Internetowe zgłoszenia do imprezy: Finał Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej 2020
WARSZAWA, 20.09.2020
Osobostarty wszystkie: 307 ( 215 ) K-106 M-109
 
LUBELSKIE Osobostarty: 7 ( 6 ) K-0 M-6
 
azs.umcs.pl
AZS UMCS Lublin Osobostarty: 4 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 02/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁAWRUSZKO Michał 1996-09-04 Z/1476/14

TAK

200m M 414 NumerPDF 22.07 22.00/19

2
ŁAWRUSZKO Michał 1996-09-04 Z/1476/14

TAK

100m M 414 NumerPDF 11.02 10.97/18

3
OLESZEK Kamil 1998-04-11 Z/0705/16

TAK

800m M 422 NumerPDF 1:51.90 1:50.96/18

4
ŚWIRGOŃ Adam 1994-05-19 Z/5089/11

TAK

1500m M 801 NumerPDF 4:05.49 3:59.63/19

 
ksagros.home.pl
KS Agros Zamość Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 06/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MAZUR Michał 1999-06-25 Z/3659/15

TAK

Młot M (7.26kg) 122 NumerPDF 65.63 65.63/20  KNF   SKN 

2
NAGÓREK Marcin 1980-10-05 Z/0851/11

TAK

800m M 65 NumerPDF 2:01.62 1:48.31/05

 
http://mksuniahrubieszow.pl/
MKS Unia Hrubieszów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ROZMIANIEC Paweł 1987-02-20 Z/5039/19

TAK

800m M 11 NumerPDF 1:59.58 1:58.42/19

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 12 ( 10 ) K-5 M-5
 
BKL Bełchatów Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 03/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHROSTA Filip 2002-02-27 Z/0168/16

TAK

400m M 538 NumerPDF 53.02/18  ROSU   ZKN 

2
SZANIEC Mateusz 2002-10-13 Z/3579/20

TAK

100m M 13 NumerPDF 11.61 11.61/20

 
www.mks-tomaszow.cba.pl/
MKS Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 05/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZIELIŃSKI Piotr 2002-03-06 Z/3241/16

TAK

2000m prz.M 505 NumerPDF 6:24.52 6:24.52/20

 
rks.org.pl
RKS Łódź Osobostarty: 8 ( 6 ) K-5 M-1
NrLicencji: 09/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JACKOWSKA Amelia 2006-08-21 Z/5739/19

TAK

200m K 75 NumerPDF 27.69 27.69/20

2
JACKOWSKA Amelia 2006-08-21 Z/5739/19

TAK

100m K 75 NumerPDF 13.17 13.17/20

3
MORAWIEC Maja 2005-04-23 Z/0464/19

TAK

200m K 65 NumerPDF 29.49 29.49/20

4
MORAWIEC Maja 2005-04-23 Z/0464/19

TAK

100m K 65 NumerPDF 13.87 13.87/20

5
OGRODOWCZYK Anna 2006-07-14 Z/4955/19

TAK

200m K 96 NumerPDF 31.16/19

6
PĘCZEK Adam 1972-01-14 Z/0876/18

TAK

400m M 59 NumerPDF 58.34 58.34/20

7
ŚWIERCZYŃSKA Julia 2006-07-06 Z/1246/20

TAK

200m K 89 NumerPDF 29.62 29.62/20

8
WŁOŚCIAŃSKA Patrycja 2003-10-02 Z/4123/17

TAK

200m K 19 NumerPDF 28.43 28.43/20

 
umlks.pl
UMLKS START Wieruszów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 20/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KUCH Andrzej 1991-10-27 Z/4261/11

TAK

W dal M 211 NumerPDF 7.95 7.95/20

 
MASTERS Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
 
pzlam.pl
PZLAM Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 01/MS/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GRABOWSKA Joanna 1975-04-15 Z/0164/19

TAK

200m K 561 NumerPDF 30.02 30.02/20

2
GRABOWSKA Joanna 1975-04-15 Z/0164/19

TAK

100m K 561 NumerPDF 14.49 14.49/20

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 270 ( 189 ) K-96 M-93
 
Akademia Sportu Otwock Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 99/MZ/20

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOCISZEWSKA Wiktoria 2002-02-14 Z/0338/17

TAK

800m K 405 NumerPDF 2:36.25 2:36.25/20

2
OSIŃSKI Tymon 2006-02-10 Z/2768/20

TAK

100m M 401 NumerPDF

3
ROSŁONIEC Piotr 2005-09-25 Z/2764/20

TAK

100m M 402 NumerPDF

4
SŁAWIŃSKI Mikołaj 2005-10-05 Z/2765/20

TAK

100m M 403 NumerPDF

 
www.aklursynow.pl
AKL Ursynów Warszawa Osobostarty: 27 ( 18 ) K-10 M-8
NrLicencji: 23/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BADEŃSKI Bernard 2005-10-28 Z/0302/19

TAK

100m M 885 NumerPDF 13.29 13.29/20

2
BROUWER Sander 2004-05-07 Z/0648/20

TAK

800m M 802 NumerPDF 2:08.22 2:08.22/20

3
CHUDAK Franciszek 2001-12-03 Z/4214/15

TAK

200m M 801 NumerPDF 22.49 22.49/20

4
CHUDAK Franciszek 2001-12-03 Z/4214/15

TAK

100m M 801 NumerPDF 11.17 11.17/20

5
KOTECKI Piotr 2000-05-31 Z/2310/16

TAK

Oszczep M U20 (800) 823 NumerPDF 59.37 59.37/20

6
LIPIŃSKA Julia 2001-08-06 Z/2758/17

TAK

100m K 844 NumerPDF 12.73 12.29/19  ZKN 

7
MAREK Justyna 2003-10-01 Z/3635/18

TAK

100m K 823 NumerPDF 13.72 13.72/20

8
MAREK Justyna 2003-10-01 Z/3635/18

TAK

200m K 823 NumerPDF 28.78 28.78/20

9
MASZKIEWICZ Maja 2001-10-04 Z/2152/16

TAK

100m K 817 NumerPDF 12.74 12.57/19

10
NOWAKOWSKA Marcelina 2002-07-20 Z/2149/16

TAK

100m K 807 NumerPDF 12.83 12.59/19

11
NOWAKOWSKA Marcelina 2002-07-20 Z/2149/16

TAK

200m K 807 NumerPDF 26.03 25.44/18

12
PAVILLET Zoé 2006-07-19 Z/0681/20

TAK

100m K 819 NumerPDF 15.02 15.02/20

13
POLANOWSKA Nina 2003-11-25 Z/1481/17

TAK

200m K 800 NumerPDF 26.92 26.92/20

14
POLANOWSKA Nina 2003-11-25 Z/1481/17

TAK

100m K 800 NumerPDF 13.15 13.15/20

15
PRZYŻECKI Dominik 2001-01-17 Z/2641/16

TAK

W dal M 802 NumerPDF 6.46 6.53/19

16
PRZYŻECKI Dominik 2001-01-17 Z/2641/16

TAK

100m M 802 NumerPDF 11.80 11.34/18

17
SIENKIEWICZ Marianna 2003-08-23 Z/5423/18

TAK

200m K 850 NumerPDF 26.67 26.67/20

18
SIENKIEWICZ Marianna 2003-08-23 Z/5423/18

TAK

100m K 850 NumerPDF 12.99 12.99/20

19
SOKOŁOWSKA Julia 2000-01-26 Z/2324/15

TAK

100m K 811 NumerPDF 12.97 12.50/17

20
SOKOŁOWSKA Julia 2000-01-26 Z/2324/15

TAK

200m K 811 NumerPDF 26.20 25.31/16

21
SUCHECKA Katarzyna 2001-11-14 Z/2640/16

TAK

100m K 813 NumerPDF 13.30 13.30/20

22
SUCHECKA Katarzyna 2001-11-14 Z/2640/16

TAK

200m K 813 NumerPDF 27.01 26.94/19

23
SUCHOROWSKI Jan 2001-10-21 Z/1530/19

TAK

100m M 851 NumerPDF 11.01 11.01/20

24
SUCHOROWSKI Jan 2001-10-21 Z/1530/19

TAK

200m M 851 NumerPDF 23.07/19

25
TRZEBIŃSKI Piotr 2004-02-22 Z/3326/20

TAK

800m M 832 NumerPDF

26
URBAŃSKI Eryk 2004-03-31 Z/2105/19

TAK

800m M 805 NumerPDF

27
ZUBEK Joanna 2003-03-23 Z/3193/20

TAK

Kula K U18 (3kg) 865 NumerPDF

 
azsawf.com
AZS-AWF Warszawa Osobostarty: 30 ( 20 ) K-5 M-15
NrLicencji: 01/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ASTRACHANCEW Konrad 2005-07-11 Z/0271/19

TAK

800m M 270 NumerPDF 2:12.56/19

2
BARTOŚ Krzysztof 2003-12-17 Z/0282/19

TAK

800m M 276 NumerPDF 2:12.63 2:12.63/20

3
DULNIAK Ryszard 2004-05-25 Z/0745/20

TAK

200m M 243 NumerPDF 28.13 28.13/20

4
DULNIAK Ryszard 2004-05-25 Z/0745/20

TAK

100m M 243 NumerPDF 14.19 14.19/20

5
JANKOWSKI Artur 2003-02-10 Z/2516/19

TAK

100m M 290 NumerPDF 13.21 13.21/20

6
JANKOWSKI Artur 2003-02-10 Z/2516/19

TAK

200m M 290 NumerPDF 26.83/19

7
KOPICZYŃSKA Karolina 2005-04-05 Z/1254/20

TAK

200m K 256 NumerPDF

8
KOPICZYŃSKA Karolina 2005-04-05 Z/1254/20

TAK

100m K 256 NumerPDF

9
KRAWCZYK Michał 1992-09-08 Z/4230/11

TAK

Oszczep M U20 (800) 267 NumerPDF 40.07 48.68/11

10
KRAWCZYK Michał 1992-09-08 Z/4230/11

TAK

200m M 267 NumerPDF 23.46 23.46/20

11
KRAWCZYK Michał 1992-09-08 Z/4230/11

TAK

Tyczka M 267 NumerPDF 4.25 4.70/19

12
PALUCH Paulina 1998-12-03 Z/0261/14

TAK

100m K 238 NumerPDF 11.71 11.71/20  SKN 

13
PIWOWARSKI Jakub 1998-03-23 Z/1588/14

TAK

Tyczka M 249 NumerPDF 4.70 4.70/19

14
RACZYŁO Damian 1998-08-26 Z/3063/15

TAK

800m M 279 NumerPDF 2:04.30 2:04.30/20

15
SKIERKOWSKI Paweł 2002-05-13 Z/3155/16

TAK

1500m M 241 NumerPDF 4:13.88 4:13.88/20

16
SOBIESZCZAK Miłosz 2002-06-20 Z/2986/16

TAK

Młot M U20 (6kg) 222 NumerPDF 59.70 59.70/20  ZKN 

17
SUMIŃSKI Wojciech 1994-01-14 Z/3684/11

TAK

Oszczep M U20 (800) 290 NumerPDF 70.43 70.43/20

18
SZYMANEK Maja 2000-07-05 Z/3992/15

TAK

Tyczka K 250 NumerPDF 3.50 3.90/18  ZKN   SKN 

19
SZYMAŃSKI Przemysław 2000-08-28 Z/0746/20

TAK

1500m M 244 NumerPDF 4:28.74 4:28.74/20

20
ŚLIWKA Maria 2005-06-11 Z/0840/18

TAK

Tyczka K 254 NumerPDF 2.80 2.80/20

21
ŚLIWKA Maria 2005-06-11 Z/0840/18

TAK

100m K 254 NumerPDF 13.09 12.89/19

22
TOMALIK Damian 1993-12-27 Z/3292/11

TAK

Tyczka M 251 NumerPDF 4.80 4.90/19

23
TOPOLEWSKI Maciej 1995-04-28 Z/5021/15

TAK

Oszczep M U20 (800) 289 NumerPDF 68.82 68.82/20

24
TRAUTMAN Karolina 2004-08-08 Z/0782/19

TAK

200m K 207 NumerPDF 28.27 28.27/20

25
TRAUTMAN Karolina 2004-08-08 Z/0782/19

TAK

100m K 207 NumerPDF 13.78 13.78/20

26
UHERA Roman 2000-09-21 Z/5615/18

TAK

Tyczka M 271 NumerPDF 3.00 3.00/20

27
UHERA Roman 2000-09-21 Z/5615/18

TAK

Oszczep M U20 (800) 271 NumerPDF 34.32 34.32/20

28
UHERA Roman 2000-09-21 Z/5615/18

TAK

200m M 271 NumerPDF 23.31 23.31/20

29
ZAWADZKI Tomasz 2002-06-07 Z/0433/19

TAK

100m M 238 NumerPDF 11.50 11.50/20

30
ZAWADZKI Tomasz 2002-06-07 Z/0433/19

TAK

200m M 238 NumerPDF 22.94 22.94/20

 
bkswataha.pl
BKS Wataha Warszawa Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 67/MZ/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DANISZEWSKA Aleksandra 2004-11-26 Z/2130/19

TAK

400m K 111 NumerPDF

2
KOSMOWSKA Aleksandra 2001-06-17 Z/2646/20

TAK

400m K 114 NumerPDF

3
PRZYGODA Michał 2002-02-23 Z/4685/18

TAK

200m M 110 NumerPDF

 
vokas9@gmail.com
KS Czempion Warszawa Osobostarty: 3 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 89/MZ/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIERNACKA Gabriela 1996-01-18 Z/2770/20

TAK

200m K 986 NumerPDF 27.98 27.98/20

2
WITKOWSKA Maria 2003-08-17 Z/0362/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 989 NumerPDF 8.01 8.01/20

3
WITKOWSKA Maria 2003-08-17 Z/0362/17

TAK

200m K 989 NumerPDF 27.50 27.50/20

 
KS Lemiesz Team Warszawa Osobostarty: 4 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 92/MZ/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DIMITROW Maja 2004-12-02 Z/3456/18

TAK

1500m K 12 NumerPDF

2
DIMITROW Maja 2004-12-02 Z/3456/18

TAK

800m K 12 NumerPDF 2:32.78 2:32.78/20

3
SUCHARSKA-CZAPSKA Izabella 1974-03-06 Z/0353/20

TAK

100m K 162 NumerPDF 14.94/19

4
SUCHARSKA-CZAPSKA Izabella 1974-03-06 Z/0353/20

TAK

200m K 162 NumerPDF 30.94 30.85/19

 
lidergrodzisk.pl
KS Lider Grodzisk Mazowiecki Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 88/MZ/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DĄBROWSKI Karol 1995-05-08 Z/0487/17

TAK

Wzwyż M 126 NumerPDF 1.90 1.96/19

2
SKORUPA Natalia 2006-03-30 Z/0228/20

TAK

1000m prz.K U16 106 NumerPDF

3
ŻULIŃSKA Kamila 2005-03-20 Z/3484/19

TAK

1000m prz.K U16 102 NumerPDF 3:37.65 3:37.65/20

 
KS Orzeł Warszawa Osobostarty: 5 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 15/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GIL Natalia 2006-03-28 Z/5567/18

TAK

100m K 100 NumerPDF 13.90 13.66/19

2
GIL Natalia 2006-03-28 Z/5567/18

TAK

Wzwyż K 100 NumerPDF

3
KUCHTA Urszula 2005-10-30 Z/5565/18

TAK

Wzwyż K 114 NumerPDF 1.58 1.58/20

4
UHERA Grzegorz 2005-02-14 Z/4193/19

TAK

Wzwyż M 141 NumerPDF 1.35 1.35/20

5
WYSOCKA Alicja 2003-03-05 Z/3508/17

TAK

Wzwyż K 110 NumerPDF 1.70 1.70/20  ZKN 

 
KS Warszawianka W-wa Osobostarty: 9 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 10/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHAŁUPKA Milena 2000-11-14 Z/0222/16

TAK

Kula K (4kg) 902 NumerPDF 10.96 11.46/19  KNF 

2
CHAŁUPKA Milena 2000-11-14 Z/0222/16

TAK

W dal K 902 NumerPDF 4.92 5.50/19  KNF 

3
CHAŁUPKA Milena 2000-11-14 Z/0222/16

TAK

200m K 902 NumerPDF 27.86 26.59/19  KNF 

4
CHAŁUPKA Milena 2000-11-14 Z/0222/16

TAK

100m pł K 902 NumerPDF 17.37 15.53/19  KNF 

5
HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 Z/1605/14

TAK

Tyczka M 969 NumerPDF 4.50 4.70/19  KNF 

6
HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 Z/1605/14

TAK

Oszczep M U20 (800) 969 NumerPDF 55.44 55.92/16  KNF 

7
HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 Z/1605/14

TAK

200m M 969 NumerPDF 22.82 22.82/20  KNF 

8
SMOLARCZYK Julia 2005-07-01 Z/1121/18

TAK

Tyczka K 915 NumerPDF 2.80 2.80/19

9
SZPURA Julia 2003-12-14 Z/0030/17

TAK

Tyczka K 908 NumerPDF 2.40 2.40/20

 
www.mazoviaproactiv.pl
Mazovia ProActiv Ciechanów Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 64/MZ/16

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BILIŃSKI Damian 2002-01-23 Z/0546/19

TAK

100m M 114 NumerPDF 11.93 11.93/20

2
BILIŃSKI Damian 2002-01-23 Z/0546/19

TAK

200m M 114 NumerPDF 23.78 23.23/19

 
mksplonsk.bo.pl
MKS Bank BS Płońsk Osobostarty: 5 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 86/MZ/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHODKOWSKA Julia 2005-11-14 Z/2341/19

TAK

Wieloskok K U16 38 NumerPDF 10.09 10.09/20

2
CHOJNACKA Klaudia 2003-08-12 Z/1019/17

TAK

200m K 33 NumerPDF 26.53 26.07/19  ZKN 

3
CHOJNACKA Klaudia 2003-08-12 Z/1019/17

TAK

100m K 33 NumerPDF 12.98 12.93/19  ZKN 

4
KOWALSKI Adam 1999-07-20 Z/3042/15

TAK

Dysk M (2kg) 97 NumerPDF 47.59/19

5
KOWALSKI Jakub 2003-10-25 Z/3904/17

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 93 NumerPDF 39.69 39.69/20

 
MKS Pogoń Siedlce Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 31/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
LESZCZYŃSKI Mateusz 2003-01-30 Z/1419/17

TAK

200m M 790 NumerPDF 23.44 23.44/20

2
LESZCZYŃSKI Mateusz 2003-01-30 Z/1419/17

TAK

100m M 790 NumerPDF 11.61 11.61/20

 
www.mkspolonia.pl
MKS Polonia Warszawa Osobostarty: 15 ( 10 ) K-3 M-7
NrLicencji: 09/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CIEPAŁ Natasza 2003-06-12 Z/0364/17

TAK

400m K 611 NumerPDF 63.69 63.69/20

2
CIEPAŁ Natasza 2003-06-12 Z/0364/17

TAK

800m K 611 NumerPDF 2:18.89 2:18.89/20

3
DĄBROWSKI Adrian 2002-05-03 Z/0633/17

TAK

200m M 642 NumerPDF 23.99/18

4
GAJKOWSKA Martyna 2003-04-11 Z/3000/17

TAK

400m K 601 NumerPDF 59.57 59.57/20

5
GAJKOWSKA Martyna 2003-04-11 Z/3000/17

TAK

200m K 601 NumerPDF 26.85 26.85/20

6
KRAKOWIAK Tymoteusz 2004-06-09 Z/4501/18

TAK

200m M 614 NumerPDF

7
KRAKOWIAK Tymoteusz 2004-06-09 Z/4501/18

TAK

400m M 614 NumerPDF 55.60 55.60/20

8
KUBICKI Adam 1997-09-28 Z/1508/13

TAK

800m M 604 NumerPDF 1:56.12/16

9
PIOTROWSKI Andrzej 1973-05-07 Z/0223/16

TAK

800m M 649 NumerPDF 2:04.14 2:02.11/17

10
POULAIN Kamil 1998-02-27 Z/3372/15

TAK

800m M 652 NumerPDF 2:00.07 1:55.18/19

11
POULAIN Kamil 1998-02-27 Z/3372/15

TAK

200m M 652 NumerPDF 23.27/19

12
RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 Z/1769/15

TAK

800m M 605 NumerPDF 1:55.60 1:55.60/20

13
WEREMCZUK Krzysztof 2000-01-13 Z/2323/15

TAK

800m M 601 NumerPDF 2:01.97 1:56.48/18

14
WIERASZKO Sandra 2002-04-19 Z/5563/19

TAK

200m K 612 NumerPDF 29.36 29.36/20

15
WIERASZKO Sandra 2002-04-19 Z/5563/19

TAK

400m K 612 NumerPDF 66.33 66.33/20

 
muksplock.pl
MUKS Płock Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 24/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNARSKI Dariusz 1954-04-23 Z/1790/12

TAK

Wzwyż M 51 NumerPDF 1.51 1.77/10

 
laostroleka.pl
OKLA Ostrołęka Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 06/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
NAPIÓRKOWSKI Eliasz 2004-06-25 Z/5093/19

TAK

100m M 54 NumerPDF 11.70 11.70/20  ROSU 

 
OKS Skra Warszawa Osobostarty: 22 ( 20 ) K-9 M-11
NrLicencji: 08/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDZIAK Stanisław 2004-12-05 Z/2477/20

TAK

800m M 706 NumerPDF 2:00.46 2:00.46/20

2
ANDZIAK Stanisław 2004-12-05 Z/2477/20

TAK

400m M 706 NumerPDF 53.61 53.61/20

3
BARAŃCZUK Kacper 2004-06-07 Z/5431/19

TAK

400m M 704 NumerPDF  ROSU 

4
CEBULA Mateusz 2006-05-28 Z/0773/20

TAK

800m M 703 NumerPDF

5
DUBAN Aleksandra 2005-01-11 Z/3520/19

TAK

800m K 709 NumerPDF 2:27.20/19  ROSU 

6
FARAJ Wiktor 2002-05-02 Z/0150/19

TAK

100m M 701 NumerPDF 11.17 11.17/20  ROSU 

7
GAWENDA Michał 2005-06-15 Z/1119/18

TAK

Tyczka M 725 NumerPDF 4.90 4.90/20  ROSU   SKN 

8
MACIAK Agnieszka 1998-05-04 Z/1194/14

TAK

Tyczka K 711 NumerPDF 3.50 3.70/16  SKN 

9
MARCINIAK Julia 2002-11-22 Z/1912/16

TAK

400m K 705 NumerPDF

10
MOLSKI Paweł 2002-12-12 Z/5099/19

TAK

100m M 701 NumerPDF 11.75 11.75/20  ROSU 

11
MOROZ Robert 2002-04-24 Z/2761/19

TAK

Tyczka M 700 NumerPDF 3.40/19

12
MORZEWSKI Marceli 2000-01-22 Z/4261/15

TAK

200m M 728 NumerPDF 22.74 22.74/20

13
MORZEWSKI Marceli 2000-01-22 Z/4261/15

TAK

100m M 728 NumerPDF 11.10 11.10/20

14
NOWAK Jan 2003-02-17 Z/3473/18

TAK

100m M 724 NumerPDF 12.13/18

15
SOBCZYK Kamila 2002-04-27 Z/0493/17

TAK

100m K 702 NumerPDF 12.12 12.12/20  ROSU   ZKN 

16
SOBIECH Alicja 2003-01-18 Z/2760/19

TAK

800m K 727 NumerPDF 2:42.22/19

17
STASZEWSKA Zuzanna 2002-10-24 Z/5371/19

TAK

Tyczka K 700 NumerPDF 2.90 2.90/20

18
TOKARZEWSKA Zuzanna 2004-07-27 Z/2707/20

TAK

Tyczka K 700 NumerPDF 2.60 2.60/20

19
TRĘBICKI Szymon 2004-01-22 Z/1212/20

TAK

100m M 700 NumerPDF

20
WIŚNIEWSKA Oliwia 2003-11-19 Z/4487/18

TAK

100m K 701 NumerPDF 12.81 12.77/19  ROSU 

21
ZARĘBA Mateusz 2001-01-02 Z/2347/16

TAK

2000m prz.M 704 NumerPDF 6:17.44 6:17.44/20

22
ZIMOCHOCKA Alicja 2005-12-29 Z/4113/18

TAK

1000m prz.K U16 701 NumerPDF

 
OKS Start Otwock Osobostarty: 7 ( 6 ) K-5 M-1
NrLicencji: 30/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BĄK Zuzanna 2002-02-08 Z/2743/16

TAK

800m K 482 NumerPDF 2:15.36 2:15.36/20

2
BĄK Zuzanna 2002-02-08 Z/2743/16

TAK

1500m K 482 NumerPDF 4:39.7 4:39.7/20

3
BERENT Magdalena 2004-03-16 Z/2933/17

TAK

400m K 493 NumerPDF 70.52 70.52/20

4
KANDER Paulina 2003-01-23 Z/2941/17

TAK

1500m K 497 NumerPDF 4:46.8 4:46.8/20  ZKN 

5
KARCZEWSKA Maria 2003-06-27 Z/3166/19

TAK

200m K 498 NumerPDF 28.57 28.57/20

6
SZOSTAK Natalia 2003-08-06 Z/3934/19

TAK

400m K 481 NumerPDF 69.04 69.04/20

7
WITANOWSKI Adrian 2003-11-07 Z/3933/19

TAK

100m M 492 NumerPDF 12.50 12.31/19

 
rksskra.pl
RKS Skra Warszawa Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 11/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCERZAK Joanna 1973-10-16 Z/0393/17

TAK

100m K 743 NumerPDF 13.05 11.08/98

2
BALCERZAK Joanna 1973-10-16 Z/0393/17

TAK

200m K 743 NumerPDF 26.92 23.57/99

 
www.radombiega.pl
RLTL ZTE Radom Osobostarty: 4 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 28/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
LEWIŃSKA Agata 2003-03-24 Z/0784/20

TAK

200m K 980 NumerPDF

2
LEWIŃSKA Agata 2003-03-24 Z/0784/20

TAK

400m K 980 NumerPDF 65.30 65.30/20

3
NOWAK Natalia 2004-09-06 Z/1551/18

TAK

100m K 981 NumerPDF 12.97 12.67/19  ROSU 

4
NOWAK Natalia 2004-09-06 Z/1551/18

TAK

200m K 981 NumerPDF 26.41 26.41/20  ROSU 

 
www.fenikssiedlce.pl
SKS Feniks Siedlce Osobostarty: 6 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 48/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BILALOV Isa 2006-10-24 Z/4735/19

TAK

Tyczka M 125 NumerPDF 3.10 3.10/20

2
BUJALSKA Alicja 2006-09-25 Z/3153/20

TAK

Tyczka K 127 NumerPDF 2.00 2.00/20

3
DONACKI Adam 2002-02-21 Z/5559/15

TAK

110m M (99.1) U20 105 NumerPDF 16.73 16.73/20  ZKN 

4
DONACKI Adam 2002-02-21 Z/5559/15

TAK

100m M 105 NumerPDF 11.96 11.96/20  ZKN 

5
DONACKI Adam 2002-02-21 Z/5559/15

TAK

W dal M 105 NumerPDF 5.81/19  ZKN 

6
WYRĘBIAK Maciej 2005-01-31 Z/5383/19

TAK

Tyczka M 126 NumerPDF 2.40/19

 
www.kondycja.com.pl
SRS Kondycja Piaseczno Osobostarty: 7 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 38/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 Z/1215/16

TAK

1500m M 39 NumerPDF 4:03.51 4:03.51/20

2
MULTAN Julianna 2004-12-31 Z/1874/18

TAK

800m K 45 NumerPDF 2:20.12 2:20.12/20

3
PEC Adrian 2003-04-28 Z/1876/18

TAK

800m M 45 NumerPDF 1:58.42 1:58.42/20

4
PEC Adrian 2003-04-28 Z/1876/18

TAK

1500m M 45 NumerPDF 4:09.42 4:09.42/20

5
PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 Z/5219/15

TAK

800m K 38 NumerPDF 2:09.55 2:09.18/18  ZKN   SKN 

6
SZYMAŃSKI Dawid 2003-02-05 Z/1877/18

TAK

800m M 37 NumerPDF 2:04.77 2:04.77/20

7
SZYMAŃSKI Dawid 2003-02-05 Z/1877/18

TAK

1500m M 37 NumerPDF 4:24.70 4:24.70/20

 
UKS Gepard Warszawa Osobostarty: 9 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 05/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKA Martyna 2005-02-20 Z/5569/18

TAK

100m K 112 NumerPDF 13.44/19  ROSU 

2
MAREK Zofia 2002-08-01 Z/4241/18

TAK

100m K 108 NumerPDF 13.51 13.01/19  ROSU 

3
MAREK Zofia 2002-08-01 Z/4241/18

TAK

200m K 108 NumerPDF 30.46 27.30/19  ROSU 

4
PAŁAC Maciej 2003-08-01 Z/1113/18

TAK

200m M 115 NumerPDF 25.08 24.52/19  ROSU 

5
PAŁAC Maciej 2003-08-01 Z/1113/18

TAK

100m M 115 NumerPDF 12.19 12.05/18  ROSU 

6
PAŁAC Maciej 2003-08-01 Z/1113/18

TAK

W dal M 115 NumerPDF 5.01 5.01/20  ROSU 

7
PIĘCEK Jakub 2003-07-07 Z/1114/18

TAK

200m M 107 NumerPDF 25.96 25.29/19  ROSU 

8
PIĘCEK Jakub 2003-07-07 Z/1114/18

TAK

110m M (91.4) U18 107 NumerPDF 17.07 17.07/20  ROSU 

9
RĄCZKA Julia 2002-06-21 Z/3154/16

TAK

Oszczep K (600) 112 NumerPDF 21.88 21.88/20  ROSU 

 
http://rozbieganysulejowek.pl/
UKS Herkules Sulejówek Osobostarty: 11 ( 10 ) K-7 M-3
NrLicencji: 59/MZ/16

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ABRAMOWICZ Róża 2004-06-09 Z/1255/17

TAK

400m K 821 NumerPDF 69.06/18  ROSU 

2
GROTKOWSKI Krzysztof 1963-07-26 Z/4047/18

TAK

400m M 894 NumerPDF 68.72 67.04/19

3
KAMIŃSKA Laura 2006-09-24 Z/0544/20

TAK

100m K 887 NumerPDF 15.79 15.79/20  ROSU 

4
KOWALSKA Justyna 2004-05-09 Z/2219/16

TAK

200m K 819 NumerPDF 28.08 28.08/20  ROSU 

5
ŁUKASIAK Szymon 2003-07-31 Z/2216/16

TAK

200m M 809 NumerPDF 24.05 23.73/19  ROSU 

6
MICHALCZYK-ZGLIŃSKA Iwona 1974-10-27 Z/1115/18

TAK

400m K 872 NumerPDF 68.53/19

7
MIELCZAREK Laura 2004-07-30 Z/2222/16

TAK

200m K 816 NumerPDF 27.81 27.67/18  ROSU 

8
MIELCZAREK Laura 2004-07-30 Z/2222/16

TAK

100m K 816 NumerPDF 13.77 13.25/19  ROSU 

9
MUSIATOWICZ Wojciech 1980-09-14 Z/4771/18

TAK

400m M 878 NumerPDF 61.01 57.79/18

10
STEMPEL Aleksandra 2006-01-19 Z/0742/20

TAK

100m K 885 NumerPDF 14.80 14.80/20  ROSU 

11
WIECZOREK Krystyna 2004-11-09 Z/1256/17

TAK

200m K 820 NumerPDF 30.59 30.59/20  ROSU 

 
UKS Iwiczna Nowa Iwiczna Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 82/MZ/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
HOFMAN Maja 2006-06-30 Z/1256/20

TAK

Wieloskok K U16 100 NumerPDF

2
SALOMONOWSKI Jakub 2002-11-10 Z/1994/19

TAK

800m M 53 NumerPDF 1:57.43 1:57.43/20  ZKN 

 
UKS Kusy Warszawa Osobostarty: 4 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 27/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JAŹWIŃSKI Mikołaj 2001-08-22 Z/3776/18

TAK

800m M 487 NumerPDF 2:11.33/18

2
MAZUR Krystian 2002-03-10 Z/2053/15

TAK

400m M 477 NumerPDF 50.58/19  ROSU   KNF 

3
SZTEMBERG JULIA 2003-07-18 Z/0528/20

TAK

200m K 448 NumerPDF 27.49 27.49/20

4
SZTEMBERG JULIA 2003-07-18 Z/0528/20

TAK

100m K 448 NumerPDF 13.28 13.28/20

 
UKS LA Basket Warszawa Osobostarty: 37 ( 22 ) K-9 M-13
NrLicencji: 13/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROŃ Aleksy 2000-06-01 Z/2377/15

TAK

Kula M (7.26kg) 158 NumerPDF 14.04 14.04/20  ZKN   KNF 

2
BOROŃ Aleksy 2000-06-01 Z/2377/15

TAK

Wzwyż M 158 NumerPDF 1.81 1.85/18  ZKN   KNF 

3
CYDEJKO Bartosz 2002-11-12 Z/2535/16

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 154 NumerPDF 41.16 41.16/20

4
CYDEJKO Bartosz 2002-11-12 Z/2535/16

TAK

Młot M U20 (6kg) 154 NumerPDF 44.48 44.48/20

5
JACKIEWICZ Maja 2004-09-07 Z/4737/19

TAK

Kula K U18 (3kg) 160 NumerPDF 9.25 9.25/20  ROSU 

6
JUŚKIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 Z/2433/15

TAK

W dal K 156 NumerPDF 5.12 5.53/19

7
JUŚKIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 Z/2433/15

TAK

Oszczep K (600) 156 NumerPDF 24.24 24.24/20

8
KAMIONEK Patryk 2004-12-20 Z/3569/18

TAK

Kula M U18 (5kg) 156 NumerPDF 11.50 11.50/20  ROSU   ZKN 

9
KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 Z/1443/14

TAK

Kula K (4kg) 154 NumerPDF 9.93 9.93/20

10
KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 Z/1443/14

TAK

Wzwyż K 154 NumerPDF 1.67 1.68/19

11
KURPIEWSKA Aleksandra 2002-05-13 Z/0757/15

TAK

Kula K (4kg) 156 NumerPDF 8.94 8.94/20

12
KURPIEWSKA Aleksandra 2002-05-13 Z/0757/15

TAK

400m pł K 156 NumerPDF 67.39 67.39/20

13
LISOWSKA Zuzanna 2005-03-10 Z/4736/19

TAK

100m K 156 NumerPDF 14.07 14.07/20  ROSU 

14
MORAWSKI Mateusz 2001-03-19 Z/3847/20

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 157 NumerPDF

15
NIEDZIELA Jakub 2002-06-28 Z/0476/18

TAK

Kula M U20 (6kg) 155 NumerPDF 10.04 10.04/20

16
NIEDZIELA Jakub 2002-06-28 Z/0476/18

TAK

W dal M 155 NumerPDF 6.02 6.02/20

17
PIOTROWSKA Klaudia 2004-09-29 Z/0403/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 153 NumerPDF 10.10 10.57/19  ROSU   ZKN 

18
RUTKOWSKI Kamil 2002-02-15 Z/4727/18

TAK

Kula M U20 (6kg) 153 NumerPDF

19
RUTKOWSKI Kamil 2002-02-15 Z/4727/18

TAK

Oszczep M U20 (800) 153 NumerPDF

20
SIENNICKA Aleksandra 2000-11-17 Z/1255/20

TAK

Kula K (4kg) 157 NumerPDF

21
SIENNICKA Aleksandra 2000-11-17 Z/1255/20

TAK

100m K 157 NumerPDF 14.20 14.20/20

22
SYKA Mateusz 2002-01-31 Z/0301/19

TAK

W dal M 157 NumerPDF 5.65/19

23
SYKA Mateusz 2002-01-31 Z/0301/19

TAK

Oszczep M U20 (800) 157 NumerPDF 40.31 40.31/20

24
SYKA Mateusz 2002-01-31 Z/0301/19

TAK

100m M 157 NumerPDF 11.74 11.74/20

25
SZRAJNER Gustaw 2003-06-23 Z/4751/19

TAK

400m pł M (84) U18 153 NumerPDF 57.93 57.93/20

26
SZRAJNER Gustaw 2003-06-23 Z/4751/19

TAK

Oszczep M U18 (700) 153 NumerPDF 33.21 33.21/20

27
SZULC Tomasz 2004-07-09 Z/0810/20

TAK

Kula M U18 (5kg) 157 NumerPDF 9.59 9.59/20  ROSU 

28
WIELOSZ Mikołaj 2004-07-07 Z/3675/18

TAK

Kula M U18 (5kg) 156 NumerPDF 8.26 8.26/20  ROSU 

29
WILKOWSKI Piotr 2002-04-03 Z/4784/19

TAK

Oszczep M U20 (800) 158 NumerPDF

30
WILKOWSKI Piotr 2002-04-03 Z/4784/19

TAK

Kula M U20 (6kg) 158 NumerPDF 12.44 12.44/20

31
WOŹNIAK Łukasz 2006-05-13 Z/3616/20

TAK

100m M 155 NumerPDF

32
WOŹNIAK Łukasz 2006-05-13 Z/3616/20

TAK

Wzwyż M 155 NumerPDF

33
WOŹNIAK Paulina 2004-03-31 Z/0811/20

TAK

W dal K 154 NumerPDF 4.54 4.54/20  ROSU 

34
WOŹNIAK Paulina 2004-03-31 Z/0811/20

TAK

100m K 154 NumerPDF 14.75 14.75/20  ROSU 

35
WRONKA Maja 2004-01-09 Z/0406/17

TAK

W dal K 159 NumerPDF 4.65/19  ROSU   ZKN 

36
WRONKA Maja 2004-01-09 Z/0406/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 159 NumerPDF 8.33/19  ROSU   ZKN 

37
ZWOLSKI Maciej 2004-06-24 Z/1598/19

TAK

Kula M U18 (5kg) 153 NumerPDF 7.81 7.81/20  ROSU 

 
uksmelo.pl
UKS Melo Błonie Osobostarty: 6 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 49/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DYMIŃSKA Zuzanna 2006-02-21 Z/3002/17

TAK

Wzwyż K 11 NumerPDF 1.38/19

2
GĄSIŃSKI Jan 2006-04-14 Z/3515/18

TAK

800m M 12 NumerPDF

3
GĄSIŃSKI Wiktor 2006-04-14 Z/3516/18

TAK

800m M 13 NumerPDF

4
GÓRECKA Maria Antonina 2005-03-04 Z/3158/20

TAK

Wzwyż K 18 NumerPDF 1.30 1.30/20

5
GÓRECKA Maria Antonina 2005-03-04 Z/3158/20

TAK

100m K 18 NumerPDF 14.58 14.58/20

6
URBAŃSKI Jakub 2006-04-04 Z/3517/18

TAK

800m M 11 NumerPDF

 
UKS Młodzik Warszawa Osobostarty: 12 ( 7 ) K-2 M-5
NrLicencji: 36/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DANILUK Adam 2002-04-13 Z/2737/17

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 505 NumerPDF

2
DANILUK Adam 2002-04-13 Z/2737/17

TAK

Kula M U20 (6kg) 505 NumerPDF

3
GRZEGRZÓŁKA Szymon 2001-12-09 Z/2535/18

TAK

1500m M 502 NumerPDF 4:11.56/18

4
OLIWKOWSKI Piotr 2004-07-14 Z/4549/18

TAK

100m M 545 NumerPDF 13.22/19  ROSU 

5
OLIWKOWSKI Piotr 2004-07-14 Z/4549/18

TAK

200m M 545 NumerPDF  ROSU 

6
POGORZELSKA Karolina 2002-08-21 Z/0344/19

TAK

100m K 506 NumerPDF 12.97/19  ROSU 

7
POGORZELSKA Karolina 2002-08-21 Z/0344/19

TAK

200m K 506 NumerPDF 26.35/19  ROSU 

8
RUDNIK Anita 2002-03-11 Z/3425/17

TAK

200m K 507 NumerPDF 26.24 24.98/19  ROSU   ZKN 

9
RUDNIK Anita 2002-03-11 Z/3425/17

TAK

100m K 507 NumerPDF 12.72 12.38/19  ROSU   ZKN 

10
STAŃCZUK Jan 2005-08-02 Z/2016/19

TAK

100m M 504 NumerPDF 12.46 12.46/20  ROSU 

11
WIĘCKOWSKI Przemysław 2002-05-10 Z/4728/18

TAK

100m M 510 NumerPDF 11.83/19

12
WIĘCKOWSKI Przemysław 2002-05-10 Z/4728/18

TAK

200m M 510 NumerPDF 25.48/18

 
olaf.rodowald@brzozowa.pl
UKS MTE Milanówek Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 65/MZ/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SELKE Radosław Lucjan 1985-06-13 Z/0511/19

TAK

1500m M 666 NumerPDF

 
UKS Olimp Kozienice Osobostarty: 8 ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 33/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PIERZCHAŁA Gabriel 2004-10-18 Z/2864/18

TAK

200m M 450 NumerPDF 23.28 23.28/20

2
SEREMAK Marcel 2005-05-03 Z/2893/18

TAK

400m M 443 NumerPDF 52.71 52.71/20

3
SOT Aleksandra 2004-04-05 Z/2894/18

TAK

400m K 448 NumerPDF 63.45/19  ZKN 

4
SOT Aleksandra 2004-04-05 Z/2894/18

TAK

800m K 448 NumerPDF 2:18.16 2:18.16/20  ZKN 

5
STÓJ Natalia 2004-08-03 Z/2867/18

TAK

800m K 446 NumerPDF

6
STRZELCZYK Aleksandra 2006-05-20 Z/2895/18

TAK

400m K 441 NumerPDF 65.78 65.78/20

7
STRZELCZYK Aleksandra 2006-05-20 Z/2895/18

TAK

200m K 441 NumerPDF

8
WOSZCZEK Danuta 1978-02-20 Z/3956/11

TAK

800m K 444 NumerPDF 2:18.17 2:07.84/00

 
UKS Otrębusy Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 42/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KALINOWSKA Maja 2004-04-19 Z/2874/20

TAK

200m K 25 NumerPDF 27.01 27.01/20

2
PANASIUK Justyna 2003-05-27 Z/1176/18

TAK

200m K 66 NumerPDF 27.62 27.62/20

 
www.uks7.ostroleka.pl
UKS Siódemka Ostrołęka Osobostarty: 14 ( 9 ) K-9 M-0
NrLicencji: 19/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUDZIŁEK Oliwia 2003-09-12 Z/1489/17

TAK

Trójskok K 738 NumerPDF 9.91 9.91/20

2
BUDZIŁEK Oliwia 2003-09-12 Z/1489/17

TAK

W dal K 738 NumerPDF 4.31 4.34/19

3
DZIADAK Nikolina 2003-08-04 Z/5112/18

TAK

W dal K 759 NumerPDF 4.89 4.89/20  ZKN 

4
GRUZ Małgorzata 2005-10-21 Z/0116/20

TAK

Wieloskok K U16 724 NumerPDF 9.55 9.55/20

5
KANDYBOWICZ Wiktoria 2005-03-16 Z/3521/19

TAK

Wieloskok K U16 748 NumerPDF

6
MURACH Angelika 2004-09-15 Z/2134/18

TAK

W dal K 749 NumerPDF 4.48 4.48/20

7
PAJEWSKA Maja 2003-11-23 Z/1494/17

TAK

W dal K 737 NumerPDF 4.29/19

8
PAJEWSKA Maja 2003-11-23 Z/1494/17

TAK

Trójskok K 737 NumerPDF 10.03 10.03/20

9
PYSKŁO Wiktoria 2003-09-02 Z/0784/19

TAK

Trójskok K 755 NumerPDF 10.49 10.49/20

10
PYSKŁO Wiktoria 2003-09-02 Z/0784/19

TAK

100m K 755 NumerPDF 13.75 13.75/20

11
ROICKA Izabela 2006-10-02 Z/2155/18

TAK

Wieloskok K U16 745 NumerPDF 10.04 10.04/20

12
ROICKA Izabela 2006-10-02 Z/2155/18

TAK

100m K 745 NumerPDF 14.16 14.16/20

13
WILCZEWSKA Aleksandra 2005-08-09 Z/0117/20

TAK

100m K 726 NumerPDF 14.60 14.60/20

14
WILCZEWSKA Aleksandra 2005-08-09 Z/0117/20

TAK

Wieloskok K U16 726 NumerPDF 8.91 8.91/20

 
wlksi.siedlce.pl
WLKS Nowe Iganie Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 17/MZ/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GWIAZDECKA Wiktoria 2006-04-03 Z/0180/19

TAK

100m K 967 NumerPDF  ROSU 

2
GWIAZDECKA Wiktoria 2006-04-03 Z/0180/19

TAK

Wieloskok K U16 967 NumerPDF  ROSU 

 
OPOLSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
azsopole.pl
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/OP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WAL Jacek 1992-01-27 Z/3604/20

TAK

Młot M (7.26kg) 34 NumerPDF 38.22 38.22/20

 
PODLASKIE Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
 
kspodlasie.pl
KS Podlasie Białystok Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 04/PD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JELSKA Justyna 1999-08-20 Z/1051/15

TAK

400m K 778 NumerPDF 57.43 57.43/20  ZKN   SKN 

2
JELSKA Justyna 1999-08-20 Z/1051/15

TAK

800m K 778 NumerPDF 2:07.91 2:07.91/20  ZKN   SKN 

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 13 ( 7 ) K-3 M-4
 
LKS Orkan Ostrzeszów Osobostarty: 4 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 13/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
TRZECIAK Kinga 2001-06-27 Z/1034/15

TAK

200m K 765 NumerPDF 27.08 27.08/20

2
TRZECIAK Kinga 2001-06-27 Z/1034/15

TAK

W dal K 765 NumerPDF 5.51 5.51/20

3
WYLĘGA Nikodem 1998-06-03 Z/1519/14

TAK

400m M 790 NumerPDF 49.90 49.38/18  ZKN 

4
WYLĘGA Nikodem 1998-06-03 Z/1519/14

TAK

100m M 790 NumerPDF 11.44 11.38/17  ZKN 

 
MKS Juvenia Puszczykowo Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 12/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZARZYŃSKI Filip 1998-02-06 Z/3976/15

TAK

100m M 67 NumerPDF 11.00 11.00/16

2
ZARZYŃSKI Filip 1998-02-06 Z/3976/15

TAK

200m M 67 NumerPDF 22.36 22.19/16

 
olimpia-poznan.pl
SL Olimpia Poznań Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 02/WP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KORNECKA Aleksandra 1990-04-09 Z/3208/20

TAK

200m K 18 NumerPDF 26.64 26.27/07

2
KORNECKA Aleksandra 1990-04-09 Z/3208/20

TAK

100m K 18 NumerPDF 13.24 13.08/18

 
uks-dab.pl
UKS Dąb Suchy Las Osobostarty: 5 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 51/WP/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JAŁOSZYŃSKA Magdalena 2003-05-24 Z/2811/18

TAK

100m K 347 NumerPDF 13.85 13.85/20

2
JAŁOSZYŃSKA Magdalena 2003-05-24 Z/2811/18

TAK

200m K 347 NumerPDF 28.42 28.42/20

3
JASKÓLSKI Tymoteusz 2003-03-10 Z/2099/20

TAK

800m M 702 NumerPDF 2:16.04 2:16.04/20

4
JASKÓŁA Michał 2004-05-22 Z/2813/18

TAK

100m M 700 NumerPDF 12.38 12.38/20

5
JASKÓŁA Michał 2004-05-22 Z/2813/18

TAK

200m M 700 NumerPDF 24.65 24.65/20