18/18 LUKS Start Nakło 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STĘPIEŃ Dominik 2002-04-01 Z/2940/16

TAK

949 NumerPDF 65.53/18 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
BIŻECKI Patryk 2003-06-06 Z/1047/18

TAK

39 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

3
NOWAK Mikołaj 2003-08-14 Z/0241/17

TAK

44 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

4
KOŁODZIEJCZAK Eryk 2002-02-04 Z/0033/15

TAK

870 NumerPDF 67.68/18 LUKS Start Nakło 2019

 
10000 m chód M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OCZKO¦ Miłosz 2001-05-20 Z/1988/15

TAK

933 NumerPDF 49:40.14/18 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
SCHIEDEL Arkadiusz 2000-08-17 Z/1990/15

TAK

935 NumerPDF 47:28/17 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

WARUNKOWO - BADANIA
3
FREJ Oskar 2003-08-09 Z/4116/17

TAK

156 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2019

 
110 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KARABAN Jakub 2000-06-24 Z/2483/15

TAK

43 NumerPDF 15.86/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

2
¦LAZIŃSKI Adam 2001-03-07 Z/0138/15

TAK

875 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

3
SITKOWSKI Paweł 2001-06-22 Z/3685/15

TAK

23 NumerPDF UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

4
WIECZOREK Kacper 2001-12-06 Z/3684/15

TAK

18 NumerPDF UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

 
110 m ppł M U18 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZYMAŃSKI Jakub 2002-07-22 Z/3149/16

TAK

526 NumerPDF 14.45/18 SKLA Sopot 2019

2
GRUSZECKI Kornel 2003-02-12 Z/0243/17

TAK

49 NumerPDF 21.20/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

 
400 m ppł M U20 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŻYGOWSKI Damian 2001-04-06 Z/6140/15

TAK

852 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

 
400 m ppł M U18(84.0)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZAZULA Michał 2003-10-23 Z/0240/17

TAK

34 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

2
TRZCIŃSKI Dawid 2002-05-23 Z/1327/16

TAK

858 NumerPDF LUKS Start Nakło 2019

3
OWCZORZ Piotr 2003-01-29 Z/3181/16

TAK

28 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2019

4
JÓZEŃKÓW Andrzej 2002-07-20 Z/0872/16

TAK

16 NumerPDF 65.58/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

 
2000 m przeszkody M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BAKA Jakub 2003-06-29 Z/1344/17

TAK

528 NumerPDF SKLA Sopot 2019

2
DOBRZAŃSKI Piotr 2003-03-03 Z/0210/17

TAK

530 NumerPDF SKLA Sopot 2019