Internetowe zgłoszenia do imprezy: 3. Grand Prix Pomorza-Kujaw-Pałuk. Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego 2020
BIAŁE BŁOTA, 21.09.2020
Osobostarty wszystkie: 307 ( 160 ) K-97 M-63
 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 296 ( 160 ) K-109 M-63
 
bks.bydgoszcz.pl
BKS Bydgoszcz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 01/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOPERCZUK Daria 2003-06-12 Z/3045/17

TAK

Trójskok K 469 NumerPDF 9.38 10.07/19

 
BOSiR Barcin Osobostarty: 36 ( 15 ) K-11 M-4
NrLicencji: 29/KP/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOLEWIŃSKA Amelia 2007-03-20 Z/0889/20

TAK

P.palantowa K 760 NumerPDF 29.00 29.00/20

2
CZYŻEWSKI Wiktor 2011-03-15 Z/0890/20

TAK

4x100m M U14 765 NumerPDF

3
CZYŻEWSKI Wiktor 2011-03-15 Z/0890/20

TAK

60m M SP 765 NumerPDF 9.17 9.02/19

4
CZYŻEWSKI Wiktor 2011-03-15 Z/0890/20

TAK

W dal M strefa 765 NumerPDF 3.74 3.74/20

5
GRZEŚKOWIAK Aleksander 2008-05-06 Z/3915/18

TAK

4x100m M U14 766 NumerPDF

6
GRZEŚKOWIAK Aleksander 2008-05-06 Z/3915/18

TAK

300m M 766 NumerPDF 44.97 44.97/20

7
JANKOWSKA Olga 2009-05-04 Z/3931/18

TAK

(II) 4x100m K U14 759 NumerPDF

8
JANKOWSKA Olga 2009-05-04 Z/3931/18

TAK

P.palantowa K 759 NumerPDF

9
JANKOWSKA Olga 2009-05-04 Z/3931/18

TAK

60m K SP 759 NumerPDF 8.72 8.72/20

10
JORDANOWSKA Natalia 2006-11-08 Z/3927/18

TAK

4x100m K U14 761 NumerPDF

11
JORDANOWSKA Natalia 2006-11-08 Z/3927/18

TAK

300m K 761 NumerPDF 49.55 48.94/17

12
KRYSIAK Julia 2006-04-23 Z/3928/18

TAK

4x100m K U14 763 NumerPDF

13
KRYSIAK Julia 2006-04-23 Z/3928/18

TAK

Wieloskok K U16 763 NumerPDF 10.06 10.06/20

14
LEWANDOWSKA Olga 2008-06-26 Z/3926/18

TAK

60m K SP 755 NumerPDF 8.81 8.81/20

15
LEWANDOWSKA Olga 2008-06-26 Z/3926/18

TAK

W dal K strefa 755 NumerPDF 3.85/19

16
LEWANDOWSKA Olga 2008-06-26 Z/3926/18

TAK

(II) 4x100m K U14 755 NumerPDF

17
MACINA Julia 2006-04-07 Z/3925/18

TAK

100m K 764 NumerPDF 14.63 14.63/20 PK

18
MORITZ Nicola 2006-04-10 Z/3924/18

TAK

200m K 754 NumerPDF

19
MORITZ Nicola 2006-04-10 Z/3924/18

TAK

4x100m K U14 754 NumerPDF

20
MORITZ Nicola 2006-04-10 Z/3924/18

TAK

W dal K U16 754 NumerPDF 4.80 4.89/19

21
POPIELARZ Agata 2005-02-19 Z/3920/18

TAK

4x100m K U14 758 NumerPDF

22
POPIELARZ Agata 2005-02-19 Z/3920/18

TAK

100m K 758 NumerPDF

23
POPIELARZ Kinga 2009-02-12 Z/3919/18

TAK

(II) 4x100m K U14 756 NumerPDF

24
POPIELARZ Kinga 2009-02-12 Z/3919/18

TAK

W dal K strefa 756 NumerPDF 3.90 3.90/20

25
POPIELARZ Kinga 2009-02-12 Z/3919/18

TAK

200m K 756 NumerPDF 32.12 32.12/20

26
ROBACZEWSKI Nikodem 2007-01-29 Z/0892/20

TAK

4x100m M U14 772 NumerPDF

27
ROBACZEWSKI Nikodem 2007-01-29 Z/0892/20

TAK

60m M SP 772 NumerPDF 8.03 8.03/20

28
ROBACZEWSKI Nikodem 2007-01-29 Z/0892/20

TAK

W dal M strefa 772 NumerPDF 5.02 5.02/20

29
SMYK Kinga 2011-03-14 Z/0894/20

TAK

W dal K strefa 751 NumerPDF

30
SMYK Kinga 2011-03-14 Z/0894/20

TAK

60m K SP 751 NumerPDF 11.17 11.17/20

31
ZAKOPIEC Jakub 2007-09-24 Z/0893/20

TAK

4x100m M U14 771 NumerPDF

32
ZAKOPIEC Jakub 2007-09-24 Z/0893/20

TAK

60m M SP 771 NumerPDF 8.30 8.30/20

33
ZAKOPIEC Jakub 2007-09-24 Z/0893/20

TAK

W dal M strefa 771 NumerPDF 5.30 5.30/20

34
ZUBEL Zuzanna 2008-08-02 Z/3917/18

TAK

(II) 4x100m K U14 750 NumerPDF

35
ZUBEL Zuzanna 2008-08-02 Z/3917/18

TAK

W dal K strefa 750 NumerPDF 4.33 4.33/20

36
ZUBEL Zuzanna 2008-08-02 Z/3917/18

TAK

60 m pł K U14 750 NumerPDF 11.40 11.40/20

 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOTEWICZ Kinga 2005-04-03 Z/0068/20

TAK

Wieloskok K U16 887 NumerPDF 9.19 9.19/20

2
MALEWICZ Marta 2006-04-21 Z/2891/20

TAK

Wieloskok K U16 7 NumerPDF 9.81 9.81/20

 
KSLZS Kruszwica Osobostarty: 36 ( 16 ) K-11 M-5
NrLicencji: 36/KP/20

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIERŻAWSKA Daria 2006-11-07 Z/2319/20

TAK

200m K 367 NumerPDF

2
KUJAWIŃSKA Patrycja 2008-09-16 Z/2323/20

TAK

W dal K strefa 182 NumerPDF

3
KUJAWIŃSKA Patrycja 2008-09-16 Z/2323/20

TAK

60m K SP 182 NumerPDF

4
KUKUCZKA Aleksandra 2006-08-28 Z/2325/20

TAK

100m K 502 NumerPDF

5
LIPIŃSKA Maria 2007-08-20 Z/2326/20

TAK

300m K 582 NumerPDF 56.21 56.21/20

6
OLEJNIK Jan 2012-05-04 Z/3056/20

TAK

200m M 293 NumerPDF 35.63 35.63/20

7
OLEJNIK Jan 2012-05-04 Z/3056/20

TAK

W dal M strefa 293 NumerPDF 2.85/19

8
PALUSZAK Oliwier 2008-02-28 Z/2327/20

TAK

4x100m M U14 280 NumerPDF

9
PALUSZAK Oliwier 2008-02-28 Z/2327/20

TAK

60 m pł M U14 280 NumerPDF

10
PALUSZAK Oliwier 2008-02-28 Z/2327/20

TAK

P.palantowa M U14 280 NumerPDF

11
PINDEL Monika 2011-07-29 Z/3055/20

TAK

W dal K strefa 267 NumerPDF

12
PINDEL Monika 2011-07-29 Z/3055/20

TAK

60m K SP 267 NumerPDF 10.86 10.86/20

13
PRZYBYLSKA Anna 2008-08-20 Z/2328/20

TAK

4x100m K U14 258 NumerPDF

14
PRZYBYLSKA Anna 2008-08-20 Z/2328/20

TAK

60 m pł K U14 258 NumerPDF 11.68 11.68/20

15
SIERADZKA Marta 2008-02-20 Z/2330/20

TAK

4x100m K U14 292 NumerPDF

16
SIERADZKA Marta 2008-02-20 Z/2330/20

TAK

60 m pł K U14 292 NumerPDF 12.10 12.10/20

17
SIERADZKA Marta 2008-02-20 Z/2330/20

TAK

Wzwyż K U14 292 NumerPDF 1.20 1.20/20

18
SKOWRON Zuzanna 2008-08-17 Z/2331/20

TAK

4x100m K U14 394 NumerPDF

19
SKOWRON Zuzanna 2008-08-17 Z/2331/20

TAK

W dal K strefa 394 NumerPDF 4.35 4.35/20

20
SKOWRON Zuzanna 2008-08-17 Z/2331/20

TAK

300m K 394 NumerPDF 47.98 47.98/20

21
SZCZUPAK Magdalena 2011-01-07 Z/3052/20

TAK

200m K 220 NumerPDF

22
SZCZUPAK Magdalena 2011-01-07 Z/3052/20

TAK

W dal K strefa 220 NumerPDF 3.07 3.07/20

23
SZUTARSKI Szymon 2007-03-11 Z/2333/20

TAK

4x100m M U14 355 NumerPDF

24
SZUTARSKI Szymon 2007-03-11 Z/2333/20

TAK

P.palantowa M U14 355 NumerPDF

25
SZUTARSKI Szymon 2007-03-11 Z/2333/20

TAK

60m M SP 355 NumerPDF 8.54 8.54/20

26
WEKWEJT Dawid 2009-01-24 Z/2337/20

TAK

200m M 268 NumerPDF 31.75 31.75/20

27
WEKWEJT Dawid 2009-01-24 Z/2337/20

TAK

4x100m M U14 268 NumerPDF

28
WEKWEJT Dawid 2009-01-24 Z/2337/20

TAK

W dal M strefa 268 NumerPDF 3.49 3.49/20

29
WOJCIECHOWSKA Kornelia 2009-06-08 Z/3054/20

TAK

600m K 272 NumerPDF 2:23.42 2:23.42/20

30
WOJCIECHOWSKA Kornelia 2009-06-08 Z/3054/20

TAK

P.palantowa K 272 NumerPDF

31
ZAREMBA Alicja 2007-03-26 Z/2339/20

TAK

4x100m K U14 509 NumerPDF

32
ZAREMBA Alicja 2007-03-26 Z/2339/20

TAK

W dal K strefa 509 NumerPDF 4.74 4.74/20

33
ZAREMBA Alicja 2007-03-26 Z/2339/20

TAK

60 m pł K U14 509 NumerPDF

34
ŻURAWSKI Jakub 2009-10-27 Z/2340/20

TAK

4x100m M U14 265 NumerPDF

35
ŻURAWSKI Jakub 2009-10-27 Z/2340/20

TAK

W dal M strefa 265 NumerPDF

36
ŻURAWSKI Jakub 2009-10-27 Z/2340/20

TAK

60m M SP 265 NumerPDF 8.80 8.80/20

 
www.lksvectra.com.pl
LKS Vectra Włocławek Osobostarty: 17 ( 10 ) K-7 M-3
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJRASZEWSKI Tomasz 2006-12-20 Z/0568/18

TAK

200m M 900 NumerPDF  ROSU 

2
BAJRASZEWSKI Wojciech 2009-04-11 Z/0884/20

TAK

W dal M strefa 600 NumerPDF 3.71/19

3
BAJRASZEWSKI Wojciech 2009-04-11 Z/0884/20

TAK

60 m pł M U14 600 NumerPDF

4
BUJALSKA Nina 2009-06-14 Z/0598/18

TAK

4x100m K U14 741 NumerPDF

5
BUJALSKA Nina 2009-06-14 Z/0598/18

TAK

200m K 741 NumerPDF 33.95/19

6
NIŻEWSKI Oktawian 2007-03-29 Z/0558/20

TAK

300m M 724 NumerPDF 44.13 44.13/20

7
NIŻEWSKI Oktawian 2007-03-29 Z/0558/20

TAK

60m M SP 724 NumerPDF

8
PIOTROWSKA Julia 2011-04-08 Z/0905/20

TAK

60m K SP 234 NumerPDF

9
SŁOMKA Gabriela 2009-02-03 Z/0579/18

TAK

4x100m K U14 737 NumerPDF

10
SŁOMKA Gabriela 2009-02-03 Z/0579/18

TAK

60m K SP 737 NumerPDF 10.10/19

11
SŁOMKA Gabriela 2009-02-03 Z/0579/18

TAK

60 m pł K U14 737 NumerPDF

12
SZYCHULSKA Weronika 2007-10-03 Z/0908/20

TAK

60m K SP 268 NumerPDF

13
WOJCIECHOWSKA Lena 2010-04-19 Z/0933/20

TAK

600m K 727 NumerPDF 2:07.85 2:07.85/20

14
WOJCIECHOWSKA-LAMSALLAK Maria 2010-04-13 Z/5198/18

TAK

4x100m K U14 735 NumerPDF

15
WOJCIECHOWSKA-LAMSALLAK Maria 2010-04-13 Z/5198/18

TAK

200m K 735 NumerPDF 33.47/19

16
ZIÓŁKOWSKA Hanna 2010-01-13 Z/0593/19

TAK

4x100m K U14 731 NumerPDF

17
ZIÓŁKOWSKA Hanna 2010-01-13 Z/0593/19

TAK

60m K SP 731 NumerPDF 9.45 9.45/20

 
luks-start.pl
LUKS Start Nakło Osobostarty: 60 ( 26 ) K-19 M-7
NrLicencji: 03/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ARACH Łukasz 2006-12-26 Z/1588/19

TAK

300m M 871 NumerPDF

2
GAJEWSKA Zofia 2006-01-26 Z/1394/19

TAK

Kula K U18 (3kg) 878 NumerPDF 8.64 8.64/20  ROSU 

3
GARCZEWSKI Karol 2010-07-11 Z/3051/20

TAK

200m M 856 NumerPDF 35.46 35.46/20

4
GARCZEWSKI Karol 2010-07-11 Z/3051/20

TAK

P.palantowa M U14 856 NumerPDF 35.00 35.00/20

5
JANKOWSKA Joanna 2006-09-09 Z/0533/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 892 NumerPDF 7.40 7.40/20

6
JANKOWSKI Maksymilian 2011-11-26 Z/1396/19

TAK

200m M 850 NumerPDF 33.28 33.28/20

7
JANKOWSKI Maksymilian 2011-11-26 Z/1396/19

TAK

4x100m M U14 850 NumerPDF

8
KAŹMIERCZAK Kinga 2008-05-12 Z/1390/19

TAK

60m K SP 871 NumerPDF 9.25/19

9
KAŹMIERCZAK Kinga 2008-05-12 Z/1390/19

TAK

W dal K strefa 871 NumerPDF 4.61 4.61/20

10
KOŁODZIEJCZAK Patrycja 2006-04-11 Z/5672/19

TAK

Kula K U18 (3kg) 887 NumerPDF  ROSU 

11
KOWALSKA Zuzanna 2008-01-08 Z/0538/18

TAK

W dal K strefa 870 NumerPDF

12
KOWALSKA Zuzanna 2008-01-08 Z/0538/18

TAK

60 m pł K U14 870 NumerPDF 11.92 11.92/20

13
KUNICKA Weronika 2007-05-29 Z/1198/18

TAK

300m K 862 NumerPDF 46.12 46.12/20

14
KUNICKA Weronika 2007-05-29 Z/1198/18

TAK

4x100m K U14 862 NumerPDF

15
LISIECKA Weronika 2006-09-22 Z/0530/20

TAK

Kula K U18 (3kg) 875 NumerPDF 9.26 9.26/20

16
MACIEJEWSKA Kamila 2009-07-16 Z/2865/20

TAK

(III) 4x100m K U14 860 NumerPDF

17
MACIEJEWSKA Kamila 2009-07-16 Z/2865/20

TAK

60m K SP 860 NumerPDF 10.36 10.36/20

18
MACIEJEWSKA Kamila 2009-07-16 Z/2865/20

TAK

P.palantowa K 860 NumerPDF 16.00 16.00/20

19
MACIEJEWSKA Nikola 2011-01-05 Z/2866/20

TAK

(III) 4x100m K U14 869 NumerPDF

20
MACIEJEWSKA Nikola 2011-01-05 Z/2866/20

TAK

W dal K strefa 869 NumerPDF 3.49 3.49/20

21
MACIEJEWSKA Nikola 2011-01-05 Z/2866/20

TAK

60m K SP 869 NumerPDF 9.90 9.90/20

22
MAŃKOWSKA Olga 2009-02-26 Z/2274/20

TAK

W dal K strefa 879 NumerPDF

23
MAŃKOWSKA Olga 2009-02-26 Z/2274/20

TAK

(II) 4x100m K U14 879 NumerPDF

24
MAŃKOWSKA Olga 2009-02-26 Z/2274/20

TAK

200m K 879 NumerPDF 32.95 32.95/20

25
MOSZKOWICZ Oliwia 2007-08-31 Z/5671/19

TAK

Wzwyż K U14 874 NumerPDF

26
MOSZKOWICZ Oliwia 2007-08-31 Z/5671/19

TAK

60m K SP 874 NumerPDF 8.65 8.65/20

27
MOSZKOWICZ Oliwia 2007-08-31 Z/5671/19

TAK

4x100m K U14 874 NumerPDF

28
MUZOLF Agata 2007-12-12 Z/1391/19

TAK

Wzwyż K U14 880 NumerPDF 1.20 1.20/20

29
MUZOLF Agata 2007-12-12 Z/1391/19

TAK

60 m pł K U14 880 NumerPDF 11.65 11.65/20

30
MUZOLF Agata 2007-12-12 Z/1391/19

TAK

(II) 4x100m K U14 880 NumerPDF

31
OKONIEWSKA Michalina 2008-01-24 Z/2863/20

TAK

(II) 4x100m K U14 868 NumerPDF

32
OKONIEWSKA Michalina 2008-01-24 Z/2863/20

TAK

W dal K strefa 868 NumerPDF 4.53 4.53/20

33
OKONIEWSKA Michalina 2008-01-24 Z/2863/20

TAK

60m K SP 868 NumerPDF

34
OKONIEWSKI Franciszek 2008-08-30 Z/0549/18

TAK

60 m pł M U14 853 NumerPDF

35
OKONIEWSKI Franciszek 2008-08-30 Z/0549/18

TAK

W dal M strefa 853 NumerPDF 4.52 4.52/20

36
OKONIEWSKI Franciszek 2008-08-30 Z/0549/18

TAK

4x100m M U14 853 NumerPDF

37
OSTROWSKA Maja 2011-07-26 Z/2864/20

TAK

(III) 4x100m K U14 864 NumerPDF

38
OSTROWSKA Maja 2011-07-26 Z/2864/20

TAK

W dal K strefa 864 NumerPDF 2.90/19

39
OSTROWSKA Maja 2011-07-26 Z/2864/20

TAK

60m K SP 864 NumerPDF 10.36 10.36/20

40
PENSKO Zuzanna 2007-01-09 Z/1285/20

TAK

4x100m K U14 884 NumerPDF

41
PENSKO Zuzanna 2007-01-09 Z/1285/20

TAK

W dal K strefa 884 NumerPDF 4.61 4.61/20

42
PENSKO Zuzanna 2007-01-09 Z/1285/20

TAK

60m K SP 884 NumerPDF 8.85 8.57/19

43
POWALISZ Szymon 2006-09-12 Z/1376/19

TAK

Kula M U18 (5kg) 886 NumerPDF 10.27 10.27/20

44
SIKORSKA Zuzanna 2008-01-03 Z/0121/18

TAK

4x100m K U14 882 NumerPDF

45
SIKORSKA Zuzanna 2008-01-03 Z/0121/18

TAK

Wzwyż K U14 882 NumerPDF 1.35 1.35/20

46
SIKORSKA Zuzanna 2008-01-03 Z/0121/18

TAK

60 m pł K U14 882 NumerPDF 10.60 10.60/20

47
STACHOWSKI Jonatan 2009-10-22 Z/2277/20

TAK

4x100m M U14 859 NumerPDF

48
STACHOWSKI Jonatan 2009-10-22 Z/2277/20

TAK

W dal M strefa 859 NumerPDF 4.40 4.40/20

49
STACHOWSKI Jonatan 2009-10-22 Z/2277/20

TAK

200m M 859 NumerPDF 30.19 30.19/20

50
STAŃCZYK Hubert 2009-03-05 Z/2273/20

TAK

60m M SP 858 NumerPDF 8.59 8.59/20

51
STAŃCZYK Hubert 2009-03-05 Z/2273/20

TAK

4x100m M U14 858 NumerPDF

52
STAŃCZYK Hubert 2009-03-05 Z/2273/20

TAK

P.palantowa M U14 858 NumerPDF 46.00 46.00/20

53
SZCZEŚNIAK Julia 2006-11-29 Z/0122/18

TAK

W dal K U16 875 NumerPDF 5.02 5.02/20  ROSU 

54
SZCZEŚNIAK Julia 2006-11-29 Z/0122/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 875 NumerPDF 7.03 7.03/20  ROSU 

55
SZYMCZAK Klaudia 2011-11-26 Z/2275/20

TAK

(III) 4x100m K U14 847 NumerPDF

56
SZYMCZAK Klaudia 2011-11-26 Z/2275/20

TAK

200m K 847 NumerPDF 37.30 37.30/20

57
SZYMCZAK Klaudia 2011-11-26 Z/2275/20

TAK

W dal K strefa 847 NumerPDF

58
SZYMCZAK Natalia 2010-02-14 Z/2276/20

TAK

W dal K strefa 865 NumerPDF 3.86 3.86/20

59
SZYMCZAK Natalia 2010-02-14 Z/2276/20

TAK

(II) 4x100m K U14 865 NumerPDF

60
SZYMCZAK Natalia 2010-02-14 Z/2276/20

TAK

60m K SP 865 NumerPDF 9.56 9.56/20

 
MUKS Kangur Żnin Osobostarty: 5 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 33/KP/20

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BORUCH Nikola 2007-07-22 Z/0585/20

TAK

60 m pł K U14 1 NumerPDF 12.62 12.62/20

2
BORUCH Nikola 2007-07-22 Z/0585/20

TAK

W dal K strefa 1 NumerPDF

3
BROŃCZYK Mateusz 2007-05-16 Z/0584/20

TAK

60m M SP 184 NumerPDF 8.21 8.21/20

4
BROŃCZYK Mateusz 2007-05-16 Z/0584/20

TAK

P.palantowa M U14 184 NumerPDF 63.5 63.5/20

5
STRĘKOWSKA Zuzanna 2007-04-12 Z/0580/20

TAK

Wzwyż K U14 2 NumerPDF 1.35 1.35/20

 
UKB Szubin Osobostarty: 31 ( 19 ) K-14 M-5
NrLicencji: 11/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ECHAUST Mateusz 2006-06-03 Z/0154/20

TAK

300m M 300 NumerPDF 44.76 44.76/20

2
FYDA Oliwia 2010-07-20 Z/3402/20

TAK

200m K 320 NumerPDF

3
HABERA Roksana 2007-01-02 Z/2922/20

TAK

P.palantowa K 318 NumerPDF 31.00 31.00/20

4
HOFMAN-KAMIŃSKA Maja 2011-12-16 Z/3011/20

TAK

200m K 344 NumerPDF 45.18 45.18/20

5
JANUS Maja 2008-06-23 Z/3666/20

TAK

W dal K strefa 355 NumerPDF

6
JANUS Maja 2008-06-23 Z/3666/20

TAK

60m K SP 355 NumerPDF

7
JECHNA Oliwia 2008-02-27 Z/0231/17

TAK

W dal K strefa 355 NumerPDF 3.96/19

8
JECHNA Oliwia 2008-02-27 Z/0231/17

TAK

600m K 355 NumerPDF 1:59.15 1:59.15/20

9
KALKA Jakub 2007-02-04 Z/1580/19

TAK

600m M 340 NumerPDF 1:44.34 1:44.34/20

10
KALKA Jakub 2007-02-04 Z/1580/19

TAK

W dal M strefa 340 NumerPDF 3.97/19

11
KALKA Zofia 2010-02-12 Z/0155/20

TAK

W dal K strefa 320 NumerPDF

12
KALKA Zofia 2010-02-12 Z/0155/20

TAK

600m K 320 NumerPDF 2:13.72 2:13.72/20

13
KWIATKOWSKA Anastazja 2011-03-23 Z/1703/20

TAK

W dal K strefa 301 NumerPDF 3.29 3.29/20

14
KWIATKOWSKA Anastazja 2011-03-23 Z/1703/20

TAK

60m K SP 301 NumerPDF 10.29 10.29/20

15
LANGER Mateusz 2007-05-29 Z/0156/20

TAK

W dal M strefa 310 NumerPDF

16
LANGER Mateusz 2007-05-29 Z/0156/20

TAK

300m M 310 NumerPDF 45.84 45.84/20

17
NOWAK Zofia 2009-10-07 Z/3667/20

TAK

60m K SP 333 NumerPDF

18
NOWAK Zofia 2009-10-07 Z/3667/20

TAK

P.palantowa K 333 NumerPDF

19
SIUCHNIŃSKA Barbara 2007-07-08 Z/3012/20

TAK

60m K SP 348 NumerPDF

20
SOBCZAK Maciej 2007-07-28 Z/5523/19

TAK

300m M 301 NumerPDF 46.24 46.24/20

21
STAŚKIEWICZ Natalia 2005-02-01 Z/3903/16

TAK

200m K 321 NumerPDF 28.62 28.60/18

22
STAŚKIEWICZ Natalia 2005-02-01 Z/3903/16

TAK

Wieloskok K U16 321 NumerPDF

23
SZTOK Julia 2010-03-31 Z/1705/20

TAK

W dal K strefa 303 NumerPDF

24
SZTOK Julia 2010-03-31 Z/1705/20

TAK

60m K SP 303 NumerPDF 10.48 10.48/20

25
SZYPURA Martyna 2009-03-27 Z/0157/20

TAK

200m K 311 NumerPDF

26
SZYPURA Martyna 2009-03-27 Z/0157/20

TAK

W dal K strefa 311 NumerPDF 3.58 3.58/20

27
UFNAL Sandra 2009-12-17 Z/3668/20

TAK

200m K 328 NumerPDF

28
WINKOWSKA Anna 2007-10-17 Z/0944/18

TAK

300m K 350 NumerPDF 48.65 47.66/19

29
WINKOWSKA Anna 2007-10-17 Z/0944/18

TAK

W dal K strefa 350 NumerPDF 3.56/18

30
ZASOWSKI Jakub 2011-11-26 Z/2923/20

TAK

W dal M strefa 320 NumerPDF

31
ZASOWSKI Jakub 2011-11-26 Z/2923/20

TAK

200m M 320 NumerPDF 46.04 46.04/20

 
UKS Czapla Białe Błota Osobostarty: 88 ( 55 ) K-26 M-29
NrLicencji: 17/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANHALT Anna 2005-09-24 Z/3112/18

TAK

200m K 3 NumerPDF  ROSU 

2
ANHALT Dobrosława 2010-01-07 Z/3113/18

TAK

P.palantowa K 247 NumerPDF 13.10 13.10/20

3
ANHALT Dobrosława 2010-01-07 Z/3113/18

TAK

600m K 247 NumerPDF

4
ANHALT Karol 2008-11-07 Z/3114/18

TAK

300m M 248 NumerPDF

5
ANHALT Karol 2008-11-07 Z/3114/18

TAK

W dal M strefa 248 NumerPDF 3.65/19

6
ARUNSI Uba 2008-10-05 Z/3115/18

TAK

60m M SP 2 NumerPDF 8.79 8.79/20

7
ARUNSI Uba 2008-10-05 Z/3115/18

TAK

W dal M strefa 2 NumerPDF 3.94 3.94/20

8
BONIŚNIAK Alicja 2006-09-07 Z/1071/19

TAK

200m K 3 NumerPDF  ROSU 

9
BRETT Wiktoria 2008-02-07 Z/1039/19

TAK

60m K SP 245 NumerPDF 9.78/19

10
BRETT Wiktoria 2008-02-07 Z/1039/19

TAK

P.palantowa K 245 NumerPDF

11
BRODALA Maksym 2005-01-18 Z/1069/19

TAK

200m M 4 NumerPDF 25.66/19  ROSU 

12
BYCZKOWSKA Amelia 2005-09-04 Z/0374/20

TAK

200m K 207 NumerPDF  ROSU 

13
CICHOWICZ Bartosz 2010-05-06 Z/3867/20

TAK

60m M SP 19 NumerPDF

14
CICHOWICZ Bartosz 2010-05-06 Z/3867/20

TAK

P.palantowa M U14 19 NumerPDF 27.60 30.00/19

15
CICHOWICZ Filip 2008-07-02 Z/3118/18

TAK

Wzwyż M U14 18 NumerPDF 1.20 1.20/20

16
CICHOWICZ Marcel 2012-05-22 Z/3866/20

TAK

W dal M strefa 295 NumerPDF

17
CICHOWICZ Marcel 2012-05-22 Z/3866/20

TAK

60m M SP 295 NumerPDF

18
GLAZA Mikołaj 2007-07-16 Z/3121/18

TAK

Wzwyż M U14 2 NumerPDF 1.20 1.20/20

19
GLAZA Mikołaj 2007-07-16 Z/3121/18

TAK

60 m pł M U14 2 NumerPDF

20
GRZESIŃSKI Aleks 2005-03-26 Z/1286/20

TAK

200m M 1 NumerPDF  ROSU 

21
JABŁOŃSKI Filip 2009-01-15 Z/1066/19

TAK

W dal M strefa 308 NumerPDF

22
JABŁOŃSKI Filip 2009-01-15 Z/1066/19

TAK

60m M SP 308 NumerPDF 9.62 9.62/20

23
JABŁOŃSKI Wiktor 2006-05-21 Z/1092/20

TAK

200m M 3 NumerPDF

24
JAGODZIŃSKA Lena 2007-12-18 Z/3865/20

TAK

W dal K strefa 13 NumerPDF

25
JAGODZIŃSKA Lena 2007-12-18 Z/3865/20

TAK

60m K SP 13 NumerPDF

26
JANKA Nadia 2009-10-27 Z/1041/19

TAK

60 m pł K U14 2 NumerPDF PK

27
JANKA Nadia 2009-10-27 Z/1041/19

TAK

W dal K strefa 2 NumerPDF 3.64 3.64/20

28
JANKA Nadia 2009-10-27 Z/1041/19

TAK

60m K SP 2 NumerPDF 9.62 9.62/20

29
JANKA Otylia 2006-10-04 Z/1042/19

TAK

200m K 4 NumerPDF  ROSU 

30
JANKOWSKA Marika 2007-07-26 Z/3124/18

TAK

W dal K strefa 1 NumerPDF 4.40/19

31
JANKOWSKA Marika 2007-07-26 Z/3124/18

TAK

60 m pł K U14 1 NumerPDF

32
JANKOWSKA Marika 2007-07-26 Z/3124/18

TAK

4x100m K U14 1 NumerPDF

33
JEŹDZIKOWSKI Adam 2008-09-20 Z/3125/18

TAK

Wzwyż M U14 17 NumerPDF 1.15 1.15/20

34
KANIEWSKI Maksymilian 2006-08-19 Z/3126/18

TAK

200m M 196 NumerPDF  ROSU 

35
KONERA Wiktoria 2005-05-12 Z/2658/16

TAK

200m K 6 NumerPDF 27.49/18  ROSU 

36
KORACH Kajetan 2010-02-07 Z/0375/20

TAK

W dal M strefa 197 NumerPDF 3.03 3.03/20

37
KORACH Kajetan 2010-02-07 Z/0375/20

TAK

200m M 197 NumerPDF 34.79 34.79/20

38
KORACH Krzysztof 2008-09-30 Z/2479/20

TAK

P.palantowa M U14 6 NumerPDF

39
KORACH Krzysztof 2008-09-30 Z/2479/20

TAK

60m M SP 6 NumerPDF 9.31 9.31/20

40
KRZYWAŃSKI Szymon 2010-01-04 Z/1034/20

TAK

P.palantowa M U14 198 NumerPDF

41
KRZYWAŃSKI Szymon 2010-01-04 Z/1034/20

TAK

60m M SP 198 NumerPDF 9.38 9.38/20

42
KULCZYK Paulina 2006-11-06 Z/1044/19

TAK

200m K 7 NumerPDF  ROSU 

43
KUPIECKA Lena 2011-01-11 Z/3864/20

TAK

60m K SP 763 NumerPDF

44
KURZEWSKI Kacper 2006-08-12 Z/1072/19

TAK

200m M 199 NumerPDF  ROSU 

45
ŁAKOMSKI Jakub 2010-06-24 Z/3863/20

TAK

200m M 7 NumerPDF

46
ŁAKOMSKI Jakub 2010-06-24 Z/3863/20

TAK

W dal M strefa 7 NumerPDF 2.75/19

47
ŁAZAROWICZ Zofia 2011-03-26 Z/1038/20

TAK

60m K SP 1 NumerPDF 9.84 9.84/20

48
ŁAZAROWICZ Zofia 2011-03-26 Z/1038/20

TAK

W dal K strefa 1 NumerPDF

49
ŁUKASZEWSKA Nikola 2008-03-03 Z/1033/20

TAK

600m K 10 NumerPDF 2:10.46 2:10.46/20

50
NAPIERAŁA Mikołaj 2010-12-17 Z/3862/20

TAK

200m M 56 NumerPDF

51
NAPIERAŁA Wiktor 2007-07-27 Z/3861/20

TAK

300m M 321 NumerPDF

52
NAPIERAŁA Wiktor 2007-07-27 Z/3861/20

TAK

W dal M strefa 321 NumerPDF

53
ORZECHOWSKA Aneta 2006-02-21 Z/3130/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 3 NumerPDF 10.75 10.75/20  ROSU 

54
ORZECHOWSKA Noemi 2006-02-21 Z/3131/18

TAK

200m K 2 NumerPDF  ROSU 

55
PARADOWSKA Magdalena 2010-07-20 Z/1036/20

TAK

600m K 202 NumerPDF

56
PARADOWSKA Milena 2008-05-11 Z/1037/20

TAK

4x100m K U14 203 NumerPDF

57
PILCH Dawid 2008-01-11 Z/3134/18

TAK

W dal M strefa 16 NumerPDF

58
PILCH Dawid 2008-01-11 Z/3134/18

TAK

60m M SP 16 NumerPDF 9.50/19

59
PILCH Remigiusz 2010-12-22 Z/3860/20

TAK

W dal M strefa 204 NumerPDF 3.03/19

60
PILCH Remigiusz 2010-12-22 Z/3860/20

TAK

200m M 204 NumerPDF 38.18 38.18/20

61
RADKOWSKA Maja 2007-02-22 Z/1049/19

TAK

4x100m K U14 205 NumerPDF

62
RADKOWSKA Maja 2007-02-22 Z/1049/19

TAK

W dal K strefa 205 NumerPDF

63
RADKOWSKA Maja 2007-02-22 Z/1049/19

TAK

60m K SP 205 NumerPDF

64
ROMEL Bartosz 2010-11-30 Z/3859/20

TAK

W dal M strefa 315 NumerPDF

65
ROMEL Maciej 2008-05-14 Z/3858/20

TAK

60m M SP 12 NumerPDF

66
ROMEL Maciej 2008-05-14 Z/3858/20

TAK

W dal M strefa 12 NumerPDF

67
SIERANT Olgierd 2007-01-16 Z/3213/20

TAK

60m M SP 4 NumerPDF 8.64 8.64/20

68
SIERANT Olgierd 2007-01-16 Z/3213/20

TAK

W dal M strefa 4 NumerPDF 4.38 4.38/20

69
SITARSKA Julia 2007-07-07 Z/1051/19

TAK

4x100m K U14 1 NumerPDF

70
SITARSKA Julia 2007-07-07 Z/1051/19

TAK

W dal K strefa 1 NumerPDF 4.00/19

71
SITARSKA Julia 2007-07-07 Z/1051/19

TAK

60m K SP 1 NumerPDF 8.25 8.25/20

72
SITARSKI Jakub 2008-08-28 Z/1052/19

TAK

300m M 14 NumerPDF

73
SITARSKI Jakub 2008-08-28 Z/1052/19

TAK

P.palantowa M U14 14 NumerPDF 31.00 31.00/20

74
SOBCZAK Zuzanna 2006-01-09 Z/1053/19

TAK

200m K 15 NumerPDF  ROSU 

75
SZCZĘSNA Ewa 2006-11-24 Z/3420/18

TAK

300m K 10 NumerPDF 55.77/18  ROSU 

76
SZYMAŃSKI Wojciech 2007-07-19 Z/3138/18

TAK

P.palantowa M U14 1 NumerPDF

77
SZYMAŃSKI Wojciech 2007-07-19 Z/3138/18

TAK

60 m pł M U14 1 NumerPDF

78
TABASZEWSKA Laura 2009-05-07 Z/3857/20

TAK

W dal K strefa 10 NumerPDF 2.50/19

79
TABASZEWSKA Laura 2009-05-07 Z/3857/20

TAK

200m K 10 NumerPDF

80
WANECKA Amelia 2011-06-18 Z/3856/20

TAK

60m K SP 317 NumerPDF

81
WIECHETEK Szymon 2008-06-22 Z/1070/19

TAK

600m M 8 NumerPDF 2:20.68 2:20.68/20

82
WOJTAŚ Mikołaj 2007-11-13 Z/3287/18

TAK

60m M SP 9 NumerPDF 9.33/19

83
WOJTAŚ Mikołaj 2007-11-13 Z/3287/18

TAK

W dal M strefa 9 NumerPDF 3.66/19

84
ZAKASZEWSKA Karina 2008-08-26 Z/3855/20

TAK

300m K 16 NumerPDF

85
ZAKASZEWSKI Wiktor 2010-05-20 Z/3854/20

TAK

P.palantowa M U14 10 NumerPDF

86
ZAKASZEWSKI Wiktor 2010-05-20 Z/3854/20

TAK

200m M 10 NumerPDF

87
ZANTO Zuzanna 2008-04-08 Z/3853/20

TAK

60m K SP 96 NumerPDF

88
ZANTO Zuzanna 2008-04-08 Z/3853/20

TAK

W dal K strefa 96 NumerPDF

 
UKS Wyspiański Szubin Osobostarty: 20 ( 13 ) K-4 M-9
NrLicencji: 08/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DUTKIEWICZ Weronika 2007-07-03 Z/2308/18

TAK

300m K 141 NumerPDF

2
JARECKI Krzysztof 2010-11-05 Z/2189/20

TAK

200m M 169 NumerPDF

3
JARECKI Krzysztof 2010-11-05 Z/2189/20

TAK

W dal M strefa 169 NumerPDF

4
JÓZEFIAK Adam 2006-06-06 Z/1058/19

TAK

Kula M U18 (5kg) 179 NumerPDF 9.30 9.30/20

5
KASZEWSKI Miłosz 2006-12-12 Z/0759/17

TAK

W dal M U16 183 NumerPDF 5.33 5.33/20

6
KASZEWSKI Miłosz 2006-12-12 Z/0759/17

TAK

Wieloskok M U16 183 NumerPDF

7
KMIEĆ Aleksander 2010-01-30 Z/2187/20

TAK

200m M 110 NumerPDF

8
KMIEĆ Aleksander 2010-01-30 Z/2187/20

TAK

P.palantowa M U14 110 NumerPDF

9
LUBAWY Krzysztof 2007-08-05 Z/2188/20

TAK

60m M SP 181 NumerPDF

10
LUBAWY Krzysztof 2007-08-05 Z/2188/20

TAK

W dal M strefa 181 NumerPDF 4.53 4.53/20

11
MARKIEL Jakub 2009-04-07 Z/2341/20

TAK

200m M 153 NumerPDF

12
MIZIUŁA Martyna 2007-03-15 Z/1062/19

TAK

60m K SP 176 NumerPDF 9.60/19

13
MIZIUŁA Martyna 2007-03-15 Z/1062/19

TAK

P.palantowa K 176 NumerPDF

14
SERAFIN Dorian 2006-04-19 Z/2310/18

TAK

Kula M U18 (5kg) 124 NumerPDF

15
SZURKIEWICZ Kacper 2004-10-26 Z/3558/18

TAK

Trójskok M 192 NumerPDF

16
SZURKIEWICZ Monika 2006-05-03 Z/3559/18

TAK

Wieloskok K U16 197 NumerPDF

17
SZURKIEWICZ Monika 2006-05-03 Z/3559/18

TAK

W dal K U16 197 NumerPDF 4.35 4.35/20

18
TOMCZYK Ania 2006-07-03 Z/3873/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 106 NumerPDF 5.50/18

19
TOMCZYK Ania 2006-07-03 Z/3873/18

TAK

Wieloskok K U16 106 NumerPDF

20
TUBISZEWSKI Krystian 2011-03-11 Z/2190/20

TAK

200m M 107 NumerPDF 38.70 38.70/20