Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mityng inauguracji sezonu
OPOLE, 27.04.2019
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LECZOWICZ Daria 2003-08-20 Z/1263/18

TAK

121 NumerPDF 15.06/18 LZS KL Kotwica Brzeg 2019

2
WALIDUDA Klaudia 2003-01-29 Z/1380/17

TAK

115 NumerPDF 13.64/18 LZS KL Kotwica Brzeg 2019

3
WALIDUDA Justyna 2003-12-31 Z/1374/17

TAK

118 NumerPDF 15.21/18 LZS KL Kotwica Brzeg 2019

4
UCHMANOWICZ Anna 2004-11-08 Z/1201/19

TAK

582 NumerPDF MULKS Juvenia Głuchołazy 2019

 
300 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNARZ Patrycja 2003-09-07 Z/1377/17

TAK

110 NumerPDF 48.87/17 LZS KL Kotwica Brzeg 2019

2
KUNICKA Emilia 2003-04-25 Z/5119/18

TAK

119 NumerPDF LZS KL Kotwica Brzeg 2019

3
MACHYNIA Teresa 1999-02-03 Z/0925/15

TAK

22 NumerPDF 43.87/17 LUKS Podium Kup 2019

4
UCHMANOWICZ Anna 2004-11-08 Z/1201/19

TAK

582 NumerPDF MULKS Juvenia Głuchołazy 2019

 
600 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MACHYNIA Teresa 1999-02-03 Z/0925/15

TAK

22 NumerPDF 1:38.83/18 LUKS Podium Kup 2019

2
MAZUR Zuzanna 2004-02-24 Z/3706/17

TAK

45 NumerPDF 1:46.58/18 LUKS Podium Kup 2019

 
1000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GAŁKA Ada 2003-03-03 Z/3704/17

TAK

235 NumerPDF LUKS Podium Kup 2019

2
ZIÓŁKOWSKA Maja 2006-12-17 Z/2565/18

TAK

57 NumerPDF LUKS Podium Kup 2019

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PABJANEK Nikola 2004-09-01 Z/1394/18

TAK

589 NumerPDF 1.34/18 MULKS Juvenia Głuchołazy 2019

2
GANDZIAROWSKA Martyna 2004-03-31 Z/1391/18

TAK

586 NumerPDF 1.40/18 MULKS Juvenia Głuchołazy 2019

3
KRONBURG Klaudia 2002-04-11 Z/4649/15

TAK

593 NumerPDF 1.60/18 MULKS Juvenia Głuchołazy 2019

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOCUBA Julia 2006-02-05 Z/0379/19

TAK

216 NumerPDF 8.32 6.21/18 MULKS Juvenia Głuchołazy 2019

2
PABJANEK Nikola 2004-09-01 Z/1394/18

TAK

589 NumerPDF 7.02/18 MULKS Juvenia Głuchołazy 2019

 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SCHNEIDER Daria 2003-05-30 Z/1225/17

TAK

34 NumerPDF 41.39 41.39/19 LUKS MGOKSiR Korfantów 2019

 
Rzut młotem K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KĘDZIA Paulina 2004-03-15 Z/2687/19

TAK

17 NumerPDF LUKS Podium Kup 2019

 
5000 m chód K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SUSZCZYŃSKA Klaudia 2003-11-15 Z/1226/17

TAK

26 NumerPDF LUKS MGOKSiR Korfantów 2019

2
WILK Weronika 2003-08-16 Z/1227/17

TAK

23 NumerPDF LUKS MGOKSiR Korfantów 2019

3
NIEWIEDZIAŁ Wiktoria 2003-01-18 Z/1223/17

TAK

20 NumerPDF LUKS MGOKSiR Korfantów 2019

 
80 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PABJANEK Nikola 2004-09-01 Z/1394/18

TAK

589 NumerPDF 15.59/18 MULKS Juvenia Głuchołazy 2019

2
NICPOŃ Paulina 2005-08-16 Z/0394/19

TAK

102 NumerPDF LZS KL Kotwica Brzeg 2019

 
100 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KRONBURG Klaudia 2002-04-11 Z/4649/15

TAK

593 NumerPDF MULKS Juvenia Głuchołazy 2019

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SADOWSKI Jarosław 2001-03-09 Z/4532/17

TAK

550 NumerPDF 11.72/18 MULKS Juvenia Głuchołazy 2019

2
FIGURA Gracjan 2003-05-15 Z/1218/17

TAK

68 NumerPDF 12.11/17 LUKS MGOKSiR Korfantów 2019

3
KRÓLIKIEWICZ Piotr 2002-06-22 Z/1955/16

TAK

547 NumerPDF 13.21/17 MULKS Juvenia Głuchołazy 2019

 
300 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WALIDUDA Damian 2002-08-21 Z/1463/19

TAK

146 NumerPDF LZS KL Kotwica Brzeg 2019

2
ADAMCZYK Jakub 2003-04-20 Z/1399/18

TAK

554 NumerPDF MULKS Juvenia Głuchołazy 2019

3
SADOWSKI Jarosław 2001-03-09 Z/4532/17

TAK

550 NumerPDF 37.40/18 MULKS Juvenia Głuchołazy 2019

4
KRÓLIKIEWICZ Piotr 2002-06-22 Z/1955/16

TAK

547 NumerPDF 43.52/17 MULKS Juvenia Głuchołazy 2019

 
600 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JACHEĆ Nikodem 2004-01-06 Z/1264/18

TAK

119 NumerPDF 1:30.35/18 LZS KL Kotwica Brzeg 2019

2
CZAK Daniel 1999-03-12 Z/1501/18

TAK

143 NumerPDF LZS KL Kotwica Brzeg 2019

3
WANICKI Michał 2003-12-11 Z/2089/17

TAK

205 NumerPDF 2:05.45/16 MULKS Juvenia Głuchołazy 2019

 
1000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZCZEPAŃSKI Tomasz 2003-02-03 Z/1378/17

TAK

115 NumerPDF 3:08.84/18 LZS KL Kotwica Brzeg 2019

2
SZYMCZYK Kacper 2000-12-10 Z/1732/18

TAK

203 NumerPDF 3:08.79/14 MULKS Juvenia Głuchołazy 2019

3
WITWICKI Artur 2004-03-16 Z/1203/19

TAK

553 NumerPDF MULKS Juvenia Głuchołazy 2019

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FUNDEŁA Kacper 2004-06-02 Z/1204/19

TAK

561 NumerPDF 1.55 MULKS Juvenia Głuchołazy 2019

2
SZYMCZYK Kacper 2000-12-10 Z/1732/18

TAK

203 NumerPDF 1.70/18 MULKS Juvenia Głuchołazy 2019

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KRÓL Dawid 2001-05-04 Z/2746/18

TAK

71 NumerPDF AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUCHWALD Jakub 2004-07-12 Z/3705/17

TAK

66 NumerPDF 13.30/18 LUKS Podium Kup 2019

 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUCHWALD Jakub 2004-07-12 Z/3705/17

TAK

66 NumerPDF LUKS Podium Kup 2019

 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LUDWIG Julian 2003-04-13 Z/1221/17

TAK

59 NumerPDF 51.46 51.46/19 LUKS MGOKSiR Korfantów 2019

2
DYL Sebastian 2003-02-19 Z/1217/17

TAK

62 NumerPDF 42.73 42.83/18 LUKS MGOKSiR Korfantów 2019

 
Rzut młotem M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZÓSTKA Kacper 2005-01-31 Z/4423/18

TAK

44 NumerPDF 33.24 33.24/19 LUKS MGOKSiR Korfantów 2019

2
NOWAK Daniel 2004-03-20 Z/4422/18

TAK

22 NumerPDF 28.19 28.19/19 LUKS MGOKSiR Korfantów 2019

 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U18 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Jakub 2003-04-20 Z/1399/18

TAK

554 NumerPDF MULKS Juvenia Głuchołazy 2019

 
110 m ppł M U16 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna