Internetowe zgłoszenia do imprezy: Indoor Truck Run 2020
ŁÓDŹ, 29.02.2020
Osobostarty wszystkie: 78 ( 51 ) K-23 M-28
 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
 
MKL Toruń Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 05/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZABIELSKA Barbara 2007-10-14 Z/4488/19

2019

300m K 40 NumerPDF

2
ZABIELSKA Barbara 2007-10-14 Z/4488/19

2019

60m K 40 NumerPDF 8.94 8.94/20

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 53 ( 36 ) K-17 M-19
 
LKS Koluszki Osobostarty: 7 ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: 27/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BABIARSKI Radosław 2007-09-25 Z/4285/19

2019

1000m M 33 NumerPDF

2
JEŻYNA Maciej 2005-12-07 Z/4286/19

2019

1000m M 31 NumerPDF

3
NAPIERAŁA Amelia 2006-08-30 Z/4287/19

2019

600m K 21 NumerPDF 1:49.58 1:49.58/20

4
NOWAKOWSKA Jagoda 2007-09-17 Z/4292/19

2019

600m K 20 NumerPDF 1:52.08 1:52.08/20

5
SIEMIŃSKA Adrianna 2007-07-24 Z/4293/19

2019

600m K 22 NumerPDF 1:53.65 1:53.65/20

6
SMYKA Michał 2005-02-15 Z/4289/19

2019

1000m M 32 NumerPDF 3:40.16 3:40.16/20

7
SOKOŁOWSKI Karol 2005-03-17 Z/4290/19

2019

1000m M 30 NumerPDF

 
luks-boguszyce.superszkolna.pl
LUKS Boguszyce Osobostarty: 7 ( 5 ) K-5 M-0
NrLicencji: 12/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRSKA Antonina 2008-07-30 Z/0484/20

TAK

600m K 81 NumerPDF

2
KAROLCZUK Aleksandra 2004-09-28 Z/1433/18

TAK

3000m K 728 NumerPDF  ROSU   ZKN 

3
KAROLCZUK Aleksandra 2004-09-28 Z/1433/18

TAK

1000m K 28 NumerPDF 3:07.31 3:07.31/20  ROSU   ZKN 

4
KAROLCZUK Martyna 2005-09-18 Z/0221/19

TAK

300m K 51 NumerPDF 43.36 43.36/20

5
MODELEWSKA Julia 2007-05-10 Z/0227/19

TAK

600m K 71 NumerPDF 1:49.56 1:49.56/20

6
MODELEWSKA Julia 2007-05-10 Z/0227/19

TAK

1000m K 71 NumerPDF 3:25.37 3:25.37/19

7
ZAGRAJEK Amelia 2005-02-16 Z/0222/19

TAK

1000m K 52 NumerPDF

 
UKS Azymut Pabianice Osobostarty: 28 ( 15 ) K-5 M-10
NrLicencji: 19/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DURMA Jerzy 2006-01-22 Z/0415/19

TAK

300m M 106 NumerPDF 48.07 48.07/19

2
DURMA Jerzy 2006-01-22 Z/0415/19

TAK

60m M 106 NumerPDF 10.01 10.01/19

3
GOSZCZ Julia 2006-10-12 Z/0416/19

TAK

60m K 206 NumerPDF 9.56 9.56/20

4
GOSZCZ Julia 2006-10-12 Z/0416/19

TAK

300m K 206 NumerPDF 52.40 52.40/19

5
GRAMSZ Miłosz 2008-04-16 Z/0197/20

TAK

60m M 108 NumerPDF 9.15 9.15/20

6
GRAMSZ Miłosz 2008-04-16 Z/0197/20

TAK

300m M 108 NumerPDF 49.57 49.57/19

7
KIELNIEROWSKI Wojciech 2006-04-09 Z/0425/19

TAK

300m M 306 NumerPDF 50.86 50.86/19

8
KIELNIEROWSKI Wojciech 2006-04-09 Z/0425/19

TAK

60m M 306 NumerPDF 9.39 9.39/20

9
KOZUŃ Marika 2006-05-03 Z/0417/19

TAK

300m K 406 NumerPDF 51.66 51.66/20

10
KOZUŃ Marika 2006-05-03 Z/0417/19

TAK

60m K 406 NumerPDF 9.19 9.19/20

11
KREMPIŃSKA Julia 2003-07-26 Z/0439/17

TAK

600m K 888 NumerPDF 1:53.81/18

12
KREMPIŃSKI Franciszek 2007-07-06 Z/0418/19

TAK

300m M 107 NumerPDF 51.26 51.26/19

13
KREMPIŃSKI Franciszek 2007-07-06 Z/0418/19

TAK

60m M 107 NumerPDF 10.05 10.05/19

14
ŁABIENIEC Kornelia 2005-01-20 Z/0419/19

TAK

300m K 105 NumerPDF 50.38 50.38/19

15
ŁABIENIEC Kornelia 2005-01-20 Z/0419/19

TAK

60m K 105 NumerPDF 9.29 9.29/19

16
ŁUBISZ Dominik 2006-07-31 Z/0426/19

TAK

300m M 506 NumerPDF 48.13 48.13/19

17
ŁUBISZ Dominik 2006-07-31 Z/0426/19

TAK

60m M 506 NumerPDF 8.69 8.69/20

18
MŁYNARCZYK Kaja 2006-06-21 Z/0420/19

TAK

60m K 606 NumerPDF 9.05 9.05/19

19
MŁYNARCZYK Kaja 2006-06-21 Z/0420/19

TAK

300m K 606 NumerPDF 49.89 49.89/19

20
SIEROŃ Karol 2005-12-19 Z/0424/19

TAK

60m M 305 NumerPDF 9.65 9.65/20

21
SIEROŃ Karol 2005-12-19 Z/0424/19

TAK

300m M 305 NumerPDF

22
SZTRANEK Jan 2003-04-24 Z/0440/17

TAK

1000m M 666 NumerPDF 3:02.83/19

23
SZTRANEK Maciej 2006-08-31 Z/0421/19

TAK

60m M 706 NumerPDF 10.22 10.22/20

24
SZTRANEK Maciej 2006-08-31 Z/0421/19

TAK

300m M 706 NumerPDF 53.07 53.07/19

25
WESOŁOWSKI Oskar 2006-03-19 Z/0422/19

TAK

60m M 806 NumerPDF 9.41 9.41/20

26
WESOŁOWSKI Oskar 2006-03-19 Z/0422/19

TAK

300m M 806 NumerPDF 49.87 49.87/19

27
WIŚNIEWSKI Jakub 2007-10-16 Z/0423/19

TAK

60m M 207 NumerPDF

28
WIŚNIEWSKI Jakub 2007-10-16 Z/0423/19

TAK

300m M 207 NumerPDF

 
UKS Błyskawica Domaniewice Osobostarty: 4 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 29/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
LESZKIEWICZ Michalina 2006-09-22 Z/0399/19

2019

60m K 906 NumerPDF 9.14/19

2
LESZKIEWICZ Michalina 2006-09-22 Z/0399/19

2019

300m K 906 NumerPDF 46.88 46.88/20

3
WIETESKA Tomasz 2001-10-07 Z/4029/15

TAK

60m M 957 NumerPDF 7.34 7.14/19  ZKN 

4
WIETESKA Tomasz 2001-10-07 Z/4029/15

TAK

W dal M 957 NumerPDF 6.65 6.86/19  ZKN 

 
UKS Dziesiątka Radomsko Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 06/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MATUSZCZAK Izabela 2000-01-02 Z/0173/17

TAK

3000m K 187 NumerPDF

2
WITASZCZYK Paulina 2000-05-30 Z/0297/15

TAK

3000m K 246 NumerPDF

 
UKS GOK Zduny Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 37/LD/16

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KUBICA Mateusz 2002-02-22 Z/3983/18

TAK

60m M 6 NumerPDF

 
UKS Lisy Zgierz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 26/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
HUĆKO Michał 2004-07-28 Z/0240/18

2019

600m M 24 NumerPDF 1:31.59 1:31.59/20

 
UMLKS Pegaz Opoczno Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 25/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KARLIŃSKA Natalia 2001-11-29 Z/4046/18

TAK

Wzwyż K 315 NumerPDF 1.66 1.66/20  ZKN 

2
MORDAKA Mateusz 2001-10-02 Z/6326/15

TAK

60m M 334 NumerPDF 7.32 7.32/20

3
SZYMAŃSKI Daniel 2005-05-22 Z/1022/19

TAK

60m M 333 NumerPDF 7.12 7.12/20

 
MASTERS Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
 
pzlam.pl
PZLAM Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 01/MS/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GRABOWSKA Joanna 1975-04-15 Z/0164/19

TAK

60m K 561 NumerPDF 8.93 8.93/20

2
GRABOWSKA Joanna 1975-04-15 Z/0164/19

TAK

300m K 561 NumerPDF 48.40/19

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 20 ( 12 ) K-4 M-8
 
lidergrodzisk.pl
KS Lider Grodzisk Mazowiecki Osobostarty: 13 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 88/MZ/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BOBROWICZ Jagoda 2007-02-13 Z/1343/20

TAK

W dal K 110 NumerPDF 3.21 3.21/20

2
BOBROWICZ Jagoda 2007-02-13 Z/1343/20

TAK

60m K 110 NumerPDF 10.49 10.49/20

3
BOBROWICZ Weronika 2003-03-25 Z/0774/19

2019

Wzwyż K 130 NumerPDF 1.30 1.30/18

4
BOBROWICZ Weronika 2003-03-25 Z/0774/19

2019

300m K 130 NumerPDF 52.20 52.20/20

5
BOBROWICZ Weronika 2003-03-25 Z/0774/19

2019

W dal K 130 NumerPDF 4.45 4.45/20

6
BOBROWICZ Weronika 2003-03-25 Z/0774/19

2019

60m K 130 NumerPDF 9.23 9.23/20

7
MAGRYTA Natalia 2007-12-04 Z/3746/19

2019

60m K 127 NumerPDF 9.14 9.14/20

8
MAGRYTA Natalia 2007-12-04 Z/3746/19

2019

300m K 127 NumerPDF 53.90 53.90/20

9
MAGRYTA Natalia 2007-12-04 Z/3746/19

2019

W dal K 127 NumerPDF 4.12 4.12/20

10
MIKOŁAJCZYK Kacper 2007-07-17 Z/3519/19

2019

60m M 117 NumerPDF 8.66 8.66/20

11
MIKOŁAJCZYK Kacper 2007-07-17 Z/3519/19

2019

W dal M 117 NumerPDF 3.79 3.79/20

12
MIKOŁAJCZYK Kacper 2007-07-17 Z/3519/19

2019

300m M 117 NumerPDF 47.87 47.87/20

13
SKORUPA Natalia 2006-03-30 Z/0228/20

TAK

600m K 106 NumerPDF 1:55.50 1:55.50/20

 
www.radombiega.pl
RLTL ZTE Radom Osobostarty: 4 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 28/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNARCZYK Kacper 2002-07-12 Z/2998/16

2019

60m M 932 NumerPDF 7.52/19

2
CZYŻ Michał 1998-02-10 Z/1580/14

TAK

60m M 59 NumerPDF 7.20 6.98/17

3
KOSIEC Paweł 2002-05-14 Z/3059/17

2019

60m M 91 NumerPDF 7.38 7.38/20

4
KOSSOWSKI Daniel 1981-12-10 Z/1716/13

2019

60m M 906 NumerPDF 7.20 6.86/08

 
www.filipides.esochaczew.pl
UKS Filipides Teresin Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 29/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KLECZEWSKI Piotr 2005-01-18 Z/4117/19

TAK

1000m M 244 NumerPDF 3:00.27 3:00.27/20  ROSU 

2
OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 Z/0393/19

TAK

1000m M 252 NumerPDF 3:03.74 3:03.74/20

3
PAWŁOWSKI Jakub 2006-03-26 Z/5683/19

TAK

60m M 20 NumerPDF  ROSU 

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
www.poznan.azs.pl
OŚ AZS Poznań Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 07/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MARCINKOWSKI Marcin 1981-02-16 Z/1631/16

2019

60m M 2 NumerPDF 7.26 7.16/18