Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenia kandydatów do Kadry Wojewódzkiej U16 woj.podlaskiego 2020
BIAŁYSTOK, 31.01.2020
Osobostarty wszystkie: 101 ( 96 ) K-56 M-40
 
PODLASKIE Osobostarty: 101 ( 96 ) K-56 M-40
 
-
GOKSiT Suchowola Osobostarty: 10 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 17/PD/20

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BOJARZYŃSKI Mateusz 2005-04-13 Z/0417/20

TAK

Kula M U16 (5kg) 513 NumerPDF 11.71 11.71/19  ROSU 

2
BOJARZYŃSKI Mateusz 2005-04-13 Z/0417/20

TAK

Dysk M U16 (1kg) 513 NumerPDF  ROSU 

3
JARMOSZKO Gabriela 2006-06-10 Z/0478/20

TAK

1000m K U16 534 NumerPDF  ROSU 

4
RAKUS Konrad 2006-05-27 Z/0419/20

TAK

300m M U16 523 NumerPDF  ROSU 

5
RAKUS Konrad 2006-05-27 Z/0419/20

TAK

110m M (91.4) U16 523 NumerPDF  ROSU 

6
RAKUS Konrad 2006-05-27 Z/0419/20

TAK

200m pł M U16 523 NumerPDF  ROSU 

7
SAWICKA Kinga 2006-08-15 Z/0600/20

TAK

80m pł K U16 515 NumerPDF  ROSU 

8
SAWICKA Kinga 2006-08-15 Z/0600/20

TAK

200m pł K U16 515 NumerPDF  ROSU 

9
SKIBICKA Aleksandra 2005-08-26 Z/0601/20

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 518 NumerPDF  ROSU 

10
SKIBICKA Aleksandra 2005-08-26 Z/0601/20

TAK

Kula K U16 (3kg) 518 NumerPDF 8.22/19  ROSU 

 
KS Parkiet Hajnówka Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 16/PD/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIEDRYCKI Mateusz 2006-08-12 Z/0820/20

TAK

2000m M U16 797 NumerPDF

2
HUBERT Maja 2006-01-23 Z/4611/19

TAK

1000m K U16 792 NumerPDF

3
NAZARUK Paweł 2005-08-24 Z/0806/20

TAK

100m M U16 796 NumerPDF

4
NOSKOWICZ Maja 2005-01-31 Z/0445/19

TAK

600m K U16 795 NumerPDF

 
kspodlasie.pl
KS Podlasie Białystok Osobostarty: 28 ( 28 ) K-14 M-14
NrLicencji: 04/PD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTONOWICZ Dominika 2005-08-07 Z/0448/19

TAK

80m pł K U16 785 NumerPDF  ROSU 

2
BAKIER Michał 2005-09-28 Z/4780/19

TAK

2000m M U16 785 NumerPDF  ROSU 

3
BALCEWICZ Szymon 2005-11-28 Z/4891/19

TAK

1000m M U16 780 NumerPDF  ROSU 

4
BOGDANOWICZ Aneta 2006-06-16 Z/4892/19

TAK

600m K U16 1 NumerPDF  ROSU 

5
BOGUSZEWSKA Klaudia 2005-04-03 Z/4815/19

TAK

100m K U16 777 NumerPDF  ROSU 

6
BUZUN Adam 2005-09-14 Z/2447/19

TAK

1000m M U16 782 NumerPDF

7
BZINKIEWICZ Kacper 2005-04-12 Z/0986/19

TAK

2000m M U16 783 NumerPDF  ROSU 

8
DĘBOWSKI Szymon 2005-04-13 Z/4930/19

TAK

300m M U16 779 NumerPDF  ROSU 

9
DULEWICZ Aleksandra 2005-01-18 Z/2308/19

TAK

1000m K U16 1 NumerPDF  ROSU 

10
GAWĘDZKI Mateusz 2005-05-06 Z/0390/20

TAK

100m M U16 1 NumerPDF  ROSU 

11
HRYNIEWICKI Łukasz 2005-05-24 Z/4893/19

TAK

600m M U16 781 NumerPDF 1:33.54 1:33.54/19  ROSU 

12
KALINOWSKA Kamila 2005-06-15 Z/0447/19

TAK

200m pł K U16 776 NumerPDF  ROSU 

13
KARWOWSKA Maja 2005-03-09 Z/4894/19

2019

600m K U16 779 NumerPDF

14
KURZYNA Maciej 2005-08-14 Z/1963/19

TAK

Wzwyż M U16 781 NumerPDF 1.55/19  ROSU 

15
LEWICKI Adam 2005-07-01 Z/5336/19

TAK

2000m M U16 779 NumerPDF  ROSU 

16
ŁAPIŃSKI Jakub 2006-04-30 Z/4929/19

TAK

100m M U16 1 NumerPDF  ROSU 

17
MACHELSKA Weronika 2005-12-11 Z/1966/19

TAK

80m pł K U16 775 NumerPDF  ROSU 

18
MARCISZEWSKA Klaudia 2005-12-15 Z/2313/19

TAK

1000m K U16 779 NumerPDF  ROSU 

19
PEZOWICZ Weronika 2005-02-10 Z/0518/19

TAK

300m K U16 783 NumerPDF  ROSU 

20
PIETRASZKO Szymon 2005-07-15 Z/4613/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 784 NumerPDF  ROSU 

21
PONIATOWSKA Natalia 2005-10-27 Z/1967/19

TAK

2000 m K U16 778 NumerPDF

22
POPOWSKI Piotr 2005-12-20 Z/0451/19

TAK

Wzwyż M U16 780 NumerPDF  ROSU 

23
POSKROBKO Dominika 2005-12-23 Z/1965/19

TAK

100m K U16 785 NumerPDF  ROSU 

24
RADZAJEWSKA Julia 2005-10-05 Z/5293/19

TAK

Młot K U16 (3kg) 775 NumerPDF  ROSU 

25
ROGOWSKA Gabriela 2006-01-10 Z/5609/19

TAK

100m K U16 1 NumerPDF  ROSU 

26
TARANTA Jakub 2005-04-30 Z/2311/19

TAK

2000m M U16 776 NumerPDF  ROSU 

27
ZAKRZEWSKI Michał 2005-05-06 Z/0391/20

TAK

Kula M U16 (5kg) 1 NumerPDF  ROSU 

28
ZUBRZYCKA Dominika 2005-10-26 Z/0453/19

TAK

80m pł K U16 1 NumerPDF  ROSU 

 
LKS Narew Kurpiewski Łomża Osobostarty: 10 ( 10 ) K-5 M-5
NrLicencji: 10/PD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁOMOTOWSKA Monika 2006-03-05 Z/0738/20

TAK

W dal K U16 40 NumerPDF

2
CHOJNOWSKA Paulina 2005-09-19 Z/0670/19

TAK

600m K U16 10 NumerPDF

3
CWALINA Angelika 2006-07-13 Z/0741/20

TAK

Kula K U16 (3kg) 36 NumerPDF

4
KARWOWSKA Julia 2006-10-07 Z/0739/20

TAK

Kula K U16 (3kg) 23 NumerPDF

5
KARWOWSKA Kamila 2006-06-23 Z/0740/20

TAK

Wzwyż K U16 632 NumerPDF

6
KONOPKA Adam 2005-08-02 Z/0671/19

TAK

1000m M U16 11 NumerPDF

7
KOWALEWSKI Dawid 2005-03-10 Z/4781/19

TAK

W dal M U16 646 NumerPDF

8
KRYSTOWCZYK Mateusz 2005-08-28 Z/0672/19

TAK

W dal M U16 12 NumerPDF

9
MOCARSKI Jakub 2005-02-11 Z/4782/19

TAK

Wzwyż M U16 638 NumerPDF

10
PRUSINOWSKI Adam 2005-01-26 Z/0673/19

TAK

1000m M U16 631 NumerPDF

 
prefbetsniadowo.pl
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża Osobostarty: 24 ( 24 ) K-14 M-10
NrLicencji: 03/PD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAGIŃSKI Piotr 2005-03-11 Z/4996/18

2019

300m M U16 986 NumerPDF  ROSU 

2
BORUSIEWICZ Amelia 2005-06-09 Z/5670/18

2019

600m K U16 993 NumerPDF  ROSU 

3
BUKS Gabriela 2005-05-13 Z/5244/19

2019

W dal K U16 994 NumerPDF

4
CIUKSZO Agnieszka 2006-04-03 Z/1129/20

TAK

1000m K U16 992 NumerPDF

5
DMOCHOWSKI Bartosz 2006-06-10 Z/0410/20

TAK

100m M U16 992 NumerPDF

6
FERENC Amelia 2006-11-27 Z/0415/20

TAK

600m K U16 991 NumerPDF

7
GRABOWSKA Wiktoria 2005-02-18 Z/4612/19

2019

300m K U16 985 NumerPDF  ROSU 

8
JAGIELSKI Kacper 2005-03-20 Z/4659/18

2019

100m M U16 996 NumerPDF  ROSU 

9
JAMIOŁKOWSKI Jakub 2005-01-14 Z/4997/18

2019

1000m M U16 984 NumerPDF 3:18.61/19

10
KOZŁOWSKA Amelia 2005-06-16 Z/5268/19

2019

300m K U16 21 NumerPDF

11
KRAJEWKI Szymon 2006-06-28 Z/1027/19

2019

600m M U16 992 NumerPDF

12
KRAJEWSKA Emilia 2005-07-29 Z/5241/19

2019

300m K U16 23 NumerPDF

13
KUCHARSKI Bartosz 2005-04-26 Z/2471/19

2019

1000m M U16 992 NumerPDF

14
NAPIÓRKOWSKA Agnieszka 2005-02-05 Z/4558/19

2019

W dal K U16 995 NumerPDF

15
NAREWSKA Amelia 2006-05-28 Z/1028/19

2019

300m K U16 992 NumerPDF

16
PORUCZNIK Łukasz 2005-06-24 Z/0984/19

2019

200m pł M U16 984 NumerPDF

17
ROGIŃSKI Bartosz 2006-05-04 Z/0407/20

TAK

100m M U16 993 NumerPDF

18
TOMCZAK Stanisław 2005-02-13 Z/2459/19

2019

1000m M U16 999 NumerPDF 3:39.96/17

19
WNOROWSKA Wiktoria 2005-12-30 Z/0409/20

TAK

600m K U16 993 NumerPDF

20
WOŁYNIEC Dawid 2005-01-18 Z/5007/19

2019

Oszczep M U16 (600) 997 NumerPDF

21
ZARĘBA Oliwia 2006-02-09 Z/4998/18

2019

600m K U16 999 NumerPDF

22
ZIEMKIEWICZ Aleksandra 2006-02-18 Z/1029/19

2019

300m K U16 992 NumerPDF

23
ZYSK Róża 2006-09-07 Z/1030/19

2019

1000m K U16 998 NumerPDF

24
ŻOCHOWSKA Zuzanna 2005-06-18 Z/5178/19

2019

W dal K U16 999 NumerPDF

 
----
LUKS Hańcza Suwałki Osobostarty: 10 ( 10 ) K-7 M-3
NrLicencji: 07/PD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BRODOWSKI Sasha 2005-02-12 Z/3879/19

TAK

1000m M U16 5 NumerPDF  ROSU 

2
DYDZIŃSKA Nadia 2006-05-13 Z/5612/19

TAK

W dal K U16 11 NumerPDF  ROSU 

3
GUGNOWSKA Natalia 2006-01-06 Z/0142/20

TAK

100m K U16 31 NumerPDF  ROSU 

4
KACHNOWSKA Natalia 2006-01-19 Z/1692/19

TAK

Wzwyż K U16 11 NumerPDF 1.40/19  ROSU 

5
MARCINKIEWICZ Julia 2006-05-09 Z/1693/19

TAK

80m pł K U16 12 NumerPDF  ROSU 

6
NIEWIAROWSKA Maja 2005-10-07 Z/5038/19

TAK

Wzwyż K U16 5 NumerPDF 1.25/17  ROSU 

7
POPŁAWSKI Jan 2005-03-21 Z/3880/19

TAK

200m pł M U16 34 NumerPDF  ROSU 

8
SZCZODRUCH Gabriela 2006-05-01 Z/0136/20

TAK

Wzwyż K U16 32 NumerPDF  ROSU 

9
SZLAUŻYS Ernest 2006-06-12 Z/0141/20

TAK

600m M U16 43 NumerPDF  ROSU 

10
WASILEWSKA Emilia 2006-01-29 Z/5613/19

TAK

Wzwyż K U16 15 NumerPDF 1.45 1.45/19  ROSU 

 
UKS Liceum sportowe Łomża Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 14/PD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOSSAKOWSKI Oskar 2005-06-26 Z/3881/19

2019

Oszczep M U16 (600) 881 NumerPDF

2
SZYMANIAK Mateusz 2005-02-28 Z/4302/19

2019

Dysk M U16 (1kg) 880 NumerPDF

3
TYMIŃSKA Natalia 2005-03-01 Z/0985/19

2019

Kula K U16 (3kg) 882 NumerPDF 10.74/19

 
www.facebook.com/ukstechnik
UKS Technik Augustów Osobostarty: 12 ( 12 ) K-10 M-2
NrLicencji: 09/PD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BANAŚ Wiktoria 2005-05-19 Z/5660/18

TAK

1000m K U16 193 NumerPDF  ROSU 

2
DRAPCZUK Karolina 2005-06-19 Z/3862/19

TAK

1000m K U16 194 NumerPDF  ROSU 

3
GRZESIUKIEWICZ Dominika 2006-07-17 Z/5466/19

TAK

300m K U16 196 NumerPDF

4
HAPONIK Paulina 2005-05-22 Z/1332/18

TAK

300m K U16 194 NumerPDF  ROSU 

5
IWANOW Amelia 2005-06-03 Z/0675/19

TAK

Oszczep K U16 (500) 197 NumerPDF  ROSU 

6
JAKUCEWICZ Bartosz 2005-05-15 Z/0677/19

TAK

1000m M U16 196 NumerPDF  ROSU 

7
KOSZEWSKA Dominika 2005-12-09 Z/0678/19

TAK

600m K U16 192 NumerPDF  ROSU 

8
MURAWSKA Julia 2006-05-06 Z/1324/19

TAK

1000m K U16 190 NumerPDF

9
OSTAPOWICZ Angelika 2005-02-15 Z/5012/18

TAK

200m pł K U16 191 NumerPDF  ROSU 

10
PRAWDZIK Wiktor 2006-02-02 Z/5467/19

TAK

600m M U16 197 NumerPDF

11
SALIK Oliwia 2006-07-24 Z/1291/19

TAK

600m K U16 194 NumerPDF 1:56.12 1:56.12/19

12
SIMONIENKO Julia 2005-01-13 Z/5014/18

TAK

600m K U16 200 NumerPDF  ROSU