Internetowe zgłoszenia do imprezy: Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 w Biegach Przełajowych
GARCZYN, 30.03.2019r.
Osobostarty wszystkie: 51 ( 51 ) K-27 M-24
 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 8 ( 8 ) K-5 M-3
 
www.lksvectra.com.pl
LKS Vectra Włocławek Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KONIECZNA Joanna 2004-11-02 Z/0840/16

TAK

1.5 km prz K U16 706 NumerPDF

2
KOWALEWSKA Amelia 2005-09-07 Z/0572/18

TAK

2.5 km prz K U16 955 NumerPDF

 
mlksnadwislanin.pl
MLKS Nadwiślanin Chełmno Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 16/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNARZ Daria 2004-12-24 Z/0124/18

TAK

1.5 km prz K U16 965 NumerPDF

2
JARZEMBSKI Kacper 2004-02-25 Z/0132/18

TAK

3 km prz M U16 953 NumerPDF

3
MAĆKOWSKI Karol 2004-05-05 Z/5138/18

TAK

2 km prz M U16 943 NumerPDF

4
PŁATEK Weronika 2005-06-15 Z/0351/18

TAK

2.5 km prz K U16 959 NumerPDF

 
UKS Czapla Białe Błota Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 17/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANHALT Anna 2005-09-24 Z/3112/18

2018

1.5 km prz K U16 3 NumerPDF

2
BRODALA Maksym 2005-01-18 Z/1069/19

TAK

2 km prz M U16 3 NumerPDF

 
POMORSKIE Osobostarty: 43 ( 43 ) K-22 M-21
 
www.aml.slupsk.pl
AML Słupsk Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 41/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BORECKI Antoni 2005-10-11 Z/0014/18

TAK

3 km prz M U16 712 NumerPDF

2
DZIUŁKA Wiktor 2005-03-19 Z/1638/19

TAK

2 km prz M U16 720 NumerPDF

3
KSIĄŻEK Daria 2005-12-22 Z/0017/18

TAK

1.5 km prz K U16 721 NumerPDF

4
PAŃKA Wiktoria 2004-02-29 Z/4650/17

TAK

2.5 km prz K U16 701 NumerPDF

5
WĄSICKA Wiktoria 2005-03-31 Z/0021/18

TAK

2.5 km prz K U16 714 NumerPDF

 
www.facebook.com/CzluchowskiMiedzyszkolnyKlubLekkoatletyczny
CMKL Człuchów Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 22/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KERZSCHK Nikola 2005-07-28 Z/0115/19

TAK

2.5 km prz K U16 22 NumerPDF

2
KUMISZCZA Cezary 2005-01-13 Z/1562/18

TAK

2 km prz M U16 15 NumerPDF

3
ŻMUDA-TRZEBIATOWSKA Natalia 2005-01-27 Z/0140/19

TAK

1.5 km prz K U16 25 NumerPDF

 
GKS Żukowo Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 23/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MIKOŁAJEWSKA Julia 2004-08-14 Z/0772/18

TAK

1.5 km prz K U16 72 NumerPDF

2
PÓŁCZYŃSKI Mikołaj 2005-07-08 Z/1748/19

TAK

2 km prz M U16 72 NumerPDF

 
KKL Rodło Kwidzyn Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 05/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FREJ Milena 2004-03-28 Z/2979/18

TAK

1.5 km prz K U16 29 NumerPDF

2
KIL Tymoteusz 2004-11-08 Z/1366/18

TAK

3 km prz M U16 66 NumerPDF

3
WESOŁOWSKI Miłosz 2004-05-15 Z/0001/18

TAK

2 km prz M U16 45 NumerPDF

4
ZAKRZEWSKA Amelia 2004-10-03 Z/1368/18

TAK

2.5 km prz K U16 21 NumerPDF

 
LKS Zorza Gdynia Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 35/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUKOWSKI Paweł 2004-07-13 Z/1370/18

TAK

3 km prz M U16 284 NumerPDF

2
ROKITA Maja 2005-08-03 Z/0621/19

TAK

2.5 km prz K U16 456 NumerPDF

3
RUSOŃ Bartosz 2004-08-01 Z/0667/19

TAK

3 km prz M U16 456 NumerPDF

4
ZIELIŃSKI Krzysztof 2005-07-14 Z/1812/18

TAK

2 km prz M U16 25 NumerPDF

 
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 14/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELASZEWSKI Szymon 2004-06-05 Z/1561/18

2018

2 km prz M U16 157 NumerPDF

2
FEISTER Błazej 2004-02-21 Z/0028/18

2018

2 km prz M U16 161 NumerPDF

3
KOBUS Agata 2005-01-17 Z/0029/18

2018

1.5 km prz K U16 94 NumerPDF

 
skla-sopot.pl
SKLA Sopot Osobostarty: 10 ( 10 ) K-7 M-3
NrLicencji: 01/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CIEŚLIŃSKA Hanna 2004-05-16 Z/4773/17

TAK

1.5 km prz K U16 527 NumerPDF

2
FIJAŁKOWSKI Mikołaj 2005-04-12 Z/0124/19

TAK

2 km prz M U16 532 NumerPDF

3
GÓRSKA Małgorzata 2005-08-22 Z/0053/18

TAK

2.5 km prz K U16 522 NumerPDF

4
GRUCHAŁA Aleksandra 2004-11-23 Z/0373/18

TAK

1.5 km prz K U16 521 NumerPDF

5
JADCZAK Adrian 2004-02-09 Z/0138/19

TAK

2 km prz M U16 529 NumerPDF

6
MICHAŁOWSKA Zofia 2004-06-11 Z/1803/18

TAK

1.5 km prz K U16 534 NumerPDF

7
ORYL Weronika 2004-07-11 Z/0024/18

TAK

2.5 km prz K U16 520 NumerPDF

8
SZULSKA Aleksandra 2005-04-09 Z/1479/18

TAK

1.5 km prz K U16 532 NumerPDF

9
URBAN Monika 2005-04-21 Z/4860/18

TAK

2.5 km prz K U16 333 NumerPDF

10
WDOWIAK Karol 2004-03-24 Z/0041/18

TAK

2 km prz M U16 529 NumerPDF

 
uks-skorzewo.pl
UKS Olimpijczyk Skorzewo Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 36/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FĄFERKO Kamil 2005-03-24 Z/1669/19

TAK

2 km prz M U16 33 NumerPDF

2
JASZEWSKI Kacper 2005-04-04 Z/0265/19

TAK

3 km prz M U16 36 NumerPDF

3
OLSZEWSKI Jakub 2005-03-06 Z/0605/19

TAK

2 km prz M U16 35 NumerPDF

4
POBŁOCKA Amelia 2005-01-01 Z/1814/18

TAK

2.5 km prz K U16 27 NumerPDF

 
talexborzytuchom.pl
ULKS Talex Borzytuchom Osobostarty: 8 ( 8 ) K-4 M-4
NrLicencji: 08/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CAŁA Krzysztof 2005-10-26 Z/0263/19

TAK

3 km prz M U16 241 NumerPDF

2
GINTER Karolina 2004-03-12 Z/0048/18

TAK

2.5 km prz K U16 210 NumerPDF

3
GLAZIK Anna 2004-04-10 Z/1926/17

TAK

2.5 km prz K U16 237 NumerPDF

4
KLAFKA Kacper 2005-03-11 Z/4839/18

TAK

2 km prz M U16 251 NumerPDF

5
MEGIER Adrian 2005-12-13 Z/4841/18

TAK

3 km prz M U16 240 NumerPDF

6
PRĄDZINSKA Malwina 2005-11-15 Z/0269/19

TAK

1.5 km prz K U16 234 NumerPDF

7
STOLC Oliwia 2005-05-04 Z/0926/18

TAK

1.5 km prz K U16 210 NumerPDF

8
WOJCIECHOWSKI Mikołaj 2005-02-17 Z/0049/18

TAK

3 km prz M U16 248 NumerPDF