Internetowe zg這szenia do imprezy: Zg這szenie zawodnik闚 do SOL
LDK!, Sezon 2018/19
Osobostarty wszystkie: 368 ( 368 ) K-213 M-155
 
DOLNO印﹖KIE Osobostarty: 86 ( 86 ) K-42 M-44
 
MKS Osa Zgorzelec Osobostarty: 27 ( 27 ) K-13 M-14
NrLicencji: 05/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BxSZCZYK Gaspar 2003-01-23 Z/5360/18

2018

110m M (91.4) U18 1 NumerPDF

2
DELIJEWSKA Karolina 2002-09-15 Z/1042/16

2018

M這t K U18 (3kg) 639 NumerPDF

3
GRUZD Wiktor 2002-06-30 Z/2442/16

2018

400m M U18 666 NumerPDF

4
GRZYWACZ Jakub 2003-07-30 Z/0680/18

2018

M這t M U18 (5kg) 699 NumerPDF

5
GURDZIEL Korneliusz 2003-03-15 Z/2743/17

2018

10-b鎩 M U18 506 NumerPDF

6
HORODECKI Arkadiusz 2002-05-23 Z/2325/16

2018

Wzwy M U18 605 NumerPDF 1.85 1.85/19

7
J犵RZEJCZYK Tomasz 2002-07-03 Z/1037/16

2018

Oszczep M U18 (700) 665 NumerPDF

8
KAZIMIERSKA Martyna 2003-04-30 Z/2744/17

2018

7-b鎩 K U18 513 NumerPDF

9
KIERZKOWSKA Kaja 2002-08-22 Z/1040/16

2018

M這t K U18 (3kg) 649 NumerPDF

10
KIESZKOWSKA Zuzanna 2003-04-25 Z/2881/18

2018

Oszczep K U18 (500) 503 NumerPDF

11
KORDASIEWICZ Filip 2002-07-07 Z/3471/16

2018

10-b鎩 M U18 525 NumerPDF

12
MENCEL Natalia 2002-06-17 Z/2798/17

2018

Oszczep K U18 (500) 500 NumerPDF

13
MI匠紟 Kasjan 2003-10-14 Z/2885/18

2018

110m M (91.4) U18 505 NumerPDF

14
POKRZYK Szymon 2003-06-12 Z/4337/18

2018

Oszczep M U18 (700) 652 NumerPDF

15
RADAWIEC Martyna 2002-05-17 Z/2161/16

2018

M這t K U18 (3kg) 656 NumerPDF

16
ROJSZCZYK Szymon 2002-09-10 Z/2321/16

2018

110m M (91.4) U18 610 NumerPDF

17
ROZENFELD Urszula 2003-03-19 Z/2750/17

2018

7-b鎩 K U18 509 NumerPDF

18
RYNKIEIWCZ Sandra 2002-08-08 Z/3472/16

2018

400m p K U18 512 NumerPDF

19
RZE昧ICZAK Nina 2003-10-10 Z/2812/17

2018

Oszczep K U18 (500) 652 NumerPDF

20
SIEMITYCKI Szymon 2003-04-14 Z/2876/18

2018

Dysk M U18 (1.5kg) 507 NumerPDF

21
SZATKOWSKA Gabriela 2003-12-03 Z/2748/17

2018

Tyczka K U18 502 NumerPDF

22
SZELIGA Sandra 2002-04-13 Z/3772/16

2018

Oszczep K U18 (500) 643 NumerPDF

23
UZAREK Aleksander 2003-07-04 Z/2749/17

2018

110m M (91.4) U18 601 NumerPDF

24
W癿RZYN Jakub 2002-11-28 Z/1036/16

2018

10-b鎩 M U18 635 NumerPDF

25
WIELEWIS Emilia 2003-02-25 Z/2597/17

2018

7-b鎩 K U18 614 NumerPDF

26
WO昧IAK Wiktoria 2002-02-15 Z/2813/17

2018

400m p K U18 618 NumerPDF

27
ZAWROTNIAK Marcin 2002-07-28 Z/2190/17

2018

M這t M U18 (5kg) 682 NumerPDF

 
www.mkspiast.dzla.pl
MKS Piast Lw闚ek 奸御ki Osobostarty: 15 ( 15 ) K-9 M-6
NrLicencji: 09/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAGxJ Jakub 2002-01-09 Z/0415/16

2018

3000m M U18 16 NumerPDF

2
CZACHARA Kaja 2003-03-08 Z/0467/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 75 NumerPDF

3
GRZE匠紟 Marcel 2002-08-28 Z/0412/16

2018

Dysk M U18 (1.5kg) 69 NumerPDF

4
KIEREPKA Konrad 2003-01-02 Z/1295/18

2018

100m M U18 64 NumerPDF

5
KOCHLEWSKI Wiktor 2003-01-21 Z/0462/17

TAK

1500m M U18 63 NumerPDF

6
KOCOT Marceli 2003-03-19 Z/0468/17

2018

800m M U18 22 NumerPDF

7
K烰IGSMAN Edyta 2002-02-24 Z/1175/15

TAK

800m K U18 72 NumerPDF

8
M列ISZ Daria 2003-02-27 Z/0718/17

TAK

800m K U18 73 NumerPDF

9
OSSOWSKA Natalia 2003-05-23 Z/0463/17

TAK

Wzwy K U18 66 NumerPDF 1.35 1.35/18

10
PAWΜWICZ Martyna 2003-01-15 Z/2189/17

2018

100m K U18 13 NumerPDF

11
RECKA-NOWAK Julia 2003-04-10 Z/1315/18

2018

Wzwy K U18 20 NumerPDF

12
RY Magdalena 2003-09-09 Z/1316/18

2018

Tyczka K U18 33 NumerPDF

13
SIKORA Iga 2003-05-27 Z/0466/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 54 NumerPDF

14
SYSAK Hanna 2003-03-27 Z/0464/17

TAK

Wzwy K U18 69 NumerPDF 1.40 1.40/18

15
烙JDZIK Hubert 2003-10-04 Z/1298/18

2018

Wzwy M U18 66 NumerPDF

 
MLKS Echo Twardog鏎a Osobostarty: 16 ( 16 ) K-11 M-5
NrLicencji: 15/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BABIJ Hanna 2004-11-08 Z/5462/18

2018

Dysk K U18 (1kg) 3 NumerPDF

2
BARSZCZYK Pawe 2003-11-20 Z/4412/18

2018

1500m M U18 3 NumerPDF

3
BEDKA Zuzanna 2003-04-26 Z/4413/18

2018

800m K U18 4 NumerPDF

4
DURMAN Julia 2003-02-02 Z/4414/18

2018

Kula K U18 (3kg) 5 NumerPDF

5
DURMAN Oliwia 2004-09-24 Z/3073/18

2018

200m K U18 610 NumerPDF 34.36/14

6
DWORNIKOWSKA Julia 2004-07-17 Z/4411/18

2018

M這t K U18 (3kg) 2 NumerPDF

7
GAWIN Milena 2003-02-05 Z/4417/18

2018

Oszczep K U18 (500) 9 NumerPDF

8
G紑OWSKA Oliwia 2003-09-07 Z/1285/18

2018

200m K U18 608 NumerPDF

9
GRZESIAK Martyna 2004-04-16 Z/5461/18

2018

Dysk K U18 (1kg) 5 NumerPDF

10
KU Micha 2003-01-21 Z/0853/17

2018

800m M U18 5 NumerPDF

11
RADOMSKI B豉瞠j 2003-02-05 Z/0852/17

2018

Oszczep M U18 (700) 6 NumerPDF

12
REDZISZ Oliwia 2003-05-06 Z/4415/18

2018

200m K U18 22 NumerPDF

13
STREZLECKA Wiktoria 2003-06-24 Z/4416/18

2018

Kula K U18 (3kg) 7 NumerPDF

14
SZUSTER Bart這miej 2003-08-30 Z/1690/18

2018

1500m M U18 606 NumerPDF

15
WIECZOREK Mi這sz 2003-02-27 Z/0854/17

TAK

400m p M (84) U18 605 NumerPDF

16
WITIW Miriam 2004-09-06 Z/4418/18

2018

200m K U18 10 NumerPDF

 
MLKS Sok馧 Lubin Osobostarty: 28 ( 28 ) K-9 M-19
NrLicencji: 13/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIK Przemys豉w 2003-05-08 Z/1774/17

2018

800m M U18 12 NumerPDF

2
BILI垶KI Tomasz 2004-12-08 Z/4292/17

2018

Kula M U18 (5kg) 22 NumerPDF

3
BRLJACIC MARTYNA 2004-03-17 Z/4291/17

TAK

100m K U18 21 NumerPDF

4
BYCZEK Natan 2004-11-27 Z/4294/17

2018

1500m M U18 24 NumerPDF

5
CHROBAK Dominik 2004-03-30 Z/1776/17

2018

1500m M U18 15 NumerPDF

6
DANIEL Arkadiusz 2004-01-03 Z/1184/18

TAK

100m M U18 5 NumerPDF

7
DIUKIN Julia 2004-07-06 Z/4295/17

2018

W dal K U18 25 NumerPDF

8
GARBACZEWSKI Karol 2004-06-16 Z/4296/17

TAK

100m M U18 26 NumerPDF

9
HERLICZKA MAGNUS 2003-01-04 Z/0324/17

2018

W dal M U18 5 NumerPDF 5.36/17

10
HUZARSKA Julia 2003-04-17 Z/1312/18

2018

1500m K U18 1 NumerPDF

11
JUGO ΣKASZ 2004-06-03 Z/4297/17

2018

Kula M U18 (5kg) 27 NumerPDF

12
KNULL WIKTORIA 2005-06-26 Z/0480/19

TAK

200m K U18 67 NumerPDF

13
KOSACZ Micha 2004-09-30 Z/4298/17

2018

Kula M U18 (5kg) 28 NumerPDF

14
KOSONOGA Kacper 2004-02-05 Z/4299/17

TAK

400m M U18 68 NumerPDF

15
MAJEWSKI J璠rzej 2004-04-08 Z/1568/18

TAK

100m M U18 280 NumerPDF

16
NOWAK Noel 2003-11-26 Z/1788/17

TAK

400m M U18 17 NumerPDF

17
PLECI垶KA Paulina 2004-08-30 Z/4301/17

TAK

400m K U18 30 NumerPDF

18
PODNI烤Y B Bartosz 2003-04-18 Z/1779/17

2018

Kula M U18 (5kg) 20 NumerPDF

19
RUTKOWSKI Olivier 2004-03-11 Z/4303/17

2018

400m M U18 32 NumerPDF

20
SZAMOCKI Grzegorz 2003-04-12 Z/1771/17

2018

400m M U18 18 NumerPDF

21
吉IE涔O Jakub 2003-08-25 Z/0956/17

2018

400m M U18 11 NumerPDF

22
TURBAK EMILIA 2003-12-15 Z/0953/17

2018

400m K U18 12 NumerPDF

23
TYRPAK Wiktor 2003-12-04 Z/1784/17

2018

1500m M U18 24 NumerPDF

24
WAWROWSKA Emilia 2003-01-18 Z/0325/17

TAK

W dal K U18 18 NumerPDF 5.20 5.33/17

25
WAWROWSKI B豉瞠j 2004-10-26 Z/4304/17

2018

Oszczep M U18 (700) 33 NumerPDF

26
WIDULI垶KA Wiktoria 2003-09-22 Z/0957/17

TAK

800m K U18 13 NumerPDF 2:55.66 2:55.66/19

27
WIERZBICKI Patryk 2003-02-25 Z/0954/17

2018

1500m M U18 14 NumerPDF

28
WI吉IOWSKA Zuzanna 2004-02-03 Z/1923/17

TAK

1500m K U18 25 NumerPDF

 
LUBELSKIE Osobostarty: 27 ( 27 ) K-17 M-10
 
MKS 畝k Bia豉 Podlaska Osobostarty: 27 ( 27 ) K-17 M-10
NrLicencji: 04/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTCZAK Marlena 2004-08-08 Z/3946/17

TAK

100m K U18 103 NumerPDF

2
CHMIELEWSKI Sebastian 2003-08-22 Z/4981/18

2018

1500m M U18 66 NumerPDF

3
DOROSZ Weronika 2004-05-19 Z/3948/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 35 NumerPDF

4
DOROSZUK Wiktor 2003-07-28 Z/3591/17

2018

Kula M U18 (5kg) 59 NumerPDF 7.63/17

5
DZI犴IO Weronika 2004-02-13 Z/3949/17

2018

400m K U18 37 NumerPDF

6
GARBARCZYK Natalia 2004-04-17 Z/3956/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 39 NumerPDF

7
GO牞IOWSKI Krzysztof 2003-10-11 Z/3616/17

2018

400m M U18 6 NumerPDF

8
HRYCIUK Aleksandra 2003-05-29 Z/3242/17

2018

W dal K U18 55 NumerPDF 3.90/17

9
JAKUBSKA Patrycja 2004-04-21 Z/3950/17

TAK

800m K U18 6 NumerPDF

10
KALISZUK Aneta 2004-07-21 Z/3957/17

TAK

W dal K U18 33 NumerPDF

11
KxD Katarzyna 2003-08-21 Z/0826/17

2018

400m K U18 11 NumerPDF

12
KRACIUK Bartosz 2004-04-04 Z/3595/17

2018

Wzwy M U18 63 NumerPDF 1.45/17

13
LISIECKI Maciej 2003-07-01 Z/0824/17

2018

400m M U18 16 NumerPDF

14
ΜBACZ Patryk 2003-05-06 Z/0827/17

2018

1500m M U18 99 NumerPDF

15
MIECHOWICZ Adrianna 2004-03-01 Z/3951/17

TAK

800m K U18 8 NumerPDF

16
MUSIAΜWSKA Emilia 2004-06-05 Z/3958/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 9 NumerPDF

17
POTAPCZUK Marcin 2003-11-11 Z/3249/17

2018

1500m M U18 67 NumerPDF

18
SAWCZUK Klaudia 2004-05-05 Z/3959/17

TAK

Wzwy K U18 36 NumerPDF

19
SEMKOWICZ Karolina 2004-05-25 Z/3952/17

TAK

800m K U18 6 NumerPDF

20
S犴ZYK And瞠lika 2003-03-10 Z/0046/17

2018

Wzwy K U18 23 NumerPDF

21
SIEROCKA Sandra 2004-03-21 Z/3953/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 123 NumerPDF

22
SΣPSKA Weronika 2004-12-02 Z/3954/17

TAK

400m K U18 30 NumerPDF

23
SZPURA Julia 2003-12-14 Z/0030/17

2018

800m K U18 19 NumerPDF

24
TARKOWSKA Beata 2004-12-05 Z/3955/17

TAK

800m K U18 38 NumerPDF

25
TYMOSZUK Adrian 2003-03-19 Z/3601/17

2018

400m M U18 66 NumerPDF

26
WYRODEK Pawe 2003-04-11 Z/0031/17

2018

200m M U18 64 NumerPDF

27
狸IRKOWSKI Aleksander 2003-02-02 Z/0032/17

2018

800m M U18 5 NumerPDF

 
LUBUSKIE Osobostarty: 16 ( 16 ) K-10 M-6
 
MKST Astra Nowa S鏊 Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 03/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHR茼CIEL Kornelia 2002-11-05 Z/0568/16

TAK

1500m K U18 63 NumerPDF

2
MΧNARCZYK Liliana 2003-08-30 Z/0444/17

TAK

800m K U18 65 NumerPDF

 
zlkl.zgora.pl
ZLKL Zielona G鏎a Osobostarty: 14 ( 14 ) K-8 M-6
NrLicencji: 01/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZERNIECKA Iga 2005-02-11 Z/4573/17

TAK

100m K U18 508 NumerPDF

2
DAWIDZI垶KI Oliwier 2004-10-11 Z/4570/17

TAK

Wzwy M U18 508 NumerPDF

3
KAPUSTKA Maja 2005-01-21 Z/4566/17

TAK

W dal K U18 511 NumerPDF

4
KRUPNICKI Grzegorz 2003-08-08 Z/4575/17

2018

1500m M U18 520 NumerPDF

5
KUDx Amelia 2005-04-04 Z/4567/17

TAK

100m K U18 509 NumerPDF

6
KURZACZ Alan 2004-05-06 Z/5680/18

TAK

100m M U18 511 NumerPDF

7
MARKOWSKA Wiktoria 2004-01-27 Z/4569/17

TAK

400m K U18 514 NumerPDF

8
M.RA Inez 2004-12-22 Z/5682/18

TAK

100m M U18 512 NumerPDF

9
MOL Weronika 2004-12-01 Z/4576/17

TAK

800m K U18 514 NumerPDF 3:18.51 3:18.51/19

10
PIERUCKI Mateusz 2004-09-20 Z/5681/18

TAK

800m M U18 514 NumerPDF

11
PONIEDZIAΒK Amelia 2004-07-01 Z/4574/17

TAK

800m K U18 520 NumerPDF

12
RYBCZY垶KI Norbert 2004-09-18 Z/4571/17

TAK

W dal M U18 509 NumerPDF

13
SNOPEK Wiktoria 2004-10-13 Z/4568/17

TAK

100m K U18 515 NumerPDF

14
ZWIERZCHOWSKA Kinga 2003-06-23 Z/3209/17

2018

Wzwy K U18 514 NumerPDF

 
笈ZKIE Osobostarty: 7 ( 7 ) K-1 M-6
 
MKLA 璚zyca Osobostarty: 7 ( 7 ) K-1 M-6
NrLicencji: 13/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FLORCZAK Jakub 2002-11-05 Z/2563/16

TAK

10-b鎩 M U18 760 NumerPDF

2
KAMI垶KI Jakub 2003-11-27 Z/2156/17

TAK

W dal M U18 719 NumerPDF 4.83/18

3
KA烘IERCZAK Krystian 2003-01-08 Z/2157/17

TAK

Wzwy M U18 753 NumerPDF 1.75 1.75/19

4
NOWAKOWSKI Dominik 2002-04-06 Z/2572/16

TAK

Tr鎩skok M U18 668 NumerPDF 12.93 12.93/19

5
NOWAKOWSKI Krystian 2002-04-06 Z/2573/16

TAK

Tyczka M U18 744 NumerPDF 4.10/18

6
ZABΜCKA Paulina 2003-10-26 Z/2165/17

2018

Tyczka K U18 764 NumerPDF 2.80 2.80/19

7
挂MIGAx Bartosz 2003-03-13 Z/2163/17

2018

Tyczka M U18 711 NumerPDF 3.60 3.60/19

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 18 ( 18 ) K-8 M-10
 
www.radombiega.pl
RLTL ZTE Radom Osobostarty: 10 ( 10 ) K-4 M-6
NrLicencji: 28/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRYSZCZYK Krystian 2002-10-22 Z/0385/17

TAK

200m M U18 906 NumerPDF

2
BEDNARCZYK Kacper 2002-07-12 Z/2998/16

TAK

200m M U18 932 NumerPDF 25.58/18

3
BxSI垶KI Filip 2003-02-14 Z/0381/17

2018

Oszczep M U18 (700) 907 NumerPDF

4
GORZELAK Klaudia 2003-05-08 Z/0387/17

2018

200m K U18 893 NumerPDF

5
G紑KA Weronika 2002-12-10 Z/0544/16

TAK

200m K U18 926 NumerPDF

6
GRZEGORZEK Jakub 2002-03-05 Z/1602/16

TAK

Oszczep M U18 (700) 902 NumerPDF

7
KULA Przemys豉w 2003-04-23 Z/0380/17

TAK

Oszczep M U18 (700) 987 NumerPDF

8
MAJ Jakub 2003-01-30 Z/0382/17

TAK

Oszczep M U18 (700) 923 NumerPDF

9
PRYGIEL Martyna 2003-02-08 Z/1664/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 909 NumerPDF

10
WI吉IEWSKA Agata 2002-04-08 Z/1661/17

2018

Oszczep K U18 (500) 917 NumerPDF

 
www.filipides.esochaczew.pl
UKS Filipides Teresin Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 29/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BANY Daria 2002-02-12 Z/0376/17

TAK

400m p K U18 26 NumerPDF

2
PIETRUSZEWSKI Damian 2003-06-08 Z/1016/17

TAK

800m M U18 212 NumerPDF

3
名IERCZEWSKI Bartosz 2002-10-01 Z/0761/15

2018

800m M U18 230 NumerPDF

4
涉KOWSKI Kamil 2002-02-27 Z/5889/15

TAK

400m M U18 232 NumerPDF

 
UKS Olimp Kozienice Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 33/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOZIO Julia 2002-10-07 Z/3509/17

2018

5000 m ch K U18 451 NumerPDF

2
KOZIO Natalia 2002-10-07 Z/3510/17

2018

5000 m ch K U18 442 NumerPDF

3
KULESZA Izabella 2003-11-11 Z/3512/17

2018

400m K U18 450 NumerPDF

4
STRZELCZYK Jakub 2003-06-12 Z/3513/17

TAK

3000m M U18 440 NumerPDF

 
MAΜPOLSKIE Osobostarty: 18 ( 18 ) K-18 M-0
 
www.lekkoatletykatrzebinia.pl
KS Victoria Trzebinia Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 26/MA/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KUDINA Margo 2003-01-23 Z/4895/18

2018

200m K U18 377 NumerPDF

 
www.skskusy.pl
SKS Kusy Krak闚 Osobostarty: 17 ( 17 ) K-17 M-0
NrLicencji: 12/MA/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNARZ Wiktoria 2004-09-02 Z/3677/17

2018

800m K U18 25 NumerPDF

2
BOBREK Kamila 2004-06-10 Z/3676/17

2018

100m p K U18 80 NumerPDF

3
CEPIGA Klaudia 2004-03-22 Z/3678/17

2018

Kula K U18 (3kg) 28 NumerPDF 6.86/17

4
CI犴IWA Anna 2004-11-18 Z/3679/17

2018

Oszczep K U18 (500) 29 NumerPDF

5
GRUDZIE Zuzanna 2004-05-09 Z/3681/17

2018

800m K U18 87 NumerPDF

6
GRYMEK Jagoda 2004-08-03 Z/3680/17

2018

100m K U18 2 NumerPDF

7
KACZKOWSKA Kamila 2005-06-22 Z/3682/17

2018

100m p K U18 26 NumerPDF

8
KACZMARCZYK Martyna 2004-01-15 Z/4668/17

2018

100m K U18 35 NumerPDF

9
KLAJA Martyna 2005-01-26 Z/3683/17

2018

100m p K U18 53 NumerPDF

10
KOTNIS Malwina 2004-10-01 Z/3685/17

2018

100m K U18 37 NumerPDF

11
KR粌 Ma貪orzata 2005-07-15 Z/3684/17

2018

100m p K U18 54 NumerPDF

12
KRY垶KA Oliwia 2004-07-15 Z/3686/17

2018

100m K U18 71 NumerPDF

13
MOR: Alicja 2005-04-23 Z/3687/17

2018

100m K U18 89 NumerPDF

14
OSUCH Joanna 2005-01-25 Z/3688/17

2018

W dal K U18 93 NumerPDF 4.14 4.41/17

15
SZEWCZYK Aleksandra 2004-01-23 Z/4669/17

2018

Oszczep K U18 (500) 72 NumerPDF

16
W﹖OWICZ Anita 2004-01-01 Z/3689/17

2018

W dal K U18 317 NumerPDF

17
涉K Gabriela 2004-06-07 Z/3690/17

2018

100m K U18 95 NumerPDF

 
PODLASKIE Osobostarty: 15 ( 15 ) K-6 M-9
 
----
LUKS Ha鎍za Suwa趾i Osobostarty: 15 ( 15 ) K-6 M-9
NrLicencji: 07/PD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJER Jakub 2004-06-14 Z/4285/18

TAK

Oszczep M U18 (700) 5 NumerPDF

2
BOBROWSKA Daria 2003-07-13 Z/0657/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 41 NumerPDF

3
CHAΘO Julia 2004-10-18 Z/1237/19

TAK

100m K U18 11 NumerPDF

4
CHMIELEWSKI Oskar 2003-09-04 Z/4286/18

TAK

Kula M U18 (5kg) 2 NumerPDF

5
DANIΜ Adrian 2004-10-10 Z/4390/18

TAK

800m M U18 9 NumerPDF

6
DZIKIELEWSKI Antoni 2003-09-08 Z/4367/18

TAK

Oszczep M U18 (700) 5 NumerPDF

7
HANCZ Joanna 2003-07-01 Z/2972/17

TAK

800m K U18 7 NumerPDF

8
JARZ、SKI Bart這miej 2005-03-19 Z/4287/18

TAK

800m M U18 6 NumerPDF

9
JURKIEWICZ Dominika 2003-09-11 Z/2978/17

TAK

800m K U18 2 NumerPDF

10
OLSZEWSKI ㄆkasz 2004-11-26 Z/4288/18

TAK

800m M U18 4 NumerPDF

11
RACZKOWSKI Adrian 2003-09-15 Z/2973/17

TAK

800m M U18 8 NumerPDF

12
RYBACKI Kornel 2003-05-19 Z/0660/17

TAK

110m M (91.4) U18 31 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
13
SIKOROWSKA Julia 2003-04-27 Z/0661/17

TAK

800m K U18 27 NumerPDF

14
STRZY浩WSKA Inez 2003-08-05 Z/0659/17

TAK

100m p K U18 31 NumerPDF

15
WITKOWSKI Oliwier 2003-06-12 Z/2977/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 4 NumerPDF

 
POMORSKIE Osobostarty: 33 ( 33 ) K-17 M-16
 
skla-sopot.pl
SKLA Sopot Osobostarty: 16 ( 16 ) K-8 M-8
NrLicencji: 01/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAKA Jakub 2003-06-29 Z/1344/17

TAK

3000m M U18 528 NumerPDF

2
BARANIAK Barbara 2003-03-12 Z/2980/17

TAK

200m K U18 530 NumerPDF

3
BIESZKE Kacper 2003-01-12 Z/4771/17

TAK

800m M U18 533 NumerPDF

4
BROWARCZYK Dominika 2002-02-12 Z/2872/17

TAK

100m p K U18 529 NumerPDF

5
CHMURZY垶KA Oliwia 2003-06-08 Z/4774/17

TAK

1500m K U18 531 NumerPDF

6
DOBRZA垶KI Piotr 2003-03-03 Z/0210/17

TAK

1500m M U18 530 NumerPDF

7
GRZYBOWSKI Piotr 2002-03-12 Z/3649/17

TAK

800m M U18 527 NumerPDF

8
LEWANDOWSKI Filip 2003-04-18 Z/2219/17

TAK

800m M U18 524 NumerPDF

9
MAGULSKA Oliwia 2003-09-29 Z/1567/18

2018

1500m K U18 530 NumerPDF

10
MAKARA Julianna 2003-11-06 Z/3179/17

TAK

200m K U18 533 NumerPDF

11
MISZKE Patryk 2003-06-02 Z/3438/18

TAK

100m M U18 544 NumerPDF

12
PACUK Jakub 2002-06-30 Z/1392/17

TAK

400m M U18 522 NumerPDF

13
PLECZY垶KA Natalia 2002-03-18 Z/2926/16

TAK

1500m K U18 532 NumerPDF

14
RO浩垶KA Zuzanna 2002-03-18 Z/2927/16

TAK

100m p K U18 534 NumerPDF

15
SZYMA垶KI Jakub 2002-07-22 Z/3149/16

TAK

110m M (91.4) U18 526 NumerPDF

16
WOJTKUN Aleksandra 2003-06-21 Z/4922/18

TAK

Oszczep K U18 (500) 523 NumerPDF

 
talexborzytuchom.pl
ULKS Talex Borzytuchom Osobostarty: 17 ( 17 ) K-9 M-8
NrLicencji: 08/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BxSZKOWSKI Jakub 2003-06-01 Z/1930/17

2018

Kula M U18 (5kg) 212 NumerPDF

2
CZAPLA Emilia 2003-08-03 Z/1138/17

2018

Kula K U18 (3kg) 200 NumerPDF

3
GAWIN Karolina 2003-11-05 Z/1459/17

2018

Kula K U18 (3kg) 201 NumerPDF

4
GODWIN Pawe 2003-09-17 Z/0893/17

2018

Wzwy M U18 205 NumerPDF

5
GROSS Zuzanna 2003-09-21 Z/1931/17

2018

Kula K U18 (3kg) 202 NumerPDF

6
HINC Karolina 2003-03-11 Z/0076/17

TAK

100m p K U18 217 NumerPDF

7
JAKUBEK Krystian 2003-05-01 Z/1471/17

2018

Oszczep M U18 (700) 204 NumerPDF

8
JANK Damian 2003-03-29 Z/1141/17

2018

M這t M U18 (5kg) 200 NumerPDF

9
MALICH Hubert 2003-07-26 Z/0875/17

2018

110m M (91.4) U18 213 NumerPDF

10
PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 Z/0077/17

TAK

1500m K U18 216 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
11
PISZCZATYN Aleksander 2003-09-10 Z/1455/17

2018

400m M U18 223 NumerPDF

12
REGLI垶KA Julia 2003-03-15 Z/1456/17

2018

Kula K U18 (3kg) 215 NumerPDF

13
STENCEL Agnieszka 2003-10-31 Z/1139/17

2018

Kula K U18 (3kg) 210 NumerPDF

14
SZULTA Hanna 2003-03-23 Z/1462/17

2018

800m K U18 200 NumerPDF

15
SZYMA垶KI Dominik 2003-09-23 Z/1932/17

2018

M這t M U18 (5kg) 211 NumerPDF

16
ZAJ。 Milena 2003-12-13 Z/1928/17

2018

Kula K U18 (3kg) 212 NumerPDF

17
ZBLEWSKI Wojciech 2003-11-14 Z/0874/17

TAK

Wzwy M U18 227 NumerPDF 1.75 1.75/19

 
印﹖KIE Osobostarty: 48 ( 48 ) K-35 M-13
 
cksbudowlani
CKS Budowlani Cz瘰tochowa Osobostarty: 21 ( 21 ) K-18 M-3
NrLicencji: 17/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BxSZCZAK Robert 2003-03-11 Z/4464/17

2018

400m M U18 21 NumerPDF

2
CEGLARZ Julia 2003-05-16 Z/4414/17

2018

Oszczep K U18 (500) 18 NumerPDF

3
CYRULI垶KA Anna 2003-02-19 Z/4415/17

2018

100m K U18 322 NumerPDF

4
DMOCHOWSKA Wiktoria 2003-08-08 Z/4465/17

2018

5000 m ch K U18 22 NumerPDF

5
GOΑA Patrycja 2003-09-02 Z/4467/17

2018

100m K U18 24 NumerPDF

6
KOPKA Malwina 2003-06-28 Z/4002/17

2018

200m K U18 135 NumerPDF

7
KOWALCZYK Gabriela 2003-11-11 Z/4417/17

2018

400m K U18 309 NumerPDF

8
KURCBARD Natalia 2003-06-20 Z/4466/17

2018

W dal K U18 23 NumerPDF

9
KWIATKOWSKA Magdalena 2003-04-09 Z/4418/17

2018

W dal K U18 3 NumerPDF

10
NIETRESTA Magdalena 2003-07-04 Z/4419/17

2018

W dal K U18 8 NumerPDF

11
NOWAK Angelika 2003-11-08 Z/5708/18

2018

W dal K U18 121 NumerPDF

12
NOWAKOWSKI Dawid 2003-04-10 Z/4420/17

2018

100m M U18 4 NumerPDF

13
OLBRY Paula 2003-08-15 Z/4468/17

2018

100m K U18 25 NumerPDF

14
PIEKARCZYK Damian 2003-03-19 Z/4422/17

2018

100m M U18 6 NumerPDF

15
PRYSAK Magdalena 2003-02-17 Z/4424/17

2018

W dal K U18 8 NumerPDF

16
PURGAL Klaudia 2003-11-04 Z/4425/17

2018

100m K U18 9 NumerPDF

17
SKUZA Hanna 2003-07-13 Z/4426/17

2018

5000 m ch K U18 148 NumerPDF

18
STUPAx Aleksandra 2003-11-09 Z/2024/18

2018

400m K U18 291 NumerPDF

19
WIECZOREK Natalia 2003-02-12 Z/3615/17

2018

Kula K U18 (3kg) 8 NumerPDF

20
ZARZYCKA Patrycja 2003-02-01 Z/4469/17

2018

100m K U18 26 NumerPDF

21
ZYCHOWSKA Aleksandra 2003-07-12 Z/4430/17

2018

100m K U18 14 NumerPDF

 
www.rmks.rybnik.pl
RMKS Rybnik Osobostarty: 11 ( 11 ) K-7 M-4
NrLicencji: 30/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIUBA Klaudia 2003-10-17 Z/0752/17

TAK

Wzwy K U18 13 NumerPDF 1.50 1.50/18

2
GUTT Emilia 2003-11-05 Z/3619/16

TAK

100m p K U18 3 NumerPDF

3
GW荅D Tomasz 2003-04-17 Z/2960/17

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 160 NumerPDF

4
KARDELA Julia 2003-04-24 Z/0753/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 5 NumerPDF

5
KRY垶KA Julia 2003-01-15 Z/3625/16

2018

Wzwy K U18 12 NumerPDF 1.35/18

6
NIERADA Tymon 2003-02-14 Z/3658/18

TAK

W dal M U18 9 NumerPDF

7
NOWAKOWSKA Inez 2003-12-26 Z/2961/17

2018

Wzwy K U18 10 NumerPDF 1.30/17

8
PODWOJSKA Katarzyna 2003-03-03 Z/3626/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 13 NumerPDF 11.04/18

9
RECLIK Piotr 2003-06-10 Z/3688/18

TAK

W dal M U18 5 NumerPDF 5.79 5.79/19

10
ROJEK Natalia 2003-11-30 Z/3624/16

TAK

W dal K U18 22 NumerPDF 5.19 5.19/19

11
WESOΒK Wiktor 2003-07-07 Z/3689/18

2018

Kula M U18 (5kg) 159 NumerPDF

 
tlpogon.pl
TL Pogo Ruda 奸御ka Osobostarty: 16 ( 16 ) K-10 M-6
NrLicencji: 12/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAΜBRZEWSKA Kamila 2003-01-23 Z/2291/17

TAK

M這t K U18 (3kg) 404 NumerPDF

2
GLAZA Jakub 2004-10-08 Z/4403/17

TAK

800m M U18 565 NumerPDF

3
GRAJA Natalia 2004-07-04 Z/4372/17

TAK

800m K U18 412 NumerPDF

4
JANIA Mateusz 2003-11-18 Z/2296/17

TAK

Wzwy M U18 401 NumerPDF 1.60/18

5
JANUS Filip 2004-05-23 Z/4373/17

TAK

Wzwy M U18 405 NumerPDF 1.55 1.55/19

6
JASNOCH Karolina 2004-04-13 Z/4374/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 412 NumerPDF

7
KALA Paulina 2004-07-25 Z/4375/17

2018

100m K U18 431 NumerPDF

8
ΣKASZCZYK Klaudia 2004-08-07 Z/4376/17

TAK

Wzwy K U18 414 NumerPDF 1.40 1.40/19

9
MISIEK Oliwia 2004-03-03 Z/4377/17

TAK

200m K U18 447 NumerPDF

10
NOWAK Adam 2004-07-14 Z/4378/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 407 NumerPDF

11
NOWAK Aleksandra 2004-06-24 Z/4379/17

TAK

400m K U18 419 NumerPDF

12
PIxTEK Katarzyna 2004-04-07 Z/4411/17

2018

100m K U18 112 NumerPDF

13
RADWAN Jakub 2004-05-02 Z/4380/17

TAK

110m M (91.4) U18 401 NumerPDF

14
ROSTEK Julia 2004-09-27 Z/4381/17

TAK

100m K U18 420 NumerPDF

15
SZWAJNOCH Jakub 2004-03-01 Z/4384/17

TAK

200m M U18 575 NumerPDF

16
TOMKOWSKA Nikola 2004-04-02 Z/4385/17

TAK

800m K U18 372 NumerPDF

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 39 ( 39 ) K-25 M-14
 
MKS Baszta Szamotu造 Osobostarty: 11 ( 11 ) K-4 M-7
NrLicencji: 22/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DUDZIAK Maciej 2003-05-24 Z/2375/17

2018

100m M U18 24 NumerPDF

2
J犵RZEJCZAK Jakub 2003-01-24 Z/2451/17

2018

800m M U18 20 NumerPDF

3
JUSZCZAK Miko豉j 2004-02-01 Z/4435/17

2018

100m M U18 29 NumerPDF

4
JU Martyna 2003-07-29 Z/4436/17

2018

Kula K U18 (3kg) 27 NumerPDF

5
KOWALAK Laura 2003-08-29 Z/3707/18

2018

400m K U18 29 NumerPDF

6
MARCINIAK Nicola 2003-05-02 Z/4194/18

2018

Dysk K U18 (1kg) 34 NumerPDF

7
NYKAZA Miko豉j 2003-07-21 Z/2377/17

2018

Oszczep M U18 (700) 48 NumerPDF

8
ORLIK Mi這sz 2003-02-22 Z/2378/17

2018

Wzwy M U18 25 NumerPDF

9
PA Marta 2003-01-16 Z/4259/18

2018

800m K U18 21 NumerPDF

10
PY涉LSKI Dawid 2002-07-28 Z/3789/16

2018

400m M U18 23 NumerPDF

11
SZCZUREK Kacper 2003-03-12 Z/2379/17

2018

1500m M U18 21 NumerPDF

 
MKS Juvenia Puszczykowo Osobostarty: 13 ( 13 ) K-11 M-2
NrLicencji: 12/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DOMINIKOWSKA Jagoda 2003-08-16 Z/0296/17

TAK

Dysk K U18 (1kg) 60 NumerPDF

2
FILIPIAK Adrianna 2003-07-04 Z/0305/17

TAK

400m K U18 61 NumerPDF

3
GO挑ZIK Maksymilian 2003-02-18 Z/0301/17

2018

W dal M U18 72 NumerPDF 5.42/18

4
JAJCZYK Natalia 2003-07-09 Z/0294/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 62 NumerPDF 6.10/17

5
MATUSZEWSKA Maria 2003-08-31 Z/0304/17

TAK

100m p K U18 66 NumerPDF

6
MORSZNER Zofia 2003-05-19 Z/0293/17

TAK

400m K U18 68 NumerPDF

7
PRZYBY Ma貪orzata 2003-06-14 Z/1793/18

2018

200m K U18 69 NumerPDF

8
PYCZEK Aleksandra 2003-04-11 Z/0299/17

TAK

W dal K U18 70 NumerPDF 4.45/18

9
RZEPECKA Zuzanna 2003-05-08 Z/0295/17

2018

200m K U18 71 NumerPDF

10
STACHOWIAK Sandra 2003-05-15 Z/0287/17

2018

Dysk K U18 (1kg) 72 NumerPDF

11
WOJCIECHOWSKI Filip 2003-06-06 Z/0303/17

2018

800m M U18 70 NumerPDF

12
WOJTASZEK Aleksandra 2004-11-08 Z/0298/17

2018

800m K U18 75 NumerPDF

13
WYSZY垶KA Zofia 2004-08-12 Z/0302/17

2018

5000 m ch K U18 76 NumerPDF

 
orkansr.webd.pl/
UKS Orkan 字oda Wlkp. Osobostarty: 15 ( 15 ) K-10 M-5
NrLicencji: 16/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CYLKA Marek 2003-11-09 Z/1238/17

2018

100m M U18 473 NumerPDF

2
CZWOJDRAK Magdalena 2003-02-07 Z/1239/17

2018

5000 m ch K U18 451 NumerPDF

3
DUBERT Martyna 2004-06-16 Z/1240/17

TAK

400m p K U18 454 NumerPDF

4
DUDA Joanna 2003-05-16 Z/1241/17

2018

Dysk K U18 (1kg) 479 NumerPDF

5
HAMROL Paula 2004-01-09 Z/1243/17

TAK

400m K U18 443 NumerPDF

6
JANKOWIAK Wiktoria 2003-12-26 Z/1244/17

2018

1500m K U18 430 NumerPDF PK

7
KNOBLOCH Miko豉j 2003-08-14 Z/1245/17

2018

Wzwy M U18 423 NumerPDF 1.30/18

8
KONIECZNA Aleksandra 2003-11-08 Z/1246/17

2018

W dal K U18 480 NumerPDF

9
KORCZ Zuzanna 2003-12-22 Z/1247/17

2018

Wzwy K U18 446 NumerPDF 1.20/16

10
KOSMOWSKA Martyna 2003-01-21 Z/1248/17

2018

Dysk K U18 (1kg) 467 NumerPDF

11
LUDWICZAK Jolanta 2003-04-16 Z/1249/17

TAK

Dysk K U18 (1kg) 453 NumerPDF

12
MIKOxJCZYK Miko豉j 2003-11-04 Z/1251/17

2018

W dal M U18 3 NumerPDF

13
SADOWCZYK Mateusz 2003-12-07 Z/1252/17

2018

Wzwy M U18 472 NumerPDF 1.40/18

14
STAWICKA Zofia 2003-01-09 Z/1253/17

2018

100m K U18 461 NumerPDF PK

15
TULI垶KI Piotr 2003-11-06 Z/1254/17

2018

800m M U18 422 NumerPDF

 
WARMI垶KO-MAZURSKIE Osobostarty: 61 ( 61 ) K-34 M-27
 
KS AZS UWM Olsztyn Osobostarty: 38 ( 38 ) K-24 M-14
NrLicencji: 09/WN/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMOWICZ Konrad 2003-08-11 Z/4204/17

2018

800m M U18 55 NumerPDF

2
BEDNARSKA Wiktoria 2004-11-07 Z/4205/17

2018

400m K U18 55 NumerPDF

3
CHOΣJ Sylwia 2004-10-01 Z/4217/17

2018

400m K U18 55 NumerPDF

4
CYBULSKA Wiktoria 2004-08-12 Z/3463/17

2018

800m K U18 1 NumerPDF

5
CZARNECKA Alicja 2004-07-23 Z/2613/17

TAK

200m K U18 5 NumerPDF

6
D、KOWSKI Rados豉w 2003-06-10 Z/3675/17

2018

400m p M (84) U18 58 NumerPDF

7
FABISIAK Wiktoria 2004-01-27 Z/4206/17

2018

Kula K U18 (3kg) 55 NumerPDF

8
FILIPOWICZ Nicole 2004-08-06 Z/4207/17

2018

400m M U18 55 NumerPDF

9
GAJLEWICZ Gabriela 2004-01-11 Z/4208/17

2018

800m K U18 55 NumerPDF

10
JAKUBIAK Robert 2003-02-23 Z/1314/17

2018

200m M U18 55 NumerPDF

11
J犵RZEJCZYK Patrycja 2005-01-23 Z/4211/17

2018

Oszczep K U18 (500) 55 NumerPDF

12
KLIMASZEWSKA Dorota 2005-02-05 Z/4247/17

2018

400m K U18 55 NumerPDF

13
KNOP Mi這sz 2003-12-24 Z/4245/17

2018

800m M U18 55 NumerPDF

14
KONRAD Tymoteusz 2003-01-12 Z/4214/17

2018

1500m M U18 55 NumerPDF

15
KOWALEWSKI Jakub 2004-03-07 Z/4213/17

2018

800m M U18 55 NumerPDF

16
KOZΜWSKA Rozalia 2004-03-12 Z/4274/17

2018

Oszczep K U18 (500) 55 NumerPDF

17
KURGAN Micha 2005-03-01 Z/4215/17

2018

800m M U18 55 NumerPDF

18
KUTA Kinga 2003-09-18 Z/4218/17

2018

Oszczep K U18 (500) 29 NumerPDF

19
MALINOWSKA Gabriela 2003-10-27 Z/4216/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 55 NumerPDF

20
MASOJ Wiktoria 2003-05-18 Z/2966/17

2018

1500m K U18 33 NumerPDF

21
MICHNIEWICZ Blanka 2005-07-24 Z/4219/17

2018

800m K U18 55 NumerPDF

22
MISZKIN Zuzanna 2005-05-18 Z/4220/17

2018

800m K U18 55 NumerPDF

23
OCHNIO Maciej 2003-08-21 Z/1095/17

2018

1500m M U18 58 NumerPDF

24
OLECHNOWICZ Nina 2005-09-04 Z/4221/17

2018

800m K U18 55 NumerPDF

25
OLSZEWSKI Mateusz 2004-01-20 Z/3458/17

2018

400m M U18 55 NumerPDF

26
OSTROWSKA Klaudia 2004-03-26 Z/3462/17

2018

400m K U18 3 NumerPDF

27
PACYGA Ma貪orzata 2004-10-01 Z/4222/17

2018

400m K U18 55 NumerPDF

28
PAΣBI垶KI Mateusz 2003-01-22 Z/4273/17

2018

400m M U18 55 NumerPDF

29
SERWI Iga 2003-09-17 Z/4224/17

2018

800m K U18 55 NumerPDF

30
SKOMSKI Marcin 2003-12-10 Z/1096/17

2018

400m M U18 10 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
31
SOBIERAJSKA Julia 2004-10-15 Z/4226/17

2018

200m K U18 55 NumerPDF

32
SOB粌 Damian 2003-07-23 Z/2970/17

TAK

200m M U18 9 NumerPDF 23.15 23.15/19

WARUNKOWO - BADANIA
33
危IECHOWSKI Filip 2003-01-08 Z/4246/17

2018

400m M U18 55 NumerPDF

34
WAL Oliwia 2004-09-17 Z/3562/17

2018

800m K U18 10 NumerPDF

35
W茛KIEWICZ Paulina 2004-04-20 Z/3561/17

2018

800m K U18 11 NumerPDF

36
ZALECH Zuzanna 2004-09-19 Z/4227/17

2018

1500m K U18 55 NumerPDF

37
ZIELINSKA Oliwia 2004-05-14 Z/2612/17

2018

400m K U18 89 NumerPDF

38
狹RAWSKA Ma貪orzata 2005-08-12 Z/4638/17

TAK

400m K U18 64 NumerPDF

 
LUKS Orneta Osobostarty: 23 ( 23 ) K-10 M-13
NrLicencji: 20/WN/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ALBOWICZ Aleksy 2004-08-08 Z/4152/17

TAK

800m M U18 1 NumerPDF

2
BORCZON Klaudia 2004-04-08 Z/0569/19

TAK

800m K U18 33 NumerPDF

3
DUL牞A Oskar 2004-06-29 Z/4093/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 2 NumerPDF

4
EJKSZTO Dominika 2004-10-20 Z/4094/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 14 NumerPDF

5
JABΜ垶KI Maciej 2004-04-05 Z/4153/17

TAK

1500m M U18 3 NumerPDF

6
JANKUN Dawid 2004-12-16 Z/4154/17

TAK

800m M U18 4 NumerPDF

7
JARZ、EK Martyna 2004-06-23 Z/4155/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 15 NumerPDF

8
KORCZAK Natalia 2004-12-12 Z/4156/17

TAK

W dal K U18 16 NumerPDF

9
KRASNOD牞SKA Natalia 2004-07-02 Z/4169/17

TAK

W dal K U18 17 NumerPDF

10
KRZY涉NOWSKI Kamil 2004-02-20 Z/4157/17

TAK

800m M U18 5 NumerPDF

11
KWIATKOWSKA Kinga 2004-07-04 Z/4158/17

TAK

200m K U18 18 NumerPDF

12
LIPI垶KI Remigiusz 2004-09-24 Z/4159/17

TAK

800m M U18 6 NumerPDF

13
ΜTACH Klaudia 2004-07-02 Z/4160/17

TAK

800m K U18 19 NumerPDF

14
MAKOWSKI Kamil 2004-09-12 Z/4161/17

TAK

800m M U18 7 NumerPDF

15
MAZIUK ㄆcja 2004-06-03 Z/4162/17

TAK

400m K U18 20 NumerPDF

16
MIANOWSKA Kinga 2004-06-09 Z/4163/17

TAK

200m K U18 21 NumerPDF

17
OSTROWSKI Tomasz 2004-09-14 Z/4168/17

TAK

800m M U18 8 NumerPDF

18
RAKOCZY Aleksandra 2004-12-30 Z/4164/17

TAK

W dal K U18 22 NumerPDF

19
ROMA垶KI Kacper 2004-01-04 Z/4166/17

TAK

1500m M U18 10 NumerPDF

20
SKUBISZ Andrzej 2004-01-22 Z/5659/18

TAK

1500m M U18 22 NumerPDF

21
名INIARSKI Mateusz 2004-01-03 Z/4170/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 11 NumerPDF

22
WRZESI垶KI Damian 2004-09-28 Z/4165/17

TAK

400m M U18 12 NumerPDF

23
ZYSK Maciej 2004-07-15 Z/4171/17

TAK

W dal M U18 13 NumerPDF