Internetowe zgłoszenia do imprezy: Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 w Biegach Przełajowych
POZNAŃ, 09.03.2019
Osobostarty wszystkie: 143 ( 143 ) K-85 M-58
 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
 
www.lksvectra.com.pl
LKS Vectra Włocławek Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KONIECZNA Joanna 2004-11-02 Z/0840/16

TAK

1.5 km prz K U16 706 NumerPDF

2
KOWALEWSKA Amelia 2005-09-07 Z/0572/18

TAK

2.5 km prz K U16 955 NumerPDF

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 111 ( 111 ) K-67 M-44
 
KS Energetyk Poznań Osobostarty: 6 ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 29/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FRANZKOWIAK Zofia 2004-01-15 Z/0169/19

TAK

1.5 km prz K U16 183 NumerPDF

2
KOGUT Maja 2005-12-13 Z/4238/18

TAK

1.5 km prz K U16 149 NumerPDF

3
NOWICKI Jakub 2004-03-29 Z/1095/18

TAK

2 km prz M U16 148 NumerPDF

4
RUNKA Laura 2004-09-20 Z/0255/16

TAK

1.5 km prz K U16 151 NumerPDF

5
SOKOŁOWSKI Kamil 2004-01-27 Z/1110/17

TAK

3 km prz M U16 162 NumerPDF

6
STRĄCZKOWSKA Zofia 2005-03-13 Z/0170/19

TAK

1.5 km prz K U16 897 NumerPDF

 
KS Gwardia Piła Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 04/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ROSZAK Aleksandra 2004-09-10 Z/0474/18

TAK

1.5 km prz K U16 141 NumerPDF

 
http://ksstal-la.pl
KS Stal LA Ostrów Wlkp. Osobostarty: 5 ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 54/WP/18

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DĄBRÓWKA Lena 2005-08-03 Z/1057/18

TAK

1.5 km prz K U16 314 NumerPDF

2
JĘDRZEJAK Mateusz 2005-03-31 Z/4989/18

TAK

2 km prz M U16 301 NumerPDF

3
LOSY Michał 2005-07-26 Z/1071/18

TAK

2 km prz M U16 317 NumerPDF

4
NAWROCKI Jakub 2004-11-26 Z/0648/19

TAK

2 km prz M U16 319 NumerPDF

5
STACHURSKI Adam 2004-12-08 Z/0647/19

TAK

2 km prz M U16 318 NumerPDF

 
LKLA Krokus Astromal Leszno Osobostarty: 4 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 15/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOCIANOWSKA Hanna 2004-09-19 Z/2453/17

2018

2.5 km prz K U16 5 NumerPDF

2
CHOLUBOWSKA Aleksandra 2004-09-03 Z/5454/18

2018

2.5 km prz K U16 175 NumerPDF

3
DUDKA Julia 2005-02-17 Z/1828/19

TAK

2.5 km prz K U16 7 NumerPDF

4
KONURY Julia 2005-11-29 Z/5045/18

2018

1.5 km prz K U16 73 NumerPDF

 
LKS Orkan Ostrzeszów Osobostarty: 5 ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 13/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIEWIĘCKI Mateusz 2005-12-25 Z/1830/19

TAK

2 km prz M U16 777 NumerPDF

2
KAUKA Kamil 2004-01-17 Z/4323/18

TAK

3 km prz M U16 962 NumerPDF

3
KOZŁOWSKI Wojciech 2005-10-03 Z/1829/19

TAK

2 km prz M U16 780 NumerPDF

4
MIKOŚ Gabriela 2004-04-13 Z/4127/18

TAK

2.5 km prz K U16 967 NumerPDF

5
ŚWIĄTEK Fabian 2004-06-08 Z/1158/18

TAK

3 km prz M U16 739 NumerPDF

 
www.lekkoatletyka-pleszew.pl
LKS OSiR Pleszew Osobostarty: 8 ( 8 ) K-2 M-6
NrLicencji: 09/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DOMAŃSKI Karol 2004-06-15 Z/0796/19

TAK

2 km prz M U16 84 NumerPDF

2
GRAD Jagoda 2005-04-22 Z/0797/19

TAK

2.5 km prz K U16 86 NumerPDF

3
JAKUB Kubasik 2005-02-09 Z/0798/19

TAK

3 km prz M U16 83 NumerPDF

4
KACZMAREK Sandra 2005-10-26 Z/0799/19

TAK

2.5 km prz K U16 85 NumerPDF

5
KUBICKI Kacper 2004-10-08 Z/0800/19

TAK

3 km prz M U16 73 NumerPDF

6
MARZYŃSKI Paweł 2005-01-04 Z/0801/19

TAK

2 km prz M U16 74 NumerPDF

7
TUZIMEK Arkadiusz 2005-03-30 Z/0802/19

TAK

3 km prz M U16 80 NumerPDF

8
URBAŃSKI Hubert 2005-03-21 Z/0803/19

TAK

3 km prz M U16 94 NumerPDF

 
www.orkanwrzesnia.pl
LUKS Orkan Września Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 24/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KAJDAN Hubert 2004-01-06 Z/2364/17

TAK

2 km prz M U16 408 NumerPDF

 
MKL Jarocin Osobostarty: 10 ( 10 ) K-6 M-4
NrLicencji: 59/WP/19

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GOŚCINIAK Marcelina 2004-07-12 Z/0688/19

TAK

1.5 km prz K U16 121 NumerPDF

2
IZYDORCZYK Łukasz 2004-05-14 Z/1756/19

TAK

2 km prz M U16 135 NumerPDF

3
JARZYNIAK Julia 2005-01-05 Z/1761/19

TAK

1.5 km prz K U16 132 NumerPDF

4
KRAWCZYK Patryk 2004-08-30 Z/1755/19

TAK

2 km prz M U16 134 NumerPDF

5
KRAWCZYK Wiktoria 2004-09-18 Z/3509/18

TAK

1.5 km prz K U16 119 NumerPDF

6
KUBIAK Kacper 2004-01-03 Z/1776/18

TAK

3 km prz M U16 101 NumerPDF

7
KURZAWA Marta 2004-03-29 Z/1775/18

TAK

2.5 km prz K U16 121 NumerPDF

8
MATUSZAK Piotr 2004-05-23 Z/1753/19

TAK

2 km prz M U16 136 NumerPDF

9
MIKOŁAJCZAK Martyna 2004-03-19 Z/1760/19

TAK

1.5 km prz K U16 133 NumerPDF

10
ZIELIŃSKA Maja 2004-04-17 Z/1757/19

TAK

1.5 km prz K U16 131 NumerPDF

 
MKS Gniezno Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 05/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUBACZ Wanessa 2005-03-16 Z/0870/19

TAK

2.5 km prz K U16 967 NumerPDF

2
DOBERSCHUTZ Dorota 2004-03-21 Z/0871/19

TAK

1.5 km prz K U16 621 NumerPDF

3
SZCZEPANKIEWICZ Beata 2004-06-09 Z/4131/18

TAK

2.5 km prz K U16 814 NumerPDF

 
MKS Juvenia Puszczykowo Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 12/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
TROCHOLEPSZA Martyna 2004-02-09 Z/0297/17

2018

1.5 km prz K U16 74 NumerPDF

 
MKS-MOS Śrem Osobostarty: 6 ( 6 ) K-5 M-1
NrLicencji: 41/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTKOWIAK Sylwia 2005-02-28 Z/1822/19

TAK

1.5 km prz K U16 161 NumerPDF

2
BARTKOWIAK Wiktoria 2005-02-28 Z/1823/19

TAK

1.5 km prz K U16 162 NumerPDF

3
JURGA Otylia 2005-01-31 Z/1821/19

TAK

1.5 km prz K U16 164 NumerPDF

4
MUSIELAK Jagoda 2004-05-24 Z/1944/19

TAK

2.5 km prz K U16 166 NumerPDF

5
MUSIELAK Norbert 2005-03-21 Z/1945/19

TAK

2 km prz M U16 167 NumerPDF

6
ROŻEK Olga 2005-04-18 Z/1825/19

TAK

2.5 km prz K U16 165 NumerPDF

 
https://web.facebook.com/ObornickiKlubLekkoatletyczny/
OKL Oborniki Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 56/WP/18

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WŁODARCZAK Julia 2005-02-03 Z/2818/18

TAK

1.5 km prz K U16 251 NumerPDF

 
www.poznan.azs.pl
OŚ AZS Poznań Osobostarty: 8 ( 8 ) K-5 M-3
NrLicencji: 07/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BURDZIAK Zuzanna 2005-05-11 Z/5225/18

TAK

1.5 km prz K U16 797 NumerPDF

2
GRAMZA Oliwia 2004-06-15 Z/1134/17

TAK

1.5 km prz K U16 152 NumerPDF

3
HAUPT Maciej 2005-05-13 Z/5207/18

TAK

2 km prz M U16 157 NumerPDF

4
IWAN Weronika 2005-02-21 Z/2936/18

TAK

1.5 km prz K U16 797 NumerPDF

5
KUCHARZEWSKA Amelia 2005-05-09 Z/0172/19

TAK

1.5 km prz K U16 222 NumerPDF

6
ŁESZYK Maksymilian 2004-12-31 Z/2937/18

TAK

2 km prz M U16 850 NumerPDF

7
MELIŃSKI Mikołaj 2005-01-16 Z/3818/17

TAK

2 km prz M U16 158 NumerPDF

8
PODBIELSKA Ada 2005-02-16 Z/2938/18

TAK

1.5 km prz K U16 111 NumerPDF

 
www.gwdapila.pl
PLKS Gwda Piła Osobostarty: 21 ( 21 ) K-13 M-8
NrLicencji: 08/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRYŚ Martyna 2005-07-19 Z/1639/19

TAK

1.5 km prz K U16 52 NumerPDF

2
CZYŻ Bartosz 2004-12-07 Z/2132/16

TAK

3 km prz M U16 35 NumerPDF

3
DRĄG Amelia 2005-03-09 Z/4627/17

TAK

2.5 km prz K U16 409 NumerPDF

4
FRAMSKI Marcin 2004-08-04 Z/1849/19

TAK

3 km prz M U16 13 NumerPDF

5
GROMADECKI Wiktor 2004-03-09 Z/1853/19

TAK

2 km prz M U16 7 NumerPDF

6
KLUPŚ Marta 2004-08-24 Z/2935/18

TAK

1.5 km prz K U16 515 NumerPDF

7
KOPKA Antonina 2004-01-02 Z/3346/17

TAK

1.5 km prz K U16 447 NumerPDF

8
KRAUZE Maria 2005-08-09 Z/1640/19

TAK

1.5 km prz K U16 416 NumerPDF

9
KRYGIER Kacper 2004-05-04 Z/1850/19

TAK

3 km prz M U16 10 NumerPDF

10
KUCHARSKI Oliwer 2005-02-27 Z/1848/19

TAK

3 km prz M U16 49 NumerPDF

11
LEPSZA Michalina 2004-11-23 Z/1854/19

TAK

1.5 km prz K U16 32 NumerPDF

12
LORENC Maciej 2004-02-22 Z/1852/19

TAK

2 km prz M U16 44 NumerPDF

13
MACKIEWICZ Maciej 2004-07-13 Z/1641/19

TAK

2 km prz M U16 408 NumerPDF

14
NADSKAKUŁA Weronika 2004-08-09 Z/2131/16

TAK

2.5 km prz K U16 18 NumerPDF

15
SMOGUŁA Weronika 2004-09-13 Z/5524/18

TAK

2.5 km prz K U16 443 NumerPDF

16
SPARNIUK Alicja 2005-01-09 Z/5181/18

TAK

2.5 km prz K U16 12 NumerPDF

17
SZAREJKO Natalia 2005-03-06 Z/0263/18

TAK

1.5 km prz K U16 58 NumerPDF

18
SZCZEPKOWSKA Zofia 2004-02-03 Z/1851/19

TAK

2.5 km prz K U16 60 NumerPDF

19
ŚLIWIŃSKI Norbert 2004-03-31 Z/0269/18

TAK

3 km prz M U16 502 NumerPDF

20
WIERZBOWSKA Kalina 2005-09-21 Z/5182/18

TAK

2.5 km prz K U16 20 NumerPDF

21
WOŁCZACKA Julia 2005-03-06 Z/3859/18

TAK

1.5 km prz K U16 17 NumerPDF

 
sksunia.pl
SKS Unia Swarzędz Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 46/WP/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BYSTRY Marcin 2004-03-24 Z/1652/19

TAK

3 km prz M U16 63 NumerPDF

2
KŁAK Mateusz 2005-12-19 Z/1651/19

TAK

2 km prz M U16 62 NumerPDF

 
UKS 12 Kalisz Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 20/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GOŹDZIEWICZ Julia 2005-10-29 Z/2726/18

TAK

1.5 km prz K U16 183 NumerPDF

2
NOWAK Jan 2004-06-23 Z/1477/19

TAK

2 km prz M U16 189 NumerPDF

3
ODZIEMEK Olga 2004-07-31 Z/2724/18

TAK

2.5 km prz K U16 180 NumerPDF

4
WIŚNIEWSKA Emilia 2005-02-04 Z/1053/18

TAK

2.5 km prz K U16 189 NumerPDF

 
UKS Achilles Leszno Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 03/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOT Aldona 2005-09-05 Z/4213/18

TAK

1.5 km prz K U16 195 NumerPDF

2
TEOFILEWSKA Zofia 2005-01-04 Z/0987/19

TAK

2.5 km prz K U16 6 NumerPDF

 
uks-dab.pl
UKS Dąb Suchy Las Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 51/WP/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PERZ Marianna 2004-08-03 Z/0924/18

2018

1.5 km prz K U16 353 NumerPDF

2
SZCZODRZYŃSKA Agata 2005-01-31 Z/2660/17

2018

2.5 km prz K U16 345 NumerPDF

3
URBANIAK Kalina 2004-07-13 Z/1531/17

2018

1.5 km prz K U16 346 NumerPDF

 
UKS Jedynka Gostyń Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 33/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
HANDKE Mikołaj 2004-09-07 Z/1073/19

TAK

2 km prz M U16 46 NumerPDF

 
orkansr.webd.pl/
UKS Orkan Środa Wlkp. Osobostarty: 4 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 16/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIESZ Julia 2004-08-08 Z/3763/17

TAK

2.5 km prz K U16 461 NumerPDF

2
HAMROL Paula 2004-01-09 Z/1243/17

TAK

1.5 km prz K U16 443 NumerPDF

3
JANKOWIAK Gabriela 2005-06-23 Z/2831/18

TAK

2.5 km prz K U16 454 NumerPDF

4
WUJEK Marta 2005-02-24 Z/1831/19

TAK

1.5 km prz K U16 468 NumerPDF

 
UKS Piątka Jarocin Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 34/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CINCIO Martyna 2004-12-21 Z/1641/18

TAK

1.5 km prz K U16 230 NumerPDF

2
DARIUSZ Walczak 2005-07-31 Z/0166/19

TAK

3 km prz M U16 240 NumerPDF

3
STANISŁAWKA Agata 2005-12-14 Z/0165/19

TAK

1.5 km prz K U16 232 NumerPDF

4
STEMPNIAK Paulina 2004-06-12 Z/1642/18

TAK

2.5 km prz K U16 239 NumerPDF

5
STRZYKALSKI Filip 2005-02-04 Z/0168/19

TAK

2 km prz M U16 241 NumerPDF

 
-------
UKS Przełaj Żerków Osobostarty: 6 ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 10/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BURCHACKI Jakub 2005-03-20 Z/0752/18

TAK

3 km prz M U16 602 NumerPDF

2
FRIEBE Angelika 2004-08-03 Z/2591/17

TAK

2.5 km prz K U16 605 NumerPDF

3
FRIEBE Nikodem 2005-11-06 Z/0750/18

TAK

2 km prz M U16 616 NumerPDF

4
KASPRZAK Rozalia 2005-02-18 Z/2592/17

TAK

2.5 km prz K U16 603 NumerPDF

5
ŁĄCZNIAK Kinga 2005-05-02 Z/2593/17

TAK

1.5 km prz K U16 613 NumerPDF

6
URBAŃCZYK Karina 2004-10-25 Z/0748/18

TAK

1.5 km prz K U16 609 NumerPDF

 
facebook - UKS Skoczek Władysławów
UKS Skoczek Władysławów Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 35/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZYMSKI Stanisław 2004-09-10 Z/2668/17

TAK

2 km prz M U16 694 NumerPDF

2
WYSOCKI Mikołaj 2005-09-20 Z/4136/18

TAK

3 km prz M U16 688 NumerPDF

 
UKS Sprinter Słodków Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 17/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JESIOŁOWSKA Gabriela 2005-06-24 Z/0002/18

TAK

1.5 km prz K U16 819 NumerPDF

2
SZAJRYCH Aleksander 2004-05-19 Z/0003/18

TAK

3 km prz M U16 412 NumerPDF

 
ZACHODNIOPOMORSKIE Osobostarty: 30 ( 30 ) K-16 M-14
 
klubsztorm.cba.pl
KMKL Sztorm Kołobrzeg Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 18/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JAKUBOWSKI Jan 2004-04-27 Z/4942/18

2018

3 km prz M U16 717 NumerPDF

 
MKP Myślibórz Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 44/ZP/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNARCZYK Aleksandra 2004-04-24 Z/1697/18

TAK

1.5 km prz K U16 707 NumerPDF

2
JABŁOŃSKI Michał 2004-03-27 Z/1698/18

TAK

2 km prz M U16 708 NumerPDF

3
SZONDELMAJER Zuzanna 2005-11-18 Z/1704/18

TAK

1.5 km prz K U16 710 NumerPDF

4
ZDRZENICKA Julia 2004-01-14 Z/1706/18

TAK

1.5 km prz K U16 716 NumerPDF

 
-
MKP Szczecinek Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 51/ZP/19

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARANEK Aleksandra 2004-01-23 Z/1559/19

TAK

2.5 km prz K U16 6 NumerPDF

2
BORYS Antoni 2004-06-03 Z/1563/19

TAK

3 km prz M U16 1 NumerPDF

3
DĄBKOWSKI Maciej 2004-03-04 Z/1564/19

TAK

3 km prz M U16 2 NumerPDF

4
SKROBANEK Hanna 2005-02-16 Z/1560/19

TAK

2.5 km prz K U16 2 NumerPDF

5
SKROBANEK Zofia 2005-02-16 Z/1561/19

TAK

2.5 km prz K U16 3 NumerPDF

 
mks-hermes.pl
MKS Hermes Gryfino Osobostarty: 7 ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: 02/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHATŁAS Magdalena 2005-07-01 Z/4902/18

TAK

1.5 km prz K U16 66 NumerPDF

2
LUCHCIŃSKA Martyna 2005-06-07 Z/5155/18

TAK

2.5 km prz K U16 67 NumerPDF

3
SERAFIN Karolina 2005-05-25 Z/0977/19

TAK

1.5 km prz K U16 61 NumerPDF

4
SZACHNOWSKI Jakub 2004-08-04 Z/0931/18

TAK

3 km prz M U16 64 NumerPDF

5
WICZKOWSKA Julia 2004-02-14 Z/0930/18

TAK

2.5 km prz K U16 60 NumerPDF

6
ZAKRZEWSKA Kaja 2004-12-29 Z/4901/18

TAK

2.5 km prz K U16 68 NumerPDF

7
ZAPART Michał 2004-06-04 Z/2477/17

TAK

2 km prz M U16 62 NumerPDF

 
MLUKS Mokasyn Płoty Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 11/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PRZYBYLAK Oliwia 2005-12-31 Z/1088/19

TAK

2.5 km prz K U16 175 NumerPDF

 
uksbarnim.pl
UKS Barnim Goleniów Osobostarty: 6 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 05/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAŁAS Szymon 2005-01-13 Z/1521/18

TAK

2 km prz M U16 15 NumerPDF

2
MIKULSKI Sebastian 2004-06-11 Z/4642/17

TAK

2 km prz M U16 26 NumerPDF

3
PĘDZIWIATR Kajetan 2004-02-29 Z/1525/18

TAK

3 km prz M U16 16 NumerPDF

4
PORANKIEWICZ Martyna 2005-11-30 Z/4641/17

TAK

1.5 km prz K U16 15 NumerPDF

5
RZYMCZYK Natalia 2004-03-09 Z/1566/18

TAK

1.5 km prz K U16 32 NumerPDF

6
STĘŻALSKA Amelia 2005-08-31 Z/0144/19

TAK

1.5 km prz K U16 29 NumerPDF

 
WMLKS Pomorze Stargard Osobostarty: 6 ( 6 ) K-1 M-5
NrLicencji: 20/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GLAPKA Michał 2004-06-30 Z/1713/18

TAK

3 km prz M U16 336 NumerPDF

2
GRABARCZYK Aleksander 2004-01-11 Z/1608/18

TAK

2 km prz M U16 39 NumerPDF

3
KAMIŃSKI Adrian 2005-04-22 Z/4368/18

TAK

2 km prz M U16 328 NumerPDF

4
SZCZĘŚNIAK Aleksandra 2005-07-12 Z/5271/18

TAK

2.5 km prz K U16 26 NumerPDF

5
TRZCIŃSKI Bartłomiej 2004-03-22 Z/1716/18

TAK

3 km prz M U16 45 NumerPDF

6
WOJCIECHOWSKI Paweł 2005-04-07 Z/4369/18

TAK

3 km prz M U16 342 NumerPDF