Internetowe zgłoszenia do imprezy: 2. Mityng Pamięci Ireny Szewińskiej U16 i U14 i Mistrzostwa woj. kuj.-pom.- U14 i U16 oraz U10 i U12
TORUŃ, 25.01.2020
Osobostarty wszystkie: 1041 ( 747 ) K-466 M-281
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 25 ( 13 ) K-8 M-5
 
GKSSTART.PL
GKS Start Długołęka Osobostarty: 11 ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: 01/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZEZIŃSKA Oliwia 2007-01-22 Z/1077/20

TAK

Kula K U14 (2kg) 109 NumerPDF

2
GONKIEWICZ Jan 2005-06-28 Z/5731/18

2019

200m M U16 9 NumerPDF 24.51/19

3
GONKIEWICZ Jan 2005-06-28 Z/5731/18

2019

60m M U16 9 NumerPDF 7.34 7.34/19

4
HENIKE Kamil 2008-04-15 Z/1078/20

TAK

60m M U16 110 NumerPDF 9.41 9.41/20

5
HENIKE Kamil 2008-04-15 Z/1078/20

TAK

200m M U16 110 NumerPDF

6
NOWAK Helena 2008-10-09 Z/1076/20

TAK

W dal K U16 108 NumerPDF 4.06 4.06/20

7
NOWAK Helena 2008-10-09 Z/1076/20

TAK

60m K U16 108 NumerPDF 9.01 9.01/20

8
OWCARZ Krystian 2005-04-16 Z/1355/19

2019

600m M U16 91 NumerPDF

9
SKRZEK Bartłomiej 2005-03-25 Z/1353/19

2019

W dal M U16 35 NumerPDF 5.69 5.69/20

10
SKRZEK Bartłomiej 2005-03-25 Z/1353/19

2019

60m M U16 35 NumerPDF 7.68 7.68/20

11
ŚNIEZEK Lena 2006-03-27 Z/3927/19

2019

60m pł K U16 92 NumerPDF 10.49 10.49/20

 
azs.awf.wroc.pl
KS AZS AWF Wrocław Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 17/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GIL Natalia 2007-03-29 Z/2850/18

2019

60m K U16 126 NumerPDF 8.95 8.95/20

2
GIL Natalia 2007-03-29 Z/2850/18

2019

W dal K U16 126 NumerPDF 4.22 4.22/20

 
www.wlks.pl
WLKS Wrocław Osobostarty: 12 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 11/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GABIŃSKA Oliwia 2005-11-09 Z/0741/18

TAK

200m K U16 8 NumerPDF 29.13/19

2
GABIŃSKA Oliwia 2005-11-09 Z/0741/18

TAK

60m K U16 8 NumerPDF 8.56 8.43/18

3
KULPIŃSKA Róża 2006-01-04 Z/5010/18

TAK

200m K U16 4 NumerPDF 29.13 29.13/20

4
KULPIŃSKA Róża 2006-01-04 Z/5010/18

TAK

60m K U16 4 NumerPDF 8.62 8.62/19

5
MIKOŁAJCZAK Dorota 2007-11-12 Z/4916/19

2019

200m K U16 19 NumerPDF

6
MIKOŁAJCZAK Dorota 2007-11-12 Z/4916/19

2019

60m K U16 19 NumerPDF 8.96 8.96/19

7
MIKOŁAJCZAK Dorota 2007-11-12 Z/4916/19

2019

W dal K U16 19 NumerPDF 4.46 4.46/20

8
PAJĘCKA Lena 2007-10-25 Z/0737/18

2019

W dal K U16 73 NumerPDF 3.83/18

9
PAJĘCKA Lena 2007-10-25 Z/0737/18

2019

200m K U16 73 NumerPDF 30.55/18

10
PAJĘCKA Lena 2007-10-25 Z/0737/18

2019

60m K U16 73 NumerPDF 8.56 8.56/19

11
ZIĘTEK Leon 2006-06-21 Z/5011/18

TAK

600m M U16 2 NumerPDF

12
ZIĘTEK Leon 2006-06-21 Z/5011/18

TAK

60m M U16 2 NumerPDF 7.94 7.94/20

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 491 ( 364 ) K-224 M-140
 
bks.bydgoszcz.pl
BKS Bydgoszcz Osobostarty: 37 ( 26 ) K-17 M-9
NrLicencji: 01/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CZYŻYCKA Anastazja 2005-08-15 Z/0110/18

TAK

200m K U16 470 NumerPDF 27.17 27.17/20

2
CZYŻYCKA Anastazja 2005-08-15 Z/0110/18

TAK

60m K U16 470 NumerPDF

3
DUMA Martyna 2005-01-14 Z/0108/18

TAK

W dal K U16 459 NumerPDF 4.64/19

4
GIERACH Jakub 2009-08-11 Z/0570/20

TAK

200m M U12 467 NumerPDF

5
GIERACH Wojciech 2007-10-05 Z/0569/20

TAK

200m M U16 468 NumerPDF

6
GLIŃSKA Wiktoria 2005-09-02 Z/6554/15

TAK

60m K U16 461 NumerPDF 8.37 8.37/20

7
GLIŃSKA Wiktoria 2005-09-02 Z/6554/15

TAK

200m K U16 461 NumerPDF 28.31 28.31/20

8
GRABOWICZ Patrycja 2007-11-13 Z/0989/20

TAK

60m K U16 455 NumerPDF

9
GRABOWICZ Patrycja 2007-11-13 Z/0989/20

TAK

W dal K U16 455 NumerPDF

10
GWIAZDOWSKI Dominik 2008-05-24 Z/5770/18

TAK

600m M U16 458 NumerPDF

11
KAMINSKA Julia 2005-05-06 Z/3901/16

TAK

200m K U16 469 NumerPDF 28.85 28.85/20

12
KAWAŁKOWSKA Michalina 2011-07-08 Z/0571/20

TAK

200m K U12 469 NumerPDF

13
KAWAŁKOWSKI Marcel 2008-09-24 Z/2297/18

TAK

600m M U16 469 NumerPDF 2:12.54/18

14
KAWAŁKOWSKI Marcel 2008-09-24 Z/2297/18

TAK

W dal M U16 469 NumerPDF

15
KOLBER Małgorzata 2006-03-17 Z/0210/20

TAK

600m K U16 459 NumerPDF

16
KONDEL Damian 2008-03-29 Z/2298/18

TAK

200m M U16 470 NumerPDF 32.95/18

17
KONDEL Damian 2008-03-29 Z/2298/18

TAK

W dal M U16 470 NumerPDF

18
KRZYMIŃSKA Maja 2008-05-12 Z/2300/18

TAK

W dal K U16 460 NumerPDF

19
KRZYMIŃSKA Maja 2008-05-12 Z/2300/18

TAK

200m K U16 460 NumerPDF 32.20/19

20
KRZYŻAŃSKA Pola 2009-05-20 Z/5773/18

TAK

200m K U12 462 NumerPDF

21
KRZYŻAŃSKI Kacper 2007-01-17 Z/5772/18

TAK

600m M U16 461 NumerPDF

22
MATUSZAK Dominika 2008-08-06 Z/0572/20

TAK

60m K U16 458 NumerPDF

23
MATUSZAK Dominika 2008-08-06 Z/0572/20

TAK

W dal K U16 458 NumerPDF

24
MINTA Kinga 2005-11-22 Z/2301/18

TAK

60m K U16 453 NumerPDF

25
MINTA Kinga 2005-11-22 Z/2301/18

TAK

200m K U16 453 NumerPDF 28.37 27.99/19

26
MOŻEJKO Zofia 2010-06-05 Z/0990/20

TAK

60m K U12 469 NumerPDF

27
MOŻEJKO Zofia 2010-06-05 Z/0990/20

TAK

W dal K dz 469 NumerPDF

28
RYBICKI Błażej 2005-08-28 Z/4130/19

TAK

200m M U16 465 NumerPDF

29
SOBCZYŃSKA Roksana 2007-06-10 Z/0574/20

TAK

60m K U16 465 NumerPDF

30
STAWLUK Wiktoria 2007-02-22 Z/0575/20

TAK

60m K U16 460 NumerPDF

31
TOMALA Wiktoria 2008-07-04 Z/5767/18

TAK

200m K U16 456 NumerPDF

32
TOPCZEWSKA Leonia 2008-04-05 Z/5764/18

TAK

60m K U16 457 NumerPDF

33
TOPCZEWSKA Leonia 2008-04-05 Z/5764/18

TAK

200m K U16 457 NumerPDF 30.76/19

34
TUPIKOWSKA Jagna 2008-10-18 Z/0919/19

TAK

200m K U16 458 NumerPDF 38.04/19

35
WITKOWSKI Nicolas 2007-03-09 Z/0040/19

TAK

W dal M U16 458 NumerPDF

36
WITKOWSKI Nicolas 2007-03-09 Z/0040/19

TAK

200m M U16 458 NumerPDF

37
ZIELIŃSKI Sambor 2007-11-07 Z/1055/19

TAK

W dal M U16 456 NumerPDF

 
BOSiR Barcin Osobostarty: 21 ( 20 ) K-14 M-6
NrLicencji: 29/KP/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BRONISZEWSKA Anna 2006-04-04 Z/0888/20

TAK

60m K U16 757 NumerPDF 9.77 9.77/20

2
CHOLEWIŃSKA Amelia 2007-03-20 Z/0889/20

TAK

Kula K U14 (2kg) 760 NumerPDF

3
CZYŻEWSKI Wiktor 2011-03-15 Z/0890/20

TAK

60m M U12 765 NumerPDF 9.31 9.31/20

4
FORGIEL Zofia 2009-01-08 Z/3932/18

TAK

W dal K strefa 752 NumerPDF

5
GRZEŚKOWIAK Aleksander 2008-05-06 Z/3915/18

TAK

600m M U16 766 NumerPDF 1:58.82/19

6
JANKOWSKA Olga 2009-05-04 Z/3931/18

TAK

60m K U12 755 NumerPDF 9.32 9.29/19

7
JORDANOWSKA Natalia 2006-11-08 Z/3927/18

TAK

600m K U16 761 NumerPDF 1:57.17 1:57.17/19

8
KRYSIAK Julia 2006-04-23 Z/3928/18

TAK

W dal K U16 763 NumerPDF 4.57 4.57/20

9
KUCHARSKI Kacper 2005-08-04 Z/3929/18

TAK

60m M U16 767 NumerPDF 8.64/19

10
LEWANDOWSKA Olga 2008-06-26 Z/3926/18

TAK

60m K U16 751 NumerPDF 9.45 9.45/20

11
MACINA Julia 2006-04-07 Z/3925/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 764 NumerPDF

12
MIKOŁAJCZAK Maja 2008-11-22 Z/3935/18

TAK

60m K U16 753 NumerPDF 10.54/19

13
MORITZ Nicola 2006-04-10 Z/3924/18

TAK

W dal K U16 754 NumerPDF 4.59 4.59/19

14
NABORCZYK Norbert 2006-09-19 Z/3923/18

TAK

W dal M U16 768 NumerPDF 4.58 4.58/20

15
POPIELARZ Agata 2005-02-19 Z/3920/18

TAK

Wzwyż K U16 758 NumerPDF

16
POPIELARZ Agata 2005-02-19 Z/3920/18

TAK

60m pł K U16 758 NumerPDF 11.79 11.79/20

17
POPIELARZ Kinga 2009-02-12 Z/3919/18

TAK

200m K U12 756 NumerPDF 34.64/19

18
ROBACZEWSKI Nikodem 2007-01-29 Z/0892/20

TAK

200m M U16 769 NumerPDF 32.94/18

19
SMYK Kinga 2011-03-14 Z/0894/20

TAK

60m K U12 759 NumerPDF 11.42 11.42/20

20
ZAKOPIEC Jakub 2007-09-24 Z/0893/20

TAK

W dal M U16 770 NumerPDF

21
ZUBEL Zuzanna 2008-08-02 Z/3917/18

TAK

60 m pł K U14 750 NumerPDF

 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 69 ( 45 ) K-23 M-22
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHODYNICKA Katarzyna 2005-09-19 Z/5541/18

2019

200m K U16 5 NumerPDF

2
CHODYNICKA Katarzyna 2005-09-19 Z/5541/18

2019

60m K U16 5 NumerPDF 9.66 9.66/20

3
CICHOWSKI Kamil 2006-10-23 Z/1013/19

2019

1000m M U16 880 NumerPDF 3:20.78 3:20.78/20

4
CYCKOWSKA Blanka 2008-04-01 Z/0212/20

TAK

200m K U16 9 NumerPDF 33.43/19

5
CYCKOWSKA Blanka 2008-04-01 Z/0212/20

TAK

60m K U16 9 NumerPDF

6
CZERWIŃSKA Weronika 2006-07-01 Z/3020/17

2019

200m K U16 6 NumerPDF

7
CZERWIŃSKA Weronika 2006-07-01 Z/3020/17

2019

60m K U16 6 NumerPDF 8.68 8.68/20

8
DUDA Igor 2005-10-28 Z/0098/16

2019

W dal M U16 16 NumerPDF

9
FĄFARA Eliza 2007-05-11 Z/0036/20

TAK

200m K U16 9 NumerPDF

10
FILIPIUK Izabela 2008-02-13 Z/0073/20

TAK

200m K U16 11 NumerPDF

11
FILIPIUK Izabela 2008-02-13 Z/0073/20

TAK

60m K U16 11 NumerPDF 9.22 9.22/20

12
GAPSKI Antoni 2009-06-09 Z/0022/20

TAK

200m M U12 889 NumerPDF

13
GAPSKI Antoni 2009-06-09 Z/0022/20

TAK

60m M U12 889 NumerPDF 10.22 10.22/20

14
GÓRSKA Monika 2007-09-02 Z/0020/20

TAK

200m K U16 8 NumerPDF

15
GÓRSKA Monika 2007-09-02 Z/0020/20

TAK

60m K U16 8 NumerPDF

16
GROCHECKA Karolina 2007-08-22 Z/2440/19

2019

600m K U16 18 NumerPDF

17
GRZEGOREK Judyta 2007-06-08 Z/0170/18

2019

200m K U16 26 NumerPDF

18
GRZELAK Paulina 2005-03-23 Z/3780/18

2019

Wzwyż K U16 859 NumerPDF 1.45 1.45/20

19
GUTOWSKI Mikołaj 2007-07-09 Z/0031/20

TAK

W dal M U16 890 NumerPDF 4.34 4.34/20

20
GUTOWSKI Mikołaj 2007-07-09 Z/0031/20

TAK

200m M U16 890 NumerPDF

21
HOFFMANN Marcel 2008-01-18 Z/0175/18

2019

200m M U16 20 NumerPDF

22
JAMUŁA Piotr 2007-05-29 Z/0065/20

TAK

200m M U16 20 NumerPDF

23
JAMUŁA Piotr 2007-05-29 Z/0065/20

TAK

60m M U16 20 NumerPDF 8.50 8.50/20

24
KELM Julia 2006-11-22 Z/0173/18

2019

60m K U16 5 NumerPDF

25
KELM Julia 2006-11-22 Z/0173/18

2019

200m K U16 5 NumerPDF

26
KEMPA Julia 2005-01-17 Z/4542/19

2019

1000m K U16 6 NumerPDF 3:40.18 3:40.18/20

27
KLUSZCZYŃSKI Gracjan 2006-05-19 Z/3021/17

2019

Kula M U16 (5kg) 8 NumerPDF

28
KNOPIK Oskar 2006-06-12 Z/0153/18

2019

200m M U16 9 NumerPDF

29
KNOPIK Oskar 2006-06-12 Z/0153/18

2019

W dal M U16 9 NumerPDF

30
KORYTOWSKA Olga 2006-01-02 Z/0193/18

2019

1000m K U16 5 NumerPDF 3:24.69 3:24.69/20

31
KOSECKI Filip 2006-12-19 Z/3018/17

2019

60m M U16 11 NumerPDF

32
KOSECKI Filip 2006-12-19 Z/3018/17

2019

200m M U16 11 NumerPDF 33.26/17

33
KPORHOTOR Derrick 2006-10-20 Z/5473/19

2019

60m M U16 5 NumerPDF 7.73 7.73/20

34
KPORHOTOR Derrick 2006-10-20 Z/5473/19

2019

200m M U16 5 NumerPDF

35
KWIATKOWSKA Oliwia 2005-06-29 Z/0101/16

2019

200m K U16 19 NumerPDF

36
KWIATKOWSKA Oliwia 2005-06-29 Z/0101/16

2019

60m K U16 19 NumerPDF 9.15/18

37
LANGE Marta 2008-01-11 Z/0058/20

TAK

600m K U16 9 NumerPDF 2:04.60 2:04.60/20

38
ŁYSKO Wiktor 2006-09-25 Z/5474/19

2019

60m M U16 6 NumerPDF

39
ŁYSKO Wiktor 2006-09-25 Z/5474/19

2019

200m M U16 6 NumerPDF

40
MARCINIAK Mikołaj 2006-10-19 Z/0188/18

2019

W dal M U16 4 NumerPDF 5.03 5.03/20

41
MARCINIAK Mikołaj 2006-10-19 Z/0188/18

2019

200m M U16 4 NumerPDF

42
MATUSZYŃSKI Kacper 2005-06-14 Z/0096/16

2019

Kula M U16 (5kg) 267 NumerPDF 7.29/19

43
MIELCARSKA Natalia 2008-01-08 Z/0187/18

2019

200m K U16 22 NumerPDF

44
NIEREBIŃSKA Karolina 2006-08-31 Z/0155/18

2019

1000m K U16 7 NumerPDF

45
NOAK Marcelina 2007-03-14 Z/1766/18

2019

60m K U16 27 NumerPDF 9.05 9.05/20

46
NOAK Marcelina 2007-03-14 Z/1766/18

2019

200m K U16 27 NumerPDF

47
PIEKARSKI Bartosz 2005-01-26 Z/0103/16

2019

60m M U16 11 NumerPDF

48
PIEKARSKI Bartosz 2005-01-26 Z/0103/16

2019

W dal M U16 11 NumerPDF

49
RADOŃ Adam 2006-01-20 Z/0586/19

2019

60m M U16 6 NumerPDF 7.74 7.74/20

50
RADOŃ Adam 2006-01-20 Z/0586/19

2019

200m M U16 6 NumerPDF

51
RUTKOWSKI Marcin 2006-09-13 Z/2431/19

2019

1000m M U16 1 NumerPDF 3:15.18 3:15.18/20

52
SIEKIERSKA Maria 2008-04-16 Z/0184/18

2019

60m K U16 22 NumerPDF 8.89 8.89/20

53
SIEKIERSKA Maria 2008-04-16 Z/0184/18

2019

W dal K U16 22 NumerPDF 4.63 4.63/20

54
SIERADZKI Jakub 2006-10-09 Z/3031/17

2019

1000m M U16 160 NumerPDF 3:25.39 3:25.39/20

55
ŚMIERTKA Mateusz 2006-02-02 Z/1014/19

2019

1000m M U16 873 NumerPDF

56
TARCZYKOWSKA Julia 2005-12-17 Z/0027/20

TAK

200m K U16 6 NumerPDF

57
TARCZYKOWSKA Julia 2005-12-17 Z/0027/20

TAK

60m K U16 6 NumerPDF

58
TOMASZEWSKI Oskar 2005-11-26 Z/5226/18

2019

600m M U16 857 NumerPDF

59
WĘGIERSKI Jakub 2005-08-29 Z/5652/18

2019

1000m M U16 516 NumerPDF 3:21.24 3:21.24/20

60
WIŚNIEWSKA Patrycja 2007-09-30 Z/1053/20

TAK

W dal K U16 6 NumerPDF 4.11 4.11/20

61
WIŚNIEWSKA Patrycja 2007-09-30 Z/1053/20

TAK

200m K U16 6 NumerPDF

62
WOJCIECHOWSKA Natalia 2007-03-30 Z/0029/20

TAK

200m K U16 8 NumerPDF

63
WOJCIECHOWSKA Natalia 2007-03-30 Z/0029/20

TAK

60m K U16 8 NumerPDF

64
WOŹNIAK Oliwia 2006-08-05 Z/0585/19

2019

W dal K U16 15 NumerPDF

65
WOŹNIAK Oliwia 2006-08-05 Z/0585/19

2019

Tyczka K U16 15 NumerPDF 2.00/19

66
WRZOS Aleksander 2006-08-27 Z/3033/17

2019

1000m M U16 11 NumerPDF

67
ZDANOWICZ Igor 2008-07-03 Z/0181/18

2019

600m M U16 25 NumerPDF 1:55.28 1:55.28/20

68
ZIĘTAK Melania 2009-07-31 Z/0093/20

TAK

60m K U12 8 NumerPDF 9.63 9.63/20

69
ZIĘTAK Melania 2009-07-31 Z/0093/20

TAK

200m K U12 8 NumerPDF

 
GKS Olimpia Grudziądz Osobostarty: 27 ( 23 ) K-18 M-5
NrLicencji: 12/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNARCZYK Igor 2006-06-16 Z/3885/18

TAK

1000m M U16 374 NumerPDF

2
CERSKI Wiktor 2008-05-27 Z/3884/18

TAK

600m M U16 551 NumerPDF 1:53.82/19

3
CZUBASZEK Cecylia 2008-01-09 Z/3883/18

TAK

600m K U16 792 NumerPDF 2:04.58/19

4
CZUBASZEK Weronika 2005-06-03 Z/3882/18

TAK

1000m K U16 356 NumerPDF  ROSU 

5
JAKUSZ Lena 2008-09-12 Z/0380/20

TAK

600m K U16 583 NumerPDF 1:59.77

6
KAWAŁKOWSKA Maja 2006-11-11 Z/3887/18

TAK

Wzwyż K U16 355 NumerPDF 1.55 1.55/20

7
KOŁODZIEJCZAK Magdalena 2006-03-31 Z/2401/19

TAK

200m K U16 570 NumerPDF

8
KOŁODZIEJCZAK Magdalena 2006-03-31 Z/2401/19

TAK

60m K U16 570 NumerPDF 8.87 8.87/20

9
KWIATKOWSKA Olga 2008-02-06 Z/5656/18

TAK

Wzwyż K U16 149 NumerPDF

10
LEWANDOWSKA Małgorzata 2008-02-09 Z/1059/20

TAK

200m K U16 566 NumerPDF

11
MACIEJEWSKA Melania 2007-06-09 Z/4407/18

TAK

200m K U16 558 NumerPDF 32.65/18

12
MIKOŁAJCZAK Marika 2006-02-05 Z/4410/18

TAK

Wzwyż K U16 533 NumerPDF 1.50 1.50/20

13
MIKOŁAJCZAK Wiktoria 2007-08-21 Z/3769/19

TAK

200m K U16 569 NumerPDF 32.25/18

14
MIKOŁAJCZAK Wiktoria 2007-08-21 Z/3769/19

TAK

Wzwyż K U16 569 NumerPDF

15
NAWACKA Martyna 2005-07-21 Z/0526/19

TAK

600m K U16 896 NumerPDF

16
NIEĆKO Lena 2009-06-30 Z/1061/20

TAK

200m K U12 562 NumerPDF

17
PIERNIK Julia 2007-06-14 Z/4855/19

TAK

W dal K U16 537 NumerPDF 4.17 4.17/20

18
PIERNIK Julia 2007-06-14 Z/4855/19

TAK

200m K U16 537 NumerPDF 32.22/18

19
PISCITELLI Patryk 2005-12-21 Z/0382/20

TAK

60m M U16 526 NumerPDF

20
SCHULTZ Martyna 2005-04-06 Z/2402/19

TAK

600m K U16 392 NumerPDF 1:50.90 1:50.90/20  ROSU 

21
SIEDLECKA Hanna 2005-10-17 Z/5655/18

TAK

600m K U16 892 NumerPDF  ROSU 

22
SIERPNIEWSKI Igor 2005-02-25 Z/5614/18

TAK

60m M U16 387 NumerPDF 7.40 7.40/20

23
SWOROWSKI Krzysztof 2005-06-27 Z/0383/20

TAK

200m M U16 41 NumerPDF

24
ŚWIDER Kinga 2006-07-19 Z/0384/20

TAK

200m K U16 6 NumerPDF

25
ŚWIDER Kinga 2006-07-19 Z/0384/20

TAK

W dal K U16 6 NumerPDF 4.54 4.54/20

26
ŚWITANOWSKA Natalia 2005-01-12 Z/4601/17

TAK

W dal K U16 365 NumerPDF 4.19/17

27
ZIĘBA Anna 2009-03-08 Z/1050/20

TAK

W dal K strefa 294 NumerPDF

 
LIUKS Kruszwica Osobostarty: 26 ( 23 ) K-14 M-9
NrLicencji: 13/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIERŻAWSKA Daria 2006-11-07 Z/0791/18

TAK

60m pł K U16 367 NumerPDF 10.97 10.97/20

2
JANUSZEK Antoni 2006-10-15 Z/0972/20

TAK

60m pł M U16 291 NumerPDF

3
KOWALSKA Agnieszka 2005-12-28 Z/0793/18

TAK

200m K U16 537 NumerPDF

4
KUCZKOWSKA Katarzyna 2006-03-16 Z/0973/20

TAK

200m K U16 599 NumerPDF

5
KUJAWIŃSKA Patrycja 2008-09-16 Z/0794/18

TAK

200m K U16 590 NumerPDF

6
KUKUCZKA Aleksandra 2006-08-28 Z/0796/18

TAK

60m pł K U16 502 NumerPDF 10.92 10.92/20

7
LIPIŃSKA Maria 2007-08-20 Z/3894/18

TAK

200m K U16 294 NumerPDF 37.52/18

8
MATYJASIK Kacper 2008-03-14 Z/0974/20

TAK

60m M U16 276 NumerPDF 10.18/18

9
PALUSZAK Oliwier 2008-02-28 Z/3893/18

TAK

200m M U16 280 NumerPDF 31.49/19

10
PALUSZAK Oliwier 2008-02-28 Z/3893/18

TAK

60 m pł M U14 280 NumerPDF

11
PRZYBYLSKA Anna 2008-08-20 Z/0975/20

TAK

60 m pł K U14 258 NumerPDF

12
RYCHCZYŃSKI Szymon 2009-10-22 Z/0981/20

TAK

60m M U12 283 NumerPDF

13
SIERADZKA Marta 2008-02-20 Z/0976/20

TAK

60 m pł K U14 292 NumerPDF

14
SKOWRON Zuzanna 2008-08-17 Z/0977/20

TAK

200m K U16 394 NumerPDF 31.88/19

15
SKOWRON Zuzanna 2008-08-17 Z/0977/20

TAK

W dal K U16 394 NumerPDF 4.24 4.24/20

16
STOLARSKI Łukasz 2005-04-18 Z/0978/20

TAK

W dal M U16 353 NumerPDF 3.96 3.96/20

17
SZUTARSKI Szymon 2007-03-11 Z/0983/20

TAK

Kula M U16 (4kg) 355 NumerPDF 6.02/19

18
SZYMCZAK Maciej 2005-06-02 Z/3891/18

TAK

1000m M U16 294 NumerPDF 3:17.69 2:53.25/19

19
TOMASZEWSKA Laura 2006-04-10 Z/0979/20

TAK

Kula K U16 (3kg) 580 NumerPDF

20
WARMUZ Melania 2009-10-16 Z/0982/20

TAK

200m K U12 591 NumerPDF 35.75/19

21
WEKWEJT Dawid 2009-01-24 Z/3892/18

TAK

W dal M strefa 597 NumerPDF

22
WOJCIECHOWSKA Kornelia 2009-06-08 Z/0980/20

TAK

200m K U12 272 NumerPDF 39.22/18

23
WYLANDOWSKA Marta 2005-11-15 Z/0802/18

TAK

60m pł K U16 304 NumerPDF 11.90 11.90/19

24
ZAREMBA Alicja 2007-03-26 Z/3895/18

TAK

W dal K U16 509 NumerPDF 4.31 4.31/20

25
ZAREMBA Alicja 2007-03-26 Z/3895/18

TAK

60 m pł K U14 509 NumerPDF

26
ŻURAWSKI Jakub 2009-10-27 Z/0971/20

TAK

60m M U12 579 NumerPDF 9.18 9.18/20

 
www.lksvectra.com.pl
LKS Vectra Włocławek Osobostarty: 50 ( 46 ) K-26 M-20
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJRASZEWSKI Tomasz 2006-12-20 Z/0568/18

TAK

60m M U16 900 NumerPDF 7.52 7.52/20

2
BAJRASZEWSKI Tomasz 2006-12-20 Z/0568/18

TAK

200m M U16 900 NumerPDF

3
BAJRASZEWSKI Wojciech 2009-04-11 Z/0884/20

TAK

W dal M strefa 600 NumerPDF

4
BECKER Bartosz 2009-07-14 Z/0931/20

TAK

60m M U12 699 NumerPDF

5
BOBROWSKA Vanessa 2009-12-09 Z/0934/20

TAK

60m K U12 698 NumerPDF

6
BUJALSKA Nina 2009-06-14 Z/0598/18

TAK

60m K U12 741 NumerPDF 9.82 9.80/19

7
CHODULSKA Natalia 2009-01-13 Z/0885/20

TAK

200m K U12 213 NumerPDF

8
CIUPAK Marta 2008-03-07 Z/5195/18

2019

60m K U16 115 NumerPDF 9.32 9.32/20

9
CZMARA Wiktor 2006-04-12 Z/0554/20

TAK

60m M U16 719 NumerPDF

10
CZMARA Wiktor 2006-04-12 Z/0554/20

TAK

200m M U16 719 NumerPDF 35.03/17

11
GĄSIOROWSKI Dominik 2007-06-11 Z/1087/20

TAK

600m M U16 669 NumerPDF

12
GOLAS Anita 2007-08-28 Z/0589/19

TAK

Kula K U14 (2kg) 115 NumerPDF

13
GOŹDZIECKI Hubert 2009-07-22 Z/0804/19

TAK

200m M U12 195 NumerPDF

14
GRANDA Kornelia 2007-09-18 Z/5196/18

2019

200m K U16 124 NumerPDF 33.23/18

15
JANASIK Michał 2005-08-31 Z/5139/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 918 NumerPDF

16
KACZKOWSKA Wiktoria 2007-01-01 Z/0567/18

TAK

600m K U16 129 NumerPDF 2:01.27 2:01.27/20

17
KORDYLEWSKA Maja 2009-03-11 Z/0806/19

TAK

600m K dz 130 NumerPDF 2:49.42 2:49.42/20

18
KORDYLEWSKI Maciej 2010-10-31 Z/0807/19

TAK

600m M U12 131 NumerPDF 2:20.85 2:20.85/20

19
KOWALEWSKA Amelia 2005-09-07 Z/0572/18

TAK

1000m K U16 955 NumerPDF 3:23.56 3:21.51/19  ROSU 

20
KRUSINOWSKI Mateusz 2010-02-03 Z/0808/19

TAK

200m M U12 190 NumerPDF

21
KRYGIER Patryk 2007-01-31 Z/1048/20

TAK

Kula M U16 (4kg) 696 NumerPDF

22
LEWANDOWSKA Barbara 2007-11-20 Z/0990/19

TAK

600m K U16 222 NumerPDF 1:58.42 1:58.42/20

23
LIS Michał 2007-11-27 Z/0573/18

TAK

200m M U16 932 NumerPDF 32.21/18

24
LIS Mikołaj 2009-05-14 Z/0593/18

TAK

200m M U12 139 NumerPDF 34.35/18

25
LISOWSKA Daria 2007-04-30 Z/5204/18

2019

200m K U16 116 NumerPDF 32.69/18

26
MADAJSKI Jakub 2006-04-13 Z/0576/18

TAK

60m pł M U16 721 NumerPDF 10.94 10.94/20

27
MIKUCKI Adam 2008-10-09 Z/0886/20

TAK

600m M U16 800 NumerPDF

28
MORAWSKA Anna 2006-05-04 Z/0344/18

TAK

1000m K U16 915 NumerPDF 3:41.94 3:41.94/20

29
MORAWSKA Nadia 2006-04-18 Z/5535/19

TAK

200m K U16 166 NumerPDF

30
NIŻEWSKI Oktawian 2007-03-29 Z/0558/20

TAK

600m M U16 724 NumerPDF

31
PIETRZAK Michał 2005-02-10 Z/0991/19

TAK

1000m M U16 400 NumerPDF 4:02.20/19

32
PIOTROWSKA Julia 2011-04-08 Z/0905/20

TAK

60m K U12 234 NumerPDF 10.23 10.23/20

33
SATEJA Lena 2010-07-30 Z/0556/20

TAK

60m K U12 233 NumerPDF 10.16 10.16/20

34
SEMPOŁOWICZ Jagna 2009-04-29 Z/0887/20

TAK

200m K U12 232 NumerPDF

35
SKONIECZNY Krystian 2007-07-17 Z/0574/18

TAK

Wzwyż M U16 726 NumerPDF 1.20 1.20/20

36
SKOWROŃSKI Jakub 2008-07-09 Z/0811/19

TAK

60m M U16 165 NumerPDF 8.85 8.85/20

37
SKOWROŃSKI Jakub 2008-07-09 Z/0811/19

TAK

W dal M U16 165 NumerPDF 4.34 4.34/20

38
SŁOMKA Gabriela 2009-02-03 Z/0579/18

TAK

200m K U12 737 NumerPDF 37.54/18

39
SŁUPSKA Otylia 2006-07-19 Z/5201/18

2019

200m K U16 121 NumerPDF

40
SŁUPSKA Otylia 2006-07-19 Z/5201/18

2019

60m K U16 121 NumerPDF 8.87 8.87/19

41
ŚWIDER Amelia 2008-11-27 Z/0591/19

TAK

200m K U16 122 NumerPDF 33.69/19

42
ŚWIEC Nadia 2008-05-21 Z/0594/19

TAK

W dal K U16 124 NumerPDF

43
TĘŻYCKA Amelia 2006-02-27 Z/5323/18

TAK

1000m K U16 100 NumerPDF 3:27.13 3:27.13/20

44
WOJCIECHOWSKA Lena 2010-04-19 Z/0933/20

TAK

200m K U12 727 NumerPDF 39.11/18

45
WOJCIECHOWSKA-LAMSALLAK Maria 2010-04-13 Z/5198/18

TAK

600m K dz 735 NumerPDF 2:03.79 2:03.79/20

46
WOJTCZAK Paulina 2005-05-20 Z/5200/18

TAK

600m K U16 187 NumerPDF

47
WOŁK-WOŁKOW Bartłomiej 2007-02-26 Z/5199/18

2019

200m M U16 120 NumerPDF 30.60/18

48
ZAWITOWSKI Adam 2006-07-06 Z/0346/18

TAK

1000m M U16 192 NumerPDF 3:48.57 3:48.57/20

49
ZIÓŁKOWSKA Hanna 2010-01-13 Z/0593/19

TAK

60m K U12 731 NumerPDF

50
ZIÓŁKOWSKA Wiktoria 2006-04-13 Z/4773/19

TAK

60m K U16 711 NumerPDF

 
LUKS Serock Osobostarty: 9 ( 9 ) K-6 M-3
NrLicencji: 15/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JAROCH Judyta 2006-05-08 Z/4370/17

2019

600m K U16 283 NumerPDF 2:11.62/19

2
KAMIŃSKA Dominika 2006-02-14 Z/0578/19

2019

60m K U16 253 NumerPDF 9.49/19

3
KASIOREK Aleksander 2008-04-05 Z/1065/20

TAK

200m M U16 203 NumerPDF

4
KLAJBOR Weronika 2006-01-27 Z/0142/18

2019

60m K U16 252 NumerPDF 9.24/19

5
LAMBERSKA Wiktoria 2006-08-08 Z/0141/18

2019

600m K U16 282 NumerPDF 1:49.59 1:49.59/20

6
RÓŻYCKA Urszula 2009-07-28 Z/0982/19

2019

60m K U12 251 NumerPDF 11.69/19

7
RUSS Julia 2005-12-06 Z/4371/17

2019

Kula K U16 (3kg) 285 NumerPDF 8.31 8.31/20

8
SZEWSS Nikodem 2008-10-05 Z/0981/19

2019

60m M U16 204 NumerPDF

9
WYSZYŃSKI Szymon 2007-08-10 Z/0980/19

2019

60m M U16 202 NumerPDF 9.90/19

 
luks-start.pl
LUKS Start Nakło Osobostarty: 29 ( 22 ) K-14 M-8
NrLicencji: 03/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BEGER Krystian 2006-09-13 Z/0529/20

TAK

Kula M U16 (5kg) 860 NumerPDF

2
GAJEWSKA Zofia 2006-01-26 Z/1394/19

2019

Kula K U16 (3kg) 867 NumerPDF 8.18 8.18/20

3
JANKOWSKA Iga 2006-12-06 Z/0534/18

2019

Wzwyż K U16 852 NumerPDF 1.50 1.50/20

4
JANKOWSKA Iga 2006-12-06 Z/0534/18

2019

W dal K U16 852 NumerPDF 4.66 4.66/20

5
JANKOWSKA Joanna 2006-09-09 Z/0533/18

2019

Kula K U16 (3kg) 865 NumerPDF

6
JANKOWSKI Maksymilian 2011-11-26 Z/1396/19

2019

W dal M strefa 860 NumerPDF

7
JENDRZEJEWSKA Jagoda 2007-01-28 Z/1379/19

2019

Wzwyż K U16 863 NumerPDF 1.40 1.40/19

8
KALINOWSKI Bartosz 2005-03-19 Z/1397/19

2019

Wzwyż M U16 861 NumerPDF 1.40/18

9
KAŹMIERCZAK Kinga 2008-05-12 Z/1390/19

2019

Wzwyż K U16 854 NumerPDF

10
KAŹMIERCZAK Kinga 2008-05-12 Z/1390/19

2019

W dal K U16 854 NumerPDF 4.28 4.28/20

11
KOŁODZIEJCZAK Patrycja 2006-04-11 Z/5672/19

2019

Kula K U16 (3kg) 872 NumerPDF 7.05 7.05/20

12
KOMINIAK Kacper 2008-11-19 Z/1585/19

2019

Kula M U16 (4kg) 864 NumerPDF

13
KOWALSKA Zuzanna 2008-01-08 Z/0538/18

2019

60 m pł K U14 860 NumerPDF

14
KUNICKA Weronika 2007-05-29 Z/1198/18

2019

600m K U16 862 NumerPDF 1:49.86/19

15
LISIECKA Weronika 2006-09-22 Z/0530/20

TAK

Kula K U16 (3kg) 860 NumerPDF 8.15 8.15/20

16
MARASZ Piotr 2006-08-26 Z/1378/19

2019

60m pł M U16 865 NumerPDF

17
MOSZKOWICZ Oliwia 2007-08-31 Z/5671/19

2019

Kula K U14 (2kg) 876 NumerPDF

18
MOSZKOWICZ Oliwia 2007-08-31 Z/5671/19

2019

60m K U16 876 NumerPDF 9.02 9.02/20

19
MUZOLF Agata 2007-12-12 Z/1391/19

2019

600m K U16 856 NumerPDF 2:07.97 2:07.97/20

20
NOWAK Amelia 2007-06-07 Z/1587/19

2019

200m K U16 866 NumerPDF 36.83/18

21
OKONIEWSKI Franciszek 2008-08-30 Z/0549/18

2019

W dal M U16 853 NumerPDF 4.63 4.63/20

22
OKONIEWSKI Franciszek 2008-08-30 Z/0549/18

2019

200m M U16 853 NumerPDF 36.03/18

23
POWALISZ Szymon 2006-09-12 Z/1376/19

2019

Wzwyż M U16 869 NumerPDF

24
POWALISZ Szymon 2006-09-12 Z/1376/19

2019

Kula M U16 (5kg) 869 NumerPDF 8.93 8.93/20

25
SIKORSKA Zuzanna 2008-01-03 Z/0121/18

2019

60m K U16 871 NumerPDF 10.12/19

26
SIKORSKA Zuzanna 2008-01-03 Z/0121/18

2019

Wzwyż K U16 871 NumerPDF

27
SZCZEŚNIAK Julia 2006-11-29 Z/0122/18

2019

W dal K U16 862 NumerPDF

28
SZCZEŚNIAK Julia 2006-11-29 Z/0122/18

2019

60m K U16 862 NumerPDF 8.55 8.55/20

29
TERCJAK Maksymilian 2005-11-15 Z/0531/20

TAK

1000m M U16 860 NumerPDF

 
MKL Toruń Osobostarty: 43 ( 28 ) K-20 M-8
NrLicencji: 05/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJCZAK Natalia 2005-06-10 Z/2305/18

2019

60m K U16 549 NumerPDF 8.87 8.75/18

2
ANDRZEJCZAK Natalia 2005-06-10 Z/2305/18

2019

200m K U16 549 NumerPDF 29.46 29.16/18

3
BĄK Julia 2005-03-06 Z/0763/18

2019

600m K U16 532 NumerPDF 1:43.82 1:43.82/20

4
BOŻEK Cyprian 2006-02-02 Z/4468/19

2019

60m M U16 525 NumerPDF 8.32 8.32/20

5
BOŻEK Cyprian 2006-02-02 Z/4468/19

2019

200m M U16 525 NumerPDF 26.60 26.60/20

6
CHUCHRA Mateusz 2010-06-17 Z/4503/19

2019

600m M U12 18 NumerPDF 2:06.65 2:06.65/20

7
CHUCHRA Mateusz 2010-06-17 Z/4503/19

2019

200m M U12 18 NumerPDF 35.55/19

8
CHUCHRA Mateusz 2010-06-17 Z/4503/19

2019

60m M U12 18 NumerPDF 10.22 10.22/20

9
DOKSA Maja 2005-04-03 Z/2304/18

2019

60m K U16 541 NumerPDF 8.11 8.11/19

10
DOKSA Maja 2005-04-03 Z/2304/18

2019

200m K U16 541 NumerPDF 26.05 26.05/20

11
GŁOWACKA Małgorzata 2005-11-02 Z/2923/16

2019

600m K U16 514 NumerPDF 1:48.97 1:48.97/20

12
GÓRECKA Alicja 2005-04-25 Z/2393/19

2019

1000m K U16 553 NumerPDF 3:22.11 3:22.11/20

13
JACKOWIAK Antonina 2005-04-01 Z/4589/18

2019

1000m K U16 555 NumerPDF 3:08.25 3:08.25/20

14
JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 Z/0356/18

2019

60m pł K U16 545 NumerPDF 9.35 9.35/20

15
JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 Z/0356/18

2019

200m K U16 545 NumerPDF 26.41 26.41/20

16
KAMIŃSKA Patrycja 2008-07-27 Z/4491/19

2019

200m K U16 152 NumerPDF 33.20 33.20/20

17
KUCHARSKI Antoni 2006-01-28 Z/0589/20

TAK

200m M U16 545 NumerPDF 28.06 28.06/20

18
KUCHARSKI Antoni 2006-01-28 Z/0589/20

TAK

60m M U16 545 NumerPDF 8.36 8.36/20

19
KWIATKOWSKA Klaudia 2009-09-23 Z/4500/19

2019

200m K U12 506 NumerPDF

20
LADA Weronika 2009-02-24 Z/4493/19

2019

W dal K strefa 11 NumerPDF

21
LADA Weronika 2009-02-24 Z/4493/19

2019

200m K U12 11 NumerPDF

22
LEWANDOWSKI Maksymilian 2006-10-30 Z/4469/19

2019

W dal M U16 14 NumerPDF 4.53 4.53/20

23
LEWANDOWSKI Maksymilian 2006-10-30 Z/4469/19

2019

200m M U16 14 NumerPDF 28.39 28.39/20

24
ŁAKOMSKA Olga 2005-10-04 Z/5160/18

2019

60m K U16 547 NumerPDF 8.56 8.56/20

25
ŁAKOMSKA Olga 2005-10-04 Z/5160/18

2019

200m K U16 547 NumerPDF 29.19 29.19/20

26
ŁAPKIEWICZ Amelia 2008-03-22 Z/4495/19

2019

200m K U16 3 NumerPDF 29.80 29.80/20

27
MACIEJEWSKA Weronika 2007-08-24 Z/2920/16

2019

600m K U16 513 NumerPDF 1:49.13 1:49.13/20

28
MINKLEJ Adrian 2005-03-04 Z/0697/18

2019

200m M U16 12 NumerPDF 24.88 24.88/20

29
MINKLEJ Adrian 2005-03-04 Z/0697/18

2019

W dal M U16 12 NumerPDF 5.51 5.51/20

30
OSIKA Iga 2007-10-06 Z/4467/19

2019

60m K U16 25 NumerPDF 9.42 9.42/20

31
OSIKA Iga 2007-10-06 Z/4467/19

2019

200m K U16 25 NumerPDF

32
REIWER Martyna 2005-07-23 Z/0695/18

2019

W dal K U16 548 NumerPDF 4.12 4.12/20

33
REIWER Martyna 2005-07-23 Z/0695/18

2019

60m K U16 548 NumerPDF 9.05 8.93/19

34
SADOWSKA Hanna 2007-09-18 Z/4499/19

2019

200m K U16 19 NumerPDF 29.43 29.43/20

35
SZEWCZYK Nadia 2005-01-27 Z/2394/19

2019

200m K U16 552 NumerPDF 29.78/19

36
SZYMAŃSKI Szymon 2005-03-13 Z/3315/19

2019

Kula M U16 (5kg) 540 NumerPDF 8.30 8.30/20

37
TALAR Anna 2008-09-28 Z/4494/19

2019

600m K U16 100 NumerPDF 2:12.07 2:12.07/20

38
WACHEK Franek 2008-09-28 Z/4496/19

2019

600m M U16 2 NumerPDF 2:04.39 2:04.39/20

39
ZABIELSKA Barbara 2007-10-14 Z/4488/19

2019

60m K U16 40 NumerPDF 8.94 8.94/20

40
ZABIELSKA Barbara 2007-10-14 Z/4488/19

2019

200m K U16 40 NumerPDF 29.68 29.68/20

41
ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica 2005-02-28 Z/2396/19

2019

200m K U16 554 NumerPDF 27.19 27.19/20

42
ŻYWICA Krystian 2008-03-05 Z/4490/19

2019

W dal M U16 17 NumerPDF

43
ŻYWICA Krystian 2008-03-05 Z/4490/19

2019

200m M U16 17 NumerPDF 29.24 29.24/20

 
MKS Inowrocław Osobostarty: 11 ( 5 ) K-5 M-0
NrLicencji: 18/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
LIPIŃSKA Julia 2006-02-17 Z/3767/19

2019

200m K U16 114 NumerPDF

2
LIPIŃSKA Julia 2006-02-17 Z/3767/19

2019

60m K U16 114 NumerPDF

3
ŁADOŃ Julia 2007-02-28 Z/1031/20

TAK

200m K U16 101 NumerPDF

4
ŁADOŃ Julia 2007-02-28 Z/1031/20

TAK

60m K U16 101 NumerPDF

5
NOWAK Aleksandra 2005-01-26 Z/3556/18

2019

60m K U16 702 NumerPDF 9.26 9.26/20

6
NOWAK Aleksandra 2005-01-26 Z/3556/18

2019

200m K U16 702 NumerPDF 30.92 30.92/20

7
ŚLIZANOWSKA Marta 2007-07-01 Z/1032/20

TAK

200m K U16 102 NumerPDF

8
ŚLIZANOWSKA Marta 2007-07-01 Z/1032/20

TAK

60m K U16 102 NumerPDF

9
TAŃSKA Julia 2005-04-30 Z/3555/18

2019

60m K U16 779 NumerPDF

10
TAŃSKA Julia 2005-04-30 Z/3555/18

2019

200m K U16 779 NumerPDF

11
TAŃSKA Julia 2005-04-30 Z/3555/18

2019

W dal K U16 779 NumerPDF

 
mlksnadwislanin.pl
MLKS Nadwiślanin Chełmno Osobostarty: 25 ( 18 ) K-9 M-9
NrLicencji: 16/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
COCH Paweł 2007-02-13 Z/4452/19

2019

Kula M U16 (4kg) 938 NumerPDF

2
FORNEY Agata 2005-08-28 Z/0125/18

2019

200m K U16 967 NumerPDF

3
GŁOWACKA Martyna 2006-04-20 Z/0145/20

TAK

Kula K U16 (3kg) 960 NumerPDF 8.35 8.35/20

4
GRULA Magdalena 2005-02-28 Z/1593/19

2019

Kula K U16 (3kg) 963 NumerPDF

5
KARULSKA Lena 2006-03-27 Z/0586/18

2019

Wzwyż K U16 930 NumerPDF 1.50 1.50/20

6
MARCHLEWSKI Adrian 2007-01-26 Z/0146/20

TAK

60m M U16 940 NumerPDF

7
MARCHLEWSKI Adrian 2007-01-26 Z/0146/20

TAK

200m M U16 940 NumerPDF

8
MARCZAK Kamil 2005-02-22 Z/5137/18

2019

Kula M U16 (5kg) 965 NumerPDF 6.93/19

9
MARGIEL Mateusz 2007-10-21 Z/0147/20

TAK

600m M U16 949 NumerPDF

10
MIKOŁAJEWSKI Jakub 2007-11-16 Z/0148/20

TAK

60 m pł M U14 951 NumerPDF

11
MIKOŁAJEWSKI Jakub 2007-11-16 Z/0148/20

TAK

Wzwyż M U16 951 NumerPDF

12
PŁATEK Weronika 2005-06-15 Z/0351/18

2019

1000m K U16 959 NumerPDF 3:16.50 3:05.93/19

13
PUDLEWSKA Kornelia 2005-05-29 Z/0131/18

2019

60m K U16 963 NumerPDF 8.69 8.69/20

14
SKORUPSKI Mateusz 2007-06-13 Z/0149/20

TAK

W dal M U16 940 NumerPDF

15
SKORUPSKI Mateusz 2007-06-13 Z/0149/20

TAK

60 m pł M U14 940 NumerPDF

16
STENKA Kamil 2005-03-06 Z/3453/19

2019

200m M U16 938 NumerPDF

17
STENKA Kamil 2005-03-06 Z/3453/19

2019

60m pł M U16 938 NumerPDF 10.08 10.08/20

18
STRUŻYŃSKI Piotr 2005-01-11 Z/0525/19

2019

200m M U16 938 NumerPDF 26.03 26.03/20

19
STRUŻYŃSKI Piotr 2005-01-11 Z/0525/19

2019

60m M U16 938 NumerPDF 7.79 7.79/20

20
SZULC Kalina 2005-09-30 Z/0587/18

2019

Wzwyż K U16 964 NumerPDF 1.50 1.53/18

21
URBANSKA Karolina 2005-02-07 Z/0353/18

2019

60m pł K U16 962 NumerPDF 10.22 10.22/20

22
URBANSKA Karolina 2005-02-07 Z/0353/18

2019

W dal K U16 962 NumerPDF 4.73 4.73/20

23
WISNIEWSKA Monika 2005-08-30 Z/0352/18

2019

Wzwyż K U16 970 NumerPDF 1.45 1.45/18

24
ZŁOTOWSKI Szymon 2006-02-24 Z/4966/18

2019

Wzwyż M U16 930 NumerPDF

25
ZŁOTOWSKI Szymon 2006-02-24 Z/4966/18

2019

Kula M U16 (5kg) 930 NumerPDF 10.16 10.16/20

 
MUKL Brodnica Osobostarty: 11 ( 9 ) K-6 M-3
NrLicencji: 21/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CELLMER Karolina 2006-11-04 Z/4042/18

2019

200m K U16 312 NumerPDF 27.86 27.86/20

2
KRYSZPIN Maciej 2005-08-03 Z/5583/18

2019

60m M U16 317 NumerPDF 7.85 7.85/20

3
KRYSZPIN Maciej 2005-08-03 Z/5583/18

2019

200m M U16 317 NumerPDF 25.46 25.46/20

4
LEŚNIEWSKA Wiktoria 2006-12-06 Z/4051/19

2019

600m K U16 336 NumerPDF 1:50.11 1:50.11/20

5
NARODZONEK Weronika 2005-08-15 Z/0151/20

TAK

60m K U16 340 NumerPDF 9.77 8.63/18

6
NARODZONEK Weronika 2005-08-15 Z/0151/20

TAK

200m K U16 340 NumerPDF 28.35 28.35/20

7
PAŁKOWSKI Paweł 2006-03-04 Z/0238/19

2019

200m M U16 315 NumerPDF 26.38 26.38/20

8
PAWLAK Tomasz 2007-01-24 Z/3595/19

2019

200m M U16 324 NumerPDF

9
PESTA Natalia 2006-08-12 Z/4044/18

2019

200m K U16 316 NumerPDF 30.14 30.14/20

10
ŚLIWIŃSKA Joanna 2008-05-31 Z/0153/20

TAK

600m K U16 337 NumerPDF

11
ZAGÓRSKA Julianna 2006-04-14 Z/3596/19

2019

60m K U16 335 NumerPDF 8.80 8.80/20

 
MUKS Kangur Żnin Osobostarty: 15 ( 11 ) K-9 M-2
NrLicencji: 33/KP/20

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BŁASZCZYK Julita 2009-04-14 Z/0588/20

TAK

200m K U12 247 NumerPDF

2
BOLEWSKA Martyna 2006-07-14 Z/0587/20

TAK

600m K U16 3 NumerPDF

3
BOLEWSKI Jakub 2006-04-05 Z/0586/20

TAK

1000m M U16 5 NumerPDF 3:22.49 3:22.49/20

4
BOLEWSKI Jakub 2006-04-05 Z/0586/20

TAK

W dal M U16 5 NumerPDF

5
BORUCH Nikola 2007-07-22 Z/0585/20

TAK

60 m pł K U14 1 NumerPDF

6
BORUCH Nikola 2007-07-22 Z/0585/20

TAK

60m K U16 1 NumerPDF 9.66 9.66/20

7
BROŃCZYK Mateusz 2007-05-16 Z/0584/20

TAK

60m M U16 184 NumerPDF 8.58 8.58/20

8
BROŃCZYK Mateusz 2007-05-16 Z/0584/20

TAK

W dal M U16 184 NumerPDF 4.68 4.68/20

9
DOMOWICZ Tatiana 2007-04-05 Z/0583/20

TAK

60m K U16 249 NumerPDF 9.47 9.47/20

10
JĘDRZEJCZAK Oliwia 2007-08-06 Z/0582/20

TAK

60 m pł K U14 7 NumerPDF

11
JURKOWSKA Justyna 2006-04-08 Z/0581/20

TAK

W dal K U16 9 NumerPDF 4.08 4.08/20

12
JURKOWSKA Justyna 2006-04-08 Z/0581/20

TAK

60m K U16 9 NumerPDF 9.12 9.12/20

13
PIOTEREK Nadia 2009-12-28 Z/1041/20

TAK

200m K U12 1 NumerPDF

14
STRĘKOWSKA Zuzanna 2007-04-12 Z/0580/20

TAK

Wzwyż K U16 2 NumerPDF 1.30 1.30/20

15
TONDER Maja 2007-02-28 Z/0579/20

TAK

200m K U16 3 NumerPDF

 
UKB Szubin Osobostarty: 23 ( 16 ) K-8 M-8
NrLicencji: 11/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMOWSKA Zuzanna 2008-08-14 Z/1581/19

TAK

W dal K U16 347 NumerPDF

2
ADAMOWSKA Zuzanna 2008-08-14 Z/1581/19

TAK

60m K U16 347 NumerPDF 10.76/19

3
BUJEWSKA Tatiana 2007-08-06 Z/1348/19

TAK

W dal K U16 302 NumerPDF 3.80 3.80/20

4
BUJEWSKA Tatiana 2007-08-06 Z/1348/19

TAK

200m K U16 302 NumerPDF

5
ECHAUST Mateusz 2006-06-03 Z/0154/20

TAK

60m M U16 300 NumerPDF 8.76 8.76/20

6
JECHNA Oliwia 2008-02-27 Z/0231/17

TAK

60 m pł K U14 355 NumerPDF

7
JECHNA Oliwia 2008-02-27 Z/0231/17

TAK

600m K U16 355 NumerPDF 2:12.90 2:05.08/18

8
KALKA Jakub 2007-02-04 Z/1580/19

TAK

600m M U16 340 NumerPDF 1:56.72 1:56.72/20

9
KALKA Zofia 2010-02-12 Z/0155/20

TAK

W dal K strefa 320 NumerPDF

10
KMIEĆ Jędrzej 2005-12-20 Z/0945/18

2019

1000m M U16 364 NumerPDF 3:11.29 3:11.29/20

11
KRZYWDZIŃSKA Zofia 2009-10-29 Z/1579/19

TAK

200m K U12 300 NumerPDF 40.71/19

12
KURKIEWICZ Jakub 2005-04-17 Z/1125/16

TAK

200m M U16 336 NumerPDF 30.95/17

13
KURKIEWICZ Jakub 2005-04-17 Z/1125/16

TAK

60m pł M U16 336 NumerPDF 11.37 11.37/19

14
LANGER Mateusz 2007-05-29 Z/0156/20

TAK

200m M U16 310 NumerPDF

15
LANGER Mateusz 2007-05-29 Z/0156/20

TAK

W dal M U16 310 NumerPDF

16
OCH Jakub 2009-10-08 Z/2799/19

TAK

200m M U12 310 NumerPDF

17
PIECHOWIAK Jakub 2005-01-23 Z/3902/16

TAK

1000m M U16 366 NumerPDF 3:15.12/19

18
SOBCZAK Maciej 2007-07-28 Z/5523/19

TAK

600m M U16 301 NumerPDF

19
SOBCZAK Maciej 2007-07-28 Z/5523/19

TAK

Kula M U16 (4kg) 301 NumerPDF

20
STAŚKIEWICZ Natalia 2005-02-01 Z/3903/16

TAK

W dal K U16 321 NumerPDF 4.38 4.54/19

21
STAŚKIEWICZ Natalia 2005-02-01 Z/3903/16

TAK

60m K U16 321 NumerPDF 8.79 8.28/19

22
SZYPURA Martyna 2009-03-27 Z/0157/20

TAK

60m K U12 311 NumerPDF 10.90 10.90/20

23
WINKOWSKA Anna 2007-10-17 Z/0944/18

TAK

200m K U16 350 NumerPDF 33.94/18

 
www.ukscyprianka.proikom.pl
UKS Cyprianka Osobostarty: 19 ( 14 ) K-7 M-7
NrLicencji: 10/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GRABOWSKI Aleksander 2007-12-15 Z/5480/19

2019

Kula M U16 (4kg) 205 NumerPDF

2
JUSZCZAK Aleksandra 2006-09-02 Z/4455/19

2019

Kula K U16 (3kg) 308 NumerPDF

3
KLECHA Wiktoria 2006-09-01 Z/4458/19

2019

Kula K U16 (3kg) 210 NumerPDF

4
KOSIŃSKA Paulina 2007-08-11 Z/5475/19

2019

200m K U16 209 NumerPDF 34.20/18

5
KOWALSKI Jan 2007-05-30 Z/0999/20

TAK

Kula M U16 (4kg) 215 NumerPDF

6
KRASIŃSKA Natalia 2005-01-05 Z/4890/18

2019

60m pł K U16 837 NumerPDF 9.79 9.79/20

7
KRASIŃSKA Natalia 2005-01-05 Z/4890/18

2019

60m K U16 837 NumerPDF 8.55/19

8
KULIGOWSKI Rafał 2006-01-23 Z/5601/18

2019

Kula M U16 (5kg) 216 NumerPDF

9
RUTKOWSKA Maja 2008-03-03 Z/5476/19

2019

200m K U16 203 NumerPDF 37.07/18

10
RUTKOWSKA Maja 2008-03-03 Z/5476/19

2019

Wzwyż K U16 203 NumerPDF

11
RUTKOWSKI Nikodem 2008-06-25 Z/1000/20

TAK

Kula M U16 (4kg) 589 NumerPDF

12
SADOWSKI Oliwier 2007-07-04 Z/5477/19

2019

Wzwyż M U16 745 NumerPDF

13
SADOWSKI Oliwier 2007-07-04 Z/5477/19

2019

200m M U16 745 NumerPDF 35.82/18

14
SOSIŃSKI Miłosz 2010-03-17 Z/1086/20

TAK

W dal M strefa 221 NumerPDF

15
SOSIŃSKI Miłosz 2010-03-17 Z/1086/20

TAK

60m M U12 221 NumerPDF

16
SPRYSZYŃSKA Karolina 2009-02-28 Z/1001/20

TAK

Kula K (2kg) SP 306 NumerPDF

17
SPRYSZYŃSKA Paulina 2009-02-28 Z/1002/20

TAK

Kula K (2kg) SP 309 NumerPDF

18
STRULAK Błażej 2010-04-05 Z/1054/20

TAK

W dal M strefa 219 NumerPDF

19
STRULAK Błażej 2010-04-05 Z/1054/20

TAK

60m M U12 219 NumerPDF

 
UKS Czapla Białe Błota Osobostarty: 47 ( 32 ) K-19 M-13
NrLicencji: 17/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANHALT Anna 2005-09-24 Z/3112/18

TAK

600m K U16 3 NumerPDF 1:52.44/19

2
ANHALT Dobrosława 2010-01-07 Z/3113/18

TAK

200m K U12 247 NumerPDF 38.46/19

3
ANHALT Karol 2008-11-07 Z/3114/18

TAK

60m M U16 248 NumerPDF 10.04 10.04/19

4
ANHALT Karol 2008-11-07 Z/3114/18

TAK

200m M U16 248 NumerPDF 33.33/19

5
ARUNSI Uba 2008-10-05 Z/3115/18

TAK

200m M U16 2 NumerPDF

6
ARUNSI Uba 2008-10-05 Z/3115/18

TAK

60m M U16 2 NumerPDF 9.04/19

7
BONIŚNIAK Alicja 2006-09-07 Z/1071/19

TAK

60m pł K U16 3 NumerPDF 11.06 11.06/20

8
BRETT Wiktoria 2008-02-07 Z/1039/19

TAK

60m K U16 245 NumerPDF 9.76 9.76/20

9
BRETT Wiktoria 2008-02-07 Z/1039/19

TAK

W dal K U16 245 NumerPDF 3.57 3.57/20

10
BRODALA Maksym 2005-01-18 Z/1069/19

TAK

600m M U16 4 NumerPDF 1:28.99 1:28.99/20

11
BYCZKOWSKA Amelia 2005-09-04 Z/0374/20

TAK

1000m K U16 207 NumerPDF 3:39.35 3:39.35/20

12
CICHOWICZ Kamil 2005-03-24 Z/3119/18

TAK

600m M U16 24 NumerPDF 1:47.89/18

13
FELKNER Alicja 2005-05-31 Z/1039/20

TAK

1000m K U16 64 NumerPDF

14
GLAZA Mikołaj 2007-07-16 Z/3121/18

TAK

W dal M U16 2 NumerPDF 4.08 4.08/20

15
GLAZA Mikołaj 2007-07-16 Z/3121/18

TAK

200m M U16 2 NumerPDF 31.17 31.17/20

16
JABŁOŃSKI Filip 2009-01-15 Z/1066/19

TAK

200m M U16 308 NumerPDF

17
JABŁOŃSKI Filip 2009-01-15 Z/1066/19

TAK

60m M U16 308 NumerPDF

18
JANKA Nadia 2009-10-27 Z/1041/19

TAK

200m K U12 7 NumerPDF

19
JANKA Otylia 2006-10-04 Z/1042/19

TAK

60m pł K U16 4 NumerPDF 9.74 9.74/20

20
JANKA Otylia 2006-10-04 Z/1042/19

TAK

60m K U16 4 NumerPDF 8.74 8.74/20

21
JANKOWSKA Marika 2007-07-26 Z/3124/18

TAK

W dal K U16 1 NumerPDF 4.38 4.38/20

22
JANKOWSKA Marika 2007-07-26 Z/3124/18

TAK

60 m pł K U14 1 NumerPDF

23
KANIEWSKI Maksymilian 2006-08-19 Z/3126/18

TAK

600m M U16 196 NumerPDF 1:52.09/19

24
KONERA Wiktoria 2005-05-12 Z/2658/16

TAK

600m K U16 6 NumerPDF 1:37.46 1:37.46/19

25
KORACH Kajetan 2010-02-07 Z/0375/20

TAK

60m M U12 197 NumerPDF 10.50 10.50/20

26
KRZYWAŃSKI Szymon 2010-01-04 Z/1034/20

TAK

200m M U12 198 NumerPDF

27
KULCZYK Paulina 2006-11-06 Z/1044/19

TAK

60m pł K U16 7 NumerPDF 10.19 10.19/20

28
KULCZYK Paulina 2006-11-06 Z/1044/19

TAK

200m K U16 7 NumerPDF 28.58 28.58/20

29
KURZEWSKI Kacper 2006-08-12 Z/1072/19

TAK

60m M U16 199 NumerPDF 8.58 8.58/20

30
KURZEWSKI Kacper 2006-08-12 Z/1072/19

TAK

200m M U16 199 NumerPDF

31
ŁAZAROWICZ Zofia 2011-03-26 Z/1038/20

TAK

60m K U12 1 NumerPDF

32
ŁUKASZEWSKA Nikola 2008-03-03 Z/1033/20

TAK

600m K U16 10 NumerPDF 2:04.15 2:04.15/20

33
MATCZYŃSKI Aleksander 2008-11-24 Z/1045/19

TAK

W dal M U16 201 NumerPDF 3.68 3.68/20

34
MATCZYŃSKI Aleksander 2008-11-24 Z/1045/19

TAK

200m M U16 201 NumerPDF

35
ORZECHOWSKA Noemi 2006-02-21 Z/3131/18

TAK

W dal K U16 2 NumerPDF 4.71 4.71/19

36
ORZECHOWSKA Noemi 2006-02-21 Z/3131/18

TAK

200m K U16 2 NumerPDF

37
PARADOWSKA Magdalena 2010-07-20 Z/1036/20

TAK

200m K U12 202 NumerPDF

38
PARADOWSKA Milena 2008-05-11 Z/1037/20

TAK

600m K U16 203 NumerPDF

39
PARADOWSKA Milena 2008-05-11 Z/1037/20

TAK

60m K U16 203 NumerPDF 10.41 10.41/20

40
SITARSKA Julia 2007-07-07 Z/1051/19

TAK

60m K U16 206 NumerPDF 8.57 8.57/20

41
SITARSKA Julia 2007-07-07 Z/1051/19

TAK

200m K U16 206 NumerPDF 28.40 28.40/20

42
SURDY Zuzanna 2005-04-26 Z/2655/16

TAK

W dal K U16 5 NumerPDF 4.32 4.32/20

43
SURDY Zuzanna 2005-04-26 Z/2655/16

TAK

60m pł K U16 5 NumerPDF 9.50 9.50/20

44
SZYMAŃSKI Wojciech 2007-07-19 Z/3138/18

TAK

60 m pł M U14 1 NumerPDF

45
WESOŁOWSKI Emil 2007-01-16 Z/3140/18

TAK

W dal M U16 64 NumerPDF 4.52/19

46
WESOŁOWSKI Emil 2007-01-16 Z/3140/18

TAK

200m M U16 64 NumerPDF 29.88/19

47
WUDIAK Ola 2012-09-13 Z/1093/20

TAK

200m K U12 2 NumerPDF

 
UKS Wyspiański Szubin Osobostarty: 29 ( 17 ) K-9 M-8
NrLicencji: 08/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMOWSKA Agata 2006-08-20 Z/2307/18

2019

60m K U16 116 NumerPDF 10.32 10.32/20

2
ADAMOWSKA Agata 2006-08-20 Z/2307/18

2019

W dal K U16 116 NumerPDF 3.08 3.08/20

3
BOGUSŁAWSKI Jakub 2005-10-08 Z/3874/18

2019

60m M U16 158 NumerPDF

4
BOGUSŁAWSKI Jakub 2005-10-08 Z/3874/18

2019

W dal M U16 158 NumerPDF

5
DUTKIEWICZ Weronika 2007-07-03 Z/2308/18

2019

60m K U16 128 NumerPDF 8.96 8.96/20

6
DUTKIEWICZ Weronika 2007-07-03 Z/2308/18

2019

200m K U16 128 NumerPDF 33.22/18

7
JÓZEFIAK Adam 2006-06-06 Z/1058/19

2019

Kula M U16 (5kg) 179 NumerPDF

8
KMIEĆ Jakub 2007-12-14 Z/3770/18

2019

600m M U16 119 NumerPDF

9
KRALL Martyna 2008-06-19 Z/3772/18

2019

Kula K U14 (2kg) 132 NumerPDF

10
KRALL Martyna 2008-06-19 Z/3772/18

2019

60m K U16 132 NumerPDF 10.62 10.62/20

11
KWAŚNIAK Kacper 2008-02-10 Z/3876/18

2019

60m M U16 143 NumerPDF

12
KWAŚNIAK Kacper 2008-02-10 Z/3876/18

2019

W dal M U16 143 NumerPDF

13
KWIATKOWSKI Hubert 2005-02-20 Z/3773/18

2019

W dal M U16 132 NumerPDF 4.19/19

14
KWIATKOWSKI Hubert 2005-02-20 Z/3773/18

2019

60m M U16 132 NumerPDF

15
MIZIUŁA Martyna 2007-03-15 Z/1062/19

2019

200m K U16 145 NumerPDF 35.25/18

16
MIZIUŁA Martyna 2007-03-15 Z/1062/19

2019

W dal K U16 145 NumerPDF

17
RADKE Oskar 2007-04-11 Z/0766/17

2019

200m M U16 149 NumerPDF 32.30/18

18
SERAFIN Dorian 2006-04-19 Z/2310/18

2019

Kula M U16 (5kg) 124 NumerPDF

19
SPYCHALSKA Agata 2006-12-18 Z/0864/16

2019

W dal K U16 120 NumerPDF 3.39/16

20
SPYCHALSKA Agata 2006-12-18 Z/0864/16

2019

200m K U16 120 NumerPDF

21
STAROŃ Maria 2006-12-04 Z/0866/16

2019

200m K U16 112 NumerPDF

22
STAROŃ Maria 2006-12-04 Z/0866/16

2019

Wzwyż K U16 112 NumerPDF

23
SZURKIEWICZ Monika 2006-05-03 Z/3559/18

2019

W dal K U16 197 NumerPDF 4.02 4.02/20

24
SZURKIEWICZ Monika 2006-05-03 Z/3559/18

2019

200m K U16 197 NumerPDF

25
TOMCZYK Ania 2006-07-03 Z/3873/18

2019

Wzwyż K U16 106 NumerPDF

26
TOMCZYK Ania 2006-07-03 Z/3873/18

2019

200m K U16 106 NumerPDF

27
UCIŃSKA Maria 2006-02-13 Z/3560/18

2019

Kula K U16 (3kg) 127 NumerPDF

28
WOJTCZAK Paweł 2007-08-03 Z/3763/18

2019

60m M U16 187 NumerPDF 10.87 10.87/20

29
WOJTCZAK Paweł 2007-08-03 Z/3763/18

2019

W dal M U16 187 NumerPDF 3.21 3.21/20

 
LUBELSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
 
www.kswislapulawy.pl
KS Wisła Puławy Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 08/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DOMAŃSKA Anna 2007-02-08 Z/5830/19

2019

60 m pł K U14 4 NumerPDF 10.79 10.79/19

 
LUBUSKIE Osobostarty: 33 ( 19 ) K-14 M-5
 
AZS-AWF Gorzów Osobostarty: 33 ( 19 ) K-14 M-5
NrLicencji: 08/LB/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BYLINKO Michalina 2007-06-14 Z/4076/19

TAK

60m K U16 871 NumerPDF

2
BYLINKO Michalina 2007-06-14 Z/4076/19

TAK

W dal K U16 871 NumerPDF 4.45 4.45/20

3
DRĄCZKOWSKA Nadia 2008-02-15 Z/0561/20

TAK

60m K U16 25 NumerPDF

4
DRĄCZKOWSKA Nadia 2008-02-15 Z/0561/20

TAK

200m K U16 25 NumerPDF

5
GOLIŃCZAK Oliwia 2008-03-02 Z/0562/20

TAK

200m K U16 22 NumerPDF

6
GOLIŃCZAK Oliwia 2008-03-02 Z/0562/20

TAK

60m K U16 22 NumerPDF

7
GORSKA Tola 2006-12-09 Z/0673/20

TAK

W dal K U16 885 NumerPDF 4.06 4.06/20

8
GORSKA Tola 2006-12-09 Z/0673/20

TAK

60m K U16 885 NumerPDF

9
JEŻ Aleksandra 2007-01-01 Z/0747/20

TAK

600m K U16 884 NumerPDF

10
JUREK Bartosz 2007-01-11 Z/0578/20

TAK

60m M U16 31 NumerPDF 8.54 8.54/20

11
JUREK Bartosz 2007-01-11 Z/0578/20

TAK

200m M U16 31 NumerPDF 28.75 28.75/20

12
KAMZELSKA Hanna 2007-09-10 Z/0563/20

TAK

60m K U16 10 NumerPDF 8.56 8.56/20

13
KAMZELSKA Hanna 2007-09-10 Z/0563/20

TAK

200m K U16 10 NumerPDF 28.97 28.97/20

14
KONDRATOWICZ Aleksandra 2009-02-15 Z/0942/20

TAK

W dal K dz 874 NumerPDF

15
KONDRATOWICZ Aleksandra 2009-02-15 Z/0942/20

TAK

60m K U12 874 NumerPDF

16
KRZYSZEWSKA Justyna 2009-04-09 Z/0566/20

TAK

200m K U12 24 NumerPDF

17
KRZYSZEWSKA Justyna 2009-04-09 Z/0566/20

TAK

60m K U12 24 NumerPDF

18
MŁYNARZ Jakub 2005-03-01 Z/0568/20

TAK

600m M U16 12 NumerPDF

19
MŁYNARZ Kamil 2005-12-29 Z/0573/20

TAK

600m M U16 32 NumerPDF 1:38.34 1:38.34/20

20
OLEWIŃSKA Hanna 2006-05-24 Z/0576/20

TAK

60m K U16 27 NumerPDF

21
OLEWIŃSKA Hanna 2006-05-24 Z/0576/20

TAK

200m K U16 27 NumerPDF

22
PASTOR Karolina 2006-10-22 Z/4075/19

TAK

W dal K U16 872 NumerPDF 3.96 3.96/20

23
PASTOR Karolina 2006-10-22 Z/4075/19

TAK

60m pł K U16 872 NumerPDF 11.12 11.12/20

24
PESTKA Jakub 2005-02-05 Z/4985/18

TAK

1000m M U16 888 NumerPDF  ROSU 

25
POSMYK Mateusz 2009-04-24 Z/0882/20

TAK

Wzwyż M U12 868 NumerPDF

26
POSMYK Mateusz 2009-04-24 Z/0882/20

TAK

60m M U12 868 NumerPDF

27
POSMYK Mateusz 2009-04-24 Z/0882/20

TAK

W dal M strefa 868 NumerPDF

28
ROJEK Zofia 2007-02-03 Z/1018/20

TAK

W dal K U16 867 NumerPDF

29
ROJEK Zofia 2007-02-03 Z/1018/20

TAK

60m K U16 867 NumerPDF

30
SKÓRA Emilia 2007-04-19 Z/0950/20

TAK

600m K U16 871 NumerPDF

31
SZCZEPAŃSKA Weronika 2008-01-03 Z/0941/20

TAK

W dal K U16 866 NumerPDF

32
ZAWORKA Matylda 2005-04-24 Z/5257/19