Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mityng zakończenia sezonu
BIAŁOGARD, 26.09.2020
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZYB Wiktoria 1997-10-14 Z/1386/13

TAK

65 NumerPDF 12.20 12.20/20 MKL Szczecin 2020

2
SADOWSKA Weronika 2006-10-20 Z/1448/18

TAK

32 NumerPDF 13.26 13.26/20 UKL Ósemka Police 2020

3
KOWIESKA Maja 2008-02-28 Z/5757/19

TAK

714 NumerPDF 13.55 13.55/20 STS Pomerania Szczecinek 2020

4
TROCHIMCZUK Milena 2007-06-16 Z/2326/19

TAK

25 NumerPDF 13.88 13.88/20 MKS Truso Elbląg 2020

5
MŁYŃSKA Paulina 2008-01-27 Z/3085/20

TAK

35 NumerPDF 14.31 14.31/20 AL Międzyzdroje 2020

6
WRĘBIAKOWSKA Maria 2008-08-07 Z/3700/18

TAK

32 NumerPDF 14.31 14.31/20 MKL Maraton Świnoujście 2020

7
BARAN Karolina 2005-05-17 Z/4701/19

TAK

220 NumerPDF 14.58 14.58/20 KL Iskra Białogard 2020  ROSU 

8
PIWOŃSKA Oliwia 2006-07-14 Z/1447/18

TAK

21 NumerPDF 14.82 14.04/19 UKL Ósemka Police 2020

9
SKUPIN Amelia 2007-01-24 Z/4970/19

TAK

29 NumerPDF 14.90 14.90/20 AL Międzyzdroje 2020

10
RUDŹ Wiktoria 2008-08-28 Z/1123/20

TAK

12 NumerPDF 14.95 14.95/20 UKL Ósemka Police 2020

11
SOBAŃSKA Gabriela 2008-04-04 Z/0771/20

TAK

25 NumerPDF 15.13 15.13/20 AL Międzyzdroje 2020

12
ZYGOŃ Aleksandra 2007-05-10 Z/2653/19

TAK

52 NumerPDF 15.19 15.19/20 UKL Ósemka Police 2020

13
CHMIELEWSKA Julia 2008-04-26 Z/1153/20

TAK

66 NumerPDF 15.31 15.31/20 MKS Hermes Gryfino 2020

14
KUCHARCZYK Maja 2008-03-24 Z/4965/19

TAK

24 NumerPDF 15.38 15.38/20 AL Międzyzdroje 2020

15
WOŁKOW Hanna 2008-09-12 Z/4975/19

TAK

28 NumerPDF 15.50 15.50/20 AL Międzyzdroje 2020

16
SZACHNOWSKA Daria 2007-06-28 Z/2659/19

TAK

61 NumerPDF 15.61 15.61/20 MKS Hermes Gryfino 2020

17
PIEKARSKA Natalia 2008-09-16 Z/2648/19

TAK

5 NumerPDF 15.79 15.77/19 UKL Ósemka Police 2020

18
TROCHIMCZUK Michalina 2010-01-15 Z/3216/20

TAK

30 NumerPDF 15.80 15.80/20 MKS Truso Elbląg 2020

19
ZDANOWSKA Amelia 2005-10-27 Z/5052/19

TAK

98 NumerPDF 15.92 15.92/20 LLKS Pomorze Stargard 2020

20
WOŁKOW Marta 2007-02-15 Z/4976/19

TAK

36 NumerPDF 16.20 15.95/19 AL Międzyzdroje 2020

21
KOLAŃSKA Anna 2008-11-23 Z/4964/19

TAK

34 NumerPDF 16.47 16.47/20 AL Międzyzdroje 2020

22
ILCZENKO Weronika 2008-11-30 Z/4962/19

TAK

26 NumerPDF 16.50 16.50/20 AL Międzyzdroje 2020

23
WAJER Oliwia 2009-07-31 Z/1125/20

TAK

46 NumerPDF 16.80 16.80/20 UKL Ósemka Police 2020

24
KMERA Faustyna 2010-01-22 Z/3084/20

TAK

27 NumerPDF 17.47 17.47/20 AL Międzyzdroje 2020

25
ADAMETZ Róża 2006-08-05 Z/2170/17

TAK

205 NumerPDF UKL Feniks Świdwin 2020

26
TYMIŃSKA Marika 2011-12-21 Z/3890/20

TAK

488 NumerPDF AL Międzyzdroje 2020

27
TROJAN Martyna 2009-11-07 Z/3889/20

TAK

487 NumerPDF AL Międzyzdroje 2020

28
KACPRZYK Natalia 2008-03-17 Z/3884/20

TAK

485 NumerPDF AL Międzyzdroje 2020

29
GOLISZEWSKA Helena 2010-07-16 Z/1121/20

TAK

81 NumerPDF UKL Ósemka Police 2020

30
DZIMIŃSKA Amelia 2008-07-12 Z/3921/20

TAK

727 NumerPDF STS Pomerania Szczecinek 2020

31
ZYGOŃ Blanka 2010-01-06 Z/1127/20

TAK

85 NumerPDF UKL Ósemka Police 2020

32
SOSNOWSKA Amelia 2007-01-09 Z/2651/19

TAK

18 NumerPDF 14.97/19 UKL Ósemka Police 2020

33
KASICA Oliwia 2009-03-09 Z/1122/20

TAK

82 NumerPDF UKL Ósemka Police 2020

34
NOWAK Julia 2009-02-16 Z/4863/19

TAK

719 NumerPDF STS Pomerania Szczecinek 2020

35
BANY Dominika 2010-03-17 Z/1120/20

TAK

80 NumerPDF UKL Ósemka Police 2020

36
RUTKOWSKA Maria 2007-03-31 Z/4969/19

TAK

30 NumerPDF 16.08/19 AL Międzyzdroje 2020

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZYB Wiktoria 1997-10-14 Z/1386/13

TAK

65 NumerPDF 24.81 24.81/20 MKL Szczecin 2020

2
STEĆ Patrycja 2001-03-22 Z/5797/15

TAK

409 NumerPDF 28.03 26.71/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ZKN 

3
PIWOŃSKA Oliwia 2006-07-14 Z/1447/18

TAK

21 NumerPDF 31.22 29.06/19 UKL Ósemka Police 2020

4
ZYGOŃ Aleksandra 2007-05-10 Z/2653/19

TAK

52 NumerPDF UKL Ósemka Police 2020

5
BOCZKOWSKA Nadia 2008-07-13 Z/2993/19

TAK

10 NumerPDF 31.18/19 UKL Ósemka Police 2020

6
PIEKARSKA Natalia 2008-09-16 Z/2648/19

TAK

5 NumerPDF 34.46/19 UKL Ósemka Police 2020

7
KONIECZKO Martyna 2005-02-07 Z/3694/20

TAK

195 NumerPDF MLUKS Mokasyn Płoty 2020

8
BĄK Justyna 2006-11-21 Z/2681/20

TAK

15 NumerPDF UKL Ósemka Police 2020

9
BARAN Karolina 2005-05-17 Z/4701/19

TAK

220 NumerPDF 32.24/19 KL Iskra Białogard 2020  ROSU 

 
300 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MIZERSKA Iga 2009-03-10 Z/5313/18

TAK

976 NumerPDF 50.78 50.78/20 LKS Lubusz Słubice 2020

2
SMOLIŃSKA Zuzanna 2009-01-11 Z/1443/20

TAK

982 NumerPDF 50.79 50.79/20 LKS Lubusz Słubice 2020

3
ADAMETZ Róża 2006-08-05 Z/2170/17

TAK

205 NumerPDF UKL Feniks Świdwin 2020

4
RORBACH Oliwia 2006-08-16 Z/2470/18

TAK

43 NumerPDF 49.74/19 UKL Ósemka Police 2020

5
BARAN Daria 2008-05-31 Z/0345/20

TAK

748 NumerPDF 52.65/19 STS Pomerania Szczecinek 2020

6
GARCZYK Karina 2009-10-24 Z/5314/18

TAK

975 NumerPDF 57.33/19 LKS Lubusz Słubice 2020

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CENIUCH Anna 2005-08-18 Z/1437/18

TAK

9 NumerPDF 67.79 67.79/20 UKL Ósemka Police 2020  ROSU 

 
600 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
OWCZARUK Hanna 2007-08-16 Z/3447/18

TAK

20 NumerPDF 1:38.73 1:38.73/20 MKL Maraton Świnoujście 2020

2
URBAŃSKA Natalia 2007-12-13 Z/2682/18

TAK

167 NumerPDF 1:46.58 1:46.58/20 MKS Olimp Łobez 2020

3
SZCZĘŚNIAK Aleksandra 2005-07-12 Z/5271/18

TAK

26 NumerPDF 1:51.23 1:51.23/20 WMLKS Pomorze Stargard 2020  ROSU 

4
WŁODARCZAK Joanna 2008-04-27 Z/3685/19

TAK

31 NumerPDF 1:52.62 1:52.62/20 MKL Maraton Świnoujście 2020

5
TROCHIMCZUK Milena 2007-06-16 Z/2326/19

TAK

25 NumerPDF 1:53.21 1:53.21/20 MKS Truso Elbląg 2020

6
BACA CHOMICZ Klarysa 2009-10-26 Z/1455/20

TAK

992 NumerPDF 1:55.29 1:55.29/20 LKS Lubusz Słubice 2020

7
CHRYPO Alicja 2007-09-02 Z/1610/18

TAK

44 NumerPDF 1:56.93 1:56.93/20 MKS Junior Złocieniec 2020

8
GRZESZCZUK Maja 2007-10-12 Z/1297/20

TAK

26 NumerPDF 2:05.27 2:05.27/20 MKS Junior Złocieniec 2020

9
DROZDOWSKA Lena 2009-03-04 Z/3715/19

TAK

977 NumerPDF 2:22.22/19 LKS Lubusz Słubice 2020

10
RUDNIK Julia 2007-07-12 Z/2650/19

TAK

8 NumerPDF UKL Ósemka Police 2020

11
PROKOPOWICZ Wiktoria 2008-05-14 Z/5130/19

TAK

991 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2020

12
KWAK Karina 2008-05-18 Z/2616/20

TAK

232 NumerPDF KL Iskra Białogard 2020

13
JASIAK Weronika 2007-09-13 Z/2469/18

TAK

11 NumerPDF 1:48.84/19 UKL Ósemka Police 2020

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
1000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZONDELMAJER Maja 2008-01-02 Z/1703/18

TAK

906 NumerPDF 3:32.52 3:32.52/20 MKP Myślibórz 2020

2
POCHRANOWICZ Aleksandra 1990-07-19 Z/1202/14

TAK

66 NumerPDF 2:57.91/18 MKL Szczecinek 2020

3
CHATŁAS Magdalena 2005-07-01 Z/4902/18

TAK

66 NumerPDF 3:24.78/19 MKS Hermes Gryfino 2020

 
1 mila kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁAWRUKAJTIS Anna 2001-08-02 Z/4071/18

TAK

95 NumerPDF RKS Rumia 2020  ZKN 

2
KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 Z/2008/15

TAK

700 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2020  ROSU   ZKN   SKN 

3
TOPKA Beata 1999-01-20 Z/0345/15

TAK

203 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2020  KNF   SKN 

4
BARSZCZ Alicja 2004-08-05 Z/2671/15

TAK

701 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2020  ROSU   ZKN 

 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁAWRUKAJTIS Anna 2001-08-02 Z/4071/18

TAK

95 NumerPDF 4:53.26 4:48.32/19 RKS Rumia 2020  ZKN 

 
3000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
5000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SADOWSKA Milena 1999-01-04 Z/2514/15

TAK

16 NumerPDF 17:41.37 17:28.01/18 WMLKS Pomorze Stargard 2020  ZKN 

2
WIKTORCZYK Anna 1998-07-01 Z/0666/14

TAK

11 NumerPDF 18:07.67 17:07.37/16 WMLKS Pomorze Stargard 2020  ZKN 

3
KACZYŃSKA Paulina 1991-07-24 Z/4524/11

TAK

35 NumerPDF 15:29.67/18 WMLKS Pomorze Stargard 2020  KN   SKN 

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
REICH Zofia 2005-05-20 Z/0744/20

TAK

223 NumerPDF 1.40 1.40/20 KL Iskra Białogard 2020  ROSU 

2
SZACHNOWSKA Daria 2007-06-28 Z/2659/19

TAK

61 NumerPDF 1.35 1.35/19 MKS Hermes Gryfino 2020

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Patrycja 1999-05-19 Z/0282/15

TAK

400 NumerPDF 5.23 5.79/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ZKN   KNF 

2
STEĆ Patrycja 2001-03-22 Z/5797/15

TAK

409 NumerPDF 5.04 5.31/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ZKN 

3
REICH Zofia 2005-05-20 Z/0744/20

TAK

223 NumerPDF 4.89 4.89/20 KL Iskra Białogard 2020  ROSU 

4
RUDNIK Julia 2007-07-12 Z/2650/19

TAK

8 NumerPDF 4.66 4.66/20 UKL Ósemka Police 2020

5
JASIAK Weronika 2007-09-13 Z/2469/18

TAK

11 NumerPDF 4.59 4.59/20 UKL Ósemka Police 2020

6
KONIECZKO Martyna 2005-02-07 Z/3694/20

TAK

195 NumerPDF 4.47 4.55/18 MLUKS Mokasyn Płoty 2020

7
WILK Daria 2006-02-07 Z/2929/20

TAK

94 NumerPDF 4.23 4.23/20 LLKS Pomorze Stargard 2020

8
SOSNOWSKA Amelia 2007-01-09 Z/2651/19

TAK

18 NumerPDF 4.19 4.21/19 UKL Ósemka Police 2020

9
BUDNER Julia 2006-02-15 Z/1436/18

TAK

26 NumerPDF 4.15 4.16/19 UKL Ósemka Police 2020

10
CHMIELEWSKA Julia 2008-04-26 Z/1153/20

TAK

66 NumerPDF 4.09 4.15/19 MKS Hermes Gryfino 2020

11
BOCZKOWSKA Nadia 2008-07-13 Z/2993/19

TAK

10 NumerPDF 3.57 4.10/19 UKL Ósemka Police 2020

12
RORBACH Oliwia 2006-08-16 Z/2470/18

TAK

43 NumerPDF 3.88/19 UKL Ósemka Police 2020

13
GOLISZEWSKA Helena 2010-07-16 Z/1121/20

TAK

81 NumerPDF UKL Ósemka Police 2020

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Patrycja 1999-05-19 Z/0282/15

TAK

400 NumerPDF 12.36 12.36/20 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ZKN   KNF 

 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DERKACH Viktoriia 2005-05-19 Z/3481/19

TAK

65 NumerPDF 10.83 10.83/20 MKL Szczecin 2020

2
BUBEL Magdalena 2005-12-21 Z/2658/19

TAK

63 NumerPDF 7.92 7.93/19 MKS Hermes Gryfino 2020

3
BUDNER Julia 2006-02-15 Z/1436/18

TAK

26 NumerPDF 7.64 7.64/20 UKL Ósemka Police 2020

 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KALICKA Natalia 1998-05-16 Z/3108/15

TAK

11 NumerPDF 41.79 41.79/20 MKL Szczecin 2020

2
STEĆ Patrycja 2001-03-22 Z/5797/15

TAK

409 NumerPDF 30.13 30.13/20 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ZKN 

 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DERKACH Viktoriia 2005-05-19 Z/3481/19

TAK

65 NumerPDF 40.44 40.44/20 MKL Szczecin 2020

2
MLAK Martyna 2006-09-05 Z/1155/20

TAK

62 NumerPDF 30.60 30.60/20 MKS Hermes Gryfino 2020

3
WILK Daria 2006-02-07 Z/2929/20

TAK

94 NumerPDF 28.04 28.04/20 LLKS Pomorze Stargard 2020

4
PIETKIEWICZ Nina 2006-07-25 Z/1299/20

TAK

32 NumerPDF 27.20 27.20/20 MKS Junior Złocieniec 2020

5
TARAS Patrycja 2006-11-13 Z/1976/19

TAK

61 NumerPDF 25.85 25.85/20 MKS Junior Złocieniec 2020

 
80 m pł K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MLAK Martyna 2006-09-05 Z/1155/20

TAK

62 NumerPDF 13.42 13.42/20 MKS Hermes Gryfino 2020

 
100 m ppł K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Patrycja 1999-05-19 Z/0282/15

TAK

400 NumerPDF 15.49 14.85/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ZKN   KNF 

 
100 m ppł K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
LESZCZYŁOWSKI Grzegorz 2005-11-25 Z/5417/19

TAK

8 NumerPDF 12.83 12.83/20 KL Bałtyk Koszalin 2020

2
RZESIOWSKI Wojciech 2006-07-28 Z/5051/19

TAK

94 NumerPDF 13.02 13.02/20 LLKS Pomorze Stargard 2020

3
KOZŁOWSKI Szymon 2007-06-08 Z/0679/20

TAK

18 NumerPDF 13.84 13.84/20 AL Międzyzdroje 2020

4
STACHOWSKI Mateusz 2008-08-29 Z/4329/19

TAK

10 NumerPDF 15.06 15.06/20 MKS Kusy Szczecin 2020

5
MAZUR Igor 2009-05-09 Z/3083/20

TAK

14 NumerPDF 16.20 16.20/20 AL Międzyzdroje 2020

6
NOGALA Franciszek 2010-01-15 Z/3887/20

TAK

486 NumerPDF AL Międzyzdroje 2020

7
RYNKIEWICZ Michał 2008-08-17 Z/2182/20

TAK

87 NumerPDF UKL Feniks Świdwin 2020

8
DUNDER Maciej 2007-04-25 Z/4959/19

TAK

12 NumerPDF 17.04/19 AL Międzyzdroje 2020

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
NOWICKI Wiktor 2006-11-13 Z/2903/20

TAK

44 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2020

 
300 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KAMIŃSKI Adrian 2005-04-21 Z/4368/18

TAK

328 NumerPDF 38.68 38.68/20 WMLKS Pomorze Stargard 2020  ROSU 

2
LESZCZYŁOWSKI Grzegorz 2005-11-25 Z/5417/19

TAK

8 NumerPDF 40.79 40.79/20 KL Bałtyk Koszalin 2020

3
RYBKA Piotr 2006-04-11 Z/3298/19

TAK

65 NumerPDF 43.62 43.62/20 MKS Hermes Gryfino 2020

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
600 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JAROSZ Antoni 2007-02-14 Z/1615/18

TAK

39 NumerPDF 1:41.65 1:41.65/20 MKS Junior Złocieniec 2020

2
ŚWITOŃ Piotr 2007-07-02 Z/1663/20

TAK

141 NumerPDF 1:49.21 1:49.21/20 MLUKS Mokasyn Płoty 2020

3
RYNKIEWICZ Michał 2008-08-17 Z/2182/20

TAK

87 NumerPDF 1:54.81 1:54.81/20 UKL Feniks Świdwin 2020

4
GROCHULSKI Jakub 2009-05-28 Z/1631/20

TAK

157 NumerPDF 1:55.30 1:55.30/20 MKS Olimp Łobez 2020

5
LINOWIECKI Cezary 1960-03-04 Z/1508/18

TAK

79 NumerPDF 1:37.61/13 KL Bałtyk Koszalin 2020

 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
1000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
LISIECKI Maxymilian 2007-01-10 Z/1326/19

TAK

915 NumerPDF 2:55.17 2:55.17/20 MKP Myślibórz 2020

2
WOJCIECHOWSKI Paweł 2005-04-07 Z/4369/18

TAK

342 NumerPDF 2:55.60 2:55.60/20 WMLKS Pomorze Stargard 2020  ROSU 

3
JAKUBIK Bartosz 2006-01-19 Z/4188/19

TAK

69 NumerPDF 2:55.90 2:55.90/20 MKS Hermes Gryfino 2020

4
ZDRZENICKI Kornel 2006-04-22 Z/1707/18

TAK

913 NumerPDF 2:58.01 2:58.01/20 MKP Myślibórz 2020

5
OSSOLIŃSKI Mateusz 2006-11-11 Z/0109/20

TAK

63 NumerPDF 2:59.47 2:59.47/20 MKS Hermes Gryfino 2020

6
PIĄTEK Alan 2006-02-25 Z/1154/20

TAK

68 NumerPDF 2:59.56 2:59.56/20 MKS Hermes Gryfino 2020

7
ŁUKACZEWSKI Jan 2006-01-21 Z/1152/20

TAK

64 NumerPDF 3:00.27 3:00.27/20 MKS Hermes Gryfino 2020

8
KARCZ Artur 1979-03-09 Z/3091/20

TAK

700 NumerPDF UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 2020

9
CHOINA Mateusz 2007-06-23 Z/1689/18

TAK

983 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2020

 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MAJDZIŃSKI Konrad 1997-03-09 Z/1600/13

TAK

37 NumerPDF 4:04.89 4:04.89/20 WMLKS Pomorze Stargard 2020

 
3000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GROBERSKI Michał 2000-06-10 Z/1296/15

TAK

15 NumerPDF 8:36.80 8:33.32/19 MKL Szczecin 2020

2
KARCZ Artur 1979-03-09 Z/3091/20

TAK

700 NumerPDF UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 2020

 
5000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DONAKOWSKI Damian 2003-03-23 Z/4605/17

TAK

378 NumerPDF 2.04 2.04/20 GKS Olimpia Grudziądz 2020  ROSU   ZKN 

2
SIDYA Cezar 2004-04-24 Z/4854/19

TAK

67 NumerPDF 1.98 1.98/20 GKS Olimpia Grudziądz 2020  ZKN 

3
KALAMARSKI Mateusz 2002-06-16 Z/1736/16

TAK

514 NumerPDF 1.97 1.97/20 GKS Olimpia Grudziądz 2020  ROSU   ZKN 

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŚWITOŃ Piotr 2007-07-02 Z/1663/20

TAK

141 NumerPDF 4.77 4.77/20 MLUKS Mokasyn Płoty 2020

2
STACHOWSKI Mateusz 2008-08-29 Z/4329/19

TAK

10 NumerPDF 4.00 4.00/20 MKS Kusy Szczecin 2020

3
SZCZYGIEŁ Jan 2006-06-10 Z/2956/20

TAK

30 NumerPDF UKS OSoT Szczecin 2020

 
Trójskok mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KUDLA Nikodem 2000-07-24 Z/4932/15

TAK

86 NumerPDF 14.42 14.42/20 MKL Szczecin 2020

 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTOSIEWICZ Gracjan 2001-01-26 Z/2359/17

TAK

99 NumerPDF LLKS Pomorze Stargard 2020

 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DEJNEKO Kamil 2001-03-28 Z/5584/15

TAK

874 NumerPDF 14.08 14.08/20 AZS-AWF Gorzów 2020  ROSU   ZKN 

 
110 m ppł M U18 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U16 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna