Internetowe zgłoszenia do imprezy: ............
............
Osobostarty wszystkie: 33 ( 32 ) K-19 M-13
 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 4 ( 3 ) K-3 M-0
 
KS Warszawianka W-wa Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 10/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MIKOŁAJCZYK Izabela 1990-09-04 Z/4081/11

TAK

100m pł K 53 NumerPDF

2
MIKOŁAJCZYK Izabela 1990-09-04 Z/4081/11

TAK

Wzwyż K 53 NumerPDF 1.87/13

 
MKS Pułtusk Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 34/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KAMIŃSKA Zuzanna 2001-04-19 Z/3925/15

2018

W dal K 176 NumerPDF 5.32/18

 
www.filipides.esochaczew.pl
UKS Filipides Teresin Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 29/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BANY Adrianna 2007-01-09 Z/0297/18

TAK

300m K 14 NumerPDF 52.14/18

 
POMORSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
LKS Fenix Słupsk Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 44/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KORDOŃSKI Adrian 1999-04-13 Z/0688/15

2018

Wzwyż M 245 NumerPDF 2.06/17

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 28 ( 28 ) K-16 M-12
 
www.gwdapila.pl
PLKS Gwda Piła Osobostarty: 28 ( 28 ) K-16 M-12
NrLicencji: 08/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARAŃCZYK Piotr 2004-05-28 Z/5179/18

2018

100m M 16 NumerPDF

2
BRZECZKOWSKA Klaudia 2004-02-06 Z/4243/18

2018

100m K 7 NumerPDF

3
CHURA QUISPE Michelle 2005-02-14 Z/0262/18

2018

100m K 17 NumerPDF

4
CIESIELSKA Paulina 2005-05-09 Z/3347/17

2018

100m K 522 NumerPDF

5
CZYŻ Bartosz 2004-12-07 Z/2132/16

2018

100m M 428 NumerPDF

6
DERLATKA Kacper 2005-08-21 Z/4250/18

2018

100m M 545 NumerPDF

7
DRˇG Amelia 2005-03-09 Z/4627/17

2018

100m K 420 NumerPDF

8
FRELICH Łukasz 2005-01-01 Z/5178/18

2018

100m M 465 NumerPDF

9
HAJDUK Dawid 2005-04-10 Z/4252/18

2018

100m M 12 NumerPDF

10
HYL Gracjan 2005-02-01 Z/4255/18

2018

100m M 61 NumerPDF

11
JASIŃSKI Karol 2004-02-17 Z/4246/18

2018

100m M 10 NumerPDF

12
KLUP¦ Marta 2004-08-24 Z/2935/18

2018

100m K 515 NumerPDF

13
KOPKA Antonina 2004-01-02 Z/3346/17

2018

100m K 408 NumerPDF

14
LUNIAK Laura 2004-03-28 Z/5447/18

2018

100m K 44 NumerPDF

15
NADSKAKUŁA Weronika 2004-08-09 Z/2131/16

2018

100m K 18 NumerPDF

16
ROZMIAREK Piotr 2005-07-20 Z/4249/18

2018

100m M 11 NumerPDF

17
SMOGUŁA Weronika 2004-09-13 Z/5524/18

2018

100m K 9 NumerPDF

18
SOCZKA Filip 2005-11-05 Z/3858/18

2018

100m M 32 NumerPDF

19
SPARNIUK Alicja 2005-01-09 Z/5181/18

2018

600m K U16 12 NumerPDF

20
SZAREJKO Natalia 2005-03-06 Z/0263/18

2018

100m K 35 NumerPDF

21
SZYSZKA Paulina 2004-06-20 Z/5184/18

2018

100m K 23 NumerPDF

22
¦LIPKO Emilia 2005-09-25 Z/4242/18

2018

100m K 35 NumerPDF

23
¦LIWIŃSKI Norbert 2004-03-31 Z/0269/18

2018

100m M 502 NumerPDF

24
TROJANOWSKI Kamil 2005-01-18 Z/4135/18

2018

100m M 31 NumerPDF

25
TRZEBNA Wiktoria 2004-12-11 Z/5180/18

2018

100m K 52 NumerPDF

26
WIERZBOWSKA Kalina 2005-09-21 Z/5182/18

2018

100m K 58 NumerPDF

27
WŁAD Wiktor 2004-04-21 Z/1750/18

2018

100m M 428 NumerPDF

28
WOŁCZACKA Julia 2005-03-06 Z/3859/18

2018

100m K 14 NumerPDF