Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa województwa ¶l±skiego U14
RUDA ¦LˇSKA, 19.06.2019
Osobostarty wszystkie: 662 ( 407 ) K-264 M-143
 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
 
Kraków Athletics Team Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 35/MA/19

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
OLCHAWA Róża 2007-10-04 Z/3503/19

TAK

W dal K dz 349 NumerPDF

2
OLCHAWA Róża 2007-10-04 Z/3503/19

TAK

100m K U14 349 NumerPDF 13.95 13.95/19

 
¦LˇSKIE Osobostarty: 631 ( 406 ) K-272 M-143
 
azs.awf.katowice.pl
AZS-AWF Katowice Osobostarty: 6 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 26/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DUDA Patrycja 2007-05-11 Z/2780/18

TAK

100m K U14 315 NumerPDF 15.14 15.14/19

2
DUDA Patrycja 2007-05-11 Z/2780/18

TAK

Wzwyż K U14 315 NumerPDF 1.25 1.25/19

3
KALINO Paulina 2006-07-11 Z/1532/19

TAK

100m K U14 304 NumerPDF 14.12 14.12/19

4
KALINO Paulina 2006-07-11 Z/1532/19

TAK

Wzwyż K U14 304 NumerPDF 1.30 1.30/19

5
KARMELITA Julia 2007-06-27 Z/1533/19

TAK

W dal K dz 321 NumerPDF 4.21 4.21/19

6
KARMELITA Julia 2007-06-27 Z/1533/19

TAK

100m K U14 321 NumerPDF 13.91 13.91/19

 
cksbudowlani
CKS Budowlani Częstochowa Osobostarty: 46 ( 32 ) K-22 M-10
NrLicencji: 17/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTOSIEWICZ Julia 2006-12-15 Z/4602/19

TAK

Wzwyż K U14 129 NumerPDF 1.35 1.35/19

2
DˇDELA Wiktoria 2006-09-30 Z/4618/19

TAK

W dal K dz 878 NumerPDF

3
DYJA Maciej 2007-02-26 Z/4607/19

TAK

W dal M ch 853 NumerPDF 3.83 3.83/19

4
DYJA Maciej 2007-02-26 Z/4607/19

TAK

Wzwyż M U14 853 NumerPDF

5
DYJA Maciej 2007-02-26 Z/4607/19

TAK

4x100m M U14 853 NumerPDF

6
FRˇCZEK Oliwia 2007-10-16 Z/4609/19

TAK

600m K dz 221 NumerPDF 2:02.89 2:02.89/19

7
GÓRSKA Maja 2009-10-04 Z/4606/19

TAK

60m K U12 82 NumerPDF

8
GRADOŃ Zuzanna 2008-04-14 Z/4616/19

TAK

600m K SP 21 NumerPDF

9
GRADOŃ Zuzanna 2008-04-14 Z/4616/19

TAK

W dal strefa K U12 21 NumerPDF 3.63 3.63/19

10
JAŁOCHA Szymon 2007-07-18 Z/4601/19

TAK

100m M U14 178 NumerPDF

11
JAŁOCHA Szymon 2007-07-18 Z/4601/19

TAK

4x100m M U14 178 NumerPDF

12
JURA Tymoteusz 2007-04-10 Z/4619/19

TAK

100m pł M U14 221 NumerPDF

13
JURA Tymoteusz 2007-04-10 Z/4619/19

TAK

W dal M ch 221 NumerPDF

14
JURA Tymoteusz 2007-04-10 Z/4619/19

TAK

4x100m M U14 221 NumerPDF

15
KLUCZNY Alan 2006-03-08 Z/4597/19

TAK

100m pł M U14 158 NumerPDF

16
KLUCZNY Alan 2006-03-08 Z/4597/19

TAK

Wzwyż M U14 158 NumerPDF

17
KLUCZNY Alan 2006-03-08 Z/4597/19

TAK

4x100m M U14 158 NumerPDF

18
KOŁODZIEJCZYK Adria 2006-12-29 Z/4658/19

TAK

1500m ch K 422 NumerPDF

19
KRAKOWIAK Michał 2007-09-02 Z/4638/19

TAK

Kula M U14 (4kg) 787 NumerPDF

20
KUBIK Julia 2007-09-30 Z/4620/19

TAK

300m K U14 1 NumerPDF 46.70 46.70/19

21
KUBIK Julia 2007-09-30 Z/4620/19

TAK

4x100m K U14 1 NumerPDF

22
KUZIOROWICZ Alicja 2006-10-27 Z/4604/19

TAK

Wzwyż K U14 111 NumerPDF 1.25 1.25/19

23
KUZIOROWICZ Alicja 2006-10-27 Z/4604/19

TAK

80m pł K U14 111 NumerPDF

24
MˇCZKA Linda 2006-06-28 Z/4605/19

TAK

4x100m K U14 403 NumerPDF

25
MˇCZKA Linda 2006-06-28 Z/4605/19

TAK

100m K U14 403 NumerPDF

26
NICIA Emilia 2006-09-19 Z/4595/19

TAK

Wzwyż K U14 502 NumerPDF 1.25 1.30/18

27
NICIA Wiktor 2009-02-10 Z/4596/19

TAK

W dal strefa M U12 124 NumerPDF

28
OWCZAREK Ewa 2007-03-19 Z/4637/19

TAK

Kula K U14 (2kg) 898 NumerPDF

29
PAŁASZ Wiktor 2006-03-29 Z/4598/19

TAK

Wzwyż M U14 900 NumerPDF 1.35 1.35/19

30
PAŁASZ Wiktor 2006-03-29 Z/4598/19

TAK

4x100m M U14 900 NumerPDF

31
PICHITA Iga 2007-06-20 Z/4603/19

TAK

300m K U14 211 NumerPDF

32
SANDERS Emilia 2007-05-18 Z/4621/19

TAK

600m K dz 565 NumerPDF 1:57.66 1:57.66/19

33
SANDERS Emilia 2007-05-18 Z/4621/19

TAK

4x100m K U14 565 NumerPDF

34
SIKORSKA Maja 2006-04-16 Z/4661/19

TAK

1500m ch K 277 NumerPDF

35
SKUZA Zuzanna 2008-03-29 Z/4660/19

TAK

P.palantowa (80) K U12 265 NumerPDF

36
STACHURA Paulina 2006-09-15 Z/4623/19

TAK

600m K dz 234 NumerPDF

37
SZEWCZYKOWSKA Nikola 2006-04-04 Z/4659/19

TAK

1500m ch K 278 NumerPDF

38
¦LIWOŃ Tomasz 2006-03-15 Z/4599/19

TAK

100m pł M U14 497 NumerPDF

39
TRˇBCZYŃSKA Julia 2007-01-05 Z/4622/19

TAK

80m pł K U14 191 NumerPDF

40
TRˇBCZYŃSKA Julia 2007-01-05 Z/4622/19

TAK

4x100m K U14 191 NumerPDF

41
TRˇBCZYŃSKI Nikodem 2012-04-26 Z/4600/19

TAK

300m M U12 215 NumerPDF

42
WALOCHA Natalia 2008-02-09 Z/4640/19

TAK

300m K U12 545 NumerPDF

43
WASZCZYK Łucja 2008-01-01 Z/4639/19

TAK

P.palantowa (80) K U12 411 NumerPDF

44
WAWRZYŃCZAK Maja 2007-06-26 Z/4657/19

TAK

W dal K dz 421 NumerPDF

45
WRÓBEL Dominik 2006-04-05 Z/4641/19

TAK

Kula M U14 (4kg) 155 NumerPDF

46
WRZOSOWSKA Klaudia 2006-05-20 Z/4608/19

TAK

300m K U14 55 NumerPDF

 
www.orletaczestochowa.pl
CTL ORLĘTA Częstochowa Osobostarty: 4 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 44/SL/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MIKUŁA Dennis 2008-07-29 Z/4221/19

TAK

W dal strefa M U12 27 NumerPDF 3.65 3.65/19

2
NOCUŃ Patryk 2007-02-25 Z/4222/19

TAK

W dal M ch 25 NumerPDF

3
SU¦LIK Jakub 2009-03-19 Z/4223/19

TAK

60m M U12 29 NumerPDF

4
ZIMNY Wiktor 2006-08-25 Z/2953/19

TAK

100m M U14 76 NumerPDF 13.95 13.95/19

 
GKS Piast Gliwice Osobostarty: 15 ( 14 ) K-7 M-7
NrLicencji: 20/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CENDROWSKI Marcel 2007-03-09 Z/3298/18

TAK

Kula M U14 (4kg) 753 NumerPDF

2
CYGANEK Marta 2007-02-08 Z/1192/19

TAK

W dal K dz 763 NumerPDF

3
CYGANEK Marta 2007-02-08 Z/1192/19

TAK

600m K dz 763 NumerPDF 1:56.59 1:56.59/19

4
CZERNEL Olivier 2006-06-27 Z/1193/19

TAK

300m M U14 50 NumerPDF 43.98 43.98/19

5
DARLIŃSKI Dawid 2007-01-08 Z/1181/19

TAK

1000m M ch 764 NumerPDF

6
FIGIEL Milena 2008-08-02 Z/3300/18

TAK

600m K SP 756 NumerPDF 2:23.38/18

7
JANIK Julia 2007-05-24 Z/1184/19

TAK

Kula K U14 (2kg) 754 NumerPDF

8
KACZMARSKA Zuzanna 2007-07-24 Z/3302/18

TAK

600m K dz 755 NumerPDF 2:29.27 2:29.27/19

9
KŁODA Adam 2008-05-13 Z/3303/18

TAK

300m M U12 757 NumerPDF

10
MA¦LANKA Lena 2008-11-24 Z/3305/18

TAK

300m K U12 757 NumerPDF 57.99/18

11
SOCHACKA Julia 2007-04-25 Z/1180/19

TAK

300m K U14 761 NumerPDF 46.45 46.45/19

12
TISZBIEREK Borys 2008-07-22 Z/3312/18

TAK

W dal strefa M U12 770 NumerPDF 3.75 3.75/19

13
WRÓBLEWSKI Maksymilian 2008-05-28 Z/3313/18

TAK

600m M U12 769 NumerPDF

14
WYDRA Aleksandra 2007-09-18 Z/1190/19

TAK

W dal K dz 761 NumerPDF

15
ZAŁĘCKI Łukasz 2007-11-23 Z/3315/18

TAK

600m M U14 766 NumerPDF

 
www.sprint.bielsko.pl
KS Sprint Bielsko-Biała Osobostarty: 30 ( 14 ) K-12 M-2
NrLicencji: 03/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BISKUP Wiktoria 2008-10-22 Z/2787/19

TAK

4x100m K U12 76 NumerPDF

2
BISKUP Wiktoria 2008-10-22 Z/2787/19

TAK

300m K U12 76 NumerPDF 46.17 46.17/19

3
BISKUP Wiktoria 2008-10-22 Z/2787/19

TAK

60m K U12 76 NumerPDF 8.56 8.56/19

4
KRUCZEK Martyna 2006-08-12 Z/2983/18

TAK

300m K U14 75 NumerPDF 43.60 43.60/19

5
KRUCZEK Martyna 2006-08-12 Z/2983/18

TAK

4x100m K U14 75 NumerPDF

6
KRUCZEK Martyna 2006-08-12 Z/2983/18

TAK

W dal K dz 75 NumerPDF

7
KRUPA Nikola 2007-02-24 Z/2784/19

TAK

100m K U14 7 NumerPDF 15.73 15.73/19

8
KRUPA Nikola 2007-02-24 Z/2784/19

TAK

W dal K dz 7 NumerPDF

9
LACHOWSKA Aurelia 2007-10-09 Z/2783/19

TAK

1000m K U14 33 NumerPDF

10
LACHOWSKA Aurelia 2007-10-09 Z/2783/19

TAK

4x100m K U14 33 NumerPDF

11
ŁAZARCZYK Lena 2007-07-13 Z/2782/19

TAK

Wzwyż K U14 16 NumerPDF

12
ŁAZARCZYK Lena 2007-07-13 Z/2782/19

TAK

100m K U14 16 NumerPDF 15.13 15.13/19

13
ŁAZARCZYK Lena 2007-07-13 Z/2782/19

TAK

4x100m K U14 16 NumerPDF

14
MADRAK Marcin 2006-12-25 Z/2984/18

TAK

300m M U14 1 NumerPDF 41.86 41.86/19

15
MICHALCZYK Maciej 2006-07-28 Z/2992/18

TAK

300m M U14 5 NumerPDF 43.20 43.20/19

16
MICHALCZYK Maciej 2006-07-28 Z/2992/18

TAK

W dal M ch 5 NumerPDF

17
MIKOŁAJEWSKA Barbara 2008-04-15 Z/2780/19

TAK

4x100m K U12 80 NumerPDF

18
MIKOŁAJEWSKA Barbara 2008-04-15 Z/2780/19

TAK

W dal strefa K U12 80 NumerPDF

19
MIKOŁAJEWSKA Barbara 2008-04-15 Z/2780/19

TAK

60m K U12 80 NumerPDF 9.34 9.34/19

20
PODOLSKA Maria 2008-03-03 Z/2779/19

TAK

4x100m K U12 55 NumerPDF

21
PODOLSKA Maria 2008-03-03 Z/2779/19

TAK

600m K SP 55 NumerPDF 2:03.02/18

22
RESZKO Patrycja 2006-09-13 Z/2778/19

TAK

100m K U14 295 NumerPDF

23
SMUDA Zuzanna 2006-01-29 Z/3702/19

TAK

80m pł K U14 80 NumerPDF

24
SMUDA Zuzanna 2006-01-29 Z/3702/19

TAK

4x100m K U14 80 NumerPDF

25
WI¦NIOWSKA Lena 2008-10-15 Z/2776/19

TAK

4x100m K U12 13 NumerPDF

26
WI¦NIOWSKA Lena 2008-10-15 Z/2776/19

TAK

600m K SP 13 NumerPDF 1:59.83/18

27
WRONA Jagoda 2008-03-05 Z/2775/19

TAK

300m K U12 2 NumerPDF 49.17 49.17/19

28
ZIOBRO Anna 2008-06-08 Z/4146/19

TAK

4x100m K U12 76 NumerPDF

29
ZIOBRO Anna 2008-06-08 Z/4146/19

TAK

60m K U12 76 NumerPDF 9.34 9.34/19

30
ZIOBRO Anna 2008-06-08 Z/4146/19

TAK

W dal strefa K U12 76 NumerPDF

 
lksorzel.kozy.gmina.pl
LKS Orzeł Kozy Osobostarty: 17 ( 9 ) K-7 M-2
NrLicencji: 47/SL/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARGIEŁ Maja 2008-05-03 Z/4586/19

TAK

P.palantowa (80) K U12 12 NumerPDF 25.50/18

2
FILARSKI Filip 2007-01-30 Z/4589/19

TAK

Wzwyż M U14 3 NumerPDF 1.05/18

3
HANDZLIK Julia 2008-02-13 Z/4585/19

TAK

P.palantowa (80) K U12 20 NumerPDF

4
HANDZLIK Julia 2008-02-13 Z/4585/19

TAK

Wzwyż K U12 20 NumerPDF

5
HANDZLIK Paulina 2007-03-22 Z/4588/19

TAK

300m K U14 19 NumerPDF 48.29 48.29/19

6
HANDZLIK Paulina 2007-03-22 Z/4588/19

TAK

4x100m K U14 19 NumerPDF

7
HELLER Lena 2008-01-07 Z/4576/19

TAK

60m K U12 5 NumerPDF 9.09 9.09/19

8
HELLER Lena 2008-01-07 Z/4576/19

TAK

Wzwyż K U12 5 NumerPDF

9
KUC Agata 2007-03-13 Z/4562/19

TAK

100m K U14 2 NumerPDF

10
KUC Agata 2007-03-13 Z/4562/19

TAK

W dal K dz 2 NumerPDF 4.25/18

11
KUC Agata 2007-03-13 Z/4562/19

TAK

4x100m K U14 2 NumerPDF

12
LEGUT Martyna 2007-03-04 Z/4584/19

TAK

300m K U14 6 NumerPDF 48.91 48.91/19

13
LEGUT Martyna 2007-03-04 Z/4584/19

TAK

4x100m K U14 6 NumerPDF

14
ROPSKA Nikola 2007-04-25 Z/4583/19

TAK

100m K U14 15 NumerPDF

15
ROPSKA Nikola 2007-04-25 Z/4583/19

TAK

4x100m K U14 15 NumerPDF

16
SKRUDLIK Michał 2008-01-05 Z/4563/19

TAK

300m M U12 18 NumerPDF

17
SKRUDLIK Michał 2008-01-05 Z/4563/19

TAK

P.palantowa (80) M U12 18 NumerPDF

 
LKS Pogórze Skoczów Osobostarty: 13 ( 11 ) K-3 M-8
NrLicencji: 31/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJEWSKA Kamila 2007-07-20 Z/0981/18

TAK

300m K U14 24 NumerPDF 50.01 50.01/19

2
DˇBROWSKA Wiktoria 2007-03-26 Z/5381/18

TAK

100m K U14 14 NumerPDF 16.11 16.11/19

3
GRUSZCZYK Klaudia 2006-03-21 Z/5378/18

TAK

300m K U14 15 NumerPDF 52.64 52.57/18

4
KNYPS Dawid 2006-10-11 Z/1468/19

TAK

600m M U14 28 NumerPDF 2:04.47 2:04.47/19

5
LIBURA Jakub 2006-04-24 Z/0978/18

TAK

100m M U14 21 NumerPDF 11.96 11.96/19

6
LIBURA Jakub 2006-04-24 Z/0978/18

TAK

W dal M ch 21 NumerPDF

7
LIBURA Sebastian 2006-04-24 Z/0979/18

TAK

100m M U14 22 NumerPDF 12.08 12.08/19

8
LIBURA Sebastian 2006-04-24 Z/0979/18

TAK

W dal M ch 22 NumerPDF

9
MATUSZNY Piotr 2009-05-27 Z/0983/18

TAK

600m M U12 21 NumerPDF 2:06.01 2:06.01/19

10
OGIEGŁO Szymon 2006-02-07 Z/5379/18

TAK

W dal M ch 15 NumerPDF 5.23/18

11
PISZ Mikołaj 2006-02-01 Z/0980/18

TAK

600m M U14 24 NumerPDF 1:53.66 1:52.82/18

12
SIKORA Szymon 2006-12-09 Z/1469/19

TAK

600m M U14 30 NumerPDF 1:56.79 1:56.79/19

13
SZALBOT Arkadiusz 2007-05-12 Z/1471/19

TAK

600m M U14 29 NumerPDF 2:05.55 2:05.55/19

 
lkspszczyna.pl
LKS Pszczyna Osobostarty: 23 ( 17 ) K-11 M-6
NrLicencji: 04/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BACZYŃSKI Jakub 2008-01-07 Z/4650/19

TAK

600m M U12 134 NumerPDF 2:11.41 2:11.41/19

2
BLOKESZ Hubert 2009-10-10 Z/4644/18

TAK

300m M U12 135 NumerPDF

3
DUDZIK Krzysztof 2008-03-10 Z/4567/18

TAK

300m M U12 152 NumerPDF 51.94/18

4
GAZDA Hanna 2007-01-01 Z/4637/18

TAK

1000m K U14 151 NumerPDF

5
GAŻA Hanna 2009-09-23 Z/4640/18

TAK

600m K SP 144 NumerPDF 2:16.29/18

6
GŁˇBEK Milena 2007-05-19 Z/4548/19

TAK

4x100m K U14 150 NumerPDF

7
GŁˇBEK Milena 2007-05-19 Z/4548/19

TAK

100m K U14 150 NumerPDF

8
ŁUKASZCZUK Zuzanna 2007-12-19 Z/4549/19

TAK

4x100m K U14 136 NumerPDF

9
ŁUKASZCZUK Zuzanna 2007-12-19 Z/4549/19

TAK

600m K dz 136 NumerPDF

10
MUNARI Sara 2007-08-28 Z/4646/18

TAK

100m K U14 146 NumerPDF

11
PIECZKA Katarzyna 2007-10-10 Z/4645/18

TAK

4x100m K U14 137 NumerPDF

12
PIECZKA Katarzyna 2007-10-10 Z/4645/18

TAK

300m K U14 137 NumerPDF 52.58/18

13
PLUTA Damian 2008-01-01 Z/4550/19

TAK

600m M U12 130 NumerPDF 2:12.38 2:12.38/19

14
PRZˇDKA Kinga 2009-02-16 Z/4551/19

TAK

300m K U12 140 NumerPDF 51.57 51.57/19

15
PRZˇDKA Radosław 2009-01-01 Z/4552/19

TAK

600m M U12 130 NumerPDF 2:14.01 2:14.01/19

16
PRZˇDKA Robert 2006-01-01 Z/4553/19

TAK

600m M U14 143 NumerPDF 1:59.94 1:59.94/19

17
SCHEIBEL Julia 2006-04-23 Z/4566/18

TAK

4x100m K U14 145 NumerPDF

18
SCHEIBEL Julia 2006-04-23 Z/4566/18

TAK

100m K U14 145 NumerPDF

19
SOŁTYS Wiktoria 2006-04-04 Z/4641/18

TAK

4x100m K U14 138 NumerPDF

20
SOŁTYS Wiktoria 2006-04-04 Z/4641/18

TAK

300m K U14 138 NumerPDF 45.63 45.63/19

21
WRONA Zuzanna 2007-01-01 Z/4649/19

TAK

4x100m K U14 132 NumerPDF

22
WRONA Zuzanna 2007-01-01 Z/4649/19

TAK

300m K U14 132 NumerPDF 51.62 51.62/19

23
WRÓBEL Julia 2006-01-06 Z/3878/19

TAK

600m K dz 147 NumerPDF 1:55.66 1:49.71/18

 
www.mckis.jaw.pl
MCKiS Jaworzno Osobostarty: 6 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 48/SL/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHODACKA Anna 2006-10-09 Z/3782/19

TAK

Kula K U14 (2kg) 80 NumerPDF 7.81 7.81/19

2
GŁĘDEK Roksana 2009-01-30 Z/2590/19

TAK

P.palantowa (80) K U12 68 NumerPDF

3
KAPTUR Elena 2006-10-02 Z/2594/19

TAK

W dal K dz 79 NumerPDF

4
KUKUŁA Adam 2006-05-11 Z/2597/19

TAK

Kula M U14 (4kg) 64 NumerPDF 12.60 12.60/19

5
ŁOPATA Aleksander 2009-06-23 Z/2599/19

TAK

P.palantowa (80) M U12 54 NumerPDF

6
NOWAK Igor 2006-05-12 Z/2603/19

TAK

100m M U14 57 NumerPDF 14.67 14.67/19

 
MKS Czechowice-Dziedzice Osobostarty: 22 ( 12 ) K-11 M-1
NrLicencji: 49/SL/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DROZDOWSKA Aleksandra 2007-08-04 Z/3161/19

TAK

1000m K U14 42 NumerPDF

2
GRYGIERCZYK Weronika 2006-08-05 Z/1865/19

TAK

4x100m K U14 48 NumerPDF

3
GRYGIERCZYK Weronika 2006-08-05 Z/1865/19

TAK

300m K U14 48 NumerPDF

4
JANIK Zofia 2007-04-28 Z/3157/19

TAK

W dal K dz 15 NumerPDF

5
JANIK Zofia 2007-04-28 Z/3157/19

TAK

300m K U14 15 NumerPDF

6
JANKOWSKA Magdalena 2006-11-11 Z/3160/19

TAK

4x100m K U14 16 NumerPDF

7
JANKOWSKA Magdalena 2006-11-11 Z/3160/19

TAK

W dal K dz 16 NumerPDF

8
JANKOWSKA Magdalena 2006-11-11 Z/3160/19

TAK

600m K dz 16 NumerPDF 1:59.69 1:59.69/19

9
ŁA¦ Sylwia 2006-11-11 Z/2525/18

TAK

W dal K dz 42 NumerPDF

10
ŁA¦ Sylwia 2006-11-11 Z/2525/18

TAK

1500m ch K 42 NumerPDF

11
ŁOPATA Nadia 2007-07-21 Z/1862/19

TAK

1500m ch K 11 NumerPDF

12
MACHALICA Dominika 2006-04-15 Z/1864/19

TAK

4x100m K U14 13 NumerPDF

13
MACHALICA Dominika 2006-04-15 Z/1864/19

TAK

1500m ch K 13 NumerPDF

14
MACHEJ Emilia 2009-03-01 Z/3575/18

TAK

300m K U12 46 NumerPDF 51.34/18

15
MALCHAR Oliwia 2008-04-08 Z/3158/19

TAK

600m K SP 13 NumerPDF 2:13.73 2:13.73/19

16
MARCINIAK Anna 2006-08-21 Z/1863/19

TAK

4x100m K U14 24 NumerPDF

17
MARCINIAK Anna 2006-08-21 Z/1863/19

TAK

Wzwyż K U14 24 NumerPDF 1.30 1.30/19

18
PAJˇK Maksymilian 2006-03-08 Z/3572/19

TAK

100m M U14 52 NumerPDF 12.81 12.81/19

19
PAJˇK Maksymilian 2006-03-08 Z/3572/19

TAK

300m M U14 52 NumerPDF

20
POTWORA Karolina 2006-12-18 Z/3571/19

TAK

300m K U14 44 NumerPDF 51.00 51.00/19

21
POTWORA Karolina 2006-12-18 Z/3571/19

TAK

4x100m K U14 44 NumerPDF

22
POTWORA Karolina 2006-12-18 Z/3571/19

TAK

W dal K dz 44 NumerPDF

 
www.iskra.pszczyna.pl/
MKS Iskra Pszczyna Osobostarty: 16 ( 9 ) K-6 M-3
NrLicencji: 05/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMEK Julia 2006-01-26 Z/3855/19

TAK

100m K U14 53 NumerPDF

2
ADAMEK Julia 2006-01-26 Z/3855/19

TAK

W dal K dz 53 NumerPDF

3
ADAMEK Julia 2006-01-26 Z/3855/19

TAK

4x100m K U14 53 NumerPDF

4
BIELA Maksymilian 2007-09-03 Z/2843/18

TAK

100m M U14 48 NumerPDF

5
BIELA Maksymilian 2007-09-03 Z/2843/18

TAK

W dal M ch 48 NumerPDF 3.79/18

6
FILIPIEC Kacper 2008-10-04 Z/3856/19

TAK

W dal strefa M U12 53 NumerPDF 4.15 4.15/19

7
GAWĘDA Sonia 2007-12-04 Z/3857/19

TAK

4x100m K U14 50 NumerPDF

8
GAWĘDA Sonia 2007-12-04 Z/3857/19

TAK

100m K U14 50 NumerPDF

9
KOKOSZKA Antoni 2007-02-05 Z/2845/18

TAK

1000m M ch 49 NumerPDF

10
KOTAS Paulina 2007-07-02 Z/3858/19

TAK

100m K U14 52 NumerPDF

11
KOTAS Paulina 2007-07-02 Z/3858/19

TAK

4x100m K U14 52 NumerPDF

12
KUBOSZEK Zofia 2007-07-03 Z/3859/19

TAK

100m K U14 51 NumerPDF

13
KUBOSZEK Zofia 2007-07-03 Z/3859/19

TAK

4x100m K U14 51 NumerPDF

14
MANOWSKA Magdalena 2007-01-08 Z/3860/19

TAK

100m K U14 49 NumerPDF

15
MANOWSKA Magdalena 2007-01-08 Z/3860/19

TAK

4x100m K U14 49 NumerPDF

16
RYT Zuzanna 2009-08-07 Z/3861/19

TAK

W dal strefa K U12 42 NumerPDF 3.65 3.65/19

 
----------
MKS Żywiec Osobostarty: 21 ( 10 ) K-6 M-4
NrLicencji: 23/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BˇK Adrianna 2007-04-14 Z/4565/19

TAK

600m K dz 44 NumerPDF 2.02

2
BIRECKI Bartłomiej 2006-02-16 Z/4169/18

TAK

W dal M ch 10 NumerPDF 5.39 5.39/19

3
BIRECKI Bartłomiej 2006-02-16 Z/4169/18

TAK

4x100m M U14 10 NumerPDF

4
GAWRON Mateusz 2006-07-29 Z/4170/18

TAK

100m M U14 11 NumerPDF 14.68/18

5
GAWRON Mateusz 2006-07-29 Z/4170/18

TAK

W dal M ch 11 NumerPDF

6
GAWRON Mateusz 2006-07-29 Z/4170/18

TAK

4x100m M U14 11 NumerPDF

7
GÓRNY Natalia 2008-10-25 Z/4566/19

TAK

W dal strefa K U12 25 NumerPDF

8
GÓRNY Natalia 2008-10-25 Z/4566/19

TAK

300m K U12 25 NumerPDF 50.35

9
GÓRNY Natalia 2008-10-25 Z/4566/19

TAK

4x100m K U12 25 NumerPDF

10
KRZESAK Patrycja 2007-01-04 Z/2514/19

TAK

W dal K dz 14 NumerPDF

11
OKRZESIK Maksymilian 2007-11-08 Z/5216/18

TAK

600m M U14 37 NumerPDF 1:49.86 1:49.86/19

12
OKRZESIK Maksymilian 2007-11-08 Z/5216/18

TAK

4x100m M U14 37 NumerPDF

13
SZYMOŃSKI Michał 2007-03-09 Z/4171/18

TAK

300m M U14 12 NumerPDF 53.94/18

14
SZYMOŃSKI Michał 2007-03-09 Z/4171/18

TAK

4x100m M U14 12 NumerPDF

15
TOMASZEK Zofia 2008-06-05 Z/4569/19

TAK

4x100m K U12 23 NumerPDF

16
TOMASZEK Zofia 2008-06-05 Z/4569/19

TAK

60m K U12 23 NumerPDF

17
TOMASZEK Zofia 2008-06-05 Z/4569/19

TAK

W dal strefa K U12 23 NumerPDF

18
WACŁAWEK Natasza 2008-06-17 Z/4567/19

TAK

300m K U12 37 NumerPDF

19
WACŁAWEK Natasza 2008-06-17 Z/4567/19

TAK

4x100m K U12 NumerPDF

20
WAWAK Klaudia 2008-02-29 Z/4568/19

TAK

60m K U12 74 NumerPDF

21
WAWAK Klaudia 2008-02-29 Z/4568/19

TAK

4x100m K U12 74 NumerPDF

 
mos.katowice.pl
MKS-MOS Katowice Osobostarty: 18 ( 16 ) K-15 M-1
NrLicencji: 13/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOŻEK Nadia 2007-07-09 Z/4446/19

TAK

100m K U14 200 NumerPDF

2
ĆWIK Mateusz 2006-05-06 Z/1953/19

TAK

W dal M ch 25 NumerPDF

3
ĆWIK Mateusz 2006-05-06 Z/1953/19

TAK

100m M U14 25 NumerPDF 12.77 12.77/19

4
GALAT Alicja 2006-06-13 Z/3501/18

TAK

100m K U14 200 NumerPDF

5
JANIA Julia 2007-01-29 Z/4438/19

TAK

100m K U14 100 NumerPDF

6
JENDRZEJ Alicja 2007-10-24 Z/3500/18

TAK

100m K U14 188 NumerPDF

7
KARWICKA Nina 2008-05-28 Z/4439/19

TAK

60m K U12 201 NumerPDF

8
KHELOUF Malika 2010-03-28 Z/4447/19

TAK

600m K SP 203 NumerPDF

9
KONIECZNA Lena 2007-05-23 Z/4440/19

TAK

100m K U14 100 NumerPDF

10
KOTOWICZ Hanna 2009-06-10 Z/4448/19

TAK

60m K U12 204 NumerPDF

11
MAZUR Anna 2008-01-01 Z/4445/19

TAK

60m K U12 209 NumerPDF

12
NAPIÓRA Nadia 2009-02-21 Z/4441/19

TAK

60m K U12 100 NumerPDF

13
SŁOMSKA Magdalena 2006-03-03 Z/1946/19

TAK

W dal K dz 122 NumerPDF 4.76 4.76/19

14
SŁOMSKA Magdalena 2006-03-03 Z/1946/19

TAK

300m K U14 122 NumerPDF 43.67 43.67/19

15
SZEFFER Jagoda 2009-10-25 Z/4442/19

TAK

60m K U12 100 NumerPDF

16
THAMM Malwina 2010-09-02 Z/4443/19

TAK

600m K SP 33 NumerPDF

17
THAMM Michalina 2007-04-18 Z/3487/18

TAK

1000m K U14 118 NumerPDF

18
WIECZOREK Martyna 2007-06-04 Z/4449/19

TAK

100m K U14 222 NumerPDF

 
mksmos.sosnowiec.pl
MKS-MOS Płomień Sosnowiec Osobostarty: 26 ( 13 ) K-8 M-5
NrLicencji: 09/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARCZYK Julia 2007-05-22 Z/3016/18

TAK

(II) 4x100m K U14 5 NumerPDF

2
BARCZYK Julia 2007-05-22 Z/3016/18

TAK

4x100m K U14 5 NumerPDF

3
DZIERŻEK Oliwia 2006-02-05 Z/3090/18

TAK

(II) 4x100m K U14 76 NumerPDF

4
DZIERŻEK Oliwia 2006-02-05 Z/3090/18

TAK

600m K dz 76 NumerPDF 1:48.53 1:48.53/19

5
FILIPOWSKA Paula 2007-08-16 Z/4565/17

TAK

W dal K dz 120 NumerPDF 3.18/17

6
FILIPOWSKA Paula 2007-08-16 Z/4565/17

TAK

Kula K U14 (2kg) 120 NumerPDF 5.33/16

7
FILIPOWSKA Paula 2007-08-16 Z/4565/17

TAK

4x100m K U14 120 NumerPDF

8
GORCZYCA Oliwia 2008-02-19 Z/3966/18

TAK

600m K SP 38 NumerPDF 2:36.43/18

9
JATKOWSKA Weronika 2007-07-22 Z/0556/17

TAK

W dal K dz 42 NumerPDF 3.42/18

10
JATKOWSKA Weronika 2007-07-22 Z/0556/17

TAK

Kula K U14 (2kg) 42 NumerPDF 11.17 11.17/19

11
JATKOWSKA Weronika 2007-07-22 Z/0556/17

TAK

4x100m K U14 42 NumerPDF

12
KAZIMIERCZYK Zuzanna 2006-03-20 Z/3014/18

TAK

(II) 4x100m K U14 57 NumerPDF

13
KAZIMIERCZYK Zuzanna 2006-03-20 Z/3014/18

TAK

100m K U14 57 NumerPDF 13.57 13.57/19

14
KUBIAK Bartosz 2008-07-13 Z/1564/18

TAK

Wzwyż M U12 1 NumerPDF

15
KUBIAK Bartosz 2008-07-13 Z/1564/18

TAK

W dal strefa M U12 1 NumerPDF 4.06 4.06/19

16
MIKUŁA Adam 2006-09-10 Z/3211/19

TAK

100m M U14 68 NumerPDF 12.69 12.69/19

17
PEŁKA Oliwia 2006-02-03 Z/4355/18

TAK

(II) 4x100m K U14 45 NumerPDF

18
PEŁKA Oliwia 2006-02-03 Z/4355/18

TAK

300m K U14 45 NumerPDF 47.69 47.69/19

19
RYBAK Julia 2006-02-12 Z/3353/18

TAK

4x100m K U14 1 NumerPDF

20
RYBAK Julia 2006-02-12 Z/3353/18

TAK

100m K U14 1 NumerPDF 13.99 13.99/19

21
RYBAK Julia 2006-02-12 Z/3353/18

TAK

Kula K U14 (2kg) 1 NumerPDF

22
SKOWRONEK Igor 2006-04-15 Z/4580/17

TAK

Wzwyż M U14 7 NumerPDF

23
SKOWRONEK Igor 2006-04-15 Z/4580/17

TAK

Kula M U14 (4kg) 7 NumerPDF

24
STAWOWY Mateusz 2008-05-20 Z/4166/19

TAK

W dal strefa M U12 7 NumerPDF 4.02 4.02/19

25
STAWOWY Mateusz 2008-05-20 Z/4166/19

TAK

Wzwyż M U12 7 NumerPDF

26
STĘPNIEWSKI Kamil 2007-08-08 Z/4165/19

TAK

100m M U14 1 NumerPDF

 
MKS-MOSM Bytom Osobostarty: 24 ( 19 ) K-13 M-6
NrLicencji: 21/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AUGUSTINIOK Kamila 2006-01-10 Z/0961/19

TAK

1000m K U14 82 NumerPDF

2
AUGUSTINIOK Kamila 2006-01-10 Z/0961/19

TAK

4x100m K U14 82 NumerPDF

3
BOCHENEK Jagoda 2006-05-27 Z/3405/19

TAK

600m K dz 79 NumerPDF 1:48.21 1:48.21/19

4
BOCHENEK Jagoda 2006-05-27 Z/3405/19

TAK

4x100m K U14 79 NumerPDF

5
BOREK Wiktoria 2006-02-06 Z/0926/19

TAK

300m K U14 77 NumerPDF 46.45 46.45/19

6
BOREK Wiktoria 2006-02-06 Z/0926/19

TAK

4x100m K U14 77 NumerPDF

7
BRONISZEWSKA Maja 2006-09-16 Z/0959/19

TAK

300m K U14 86 NumerPDF 51.91 51.91/19

8
CZUBAK Tomasz 2006-05-03 Z/0927/19

TAK

300m M U14 89 NumerPDF

9
DUDA Magdalena 2007-09-06 Z/0928/19

TAK

600m K dz 15 NumerPDF

10
ENDE Maximilian 2007-10-13 Z/2199/19

TAK

100m M U14 11 NumerPDF 15.63 15.63/19

11
FIL Jakub 2007-01-09 Z/0930/19

TAK

600m M U14 85 NumerPDF 2:06.07 2:06.07/19

12
JAGIELSKA Emilia 2007-06-30 Z/0932/19

TAK

600m K dz 87 NumerPDF 2:04.02 2:04.02/19

13
JAGIEŁŁO Aleksandra 2006-03-10 Z/0933/19

TAK

300m K U14 44 NumerPDF

14
KACZMARCZYK Hanna 2006-09-03 Z/0934/19

TAK

600m K dz 66 NumerPDF 1:52.38 1:52.38/19

15
KACZMARCZYK Hanna 2006-09-03 Z/0934/19

TAK

4x100m K U14 66 NumerPDF

16
KUPCZAK Sara 2006-01-08 Z/0938/19

TAK

600m K dz 92 NumerPDF 1:58.73/18

17
KUPCZAK Sara 2006-01-08 Z/0938/19

TAK

4x100m K U14 92 NumerPDF

18
ŁUSZCZKI Nadia 2006-11-10 Z/0941/19

TAK

600m K dz 81 NumerPDF 1:54.26 1:54.26/19

19
MAZUR Julia 2006-09-02 Z/1261/19

TAK

100m K U14 84 NumerPDF 14.78 14.78/19

20
PEREK Wojciech 2008-07-09 Z/0949/19

TAK

600m M U12 75 NumerPDF 1:55.01 1:55.01/19

21
SIKORSKI Michał 2007-09-10 Z/2200/19

TAK

100m M U14 99 NumerPDF 14.24 14.24/19

22
SOKÓŁ Małgorzata 2008-02-03 Z/0953/19

TAK

600m K SP 78 NumerPDF 2:03.99 2:03.99/19

23
¦WIERCZYNA Jakub 2006-02-03 Z/0955/19

TAK

600m M U14 77 NumerPDF 1:52.61 1:52.61/19

24
ZAMOJSKA Lena 2008-03-02 Z/0957/19

TAK

300m K U12 81 NumerPDF 51.21 51.21/19

 
csir.pl
MOS CSiR D±browa Górnicza Osobostarty: 8 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 08/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KUSZYK Kinga 2006-03-02 Z/1939/19

TAK

4x100m K U14 12 NumerPDF

2
KUSZYK Kinga 2006-03-02 Z/1939/19

TAK

300m K U14 12 NumerPDF 48.63 48.63/19

3
MATYSIAK Amelia 2006-07-03 Z/1934/19

TAK

4x100m K U14 17 NumerPDF

4
MATYSIAK Amelia 2006-07-03 Z/1934/19

TAK

100m K U14 17 NumerPDF

5
PRZEWIE¬LIK Julia 2006-08-23 Z/0919/18

TAK

300m K U14 73 NumerPDF 45.12 45.12/19

6
PRZEWIE¬LIK Julia 2006-08-23 Z/0919/18

TAK

4x100m K U14 73 NumerPDF

7
SMALCUGA Oliwia 2006-03-06 Z/1938/19

TAK

4x100m K U14 17 NumerPDF

8
SMALCUGA Oliwia 2006-03-06 Z/1938/19

TAK

300m K U14 17 NumerPDF 48.36 48.36/19

 
MOSiR Łaziska Górne Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 36/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
STAJKOWSKI Cezary 2009-02-27 Z/4010/18

TAK

300m M U12 1 NumerPDF 55.92/18

 
www.mosm.tychy.pl
MOSM Tychy Osobostarty: 12 ( 10 ) K-3 M-7
NrLicencji: 06/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LENART Oskar 2008-10-24 Z/4272/19

TAK

600m M U12 33 NumerPDF 2:02.83 2:02.83/19

2
LENART Paskal 2008-10-24 Z/4273/19

TAK

600m M U12 37 NumerPDF 2:05.67 2:05.67/19

3
LIPNICKA Agnieszka 2007-06-22 Z/2941/19

TAK

80m pł K U14 7 NumerPDF

4
LUBOWIECKI Tomasz 2006-05-13 Z/2938/19

TAK

100m M U14 17 NumerPDF

5
LUBOWIECKI Tomasz 2006-05-13 Z/2938/19

TAK

W dal M ch 17 NumerPDF

6
MAZUR Maciej 2007-11-20 Z/2940/19

TAK

600m M U14 12 NumerPDF 1:57.77 1:57.77/19

7
PA¦ Tomasz 2007-07-10 Z/4274/19

TAK

600m M U14 36 NumerPDF 1:59.59 1:59.59/19

8
PIWOWARCZYK Maja 2006-10-18 Z/3410/19

TAK

100m K U14 1 NumerPDF 16.51/18

9
RATKA Szymon 2006-09-28 Z/2937/19

TAK

100m M U14 289 NumerPDF

10
RUBKA Maja 2009-03-27 Z/2942/19

TAK

300m K U12 1 NumerPDF

11
RUBKA Maja 2009-03-27 Z/2942/19

TAK

W dal strefa K U12 1 NumerPDF

12
WILK Bartłomiej 2007-06-05 Z/3409/19

TAK

600m M U14 13 NumerPDF 1:58.48 1:58.48/19

 
-
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka Osobostarty: 27 ( 10 ) K-9 M-1
NrLicencji: 54/SL/17

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHROSTEK Klaudia 2006-02-15 Z/3394/18

TAK

100m K U14 115 NumerPDF 12.79 12.79/19

2
CHROSTEK Klaudia 2006-02-15 Z/3394/18

TAK

W dal K dz 115 NumerPDF

3
CHROSTEK Klaudia 2006-02-15 Z/3394/18

TAK

4x100m K U14 115 NumerPDF

4
GŁOMBIK Julia 2006-11-11 Z/3396/18

TAK

4x100m K U14 22 NumerPDF

5
MAJEWSKI Dominik 2007-02-03 Z/3163/19

TAK

100m pł M U14 135 NumerPDF

6
MAJEWSKI Dominik 2007-02-03 Z/3163/19

TAK

100m M U14 135 NumerPDF 13.43 13.43/19

7
MAREK Wiktoria 2007-03-04 Z/4662/19

TAK

4x100m K U14 176 NumerPDF

8
MAREK Wiktoria 2007-03-04 Z/4662/19

TAK

W dal K dz 176 NumerPDF

9
MAREK Wiktoria 2007-03-04 Z/4662/19

TAK

100m K U14 176 NumerPDF

10
MASŁOWSKA Karolina 2007-07-27 Z/3416/18

TAK

80m pł K U14 15 NumerPDF

11
MASŁOWSKA Karolina 2007-07-27 Z/3416/18

TAK

4x100m K U14 15 NumerPDF

12
MASŁOWSKA Karolina 2007-07-27 Z/3416/18

TAK

100m K U14 15 NumerPDF 14.83 14.83/19

13
POŁEDNIK Milena 2008-01-03 Z/4664/19

TAK

4x100m K U12 33 NumerPDF

14
POŁEDNIK Milena 2008-01-03 Z/4664/19

TAK

W dal strefa K U12 33 NumerPDF

15
POŁEDNIK Milena 2008-01-03 Z/4664/19

TAK

60m K U12 33 NumerPDF 10.19 10.19/19

16
RYCZKO Wirginia 2009-11-18 Z/4665/19

TAK

60m K U12 145 NumerPDF

17
RYCZKO Wirginia 2009-11-18 Z/4665/19

TAK

W dal strefa K U12 145 NumerPDF

18
RYCZKO Wirginia 2009-11-18 Z/4665/19

TAK

4x100m K U12 145 NumerPDF

19
SZENDZIELORZ Kinga 2006-02-17 Z/3403/18

TAK

80m pł K U14 117 NumerPDF

20
SZENDZIELORZ Kinga 2006-02-17 Z/3403/18

TAK

100m K U14 117 NumerPDF 14.18 14.18/19

21
SZENDZIELORZ Kinga 2006-02-17 Z/3403/18

TAK

4x100m K U14 117 NumerPDF

22
ZAWADZKA Lena 2009-01-07 Z/4647/19

TAK

W dal strefa K U12 162 NumerPDF

23
ZAWADZKA Lena 2009-01-07 Z/4647/19

TAK

60m K U12 162 NumerPDF 8.97/18

24
ZAWADZKA Lena 2009-01-07 Z/4647/19

TAK

4x100m K U12 162 NumerPDF

25
ZAWALSKA Jagoda 2008-05-26 Z/3414/18

TAK

60m K U12 32 NumerPDF 9.94/18

26
ZAWALSKA Jagoda 2008-05-26 Z/3414/18

TAK

W dal strefa K U12 32 NumerPDF 3.60 3.60/19

27
ZAWALSKA Jagoda 2008-05-26 Z/3414/18

TAK

4x100m K U12 32 NumerPDF

 
www.rmks.rybnik.pl
RMKS Rybnik Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 30/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZARNECKA Roksana 2007-12-10 Z/4614/19

TAK

Wzwyż K U14 99 NumerPDF 1.25 1.25/19

 
www.justteam.pl
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała Osobostarty: 34 ( 16 ) K-9 M-7
NrLicencji: 43/SL/16

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRY¦ Bartłomiej 2006-07-22 Z/4630/19

TAK

4x100m M U14 718 NumerPDF

2
BRY¦ Bartłomiej 2006-07-22 Z/4630/19

TAK

600m M U14 718 NumerPDF 2:03.43 2:03.43/19

3
DURAJ Leon 2006-02-24 Z/4214/19

TAK

Wzwyż M U14 111 NumerPDF

4
DURAJ Leon 2006-02-24 Z/4214/19

TAK

4x100m M U14 111 NumerPDF

5
DURAJ Leon 2006-02-24 Z/4214/19

TAK

W dal M ch 111 NumerPDF 5.09 5.09/19

6
DZIEDZIC Maksymilian 2006-08-05 Z/2546/19

TAK

4x100m M U14 2 NumerPDF

7
DZIEDZIC Maksymilian 2006-08-05 Z/2546/19

TAK

300m M U14 2 NumerPDF

8
GRZEMPA Oliwia 2009-11-22 Z/4631/19

TAK

60m K U12 20 NumerPDF 10.42 10.42/19

9
HUCULAK Anna 2007-06-07 Z/3900/19

TAK

300m K U14 2 NumerPDF 53.98 53.98/19

10
KĘDZIORA Justyna 2006-03-07 Z/3305/19

TAK

4x100m K U14 2 NumerPDF

11
KĘDZIORA Justyna 2006-03-07 Z/3305/19

TAK

W dal K dz 2 NumerPDF

12
KĘDZIORA Justyna 2006-03-07 Z/3305/19

TAK

100m K U14 2 NumerPDF

13
KOCZUR Karol 2007-02-08 Z/1994/18

TAK

100m pł M U14 29 NumerPDF

14
KOCZUR Karol 2007-02-08 Z/1994/18

TAK

Wzwyż M U14 29 NumerPDF

15
KOCZUR Karol 2007-02-08 Z/1994/18

TAK

4x100m M U14 29 NumerPDF

16
KONIOR Dominik 2006-08-27 Z/4633/19

TAK

4x100m M U14 184 NumerPDF

17
KONIOR Dominik 2006-08-27 Z/4633/19

TAK

100m M U14 184 NumerPDF

18
KOZAK Jakub 2008-02-07 Z/2369/18

TAK

600m M U12 4 NumerPDF 2:10.33 2:10.33/19

19
KOZAK Jan 2009-11-18 Z/2368/18

TAK

60m M U12 4 NumerPDF 10.21 10.21/19

20
LASATOWICZ Maja 2007-03-02 Z/2548/19

TAK

4x100m K U14 8 NumerPDF

21
LASATOWICZ Maja 2007-03-02 Z/2548/19

TAK

100m K U14 8 NumerPDF

22
LASATOWICZ Maja 2007-03-02 Z/2548/19

TAK

80m pł K U14 8 NumerPDF

23
LIS Malwina 2006-08-24 Z/5650/18

TAK

4x100m K U14 34 NumerPDF

24
LIS Malwina 2006-08-24 Z/5650/18

TAK

100m K U14 34 NumerPDF 16.68/18

25
LIS Malwina 2006-08-24 Z/5650/18

TAK

W dal K dz 34 NumerPDF 3.92 3.92/19

26
MAJOR Nikola 2006-06-26 Z/1995/18

TAK

4x100m K U14 28 NumerPDF

27
MAJOR Nikola 2006-06-26 Z/1995/18

TAK

Wzwyż K U14 28 NumerPDF 1.35/18

28
MAJOR Nikola 2006-06-26 Z/1995/18

TAK

W dal K dz 28 NumerPDF 4.88/18

29
ROSZKOWSKA Amelia 2006-12-18 Z/1993/18

TAK

4x100m K U14 19 NumerPDF

30
ROSZKOWSKA Amelia 2006-12-18 Z/1993/18

TAK

W dal K dz 19 NumerPDF

31
ROSZKOWSKA Amelia 2006-12-18 Z/1993/18

TAK

80m pł K U14 19 NumerPDF

32
¦LOSARCZYK Maja 2007-02-01 Z/4634/19

TAK

600m K dz 486 NumerPDF

33
WĘGRZYN Zofia 2007-09-30 Z/3877/19

TAK

W dal K dz 1 NumerPDF 3.87 3.87/19

34
WĘGRZYN Zofia 2007-09-30 Z/3877/19

TAK

100m K U14 1 NumerPDF

 
tlpogon.pl
TL Pogoń Ruda ¦l±ska Osobostarty: 137 ( 93 ) K-58 M-35
NrLicencji: 12/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAHER Fryel 2008-12-29 Z/4651/19

TAK

Wzwyż K U12 385 NumerPDF

2
BARTUSEK Patryk 2009-07-21 Z/1719/19

TAK

300m M U12 51 NumerPDF 57.49 57.49/19

3
BECHER Oliwia 2008-09-18 Z/4652/19

TAK

P.palantowa (80) K U12 115 NumerPDF

4
BECHER Oliwia 2008-09-18 Z/4652/19

TAK

Wzwyż K U12 115 NumerPDF

5
BECHER Oliwia 2008-09-18 Z/4652/19

TAK

4x100m K U12 115 NumerPDF

6
BIAŁOBRZEWSKA Julia 2006-07-13 Z/0003/19

TAK

4x100m K U14 10 NumerPDF

7
BIAŁOBRZEWSKA Julia 2006-07-13 Z/0003/19

TAK

W dal K dz 10 NumerPDF 3.72/18

8
BIAŁOBRZEWSKA Julia 2006-07-13 Z/0003/19

TAK

100m K U14 10 NumerPDF 14.27 14.27/19

9
BIELSKA Weronika 2008-10-03 Z/1817/19

TAK

60m K U12 765 NumerPDF

10
BROŻEK Mateusz 2009-01-18 Z/4653/19

TAK

4x100m M U12 345 NumerPDF

11
BROŻEK Mateusz 2009-01-18 Z/4653/19

TAK

P.palantowa (80) M U12 345 NumerPDF

12
BROŻEK Mateusz 2009-01-18 Z/4653/19

TAK

60m M U12 345 NumerPDF

13
BRUNER Adrian 2007-06-28 Z/1713/19

TAK

4x100m M U14 1 NumerPDF

14
BRUNER Adrian 2007-06-28 Z/1713/19

TAK

100m M U14 1 NumerPDF 15.39/18

15
BUCIOR Bartosz 2009-03-18 Z/1816/19

TAK

W dal strefa M U12 726 NumerPDF

16
BUTLAŃSKI Kacper 2006-04-29 Z/3226/18

TAK

100m M U14 75 NumerPDF

17
CHOBOT Paulina 2007-09-04 Z/3259/18

TAK

W dal K dz 628 NumerPDF

18
CHOJNACKA Emilia 2009-11-25 Z/1794/19

TAK

600m K SP 722 NumerPDF

19
CZYSZCZON Daria 2006-09-21 Z/3227/18

TAK

100m K U14 621 NumerPDF 13.91 13.91/19

20
CZYSZCZON Daria 2006-09-21 Z/3227/18

TAK

4x100m K U14 621 NumerPDF

21
CZYŻ Zuzanna 2006-01-03 Z/3212/18

TAK

1000m K U14 627 NumerPDF 3:28.52 3:28.52/19

22
DROŻNIEWICZ Paweł 2008-12-04 Z/1721/19

TAK

300m M U12 52 NumerPDF

23
DUDA Jakub 2006-03-28 Z/3228/18

TAK

Kula M U14 (4kg) 505 NumerPDF 7.73/18

24
DUDA Jakub 2006-03-28 Z/3228/18

TAK

4x100m M U14 505 NumerPDF

25
DUDA Piotr 2006-06-20 Z/3229/18

TAK

W dal M ch 565 NumerPDF

26
DUDA Piotr 2006-06-20 Z/3229/18

TAK

4x100m M U14 565 NumerPDF

27
FLORCZYK Zofia 2007-04-12 Z/4363/19

TAK

600m K dz 400 NumerPDF 2:07.71/18

28
GAWLAS Maria 2006-09-10 Z/3230/18

TAK

300m K U14 633 NumerPDF 50.27 50.27/19

29
GIED¬ Michał 2006-04-10 Z/0006/19

TAK

4x100m M U14 211 NumerPDF

30
GIED¬ Michał 2006-04-10 Z/0006/19

TAK

Kula M U14 (4kg) 211 NumerPDF

31
GIED¬ Michał 2006-04-10 Z/0006/19

TAK

600m M U14 211 NumerPDF 1:35.50 1:35.50/19

32
GÓRKA Maria 2009-10-15 Z/1815/19

TAK

600m K SP 755 NumerPDF

33
GROSS Oskar 2008-05-18 Z/1814/19

TAK

4x100m M U12 764 NumerPDF

34
GROSS Oskar 2008-05-18 Z/1814/19

TAK

Wzwyż M U12 764 NumerPDF

35
GROSS Oskar 2008-05-18 Z/1814/19

TAK

60m M U12 764 NumerPDF 9.78 9.78/19

36
GUZY Angelika 2007-01-23 Z/3641/18

TAK

100m K U14 54 NumerPDF 18.56 18.56/19

37
JANIEC Michał 2008-02-28 Z/4300/18

TAK

4x100m M U12 42 NumerPDF

38
JANIEC Michał 2008-02-28 Z/4300/18

TAK

60m M U12 42 NumerPDF

39
JANIEC Michał 2008-02-28 Z/4300/18

TAK

W dal strefa M U12 42 NumerPDF 3.52 3.52/19

40
JANOTTA Dawid 2009-09-04 Z/1724/19

TAK

W dal strefa M U12 56 NumerPDF

41
JANOTTA Dawid 2009-09-04 Z/1724/19

TAK

P.palantowa (80) M U12 56 NumerPDF

42
JOŃCZYK Filip 2009-11-26 Z/1741/19

TAK

600m M U12 58 NumerPDF

43
JORDAN Gabriel 2008-11-06 Z/4366/19

TAK

4x100m M U12 74 NumerPDF

44
JORDAN Gabriel 2008-11-06 Z/4366/19

TAK

W dal strefa M U12 74 NumerPDF 3.50 3.50/19

45
JORDAN Gabriel 2008-11-06 Z/4366/19

TAK

60m M U12 74 NumerPDF 9.32 9.32/19

46
KACZMAREK Julia 2007-06-08 Z/1708/19

TAK

600m K dz 2 NumerPDF 1:59.46 1:59.46/19

47
KALINA Bartosz 2008-09-11 Z/1813/19

TAK

60m M U12 722 NumerPDF 11.77 11.77/19

48
KILIAN Maja 2006-05-06 Z/3234/18

TAK

100m K U14 60 NumerPDF

49
KLUGE Kinga 2006-02-07 Z/3235/18

TAK

300m K U14 635 NumerPDF

50
KLUGE Michał 2009-04-15 Z/1725/19

TAK

60m M U12 61 NumerPDF

51
KLYTA Barbara 2009-02-22 Z/1811/19

TAK

4x100m K U12 758 NumerPDF

52
KLYTA Barbara 2009-02-22 Z/1811/19

TAK

60m K U12 758 NumerPDF 10.57 10.57/19

53
KLYTA Barbara 2009-02-22 Z/1811/19

TAK

W dal strefa K U12 758 NumerPDF 3.52 3.52/19

54
KOBIERSKA Dominika 2006-08-10 Z/3236/18

TAK

W dal K dz 626 NumerPDF 3.45/18

55
KONIECZNY Jakub 2007-09-12 Z/4212/19

TAK

300m M U14 5 NumerPDF 52.81 52.81/19

56
KRAMARCZYK Julia 2008-09-08 Z/1726/19

TAK

W dal strefa K U12 62 NumerPDF

57
KSINIEWICZ Amelia 2007-07-26 Z/3262/18

TAK

W dal K dz 63 NumerPDF

58
KUCHARZ Dawid 2006-10-14 Z/3237/18

TAK

100m M U14 57 NumerPDF

59
ŁˇCZKA Wiktoria 2007-05-08 Z/3263/18

TAK

300m K U14 64 NumerPDF

60
MADUZIA Justyna 2008-03-07 Z/3264/18

TAK

600m K SP 65 NumerPDF 2:02.36/18

61
MAKSELON Dawid 2006-06-01 Z/3240/18

TAK

Kula M U14 (4kg) 505 NumerPDF

62
MALAWSKI Bartosz 2007-08-13 Z/3059/19

TAK

100m M U14 4 NumerPDF

63
MALAWSKI Bartosz 2007-08-13 Z/3059/19

TAK

4x100m M U14 4 NumerPDF

64
MARONA Amelia 2009-09-07 Z/4656/19

TAK

P.palantowa (80) K U12 76 NumerPDF

65
MARTIN Wanessa 2007-02-12 Z/3643/18

TAK

100m K U14 67 NumerPDF

66
MĘDREK Agata 2006-11-22 Z/3241/18

TAK

100m K U14 68 NumerPDF 20.26/18

67
MICHALSKI Piotr 2009-01-19 Z/1709/19

TAK

4x100m M U12 3 NumerPDF

68
MICHALSKI Piotr 2009-01-19 Z/1709/19

TAK

P.palantowa (80) M U12 3 NumerPDF

69
MICHALSKI Piotr 2009-01-19 Z/1709/19

TAK

600m M U12 3 NumerPDF 2:02.33 2:02.33/19

70
MILICZEK Artur 2008-09-05 Z/1728/19

TAK

60m M U12 52 NumerPDF 10.55 10.55/19

71
MILICZEK Magdalena 2006-02-25 Z/3242/18

TAK

4x100m K U14 630 NumerPDF

72
MILICZEK Magdalena 2006-02-25 Z/3242/18

TAK

600m K dz 630 NumerPDF 1:47.69 1:47.69/19

73
MOJ Martyna 2006-01-20 Z/3243/18

TAK

600m K dz 632 NumerPDF 1:56.55 1:56.55/19

74
MOŻDŻONEK Jakub 2009-06-22 Z/1809/19

TAK

60m M U12 712 NumerPDF 11.30 11.30/19

75
NAWRAT Mikołaj 2008-10-07 Z/1742/19

TAK

600m M U12 412 NumerPDF 1.53

76
NAWRAT Mikołaj 2008-10-07 Z/1742/19

TAK

P.palantowa (80) M U12 412 NumerPDF

77
NAWROCKA Ewa 2008-11-21 Z/1808/19

TAK

300m K U12 765 NumerPDF

78
NEJMAN Igor 2009-08-29 Z/1807/19

TAK

60m M U12 766 NumerPDF 11.61 11.61/19

79
NOWAK Katarzyna 2008-06-14 Z/4305/18

TAK

4x100m K U12 39 NumerPDF

80
NOWAK Katarzyna 2008-06-14 Z/4305/18

TAK

60m K U12 39 NumerPDF 10.28 10.28/19

81
NOWAK Katarzyna 2008-06-14 Z/4305/18

TAK

W dal strefa K U12 39 NumerPDF 3.30 3.30/19

82
NOWAK Wiktor 2010-07-29 Z/3694/19

TAK

W dal strefa M U12 402 NumerPDF 3.63 3.63/19

83
NOWAK Wiktor 2010-07-29 Z/3694/19

TAK

60m M U12 402 NumerPDF 10.54 10.54/19

84
NOWIŃSKA Maja 2008-04-21 Z/3265/18

TAK

W dal strefa K U12 620 NumerPDF

85
OLCHAWA Julia 2006-08-16 Z/3047/19

TAK

Wzwyż K U14 29 NumerPDF

86
PAWLAK Lidia 2008-09-01 Z/3266/18

TAK

W dal strefa K U12 631 NumerPDF

87
PIECUCH Emilia 2008-09-05 Z/1730/19

TAK

W dal strefa K U12 72 NumerPDF

88
POBORSKA Hanna 2009-07-24 Z/1734/19

TAK

W dal strefa K U12 70 NumerPDF

89
PODGÓRSKA Magdalena 2007-04-06 Z/1747/19

TAK

4x100m K U14 6 NumerPDF

90
PODGÓRSKA Magdalena 2007-04-06 Z/1747/19

TAK

100m K U14 6 NumerPDF 14.73 14.73/19

91
PODOLSKA Matylda 2008-10-02 Z/1803/19

TAK

W dal strefa K U12 737 NumerPDF 3.38 3.38/19

92
PRZEWDZING Martyna 2006-06-29 Z/3248/18

TAK

100m K U14 73 NumerPDF 16.89 16.89/19

93
PUŁAWSKA Maria 2007-08-21 Z/5604/18

TAK

100m K U14 415 NumerPDF 13.28 13.28/19

94
PUŁAWSKA Maria 2007-08-21 Z/5604/18

TAK

4x100m K U14 415 NumerPDF

95
RESPONDEK Roksana 2006-07-18 Z/3277/18

TAK

W dal K dz 74 NumerPDF

96
ROMANIAK Jagoda 2006-03-03 Z/0001/19

TAK

300m K U14 55 NumerPDF 49.85 49.85/19

97
RYGALSKI Robert 2008-08-29 Z/1802/19

TAK

60m M U12 723 NumerPDF

98
SAREK Roksana 2008-09-10 Z/1801/19

TAK

60m K U12 723 NumerPDF

99
SENYK Maja 2009-05-21 Z/1792/19

TAK

P.palantowa (80) K U12 944 NumerPDF

100
SENYK Maja 2009-05-21 Z/1792/19

TAK

60m K U12 944 NumerPDF 10.81 10.81/19

101
SIKORSKA Kinga 2008-07-15 Z/3270/18

TAK

60m K U12 75 NumerPDF

102
SIKORSKA Zuzanna 2006-04-18 Z/3249/18

TAK

100m K U14 75 NumerPDF 16.96 16.96/19

103
SKOWRON Magdalena 2007-09-30 Z/4310/18

TAK

100m K U14 43 NumerPDF

104
SKOWRON Zuzanna 2008-10-10 Z/1733/19

TAK

4x100m K U12 61 NumerPDF

105
SKOWRON Zuzanna 2008-10-10 Z/1733/19

TAK

300m K U12 61 NumerPDF 52.80 52.80/19

106
SKOWRONEK Oliwia 2006-11-18 Z/3251/18

TAK

100m K U14 565 NumerPDF 15.59 15.59/19

107
SŁOTA Zofia 2008-12-03 Z/1735/19

TAK

W dal strefa K U12 599 NumerPDF

108
SURMA Igor 2007-12-31 Z/3272/18

TAK

4x100m M U14 640 NumerPDF

109
SURMA Igor 2007-12-31 Z/3272/18

TAK

1000m M ch 640 NumerPDF

110
SZATON Paulina 2006-11-10 Z/3283/18

TAK

100m K U14 59 NumerPDF

111
SZCZUREK Iga 2009-01-15 Z/1800/19

TAK

600m K SP 948 NumerPDF

112
SZYMAŃSKI Nikodem 2008-01-04 Z/4312/18

TAK

4x100m M U12 45 NumerPDF

113
SZYMAŃSKI Nikodem 2008-01-04 Z/4312/18

TAK

60m M U12 45 NumerPDF 10.93/18

114
SZYMAŃSKI Nikodem 2008-01-04 Z/4312/18

TAK

W dal strefa M U12 45 NumerPDF 3.66 3.66/19

115
¦WIDERSKI Jakub 2007-07-23 Z/1745/19

TAK

100m M U14 55 NumerPDF

116
TARABURA Agata 2008-03-12 Z/4365/19

TAK

4x100m K U12 375 NumerPDF

117
TARABURA Agata 2008-03-12 Z/4365/19

TAK

60m K U12 375 NumerPDF 10.06 10.06/19

118
TARGAS Natalia 2007-09-16 Z/1819/19

TAK

300m K U14 3 NumerPDF

119
TARGAS Natalia 2007-09-16 Z/1819/19

TAK

Wzwyż K U14 3 NumerPDF 1.20 1.20/19

120
TKOCZ Mikołaj 2007-08-20 Z/1746/19

TAK

100m M U14 66 NumerPDF

121
URBANIAK Emilia 2007-08-30 Z/3274/18

TAK

100m K U14 53 NumerPDF 16.89 16.89/19

122
WALCZYK Julia 2008-08-01 Z/1738/19

TAK

W dal strefa K U12 309 NumerPDF

123
WIELOCH Paweł 2006-05-05 Z/3693/19

TAK

100m M U14 402 NumerPDF

124
WROBEL Ula 2009-06-23 Z/4654/19

TAK

4x100m K U12 523 NumerPDF

125
WROBEL Ula 2009-06-23 Z/4654/19

TAK

60m K U12 523 NumerPDF

126
WROBEL Ula 2009-06-23 Z/4654/19

TAK

Wzwyż K U12 523 NumerPDF

127
WRÓŻEK Nadia 2008-09-22 Z/1798/19

TAK

60m K U12 757 NumerPDF 10.57 10.57/19

128
WRÓŻEK Nadia 2008-09-22 Z/1798/19

TAK

Wzwyż K U12 757 NumerPDF

129
WRZECIONA Roksana 2006-12-19 Z/3255/18

TAK

100m K U14 416 NumerPDF 15.97 15.97/19

130
YOUSSEF Hanna 2006-06-10 Z/3645/18

TAK

1000m K U14 404 NumerPDF

131
YOUSSEF Hanna 2006-06-10 Z/3645/18

TAK

4x100m K U14 404 NumerPDF

132
YOUSSEF Hanna 2006-06-10 Z/3645/18

TAK

Kula K U14 (2kg) 404 NumerPDF

133
ZAGÓRSKA Martyna 2007-06-17 Z/1818/19

TAK

W dal K dz 123 NumerPDF

134
ZAGÓRSKA Martyna 2007-06-17 Z/1818/19

TAK

100m K U14 123 NumerPDF

135
ZAJˇC Igor 2006-01-04 Z/4211/19

TAK

Wzwyż M U14 24 NumerPDF 1.45 1.45/19

136
ZAJDA Tymoteusz 2007-10-17 Z/4316/18

TAK

W dal M ch 49 NumerPDF

137
ZAMOJSKI Dominik 2008-07-24 Z/1739/19

TAK

300m M U12 66 NumerPDF 53.37 53.37/19

 
TL ROW Rybnik Osobostarty: 13 ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: 22/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIENIEK Marta 2006-07-11 Z/4977/18

TAK

4x100m K U14 302 NumerPDF

2
BIENIEK Marta 2006-07-11 Z/4977/18

TAK

100m K U14 302 NumerPDF 14.79 14.79/19

3
GRUBA Patrycja 2006-09-19 Z/3063/19

TAK

4x100m K U14 417 NumerPDF

4
GRUBA Patrycja 2006-09-19 Z/3063/19

TAK

300m K U14 417 NumerPDF 47.47 47.47/19

5
PRZE¬DZING Hanna 2006-02-07 Z/2969/18

TAK

4x100m K U14 563 NumerPDF

6
PRZE¬DZING Hanna 2006-02-07 Z/2969/18

TAK

100m K U14 563 NumerPDF 14.71 14.71/19

7
RY¦ Marcin 2007-10-18 Z/4979/18

TAK

300m M U14 68 NumerPDF 52.20 52.20/19

8
STĘPIEŃ Emilia 2006-01-13 Z/4168/19

TAK

4x100m K U14 4 NumerPDF

9
STĘPIEŃ Emilia 2006-01-13 Z/4168/19

TAK

100m K U14 4 NumerPDF 14.21 14.21/19

10
WASELA Dominika 2007-02-01 Z/2971/18

TAK

4x100m K U14 14 NumerPDF

11
WASELA Dominika 2007-02-01 Z/2971/18

TAK

300m K U14 14 NumerPDF 52.32 52.32/19

12
WOJDYŁO Mateusz 2009-08-30 Z/3064/19

TAK

60m M U12 84 NumerPDF 9.41 9.41/19

13
WOJDYŁO Mateusz 2009-08-30 Z/3064/19

TAK

300m M U12 84 NumerPDF

 
TS AKS Chorzów Osobostarty: 29 ( 19 ) K-9 M-10
NrLicencji: 01/SL/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROWIEC Mateusz 2008-11-16 Z/3047/18

TAK

600m M U12 110 NumerPDF 2:22.25/18

2
FRˇCEK Lena 2007-02-22 Z/3044/18

TAK

W dal K dz 105 NumerPDF 3.36 3.36/19

3
GÓRAK Paulina 2007-03-03 Z/4380/19

TAK

100m K U14 100 NumerPDF

4
HERCOG Weronika 2007-11-23 Z/4358/19

TAK

100m K U14 104 NumerPDF

5
JANAS Rafał 2007-10-01 Z/4355/19

TAK

W dal M ch 102 NumerPDF

6
JANAS Rafał 2007-10-01 Z/4355/19

TAK

4x100m M U14 102 NumerPDF

7
JANCEWICZ Olga 2009-03-17 Z/4385/19

TAK

4x100m K U12 110 NumerPDF

8
JANCEWICZ Olga 2009-03-17 Z/4385/19

TAK

W dal strefa K U12 110 NumerPDF

9
KRYCA Kacper 2009-02-24 Z/4388/19

TAK

W dal strefa M U12 102 NumerPDF 3.50 3.50/19

10
MACHNIK Szymon 2007-08-17 Z/4356/19

TAK

100m M U14 102 NumerPDF

11
MACHNIK Szymon 2007-08-17 Z/4356/19

TAK

4x100m M U14 102 NumerPDF

12
NIEMIEC Julia 2008-12-21 Z/3045/18

TAK

P.palantowa (80) K U12 101 NumerPDF

13
NIEMIEC Julia 2008-12-21 Z/3045/18

TAK

4x100m K U12 101 NumerPDF

14
NOREK Milena 2009-05-05 Z/4392/19

TAK

300m K U12 102 NumerPDF 54.81 54.81/19

15
NOREK Milena 2009-05-05 Z/4392/19

TAK

4x100m K U12 102 NumerPDF

16
OLEJOK Bartosz 2007-11-29 Z/4357/19

TAK

4x100m M U14 109 NumerPDF

17
OLEJOK Bartosz 2007-11-29 Z/4357/19

TAK

100m M U14 109 NumerPDF

18
PIECYK Karol 2007-11-15 Z/4354/19

TAK

1000m M ch 105 NumerPDF

19
PIECYK Wiktor 2007-11-15 Z/4353/19

TAK

1000m M ch 106 NumerPDF

20
PIECYK Wiktor 2007-11-15 Z/4353/19

TAK

4x100m M U14 106 NumerPDF

21
PUDŁOWSKA Amelia 2009-03-22 Z/4359/19

TAK

60m K U12 111 NumerPDF 9.72 9.72/19

22
PUDŁOWSKA Amelia 2009-03-22 Z/4359/19

TAK

4x100m K U12 111 NumerPDF

23
SAŁAHUB Oliwia 2006-06-27 Z/3685/18

TAK

600m K dz 103 NumerPDF

24
UCHNAST Dominika 2006-04-10 Z/4403/19

TAK

100m K U14 119 NumerPDF 15.02 15.02/19

25
WOJCIECHOWSKI Michal 2007-06-12 Z/4383/19

TAK

600m M U14 117 NumerPDF

26
WOJCIECHOWSKI Michal 2007-06-12 Z/4383/19

TAK

4x100m M U14 117 NumerPDF

27
WÓJCIK Michał 2008-03-12 Z/4391/19

TAK

W dal strefa M U12 111 NumerPDF 3.84 3.84/19

28
ZACZYK Łukasz 2007-03-18 Z/3686/18

TAK

4x100m M U14 103 NumerPDF

29
ZACZYK Łukasz 2007-03-18 Z/3686/18

TAK

600m M U14 103 NumerPDF 1:44.21 1:44.21/19

 
www.uks5plus.pl
UKS 5 Plus Rydułtowy Osobostarty: 8 ( 8 ) K-4 M-4
NrLicencji: 40/SL/15

Wykupiona na rok2019

T