Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie zawody lekkoatletyczne
TORUŃ, 13.01.2019
Osobostarty wszystkie: 975 ( 685 ) K-341 M-344
 
NIESTOWARZYSZONY Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
niestowarzyszony Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WEREMCZUK Krzysztof 2000-01-13 Z/2323/15

2018

1000m M U20 802 NumerPDF 2:40.31/18

 
DOLNO¦LˇSKIE Osobostarty: 18 ( 9 ) K-7 M-2
 
azs.awf.wroc.pl
KS AZS AWF Wrocław Osobostarty: 14 ( 7 ) K-7 M-0
NrLicencji: 17/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DATTNER Emilia 2004-03-22 Z/0855/18

2018

60m K U16 120 NumerPDF 8.64 8.64/18

2
DATTNER Emilia 2004-03-22 Z/0855/18

2018

300m K U16 120 NumerPDF 49.90/18

3
GRZESIAKOWSKA Anna 2003-02-04 Z/1202/18

2018

60m K U18 124 NumerPDF 9.02 9.02/18

4
GRZESIAKOWSKA Anna 2003-02-04 Z/1202/18

2018

300m K U18 124 NumerPDF

5
KONIK Agata 2001-10-05 Z/0863/18

2018

200m K U20 119 NumerPDF 30.38/17

6
KONIK Agata 2001-10-05 Z/0863/18

2018

60m K U20 119 NumerPDF 8.71/17

7
KRUPA Milena 2004-03-24 Z/0854/18

2018

300m K U16 118 NumerPDF 44.20/18

8
KRUPA Milena 2004-03-24 Z/0854/18

2018

60m K U16 118 NumerPDF 8.24 8.24/18

9
MASAJADA Anna 2003-07-15 Z/2738/17

2018

300m K U18 111 NumerPDF

10
MASAJADA Anna 2003-07-15 Z/2738/17

2018

60m K U18 111 NumerPDF 8.60 8.60/18

11
PRZYSTA¦ Anna 2004-05-12 Z/1279/18

2018

60m K U16 123 NumerPDF 9.09 9.09/18

12
PRZYSTA¦ Anna 2004-05-12 Z/1279/18

2018

300m K U16 123 NumerPDF

13
ZAJˇC Magdalena 2002-05-15 Z/2474/18

2018

60m K U18 117 NumerPDF

14
ZAJˇC Magdalena 2002-05-15 Z/2474/18

2018

200m K U18 117 NumerPDF

 
www.wlks.pl
WLKS Wrocław Osobostarty: 4 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 11/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOGUT Andrzej 2001-01-01 Z/1613/15

2018

60m M U20 8 NumerPDF 7.67 7.67/18

2
KOGUT Andrzej 2001-01-01 Z/1613/15

2018

600m M U20 8 NumerPDF 1:29.08 1:28.33/18

3
LEWANDOWSKI Jan 2002-08-01 Z/0970/17

2018

300m M U18 504 NumerPDF 38.93/17

4
LEWANDOWSKI Jan 2002-08-01 Z/0970/17

2018

60m M U18 504 NumerPDF 7.66 7.66/18

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 163 ( 121 ) K-66 M-55
 
bks.bydgoszcz.pl
BKS Bydgoszcz Osobostarty: 15 ( 10 ) K-6 M-4
NrLicencji: 01/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DAROSZEWSKI Jakub 1991-11-18 Z/3122/11

2018

60m M 463 NumerPDF

2
DAROSZEWSKI Jakub 1991-11-18 Z/3122/11

2018

W dal M 463 NumerPDF 2.27/11

3
GLIŃSKA Wiktoria 2005-09-02 Z/6554/15

2018

60m K U16 461 NumerPDF 8.63/18

4
GLIŃSKA Wiktoria 2005-09-02 Z/6554/15

2018

200m K U16 461 NumerPDF

5
GROCHOWSKA Paulina 2003-04-27 Z/1441/17

2018

60m K U18 466 NumerPDF

6
GROCHOWSKA Paulina 2003-04-27 Z/1441/17

2018

200m K U18 466 NumerPDF 28.04/18

7
KAMINSKA Julia 2005-05-06 Z/3901/16

2018

200m K U16 469 NumerPDF 32.64/17

8
LIBERSKA Wiktoria 1998-02-12 Z/0229/14

2018

W dal K 463 NumerPDF 5.79/17

9
MAREK Vincent 1998-03-02 Z/0226/14

2018

60m M 455 NumerPDF 7.57/16

10
MINTA Kinga 2005-11-11 Z/2301/18

2018

200m K U16 453 NumerPDF

11
NOWAKOWSKI Oskar 2003-05-19 Z/3646/17

2018

200m M U18 461 NumerPDF

12
RÓŻYCKI Mateusz 2000-04-07 Z/5816/15

2018

60m M U20 465 NumerPDF 7.38/18

13
RÓŻYCKI Mateusz 2000-04-07 Z/5816/15

2018

W dal M U20 465 NumerPDF 6.39/18

14
WARAWˇSOWSKA Martyna 2004-09-28 Z/0048/16

2018

60m K U16 457 NumerPDF

15
WARAWˇSOWSKA Martyna 2004-09-28 Z/0048/16

2018

200m K U16 457 NumerPDF 28.78/17

 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 38 ( 30 ) K-15 M-15
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRODZIK Mikołaj 2001-02-28 Z/3015/16

2018

60m M U20 855 NumerPDF 7.31/18

2
CHMARA Sebastian 1999-12-06 Z/0579/15

2018

Tyczka M 850 NumerPDF 4.65/18

3
CIURKOT Noemi 2002-02-06 Z/0071/15

2018

60m K U18 858 NumerPDF 8.61/16

4
CYCKOWSKA Martyna 2003-06-13 Z/3778/18

2018

60m K U18 1 NumerPDF

5
CYCKOWSKA Martyna 2003-06-13 Z/3778/18

2018

Wzwyż K U18 1 NumerPDF

6
CYL Norbert 2000-10-24 Z/4753/15

2018

60m M U20 889 NumerPDF 7.43/17

7
DEJA Liwia 2004-07-17 Z/0894/18

2018

60m K U16 861 NumerPDF 8.35/18

8
DZIEMIDZIK Oliwia 2004-05-16 Z/0895/18

2018

60m K U16 853 NumerPDF 8.68/18

9
GLAZIK Maksymilian 2001-10-01 Z/0257/19

TAK

200m M U20 888 NumerPDF

10
GLAZIK Maksymilian 2001-10-01 Z/0257/19

TAK

300m M U20 888 NumerPDF

11
KANIA Malwina 2003-04-30 Z/4399/18

2018

Tyczka K U18 856 NumerPDF

12
KASZYŃSKI Dawid 2002-04-29 Z/0089/15

2018

60m M U18 870 NumerPDF 7.09/18

13
KLISZEWSKA Marta 2004-03-02 Z/0196/18

2018

60m K U16 878 NumerPDF

14
KLISZEWSKA Marta 2004-03-02 Z/0196/18

2018

Kula K U16 (3kg) 878 NumerPDF

15
KOKOSZEWSKI Oskar 2000-01-20 Z/3150/17

2018

Kula M U20 (6kg) 888 NumerPDF 15.45/18

16
KOŁODZIEJSKI Mateusz 2002-06-22 Z/3296/17

2018

Wzwyż M U18 862 NumerPDF 1.86/18

17
KOWALSKA Urszula 2004-08-07 Z/0896/18

2018

60m K U16 841 NumerPDF 8.94/18

18
MICHALSKA Malwina 2004-11-05 Z/5227/18

2018

60m K U16 1 NumerPDF

19
MILAK Maja 2005-05-09 Z/1762/18

2018

60m K U16 880 NumerPDF

20
MILAK Maja 2005-05-09 Z/1762/18

2018

W dal K U16 880 NumerPDF

21
NIERUSZEWICZ Amelia 2003-02-01 Z/0679/18

2018

60m K U18 865 NumerPDF 8.05/18

22
ORSZAGH Natalia 2002-11-28 Z/0163/16

2018

60m K U18 872 NumerPDF 7.89/18

23
PAWLICKI Szymon 2002-06-14 Z/4815/18

2018

Tyczka M U18 000 NumerPDF

24
PIASECKI Ryszard 2001-09-29 Z/0948/18

2018

200m M U20 883 NumerPDF 24.37/18

25
PIASECKI Ryszard 2001-09-29 Z/0948/18

2018

300m M U20 883 NumerPDF 37.21/18

26
SOKÓLSKA Katarzyna 1993-08-23 Z/0903/11

2018

60m K 321 NumerPDF 7.41/16

27
SZYMAŃSKI Filip 2002-12-14 Z/3038/17

2018

60m M U18 888 NumerPDF 7.49/18

28
¦LAZIŃSKI Adam 2001-03-07 Z/0138/15

2018

60m pł M U20 875 NumerPDF

29
TRZÓSŁO Adrian 2001-10-08 Z/0465/15

2018

200m M U20 852 NumerPDF 24.40/18

30
TRZÓSŁO Adrian 2001-10-08 Z/0465/15

2018

300m M U20 852 NumerPDF 38.30/18

31
WANKIEWICZ Natalia 2004-02-27 Z/4012/17

2018

60m pł K U16 848 NumerPDF 14.62 14.62/18

32
WANKIEWICZ Natalia 2004-02-27 Z/4012/17

2018

W dal K U16 848 NumerPDF 4.74/18

33
WI¦NIEWSKI Gracjan 2001-02-16 Z/0798/15

2018

Wzwyż M U20 888 NumerPDF 2.00/18

34
ZABROCKA Agata 2001-04-01 Z/6142/15

2018

Wzwyż K U20 876 NumerPDF 1.55/16

35
ZAMIATOWSKI Kacper 2002-01-07 Z/0761/16

2018

60m M U18 888 NumerPDF 7.47/17

36
ZARĘBA Weronika 2001-12-12 Z/0069/15

2018

Wzwyż K U20 878 NumerPDF 1.68/18

37
ŻYGOWSKI Damian 2001-04-06 Z/6140/15

2018

200m M U20 852 NumerPDF 23.54/18

38
ŻYGOWSKI Damian 2001-04-06 Z/6140/15

2018

300m M U20 852 NumerPDF 36.42/18

 
GKS Olimpia Grudzi±dz Osobostarty: 14 ( 14 ) K-4 M-10
NrLicencji: 12/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BACKHAUS Mateeusz 2002-02-18 Z/1734/16

2018

W dal M U18 786 NumerPDF 5.27/18

2
DONAKOWSKI Damian 2003-03-23 Z/4605/17

2018

Wzwyż M U18 378 NumerPDF 1.70 1.70/18

3
DZIEDZIECH Miłosz 1999-05-18 Z/0542/15

2018

W dal M 349 NumerPDF 6.46/15

4
GRODEK Fabian 2002-01-23 Z/6558/15

2018

300m M U18 122 NumerPDF

5
HAWEŁKO Igor 2004-03-17 Z/3491/17

2018

300m M U16 371 NumerPDF

6
JÓZEFIAK Kornelia 2003-08-29 Z/4317/17

2018

W dal K U18 360 NumerPDF

7
KALAMARSKI Mateusz 2002-06-16 Z/1736/16

2018

Wzwyż M U18 514 NumerPDF 1.80/18

8
KOWALSKI Piotr 2002-01-04 Z/3489/17

2018

60m M U18 381 NumerPDF 7.78/17

9
MAJSAK Marcin 2002-03-14 Z/3484/17

2018

W dal M U18 380 NumerPDF 5.93/18

10
MANTHEY Julia 2003-02-23 Z/4318/17

2018

300m K U18 368 NumerPDF

11
ORGACKA Dominika 2002-09-29 Z/2666/15

2018

1000m K U18 344 NumerPDF 3:08.54/18

12
SIERPNIEWSKI Igor 2005-02-25 Z/5614/18

2018

60m M U16 387 NumerPDF

13
WALISIEWICZ Magdalena 2002-04-14 Z/1031/15

2018

1000m K U18 66 NumerPDF 3:04.98/18

14
WI¦NIEWSKI Damian 2000-10-30 Z/2264/15

2018

400m M U20 325 NumerPDF 50.75/18

 
wda-swiecie.pl/
KS Wda ¦wiecie Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 14/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZYWACZ Maciej 2002-11-03 Z/4369/17

2018

600m M U18 606 NumerPDF

2
MARCHEWKA Martyna 2005-04-27 Z/0114/18

2018

300m K U16 615 NumerPDF

3
RACINOWSKA Wiktoria 2004-08-25 Z/0113/18

2018

300m K U16 605 NumerPDF 49.61/18

4
SADOWCZYK Maciej 2004-03-15 Z/1427/17

2018

300m M U16 633 NumerPDF 42.66/18

 
LIUKS Kruszwica Osobostarty: 5 ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 13/KP/15

Wykupiona w roku :

2018

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRONISZEWSKI Kacper 2001-04-11 Z/3168/17

2018

300m M U20 501 NumerPDF

2
KACZMAREK Zuzanna 2000-06-29 Z/1942/15

2018

W dal K U20 542 NumerPDF 5.57/18

3
SOBCZAK Bartłomiej 2003-03-04 Z/2851/17

2018

600m M U18 531 NumerPDF 1:35.96/17

4
WĘCLEWSKI Dawid 2002-01-15 Z/2610/16

2018

W dal M U18 331 NumerPDF 6.61/18

5
ZUBEL Krystian 2001-03-09 Z/2401/16

2018

60m M U20 228 NumerPDF 7.35/17

 
www.lksvectra.com.pl
LKS Vectra Włocławek Osobostarty: 4 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GUTOWSKI Dawid 2002-01-04 Z/5646/15

TAK

1000m M U18 732 NumerPDF 2:39.23/18

2
RYBKA Paulina 2003-11-28 Z/0851/16

2018

60m K U18 708 NumerPDF 8.55/18

3
RYBKA Paulina 2003-11-28 Z/0851/16

2018

200m K U18 708 NumerPDF 28.13/18

4
URBANIAK Sebastian 2001-06-09 Z/1938/15

TAK

300m M U20 745 NumerPDF 37.97/17

 
luks-start.pl
LUKS Start Nakło Osobostarty: 6 ( 6 ) K-5 M-1
NrLicencji: 03/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEMBNISTA Martyna 2002-06-01 Z/3439/16

2018

600m K U18 857 NumerPDF

2
ROŻEK Marcelina 2002-09-09 Z/6534/15

2018

600m K U18 878 NumerPDF

3
URBANOWICZ Kaja 2003-06-25 Z/1330/16

2018

Wzwyż K U18 860 NumerPDF 1.61/17

4
WAJER Daria 2003-12-18 Z/3757/17

2018

600m K U18 863 NumerPDF

5
WANIAK Dominik 2004-02-09 Z/0283/17

2018

1000m M U16 872 NumerPDF 3:29.48/17

6
WINTROWICZ Zofia 2003-01-24 Z/0119/18

2018

600m K U18 861 NumerPDF

 
MKL Toruń Osobostarty: 60 ( 34 ) K-24 M-10
NrLicencji: 05/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJCZAK Natalia 2005-06-10 Z/2305/18

2018

60m K U16 549 NumerPDF 8.75 8.75/18

2
ANDRZEJCZAK Natalia 2005-06-10 Z/2305/18

2018

200m K U16 549 NumerPDF 29.16 29.16/18

3
BEHRENDT Julia 2005-05-06 Z/5162/18

2018

60m K U16 505 NumerPDF 9.05 9.05/18

4
BEHRENDT Julia 2005-05-06 Z/5162/18

2018

W dal K U16 505 NumerPDF

5
BIELACKA Weronika 2002-12-22 Z/3342/17

2018

60m K U18 542 NumerPDF 8.83/18

6
BIELACKA Weronika 2002-12-22 Z/3342/17

2018

200m K U18 542 NumerPDF 30.08/18

7
BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 Z/1895/16

2018

200m K U20 537 NumerPDF 28.54/17

8
BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 Z/1895/16

2018

60m K U20 537 NumerPDF 7.91/18

9
BRU¬ Nina 2004-05-21 Z/5161/18

2018

300m K U16 533 NumerPDF 46.76/18

10
BRU¬ Nina 2004-05-21 Z/5161/18

2018

60m K U16 533 NumerPDF

11
GŁOWACKA Małgorzata 2005-11-02 Z/2923/16

2018

200m K U16 545 NumerPDF 34.95/17

12
GOŁĘBIEWSKA Hanna 2001-09-08 Z/1805/16

2018

60m K U20 528 NumerPDF 8.35 8.35/18

13
GOŁĘBIEWSKA Hanna 2001-09-08 Z/1805/16

2018

200m K U20 528 NumerPDF 28.14 28.14/18

14
GRZYBEK Patryk 1999-01-01 Z/0502/17

2018

60m M 511 NumerPDF 7.51/18

15
GRZYBEK Patryk 1999-01-01 Z/0502/17

2018

200m M 511 NumerPDF 24.35/18

16
JACKOWIAK Antonina 2005-04-01 Z/4589/18

2018

300m K U16 555 NumerPDF

17
KAMIŃSKA Dominika 2004-06-18 Z/0764/18

2018

300m K U16 534 NumerPDF 45.18/18

18
KAMIŃSKA Dominika 2004-06-18 Z/0764/18

2018

60m K U16 534 NumerPDF 8.68/18

19
KNIETOWSKI Kacper 2001-06-16 Z/2101/16

2018

400m M U20 501 NumerPDF

20
KUBI¦ Jakub 2003-12-05 Z/5366/18

2018

60m M U18 513 NumerPDF

21
KUBI¦ Jakub 2003-12-05 Z/5366/18

2018

200m M U18 513 NumerPDF

22
LIS Klaudia 2002-04-08 Z/1806/16

2018

60m K U18 524 NumerPDF 7.96 7.85/18

23
LIS Klaudia 2002-04-08 Z/1806/16

2018

200m K U18 524 NumerPDF 26.40 26.40/18

24
ŁAKOMSKA Olga 2005-10-05 Z/5160/18

2018

60m K U16 45 NumerPDF 8.73 8.73/18

25
ŁAKOMSKA Olga 2005-10-05 Z/5160/18

2018

200m K U16 45 NumerPDF

26
MAŁECKA Liliana 2005-03-24 Z/4591/18

2018

60m K U16 46 NumerPDF

27
MAŁECKA Liliana 2005-03-24 Z/4591/18

2018

W dal K U16 46 NumerPDF

28
MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 Z/3343/17

2018

60m pł K U18 505 NumerPDF

29
MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 Z/3343/17

2018

60m K U18 505 NumerPDF 8.29 8.29/18

30
MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 Z/3343/17

2018

Wzwyż K U18 505 NumerPDF

31
MICHALCZAK Julia 2004-11-09 Z/4590/18

2018

300m K U16 543 NumerPDF 48.65/18

32
MIŁEK Mateusz 2001-03-16 Z/1168/18

2018

200m M U20 516 NumerPDF 24.52/18

33
MIŁEK Mateusz 2001-03-16 Z/1168/18

2018

60m M U20 516 NumerPDF 7.59/18

34
MIŁEK Mateusz 2001-03-16 Z/1168/18

2018

W dal M U20 516 NumerPDF

35
PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 Z/2012/18

2018

300m M U16 529 NumerPDF

36
POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 Z/2386/16

2018

1000m M U18 524 NumerPDF 2:34.21/18

37
REIWER Martyna 2005-07-23 Z/0695/18

2018

60m K U16 548 NumerPDF 9.05 8.96/18

38
REIWER Martyna 2005-07-23 Z/0695/18

2018

200m K U16 548 NumerPDF 30.45/18

39
SAMOŁOWICZ Liwia 2004-07-11 Z/0765/18

2018

300m K U16 535 NumerPDF 44.61/18

40
SAMOŁOWICZ Liwia 2004-07-11 Z/0765/18

2018

60m K U16 535 NumerPDF 8.69/18

41
SCHMIDT Wiktoria 2005-03-08 Z/4588/18

2018

60m K U16 48 NumerPDF 8.94 8.94/18

42
SCHMIDT Wiktoria 2005-03-08 Z/4588/18

2018

W dal K U16 48 NumerPDF

43
SKRZYPNIK Kamila 2001-08-13 Z/1575/16

2018

60m K U20 539 NumerPDF 7.90/17

44
SKRZYPNIK Kamila 2001-08-13 Z/1575/16

2018

200m K U20 539 NumerPDF 26.17/18

45
SYSKI Marcin 1998-03-07 Z/0487/14

2018

W dal M 518 NumerPDF 6.62/17

46
SZPEJNA Paweł 2000-08-22 Z/2113/17

2018

1000m M U20 512 NumerPDF 2:42.92/18

47
SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 Z/2385/16

2018

1000m M U20 525 NumerPDF 2:34.60/18

48
TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 Z/1572/16

2018

60m M U18 505 NumerPDF 7.47/18

49
TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 Z/1572/16

2018

60m pł M U18 505 NumerPDF

50
TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 Z/1572/16

2018

W dal M U18 505 NumerPDF 4.31/15

51
TARKOWSKA Natalia 2002-03-23 Z/1576/16

2018

60m K U18 530 NumerPDF 8.09/18

52
TARKOWSKA Natalia 2002-03-23 Z/1576/16

2018

200m K U18 530 NumerPDF 27.28/18

53
TOMASZEWSKA Natalia 2004-06-21 Z/0698/18

2018

60m K U16 550 NumerPDF 8.89 8.66/18

54
TOMASZEWSKA Natalia 2004-06-21 Z/0698/18

2018

200m K U16 550 NumerPDF

55
WAĆKOWSKA Laura 2003-07-21 Z/1573/16

2018

60m pł K U18 519 NumerPDF

56
WAĆKOWSKA Laura 2003-07-21 Z/1573/16

2018

200m K U18 519 NumerPDF 29.26/18

57
WˇŻ Anastazja 2003-03-18 Z/1527/17

2018

600m K U18 536 NumerPDF 1:49.73/17

58
WI¦NIEWSKA Joanna 2003-07-10 Z/3759/17

2018

60m K U18 546 NumerPDF 8.47/18

59
WI¦NIEWSKA Joanna 2003-07-10 Z/3759/17

2018

200m K U18 546 NumerPDF 28.13/18

60
ZIMMER Julia 2003-09-11 Z/2010/18

2018

1000m K U18 531 NumerPDF

 
mlksnadwislanin.pl
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno Osobostarty: 7 ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: 16/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JARZEMBSKI Kacper 2004-02-25 Z/0132/18

2018

1000m M U16 953 NumerPDF

2
PASIŃSKI Szymon 2002-01-16 Z/2941/16

2018

Kula M U18 (5kg) 953 NumerPDF 11.67/17

3
RUMIŃSKI Michał 2002-12-03 Z/0683/16

2018

1000m M U18 936 NumerPDF 2:54.24/18

4
SZULC Kalina 2005-09-30 Z/0587/18

2018

Wzwyż K U16 964 NumerPDF 1.53 1.53/18

5
WIELGOSZ Magdalena 2000-12-11 Z/1993/15

2018

W dal K U20 950 NumerPDF 5.12/18

6
WI¦NIEWSKA Agata 2001-02-13 Z/1998/15

2018

Wzwyż K U20 966 NumerPDF 1.60/17

7
ŻEBROWSKI Piotr 2000-08-17 Z/1503/16

2018

Wzwyż M U20 941 NumerPDF 1.85/17

 
MUKL Brodnica Osobostarty: 5 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 21/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MAGALSKI Łukasz 2001-01-28 Z/2003/15

2018

60m M U20 320 NumerPDF 7.45/18

2
MAGALSKI Łukasz 2001-01-28 Z/2003/15

2018

200m M U20 320 NumerPDF 24.60/17

3
MOSZCZYŃSKA Patrycja 2004-08-06 Z/0236/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 9 NumerPDF 10.36/18

4
ZAWODNIK Maja 2004-01-25 Z/0241/19

TAK

W dal K U16 3 NumerPDF 4.22/18

5
ZAWODNIK Maja 2004-01-25 Z/0241/19

TAK

60m K U16 3 NumerPDF

 
www.ukscyprianka.proikom.pl
UKS Cyprianka Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 10/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHRZANOWSKA Magdalena 2003-02-12 Z/3381/17

2018

60m pł K U18 200 NumerPDF

2
DZIĘGIELEWSKA Kamila 2001-07-10 Z/5654/15

2018

Kula K U20 (4kg) 748 NumerPDF

3
KOWALSKI Damian 2001-01-24 Z/3123/16

2018

200m M U20 757 NumerPDF 25.75/18

4
SARNOWSKI Adrian 2000-06-17 Z/5651/15

2018

Kula M U20 (6kg) 751 NumerPDF 15.09/18

5
SUSKA Sylwia 2001-07-18 Z/3122/16

2018

Kula K U20 (4kg) 743 NumerPDF

 
LUBELSKIE Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
 
azs.umcs.pl
AZS UMCS Lublin Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 02/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MUSZYŃSKA Weronika 2001-04-05 Z/6092/15

2018

Kula K U20 (4kg) 420 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
 
ksagros.home.pl
KS Agros Zamo¶ć Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 06/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
NAGÓREK Marcin 1980-10-05 Z/0851/11

2018

1000m M 65 NumerPDF 2:27.94/04

 
LUBUSKIE Osobostarty: 28 ( 15 ) K-6 M-9
 
ALKS AJP Gorzów Wlkp. Osobostarty: 19 ( 10 ) K-4 M-6
NrLicencji: 15/LB/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KACZMAREK Alicja 2002-09-30 Z/0628/17

2018

300m K U18 355 NumerPDF 42.09/18

WARUNKOWO - BADANIA
2
KACZMAREK Alicja 2002-09-30 Z/0628/17

2018

200m K U18 355 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
3
MARKOWSKA Wiktoria 2002-02-19 Z/0632/17

2018

60m pł K U18 353 NumerPDF 9.80/18

4
MARKOWSKA Wiktoria 2002-02-19 Z/0632/17

2018

200m K U18 353 NumerPDF 29.11/17

5
NAUS Kacper 2001-08-23 Z/2934/15

2018

400m M U20 367 NumerPDF

6
OSSOWSKI Bartosz 2004-09-03 Z/0261/19

TAK

60m M U16 357 NumerPDF

7
OSSOWSKI Bartosz 2004-09-03 Z/0261/19

TAK

200m M U16 357 NumerPDF

8
PIÓRO Olaf 2001-08-07 Z/5773/15

2018

200m M U20 358 NumerPDF 23.36/18

9
PIÓRO Olaf 2001-08-07 Z/5773/15

2018

60m M U20 358 NumerPDF 7.40/18

10
RATAJCZYK Jakub 2001-04-19 Z/0486/16

TAK

60m M U20 367 NumerPDF 7.55/17

11
RATAJCZYK Jakub 2001-04-19 Z/0486/16

TAK

300m M U20 367 NumerPDF

12
RZESZEWSKA Olga 2002-01-03 Z/0630/17

2018

300m K U18 354 NumerPDF 40.92/18

WARUNKOWO - BADANIA
13
RZESZEWSKA Olga 2002-01-03 Z/0630/17

2018

60m K U18 354 NumerPDF 7.98/17

WARUNKOWO - BADANIA
14
SOŁTYSIAK Bartosz 2001-09-06 Z/0233/19

TAK

60m M U20 1 NumerPDF

15
SOŁTYSIAK Bartosz 2001-09-06 Z/0233/19

TAK

300m M U20 1 NumerPDF

16
SOŁTYSIAK Daniel 2001-09-06 Z/0234/19

TAK

60m M U20 365 NumerPDF

17
SOŁTYSIAK Daniel 2001-09-06 Z/0234/19

TAK

300m M U20 365 NumerPDF

18
SURA Kornelia 2002-06-28 Z/0631/17

2018

Wzwyż K U18 350 NumerPDF 1.60/18

19
SURA Kornelia 2002-06-28 Z/0631/17

2018

60m pł K U18 350 NumerPDF 9.32/18

 
AZS-AWF Gorzów Osobostarty: 4 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 08/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DEJNEKO Kamil 2001-03-28 Z/5584/15

2018

60m pł M U20 874 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
2
KRASICKA Wiktoria 2001-06-18 Z/0632/15

2018

60m pł K U20 869 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
3
SIKORSKA Sandra 2000-05-31 Z/5585/15

2018

60m pł K U20 871 NumerPDF 9.07/18

4
SIKORSKA Sandra 2000-05-31 Z/5585/15

2018

W dal K U20 871 NumerPDF 5.35/18

 
start.gorzow
GZSN START Gorzów Wlkp. Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 09/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LEPIATO Maciej 1988-08-18 Z/3787/11

2018

Wzwyż M 8 NumerPDF 2.19/14

 
http://www.lzla.zgora.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=50&Itemid=102
MLKS Agros Żary Osobostarty: 4 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 04/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MURIAS Mateusz 2002-01-18 Z/0490/16

2018

W dal M U18 56 NumerPDF 5.61/18

2
MURIAS Mateusz 2002-01-18 Z/0490/16

2018

Wzwyż M U18 56 NumerPDF 1.87/18

3
MURIAS Mateusz 2002-01-18 Z/0490/16

2018

60m pł M U18 56 NumerPDF

4
MURIAS Mateusz 2002-01-18 Z/0490/16

2018

Kula M U18 (5kg) 56 NumerPDF 9.68/18

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 21 ( 13 ) K-5 M-8
 
AZS ŁódĽ Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 07/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUCH Natan 1995-11-06 Z/1522/11

2018

200m M 198 NumerPDF 23.01/18

2
BUCH Natan 1995-11-06 Z/1522/11

2018

300m M 198 NumerPDF 35.56/18

 
mluks-rawa.pl
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka Osobostarty: 8 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 14/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROWIEC Natalia 2004-04-01 Z/0248/18

TAK

300m K U16 1 NumerPDF 45.11/18

2
BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 Z/1875/15

TAK

2000m M U20 44 NumerPDF 5:38.76/18

3
CIOŁAK Magdalena 2001-05-05 Z/0729/16

TAK

1000m K U20 8 NumerPDF 2:58.08/18

4
KOTYNIA Kacper 2003-03-18 Z/1357/17

TAK

200m M U18 34 NumerPDF

5
KOTYNIA Kacper 2003-03-18 Z/1357/17

TAK

300m M U18 34 NumerPDF 39.83/18

6
STAROŃ Szymon 2000-02-23 Z/1882/15

TAK

1000m M U20 35 NumerPDF 2:41.89/17

7
STAROŃ Szymon 2000-02-23 Z/1882/15

TAK

600m M U20 35 NumerPDF 1:22.59/17

8
WO¬NIAK Barbara 2005-05-02 Z/5148/18

TAK

600m K U16 33 NumerPDF

 
UKS Dziewi±tka Kutno Osobostarty: 11 ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 22/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GAJEWSKI Przemysław 2004-04-28 Z/0235/19

TAK

60m M U16 90 NumerPDF

2
GAJEWSKI Przemysław 2004-04-28 Z/0235/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 90 NumerPDF

3
GÓRECZNY Filip 2003-03-07 Z/0201/17

2018

Kula M U18 (5kg) 811 NumerPDF 11.16/18

4
GÓRECZNY Filip 2003-03-07 Z/0201/17

2018

60m M U18 811 NumerPDF 8.23/18

5
KUCHARSKA Sandra 1999-09-22 Z/2621/17

2018

Wzwyż K 804 NumerPDF 1.50/15

6
KUCHARSKA Sandra 1999-09-22 Z/2621/17

2018

60m K 804 NumerPDF 9.17/13

7
SIKORA Gracjan 2003-07-08 Z/5218/18

2018

Kula M U18 (5kg) 98 NumerPDF

8
SZYMAŃSKI Cezary 2003-02-05 Z/0195/17

2018

200m M U18 809 NumerPDF 24.58/18

9
SZYMAŃSKI Cezary 2003-02-05 Z/0195/17

2018

60m M U18 809 NumerPDF 7.52/18

10
TULIŃSKA Julia 2005-02-25 Z/4577/18

2018

200m K U16 74 NumerPDF

11
TULIŃSKA Julia 2005-02-25 Z/4577/18

2018

60m K U16 74 NumerPDF

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 170 ( 104 ) K-36 M-68
 
www.aklursynow.pl
AKL Ursynów Warszawa Osobostarty: 3 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 23/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JĘDRZEJEWSKI Maciej 2003-01-17 Z/2006/18

2018

600m M U18 801 NumerPDF

2
JĘDRZEJEWSKI Maciej 2003-01-17 Z/2006/18

2018

300m M U18 801 NumerPDF

3
NOWAKOWSKI Jacek 1966-12-04 Z/3854/18

2018

600m M 833 NumerPDF 1:43.33/18

 
azsawf.com
AZS-AWF Warszawa Osobostarty: 25 ( 8 ) K-5 M-3
NrLicencji: 01/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ABRAMOWSKI Rafał 1995-02-23 Z/1592/12

2018

60m M 261 NumerPDF 6.99/17

2
ABRAMOWSKI Rafał 1995-02-23 Z/1592/12

2018

W dal M 261 NumerPDF 7.23/18

3
ABRAMOWSKI Rafał 1995-02-23 Z/1592/12

2018

Wzwyż M 261 NumerPDF 1.95/17

4
ABRAMOWSKI Rafał 1995-02-23 Z/1592/12

2018

Kula M (7.26kg) 261 NumerPDF 13.83/18

5
ADAMSKA Aniela 2001-07-16 Z/1131/17

2018

60m pł K U20 245 NumerPDF

6
ADAMSKA Aniela 2001-07-16 Z/1131/17

2018

60m K U20 245 NumerPDF 8.38/18

7
ADAMSKA Aniela 2001-07-16 Z/1131/17

2018

Wzwyż K U20 245 NumerPDF 1.50/16

8
ADAMSKA Aniela 2001-07-16 Z/1131/17

2018

Kula K U20 (4kg) 245 NumerPDF

9
KRAWCZYK Michał 1992-09-08 Z/4230/11

2018

W dal M 267 NumerPDF 6.61/15

10
KRAWCZYK Michał 1992-09-08 Z/4230/11

2018

Wzwyż M 267 NumerPDF 1.83/15

11
KRAWCZYK Michał 1992-09-08 Z/4230/11

2018

Kula M (7.26kg) 267 NumerPDF 13.98/17

12
KRAWCZYK Michał 1992-09-08 Z/4230/11

2018

60m M 267 NumerPDF 7.37/16

13
MISIEWICZ Michał 1995-12-31 Z/1267/11

TAK

1000m M 255 NumerPDF 2:38.83/15

14
MISIEWICZ Michał 1995-12-31 Z/1267/11

TAK

2000m M 255 NumerPDF 5:38.67/18

15
PALUCH Justyna 1997-02-28 Z/1542/13

2018

200m K 239 NumerPDF 25.30/18

16
SATUŁA Małgorzata 1997-11-13 Z/1583/13

2018

60m K 237 NumerPDF 8.54/18

17
SATUŁA Małgorzata 1997-11-13 Z/1583/13

2018

60m pł K 237 NumerPDF 9.58/18

18
SATUŁA Małgorzata 1997-11-13 Z/1583/13

2018

Wzwyż K 237 NumerPDF 1.53/18

19
SATUŁA Małgorzata 1997-11-13 Z/1583/13

2018

Kula K (4kg) 237 NumerPDF 10.26/18

20
SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 Z/3958/15

TAK

60m K U20 222 NumerPDF 7.40/18

WARUNKOWO - BADANIA
21
SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 Z/3958/15

TAK

60m pł K U20 222 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
22
SŁOCKA Julia 2001-02-18 Z/3990/15

2018

60m K U20 299 NumerPDF 8.35/18

WARUNKOWO - BADANIA
23
SŁOCKA Julia 2001-02-18 Z/3990/15

2018

60m pł K U20 299 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
24
SŁOCKA Julia 2001-02-18 Z/3990/15

2018

Wzwyż K U20 299 NumerPDF 1.63/18

WARUNKOWO - BADANIA
25
SŁOCKA Julia 2001-02-18 Z/3990/15

2018

Kula K U20 (4kg) 299 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
 
KS Warszawianka W-wa Osobostarty: 8 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 10/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 Z/1605/14

TAK

60m M 969 NumerPDF 7.33/18

2
HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 Z/1605/14

TAK

Wzwyż M 969 NumerPDF 1.97/18

3
HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 Z/1605/14

TAK

W dal M 969 NumerPDF 6.78/18

4
HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 Z/1605/14

TAK

60m pł M 969 NumerPDF 8.29/18

5
SIEMEK Damian 2001-03-02 Z/3933/15

TAK

Wzwyż M U20 905 NumerPDF 1.85/18

6
SIEMEK Damian 2001-03-02 Z/3933/15

TAK

W dal M U20 905 NumerPDF 5.36/18

7
SIEMEK Damian 2001-03-02 Z/3933/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 905 NumerPDF

8
SIEMEK Damian 2001-03-02 Z/3933/15

TAK

60m pł M U20 905 NumerPDF

 
zawkrzemlawa.pl
KS Zawkrze Mława Osobostarty: 11 ( 6 ) K-0 M-6
NrLicencji: 16/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDRA Patryk 2004-03-06 Z/5243/18

TAK

60m M U16 831 NumerPDF

2
BEDRA Patryk 2004-03-06 Z/5243/18

TAK

W dal M U16 831 NumerPDF 5.12/17

3
DˇBROWSKI Dominik 2005-02-26 Z/5235/18

TAK

1000m M U16 837 NumerPDF

4
GORLEWSKI Szymon 2004-03-28 Z/5236/18

TAK

60m M U16 832 NumerPDF

5
GORLEWSKI Szymon 2004-03-28 Z/5236/18

TAK

200m M U16 832 NumerPDF

6
GRANOSZEWSKI Igor 2004-03-25 Z/5237/18

TAK

60m M U16 833 NumerPDF

7
GRANOSZEWSKI Igor 2004-03-25 Z/5237/18

TAK

200m M U16 833 NumerPDF

8
KUCIŃSKI Konrad 2004-07-30 Z/5238/18

TAK

60m M U16 834 NumerPDF 8.16/17

9
KUCIŃSKI Konrad 2004-07-30 Z/5238/18

TAK

200m M U16 834 NumerPDF

10
SADOLEWSKI Alan Wiktor 2002-04-05 Z/3110/16

TAK

60m M U18 836 NumerPDF 7.43/18

11
SADOLEWSKI Alan Wiktor 2002-04-05 Z/3110/16

TAK

200m M U18 836 NumerPDF 23.40/18

 
www.mazoviaproactiv.pl
Mazovia ProActiv Ciechanów Osobostarty: 6 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 64/MZ/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRONOWSKA Zuzanna 2001-06-20 Z/1766/15

2018

1000m K U20 18 NumerPDF 3:05.31/16

WARUNKOWO - BADANIA
2
CHARZYŃSKI Sebastian 2000-05-03 Z/1781/15

2018

60m M U20 19 NumerPDF 7.03/17

3
PIOTROWSKI Szymon 1999-10-20 Z/0582/16

2018

60m M 241 NumerPDF 7.12/18

4
WI¦NIEWSKI Damian 1999-11-13 Z/0164/15

2018

60m M 242 NumerPDF

5
WI¦NIEWSKI Damian 1999-11-13 Z/0164/15

2018

300m M 242 NumerPDF 37.23/18

6
WI¦NIEWSKI Damian 1999-11-13 Z/0164/15

2018

600m M 242 NumerPDF 1:24.03/16

 
www.mksplonsk.bo.pl
MKS Durasan Płońsk Osobostarty: 21 ( 17 ) K-6 M-11
NrLicencji: 12/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BŁASZCZYK Kamil 2003-02-28 Z/3056/17

TAK

1000m M U18 507 NumerPDF

2
CHODKOWSKA Julia 2005-11-14 Z/3565/18

2018

60m pł K U16 525 NumerPDF

3
CHODKOWSKA Julia 2005-11-14 Z/3565/18

2018

600m K U16 525 NumerPDF

4
CHOJNACKA Klaudia 2003-08-12 Z/1019/17

TAK

60m K U18 533 NumerPDF 8.28 8.28/18

5
CHOJNACKA Klaudia 2003-08-12 Z/1019/17

TAK

300m K U18 533 NumerPDF 46.93/18

6
CIARKA Bartosz 2002-12-17 Z/3105/16

TAK

300m M U18 510 NumerPDF 38.66/18

7
KARWOWSKI Krystian 2002-03-22 Z/0533/16

TAK

1000m M U18 503 NumerPDF 3:04.24/18

8
KORYCKI Jakub 2002-10-09 Z/1029/17

TAK

300m M U18 515 NumerPDF

9
KORZENIOWSKI Łukasz 2003-06-04 Z/1018/17

TAK

W dal M U18 612 NumerPDF

10
KWIATKOWSKI Adam 2002-04-15 Z/3104/16

TAK

W dal M U18 500 NumerPDF 5.54/18

11
MAŁECKI Jakub 2003-01-07 Z/1028/17

TAK

600m M U18 504 NumerPDF 1:33.92 1:32.97/18

12
OLSZEWSKA Maria 2002-09-24 Z/0530/16

TAK

W dal K U18 561 NumerPDF 4.80/18

13
PILIŃSKI Jakub 2003-04-02 Z/4739/18

TAK

W dal M U18 518 NumerPDF

14
PRZYBYLSKI Łukasz 2001-02-06 Z/2475/18

TAK

W dal M U20 512 NumerPDF

15
SZEMPLIŃSKA Aleksandra 2004-07-23 Z/0203/18

2018

W dal K U16 529 NumerPDF 4.14/18

16
TRZASKA Damian 2000-02-03 Z/2628/17

TAK

60m M U20 509 NumerPDF 7.23/18

17
TRZASKA Damian 2000-02-03 Z/2628/17

TAK

200m M U20 509 NumerPDF 23.08/18

18
WIDULIŃSKA Wiktoria 2003-09-26 Z/4737/18

TAK

W dal K U18 536 NumerPDF

19
WIŃSKI Jakub 2002-06-05 Z/3051/17

TAK

W dal M U18 543 NumerPDF 5.47/18

20
ZDUNOWSKA Marta 2003-03-26 Z/2104/18

TAK

W dal K U18 524 NumerPDF

21
ZDUNOWSKA Marta 2003-03-26 Z/2104/18

TAK

60m K U18 524 NumerPDF

 
www.mkspolonia.pl
MKS Polonia Warszawa Osobostarty: 10 ( 10 ) K-4 M-6
NrLicencji: 09/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIERNACKI Michał 2000-04-17 Z/0082/18

2018

1000m M U20 653 NumerPDF 2:42.23/18

2
BRODZIK Kamil 2000-08-12 Z/1780/15

2018

2000m M U20 603 NumerPDF 5:57.26/17

3
GAJKOWSKA Martyna 2003-04-11 Z/3000/17

2018

300m K U18 601 NumerPDF 44.73/18

4
KUBICKI Adam 1997-09-28 Z/1508/13

2018

1000m M 604 NumerPDF 2:36.36/18

5
MURASIEWICZ Maja 2002-08-20 Z/5364/15

2018

600m K U18 601 NumerPDF 1:41.11/18

6
PIOTROWSKI Andrzej 1973-05-07 Z/0223/16

2018

1000m M 649 NumerPDF 2:37.06/18

7
POULAIN Kamil 1998-02-27 Z/3372/15

2018

600m M 652 NumerPDF 1:26.56/18

8
RODAK Karolina 1997-11-01 Z/0147/14

2018

1000m K 602 NumerPDF

9
RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 Z/1769/15

2018

1000m M U20 605 NumerPDF 2:39.72/18

10
ZIENDARA Michalina 2000-06-14 Z/1767/15

2018

1000m K U20 633 NumerPDF 3:23.02/16

 
MKS Pułtusk Osobostarty: 8 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 34/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GˇSIEWSKA Natalia 2000-09-29 Z/3923/15

2018

60m K U20 666 NumerPDF 8.61/18

2
GˇSIEWSKA Natalia 2000-09-29 Z/3923/15

2018

Wzwyż K U20 666 NumerPDF 1.54/16

3
GˇSIEWSKA Natalia 2000-09-29 Z/3923/15

2018

Kula K U20 (4kg) 666 NumerPDF 9.71/18

4
GˇSIEWSKA Natalia 2000-09-29 Z/3923/15

2018

60m pł K U20 666 NumerPDF 9.91/18

5
GˇSIEWSKA Olga 2002-01-18 Z/4263/15

2018

60m K U18 12 NumerPDF 7.98/18

6
GˇSIEWSKA Olga 2002-01-18 Z/4263/15

2018

Wzwyż K U18 12 NumerPDF 1.50/17

7
GˇSIEWSKA Olga 2002-01-18 Z/4263/15

2018

60m pł K U18 12 NumerPDF 9.39/18

8
GˇSIEWSKA Olga 2002-01-18 Z/4263/15

2018

Kula K U18 (3kg) 12 NumerPDF

 
muksplock.pl
MUKS Płock Osobostarty: 9 ( 9 ) K-3 M-6
NrLicencji: 24/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNARSKI Dariusz 1954-04-23 Z/1790/12

2018

Wzwyż M 51 NumerPDF 1.55 1.76/11

2
DZIKIEWICZ Paweł 2002-07-30 Z/0992/16

2018

200m M U18 601 NumerPDF 23.98/18

3
GŁODOWSKA Aleksandra 2004-05-21 Z/0057/18

2018

200m K U16 613 NumerPDF

4
GÓRCZYŃSKI Kacper 2004-11-25 Z/0058/18

2018

300m M U16 618 NumerPDF 42.33/18

5
GRZELAK Mateusz 2001-01-18 Z/4998/15

2018

W dal M U20 622 NumerPDF 6.56/18

6
KOŁODZIEJSKI Filip 2003-02-23 Z/0611/17

2018

200m M U18 607 NumerPDF

7
MISZCZUK Mateusz 2005-01-22 Z/0188/19

TAK

60m M U16 607 NumerPDF

8
SADŁOWSKA Natalia 2005-02-21 Z/0189/19

TAK

60m K U16 600 NumerPDF

9
WEBER Ewelina 2004-06-16 Z/3457/18

2018

Kula K U16 (3kg) 626 NumerPDF

 
laostroleka.pl
OKLA Ostrołęka Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 06/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUTLER Katarzyna 2001-01-17 Z/1755/15

2018

1000m K U20 62 NumerPDF 3:03.93/18

2
ZAKRZEWSKI Damian 2004-05-21 Z/1097/18

2018

Wzwyż M U16 70 NumerPDF 1.75/18

 
OKS Skra Warszawa Osobostarty: 10 ( 10 ) K-1 M-9
NrLicencji: 08/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CYGLER Robert 1991-03-08 Z/1382/12

2018

200m M 701 NumerPDF 23.59/14

2
FARAJ Wiktor 2002-05-02 Z/0150/19

TAK

200m M U18 701 NumerPDF

3
FRYC Krzysztof 1999-05-12 Z/3068/17

2018

200m M 721 NumerPDF

4
GAJEWSKI Karol 1999-08-31 Z/5253/15

2018

200m M 733 NumerPDF 22.16/18

5
JAWORSKI Mateusz 2002-01-15 Z/0470/18

2018

300m M U18 722 NumerPDF

6
KĘDZIOR Ewelina 2000-07-18 Z/3950/15

2018

400m K U20 728 NumerPDF 62.94/18

7
MIESZKOWSKI Bartłomiej 1999-06-08 Z/1589/16

2018

300m M 747 NumerPDF 38.40/18

8
MORZEWSKI Marceli 2000-01-22 Z/4261/15

TAK

200m M U20 702 NumerPDF 23.42/17

9
SZTRANC Oskar 1997-11-24 Z/1197/14

2018

200m M 701 NumerPDF 23.99/16

10
ZAWADZKI Jacek 1997-09-23 Z/0122/14

2018

200m M 725 NumerPDF 22.92/17

 
pttdelta.pl
PTT Delta Płock Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 07/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRSKI Krystian 2001-07-18 Z/5096/18

2018

1000m M U20 1 NumerPDF

2
SKROBIŃSKI Arkadiusz 2000-10-01 Z/2052/15

2018

600m M U20 287 NumerPDF 1:27.45/18

 
www.filipides.esochaczew.pl
UKS Filipides Teresin Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 29/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 Z/3276/17

TAK

600m K U16 34 NumerPDF

 
http://rozbieganysulejowek.pl/
UKS Herkules Sulejówek Osobostarty: 8 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 59/MZ/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁUKASIAK Szymon 2003-07-31 Z/2216/16

2018

300m M U18 890 NumerPDF 42.31/18

2
ŁUKASIAK Szymon 2003-07-31 Z/2216/16

2018

60m M U18 890 NumerPDF 8.12/18

3
MAKOS Bartosz 2001-02-07 Z/1920/16

2018

200m M U20 888 NumerPDF 24.74/18

4
MAKOS Bartosz 2001-02-07 Z/1920/16

2018

60m pł M U20 888 NumerPDF

5
MAKOS Szymon 2002-09-11 Z/1921/16

2018

200m M U18 876 NumerPDF

6
MAKOS Szymon 2002-09-11 Z/1921/16

2018

60m M U18 876 NumerPDF

7
WRÓBEL Adam 2001-10-24 Z/2133/17

2018

200m M U20 870 NumerPDF

8
WRÓBEL Adam 2001-10-24 Z/2133/17

2018

60m M U20 870 NumerPDF 7.59/18

 
UKS Kusy Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 27/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MAZUR Krystian 2002-03-10 Z/2053/15

2018

300m M U18 456 NumerPDF 36.68/18

 
UKS LA Basket Warszawa Osobostarty: 17 ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 13/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROŃ Aleksy 2000-06-01 Z/2377/15

TAK

60m pł M U20 158 NumerPDF 8.64/18

2
BOROŃ Aleksy 2000-06-01 Z/2377/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 158 NumerPDF 14.63/18

3
BOROŃ Aleksy 2000-06-01 Z/2377/15

TAK

W dal M U20 158 NumerPDF 6.73/18

4
JU¦KIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 Z/2433/15

TAK

200m K U20 156 NumerPDF 26.61/17

5
JU¦KIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 Z/2433/15

TAK

W dal K U20 156 NumerPDF 5.03/18

6
KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 Z/1443/14

TAK

60m pł K 154 NumerPDF 8.86/18

7
KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 Z/1443/14

TAK

200m K 154 NumerPDF 25.79/17

8
KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 Z/1443/14

TAK

W dal K 154 NumerPDF 5.76/17

9
KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 Z/1443/14

TAK

Kula K (4kg) 154 NumerPDF 9.30/18

10
KULESZA Kalina 1999-07-04 Z/4018/15

TAK

200m K 160 NumerPDF 29.79/16

11
KULESZA Kalina 1999-07-04 Z/4018/15

TAK

W dal K 160 NumerPDF 4.57/17

12
KUPIS Tobiasz 1998-04-12 Z/1444/14

TAK

300m M 153 NumerPDF 36.76/18

13
KURPIEWSKA Aleksandra 2002-05-13 Z/0757/15

TAK

W dal K U18 156 NumerPDF 4.65/16

14
KURPIEWSKA Aleksandra 2002-05-13 Z/0757/15

TAK

200m K U18 156 NumerPDF 28.44/16

15
SZYMAŃSKI Jakub 2002-07-23 Z/0160/18

TAK

60m M U18 158 NumerPDF 7.46/18

16
SZYMAŃSKI Jakub 2002-07-23 Z/0160/18

TAK

200m M U18 158 NumerPDF 23.63/18

17
SZYMAŃSKI Jakub 2002-07-23 Z/0160/18

TAK

W dal M U18 158 NumerPDF 5.02/18

 
UKS Młodzik Warszawa Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 36/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZEGRZÓŁKA Szymon 2001-12-09 Z/2535/18

2018

1000m M U20 502 NumerPDF

2
RUDNIK Anita 2002-03-11 Z/3425/17

2018

300m K U18 482 NumerPDF

 
www.uks7.ostroleka.pl
UKS Siódemka Ostrołęka Osobostarty: 7 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 19/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DˇBROWSKA Dominika 2004-12-21 Z/0331/18

2018

60m K U16 711 NumerPDF 9.57/18

2
DˇBROWSKA Dominika 2004-12-21 Z/0331/18

2018

300m K U16 711 NumerPDF

3
MOŻDŻYŃSKA Katarzyna 2003-09-03 Z/1490/17

2018

300m K U18 756 NumerPDF 49.72/18

4
MOŻDŻYŃSKA Katarzyna 2003-09-03 Z/1490/17

2018

60m K U18 756 NumerPDF 8.90/18

5
ROGOZIŃSKI Karol 1999-01-19 Z/2353/15

TAK

1000m M 810 NumerPDF 2:49.79/18

6
SUCHECKA Kornelia 1998-01-12 Z/0179/14

TAK

W dal K 773 NumerPDF 5.28 5.31/15

7
SUCHECKA Kornelia 1998-01-12 Z/0179/14

TAK

60m K 773 NumerPDF 8.02/18

 
www.ukssprint2020.pl
UKS Sprint 2020 Warszawa Osobostarty: 12 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 03/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIŃKOWSKI Jakub 2003-01-21 Z/2503/16

2018

60m pł M U18 851 NumerPDF

2
BIŃKOWSKI Jakub 2003-01-21 Z/2503/16

2018

200m M U18 851 NumerPDF 27.12/17

3
GOLCZEWSKA Anna 1997-10-26 Z/1683/13

2018

60m pł K 857 NumerPDF 8.56/17

4
GOLCZEWSKA Anna 1997-10-26 Z/1683/13

2018

200m K 857 NumerPDF 26.13/16

5
KAMIŃSKI Michał 1999-08-30 Z/0116/15

2018

60m pł M 859 NumerPDF

6
KAMIŃSKI Michał 1999-08-30 Z/0116/15

2018

200m M 859 NumerPDF 23.12/17

7
KŁOS Zuzanna 2001-04-29 Z/0644/18

2018

60m pł K U20 806 NumerPDF

8
KŁOS Zuzanna 2001-04-29 Z/0644/18

2018

200m K U20 806 NumerPDF

9
KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia 2003-12-17 Z/0603/17

2018

60m pł K U18 872 NumerPDF

10
KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia 2003-12-17 Z/0603/17

2018

200m K U18 872 NumerPDF 28.00/18

11
OBŁĘKOWSKI Maksymilian 2002-11-08 Z/0758/15

2018

60m pł M U18 810 NumerPDF 8.72/18

12
OBŁĘKOWSKI Maksymilian 2002-11-08 Z/0758/15

2018

200m M U18 810 NumerPDF 24.29/18

 
wlksi.siedlce.pl
WLKS Nowe Iganie Osobostarty: 7 ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 17/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DUCH Jakub 2001-08-27 Z/2070/15

2018

200m M U20 953 NumerPDF 23.78/18

2
KSIĘŻOPOLSKA Julia 2002-10-18 Z/3529/17

2018

1000m K U18 956 NumerPDF

3
KSIĘŻOPOLSKA Julia 2002-10-18 Z/3529/17

2018

400m K U18 956 NumerPDF

4
KUROWSKI Marcin 2002-04-04 Z/0440/18

2018

1000m M U18 1 NumerPDF

5
KUROWSKI Marcin 2002-04-04 Z/0440/18

2018

2000m M U18 1 NumerPDF

6
LUBELSKI Hubert 2001-10-31 Z/1011/16

2018

1000m M U20 955 NumerPDF 2:50.63/18

7
TYMIŃSKI Piotr 2000-02-21 Z/1001/17

2018

400m M U20 300 NumerPDF 53.77/18

 
OPOLSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
LKS Orzeł Namysłów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 10/OP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
POKORA Dawid 2002-03-25 Z/0669/16

2018

300m M U18 36 NumerPDF

 
PODLASKIE Osobostarty: 13 ( 11 ) K-4 M-7
 
kspodlasie.pl
KS Podlasie Białystok Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 04/PD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JELSKA Justyna 1999-08-20 Z/1051/15

1000m K 775 NumerPDF 2:53.09/18

 
prefbetsniadowo.pl
LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża Osobostarty: 12 ( 10 ) K-3 M-7
NrLicencji: 03/PD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BORAWSKI Szymon 2003-03-28 Z/4032/18

2018

600m M U18 991 NumerPDF

2
DˇBROWSKI Paweł 2003-07-13 Z/4658/18

2018

60m M U18 997 NumerPDF

3
DˇBROWSKI Paweł 2003-07-13 Z/4658/18

2018

200m M U18 997 NumerPDF

4
DˇBROWSKI Piotr 2003-06-08 Z/0987/17

2018

300m M U18 995 NumerPDF

5
DˇBROWSKI Piotr 2003-06-08 Z/0987/17

2018

60m M U18 995 NumerPDF

6
DZWONKOWSKA Karolina 2003-03-21 Z/0986/17

2018

1000m K U18 994 NumerPDF

7
FOLGA Bartosz 2003-11-08 Z/0984/17

2018

1000m M U18 998 NumerPDF 3:07.25/17

8
JURAK Bartosz 2003-03-11 Z/4754/18

2018

1000m M U18 988 NumerPDF

9
KRAWCZYŃSKA Martyna 2004-11-21 Z/4033/18

2018

600m K U16 991 NumerPDF

10
LIKWIARZ Dawid 2002-02-18 Z/3643/16

2018

600m M U18 988 NumerPDF 1:30.45/18

11
SADŁOWSKI Piotr 2000-10-03 Z/6060/15

2018

2000m M U20 993 NumerPDF 5:55.33/17

12
ZABIELSKA Natalia 2000-10-28 Z/2839/15

2018

400m K U20 989 NumerPDF

 
POMORSKIE Osobostarty: 241 ( 191 ) K-100 M-91
 
www.aml.slupsk.pl
AML Słupsk Osobostarty: 42 ( 36 ) K-19 M-17
NrLicencji: 41/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ALEKSANDROWICZ Oskar 2002-08-07 Z/0035/16

TAK

60m M U18 701 NumerPDF 8.11/16

2
ALEKSANDROWICZ Oskar 2002-08-07 Z/0035/16

TAK

200m M U18 701 NumerPDF

3
BORECKI Antoni 2005-10-11 Z/0014/18

TAK

1000m M U16 712 NumerPDF 3:16.24/18

4
DEPTA Szymon 2004-01-02 Z/2545/18

TAK

Wzwyż M U16 722 NumerPDF

5
GONTARZ Małgorzata 2004-10-01 Z/4647/17

TAK

W dal K U16 703 NumerPDF 4.32/18

6
GRABOWSKA Hanna 2005-06-12 Z/0015/18

TAK

Wzwyż K U16 702 NumerPDF 1.50/17

7
HALECKA Patrycja 2003-11-15 Z/0020/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 718 NumerPDF 10.40/18

8
HOŁOWIENKO Jan 2003-02-09 Z/4751/17

TAK

1000m M U18 727 NumerPDF 3:06.26/18

9
HUK Oliwia 2004-01-16 Z/4648/17

TAK

60m K U16 712 NumerPDF 8.43/18

10
HUK Oliwia 2004-01-16 Z/4648/17

TAK

200m K U16 712 NumerPDF 30.57/17

11
KASPRZYK Kacper 2005-01-20 Z/0016/18

TAK

300m M U16 706 NumerPDF

12
KAUFMAN Martyna 2003-08-05 Z/0676/17

TAK

W dal K U18 708 NumerPDF 4.81/18

13
KOŁODZIEJSKI Oliwier 2005-01-15 Z/4002/18

TAK

60m M U16 725 NumerPDF

14
KOŁODZIEJSKI Oliwier 2005-01-15 Z/4002/18

TAK

200m M U16 725 NumerPDF

15
KORNIAT Ludwika 2003-01-16 Z/0122/17

TAK

400m K U18 713 NumerPDF

16
KOZACZUK Jakub 2004-06-16 Z/4644/17

TAK

60m M U16 719 NumerPDF 8.22/18

17
KOZACZUK Kacper 2004-06-16 Z/4645/17

TAK

60m M U16 718 NumerPDF 7.83/18

18
KSIˇŻEK Daria 2005-12-22 Z/0017/18

TAK

600m K U16 721 NumerPDF 1:49.89/18

19
KSIˇŻEK Julia 2002-04-30 Z/0017/17

TAK

60m K U18 720 NumerPDF 8.34/18

20
KUCZEROWSKI Kamil 2005-06-08 Z/3794/18

TAK

300m M U16 724 NumerPDF 46.01/17

21
LIPIŃSKI Mateusz 1999-09-23 Z/1917/17

TAK

2000m M 725 NumerPDF

22
LITWIN Adrianna 2003-05-03 Z/0038/16

TAK

Wzwyż K U18 715 NumerPDF 1.55 1.60/17

23
MAŁEK Kewin 2005-05-10 Z/0018/18

TAK

Wzwyż M U16 702 NumerPDF 1.60/17

24
MA¦LORZ Mikołaj 2003-08-23 Z/0011/18

TAK

Wzwyż M U18 711 NumerPDF 1.60/18

25
MICHALAK Piotr 2002-06-29 Z/2843/16

TAK

60m M U18 714 NumerPDF 7.24/18

26
MICHALAK Piotr 2002-06-29 Z/2843/16

TAK

200m M U18 714 NumerPDF 23.83/18

27
NOWAKOWSKA Katarzyna 2003-10-21 Z/2544/18

TAK

1000m K U18 726 NumerPDF

28
NOWOSADKO Julia 2002-08-15 Z/0123/17

TAK

60m K U18 724 NumerPDF 8.24/17

29
PAŃKA Wiktoria 2004-02-29 Z/4650/17

TAK

1000m K U16 701 NumerPDF

30
PATEJUK Milena 2006-02-01 Z/0020/18

TAK

Wzwyż K U16 731 NumerPDF 1.35/17

31
RODZIEWICZ Laura 2006-02-08 Z/3795/18

TAK

W dal K U16 727 NumerPDF

32
RUMINKIEWICZ Zofia 2004-09-29 Z/4649/17

TAK

60m K U16 704 NumerPDF 8.02/18

33
RUMINKIEWICZ Zofia 2004-09-29 Z/4649/17

TAK

200m K U16 704 NumerPDF 28.77/17

34
SKAPOWICZ Hanna 2004-02-02 Z/4646/17

TAK

200m K U16 722 NumerPDF

35
SKOWROŃSKA Dominika 2002-05-01 Z/0039/16

TAK

200m K U18 705 NumerPDF

36
SKOWROŃSKA Dominika 2002-05-01 Z/0039/16

TAK

60m pł K U18 705 NumerPDF

37
STASIOŁEK Jan 2005-04-01 Z/5626/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 706 NumerPDF

38
STASIOŁEK Kornelia 2003-09-29 Z/0040/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 710 NumerPDF 9.11/17

39
WIECZOREK Alan 2000-05-12 Z/0198/16

TAK

1000m M U20 708 NumerPDF 2:43.22/18

40
WITEK Marcelina 1995-06-02 Z/4493/11

TAK

Kula K (4kg) 171 NumerPDF 12.85/15

41
WOJTKOWIAK Michał 2005-02-08 Z/3796/18

TAK

300m M U16 723 NumerPDF

42
ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 Z/2543/18

TAK

60m M U16 720 NumerPDF 8.01/17

 
la-azs.pl
AZS-AWFiS Gdańsk Osobostarty: 23 ( 20 ) K-12 M-8
NrLicencji: 03/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CEGIELSKI Tomasz 1998-05-23 Z/0257/14

TAK

60m M 405 NumerPDF 6.89/16

2
CEGIELSKI Tomasz 1998-05-23 Z/0257/14

TAK

200m M 405 NumerPDF 23.02/16

3
DOBEK Anna 1996-06-07 Z/1146/12

TAK

600m K 401 NumerPDF

4
DOBROWOLSKA Martyna 2003-07-11 Z/3175/17

2018

Kula K U18 (3kg) 404 NumerPDF 11.40/18

5
FARASIEWICZ Monika 2002-01-20 Z/5826/15

TAK

60m K U18 393 NumerPDF 7.86/18

6
FARASIEWICZ Monika 2002-01-20 Z/5826/15

TAK

200m K U18 393 NumerPDF 25.83/18

7
FORMANIEWICZ Piotr 1998-07-06 Z/0791/14

TAK

60m M 406 NumerPDF 6.95/18

8
FORMANIEWICZ Piotr 1998-07-06 Z/0791/14

TAK

200m M 406 NumerPDF 22.62/17

9
KOŁAKOWSKA Agata 1997-08-02 Z/1776/13

TAK

600m K 391 NumerPDF 1:34.74/18

10
MAJCHRZAK Wiktor 2003-05-06 Z/0086/17

2018

1000m M U18 402 NumerPDF

11
MOREK Dominika 1996-01-22 Z/0909/12

TAK

300m K 396 NumerPDF 39.19/17

12
NAWROCKA Aleksandra 2001-01-04 Z/2991/15

TAK

400m K U18 402 NumerPDF

13
NIEWIADOMSKI Michał 2000-10-19 Z/0117/18

TAK

60m M U20 391 NumerPDF 7.12/18

14
PIETRZAK Olga 1998-12-16 Z/1497/14

TAK

200m K 390 NumerPDF 25.19/18

15
SARR-MALINOWSKI Daniel 2000-05-13 Z/3865/16

TAK

300m M U20 400 NumerPDF

16
SŁAWIŃSKA Paulina 2002-12-21 Z/0113/16

TAK

1000m K U18 401 NumerPDF 3:30.75/17

17
SOSNA Seweryn 2003-05-06 Z/0207/17

TAK

60m M U18 396 NumerPDF 7.60/18

18
STANIAK Jakub 2001-12-05 Z/0185/15

TAK

1000m M U20 398 NumerPDF 2:44.08/18

19
STENZEL Amelia 2003-11-02 Z/2984/17

TAK

600m K U18 398 NumerPDF

20
STRUGIŃSKA Oliwia 2003-12-29 Z/0193/17

TAK

60m K U18 390 NumerPDF 8.39/18

21
TANA¦ Patryk 2000-06-09 Z/0187/15

TAK

1000m M U20 399 NumerPDF 2:39.57/18

22
TROJAN Julia 2003-08-18 Z/0298/16

TAK

60m K U18 402 NumerPDF 8.71/17

23
WOŁOWICZ Wiktoria 2002-09-07 Z/3077/18

TAK

600m K U18 391 NumerPDF

 
www.facebook.com/CzluchowskiMiedzyszkolnyKlubLekkoatletyczny
CMKL Człuchów Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 22/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KERZSCHK Nikola 2005-07-28 Z/0115/19

TAK

300m K U16 22 NumerPDF

2
KUMISZCZA Cezary 2005-01-13 Z/1562/18

TAK

1000m M U16 15 NumerPDF 3:00.21/17

3
SPRENGER Daniel 2003-02-09 Z/0349/17

2018

1000m M U18 17 NumerPDF 2:59.90/18

 
KKL Rodło Kwidzyn Osobostarty: 5 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 05/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FREJ Milena 2004-03-28 Z/2979/18

2018

300m K U16 29 NumerPDF

2
KOWALSKA Julia 2001-11-18 Z/0153/16

2018

200m K U20 34 NumerPDF 27.17/17

3
KOWALSKA Julia 2001-11-18 Z/0153/16

2018

60m K U20 34 NumerPDF 8.19/17

4
OSTROWSKI Filip 2001-07-12 Z/0336/15

2018

600m M U20 48 NumerPDF 1:21.19/18

WARUNKOWO - BADANIA
5
WESOŁOWSKI Miłosz 2004-05-15 Z/0001/18

2018

600m M U16 45 NumerPDF

 
LKS Fenix Słupsk Osobostarty: 7 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 44/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GIEDREWICZ Jakub 2001-01-02 Z/0022/16

2018

Kula M U20 (6kg) 169 NumerPDF

2
KALISZ Patrycja 1998-02-09 Z/0526/14

2018

1000m K 174 NumerPDF 3:15.60/17

3
KRAWIEC Mateusz 1996-08-02 Z/1667/16

2018

60m M 163 NumerPDF 8.15/17

4
KRAWIEC Mateusz 1996-08-02 Z/1667/16

2018

200m M 163 NumerPDF

5
LEWNA Weronika 2001-08-08 Z/2119/15

2018

1000m K U20 161 NumerPDF 2:54.56/18

6
RUMIŃSKA Marlena 2002-04-07 Z/4302/15

2018

1000m K U18 166 NumerPDF 3:25.14/18

7
WIERCZYŃSKI Dominik 2003-07-25 Z/1004/17

2018

Wzwyż M U18 180 NumerPDF 1.65/18

 
www.zantyr.pl
LKS Zantyr Sztum Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 17/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PAWLAK Jakub 2000-03-09 Z/3991/18

2018

60m M U20 528 NumerPDF

2
WRÓBEL Michał 2000-08-15 Z/3992/18

2018

1000m M U20 528 NumerPDF

 
www.lks.puck.pl
LKS Ziemi Puckiej Puck Osobostarty: 11 ( 10 ) K-5 M-5
NrLicencji: 02/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZAJA Julia 2001-10-03 Z/2227/17

2018

Wzwyż K U20 782 NumerPDF 1.40/17

2
CZAJA Olga 2004-06-06 Z/3724/17

2018

Wzwyż K U16 790 NumerPDF 1.50/18

3
DURAJ Dominika 2005-04-26 Z/3720/17

2018

300m K U16 787 NumerPDF 43.68/18

4
JASKUŁKA Artur 2000-12-14 Z/2231/17

2018

W dal M U20 775 NumerPDF 4.76/17

5
KEMPA Kinga 2005-02-05 Z/3721/17

2018

60m K U16 785 NumerPDF 8.36/18

6
KWIATKOWSKI Mariusz 2000-06-28 Z/2297/16

2018

600m M U20 764 NumerPDF

7
OSS Mateusz 2001-08-15 Z/2224/17

2018

60m M U20 779 NumerPDF 7.37/18

8
OSS Mateusz 2001-08-15 Z/2224/17

2018

200m M U20 779 NumerPDF 24.05/18

9
PAWLINA Julia 2001-12-17 Z/2239/17

2018

400m K U20 783 NumerPDF

10
USTARBOWSKI Marcin 2002-06-28 Z/3611/17

2018

Wzwyż M U18 742 NumerPDF

11
WESSERLING Cezary 2004-04-16 Z/4441/18

2018

60m M U16 11 NumerPDF

 
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz Osobostarty: 7 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 14/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CIESIELSKI Jakub 2003-01-30 Z/5152/18

2018

W dal M U18 150 NumerPDF

2
CIESIELSKI Jakub 2003-01-30 Z/5152/18

2018

Wzwyż M U18 150 NumerPDF

3
FEISTER Błazej 2004-02-21 Z/0028/18

2018

Wzwyż M U16 161 NumerPDF 1.65/18

4
KOBUS Agata 2005-01-17 Z/0029/18

2018

Wzwyż K U16 94 NumerPDF 1.40/18

5
MANUSZEWSKA Zuzanna 2004-12-22 Z/3797/18

2018

Kula K U16 (3kg) 41 NumerPDF

6
NALBORSKI Kacper 2003-01-07 Z/2050/17

2018

Wzwyż M U18 74 NumerPDF 1.80/18

7
NALBORSKI Kacper 2003-01-07 Z/2050/17

2018

60m pł M U18 74 NumerPDF

 
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA Osobostarty: 18 ( 17 ) K-7 M-10
NrLicencji: 31/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto