Internetowe zgłoszenia do imprezy: XII Pomorska Olimpiada Lekkoatletyczna „ Dysk Pomorski 2020
Bytów 20.10.2020
 
60 metrów K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
60 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
100 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CZEPIEL Milena 2006-11-08 Z/4971/18

TAK

710 NumerPDF 12.88 12.88/20 AML Słupsk 2020  ROSU 

2
TROKA Julita 2006-01-02 Z/1813/18

TAK

21 NumerPDF 14.06 14.06/20 UKS Olimpijczyk Skorzewo 2020

 
300 metrów K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
STENCEL Zuzanna 2009-01-08 Z/3365/20

TAK

17 NumerPDF UKS Olimpijczyk Skorzewo 2020

 
600 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
POBŁOCKA Amelia 2005-01-01 Z/1814/18

TAK

27 NumerPDF 1:40.69 1:40.69/20 UKS Olimpijczyk Skorzewo 2020

 
600 metrów dziewczęta
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PESTKA Oksana 2008-05-01 Z/0060/19

TAK

700 NumerPDF 1:43.42 1:43.42/20 AML Słupsk 2020

 
Skok w dal K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
RODZIEWICZ Laura 2006-02-08 Z/3795/18

TAK

727 NumerPDF 4.81 4.95/19 AML Słupsk 2020  ROSU 

2
LUBECKA Wiktoria 2006-07-10 Z/1817/18

TAK

23 NumerPDF 4.28 4.28/20 UKS Olimpijczyk Skorzewo 2020

 
Skok w dal ze strefy K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal ze strefy K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GŁADIKOWSKA Melisa 2006-01-28 Z/4972/18

TAK

717 NumerPDF 11.78 11.78/20 AML Słupsk 2020

 
Rzut piłeczką palantową (80) K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut piłeczką palantową K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MUCHA Michalina 2007-09-03 Z/2343/20

TAK

711 NumerPDF AML Słupsk 2020

 
4x100 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
4x100 metrów K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Sztafeta szwedzka (100-200-300-400) Mix U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
60 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
60 metrów M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
100 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
OSIŃSKI Jan 2005-11-09 Z/0930/20

TAK

711 NumerPDF 11.91 11.91/20 AML Słupsk 2020  ROSU 

 
300 metrów M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
STENCEL Filip 2009-07-28 Z/3533/20

TAK

20 NumerPDF 51.11 51.11/20 UKS Olimpijczyk Skorzewo 2020

 
1000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JASZEWSKI Kacper 2005-04-04 Z/0265/19

TAK

36 NumerPDF 2:45.40 2:45.40/20 UKS Olimpijczyk Skorzewo 2020

 
1000 metrów chłopców
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOSICKI Kajetan 2007-06-25 Z/3785/19

TAK

700 NumerPDF 3:13.58/19 AML Słupsk 2020

 
Skok w dal M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
OLSZEWSKI Jakub 2005-03-06 Z/0605/19

TAK

34 NumerPDF 5.70 5.70/20 UKS Olimpijczyk Skorzewo 2020

 
Skok w dal ze strefy M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal ze strefy M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WAWIEROWICZ Ignacy 2006-03-24 Z/2797/18

TAK

729 NumerPDF 12.54 12.54/20 AML Słupsk 2020

 
Rzut piłeczką palantową M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut piłeczką palantową (80) M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
4x100 metrów M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
4x100 metrów M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna