Internetowe zgłoszenia do imprezy: I Ogólnopolski Mityng Lekkoatletyczny im. Zdzisława Krzyszowiaka
WAŁCZ, 19.08.2020
Osobostarty wszystkie: 41 ( 34 ) K-21 M-13
 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
 
UKS Czapla Białe Błota Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 17/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WINOGRODZKA Julia 2004-10-21 Z/2279/16

TAK

W dal K 10 NumerPDF 5.58/19  ZKN 

2
WINOGRODZKA Julia 2004-10-21 Z/2279/16

TAK

100m K 10 NumerPDF 12.82/18  ZKN 

 
LUBUSKIE Osobostarty: 4 ( 3 ) K-1 M-2
 
ALKS AJP Gorzów Wlkp. Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 15/LB/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CZYŻEWSKI Jakub 1995-03-12 Z/4077/11

TAK

800m M 604 NumerPDF 1:54.22/18

2
JANIEC Radosław 2003-07-26 Z/0972/17

TAK

2000m prz.M 603 NumerPDF 6:32.57/19  ROSU 

 
zlkl.zgora.pl
ZLKL Zielona Góra Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 01/LB/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BALON Nicola 2004-06-20 Z/5755/19

TAK

100m K 516 NumerPDF 12.69 12.69/20  ZKN 

2
BALON Nicola 2004-06-20 Z/5755/19

TAK

200m K 516 NumerPDF 26.92 26.92/20  ZKN 

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
 
ULKS MOSiR Sieradz Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 42/LD/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PAWŁOWSKI Patryk 1997-09-12 Z/1260/13

TAK

200m M 210 NumerPDF 23.31/14

2
PAWŁOWSKI Patryk 1997-09-12 Z/1260/13

TAK

400m M 210 NumerPDF 49.22/19

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
 
UKS 48 Warszawa Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 87/MZ/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BORECKI Kasper 2005-03-25 Z/2179/19

TAK

800m M 025 NumerPDF 2:31.37/18

2
CATI Lidia 2004-03-16 Z/2180/19

TAK

1000m K 252 NumerPDF 3:11.98/18

3
MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 Z/2183/19

TAK

800m M 422 NumerPDF 2:12.82 2:12.82/20

 
PODLASKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
 
prefbetsniadowo.pl
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 03/PD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MICHALAK Sandra 1987-04-01 Z/2320/11

TAK

1500m K 996 NumerPDF 4:14.28/11

 
POMORSKIE Osobostarty: 26 ( 22 ) K-15 M-7
 
remus.tkmedica.pl/
KUKS Remus Kościerzyna Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 11/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BREZA Olimpia 2002-02-14 Z/0096/17

TAK

1500m K 75 NumerPDF 4:27.22/19  KNF   SKN 

2
LIZAKOWSKA Weronika 1998-11-02 Z/0084/14

TAK

1500m K 61 NumerPDF 4:19.69/18  ZKN 

 
UKS Wiking Rychnowy Osobostarty: 9 ( 7 ) K-6 M-1
NrLicencji: 21/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
FRIESKE Anna 2002-11-17 Z/3799/17

TAK

300m K 34 NumerPDF 44.86/19

2
FRIESKE Anna 2002-11-17 Z/3799/17

TAK

200m K 34 NumerPDF 27.85/19

3
GAŁAN Agata 2003-04-10 Z/1741/18

TAK

300m K 40 NumerPDF 45.14/19

4
KACZOR Agnieszka 1989-09-13 Z/3032/20

TAK

1500m K 39 NumerPDF 4:47.69 4:47.69/20

5
LEWIŃSKI Konrad 2001-09-17 Z/1869/15

TAK

800m M 29 NumerPDF 2:19.61/18

6
LUDWICKA Oliwia 2004-12-02 Z/0126/19

TAK

400m K 20 NumerPDF 73.11/19

7
MARKIEWICZ Paulina 2004-05-04 Z/1739/18

TAK

200m K 38 NumerPDF 28.05/19  ROSU 

8
MARKIEWICZ Paulina 2004-05-04 Z/1739/18

TAK

W dal K 38 NumerPDF  ROSU 

9
SÓJKA Klaudia 1999-09-24 Z/0309/15

TAK

1500m K 29 NumerPDF 4:45.60/17

 
talexborzytuchom.pl
ULKS Talex Borzytuchom Osobostarty: 15 ( 13 ) K-7 M-6
NrLicencji: 08/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BREZA Magdalena 2004-11-26 Z/3826/18

TAK

100m K 236 NumerPDF 13.06 12.95/19  ROSU 

2
BREZA Magdalena 2004-11-26 Z/3826/18

TAK

200m K 236 NumerPDF 26.97 26.97/20  ROSU 

3
GLAZIK Anna 2004-04-10 Z/1926/17

TAK

1000m K 237 NumerPDF 3:07.16/18  ROSU 

4
GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 2001-11-23 Z/1845/15

TAK

2000m prz.K 205 NumerPDF 6:50.67/18  ZKN   SKN 

5
HARASIUK Jakub 2004-03-05 Z/0050/18

TAK

W dal M 250 NumerPDF 5.96 5.96/20  ROSU 

6
HARASIUK Jakub 2004-03-05 Z/0050/18

TAK

Wzwyż M 250 NumerPDF 1.70 1.70/19  ROSU 

7
JANTA Dawid 2003-11-22 Z/2236/19

TAK

800m M 218 NumerPDF 2:06.68 2:06.68/20  ROSU 

8
JANTA LIPIŃSKI Maciej 2002-10-10 Z/0789/16

TAK

200m M 230 NumerPDF 24.40/19

9
KRYZEL Daniel 2000-07-16 Z/1856/15

TAK

800m M 204 NumerPDF 2:00.10/17  ZKN 

10
PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 Z/0077/17

TAK

2000m prz.K 216 NumerPDF 7:20.27/19  ROSU   ZKN 

11
PIECHOWSKA Roksana 2005-07-12 Z/0040/18

TAK

1000m K 202 NumerPDF 3:04.33 3:04.33/20  ROSU 

12
STOLC Oliwia 2005-05-04 Z/0926/18

TAK

300m K 239 NumerPDF 44.16 42.58/19  ROSU 

13
STRUNIAWSKI Jakub 2001-03-09 Z/1840/15

TAK

800m M 222 NumerPDF 1:53.85 1:53.25/19  ZKN 

14
TOPKA Beata 1999-01-20 Z/0345/15

TAK

1500m K 203 NumerPDF 4:18.74/18  KNF   SKN 

15
ZBLEWSKI Wojciech 2003-11-14 Z/0874/17

TAK

Wzwyż M 227 NumerPDF 1.80 1.80/20

 
ZACHODNIOPOMORSKIE Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
 
www.mkl.szczecin.pl
MKL Szczecin Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 14/ZP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZYB Wiktoria 1997-10-14 Z/1386/13

TAK

100m K 65 NumerPDF 12.20 12.20/20

2
KAMIŃSKI Artur 1999-04-10 Z/3196/17

TAK

W dal M 72 NumerPDF 6.52 6.52/20

3
NADŁONEK Joanna 2003-05-14 Z/2017/17

TAK

100m K 75 NumerPDF 12.24 12.03/19  KNF   SKN