Internetowe zgłoszenia do imprezy: Halowe Mistrzostwa Województwa
SZCZECIN, 19.01.2019
Osobostarty wszystkie: 335 ( 243 ) K-137 M-106
 
ZACHODNIOPOMORSKIE Osobostarty: 335 ( 243 ) K-137 M-106
 
KL Bałtyk Koszalin Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 01/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PIEJKO Michał 2004-01-04 Z/4850/18

2018

60m M U16 11 NumerPDF

2
TARASEWICZ Julia 2001-02-17 Z/3119/15

2018

60m K U20 13 NumerPDF 8.57/18

 
KL Iskra Białogard Osobostarty: 15 ( 9 ) K-5 M-4
NrLicencji: 35/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZEZICKI Bartosz 2003-03-14 Z/1708/18

2018

Wzwyż M U18 122 NumerPDF 1.60/18

2
DMITROCA Julia 2004-05-09 Z/1709/18

2018

W dal K U16 435 NumerPDF

3
DMITROCA Julia 2004-05-09 Z/1709/18

2018

60m K U16 435 NumerPDF 10.06 10.06/18 PK

4
DMITROCA Natalia 2004-05-09 Z/1710/18

2018

W dal K U16 200 NumerPDF

5
DMITROCA Natalia 2004-05-09 Z/1710/18

2018

60m K U16 200 NumerPDF 9.57 9.56/17 PK

6
GLISZCZYŃSKI Łukasz 1999-01-31 Z/4571/18

2018

W dal M U20 248 NumerPDF 5.07/17

7
KANIA Anastazja 2002-04-29 Z/5290/15

2018

W dal K U18 206 NumerPDF 4.39/18 PK

8
KANIA Anastazja 2002-04-29 Z/5290/15

2018

60m pł K U18 206 NumerPDF 9.58/18 PK

9
KANIA Anastazja 2002-04-29 Z/5290/15

2018

Wzwyż K U18 206 NumerPDF 1.55/18

10
KOŚCIELNIAK Patryk 2002-02-05 Z/4962/15

2018

60m M U18 216 NumerPDF 7.73 7.63/18

11
KRZEMIŃSKA Julia 2004-07-29 Z/3092/17

2018

60m K U16 131 NumerPDF 8.91 8.91/18 PK

12
KRZEMIŃSKA Julia 2004-07-29 Z/3092/17

2018

W dal K U16 131 NumerPDF 3.65/17

13
LARWIŃSKI Hubert 2002-12-16 Z/3086/18

2018

Wzwyż M U18 127 NumerPDF 1.60/18

14
LEWANDOWSKA Anna 2001-05-02 Z/5289/15

2018

60m K U20 203 NumerPDF 8.88/17 PK

15
LEWANDOWSKA Anna 2001-05-02 Z/5289/15

2018

60m pł K U20 203 NumerPDF

 
klubsztorm.cba.pl
KMKL Sztorm Kołobrzeg Osobostarty: 33 ( 28 ) K-20 M-8
NrLicencji: 18/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ALBIŃSKA Jaśmina 2006-01-16

60m K U16 9 NumerPDF

2
CHMURA Filip 2003-04-17 Z/3404/17

2018

W dal M U18 10 NumerPDF 5.06 5.06/18

3
CHOMICZ Macel 2006-02-07

Wzwyż M U16 6 NumerPDF

4
CHOMICZ Macel 2006-02-07

W dal M U16 6 NumerPDF

5
CIESAK Klaudia 2002-06-16 Z/0285/19

TAK

60m pł K U18 712 NumerPDF 10.22 10.22/18

6
CIESAK Klaudia 2002-06-16 Z/0285/19

TAK

60m K U18 712 NumerPDF 8.60 8.60/18 PK

7
DZWOLAK Ewa 2005-01-01

600m K U16 63 NumerPDF

8
FILIPCZAK Wiktoria 2004-08-14 Z/3088/17

2018

60m pł K U16 716 NumerPDF 9.99/18

9
GAJDA Michał 2003-07-12 Z/0950/18

2018

1000m M U18 714 NumerPDF

10
GAŁGAŃSKI Jan 2002-08-14 Z/1747/16

2018

W dal M U18 720 NumerPDF 6.10/18

11
GRZYWIŃSKA Małgorzata 2002-06-15 Z/4590/15

2018

60m K U18 725 NumerPDF 8.11 8.08/18

12
JAKUBOWSKI Jan 2004-04-27 Z/4942/18

2018

1000m M U16 8 NumerPDF

13
JAWORSKA Karolina 2003-01-04 Z/2735/17

2018

60m K U18 720 NumerPDF 8.78 8.73/17

14
KACZMAREK Kinga 2005-01-01

60m K U16 1055 NumerPDF 9.13 9.13/18

15
KORKUĆ Jakub 2003-01-30 Z/4481/18

2018

Wzwyż M U18 8 NumerPDF

16
LIPSKA Nikola 2005-01-01

600m K U16 39 NumerPDF

17
LOEPP Filip 2004-01-15 Z/0499/19

TAK

60m M U16 1054 NumerPDF 7.88

18
MACIEJEWSKA Agnieszka 2001-04-08 Z/1038/18

2018

W dal K U20 724 NumerPDF 4.34 4.42/18

19
MACIEJEWSKA Agnieszka 2001-04-08 Z/1038/18

2018

60m pł K U20 724 NumerPDF

20
MESZCZYK Adrianna 2001-10-01 Z/2202/18

2018

60m K U20 717 NumerPDF 8.49 8.49/18

21
MIŚCIUR Agnieszka 2002-04-06 Z/0286/19

TAK

Wzwyż K U18 717 NumerPDF

22
MOHAMAD Besna 2005-02-01

60m K U16 1052 NumerPDF

23
MOLIS Aleksandra 2003-08-26 Z/3345/18

2018

60m K U18 714 NumerPDF 9.42 9.34/17 PK

24
MOLIS Aleksandra 2003-08-26 Z/3345/18

2018

W dal K U18 714 NumerPDF

25
OSTACH Malgorzata 2005-08-14

60m K U16 38 NumerPDF

26
SIUCIAK Filip 2003-07-21

1000m M U18 63 NumerPDF

27
SŁOBODA Aleksandra 2003-05-08

600m K U18 712 NumerPDF

28
SOBIŁO Julia 2002-08-08

60m K U18 213 NumerPDF

29
SOBIŁO Maja 2002-08-08

60m K U18 1 NumerPDF

30
SZUBERT Alicja 2006-06-30 Z/5273/18

2018

600m K U16 163 NumerPDF

31
WOŹNIAK Julia 2004-03-06 Z/4666/18

2018

W dal K U16 723 NumerPDF

32
WOŹNIAK Julia 2004-03-06 Z/4666/18

2018

60m K U16 723 NumerPDF 9.32/18 PK

33
ZELEWSKA Konstancja 2006-06-02

600m K U16 901 NumerPDF

 
KS Hanza Goleniów Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 03/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAKAN Piotr 2000-01-18 Z/1271/15

2018

1000m M U20 909 NumerPDF 2:54.12/16

2
DARONIN Oleksij 2003-01-16 Z/2287/18

2018

1000m M U18 304 NumerPDF

3
FIJAŁEK Julia 2005-11-08

600m K U16 305 NumerPDF

4
KĘPIŃSKA Julia 2003-12-10

600m K U18 306 NumerPDF

5
POTOMSKA Daria 2000-05-31 Z/1276/15

2018

600m K U20 302 NumerPDF

 
www.llkspomorze.pl
LLKS Pomorze Stargard Osobostarty: 7 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 13/ZP/15

Wykupiona w roku :

2018

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
STELMASIK Franciszek 2001-04-20 Z/2243/17

2018

W dal M U20 93 NumerPDF 4.41/18

2
STELMASIK Franciszek 2001-04-20 Z/2243/17

2018

60m M U20 93 NumerPDF

3
STELMASIK Paweł 2001-04-20 Z/3389/18

2018

Trójskok M 94 NumerPDF 11.49/18

4
STELMASIK Paweł 2001-04-20 Z/3389/18

2018

W dal M U20 94 NumerPDF 5.31/18

5
STENCEL Maciej 2003-06-17 Z/5024/18

2018

Wzwyż M U18 92 NumerPDF

6
WILK Cezary 2004-01-11 Z/4453/17

2018

W dal M U16 99 NumerPDF 6.26 6.26/18

7
WILK Cezary 2004-01-11 Z/4453/17

2018

60m M U16 99 NumerPDF

 
MKL Maraton Świnoujście Osobostarty: 3 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 17/ZP/15

Wykupiona w roku :

2018

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DELUGA Jagoda 2001-01-12 Z/6388/15

2018

W dal K U20 23 NumerPDF 4.95/17

2
DELUGA Jagoda 2001-01-12 Z/6388/15

2018

60m pł K U20 23 NumerPDF

3
ZAJAC Joanna 2001-08-02 Z/6394/15

2018

60m pł K U20 27 NumerPDF

 
www.mkl.szczecin.pl
MKL Szczecin Osobostarty: 27 ( 22 ) K-8 M-14
NrLicencji: 14/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BACHÓRSKI Anton 2002-07-18 Z/3853/18

2018

60m M U18 84 NumerPDF

2
BRZOZOWSKI Dominik 2003-05-08

60m M U18 86 NumerPDF 7.63/18

3
GĄSIOROWSKI Cezary 2003-12-15

60m M U18 32 NumerPDF

4
GRZYB Wiktoria 1997-10-14 Z/1386/13

2018

60m K U20 65 NumerPDF 7.72/18

5
KAMIŃSKI Artur 1999-04-10 Z/3196/17

2018

60m M U20 72 NumerPDF 7.29/18

6
KOMODA Karolina 2006-03-25

60m K U16 25 NumerPDF

7
KOMODA Karolina 2006-03-25

W dal K U16 25 NumerPDF

8
KOWALSKI Antoni 2003-07-14

60m M U18 55 NumerPDF 7.88/18

9
KOWALSKI Hubert 2001-03-07 Z/4938/15

2018

60m M U20 70 NumerPDF 7.43/18

10
KOWALSKI Kacper 2003-07-14

60m M U18 77 NumerPDF 7.59 7.59/18

11
KUDLA Nikodem 2000-07-24 Z/4932/15

2018

Trójskok M 86 NumerPDF

12
KUDLA Nikodem 2000-07-24 Z/4932/15

2018

60m M U20 86 NumerPDF 7.14/18

13
ŁOSIN Rafał 2002-07-08 Z/0682/17

2018

60m M U18 68 NumerPDF 7.61/18

14
ŁOSIN Rafał 2002-07-08 Z/0682/17

2018

60m pł M U18 68 NumerPDF 8.85/18

15
ŁYKOWSKA Dominika 2000-10-13 Z/5069/15

2018

60m K U20 67 NumerPDF 7.57/18

16
ŁYKOWSKA Dominika 2000-10-13 Z/5069/15

2018

W dal K U20 67 NumerPDF 5.73/17

17
MALSKI Aleks 2003-01-22

60m M U18 60 NumerPDF 7.52/18

18
MASZCZYK Marcel 2004-07-13 Z/5705/18

2018

60m M U16 30 NumerPDF 8.45/18

19
MASZCZYK Marcel 2004-07-13 Z/5705/18

2018

60m pł M U16 30 NumerPDF

20
MERESIŃSKA Hanna 2003-02-09 Z/0685/17

2018

60m K U18 31 NumerPDF 8.77/18

21
NADŁONEK Joanna 2003-05-14

60m K U18 42 NumerPDF 8.02 8.02/18

22
NICPOŃ Jakub 1998-05-06 Z/1531/14

2018

60m M U20 49 NumerPDF 7.20/16

23
RYDELEK Alicja 2002-11-11

60m K U18 43 NumerPDF 8.45/18

24
SMOLSKA Aleksandra 2003-02-04

60m K U18 58 NumerPDF 8.52/17

25
SZCZEPANIAK Mateusz 2004-02-13 Z/5702/18

2018

60m M U16 37 NumerPDF

26
TAMIOŁA Kornel 2001-03-15 Z/4957/15

2018

60m M U20 74 NumerPDF 7.36/18

27
WINIARCZYK Wiktoria 2003-04-09

60m K U18 84 NumerPDF 8.59/18

 
MKP Myślibórz Osobostarty: 6 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 44/ZP/17

Wykupiona w roku :

2018

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNARCZYK Aleksandra 2004-04-24 Z/1697/18

2018

600m K U16 707 NumerPDF

2
BOGUSZ Jędrzej 2006-08-02

1000m M U16 711 NumerPDF

3
JABŁOŃSKI Michał 2004-03-27 Z/1698/18

2018

1000m M U16 708 NumerPDF

4
KOMODA Dawid 2003-04-26 Z/1700/18

2018

1000m M U18 704 NumerPDF

5
SZONDELMAJER Zuzanna 2005-11-18 Z/1704/18

2018

600m K U16 710 NumerPDF

6
ZDRZENICKA Julia 2004-01-14 Z/1706/18

2018

600m K U16 716 NumerPDF 1:46.31 1:46.31/18

 
mks-hermes.pl
MKS Hermes Gryfino Osobostarty: 7 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 02/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
STEFANIUK Weronika 2000-02-23 Z/4145/15

TAK

Wzwyż K U20 66 NumerPDF 1.66 1.70/17

2
SZACHNOWSKI Jakub 2004-08-04 Z/0931/18

2018

W dal M U16 64 NumerPDF 3.96/18

3
SZACHNOWSKI Jakub 2004-08-04 Z/0931/18

2018

60m M U16 64 NumerPDF 9.39/18 PK

4
SZULC Dominika 2005-10-25 Z/0934/18

2018

600m K U16 61 NumerPDF

5
ZAKRZEWSKA Kaja 2004-12-29 Z/4901/18

2018

600m K U16 68 NumerPDF

6
ZAPART Michał 2004-06-04 Z/2477/17

2018

W dal M U16 62 NumerPDF 4.88/18

7
ZAPART Michał 2004-06-04 Z/2477/17

2018

60m M U16 62 NumerPDF 8.12/18 PK

 
juniorzlocieniec.nastadiony.pl/
MKS Junior Złocieniec Osobostarty: 7 ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 09/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BONDARONEK Damian 2003-07-04 Z/5580/18

2018

60m M U18 41 NumerPDF

2
DOMINIAK Maciej 2004-05-14 Z/1611/18

2018

Wzwyż M U16 35 NumerPDF

3
KOT Roksana 2004-10-03 Z/1618/18

2018

600m K U16 31 NumerPDF

4
MOCZARSKA Natalia 2004-04-05 Z/5049/18

2018

W dal K U16 4 NumerPDF

5
SUJECKA Martyna 2005-01-27 Z/1629/18

2018

Wzwyż K U16 26 NumerPDF

6
SZACHEWICZ Joanna 2004-07-24

600m K U16 51 NumerPDF

7
ŚLIWKA Łukasz 2003-04-15

1000m M U18 56 NumerPDF

 
www.kusy.szczecin.pl
MKS Kusy Szczecin Osobostarty: 66 ( 54 ) K-26 M-28
NrLicencji: 29/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKA Marta 2004-01-08 Z/2593/18

2018

60m K U16 62 NumerPDF 8.25 8.25/18

2
AMBROZIEWICZ Aleks 2004-10-20 Z/4396/18

2018

60m M U16 10 NumerPDF 7.95 7.95/18

3
AMBROZIEWICZ Aleks 2004-10-20 Z/4396/18

2018

Wzwyż M U16 10 NumerPDF 1.55 1.55/18

4
BARAN Miłosz 2006-01-19

Tyczka M U16 44 NumerPDF 2.40 2.40/18

5
BARAN Miłosz 2006-01-19

W dal M U16 44 NumerPDF

6
BAWELSKI Kamil 2005-04-29

1000m M U16 23 NumerPDF

7
BEDNARCZYK Dawid 2006-03-29

60m M U16 11 NumerPDF

8
BIENIEK Paulina 2003-07-18 Z/2594/18

2018

W dal K U18 54 NumerPDF 4.72 4.72/18

9
BŁASZCZYK Jakub 2005-07-14

60m M U16 423 NumerPDF 8.47/18

10
BRONIAREK Krystian 2004-05-13 Z/2605/18

2018

60m M U16 954 NumerPDF 8.69/18

11
BRONIAREK Krystian 2004-05-13 Z/2605/18

2018

W dal M U16 954 NumerPDF

12
BRZOZOWSKI Dominik 2003-05-08 Z/2022/17

2018

60m M U18 86 NumerPDF 7.63/18

13
CHODYNIECKA Natalia 2005-07-15

60m K U16 222 NumerPDF

14
DERING Wiktoria 2004-03-29 Z/2603/18

2018

60m K U16 47 NumerPDF 9.41/18

15
DUNAJ Hanna 2006-03-08

Wzwyż K U16 78 NumerPDF

16
DZIKOWSKI Mateusz 2004-01-15 Z/4393/18

2018

60m M U16 130 NumerPDF 9.03/18

17
FRANCZAK Natalia 2004-08-03 Z/2598/18

2018

Tyczka K U16 31 NumerPDF 1.80/18

18
FRANCZAK Natalia 2004-08-03 Z/2598/18

2018

600m K U16 31 NumerPDF

19
FRANECKI Szymon 2003-11-22 Z/4100/17

2018

Tyczka M U18 189 NumerPDF 2.50/18

20
GABORSKA Zofia 2004-08-04 Z/2600/18

2018

Tyczka K U16 50 NumerPDF

21
GABORSKA Zofia 2004-08-04 Z/2600/18

2018

60m pł K U16 50 NumerPDF

22
GRENDA Zofia 2003-12-24 Z/4146/18

2018

60m K U18 164 NumerPDF 10.84/18

23
GRENDA Zofia 2003-12-24 Z/4146/18

2018

W dal K U18 164 NumerPDF

24
KACPERSKI Wiktor 2002-03-14 Z/2024/17

2017

60m M U18 74 NumerPDF 9.01/14

25
KALINICZENKO Liza 2006-08-15

Tyczka K U16 222 NumerPDF 2.30 2.30/18

26
KIELECKA Amelia 2005-05-19

60m K U16 71 NumerPDF

27
KŁEMBOWSKI Kacper 2004-04-29 Z/3717/18

2018

Tyczka M U16 60 NumerPDF 1.80/18

28
KŁOS Hanna 2004-01-01

60m K U16 78 NumerPDF

29
KOŚCIELNIAK Maja 2003-07-15 Z/5021/18

2018

Wzwyż K U18 74 NumerPDF 1.35/18

30
LEWANDOWSKA Martyna 2004-07-06 Z/4539/18

2018

Wzwyż K U16 120 NumerPDF 1.40/18

31
LITWINIUK Szymon 2004-03-11 Z/5023/18

2018

60m M U16 222 NumerPDF 10.10/18

32
LITWINIUK Szymon 2004-03-11 Z/5023/18

2018

W dal M U16 222 NumerPDF 3.56/18

33
ŁUSZCZEK Natasza 2007-08-29 Z/3716/18

2018

Tyczka K U16 130 NumerPDF 1.90 1.90/18

34
ŁUŻYŃSKA Weronika 2005-09-07

600m K U16 10 NumerPDF

35
MARSZEWSKA Natalia 2005-09-04 Z/5022/18

2018

60m K U16 31 NumerPDF 8.33 8.33/18

36
NOWAKOWSKA Martyna 2003-09-18 Z/2596/18

2018

W dal K U18 40 NumerPDF

37
OKOŁOTOWICZ Zuzanna 2003-12-12

W dal K U18 221 NumerPDF 3.73/18

38
OPOZDA Michał 2004-01-19 Z/2602/18

2018

Wzwyż M U16 56 NumerPDF 1.55/17

39
OSTATEK Adam 2004-05-13

Tyczka M U16 23 NumerPDF

40
OSTATEK Adam 2004-05-13

W dal M U16 23 NumerPDF 4.36/18

41
PAWLIK Natalia 2005-01-01

60m K U16 784 NumerPDF

42
PIETRAS Mateusz 2004-06-13 Z/2595/18

2018

60m M U16 75 NumerPDF 7.59 7.59/18

43
PIETRUSZKA Paweł 2002-03-22 Z/2032/17

2018

1000m M U18 70 NumerPDF

44
PRAWUCKI Bartosz 2003-04-01 Z/2414/17

2018

Tyczka M U18 19 NumerPDF 3.20/18

45
PROLEJKO Maja 2005-02-22

60m K U16 111 NumerPDF 9.22 9.22/18

46
PROWANS Mateusz 2004-04-29 Z/5420/18

2018

W dal M U16 50 NumerPDF 4.31 4.31/18

47
PROWANS Mateusz 2004-04-29 Z/5420/18

2018

Wzwyż M U16 50 NumerPDF 1.40/18

48
SITKOWSKA Michalina 2004-04-05 Z/4391/18

2018

60m pł K U16 11 NumerPDF

49
SKAŁA Paweł 2002-02-11

60m M U18 323 NumerPDF PK

50
SKAŁA Paweł 2002-02-11

W dal M U18 323 NumerPDF

51
SŁODZIŃSKA Maja 2006-08-29

Wzwyż K U16 114 NumerPDF 1.15/18

52
SŁODZIŃSKA Maja 2006-08-29

Tyczka K U16 114 NumerPDF 1.90 1.90/18

53
SŁUPSKI Mateusz 2004-06-01 Z/4394/18

2018

60m M U16 55 NumerPDF

54
STACHERA Mateusz 2002-09-08

60m M U18 90 NumerPDF

55
STOPA Michał 2003-10-24 Z/3358/17

2018

Tyczka M U18 88 NumerPDF 2.50/18

56
SZCZUKO Paweł 2002-09-26

60m M U18 15 NumerPDF PK

57
SZCZUKO Paweł 2002-09-26

W dal M U18 15 NumerPDF 4.49 4.49/18

58
SZCZUKO Urszula 2001-02-03 Z/6560/15

2018

Wzwyż K U20 15 NumerPDF 1.61/18

59
ŚMIGLICKA Maja 2005-01-13

Tyczka K U16 3 NumerPDF

60
WAWRZONEK Bartosz 2004-12-01 Z/2599/18

2018

60m M U16 79 NumerPDF 9.08/18

61
WĘGIELNIK Partyk 2005-07-31

60m M U16 3 NumerPDF

62
WIECZKOWSKI Witold 2005-05-21

1000m M U16 65 NumerPDF

63
WIĘCEK Antonina 2005-01-31

60m K U16 147 NumerPDF 8.61 8.60/18

64
ZAWLIK Jakub 2004-11-25 Z/4147/18

2018

60m M U16 81 NumerPDF 7.99/18

65
ŻUKOWSKA Aleksandra 2001-10-27 Z/5268/15

2018

Wzwyż K U20 14 NumerPDF 1.50 1.50/18

66
ŻUKOWSKI Mateusz 2005-08-24

Tyczka M U16 89 NumerPDF 2.10 2.10/18

 
MKS Święc Sławno Osobostarty: 14 ( 7 ) K-1 M-6
NrLicencji: 33/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GOSTOMCZYK Jan 2005-01-03 Z/1031/18

2018

Wzwyż M U16 7 NumerPDF 1.65 1.65/18

2
GOSTOMCZYK Jan 2005-01-03 Z/1031/18

2018

60m M U16 7 NumerPDF 8.06 8.06/18 PK

3
KARPIŃSKI Maksymilian 2005-09-19 Z/0513/18

2018

Wzwyż M U16 33 NumerPDF 1.60 1.60/18

4
KARPIŃSKI Maksymilian 2005-09-19 Z/0513/18

2018

60m M U16 33 NumerPDF 9.23/18 PK

5
KARPIŃSKI Oliwier 2005-09-19 Z/0514/18

2018

Wzwyż M U16 44 NumerPDF 1.45 1.45/18

6
KARPIŃSKI Oliwier 2005-09-19 Z/0514/18

2018

60m M U16 44 NumerPDF 9.39/18 PK

7
KOWALCZYK ALEKSANDRA 2004-04-28 Z/0512/18

2018

Wzwyż K U16 57 NumerPDF 1.40/18

8
KOWALCZYK ALEKSANDRA 2004-04-28 Z/0512/18

2018

60m K U16 57 NumerPDF 9.79/18 PK

9
PIWOWARCZYK Oskar 2006-03-16 Z/0519/18

2018

Wzwyż M U16 31 NumerPDF 1.15/16 PK

10
PIWOWARCZYK Oskar 2006-03-16 Z/0519/18

2018

60m M U16 31 NumerPDF 10.30/18 PK

11
SROKA Gracjan 2004-04-04 Z/0511/18

2018

Wzwyż M U16 59 NumerPDF 1.82 1.82/18

12
SROKA Gracjan 2004-04-04 Z/0511/18

2018

60m M U16 59 NumerPDF 8.04 8.04/18 PK

13
WILCZEWSKI Jakub 2006-02-25 Z/0515/18

2018

Wzwyż M U16 55 NumerPDF PK

14
WILCZEWSKI Jakub 2006-02-25 Z/0515/18

2018

60m M U16 55 NumerPDF 9.35/18 PK

 
MLUKS Mokasyn Płoty Osobostarty: 35 ( 17 ) K-16 M-1
NrLicencji: 11/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BALON Nicola 2004-06-20 Z/1122/18

2018

60m pł K U16 177 NumerPDF 10.03 10.03/19

2
BALON Nicola 2004-06-20 Z/1122/18

2018

W dal K U16 177 NumerPDF 4.63 4.63/18 PK

3
BAŁASZ Patrycja 2005-10-24 Z/1123/18

2018

60m K U16 204 NumerPDF 9.77/18

4
BAŁASZ Patrycja 2005-10-24 Z/1123/18

2018

W dal K U16 204 NumerPDF 3.43/18 PK

5
BĄTKIEWICZ Zofia 2004-06-16 Z/1124/18

2018

60m K U16 22 NumerPDF 9.12 9.12/18

6
BĄTKIEWICZ Zofia 2004-06-16 Z/1124/18

2018

60m pł K U16 22 NumerPDF 12.69/18 PK

7
BIELSKA Edyta 2001-06-17 Z/1291/15

2018

60m pł K U20 176 NumerPDF 9.78 9.78/19

8
BIELSKA Edyta 2001-06-17 Z/1291/15

2018

Wzwyż K U20 176 NumerPDF 1.55/18 PK

9
BIELSKA Edyta 2001-06-17 Z/1291/15

2018

W dal K U20 176 NumerPDF 5.20 5.37/18 PK

10
BUJAROWICZ Joanna 2003-01-14 Z/3364/18

2018

60m pł K U18 180 NumerPDF 10.78 10.78/19

11
BUJAROWICZ Joanna 2003-01-14 Z/3364/18

2018

W dal K U18 180 NumerPDF 4.52 4.52/18 PK

12
DĄBROWSKA Nikola 2004-10-14 Z/1125/18

2018

60m K U16 640 NumerPDF 10.22/18

13
DĄBROWSKA Nikola 2004-10-14 Z/1125/18

2018

W dal K U16 640 NumerPDF 3.44/18 PK

14
GRYGUŚ Aleksandra 2005-05-23 Z/1126/18

2018

60m pł K U16 207 NumerPDF

15
GRYGUŚ Aleksandra 2005-05-23 Z/1126/18

2018

60m K U16 207 NumerPDF 9.51/18 PK

16
KRASZEWSKA Nadia 2005-06-14 Z/1128/18

2018

60m K U16 182 NumerPDF 9.96/18

17
KRASZEWSKA Nadia 2005-06-14 Z/1128/18

2018

W dal K U16 182 NumerPDF 3.13/18 PK

18
KUSIAK Nikola 2006-02-01 Z/4535/18

2018

60m K U16 184 NumerPDF 9.18 9.18/18 PK

19
KUSIAK Nikola 2006-02-01 Z/4535/18

2018

W dal K U16 184 NumerPDF 4.02 4.02/18 PK

20
MĄCZKA Magdalena 2006-06-12 Z/1130/18

2018

60m K U16 190 NumerPDF 10.31/18 PK

21
MĄCZKA Magdalena 2006-06-12 Z/1130/18

2018

W dal K U16 190 NumerPDF 3.45/18 PK

22
PAWŁOWSKA Małgorzata 2005-04-24 Z/1133/18

2018

W dal K U16 183 NumerPDF 3.26/18

23
PAWŁOWSKA Małgorzata 2005-04-24 Z/1133/18

2018

60m K U16 183 NumerPDF 10.03/18 PK

24
PROŚNIEWSKA Kinga 2003-05-07 Z/1210/17

2018

60m pł K U18 189 NumerPDF PK

25
PROŚNIEWSKA Kinga 2003-05-07 Z/1210/17

2018

W dal K U18 189 NumerPDF

26
PRZYBYLAK Oliwia 2005-12-31

60m K U16 192 NumerPDF

27
PRZYBYLAK Oliwia 2005-12-31

W dal K U16 192 NumerPDF PK

28
SYSIK Julia 2005-01-06 Z/1136/18

2018

60m K U16 135 NumerPDF 9.57/18 PK

29
SYSIK Julia 2005-01-06 Z/1136/18

2018

W dal K U16 135 NumerPDF 3.85/18

30
SZREDZIŃSKI Wojciech 2005-08-21 Z/1138/18

2018

60m M U16 5 NumerPDF 8.58/18

31
SZREDZIŃSKI Wojciech 2005-08-21 Z/1138/18

2018

W dal M U16 5 NumerPDF 3.68/18

32
ZDZIĘBORSKA Paulina 2004-02-09 Z/1142/18

2018

60m pł K U16 174 NumerPDF 11.63/18

33
ZDZIĘBORSKA Paulina 2004-02-09 Z/1142/18

2018

W dal K U16 174 NumerPDF 4.27/18 PK

34
ŻYWICKA Wiktoria 2005-03-25 Z/1143/18

2018

60m K U16 26 NumerPDF 9.63/18 PK

35
ŻYWICKA Wiktoria 2005-03-25 Z/1143/18

2018

60m pł K U16 26 NumerPDF

 
osot.pl
OSOT Szczecin Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 07/ZP/15

Wykupiona w roku :

2018

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KAREŃSKA Agata 2001-06-22 Z/4947/15

2018

Tyczka K U20 58 NumerPDF 3.00 3.20/18

 
PLMKS Chrobry Gryfice Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 08/ZP/15

Wykupiona w roku :

2018

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIEREŚNIEWICZ Krzysztof 2003-04-09 Z/0430/17

2018

W dal M U18 65 NumerPDF 4.99/17

2
KONIECZKO Martyna 2005-02-07 Z/3284/18

2018

W dal K U16 45 NumerPDF 4.38/18

 
raz.szczecin.pl
RAZ Szczecin Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 30/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
RABIZA Wojciech 2002-03-26 Z/2599/16

TAK

1000m M U18 384 NumerPDF

2
SZYCH Maciej 2004-04-16

1000m M U16 9 NumerPDF

 
STS Pomerania Szczecin Osobostarty: 3 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 39/ZP/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KLESZCZYŃSKA Dominika 2004-10-22 Z/5503/18

2018

Wzwyż K U16 704 NumerPDF 1.10/18

2
ORGANISTA Wiktor 2004-02-26 Z/5017/18

2018

Wzwyż M U16 730 NumerPDF 1.65/18

3
ORGANISTA Wiktor 2004-02-26 Z/5017/18

2018

60m pł M U16 730 NumerPDF

 
stspomerania.org
STS Pomerania Szczecinek Osobostarty: 9 ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: 15/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTCZAK Jakub 2001-02-06 Z/2945/16

2018

W dal M U20 728 NumerPDF 5.58/18

2
BARTCZAK Jakub 2001-02-06 Z/2945/16

2018

60m M U20 728 NumerPDF 7.48/18 PK

3
BIHUN Paulina 2004-09-01 Z/4790/18

2018

W dal K U16 713 NumerPDF

4
FRĄCKIEWICZ Natan 2001-08-02 Z/2964/16

2018

60m pł M U20 729 NumerPDF

5
JAROSZ Bartosz 2002-07-09 Z/3094/16

2018

60m M U18 723 NumerPDF 7.33/18

6
PASTUSZKO Patrycja 2004-02-04 Z/1454/18

2018

60m K U16 702 NumerPDF 9.18/18

7
SIATKOWSKI Kacper 2005-05-26

60m M U16 7 NumerPDF

8
TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena 2003-04-12 Z/1090/17

2018

60m pł K U18 707 NumerPDF

9
TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena 2003-04-12 Z/1090/17

2018

60m K U18 707 NumerPDF 8.21/18 PK

 
UKL Feniks Świdwin Osobostarty: 5 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 38/ZP/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMETZ Maja 2004-03-30

60m K U16 79 NumerPDF

2
ADAMETZ Róża 2006-08-05 Z/2170/17

2018

600m K U16 205 NumerPDF

3
GUTOWSKA Zuzanna 2006-02-21

600m K U16 208 NumerPDF

4
WOJDALSKI Mariusz 2001-02-25 Z/2207/16

2018

60m M U20 118 NumerPDF 7.49/18 PK

5
WOJDALSKI Mariusz 2001-02-25 Z/2207/16

2018

W dal M U20 118 NumerPDF 5.36/16

 
osemka.police.pl
UKL Ósemka Police Osobostarty: 45 ( 27 ) K-20 M-7
NrLicencji: 12/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJEWSKA Natalia 2002-07-21 Z/0615/15

TAK

60m K U18 1 NumerPDF 8.70/18

2
ANDRZEJEWSKA Natalia 2002-07-21 Z/0615/15

TAK

W dal K U18 1 NumerPDF 3.94 4.20/17

3
BOGACKA Wiktoria 2006-03-31 Z/5275/18

TAK

60m K U16 47 NumerPDF 9.21 9.21/18 PK

4
BOGACKA Wiktoria 2006-03-31 Z/5275/18

TAK

W dal K U16 47 NumerPDF 4.19 4.19/18 PK

5
BRONKA Maksymilian 2003-04-23

60m M U18 100 NumerPDF 8.92 8.92/18

6
BUDNER Julia 2006-02-15 Z/1436/18

TAK

60m K U16 26 NumerPDF 8.96 8.96/18 PK

7
BUDNER Julia 2006-02-15 Z/1436/18

TAK

W dal K U16 26 NumerPDF 3.84 3.84/18 PK

8
CENIUCH Anna 2005-08-18 Z/1437/18

TAK

60m K U16 9 NumerPDF 9.77 9.75/18

9
CENIUCH Anna 2005-08-18 Z/1437/18

TAK

W dal K U16 9 NumerPDF 3.76 3.76/18

10
CZAJKOWSKA Wiktoria 2006-07-17 Z/5276/18

TAK

600m K U16 17 NumerPDF

11
GADOMSKA Maja 2005-10-22 Z/0896/16

TAK

60m K U16 33 NumerPDF 9.19 9.19/18

12
GADOMSKA Maja 2005-10-22 Z/0896/16

TAK

W dal K U16 33 NumerPDF 3.74/18

13
JATCZAK Natalia 2005-01-19 Z/1442/18

TAK

60m K U16 45 NumerPDF 9.79 9.70/18

14
JATCZAK Natalia 2005-01-19 Z/1442/18

TAK

W dal K U16 45 NumerPDF 3.67 3.67/18

15
JENDRZEJCZAK Patrycja 2004-03-07 Z/1443/18

TAK

60m K U16 51 NumerPDF 9.68/18

16
JEZIERSKI Kacper 2005-05-20 Z/1444/18

TAK

W dal M U16 100 NumerPDF 2.86/18 PK

17
JEZIERSKI Kacper 2005-05-20 Z/1444/18

TAK

60m M U16 100 NumerPDF 9.53/18

18
KALINOWSKI Jakub 2003-01-19 Z/3400/17

2018

60m M U18 72 NumerPDF 7.76 7.69/18

19
KALIŃSKA Joanna 2004-01-08 Z/1445/18

TAK

60m K U16 24 NumerPDF 9.44/18

20
KAŹMIERCZAK Aleksandra 2006-08-03 Z/5274/18

TAK

60m K U16 42 NumerPDF 9.45 9.45/18 PK

21
KAŹMIERCZAK Aleksandra 2006-08-03 Z/5274/18

TAK

W dal K U16 42 NumerPDF PK

22
KOMOCKA Julia 2002-02-15 Z/0613/15

TAK

60m K U18 34 NumerPDF 8.60/17

23
MALICKA Paulina 2002-05-22 Z/0611/15

TAK

60m K U18 25 NumerPDF 8.82 8.62/17

24
MORAWIAN Amelia 2004-03-31 Z/1936/16

TAK

60m K U16 19 NumerPDF 9.60 9.03/18

25
MORAWIAN Amelia 2004-03-31 Z/1936/16

TAK

W dal K U16 19 NumerPDF 3.96 4.19/17

26
MORAWIAN Michalina 2005-11-01 Z/1446/18

TAK

60m K U16 13 NumerPDF 9.71/18

27
MORAWIAN Michalina 2005-11-01 Z/1446/18

TAK

W dal K U16 13 NumerPDF 3.37/18

28
OBERLAN Julia 2002-09-07 Z/0614/15

TAK

60m K U18 28 NumerPDF 9.33/17

29
OBERLAN Julia 2002-09-07 Z/0614/15

TAK

W dal K U18 28 NumerPDF 3.96 3.96/18

30
PABIN Krystian 2003-01-06 Z/0563/16

2018

60m M U18 666 NumerPDF 7.67 7.58/18

31
PIWOŃSKA Oliwia 2006-07-14 Z/1447/18

TAK

W dal K U16 21 NumerPDF 3.19/18 PK

32
PIWOŃSKA Oliwia 2006-07-14 Z/1447/18

TAK

60m K U16 21 NumerPDF 9.39 9.39/18 PK

33
SADOWSKA Weronika 2006-10-20 Z/1448/18

TAK

60m K U16 32 NumerPDF 8.80 8.80/18 PK

34
SADOWSKA Weronika 2006-10-20 Z/1448/18

TAK

W dal K U16 32 NumerPDF 3.92 3.92/18 PK

35
SAJEWICZ Alicja 2005-02-15

60m K U16 15 NumerPDF 10.51/18

36
SAJEWICZ Alicja 2005-02-15

W dal K U16 15 NumerPDF

37
STACHOWIAK Michał 2003-08-30 Z/1937/16

2018

60m M U18 308 NumerPDF 8.15 8.15/18

38
STEFAŃSKA Natalia 2005-06-15 Z/2471/18

TAK

60m K U16 3 NumerPDF 8.93 8.93/18 PK

39
STEFAŃSKA Natalia 2005-06-15 Z/2471/18

TAK

W dal K U16 3 NumerPDF 4.30 4.30/18

40
WIECZOREK Agnieszka 2002-08-01 Z/0562/16

2018

60m K U18 35 NumerPDF 8.81/18

41
WIECZOREK Agnieszka 2002-08-01 Z/0562/16

2018

W dal K U18 35 NumerPDF 3.69 4.38/18

42
WOJTOWICZ Szymon 2006-04-15 Z/1452/18

TAK

W dal M U16 101 NumerPDF 3.20/18 PK

43
WOJTOWICZ Szymon 2006-04-15 Z/1452/18

TAK

60m M U16 101 NumerPDF 10.54/18

44
WYSOCKI Nikodem 2005-03-18 Z/5277/18

TAK

W dal M U16 75 NumerPDF 4.17/18 PK

45
WYSOCKI Nikodem 2005-03-18 Z/5277/18

TAK

60m M U16 75 NumerPDF 8.43 8.43/18

 
uksbarnim.pl
UKS Barnim Goleniów Osobostarty: 16 ( 15 ) K-11 M-4
NrLicencji: 05/ZP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAŁAS Szymon 2005-01-13 Z/1521/18

TAK

1000m M U16 15 NumerPDF

2
FILTER Oliwia 2005-10-21 Z/0141/19

TAK

600m K U16 23 NumerPDF

3
GOLAŃSKI Stanisław 2003-03-15 Z/4639/17

2018

1000m M U18 24 NumerPDF 2:53.40/17

4
JURA Aleksandra 2005-09-30 Z/1522/18

2018

60m K U16 26 NumerPDF 8.58/18

5
KIEDAS Gabriela 2003-08-26 Z/3089/17

2018

600m K U18 28 NumerPDF

6
KIEDAS Gabriela 2003-08-26 Z/3089/17

2018

60m K U18 28 NumerPDF 8.85/18 PK

7
KIELEC Julia 2004-09-20 Z/0143/19

TAK

60m K U16 30 NumerPDF

8
LASZKIEWICZ Julia 2005-10-23 Z/0145/19

TAK

60m K U16 27 NumerPDF

9
MIKULSKI Sebastian 2004-06-11 Z/4642/17

TAK

1000m M U16 26 NumerPDF

10
NIEWCZAS Aleksandra 2006-04-26 Z/0373/19

TAK

600m K U16 25 NumerPDF

11
OLESIŃSKI Dawid 2004-04-13 Z/1524/18

TAK

W dal M U16 23 NumerPDF

12
PORANKIEWICZ Martyna 2005-11-30 Z/4641/17

TAK

600m K U16 15 NumerPDF

13
RZYMCZYK Natalia 2004-03-09 Z/1566/18

TAK

600m K U16 29 NumerPDF 1:46.63/17

14
STĘŻALSKA Amelia 2005-08-31 Z/0144/19

TAK

600m K U16 32 NumerPDF

15
SZAFRAN Martyna 2006-04-01 Z/0372/19

TAK

60m K U16 23 NumerPDF

16
ZAKRZEWSKA Wiktoria 2003-12-27 Z/3091/17

2018

60m K U18 31 NumerPDF 8.47/18

 
monikapyrek.pl
UKS OSoT Szczecin Osobostarty: 25 ( 15 ) K-5 M-10
NrLicencji: 47/ZP/18

Wykupiona w roku :

2018

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRAMMEN Szymon 2005-11-11

60m M U16 25 NumerPDF 9.07 9.07/18 PK

2
BRAMMEN Szymon 2005-11-11

W dal M U16 25 NumerPDF 3.92 3.92/18

3
BRYKAŁA Dominika 2002-03-31

Tyczka K U18 33 NumerPDF 2.70 2.70/18

4
BRYKAŁA Dominika 2002-03-31

Wzwyż K U18 33 NumerPDF 1.20/18 PK

5
BURLIKOWSKA Natalia 2002-08-06

Tyczka K U18 111 NumerPDF 2.60 2.60/18

6
CACAJ Adam 2006-06-09

Tyczka M U16 10 NumerPDF 1.70 1.70/18

7
CZUBERNAT Michał 2005-05-02

W dal M U16 24 NumerPDF 4.16 4.16/18

8
CZUBERNAT Michał 2005-05-02

60m M U16 24 NumerPDF PK

9
FERKOWSKA Matylda 2003-06-29 Z/5004/18

2018

Tyczka K U18 170 NumerPDF

10
GUMPLOWICZ Michał 2005-04-25

W dal M U16 23 NumerPDF

11
GUMPLOWICZ Michał 2005-04-25

60m M U16 23 NumerPDF PK

12
MASZAŁO Michał 2004-11-24 Z/5330/18

2018

60m M U16 100 NumerPDF

13
STANISŁAWCZYK Łukasz 2006-04-23

60m M U16 8 NumerPDF 9.64 9.64/18

14
STANISŁAWCZYK Łukasz 2006-04-23

Tyczka M U16 8 NumerPDF 1.50 1.50/18

15
STĘPNIAK Agata 2002-08-17

Tyczka K U18 23 NumerPDF 2.35/17

16
SZAKOWSKI Piotr 2005-08-28

Tyczka M U16 26 NumerPDF

17
SZAKOWSKI Piotr 2005-08-28

Wzwyż M U16 26 NumerPDF 1.40 1.40/18 PK

18
SZAKOWSKI Piotr 2005-08-28

60m M U16 26 NumerPDF 9.17 9.17/18

19
SZCZYGIEŁ Ada 2003-10-13 Z/4945/18

2018

Tyczka K U18 167 NumerPDF 2.40 2.40/18 PK

20
SZCZYGIEŁ Ada 2003-10-13 Z/4945/18

2018

Wzwyż K U18 167 NumerPDF 1.35/18

21
TYMBARSKI Kacper 2005-03-23 Z/5335/18

2018

60m M U16 10 NumerPDF

22
WIJAS Juliusz 2005-03-31

W dal M U16 22 NumerPDF 3.08 3.08/18

23
WIJAS Juliusz 2005-03-31

60m M U16 22 NumerPDF 10.27 10.27/18 PK

24
ŻMUDA Nikolas 2004-12-11 Z/5333/18

2018

Wzwyż M U16 174 NumerPDF

25
ŻMUDA Nikolas 2004-12-11 Z/5333/18

2018

W dal M U16 174 NumerPDF PK