Internetowe zgłoszenia do imprezy: Dzień miotacza
ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI, 19.04.2019
Osobostarty wszystkie: 69 ( 38 ) K-16 M-22
 
LUBELSKIE Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
 
www.kswislapulawy.pl
KS Wisła Puławy Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 08/LU/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LEWOSZEWSKI Sebastian 2002-06-17 Z/3001/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 197 NumerPDF 55.34/18

WARUNKOWO - BADANIA
2
LEWOSZEWSKI Sebastian 2002-06-17 Z/3001/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 197 NumerPDF 15.11/18

WARUNKOWO - BADANIA
 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 59 ( 32 ) K-14 M-18
 
MKLA Łęczyca Osobostarty: 7 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 13/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FLEJSZMAN Gabriela 2002-01-14 Z/2562/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 737 NumerPDF 10.36/18

2
FLEJSZMAN Gabriela 2002-01-14 Z/2562/16

TAK

Dysk K (1kg) 737 NumerPDF 29.87/18

3
KOŁDRZAK Julia 2003-12-18 Z/2164/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 755 NumerPDF 11.27/17

4
KOŁDRZAK Julia 2003-12-18 Z/2164/17

TAK

Dysk K (1kg) 755 NumerPDF 34.37/18

5
RÓŻAŃSKA Katarzyna 2004-08-10 Z/0420/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 733 NumerPDF 10.19/18

6
RÓŻAŃSKA Katarzyna 2004-08-10 Z/0420/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 733 NumerPDF 24.90/18

7
WALCZAK Adrian 2002-02-09 Z/2582/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 707 NumerPDF 13.57/17

 
mksaleksandrow.pl.tl
MKS Aleksandrów Łódzki Osobostarty: 49 ( 25 ) K-8 M-17
NrLicencji: 08/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTCZAK Julian 2002-05-31 Z/2475/16

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 78 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
2
ANTCZAK Julian 2002-05-31 Z/2475/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 78 NumerPDF 44.44/18

WARUNKOWO - BADANIA
3
ANTCZAK Julian 2002-05-31 Z/2475/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 78 NumerPDF 13.34/18

WARUNKOWO - BADANIA
4
DUDEK Ignacy 2002-12-16 Z/2477/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 5 NumerPDF 10.92/18

5
DUDEK Ignacy 2002-12-16 Z/2477/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 5 NumerPDF 30.80/18

6
DYLIK Jakub 2005-06-17 Z/0090/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 3 NumerPDF

7
DYLIK Jakub 2005-06-17 Z/0090/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 3 NumerPDF

8
FRONCZYK Wiktoria 2002-04-29 Z/2040/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 75 NumerPDF 12.52/17

9
FRONCZYK Wiktoria 2002-04-29 Z/2040/16

TAK

Dysk K (1kg) 75 NumerPDF 35.22/18

10
GAJDA Mikołaj 2006-09-05 Z/1412/18

TAK

Dysk M U14 (0.75kg) 6 NumerPDF

11
GAJDA Mikołaj 2006-09-05 Z/1412/18

TAK

Kula M U14 (4kg) 6 NumerPDF

12
GAJEWSKI Michał 2004-08-27 Z/1414/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 8 NumerPDF 10.77/18

13
GAJEWSKI Michał 2004-08-27 Z/1414/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 8 NumerPDF 28.80/18

14
GOLIS Łukasz 2002-08-01 Z/2478/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 5 NumerPDF

15
GRUNTKOWSKI Jakub 2006-02-22 Z/1416/18

TAK

Dysk M U14 (0.75kg) 10 NumerPDF

16
GRUNTKOWSKI Jakub 2006-02-22 Z/1416/18

TAK

Kula M U14 (4kg) 10 NumerPDF

17
JĘDRZEJCZAK Oliwia 2004-03-27 Z/2777/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 67 NumerPDF 33.02/18

18
JĘDRZEJCZAK Oliwia 2004-03-27 Z/2777/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 67 NumerPDF 10.15/18

19
KACZMAREK Kinga 2005-09-05 Z/0088/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 7 NumerPDF

20
KACZMAREK Kinga 2005-09-05 Z/0088/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 7 NumerPDF

21
KLIMCZAK Klaudia 2004-07-21 Z/0213/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 18 NumerPDF

22
KLIMCZAK Klaudia 2004-07-21 Z/0213/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 18 NumerPDF

23
KORC Aleksander 2005-09-08 Z/0092/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 8 NumerPDF

24
KORC Aleksander 2005-09-08 Z/0092/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 8 NumerPDF

25
KOWALSKI Bartosz 2001-03-15 Z/3776/16

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 77 NumerPDF

26
KOWALSKI Bartosz 2001-03-15 Z/3776/16

TAK

Kula M U20 (6kg) 77 NumerPDF

27
KRĘGIEL Franciszek 2006-10-11 Z/1419/18

TAK

Kula M U14 (4kg) 13 NumerPDF

28
KRĘGIEL Franciszek 2006-10-11 Z/1419/18

TAK

Dysk M U14 (0.75kg) 13 NumerPDF

29
KRZYSTANEK Mateusz 2002-02-23 Z/2481/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 66 NumerPDF 13.62/18

30
KRZYSTANEK Mateusz 2002-02-23 Z/2481/16

TAK

Kula M U20 (6kg) 66 NumerPDF

31
KRZYSTANEK Mateusz 2002-02-23 Z/2481/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 66 NumerPDF 41.50/18

32
MALCZEWSKI Daniel 2004-03-07 Z/1420/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 14 NumerPDF 24.23/18

33
MATUSIAK Alan 2005-08-09 Z/0091/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 9 NumerPDF

34
MATUSIAK Alan 2005-08-09 Z/0091/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 9 NumerPDF

35
MROWIŃSKA Gabriela 2005-05-17 Z/1404/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 10 NumerPDF 9.72/18

36
OSIPOWICZ Oskar 2004-12-09 Z/1423/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 17 NumerPDF

37
OSIPOWICZ Oskar 2004-12-09 Z/1423/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 17 NumerPDF

38
O¦KIEWICZ Tomasz 2005-03-02 Z/0296/18

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 75 NumerPDF

39
O¦KIEWICZ Tomasz 2005-03-02 Z/0296/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 75 NumerPDF 42.09/18

40
O¦KIEWICZ Tomasz 2005-03-02 Z/0296/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 75 NumerPDF 11.39/18

41
OTTO Wiktoria 2002-03-19 Z/2484/16

TAK

Dysk K (1kg) 78 NumerPDF 26.90/18

42
SKIBIŃSKI Stanisław 2006-11-07 Z/0087/19

TAK

Dysk M U14 (0.75kg) 6 NumerPDF

43
SKIBIŃSKI Stanisław 2006-11-07 Z/0087/19

TAK

Kula M U14 (4kg) 6 NumerPDF

44
SKOCZEŃ Wiktoria 2003-07-16 Z/2783/17

TAK

Dysk K (1kg) 64 NumerPDF

45
SKOCZEŃ Wiktoria 2003-07-16 Z/2783/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 64 NumerPDF 7.46/18

46
SOBCZAK Wiktoria 2005-01-02 Z/0212/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 10 NumerPDF

47
SOBCZAK Wiktoria 2005-01-02 Z/0212/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 10 NumerPDF

48
SZUBA Jakub 2002-07-18 Z/2485/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 7 NumerPDF

49
SZUBA Jakub 2002-07-18 Z/2485/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 7 NumerPDF 30.56/18

 
UKS Błyskawica Domaniewice Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 29/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BALEJA Natalia 2003-02-01 Z/1113/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 501 NumerPDF 11.70/18

2
PERZYŃSKA Julia 2003-05-19 Z/1116/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 161 NumerPDF

 
UKS Jedynka Łowicz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 17/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZUBIK Bogumiła 2004-05-02 Z/3344/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 526 NumerPDF

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 3 ( 2 ) K-2 M-0
 
azsawf.com
AZS-AWF Warszawa Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 01/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LEMIESZEWSKA Marta 1997-12-10 Z/1428/13

TAK

Dysk K (1kg) 247 NumerPDF 35.52/16

2
LEMIESZEWSKA Marta 1997-12-10 Z/1428/13

TAK

Kula K (4kg) 247 NumerPDF 9.39/16

 
aktywni.esochaczew.pl
KM Aktywni Sochaczew Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 40/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ORLIŃSKA Martyna 2003-09-29 Z/0284/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 228 NumerPDF 8.80/18

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 5 ( 3 ) K-0 M-3
 
PKS Gwardia Szczytno Osobostarty: 5 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 10/WN/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AMBROZIAK Marcel 2004-11-14 Z/2745/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 2 NumerPDF

2
BORKOWSKI Jakub 2001-06-26 Z/5618/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 1 NumerPDF 14.74/18

3
BORKOWSKI Jakub 2001-06-26 Z/5618/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 1 NumerPDF

4
KIJEWSKI Karol 2005-10-10 Z/3348/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 1 NumerPDF 33.12/18

5
KIJEWSKI Karol 2005-10-10 Z/3348/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 1 NumerPDF