Internetowe zgłoszenia do imprezy: Otwarte Mistrzostwa Stalowej Woli 2020
STALOWA WOLA, 22.09.2020
Osobostarty wszystkie: 156 ( 113 ) K-73 M-40
 
LUBELSKIE Osobostarty: 3 ( 2 ) K-0 M-2
 
azs.umcs.pl
AZS UMCS Lublin Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 02/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁAWRUSZKO Michał 1996-09-04 Z/1476/14

TAK

300m M 414 NumerPDF

2
ŁAWRUSZKO Michał 1996-09-04 Z/1476/14

TAK

100m M 414 NumerPDF 11.02 10.97/18

 
http://mksuniahrubieszow.pl/
MKS Unia Hrubieszów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELECKI Marcin 1998-05-20 Z/0395/15

TAK

Oszczep M (800) 99 NumerPDF 50.59 51.48/18

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 16 ( 10 ) K-5 M-5
 
www.cracovia1906.pl
KS Cracovia 1906 Kraków Osobostarty: 4 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 18/MA/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BONDARCHUK Oleh 1996-07-01 Z/1967/20

TAK

1000m M 31 NumerPDF 2:46.14 2:46.14/20

2
ZAJĄC Justyna 2000-05-04 Z/2375/15

TAK

300m K 29 NumerPDF 43.00/17

3
ZIELIŃSKA Sonia 2005-07-30 Z/1426/20

TAK

300m K U16 12 NumerPDF 47.52 47.52/20

4
ZIELIŃSKA Sonia 2005-07-30 Z/1426/20

TAK

100m K 12 NumerPDF 13.81 13.81/20

 
TS Wieliczanka Wieliczka Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 04/MA/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MASTALERZ Pola 2003-10-05 Z/2171/17

TAK

300m K 885 NumerPDF 42.89/18  ZKN 

 
www.wkswawel.pl
WKS Wawel Kraków Osobostarty: 11 ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 02/MA/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BANASZEK Karol 2007-11-22 Z/4111/19

TAK

300m M 353 NumerPDF

2
BANASZEK Karol 2007-11-22 Z/4111/19

TAK

100m M 353 NumerPDF 15.14/19

3
KĘDZIOR Kacper 2008-06-05 Z/5497/19

TAK

600m M U14 349 NumerPDF

4
LALEWICZ Nina 2008-03-27 Z/3142/20

TAK

300m K U16 355 NumerPDF 47.70 47.70/20

5
LALEWICZ Nina 2008-03-27 Z/3142/20

TAK

100m K 355 NumerPDF 14.22 14.22/20

6
ŁAKOMY Jan 2007-04-17 Z/3144/20

TAK

100m M 356 NumerPDF 12.85 12.85/20

7
ŁAKOMY Jan 2007-04-17 Z/3144/20

TAK

300m M 356 NumerPDF 42.05 42.05/20

8
STASZEK Igor 2009-05-20 Z/5496/19

TAK

600m M U12 346 NumerPDF

9
STASZEK Igor 2009-05-20 Z/5496/19

TAK

100m M 346 NumerPDF

10
ZGODA Oliwia 2007-11-07 Z/3143/20

TAK

100m K 351 NumerPDF 15.10 15.10/20

11
ZGODA Oliwia 2007-11-07 Z/3143/20

TAK

200m K 351 NumerPDF

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 135 ( 99 ) K-66 M-33
 
CWKS Resovia Rzeszów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 12/PK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DYBKA Agnieszka 2000-02-07 Z/2719/15

TAK

1000m K 758 NumerPDF 2:55.89/18  ZKN 

 
GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 11/PK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KIC Damian 1996-04-30 Z/4723/17

TAK

1000m M 98 NumerPDF 2:47.51/17

2
KUROPATWA Gabriel 1999-06-10 Z/2778/20

TAK

1000m M 131 NumerPDF

3
SETLAK Michał 1999-09-28 Z/3524/19

TAK

1000m M 265 NumerPDF

 
KB Witar Tarnobrzeg Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 16/PK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BOCZULA Alicja 2003-09-30 Z/2457/18

TAK

1000m K 222 NumerPDF

2
BOCZULA Karol 2011-12-17 Z/5537/19

TAK

600m M U12 11 NumerPDF

3
KOPEC Adrian 2011-06-01 Z/3495/20

TAK

600m M U12 11 NumerPDF

4
KOPEĆ Karolina 2006-12-19 Z/5539/19

TAK

200m K 11 NumerPDF 30.81 30.81/20

5
LIS Maria 2008-04-12 Z/3496/20

TAK

600m K dz 22 NumerPDF 1:53.90 1:53.90/20

 
kksvictoria.pl
KKS Victoria Stalowa Wola Osobostarty: 44 ( 28 ) K-21 M-7
NrLicencji: 04/PK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNARZ Dominika 2005-11-18 Z/3388/20

TAK

Młot K U16 (3kg) 560 NumerPDF 20.39 20.39/20

2
BEMBENEK Jakub 2006-12-28 Z/2422/20

TAK

100m M 554 NumerPDF 11.67 11.67/20

3
CYGAN Natalia 2005-05-25 Z/3651/18

TAK

200m K 562 NumerPDF 28.83 27.91/19  ROSU 

4
CYGAN Natalia 2005-05-25 Z/3651/18

TAK

300m K U16 562 NumerPDF 43.56 43.56/20  ROSU 

5
DUL Wiktoria 2001-07-15 Z/6215/15

TAK

100m K 555 NumerPDF 13.30 13.28/19

6
DUL Wiktoria 2001-07-15 Z/6215/15

TAK

200m K 555 NumerPDF 27.34 26.71/17

7
GRYKAŁOWSKI Marek 2006-01-25 Z/2424/20

TAK

300m M 549 NumerPDF 37.08 37.08/20

8
GRYKAŁOWSKI Marek 2006-01-25 Z/2424/20

TAK

100m M 549 NumerPDF 11.99 11.99/20

9
GRZYBOWSKA Gabriela 2006-04-10 Z/5426/18

TAK

200m K 55 NumerPDF 29.45/18

10
GRZYBOWSKA Gabriela 2006-04-10 Z/5426/18

TAK

100m K 55 NumerPDF 13.63 13.63/20

11
GUT Oliwia 2005-03-26 Z/3649/18

TAK

100m K 558 NumerPDF 12.36 12.36/20  ROSU 

12
HACIA Iga 2005-11-27 Z/5259/19

TAK

Młot K U16 (3kg) 557 NumerPDF 30.69 33.45/19  ROSU 

13
JASKOWIAK Kornelia 2006-10-31 Z/2423/20

TAK

Młot K U16 (3kg) 567 NumerPDF 22.98 22.98/20

14
JASKOWIAK Kornelia 2006-10-31 Z/2423/20

TAK

Wzwyż K 567 NumerPDF 1.45 1.45/20

15
JĘDRUSZKO Nikola 2003-08-27 Z/1627/17

TAK

200m K 565 NumerPDF 26.51 26.06/18  ZKN 

16
JĘDRUSZKO Nikola 2003-08-27 Z/1627/17

TAK

100m K 565 NumerPDF 13.43 13.11/18  ZKN 

17
KIELISZEK Aleksandra 2005-11-02 Z/3650/18

TAK

Wzwyż K 551 NumerPDF 1.48 1.48/20  ROSU 

18
KIELISZEK Aleksandra 2005-11-02 Z/3650/18

TAK

W dal K 551 NumerPDF  ROSU 

19
KOPEĆ Mateusz 2002-08-11 Z/3134/16

TAK

Kula M U20 (6kg) 560 NumerPDF 15.79 15.79/20  ZKN 

20
KOPEĆ Mateusz 2002-08-11 Z/3134/16

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 560 NumerPDF 35.07 35.07/20  ZKN 

21
KOTWICA Agata 2000-02-09 Z/5848/15

TAK

Młot K (4kg) 549 NumerPDF 43.00 43.00/20

22
KOWALSKI Kaya 2005-11-06 Z/4699/19

TAK

200m K 565 NumerPDF 29.55 29.55/20  ROSU 

23
KOWALSKI Kaya 2005-11-06 Z/4699/19

TAK

100m K 565 NumerPDF 14.57 14.57/20  ROSU 

24
KRZYŻEWSKA Wanessa 2001-06-26 Z/1429/16

TAK

100m K 560 NumerPDF 12.82/19  ZKN   SKN 

25
KRZYŻEWSKA Wanessa 2001-06-26 Z/1429/16

TAK

200m K 560 NumerPDF 25.99 25.80/19  ZKN   SKN 

26
MACHAJ Blanka 2007-10-11 Z/2462/20

TAK

600m K dz 565 NumerPDF 1:40.33 1:40.33/20

27
MIERZWA Kinga 2005-08-01 Z/5256/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 550 NumerPDF 8.84 8.84/20  ROSU 

28
MIERZWA Kinga 2005-08-01 Z/5256/18

TAK

Młot K U16 (3kg) 550 NumerPDF 40.17 40.17/20  ROSU 

29
MIERZWA Michał 2002-02-03 Z/3821/16

TAK

Oszczep M U20 (800) 550 NumerPDF 55.25 55.25/20  ZKN 

30
MIERZWA Michał 2002-02-03 Z/3821/16

TAK

Kula M U20 (6kg) 550 NumerPDF 10.23 10.23/20  ZKN 

31
NOWAK Joanna 2006-08-30 Z/2569/20

TAK

300m K U16 555 NumerPDF 49.41 49.41/20

32
PIRÓG Wiktoria 2005-05-03 Z/2551/19

TAK

1000m K 568 NumerPDF 3:18.29 3:18.29/20  ROSU 

33
PUK Justyna 2005-03-12 Z/5257/18

TAK

Młot K U16 (3kg) 561 NumerPDF 32.41 32.41/20

34
STRZELEC Małgorzata 2006-03-09 Z/3652/18

TAK

200m K 554 NumerPDF 27.63 27.63/20

35
STRZELEC Małgorzata 2006-03-09 Z/3652/18

TAK

100m K 554 NumerPDF 13.37 13.37/20

36
SZABAT Kinga 2006-05-22 Z/3222/20

TAK

Kula K U16 (3kg) 552 NumerPDF 8.87 8.87/20

37
SZABAT Kinga 2006-05-22 Z/3222/20

TAK

Młot K U16 (3kg) 552 NumerPDF 32.39 32.39/20

38
SZWEDO Kacper 2002-02-23 Z/0962/17

TAK

300m M 557 NumerPDF 35.24 35.24/20  ZKN 

39
TYLUS Patryk 2003-07-23 Z/1826/17

TAK

Oszczep M U18 (700) 557 NumerPDF 59.70 59.70/20  ZKN 

40
TYLUS Patryk 2003-07-23 Z/1826/17

TAK

W dal M 557 NumerPDF  ZKN 

41
ZIARNO Bartłomiej 2007-12-09 Z/3389/20

TAK

Wzwyż M 552 NumerPDF 1.50 1.50/20

42
ZIÓŁKOWSKA Natalia 2000-02-17 Z/6214/15

TAK

Młot K (4kg) 560 NumerPDF 49.20 51.20/19

43
ZWOLIŃSKA Judyta 2002-08-30 Z/3127/16

TAK

200m K 568 NumerPDF 24.42 24.42/20  ZKN   SKN 

44
ZWOLIŃSKA Judyta 2002-08-30 Z/3127/16

TAK

100m K 568 NumerPDF 12.01 12.01/20  ZKN   SKN 

 
https://www.facebook.com/Klub-Młodego-Lekkoatlety-Lubaczów-1781701315184417/?modal=admin_todo_tour
KML Lubaczów Osobostarty: 16 ( 15 ) K-11 M-4
NrLicencji: 22/PK/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BOSAK Mateusz 2007-01-26 Z/2918/20

TAK

600m M U14 39 NumerPDF 1:44.99 1:44.99/20

2
BOSAK Michał 2007-01-26 Z/2916/20

TAK

600m M U14 22 NumerPDF 1:36.27 1:36.27/20

3
GUZY Patryk 2007-02-18 Z/3421/20

TAK

600m M U14 21 NumerPDF 1:53.65 1:53.65/20

4
MAŁGORZATA Bierczyńska 2008-08-14 Z/3400/20

TAK

Kula K U16 (3kg) 32 NumerPDF

5
MASZLANKA Patrycja 2008-08-27 Z/3396/20

TAK

600m K dz 43 NumerPDF 2:03.50 2:03.50/20

6
MISZTAL Magdalena 2008-02-28 Z/3397/20

TAK

600m K dz 36 NumerPDF 1:58.59 1:57.77/19

7
NAZARCZUK Lena 2010-04-26 Z/3395/20

TAK

600m K SP 18 NumerPDF

8
OZIMEK Hanna 2008-03-19 Z/3394/20

TAK

600m K dz 32 NumerPDF

9
SOBKÓW Aleksandra 2008-04-04 Z/3393/20

TAK

300m K U16 36 NumerPDF

10
SOPEL Hubert 2001-07-23 Z/3250/19

TAK

1000m M 019 NumerPDF 2:42.61/18

11
STANKIEWICZ Pola 2008-09-08 Z/3392/20

TAK

300m K U16 27 NumerPDF 52.38 52.38/20

12
SZAŁAŃSKA Dominika 2008-08-08 Z/3391/20

TAK

100m K 21 NumerPDF

13
SZAŁAŃSKA Dominika 2008-08-08 Z/3391/20

TAK

Kula K U16 (3kg) 21 NumerPDF 6.78 6.78/20

14
WAŻNY Gabriela 2009-08-02 Z/3398/20

TAK

600m K SP 37 NumerPDF 2:10.49 2:10.49/20

15
WICIJOWSKA Nicola 2009-01-30 Z/3399/20

TAK

100m K 25 NumerPDF

16
WOJCIECHOWSKA Magdalena 2008-09-08 Z/3390/20

TAK

300m K U16 131 NumerPDF 51.49 51.49/20

 
lksstalmielec.pl
LKS Stal Mielec Osobostarty: 8 ( 6 ) K-5 M-1
NrLicencji: 07/PK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DUSZKIEWICZ Maria 2004-04-07 Z/5254/18

TAK

Młot K U18 (3kg) 973 NumerPDF 55.66 55.66/20  ZKN 

2
JAWORSKI Kacper 2003-06-04 Z/1745/17

TAK

1000m M 971 NumerPDF 2:34.53 2:34.53/20  ZKN 

3
SZADY Julia 2004-08-19 Z/0407/18

TAK

Młot K U18 (3kg) 968 NumerPDF 53.97 53.97/20  ZKN 

4
ŚWIĘTEK Aleksandra 2004-10-24 Z/3669/17

TAK

200m K 964 NumerPDF 28.47 28.47/20  ZKN 

5
ŚWIĘTEK Aleksandra 2004-10-24 Z/3669/17

TAK

300m K 964 NumerPDF 44.99/19  ZKN 

6
WAL Martyna 2006-12-19 Z/3541/19

TAK

200m K 965 NumerPDF  ROSU 

7
WAL Martyna 2006-12-19 Z/3541/19

TAK

300m K U16 965 NumerPDF  ROSU 

8
WAL Olga 2006-12-19 Z/3542/19

TAK

1000m K 972 NumerPDF 2:57.59 2:57.59/20  ROSU 

 
mklsparta.pl
MKL Sparta Stalowa Wola Osobostarty: 23 ( 16 ) K-8 M-8
NrLicencji: 09/PK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIS Klaudia 2006-12-22 Z/2232/19

TAK

W dal K 16 NumerPDF 4.05 4.10/19

2
BRZYSKA Weronika 2007-01-13 Z/3372/20

TAK

300m K U16 11 NumerPDF 49.33 49.33/20

3
CHMURA Natalia 2006-09-04 Z/3313/19

TAK

Wzwyż K 33 NumerPDF 1.30 1.30/20

4
CHMURA Natalia 2006-09-04 Z/3313/19

TAK

300m K U16 33 NumerPDF 49.73 48.58/19

5
DĘBIAK Patryk 2003-01-24 Z/3015/19

TAK

100m M 22 NumerPDF 12.53 12.29/19

6
DĘBIAK Patryk 2003-01-24 Z/3015/19

TAK

300m M 22 NumerPDF 41.14 41.14/20

7
GĘŚLA Krzysztof 2005-05-11 Z/3267/19

TAK

Dysk M U16 (1kg) 21 NumerPDF 36.13 36.13/20

8
GĘŚLA Krzysztof 2005-05-11 Z/3267/19

TAK

Kula M U16 (5kg) 21 NumerPDF 10.63 11.39/19

9
KRASOWSKI Jakub 2005-06-29 Z/3183/18

TAK

Wzwyż M 20 NumerPDF 1.89 1.89/20

10
KUROWSKA Julia 2007-03-18 Z/3371/20

TAK

300m K U16 12 NumerPDF 49.69 49.69/20

11
MOTYKA Michał 2002-08-10 Z/3667/19

TAK

100m M 14 NumerPDF 11.91/19

12
PIERÓG Michał 2006-12-27 Z/2526/20

TAK

Kula M U16 (5kg) 70 NumerPDF 11.33 11.33/20

13
PIERÓG Michał 2006-12-27 Z/2526/20

TAK

Oszczep M U16 (600) 70 NumerPDF 33.14 33.14/20

14
ROGALA Kacper 2002-01-06 Z/2881/16

TAK

1000m M 72 NumerPDF 2:43.12 2:43.12/20

15
STRĘCIWILK Bartosz 2006-01-08 Z/2742/20

TAK

300m M 38 NumerPDF

16
STRĘCIWILK Bartosz 2006-01-08 Z/2742/20

TAK

600m M U16 38 NumerPDF 1:57.25 1:57.25/20

17
SZYMAŃSKA Dominika 2002-05-14 Z/6559/15

TAK

Kula K U20 (4kg) 52 NumerPDF

18
SZYMAŃSKA Dominika 2002-05-14 Z/6559/15

TAK

W dal K 52 NumerPDF 4.92/18

19
TĘCZA Ewelina 2002-09-10 Z/2086/17

TAK

Kula K U20 (4kg) 39 NumerPDF 10.64 10.64/20

20
WITAS Alan 2004-04-21 Z/3442/17

TAK

Młot M U18 (5kg) 76 NumerPDF 59.67 59.67/20  ZKN 

21
WOŁOSZYN Oliwia 2006-06-28 Z/3268/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 29 NumerPDF 9.70 9.70/20

22
ŻELAZKO Kamila 2005-12-17 Z/3803/19

TAK

300m K U16 17 NumerPDF 47.35/19

23
ŻELAZKO Kamila 2005-12-17 Z/3803/19

TAK

100m K 17 NumerPDF 13.76 13.76/20

 
www.stalnowadeba.pl
MKS Stal Nowa Dęba Osobostarty: 12 ( 11 ) K-7 M-4
NrLicencji: 05/PK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRUSIEWICZ Alicja 2009-09-05 Z/1721/20

TAK

300m K U16 10 NumerPDF 53.14 53.14/20

2
BUKAŁA Nikodem 2009-07-26 Z/1723/20

TAK

600m M U12 25 NumerPDF

3
DOBROWOLSKA Laura 2009-12-14 Z/1722/20

TAK

600m K SP 22 NumerPDF 2:02.06 2:02.06/20

4
JASKOT Emilia 2006-07-21 Z/1461/18

TAK

1000m K 235 NumerPDF 3:28.19 3:28.19/20

5
JASKOT Nikodem 2008-05-06 Z/1462/18

TAK

600m M U14 27 NumerPDF 1:51.53 1:51.53/20

6
KOPEĆ Kamil 2007-01-30 Z/2933/19

TAK

300m M 17 NumerPDF 43.56 43.56/20

7
MILCZANOWSKA Zuzanna 2006-04-25 Z/1193/18

TAK

300m K U16 222 NumerPDF 51.68/17

8
PUZIO Maciej 2007-10-01 Z/4689/18

TAK

600m M U14 67 NumerPDF 2:03.89/18

9
SMOLARCZYK Karolina 2002-03-30 Z/1362/16

TAK

1000m K 238 NumerPDF 3:09.25 3:09.25/20  ZKN 

10
URBAŃSKA Gabriela 2004-08-08 Z/0633/18

TAK

300m K 232 NumerPDF 46.16/19  ZKN 

11
URBAŃSKA Gabriela 2004-08-08 Z/0633/18

TAK

1000m K 232 NumerPDF 3:06.87/19  ZKN 

12
ZIĘBA Karolina 2009-05-20 Z/1194/18

TAK

600m K SP 78 NumerPDF 2:02.27/19

 
www.mukla-debica.pl/
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl Osobostarty: 12 ( 7 ) K-6 M-1
NrLicencji: 14/PK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIGUS Wiktoria 2003-08-02 Z/1763/17

TAK

200m K 270 NumerPDF 27.72/18

2
BIGUS Wiktoria 2003-08-02 Z/1763/17

TAK

300m K 270 NumerPDF 43.96/18

3
CHMURA Anastazja 2003-10-11 Z/1225/20

TAK

1000m K 503 NumerPDF

4
GALIK Kinga 2006-03-15 Z/4630/18

TAK

W dal K 522 NumerPDF 5.07 5.07/20

5
GALIK Kinga 2006-03-15 Z/4630/18

TAK

100m K 522 NumerPDF 14.29 14.29/20

6
GANCARSKA Amelia 2005-12-02 Z/4631/18

TAK

W dal K 518 NumerPDF 4.96 4.96/20

7
GANCARSKA Amelia 2005-12-02 Z/4631/18

TAK

100m K 518 NumerPDF 14.06 13.94/19

8
RAŚ Magdalena 2006-06-07 Z/3940/19

TAK

100m K 273 NumerPDF 14.33 14.33/20

9
RAŚ Magdalena 2006-06-07 Z/3940/19

TAK

W dal K 273 NumerPDF 4.67 4.67/20

10
ROJEK Piotr 2003-06-15 Z/1226/20

TAK

1000m M 504 NumerPDF 2:39.94 2:39.94/20

11
STEPANIAK Zuzanna 2005-12-27 Z/4632/18

TAK

300m K U16 520 NumerPDF 48.47/18

12
STEPANIAK Zuzanna 2005-12-27 Z/4632/18

TAK

100m K 520 NumerPDF 14.69 14.18/19

 
www.uks.tiki.taka@interia.pl
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa Osobostarty: 11 ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 06/PK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHUDZIK Amelia 2006-02-16 Z/2386/18

TAK

300m K U16 18 NumerPDF 53.50/17

2
CHUDZIK Jakub 2004-07-24 Z/0488/18

TAK

1000m M 625 NumerPDF 3:07.36/18  ZKN 

3
CHUDZIK Jakub 2004-07-24 Z/0488/18

TAK

300m M 625 NumerPDF 37.38 37.38/20  ZKN 

4
NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 Z/0352/17

TAK

200m K 253 NumerPDF 24.34 24.34/20  KNF   SKN 

5
NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 Z/0352/17

TAK

100m K 253 NumerPDF 11.93 11.93/20  KNF   SKN 

6
RZUCIDŁO Wiktoria 2002-04-22 Z/3775/16

TAK

300m K 722 NumerPDF 44.91/17

7
RZUCIDŁO Wiktoria 2002-04-22 Z/3775/16

TAK

200m K 722 NumerPDF 28.91/17

8
SAWUŁA Bartosz 2006-04-22 Z/3339/18

TAK

300m M 700 NumerPDF 41.64 41.64/20

9
WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 Z/0142/16

TAK

200m K 24 NumerPDF 25.04 24.84/17

10
WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 Z/0142/16

TAK

100m K 24 NumerPDF 12.52 12.17/17

11
ZIĘBA Wiktor 2004-11-27 Z/0610/18

TAK

1000m M 101 NumerPDF 2:42.43 2:42.43/20

 
ŚWIĘTOKRZYSKIE Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
 
www.zaczek.polaniec.pl/news.php
UKS Żaczek Połaniec Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 09/SK/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GOMUŁA Nikola 2008-06-12 Z/3083/19

TAK

600m K dz 1 NumerPDF 2:00.23/19

2
SZYDŁOWSKA Julia 2004-02-11 Z/3619/17

TAK

1000m K 6 NumerPDF 2:57.06 2:57.06/20  ROSU   ZKN