Internetowe zgłoszenia do imprezy: Warszawska Liga Biegowa 2021
WARSZAWA, 14.02.2021
Osobostarty wszystkie: 367 ( 295 ) K-156 M-139
 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
 
MKL Toruń Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 05/KP/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
LADA Agnieszka 2011-01-30 Z/3403/20

TAK

600m K U11 7 NumerPDF 2:05.17 2:05.17/21

2
LADA Weronika 2009-02-24 Z/4493/19

TAK

600m K U13 11 NumerPDF 1:42.91 1:42.91/21

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 15 ( 14 ) K-7 M-7
 
-
LKS Zuza Running Team Opoczno Osobostarty: 11 ( 11 ) K-6 M-5
NrLicencji: 50/LD/21

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Jan 2009-10-13 Z/2626/21

TAK

600m M U13 39 NumerPDF

2
BIAŁAS Tobiasz 2008-10-04 Z/4252/21

TAK

300m M U14 19 NumerPDF

3
BOLEK Nikola 2010-09-18 Z/4251/21

TAK

600 m K U12 25 NumerPDF

4
BRZEZIŃSKA Lena 2010-04-30 Z/4253/21

TAK

300m K U12 11 NumerPDF

5
JURA Maja 2012-04-13 Z/4254/21

TAK

600m K U11 4 NumerPDF

6
KOBACKA Julia 2009-03-21 Z/4255/21

TAK

600m K U13 14 NumerPDF

7
KRAWCZYK Natasza 2009-11-15 Z/4256/21

TAK

600m K U13 15 NumerPDF

8
LIPSKI Bartłomiej 2010-10-08 Z/4257/21

TAK

600m M U12 7 NumerPDF

9
SKORUPA Błażej 2013-11-13 Z/4258/21

TAK

300m M U11 5 NumerPDF

10
SKORUPA Filip 2008-04-24 Z/4259/21

TAK

600m M U14 77 NumerPDF

11
¦MIECHOWSKA Zuzanna 2008-03-03 Z/2624/21

TAK

600m K U14 13 NumerPDF

 
luks-boguszyce.superszkolna.pl
LUKS Boguszyce Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 12/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KUBA Klaudia 2014-07-01 Z/4265/21

TAK

60 m K U11 114 NumerPDF

2
KUBA Klaudia 2014-07-01 Z/4265/21

TAK

300m K U11 114 NumerPDF

 
mluks-rawa.pl
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 14/LD/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GARBICZ Alexander 2008-09-01 Z/1504/21

TAK

60m M U14 77 NumerPDF 8.25 8.25/20

2
RYDZOŃ Michał 2010-11-17 Z/1506/21

TAK

300m M U12 70 NumerPDF 51.49 51.49/20

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 340 ( 274 ) K-142 M-132
 
Akademia Sportu Otwock Osobostarty: 11 ( 11 ) K-8 M-3
NrLicencji: 99/MZ/20

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GˇTKOWSKA Nikola 2009-06-25 Z/3769/20

TAK

600m K U13 415 NumerPDF

2
GLINKA Michalina 2013-09-21 Z/0864/21

TAK

300m K U11 423 NumerPDF

3
LISAK Dawid 2013-07-27 Z/3544/21

TAK

300m M U11 424 NumerPDF

4
NOWIŃSKI Jan 2008-05-25 Z/3771/20

TAK

60m M U14 413 NumerPDF

5
PIETRZKIEWICZ Pola 2009-08-04 Z/4000/21

TAK

300m K U13 409 NumerPDF

6
RĘKAWEK Emilia 2014-01-25 Z/3542/21

TAK

60 m K U11 427 NumerPDF

7
RĘKAWEK Zofia 2011-06-06 Z/3543/21

TAK

60 m K U11 428 NumerPDF

8
SOSNOWSKA Helena 2013-09-09 Z/0863/21

TAK

60 m K U11 425 NumerPDF

9
SOSNOWSKI Tadeusz 2011-03-20 Z/0862/21

TAK

60 m M U11 426 NumerPDF

10
STACHELSKA Hanna 2009-12-20 Z/3773/20

TAK

600m K U13 419 NumerPDF 2:05.82 2:05.82/21

11
STRZEŻEK Dominika 2012-08-26 Z/3999/21

TAK

60 m K U11 430 NumerPDF

 
azsawf.com
AZS-AWF Warszawa Osobostarty: 51 ( 36 ) K-17 M-19
NrLicencji: 01/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BANASZCZYK Max 2011-11-14 Z/0880/21

TAK

600m M U11 299 NumerPDF

2
BANASZCZYK Olivier 2010-07-01 Z/0879/21

TAK

600m M U12 298 NumerPDF

3
BARANOWSKA Weronika 2009-06-23 Z/0909/21

TAK

60 m K U13 202 NumerPDF

4
BARANOWSKA Weronika 2009-06-23 Z/0909/21

TAK

300m K U13 202 NumerPDF

5
BATTKE Filip 2011-12-29 Z/4001/21

TAK

60 m M U11 248 NumerPDF

6
CHRAPEK Krzysztof 2009-02-16 Z/5834/19

TAK

600m M U13 225 NumerPDF 1:44.19 1:44.19/21

7
CIBORSKI Bruno 2009-05-29 Z/3548/21

TAK

60m M U13 209 NumerPDF 9.30/19

8
CICHOCKI Franciszek 2014-05-04 Z/3961/21

TAK

60 m M U11 241 NumerPDF

9
DERDA Jacek 2013-11-19 Z/4179/21

TAK

60 m M U11 237 NumerPDF

10
DERDA Jacek 2013-11-19 Z/4179/21

TAK

300m M U11 237 NumerPDF

11
DERDA Zofia 2013-11-19 Z/4178/21

TAK

60 m K U11 235 NumerPDF

12
DERDA Zofia 2013-11-19 Z/4178/21

TAK

300m K U11 235 NumerPDF

13
DULNIAK Sebastian 2012-01-30 Z/0890/21

TAK

300m M U11 283 NumerPDF

14
DULNIAK Sebastian 2012-01-30 Z/0890/21

TAK

60 m M U11 283 NumerPDF

15
DURAJ Lena 2010-07-31 Z/3138/20

TAK

600 m K U12 205 NumerPDF

16
IWANICKA Lena 2009-01-11 Z/3883/21

TAK

60 m K U13 278 NumerPDF

17
JASIACZYK Jan 2014-04-30 Z/3553/21

TAK

60 m M U11 247 NumerPDF

18
JASIACZYK Jan 2014-04-30 Z/3553/21

TAK

300m M U11 247 NumerPDF

19
KOPYT Kamil 2010-05-31 Z/0893/21

TAK

60m M U12 206 NumerPDF

20
KOPYT Kamil 2010-05-31 Z/0893/21

TAK

600m M U12 206 NumerPDF

21
KULIBERDA Natalia 2009-11-13 Z/5838/19

TAK

300m K U13 232 NumerPDF

22
KURANOWSKI Rafał 2009-11-26 Z/3194/21

TAK

300m M U13 238 NumerPDF

23
LESIUK Lena 2011-09-30 Z/4176/21

TAK

60 m K U11 205 NumerPDF

24
LESIUK Lena 2011-09-30 Z/4176/21

TAK

300m K U11 205 NumerPDF

25
MAKSYMIUK Marcin 2009-10-09 Z/0887/21

TAK

300m M U13 277 NumerPDF

26
OKLIŃSKA Zuzanna 2008-04-29 Z/0900/21

TAK

60 m K U14 279 NumerPDF

27
PIOTROWSKA Julia 2014-03-03 Z/0896/21

TAK

300m K U11 231 NumerPDF

28
PIOTROWSKI Stanisław 2009-09-28 Z/0873/21

TAK

600m M U13 289 NumerPDF 2:05.43 2:05.43/21

29
RAFALONT Antonina 2010-11-28 Z/0899/21

TAK

300m K U12 208 NumerPDF

30
RAFALONT Antonina 2010-11-28 Z/0899/21

TAK

60m K U12 208 NumerPDF

31
RAFALSKA Barbara 2012-01-21 Z/0891/21

TAK

60 m K U11 278 NumerPDF

32
RAFALSKA Barbara 2012-01-21 Z/0891/21

TAK

300m K U11 278 NumerPDF

33
RUDOWSKA Lilia 2011-02-27 Z/0892/21

TAK

60 m K U11 277 NumerPDF

34
SKOWROŃSKA Daria 2009-06-19 Z/3669/20

TAK

600m K U13 222 NumerPDF 1:48.82 1:48.82/20

35
SNOPEK Mateusz 2009-08-24 Z/3880/21

TAK

60m M U13 207 NumerPDF

36
STANISZEWSKA Matylda 2010-02-03 Z/0889/21

TAK

300m K U12 276 NumerPDF

37
STANISZEWSKA Matylda 2010-02-03 Z/0889/21

TAK

60m K U12 276 NumerPDF

38
SZCZEPAŃSKI Kajetan 2014-07-20 Z/4060/21

TAK

60 m M U11 299 NumerPDF

39
TARUŁKA Igor 2013-03-10 Z/3962/21

TAK

60 m M U11 244 NumerPDF

40
TARUŁKA Igor 2013-03-10 Z/3962/21

TAK

300m M U11 244 NumerPDF

41
TRAWIŃSKI Leon 2012-08-12 Z/3882/21

TAK

60 m M U11 297 NumerPDF

42
VASILEVA Lea 2013-06-19 Z/4180/21

TAK

60 m K U11 242 NumerPDF

43
VASILEVA Lea 2013-06-19 Z/4180/21

TAK

300m K U11 242 NumerPDF

44
WARCHOŁ Aleksander 2014-01-22 Z/3195/21

TAK

60 m M U11 240 NumerPDF

45
WARCHOŁ Aleksander 2014-01-22 Z/3195/21

TAK

300m M U11 240 NumerPDF

46
WARCHOŁ Franciszek 2009-05-21 Z/3196/21

TAK

60m M U13 281 NumerPDF

47
WARCHOŁ Franciszek 2009-05-21 Z/3196/21

TAK

300m M U13 281 NumerPDF

48
WARECKA Ewa 2009-10-30 Z/3193/21

TAK

600m K U13 209 NumerPDF

49
WARECKA Gabriela 2009-10-30 Z/3192/21

TAK

60 m K U13 229 NumerPDF

50
ŻUCHOWSKA Maja 2009-08-12 Z/0898/21

TAK

300m K U13 287 NumerPDF

51
ŻUCHOWSKA Maja 2009-08-12 Z/0898/21

TAK

60 m K U13 287 NumerPDF

 
www.duklanowskiteam.com
Ducla Academy Warszawa Osobostarty: 12 ( 11 ) K-6 M-5
NrLicencji: 104/MZ/20

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOJNACKI Tymoteusz 2009-05-21 Z/4306/20

TAK

600m M U13 15 NumerPDF 1:49.15 1:49.15/21

2
KRAWCZYK Kacper 2011-02-10 Z/2676/21

TAK

300m M U11 40 NumerPDF

3
LIS Hanna 2012-01-04 Z/2688/21

TAK

300m K U11 41 NumerPDF

4
ŁUKOWSKA Maja 2014-04-30 Z/2677/21

TAK

300m K U11 42 NumerPDF

5
MADEJSKA Pola 2011-06-25 Z/2682/21

TAK

300m K U11 43 NumerPDF

6
PAŁYSA Alicja 2011-03-17 Z/2679/21

TAK

300m K U11 44 NumerPDF

7
PIKUS Lena 2011-03-17 Z/2678/21

TAK

300m K U11 45 NumerPDF

8
STANISZEWSKA Nadia 2010-05-19 Z/4305/20

TAK

600 m K U12 113 NumerPDF 1:59.64 1:59.64/21

9
TRZEPLA Bartosz 2014-09-15 Z/2680/21

TAK

60 m M U11 46 NumerPDF

10
TRZEPLA Michał 2011-09-19 Z/2681/21

TAK

60 m M U11 47 NumerPDF

11
TRZEPLA Michał 2011-09-19 Z/2681/21

TAK

300m M U11 47 NumerPDF

12
WITOWSKI Jan 2008-06-22 Z/4299/20

TAK

600m M U14 13 NumerPDF 1:42.32 1:42.32/20

 
Fit Camp Warszawa Osobostarty: 69 ( 58 ) K-26 M-32
NrLicencji: 112/LU/21

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMKIEWICZ Lena 2011-01-26 Z/3426/21

TAK

60 m K U11 2 NumerPDF

2
BANASZEK Marcel 2009-05-10 Z/3429/21

TAK

60m M U13 3 NumerPDF

3
BARGLIK Milena 2014-02-05 Z/4307/21

TAK

60 m K U11 60 NumerPDF

4
BERNATOWICZ Zofia 2014-02-23 Z/4304/21

TAK

60 m K U11 67 NumerPDF

5
BURN Zachary 2013-03-15 Z/4096/21

TAK

300m M U11 90 NumerPDF

6
CZAJKA Agata 2008-05-29 Z/3415/21

TAK

300m K U14 23 NumerPDF

7
CZAJKA Agata 2008-05-29 Z/3415/21

TAK

60 m K U14 23 NumerPDF

8
DˇBROWSKI Aleksander 2011-07-22 Z/3421/21

TAK

300m M U11 12 NumerPDF

9
DˇBROWSKI Aleksander 2011-07-22 Z/3421/21

TAK

60 m M U11 12 NumerPDF

10
DˇBROWSKI Maksymilian 2015-06-19 Z/3422/21

TAK

60 m M U11 13 NumerPDF

11
DOBROWOLSKA Alicja 2015-01-12 Z/3430/21

TAK

60 m K U11 14 NumerPDF

12
DRYGAŁA Kordian 2010-03-13 Z/3414/21

TAK

300m M U12 24 NumerPDF

13
DUBAN Magdalena 2009-10-26 Z/3419/21

TAK

600m K U13 32 NumerPDF

14
DUITS Thomas 2010-12-15 Z/4460/21

TAK

300m M U12 91 NumerPDF

15
DURAJ Blanka 2012-10-23 Z/3428/21

TAK

600m K U11 26 NumerPDF

16
ELIASZ Iwo 2009-10-17 Z/3918/21

TAK

60m M U13 93 NumerPDF

17
GOŁĘBIEWSKI Filip 2011-11-13 Z/3427/21

TAK

300m M U11 27 NumerPDF

18
GOŁUB Bartosz 2013-08-05 Z/4299/21

TAK

60 m M U11 65 NumerPDF

19
GOŁUB Karolina 2010-04-15 Z/4298/21

TAK

60m K U12 67 NumerPDF

20
GÓRECKA Liliana 2014-07-27 Z/3423/21

TAK

60 m K U11 15 NumerPDF

21
GRANIAK Jakub 2011-01-10 Z/3416/21

TAK

60 m M U11 17 NumerPDF

22
JAWORSKA Natasza 2008-10-01 Z/3410/21

TAK

300m K U14 18 NumerPDF

23
JAWORSKA Natasza 2008-10-01 Z/3410/21

TAK

60 m K U14 18 NumerPDF

24
JEDZINIAK Filip 2010-04-25 Z/3413/21

TAK

60m M U12 18 NumerPDF

25
KAMLER Stanisław 2012-03-30 Z/3927/21

TAK

300m M U11 51 NumerPDF

26
KOWALCZYK Natalia 2010-04-14 Z/4303/21

TAK

600 m K U12 55 NumerPDF

27
KOWALSKI Kacper 2010-03-25 Z/3925/21

TAK

300m M U12 56 NumerPDF

28
KU¦MIERZ Natan 2013-08-21 Z/3926/21

TAK

60 m M U11 67 NumerPDF

29
KU¦MIERZ Nikodem 2010-04-21 Z/4002/21

TAK

60m M U12 68 NumerPDF

30
LENART Hanna 2014-04-17 Z/3917/21

TAK

60 m K U11 57 NumerPDF

31
LE¦NIAK Róża 2012-02-15 Z/3924/21

TAK

60 m K U11 67 NumerPDF

32
ŁOPATKA Maria 2010-09-25 Z/4301/21

TAK

300m K U12 45 NumerPDF

33
MAJER Bartosz 2010-09-26 Z/4194/21

TAK

600m M U12 90 NumerPDF

34
MAJEWSKA Kaja 2009-08-17 Z/4296/21

TAK

60 m K U13 67 NumerPDF

35
MAZUR Paweł 2013-02-05 Z/4300/21

TAK

60 m M U11 80 NumerPDF

36
MˇDRZAK Katarzyna 2014-07-18 Z/4306/21

TAK

60 m K U11 79 NumerPDF

37
MˇDRZAK Katarzyna 2014-07-18 Z/4306/21

TAK

300m K U11 79 NumerPDF

38
MˇDRZAK Michalina 2009-05-19 Z/4305/21

TAK

60 m K U13 78 NumerPDF

39
MˇDRZAK Michalina 2009-05-19 Z/4305/21

TAK

300m K U13 78 NumerPDF

40
MIROWSKI Michał 2009-02-18 Z/4458/21

TAK

600m M U13 76 NumerPDF

41
OGRODNICZUK Dawid 2009-10-28 Z/3922/21

TAK

600m M U13 34 NumerPDF

42
PARCZEWSKA Joanna 2011-04-05 Z/3431/21

TAK

300m K U11 19 NumerPDF

43
PARCZEWSKA Joanna 2011-04-05 Z/3431/21

TAK

60 m K U11 19 NumerPDF

44
PASIERBIŃSKA Kaja 2013-05-12 Z/4297/21

TAK

60 m K U11 12 NumerPDF

45
PIˇTKOWSKA Natalia 2015-03-07 Z/4552/21

TAK

60 m K U11 67 NumerPDF

46
POCIECHA Lena 2014-07-31 Z/4295/21

TAK

60 m K U11 87 NumerPDF

47
POCIECHA Nina 2012-04-01 Z/4294/21

TAK

60 m K U11 88 NumerPDF

48
POCIECHA Nina 2012-04-01 Z/4294/21

TAK

300m K U11 88 NumerPDF

49
PÓŁTORAK Łucja 2013-05-03 Z/3923/21

TAK

300m K U11 45 NumerPDF

50
RÓŻAŃSKI Mikołaj 2014-11-14 Z/3920/21

TAK

60 m M U11 23 NumerPDF

51
RÓŻAŃSKI Mikołaj 2014-11-14 Z/3920/21

TAK

300m M U11 23 NumerPDF

52
SCALESE Gabriel 2014-10-14 Z/4308/21

TAK

60 m M U11 73 NumerPDF

53
SEPIOŁ Antoni 2012-04-23 Z/3412/21

TAK

60 m M U11 20 NumerPDF

54
SKOTNICKI Mateusz 2010-12-15 Z/4457/21

TAK

600m M U12 40 NumerPDF

55
SYGUŁA Aleksander 2009-08-14 Z/4461/21

TAK

60m M U13 55 NumerPDF

56
SYGUŁA Aleksander 2009-08-14 Z/4461/21

TAK

600m M U13 55 NumerPDF

57
SYGUŁA Kacper 2011-01-03 Z/4462/21

TAK

60 m M U11 56 NumerPDF

58
SYGUŁA Kacper 2011-01-03 Z/4462/21

TAK

600m M U11 56 NumerPDF

59
SZYBISZ Tymoteusz 2011-02-13 Z/3420/21

TAK

60 m M U11 21 NumerPDF

60
SZYNKOWSKA Iga 2012-09-02 Z/3919/21

TAK

60 m K U11 50 NumerPDF

61
SZYNKOWSKA Iga 2012-09-02 Z/3919/21

TAK

300m K U11 50 NumerPDF

62
¦CISŁOWICZ Jordan 2014-08-18 Z/3916/21

TAK

300m M U11 55 NumerPDF

63
¦WIDER Natalia 2013-02-10 Z/4459/21

TAK

60 m K U11 12 NumerPDF

64
TUPALSKA Maja 2010-11-19 Z/3417/21

TAK

60m K U12 22 NumerPDF

65
WAŻNY Kuba 2011-01-01 Z/3418/21

TAK

60 m M U11 38 NumerPDF

66
WˇSIEWICZ Jan 2014-04-24 Z/3921/21

TAK

300m M U11 56 NumerPDF

67
WNUSZYŃSKI Stefan 2013-12-26 Z/4525/21

TAK

60 m M U11 12 NumerPDF

68
ŻAK Kacper 2008-01-26 Z/4097/21

TAK

600m M U14 45 NumerPDF

69
ŻMUDA Jan 2009-03-28 Z/3411/21

TAK

300m M U13 35 NumerPDF

 
KS Akademia Parkour Wschód Mińsk Mazowiecki Osobostarty: 3 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 110/MZ/21

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
JAREK Jakub 2014-04-07 Z/4004/21

TAK

60 m M U11 111 NumerPDF

2
JAREK Jakub 2014-04-07 Z/4004/21

TAK

300m M U11 111 NumerPDF

3
JAREK Zuzanna 2009-11-22 Z/4005/21

TAK

600m K U13 112 NumerPDF

 
KS Atak Agrykola Warszawa Osobostarty: 16 ( 15 ) K-13 M-2
NrLicencji: 93/MZ/19

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BERLIŃSKA Hanna 2009-04-27 Z/0868/21

TAK

300m K U13 34 NumerPDF

2
DˇBROWSKA Lena 2009-12-12 Z/3706/20

TAK

600m K U13 82 NumerPDF

3
DUBRAWSKI Bolesław 2010-06-28 Z/3878/20

TAK

60m M U12 109 NumerPDF

4
KARCZEWSKA Marta 2008-01-28 Z/4341/20

TAK

300m K U14 89 NumerPDF

5
KOPEĆ Letycja 2008-04-14 Z/4339/20

TAK

60 m K U14 100 NumerPDF 8.47 8.47/21

6
KOPEĆ Liwia 2008-04-14 Z/4338/20

TAK

60 m K U14 99 NumerPDF 9.39/19

7
KRASUSKA Zuzanna 2009-02-10 Z/3708/20

TAK

300m K U13 95 NumerPDF

8
ŁUCZYK Julia 2009-11-12 Z/3707/20

TAK

300m K U13 84 NumerPDF

9
MAJEWSKA Amelia 2010-01-27 Z/3705/20

TAK

300m K U12 85 NumerPDF

10
NIEPOSTYN Barbara 2008-04-04 Z/3704/20

TAK

300m K U14 87 NumerPDF

11
NIEPOSTYN Barbara 2008-04-04 Z/3704/20

TAK

60 m K U14 87 NumerPDF

12
RACHWALSKA Zofia 2008-01-14 Z/4343/20

TAK

600m K U14 95 NumerPDF 1:58.32 1:58.32/21

13
RÓJ Alicja 2010-10-20 Z/3877/20

TAK

60m K U12 96 NumerPDF

14
STELMASZCZYK Tomasz 2009-11-17 Z/4336/20

TAK

60m M U13 98 NumerPDF 9.98/19

15
STĘPNIAK Lena 2011-09-05 Z/3702/20

TAK

60 m K U11 86 NumerPDF 12.30/19

16
WOJTASIK Julia 2010-03-09 Z/4335/20

TAK

60m K U12 104 NumerPDF

 
vokas9@gmail.com
KS Czempion Warszawa Osobostarty: 5 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 89/MZ/19

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KRZY¦KÓW Jerzy 2011-02-28 Z/3784/20

2020

60 m M U11 901 NumerPDF

2
KRZY¦KÓW Jerzy 2011-02-28 Z/3784/20

2020

300m M U11 901 NumerPDF

3
KRZY¦KÓW Klara 2009-03-15 Z/3785/20

2020

300m K U13 902 NumerPDF

4
KRZY¦KÓW Klara 2009-03-15 Z/3785/20

2020

60 m K U13 902 NumerPDF

5
ŁADA Marek 2008-06-17 Z/4412/19

2020

600m M U14 903 NumerPDF

 
KS Orzeł Warszawa Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 15/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
Bader-Strzała Adrianna 2010-03-31 Z/3205/21

TAK

600 m K U12 144 NumerPDF 2:01.24 2:01.24/20

2
BOGUSŁAWSKI-MICHNIAK Jan 2010-06-25 Z/3208/21

TAK

300m M U12 100 NumerPDF

3
PUŁAWSKA NATALIA 2009-10-05 Z/3206/21

TAK

300m K U13 141 NumerPDF

4
STAŃCZAK Urszula 2010-02-10 Z/4003/21

TAK

60m K U12 100 NumerPDF 9.54 9.54/20

 
www.zabieganedni.pl
KS Team ZabieganeDni Warszawa Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 107/MZ/21

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
JANAS Joanna 2011-01-11 Z/3555/21

TAK

600m K U11 701 NumerPDF 4:00.00

2
MAŁECKA Aniela 2015-08-02 Z/3955/21

TAK

60 m K U11 755 NumerPDF 0:30.00

3
REDKIEWICZ Kacper 2009-01-22 Z/3557/21

TAK

600m M U13 756 NumerPDF 4:00.00

4
REDKIEWICZ Kaja 2013-04-10 Z/3556/21

TAK

300m K U11 757 NumerPDF 2:00.00

 
KS Warszawianka W-wa Osobostarty: 3 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 10/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
RZEPKA Szymon 2008-07-30 Z/3023/20

TAK

60m M U14 1 NumerPDF

2
SMOLARCZYK Pola 2009-03-06 Z/2492/21

TAK

60 m K U13 908 NumerPDF 9.93/19

3
SMOLARCZYK Pola 2009-03-06 Z/2492/21

TAK

300m K U13 908 NumerPDF

 
zawkrzemlawa.pl
KS Zawkrze Mława Osobostarty: 9 ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: 16/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKI Jakub 2009-04-22 Z/2023/21

TAK

60m M U13 831 NumerPDF

2
BIELIŃSKI Jakub 2008-12-02 Z/2702/21

TAK

60m M U14 119 NumerPDF

3
GRALEWICZ Zofia 2010-01-15 Z/2024/21

TAK

60m K U12 833 NumerPDF

4
GRALEWICZ Zofia 2010-01-15 Z/2024/21

TAK

300m K U12 833 NumerPDF

5
KAROL Antonina 2010-12-17 Z/2025/21

TAK

60m K U12 121 NumerPDF

6
KAROL Antonina 2010-12-17 Z/2025/21

TAK

300m K U12 121 NumerPDF

7
PĘCZKOWSKI Alan 2008-09-25 Z/2701/21

TAK

60m M U14 122 NumerPDF

8
SIERGIEJ Agnieszka 2008-06-23 Z/0316/19

TAK

60 m K U14 834 NumerPDF

9
SIERGIEJ Kacper 2008-06-23 Z/0315/19

TAK

300m M U14 835 NumerPDF

 
sokudo.pl
KSW Sokudo Otwock Osobostarty: 12 ( 12 ) K-7 M-5
NrLicencji: 85/MZ/19

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARGLIK Gabriela 2011-08-01 Z/1051/21

TAK

300m K U11 743 NumerPDF

2
BARGLIK Marcelina 2008-12-13 Z/1052/21

TAK

300m K U14 744 NumerPDF

3
BIAŁEK Lena 2011-10-21 Z/1053/21

TAK

300m K U11 745 NumerPDF

4
BIELECKA Maja 2009-04-06 Z/1734/20

TAK

300m K U13 746 NumerPDF

5
BIELECKI Szymon 2011-06-28 Z/1733/20

TAK

600m M U11 740 NumerPDF

6
LIS Mateusz 2009-10-09 Z/2031/21

TAK

600m M U13 758 NumerPDF

7
MAZUREK Szymon 2009-03-25 Z/1735/20

TAK

600m M U13 738 NumerPDF

8
PIASECKA Julia 2012-08-25 Z/1056/21

TAK

300m K U11 762 NumerPDF

9
PIASECKI Jakub 2009-10-07 Z/1057/21

TAK

300m M U13 763 NumerPDF

10
SANNI Aishat 2014-04-11 Z/1059/21

TAK

60 m K U11 766 NumerPDF

11
SANNI Faris 2009-11-22 Z/1060/21

TAK

300m M U13 767 NumerPDF

12
SCALEZE Monika 2011-03-15 Z/1061/21

TAK

300m K U11 739 NumerPDF

 
LA dla dzieci i młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa Osobostarty: 17 ( 12 ) K-6 M-6
NrLicencji: 114/MZ/21

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
CZERNY Jan 2012-05-19 Z/3954/21

TAK

60 m M U11 106 NumerPDF

2
CZERNY Jan 2012-05-19 Z/3954/21

TAK

300m M U11 106 NumerPDF

3
GUNIA Ignacy 2014-03-26 Z/3758/21

TAK

60 m M U11 102 NumerPDF

4
GUNIA Ignacy 2014-03-26 Z/3758/21

TAK

300m M U11 102 NumerPDF

5
KACZMARCZYK Zofia 2009-09-14 Z/4015/21

TAK

60 m K U13 108 NumerPDF

6
KRYNICKA Maja 2009-04-23 Z/4017/21

TAK

60 m K U13 109 NumerPDF

7
KRYNICKA Maja 2009-04-23 Z/4017/21

TAK

300m K U13 109 NumerPDF

8
MARKOWSKI Szymon 2013-01-23 Z/3952/21

TAK

60 m M U11 101 NumerPDF

9
MARKOWSKI Szymon 2013-01-23 Z/3952/21

TAK

300m M U11 101 NumerPDF

10
OCZKOWSKA Urszula 2013-07-26 Z/3757/21

TAK

60 m K U11 100 NumerPDF

11
OCZKOWSKA Urszula 2013-07-26 Z/3757/21

TAK

300m K U11 100 NumerPDF

12
RAMA Pola 2008-03-27 Z/4016/21

TAK

60 m K U14 110 NumerPDF

13
SIEŃCZYK Zofia 2008-04-21 Z/3759/21

TAK

300m K U14 103 NumerPDF

14
STANKIEWICZ Stanisław 2008-05-15 Z/3951/21

TAK

600m M U14 107 NumerPDF

15
STOLAREK Maja 2009-06-10 Z/3948/21

TAK

60 m K U13 105 NumerPDF

16
STOLAREK Wojciech 2013-05-10 Z/3949/21

TAK

60 m M U11 104 NumerPDF

17
SZCZEPIŃSKI Karol 2010-10-10 Z/3950/21

TAK

60m M U12 112 NumerPDF

 
www.mazoviaproactiv.pl
Mazovia ProActiv Ciechanów Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 64/MZ/16

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
OGONOWSKA Katarzyna 2012-07-08 Z/3760/21

TAK

300m K U11 2 NumerPDF

2
OGONOWSKA Katarzyna 2012-07-08 Z/3760/21

TAK

60 m K U11 2 NumerPDF

 
http://mkssyrena.pl/
MKS Syrena Warszawa Osobostarty: 7 ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 20/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DAJNOWICZ Piotr 2013-09-28 Z/4190/21

TAK

300m M U11 129 NumerPDF

2
JANISZEWSKA Barbara 2008-12-18 Z/4187/21

TAK

60 m K U14 116 NumerPDF

3
JANISZEWSKA Barbara 2008-12-18 Z/4187/21

TAK

300m K U14 116 NumerPDF

4
JANISZEWSKA Elżbieta 2010-12-18 Z/4188/21

TAK

300m K U12 117 NumerPDF

5
KRAKÓWKA Kamila 2009-07-18 Z/4193/21

TAK

600m K U13 118 NumerPDF

6
SOMMER Adam 2009-07-23 Z/4191/21

TAK

60m M U13 123 NumerPDF

7
TURYK Matylda 2011-06-02 Z/4192/21

TAK

60 m K U11 115 NumerPDF

 
oksskra.pl
OKS Skra Warszawa Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 08/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZALEWSKI Wiktor 2010-06-02 Z/3185/21

TAK

60m M U12 727 NumerPDF

2
ZALEWSKI Wiktor 2010-06-02 Z/3185/21

TAK

300m M U12 727 NumerPDF

 
OKS Start Otwock Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 30/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KRUPKA Oliwia 2013-03-25 Z/4018/21

TAK

60 m K U11 483 NumerPDF

2
KRUPKA Oliwia 2013-03-25 Z/4018/21

TAK

300m K U11 483 NumerPDF

 
www.rkathletics.com
RK Athletics Warszawa Osobostarty: 16 ( 11 ) K-6 M-5
NrLicencji: 45/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DUBIEL Hanna 2011-10-15 Z/4104/21

TAK

600m K U11 5 NumerPDF

2
FURMAGA Antoni 2011-01-26 Z/3252/21

TAK

60 m M U11 3 NumerPDF

3
FURMAGA Antoni 2011-01-26 Z/3252/21

TAK

300m M U11 3 NumerPDF

4
HERMAN Tobiasz 2012-05-02 Z/3253/21

TAK

60 m M U11 2 NumerPDF

5
KOCZUR Emma 2011-07-26 Z/4105/21

TAK

600m K U11 4 NumerPDF

6
KOPER Zuzanna 2009-12-04 Z/3261/21

TAK

60 m K U13 72 NumerPDF

7
KRZYWANIA Wiktoria 2009-08-07 Z/3259/21

TAK

300m K U13 7 NumerPDF

8
MˇDRALA Mateusz 2011-01-13 Z/3852/20

TAK

60 m M U11 36 NumerPDF

9
MˇDRALA Mateusz 2011-01-13 Z/3852/20

TAK

300m M U11 36 NumerPDF

10
POCIEJEWSKA Maja 2010-06-02 Z/2067/20

TAK

300m K U12 38 NumerPDF

11
SOBALA Maksymilian 2008-08-30 Z/2060/20

TAK

300m M U14 26 NumerPDF

12
SOBALA Maksymilian 2008-08-30 Z/2060/20

TAK

60m M U14 26 NumerPDF

13
STEFAŃSKI Michał 2009-03-02 Z/4309/20

TAK

300m M U13 41 NumerPDF

14
STEFAŃSKI Michał 2009-03-02 Z/4309/20

TAK

600m M U13 41 NumerPDF 1:49.15 1:49.15/21

15
SYCZ Juliana 2008-08-08 Z/3250/21

TAK

300m K U14 30 NumerPDF

16
SYCZ Juliana 2008-08-08 Z/3250/21

TAK

600m K U14 30 NumerPDF

 
UKS 48 Warszawa Osobostarty: 6 ( 6 ) K-1 M-5
NrLicencji: 87/MZ/19

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŁABAN Antoni 2008-08-06 Z/4200/19

TAK

600m M U14 424 NumerPDF

2
BŁACHNIO Borys 2008-02-12 Z/1725/20

TAK

600m M U14 431 NumerPDF

3
BŁACHNIO Natasza 2009-06-28 Z/0536/20

TAK

600m K U13 430 NumerPDF

4
JARECKI Bartosz 2008-07-26 Z/4201/19

TAK

600m M U14 425 NumerPDF

5
PA¦K Mikołaj 2008-10-24 Z/4202/19

TAK

600m M U14 426 NumerPDF

6
ROZBICKI Kacper 2008-08-29 Z/4203/19

TAK

600m M U14 427 NumerPDF

 
https://www.uksfilipides.pl/
UKS Filipides Teresin Osobostarty: 6 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 29/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GIEJBATOW Julia 2008-05-15 Z/1569/19

TAK

600m K U14 9 NumerPDF 1:49.58 1:49.58/20

2
GIEJBATOW Pola 2012-10-04 Z/3191/20

TAK

600m K U11 55 NumerPDF 2:07.00 2:07.00/21

3
GIEJBATOW Pola 2012-10-04 Z/3191/20

TAK

60 m K U11 55 NumerPDF

4
KRYSZTOFIAK Aleksander 2011-03-25 Z/2931/21

TAK

60 m M U11 10 NumerPDF

5
KRYSZTOFIAK Aleksander 2011-03-25 Z/2931/21

TAK

300m M U11 10 NumerPDF

6
OLEJNIK Filip 2010-09-20 Z/0966/20

TAK

300m M U12 242 NumerPDF 48.71 48.71/20

 
www.uks-gepard.waw.pl
UKS Gepard Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 05/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
PIEKART Zofia 2008-04-15 Z/4206/19

TAK

300m K U14 134 NumerPDF 50.00/19

 
http://rozbieganysulejowek.pl/
UKS Herkules Sulejówek Osobostarty: 24 ( 24 ) K-11 M-13
NrLicencji: 59/MZ/16

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BADZIAK Stanisław 2010-07-06 Z/3224/21

TAK

60m M U12 7 NumerPDF

2
BLIŻYCKA Matylda 2009-05-11 Z/3225/21

TAK

300m K U13 3 NumerPDF

3
BORUCKI Michał 2009-06-06 Z/3900/21

TAK

300m M U13 1 NumerPDF

4
DˇBROWSKI Hubert 2010-05-25 Z/3239/21

TAK

300m M U12 11 NumerPDF

5
DOMAŃSKA Julia 2009-09-30 Z/3238/21

TAK

60 m K U13 6 NumerPDF

6
DOMAŃSKA Kamila 2009-09-30 Z/3237/21

TAK

60 m K U13 5 NumerPDF

7
FRˇCZAK Oliwia 2009-02-15 Z/3236/21

TAK

300m K U13 2 NumerPDF

8
GRYZ Krystian 2009-05-29 Z/3235/21

TAK

60m M U13 3 NumerPDF

9
JAKUBCZAK Maciej 2010-07-05 Z/3234/21

TAK

60m M U12 2 NumerPDF

10
JANOTA Franciszek 2008-12-26 Z/4172/21

TAK

600m M U14 7 NumerPDF

11
KARDAS Laura 2009-10-16 Z/3899/21

TAK

60 m K U13 9 NumerPDF

12
KU¦MIERCZYK Oliwia 2012-01-07 Z/3233/21

TAK

60 m K U11 2 NumerPDF

13
KU¦MIERCZYK Zuzanna 2009-08-02 Z/0551/20

TAK

300m K U13 805 NumerPDF

14
LUBIEJEWSKA Gabriela 2008-07-01 Z/3219/21

TAK

300m K U14 805 NumerPDF

15
MIELCARZ Bartosz 2009-02-25 Z/3901/21

TAK

60m M U13 4 NumerPDF

16
OLESZCZUK Emilia 2009-07-10 Z/3218/21

TAK

300m K U13 3 NumerPDF

17
PRACHNIO Franciszek 2009-01-30 Z/3232/21

TAK

600m M U13 5 NumerPDF

18
SO¦NIERZ Hanna 2008-02-15 Z/0548/20

TAK

300m K U14 8 NumerPDF

19
SZUDY Julian 2009-06-19 Z/3217/21

TAK

60m M U13 1 NumerPDF

20
SZUDY Wojciech 2011-07-05 Z/3216/21

TAK

300m M U11 2 NumerPDF

21
TURLEJ Emil 2010-05-18 Z/3229/21

TAK

60m M U12 1 NumerPDF

22
TYBOROWSKI Antoni 2008-10-23 Z/3221/21

TAK

300m M U14 2 NumerPDF

23
WIĘCZKOWSKI Michał 2009-09-23 Z/3228/21

TAK

60m M U13 8 NumerPDF

24
ZGLIŃSKA Marta 2009-09-28 Z/3226/21

TAK

300m K U13 1 NumerPDF

 
olaf.rodowald@brzozowa.pl
UKS MTE Milanówek Osobostarty: 13 ( 12 ) K-6 M-6
NrLicencji: 65/MZ/17

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DWORZAŃSKI Szymon 2010-07-30 Z/2050/21

TAK

60m M U12 244 NumerPDF

2
GAJDA Piotr 2010-04-07 Z/0688/20

TAK

60m M U12 317 NumerPDF 8.82 8.82/21

3
KŁOSIŃSKA Natalia 2008-10-30 Z/2907/19

TAK

300m K U14 300 NumerPDF

4
KOCAN Przemysław 2009-12-28 Z/4115/20

TAK

600m M U13 212 NumerPDF

5
ŁUKIJANIUK Alicja 2010-11-24 Z/2190/21

TAK

60m K U12 222 NumerPDF

6
ŁUKIJANIUK Alicja 2010-11-24 Z/2190/21

TAK

300m K U12 222 NumerPDF

7
NIEDZIŃSKI Tomasz 2010-04-28 Z/2189/21

TAK

60m M U12 206 NumerPDF

8
RODOWALD Klara 2010-07-07 Z/3383/20

TAK

60m K U12 210 NumerPDF

9
RODOWALD Nina 2012-09-17 Z/2191/21

TAK

60 m K U11 211 NumerPDF

10
STAWICKA Eliza 2009-05-06 Z/3379/20

TAK

300m K U13 9 NumerPDF

11
TKACZ Bruno 2009-11-24 Z/2052/21

TAK

600m M U13 106 NumerPDF 2:10.68/20

12
WIGIER Helena 2013-10-08 Z/3892/21

TAK

60 m K U11 250 NumerPDF

13
WIGIER Stanisław 2009-07-10 Z/3404/20

TAK

600m M U13 211 NumerPDF

 
uksorzelki.pl
UKS Orzełki Warszawa Osobostarty: 17 ( 11 ) K-6 M-5
NrLicencji: 84/MZ/19

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BILCZEWSKI Adam 2008-06-21 Z/2788/20

TAK

60m M U14 270 NumerPDF 9.08 9.08/20

2
BILCZEWSKI Adam 2008-06-21 Z/2788/20

TAK

300m M U14 270 NumerPDF 50.08 50.08/20

3
GOTOWIEC Barbara 2008-02-21 Z/3921/19

TAK

60 m K U14 241 NumerPDF 9.79 9.79/21

4
IGNACIUK Katarzyna 2010-10-24 Z/2789/20

TAK

60m K U12 271 NumerPDF 10.41 10.41/20

5
JACZYŃSKI Nikodem 2011-05-14 Z/3577/20

TAK

300m M U11 242 NumerPDF 56.70 56.70/20

6
JACZYŃSKI Nikodem 2011-05-14 Z/3577/20

TAK

60 m M U11 242 NumerPDF 9.81 9.81/20

7
JASKULSKA Amelia Maria 2008-04-17 Z/3923/19

TAK

300m K U14 246 NumerPDF 52.13 52.13/20

8
JASKULSKA Amelia Maria 2008-04-17 Z/3923/19

TAK

60 m K U14 246 NumerPDF 9.53 9.53/20

9
LITWINIEC Aleksander Michał 2010-02-16 Z/1346/21

TAK

60m M U12 242 NumerPDF 9.30 9.30/20

10
LUTOMIRSKA Joanna 2010-12-17 Z/2790/20

TAK

60m K U12 272 NumerPDF

11
LUTOMIRSKA Joanna 2010-12-17 Z/2790/20

TAK

600 m K U12 272 NumerPDF 2:08.79 2:08.79/20

12
ŁODZIŃSKA Zofia 2008-03-23 Z/2791/20

TAK

300m K U14 244 NumerPDF 53.80 53.80/20

13
ŁODZIŃSKA Zofia 2008-03-23 Z/2791/20

TAK

60 m K U14 244 NumerPDF 9.31 9.31/21

14
PIETKIEWICZ Wiktor 2008-11-28 Z/2787/20

TAK

60m M U14 275 NumerPDF 9.27 9.27/21

15
SZYMAŃSKA Maja 2008-07-11 Z/1335/21

TAK

300m K U14 242 NumerPDF 54.51 54.51/20

16
SZYMAŃSKA Maja 2008-07-11 Z/1335/21

TAK

60 m K U14 242 NumerPDF 9.24 9.24/21

17
ZAJDLER Krzysztof 2010-01-16 Z/3920/19

TAK

60m M U12 248 NumerPDF 10.30 10.05/19

 
www.uks7.ostroleka.pl
UKS Siódemka Ostrołęka Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 19/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
PÓŁTORAK Oliwia 2010-09-23 Z/1743/20

TAK

300m K U12 728 NumerPDF

2
RUSIŁOWICZ Kornelia 2008-07-26 Z/3999/20

TAK

300m K U14 766 NumerPDF

 
UKS Skalar Warszawa Osobostarty: 21 ( 13 ) K-3 M-10
NrLicencji: 115/MZ/21

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ĆWIˇKAŁA Mikołaj 2011-07-11 Z/3586/21

TAK

60 m M U11 1 NumerPDF

2
GŁADYGA Patrycja 2010-06-21 Z/3587/21

TAK

300m K U12 61 NumerPDF

3
GŁADYGA Patrycja 2010-06-21 Z/3587/21

TAK

60m K U12 61 NumerPDF

4
GŁADYGA Sebastian 2013-06-10 Z/3970/21

TAK

60 m M U11 3 NumerPDF

5
KRĘGIEL Marcin 2011-08-05 Z/3595/21

TAK

60 m M U11 2 NumerPDF

6
KRĘGIEL Marcin 2011-08-05 Z/3595/21

TAK

300m M U11 2 NumerPDF

7
MAKAREWICZ Krzysztof 2008-07-17 Z/3589/21

TAK

300m M U14 63 NumerPDF

8
MAKAREWICZ Krzysztof 2008-07-17 Z/3589/21

TAK

600m M U14 63 NumerPDF

9
MAŁECKA Julia 2012-08-12 Z/3593/21

TAK

300m K U11 60 NumerPDF

10
MAŁECKA Julia 2012-08-12 Z/3593/21

TAK

60 m K U11 60 NumerPDF

11
PAWLAK Jakub 2011-09-29 Z/3588/21

TAK

300m M U11 66 NumerPDF

12
PAWLAK Jakub 2011-09-29 Z/3588/21

TAK

60 m M U11 66 NumerPDF

13
SOBOWIEC Hanna 2013-12-02 Z/3594/21

TAK

300m K U11 62 NumerPDF

14
SOBOWIEC Hanna 2013-12-02 Z/3594/21

TAK

60 m K U11 62 NumerPDF

15
SZELER Michał 2012-04-12 Z/3592/21

TAK

600m M U11 64 NumerPDF

16
SZELER Michał 2012-04-12 Z/3592/21

TAK

300m M U11 64 NumerPDF

17
¦CIUBA Dawid 2010-05-12 Z/3590/21

TAK

300m M U12 67 NumerPDF

18
WOLSKI Gabriel 2012-07-31 Z/3591/21

TAK

60 m M U11 65 NumerPDF

19
WOLSKI Gabriel 2012-07-31 Z/3591/21

TAK

300m M U11 65 NumerPDF

20
ŻYDOK Dominik 2012-10-04 Z/3596/21

TAK

60 m M U11 12 NumerPDF

21
ŻYDOK Ignacy 2008-04-16 Z/3597/21

TAK

60m M U14 13 NumerPDF

 
www.radombiega.pl
UKS Technik Radom Osobostarty: 3 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 74/MZ/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GOS Zuzanna 2011-02-12 Z/4174/21

TAK

60 m K U11 11 NumerPDF

2
¦WIOSTEK Alan 2012-04-21 Z/3546/21

TAK

60 m M U11 45 NumerPDF

3
¦WIOSTEK Alan 2012-04-21 Z/3546/21

TAK

300m M U11 45 NumerPDF

 
www.stowarzyszenieemka.pl
Wieliszew Heron Team Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 76/MZ/18

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
TROJANOWSKA Maja 2010-04-06 Z/3311/21

TAK

600 m K U12 141 NumerPDF

 
wlksi.siedlce.pl
WLKS Nowe Iganie Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 17/MZ/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
WASˇŻNIK Zofia 2010-11-29 Z/3241/21

TAK

600 m K U12 49 NumerPDF

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 10 ( 5 ) K-5 M-0
 
www.skskusy.pl
SKS Kusy Kraków Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 12/MA/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DRAGOW Patrycja 2008-02-06 Z/1842/18

TAK

600m K U14 94 NumerPDF 2:13.49/19

2
DRAGOW Patrycja 2008-02-06 Z/1842/18

TAK

60 m K U14 94 NumerPDF 8.78 8.78/21

 
http://uks.sp-siercza.pl/
UKS Lider Siercza Osobostarty: 6 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 30/MA/17

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DUTKA-WOŁOCH Nicola 2011-01-27 Z/3170/20

TAK

600m K U11 211 NumerPDF

2
DUTKA-WOŁOCH Nicola 2011-01-27 Z/3170/20

TAK

60 m K U11 211 NumerPDF 9.90/20

3
GALUBA Martyna 2010-04-15 Z/3210/20

TAK

60m K U12 149 NumerPDF 12.03 9.84/20

4
GALUBA Martyna 2010-04-15 Z/3210/20

TAK

300m K U12 149 NumerPDF

5
KACZMAREK Julia 2009-05-06 Z/3166/20

TAK

300m K U13 168 NumerPDF

6
KACZMAREK Julia 2009-05-06 Z/3166/20

TAK

600m K U13 168 NumerPDF

 
www.wkswawel.pl
WKS Wawel Kraków Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 02/MA/15

Wykupiona na rok2021

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
LALEWICZ Nina 2008-03-27 Z/3142/20

2020

60 m K U14 355 NumerPDF 9.51/20

2
LALEWICZ Nina 2008-03-27 Z/3142/20

2020

300m K U14 355 NumerPDF