Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenia kandydatów do Kadry Wojewódzkiej U16 woj. podkarpackiego 2019
RZESZÓW, 20.01.2019
Osobostarty wszystkie: 62 ( 62 ) K-37 M-25
 
PODKARPACKIE Osobostarty: 62 ( 62 ) K-37 M-25
 
CWKS Resovia Rzeszów Osobostarty: 16 ( 16 ) K-11 M-5
NrLicencji: 12/PK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARŁOWSKA Zuzanna 2004-11-03 Z/4496/17

2018

100m K U16 583 NumerPDF

2
CIERPICH Hubert 2005-04-22 Z/4663/18

2018

110m M (91.4) U16 1 NumerPDF

3
FERENC Natalia 2005-01-21 Z/4603/18

2018

100m K U16 2 NumerPDF

4
JAROSZ Amelia 2005-01-19 Z/4613/18

2018

Wzwyż K U16 1 NumerPDF

5
KAWA Martyna 2004-03-11 Z/1932/18

2018

100m K U16 724 NumerPDF

6
KOCHMAŃSKI Mateusz 2005-06-12 Z/2671/18

2018

100m M U16 581 NumerPDF

7
LENCZAK Dominika 2004-10-05 Z/4458/17

2018

80m pł K 742 NumerPDF

8
MAGDOŃ Alicja 2004-05-04 Z/4230/17

2018

600m K U16 723 NumerPDF 1:39.72 1:39.72/18

9
MAGER Gabriela 2005-04-10 Z/4746/18

2018

W dal K U16 1 NumerPDF 3.94/17

10
MAJEWSKI Jakub 2004-01-22 Z/4610/17

2018

100m M U16 1 NumerPDF

11
MAREK Dominik 2004-05-26 Z/5209/18

2018

200m pł M 784 NumerPDF

12
PICUR Kacper 2005-06-07 Z/5633/18

2018

100m M U16 1 NumerPDF

13
PISULIŃSKA Jagoda 2004-07-02 Z/4253/17

2018

100m K U16 745 NumerPDF

14
ROKOSZ Julia 2004-06-17 Z/2446/18

2018

1000m K U16 725 NumerPDF

15
SULEJ Julia 2004-03-24 Z/4013/17

2018

80m pł K 750 NumerPDF

16
SZCZEPANIK Anna 2005-01-11 Z/4745/18

2018

80m pł K 1 NumerPDF

 
kkbmosir.pl
KKB MOSiR Krosno Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 01/PK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LORENC Kinga 2004-06-19 Z/5067/18

2018

100m K U16 77 NumerPDF

 
ks-komunalnisanok.republika.pl
KS Komunalni Sanok Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 10/PK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
HNAT Kacper 2005-08-26 Z/3384/18

2018

W dal M U16 59 NumerPDF

2
KORNASIEWICZ Kacper 2004-12-02 Z/3383/18

2018

1000m M U16 127 NumerPDF

3
ŁUSZCZ Martyna 2004-03-12 Z/2275/17

2018

1000m K U16 127 NumerPDF 3:28.12/18

4
WILK Maria 2004-09-22 Z/3382/18

2018

W dal K U16 152 NumerPDF

 
LKS Resovia Rzeszów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 18/PK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KISZKA Bartłomiej 2004-05-17 Z/2198/18

2018

1000m M U16 1 NumerPDF

 
mklsparta.pl
MKL Sparta Stalowa Wola Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 09/PK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHAMOT Szymon 2005-10-26 Z/2444/18

2018

600m M U16 71 NumerPDF

2
RURAK Dawid 2004-02-23 Z/2442/18

2018

W dal M U16 68 NumerPDF

 
www.stalnowadeba.pl
MKS Stal Nowa Dęba Osobostarty: 7 ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: 05/PK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GOŁˇBEK Kacper 2005-08-25 Z/4687/18

2018

600m M U16 240 NumerPDF

2
KUPISZEWSKA Beata 2004-04-06 Z/0602/18

2018

300m K U16 239 NumerPDF 53.60/18

3
MAJOWICZ Mariola 2005-10-24 Z/0635/18

2018

W dal K U16 234 NumerPDF

4
MOKRZYCKI Jan 2005-06-09 Z/4688/18

2018

1000m M U16 10 NumerPDF

5
PUK Victoria 2004-09-06 Z/4635/18

2018

1000m K U16 236 NumerPDF

6
PUZIO Agata 2005-03-01 Z/0608/18

2018

300m K U16 224 NumerPDF

7
URBAŃSKA Gabriela 2004-08-08 Z/0633/18

2018

1000m K U16 232 NumerPDF

 
www.mukla-debica.pl/
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl Osobostarty: 6 ( 6 ) K-5 M-1
NrLicencji: 14/PK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GANCARSKA Amelia 2005-12-02 Z/4631/18

2018

100m K U16 517 NumerPDF

2
JANORA Mateusz 2004-11-20 Z/3453/18

2018

Dysk M U16 (1kg) 537 NumerPDF

3
RY¦ Gabriela 2004-03-21 Z/3203/18

2018

Dysk K U16 (0.75kg) 540 NumerPDF

4
STEPANIAK Zuzanna 2005-12-27 Z/4632/18

2018

100m K U16 100 NumerPDF

5
STRZAŁKA Aleksandra 2004-06-13 Z/3204/18

2018

Dysk K U16 (0.75kg) 539 NumerPDF

6
SZYMASZEK Maria 2004-03-13 Z/3202/18

2018

Dysk K U16 (0.75kg) 541 NumerPDF

 
www.tempo5przemysl.entro.pl
UKS Tempo 5 Przemy¶l Osobostarty: 22 ( 22 ) K-12 M-10
NrLicencji: 02/PK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANIOŁ Kamila 2004-11-13 Z/4582/17

TAK

600m K U16 38 NumerPDF 1:58.82/18

2
ARTYM Jakub 2004-06-07 Z/3792/17

TAK

600m M U16 66 NumerPDF

3
BARTOCHA Maksymilian 2004-01-20 Z/2798/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 27 NumerPDF

4
BUDZIŃSKI Dominik 2005-04-02 Z/3723/18

TAK

100m M U16 31 NumerPDF

5
CIUPIŃSKA Magdalena 2004-04-02 Z/0316/18

TAK

1000m K U16 19 NumerPDF

6
CZUBA Emanuel 2005-04-24 Z/0394/18

TAK

600m M U16 75 NumerPDF 1:50.07/18

7
DZIUMAK Anna 2004-03-24 Z/3793/17

TAK

100m K U16 84 NumerPDF

8
GROCHOŁA Paweł 2004-08-26 Z/4760/18

TAK

1000m M U16 90 NumerPDF

9
GRONOWSKA Amelia 2005-04-03 Z/4155/18

TAK

100m K U16 92 NumerPDF

10
HATA¦ Zuzanna 2004-04-21 Z/3794/17

TAK

100m pł K U16 90 NumerPDF

11
KAMIŃSKA Oktawia 2004-03-16 Z/4427/18

TAK

300m K U16 37 NumerPDF

12
KICIŃSKA Anna 2005-02-11 Z/5738/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 91 NumerPDF

13
KUSZCZAK Julia 2005-03-17 Z/0318/18

TAK

100m pł K U16 82 NumerPDF

14
NIZIO Zuzanna 2005-01-04 Z/0319/18

TAK

600m K U16 40 NumerPDF 2:11.41/17

15
PAC Filip 2005-02-11 Z/5739/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 56 NumerPDF

16
PELC Patryk 2005-03-14 Z/0323/18

TAK

Wzwyż M U16 87 NumerPDF

17
PEMPU¦ Adrian 2005-11-18 Z/0320/18

TAK

1000m M U16 19 NumerPDF 3:13.24/17

18
PIKSA Oliwia 2004-05-26 Z/3795/17

TAK

600m K U16 13 NumerPDF 2:02.36/17

19
PILAWA Błażej 2005-06-03 Z/0330/18

TAK

300m M U16 65 NumerPDF 49.27/18

20
RODZEŃ Roksana 2004-04-13 Z/0317/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 94 NumerPDF

21
SZCZEPANIK Julia 2005-01-03 Z/0324/18

TAK

300m K U16 86 NumerPDF 44.47/17

22
SZUMIELEWICZ Daniel 2005-04-17 Z/0327/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 93 NumerPDF

 
www.uks.tiki.taka@interia.pl
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 06/PK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTKIEWICZ Natalia 2004-07-20 Z/0609/18

2018

100m K U16 212 NumerPDF 13.12

2
CHUDZIK Jakub 2004-07-24 Z/0488/18

2018

2000m M U16 625 NumerPDF

3
ZIĘBA Wiktor 2004-11-27 Z/0610/18

2018

2000m M U16 101 NumerPDF