Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mityng lekkoatletyczny
ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI, 25.05.2019
Osobostarty wszystkie: 138 ( 93 ) K-36 M-57
 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
 
mlksnadwislanin.pl
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 16/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Emil 2004-06-04 Z/3656/17

TAK

Kula M U16 (5kg) 940 NumerPDF 9.94 12.13/18

2
ADAMCZYK Emil 2004-06-04 Z/3656/17

TAK

Dysk M U16 (1kg) 940 NumerPDF 36.95 41.63/18

 
LUBUSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
 
AZS-AWF Gorzów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 08/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SIKORSKA Sandra 2000-05-31 Z/5585/15

TAK

W dal K 871 NumerPDF 5.78/18

WARUNKOWO - BADANIA
 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 127 ( 87 ) K-34 M-53
 
MKLA Łęczyca Osobostarty: 32 ( 20 ) K-7 M-13
NrLicencji: 13/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUDNER Marta 2001-05-17 Z/4844/15

TAK

W dal K 618 NumerPDF 4.96 4.96/19

2
BUDNER Marta 2001-05-17 Z/4844/15

TAK

Kula K (4kg) 618 NumerPDF 8.28 8.28/19

3
CIECHOMSKI Szymon 2004-08-14 Z/0073/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 10 NumerPDF 9.85 9.85/19

4
CIECHOMSKI Szymon 2004-08-14 Z/0073/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 10 NumerPDF 29.17 29.17/19

5
DUDKIEWICZ Kacper 2000-02-06 Z/3807/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 765 NumerPDF 12.80 12.80/19

6
DUDKIEWICZ Kacper 2000-02-06 Z/3807/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 765 NumerPDF 35.63 35.63/19

7
FLEJSZMAN Gabriela 2002-01-14 Z/2562/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 737 NumerPDF 10.36 10.36/18

8
FLEJSZMAN Gabriela 2002-01-14 Z/2562/16

TAK

Dysk K (1kg) 737 NumerPDF 28.58 29.87/18

9
GRZELAK Alan 2004-07-05 Z/0076/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 15 NumerPDF 10.53 10.53/19

10
GRZELAK Alan 2004-07-05 Z/0076/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 15 NumerPDF 22.30 22.30/19

11
JERCHA Michał 2004-03-09 Z/0421/18

TAK

W dal M 704 NumerPDF 5.37 5.37/19

12
JERCHA Michał 2004-03-09 Z/0421/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 704 NumerPDF 9.91 9.91/19

13
JEZIERSKI Filip 2004-09-04 Z/0415/18

TAK

W dal M 809 NumerPDF

14
KAMIŃSKI Jakub 2003-11-27 Z/2156/17

TAK

W dal M 719 NumerPDF 5.38 5.38/19

15
KŁOSIŃSKI Szymon 2001-06-19 Z/4820/15

TAK

W dal M 709 NumerPDF 5.85 5.85/19

16
KOŁDRZAK Julia 2003-12-18 Z/2164/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 755 NumerPDF 11.52 11.52/19

17
KOŁDRZAK Julia 2003-12-18 Z/2164/17

TAK

Dysk K (1kg) 755 NumerPDF 35.67 35.67/19

18
KOPERSKA Kalina 2004-11-25 Z/0422/18

TAK

W dal K 811 NumerPDF 4.42 4.42/19

19
MICHALAK Konrad 2003-07-07 Z/2667/19

TAK

W dal M 609 NumerPDF 5.31 5.31/19

20
NOWAKOWSKI Dominik 2002-04-06 Z/2572/16

TAK

W dal M 668 NumerPDF 6.23 6.23/19

21
NOWAKOWSKI Dominik 2002-04-06 Z/2572/16

TAK

Trójskok M 668 NumerPDF 12.94 13.12/18

22
PIETRZAK Bartosz 2003-06-12 Z/2668/19

TAK

W dal M 658 NumerPDF 5.61 5.61/19

23
PIETRZAK Bartosz 2003-06-12 Z/2668/19

TAK

Trójskok M 658 NumerPDF

24
RÓŻAŃSKA Ewa 2000-12-22 Z/3814/15

TAK

Kula K (4kg) 740 NumerPDF 15.01 15.01/19

25
RÓŻAŃSKA Ewa 2000-12-22 Z/3814/15

TAK

Dysk K (1kg) 740 NumerPDF 47.97 47.97/19

26
RÓŻAŃSKA Katarzyna 2004-08-10 Z/0420/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 733 NumerPDF 11.39 11.39/19

27
RÓŻAŃSKA Katarzyna 2004-08-10 Z/0420/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 733 NumerPDF 21.73 24.90/18

28
WALCZAK Adrian 2002-02-09 Z/2582/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 707 NumerPDF 14.53 14.53/19

29
WAWRZYNIAK Maciej 2000-01-28 Z/3824/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 764 NumerPDF 15.19 15.19/19

30
WAWRZYNIAK Maciej 2000-01-28 Z/3824/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 764 NumerPDF 44.04/18

31
ZABŁOCKA Paulina 2003-05-02 Z/2669/19

TAK

W dal K 764 NumerPDF

32
ŻEMIGAŁA Bartosz 2003-03-13 Z/2163/17

TAK

W dal M 711 NumerPDF 4.98/18

 
mksaleksandrow.pl.tl
MKS Aleksandrów Łódzki Osobostarty: 71 ( 52 ) K-17 M-35
NrLicencji: 08/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTCZAK Julian 2002-05-31 Z/2475/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 78 NumerPDF 46.47 46.47/19

2
ANTCZAK Julian 2002-05-31 Z/2475/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 78 NumerPDF 14.41 14.41/19

3
BANASIAK Patryk 2005-06-08 Z/1408/18

TAK

W dal M 2 NumerPDF

4
BORKOWSKI Patryk 2004-07-12 Z/0057/19

TAK

W dal M 63 NumerPDF

5
CETLICER Filip 2001-05-18 Z/3775/15

TAK

Trójskok M 150 NumerPDF 13.36 13.80/18

6
CHMIELEWSKA Wiktoria 2004-09-13 Z/0056/19

TAK

W dal K 13 NumerPDF

7
DˇBROWSKI Dawid 2006-01-21 Z/0211/19

TAK

Kula M U14 (4kg) 2 NumerPDF

8
DˇBROWSKI Dawid 2006-01-21 Z/0211/19

TAK

Dysk M U14 (0.75kg) 2 NumerPDF

9
DUDEK Ignacy 2002-12-16 Z/2477/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 8 NumerPDF 30.04 30.80/18

10
DUDEK Ignacy 2002-12-16 Z/2477/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 8 NumerPDF 11.44 11.44/19

11
DUDKIEWICZ Rafał 2004-04-13 Z/0665/18

TAK

W dal M 132 NumerPDF 5.60 5.60/19

12
DURLIK Jakub 2003-08-20 Z/2764/17

TAK

W dal M 147 NumerPDF 5.78 5.78/19

13
DYLIK Aleksandra 2003-06-02 Z/2775/17

TAK

Dysk K (1kg) 73 NumerPDF 26.38 26.38/19

14
DYLIK Jakub 2005-06-17 Z/0090/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 3 NumerPDF 33.98 33.98/19

15
FRONCZYK Wiktoria 2002-04-29 Z/2040/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 75 NumerPDF 13.57 13.57/19

16
FRONCZYK Wiktoria 2002-04-29 Z/2040/16

TAK

Dysk K (1kg) 75 NumerPDF 35.80 35.80/19

17
GAJDA Mikołaj 2006-09-05 Z/1412/18

TAK

Dysk M U14 (0.75kg) 6 NumerPDF 37.69 37.69/19

18
GAJDA Mikołaj 2006-09-05 Z/1412/18

TAK

Kula M U14 (4kg) 6 NumerPDF 10.28 10.28/19

19
GAJEWSKI Michał 2004-08-27 Z/1414/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 8 NumerPDF 10.30 10.77/18

20
GAJEWSKI Michał 2004-08-27 Z/1414/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 8 NumerPDF 36.06 36.06/19

21
GRUNTKOWSKI Jakub 2006-02-22 Z/1416/18

TAK

Dysk M U14 (0.75kg) 10 NumerPDF 36.02 36.02/19

22
GRUNTKOWSKI Jakub 2006-02-22 Z/1416/18

TAK

Kula M U14 (4kg) 10 NumerPDF 9.99 9.99/19

23
JABŁOŃSKA Oliwia 2005-10-16 Z/0823/18

TAK

W dal K 136 NumerPDF 4.48 4.48/19

24
JANUS Julia 2001-10-21 Z/3706/15

TAK

Trójskok K 134 NumerPDF 11.84/18

25
JĘDRZEJCZAK Oliwia 2004-03-27 Z/2777/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 67 NumerPDF 34.74 34.74/19

26
JĘDRZEJCZAK Oliwia 2004-03-27 Z/2777/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 67 NumerPDF 10.35 10.35/19

27
KARASIŃSKA Lena 2005-04-27 Z/0294/18

TAK

W dal K 66 NumerPDF

28
KLIMCZAK Klaudia 2004-07-21 Z/0213/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 18 NumerPDF 9.39 9.39/19

29
KLIMCZAK Klaudia 2004-07-21 Z/0213/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 18 NumerPDF 28.56 28.56/19

30
KOWALSKI Bartosz 2001-03-15 Z/3776/16

TAK

Kula M U20 (6kg) 77 NumerPDF 12.09 12.09/19

31
KOWALSKI Bartosz 2001-03-15 Z/3776/16

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 77 NumerPDF 34.79 34.79/19

32
KRĘCIKOWSKI Damian 2005-03-08 Z/0367/19

TAK

W dal M 15 NumerPDF 4.65 4.65/19

33
KRĘGIEL Franciszek 2006-10-11 Z/1419/18

TAK

Dysk M U14 (0.75kg) 13 NumerPDF 26.53 26.53/19

34
KRĘGIEL Franciszek 2006-10-11 Z/1419/18

TAK

Kula M U14 (4kg) 13 NumerPDF 6.75 6.75/19

35
KRÓLIKOWSKI Kacper 2002-05-18 Z/2495/16

TAK

W dal M 61 NumerPDF 5.95 6.70/18

36
KRYSZTOFIAK Jakub 2004-09-11 Z/0666/18

TAK

W dal M 136 NumerPDF 5.77 5.77/19

37
KRZYSTANEK Mateusz 2002-02-23 Z/2481/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 66 NumerPDF 45.90 45.90/19

38
KRZYSTANEK Mateusz 2002-02-23 Z/2481/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 66 NumerPDF 15.62 15.62/19

39
KWIATKOWSKA Julia 2002-09-23 Z/2488/16

TAK

W dal K 70 NumerPDF 5.09 5.15/18

40
MADEJA Igor 2004-01-20 Z/0668/18

TAK

W dal M 150 NumerPDF 4.93/18

41
MALCZEWSKI Daniel 2004-03-07 Z/1420/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 14 NumerPDF 34.17 34.17/19

42
MATUSIAK Alan 2005-08-09 Z/0091/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 9 NumerPDF 30.84 30.84/19

43
MIROWSKA Weronika 2003-02-09 Z/2767/17

TAK

Trójskok K 130 NumerPDF 11.29 11.29/19

44
NETTIK Julia 2005-04-28 Z/0279/19

TAK

W dal K 21 NumerPDF

45
NIEKRASZEWICZ Kajetan 2004-04-02 Z/1421/18

TAK

W dal M 15 NumerPDF 5.44/18

46
OSIPOWICZ Oskar 2004-12-09 Z/1423/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 17 NumerPDF 6.77 6.77/19

47
OSIPOWICZ Oskar 2004-12-09 Z/1423/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 17 NumerPDF 24.50 24.50/19

48
O¦KIEWICZ Tomasz 2005-03-02 Z/0296/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 75 NumerPDF 49.20 49.20/19

49
O¦KIEWICZ Tomasz 2005-03-02 Z/0296/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 75 NumerPDF 12.74 12.74/19

50
OTTO Wiktoria 2002-03-19 Z/2484/16

TAK

Dysk K (1kg) 78 NumerPDF 29.49 29.49/19

51
PISERA Julia 2005-02-22 Z/0278/19

TAK

W dal K 20 NumerPDF

52
PODEMSKI Bartosz 2003-02-18 Z/2769/17

TAK

W dal M 150 NumerPDF 4.71/17

53
PRZYGODZKI Bartłomiej 2003-01-25 Z/0587/17

TAK

Trójskok M 141 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
54
RĘBIEWSKA Nikola 2004-01-17 Z/0667/18

TAK

W dal K 65 NumerPDF

55
SKIBIŃSKI Stanisław 2006-11-07 Z/0087/19

TAK

Kula M U14 (4kg) 6 NumerPDF 6.43 6.43/19

56
SKIBIŃSKI Stanisław 2006-11-07 Z/0087/19

TAK

Dysk M U14 (0.75kg) 6 NumerPDF 24.36 24.36/19

57
SKOCZEŃ Wiktoria 2003-07-16 Z/2783/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 64 NumerPDF 8.73 8.73/19

58
SKOCZEŃ Wiktoria 2003-07-16 Z/2783/17

TAK

Dysk K (1kg) 64 NumerPDF 22.60 22.60/19

59
SOBCZAK Wiktoria 2005-01-02 Z/0212/19

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 10 NumerPDF 25.85 25.85/19

60
SOBORA Łukasz 1978-11-23 Z/1250/14

TAK

Trójskok M 78 NumerPDF 13.74/18

61
STĘPKOWSKI Oliwier 2005-12-25 Z/0368/19

TAK

W dal M 1 NumerPDF 4.31 4.31/19

62
SZUBA Bartosz 2004-11-15 Z/0290/18

TAK

W dal M 133 NumerPDF 4.82/18

63
SZUBA Jakub 2002-07-18 Z/2485/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 76 NumerPDF 11.51 11.51/19

64
SZUBA Jakub 2002-07-18 Z/2485/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 76 NumerPDF 35.23 35.23/19

65
SZYMAŃSKA Emilia 2003-01-08 Z/2759/17

TAK

W dal K 66 NumerPDF 4.95 4.96/17

66
WALCZAK Jakub 2004-01-24 Z/1428/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 6 NumerPDF 35.62/18

67
WALCZAK Jakub 2004-01-24 Z/1428/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 6 NumerPDF

68
WALCZAK Marcin 2005-02-03 Z/0058/19

TAK

W dal M 134 NumerPDF 2.92 2.92/19

69
WOJTYSIAK Bartosz 2002-09-27 Z/2494/16

TAK

Trójskok M 67 NumerPDF 12.63 12.63/19

70
WOJTYSIAK Bartosz 2002-09-27 Z/2494/16

TAK

W dal M 67 NumerPDF 6.27 6.27/19

71
ZARZYCKI Mateusz 2005-03-22 Z/0369/19

TAK

W dal M 134 NumerPDF 5.14 5.21/18

 
www.mks-tomaszow.cba.pl/
MKS Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 18 ( 9 ) K-5 M-4
NrLicencji: 05/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GO¬DZIK Bartłomiej 2000-05-20 Z/0096/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 496 NumerPDF 48.17 48.24/18

WARUNKOWO - BADANIA
2
GO¬DZIK Bartłomiej 2000-05-20 Z/0096/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 496 NumerPDF 13.06 13.70/18

WARUNKOWO - BADANIA
3
KARPIŃSKA Aleksandra 2002-01-18 Z/2332/16

TAK

Dysk K (1kg) 501 NumerPDF 35.19 35.19/19

WARUNKOWO - BADANIA
4
KARPIŃSKA Aleksandra 2002-01-18 Z/2332/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 501 NumerPDF 10.58 10.58/19

WARUNKOWO - BADANIA
5
KRAWCZYK Aleksandra 2003-04-28 Z/2356/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 505 NumerPDF 9.70/18

WARUNKOWO - BADANIA
6
KRAWCZYK Aleksandra 2003-04-28 Z/2356/18

TAK

W dal K 505 NumerPDF 4.64/18

WARUNKOWO - BADANIA
7
LATOCHA Laura 2003-06-17 Z/4731/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 501 NumerPDF 9.13 9.13/19

8
LATOCHA Laura 2003-06-17 Z/4731/18

TAK

W dal K 501 NumerPDF 4.12 4.12/19

9
MAŁOCHA Filip 2003-12-30 Z/0313/17

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 498 NumerPDF 39.25 39.25/19

10
MAŁOCHA Filip 2003-12-30 Z/0313/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 498 NumerPDF 9.74 11.10/18

11
MYSZYŃSKA Izabela 2003-10-20 Z/3164/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 502 NumerPDF 8.72 8.72/19

12
MYSZYŃSKA Izabela 2003-10-20 Z/3164/17

TAK

W dal K 502 NumerPDF 5.15 5.15/19

13
WAJSZCZYK Wiktoria 2002-11-29 Z/3159/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 509 NumerPDF 9.92 9.92/19

WARUNKOWO - BADANIA
14
WAJSZCZYK Wiktoria 2002-11-29 Z/3159/17

TAK

Dysk K (1kg) 509 NumerPDF 34.82 36.92/18

WARUNKOWO - BADANIA
15
WIELGOSIŃSKI Aleksander 2004-04-06 Z/1016/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 506 NumerPDF 27.43 27.43/19

16
WIELGOSIŃSKI Aleksander 2004-04-06 Z/1016/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 506 NumerPDF 7.87 7.87/19

17
WNĘTRZAK Wiktor 2004-02-27 Z/0767/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 496 NumerPDF 10.59 10.59/19

18
WNĘTRZAK Wiktor 2004-02-27 Z/0767/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 496 NumerPDF 42.68 43.21/18

 
www.uks55lodz.ugu.pl
UKS 55 ŁódĽ Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 01/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JUSZCZAK Gabriela 2004-03-29 Z/0281/18

TAK

W dal K 421 NumerPDF 5.22 5.41/17

2
SZTACHAŃSKA Zuzanna 2001-12-28 Z/4769/15

TAK

W dal K 423 NumerPDF 5.44 5.48/17

 
UKS Błyskawica Domaniewice Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 29/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PAKUŁA Paulina 2004-09-14 Z/5494/18

TAK

W dal K 104 NumerPDF 4.34 4.34/19

2
PERZYŃSKA Julia 2003-05-19 Z/1116/17

TAK

W dal K 161 NumerPDF 5.07 5.07/19

3
WIETESKA Tomasz 2001-10-07 Z/4029/15

TAK

W dal M 957 NumerPDF 6.49 6.67/18

 
UKS Jedynka Łowicz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 17/LD/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZUBIK Bogumiła 2004-05-02 Z/3344/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 526 NumerPDF 11.17 11.17/19

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 8 ( 4 ) K-1 M-3
 
UKS 12 Kalisz Osobostarty: 8 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 20/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DUSTER Zuzanna 2006-01-13 Z/1603/18

TAK

Kula K U14 (2kg) 179 NumerPDF 9.82 9.83/18

2
DUSTER Zuzanna 2006-01-13 Z/1603/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 179 NumerPDF 31.00 31.00/19

3
GO¬DZIEWICZ Piotr 2001-03-23 Z/3653/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 188 NumerPDF 44.48 44.48/19

WARUNKOWO - BADANIA
4
GO¬DZIEWICZ Piotr 2001-03-23 Z/3653/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 188 NumerPDF 17.75 17.75/19

WARUNKOWO - BADANIA
5
GRZEGOREK Wiktor 2007-07-11 Z/1604/18

TAK

Dysk M U14 (0.75kg) 190 NumerPDF 22.61 22.61/19

6
GRZEGOREK Wiktor 2007-07-11 Z/1604/18

TAK

Kula M U16 (4kg) 190 NumerPDF

7
ŻARNECKI Odyseusz 2007-03-15 Z/2725/18

TAK

Dysk M U14 (0.75kg) 188 NumerPDF 32.88 32.88/19

8
ŻARNECKI Odyseusz 2007-03-15 Z/2725/18

TAK

Kula M U16 (4kg) 188 NumerPDF