Internetowe zgłoszenia do imprezy: Lekkoatletyczny mityng kwalifikacyjny
WROCŁAW, 23.06.2019
Osobostarty wszystkie: 69 ( 62 ) K-28 M-34
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 50 ( 44 ) K-18 M-26
 
GKSSTART.PL
GKS Start Długołęka Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 01/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BENKOWSKA Hanna 2002-10-04 Z/0104/15

TAK

400m pł K 27 NumerPDF 65.98 65.98/19

2
BRZEZIŃSKI Konrad 2003-09-29 Z/2442/17

TAK

400m pł M (84) U18 43 NumerPDF 59.33 59.33/19

3
KISZKIEL Marta 2004-09-21 Z/0734/19

TAK

100m K 84 NumerPDF 13.76 13.76/19

4
WAWRZYNIAK Sebastian 2002-02-09 Z/0178/16

TAK

W dal M 29 NumerPDF 6.54 6.69/17

 
azs.awf.wroc.pl
KS AZS AWF Wrocław Osobostarty: 10 ( 8 ) K-3 M-5
NrLicencji: 17/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRUCHOT Dawid 1995-08-24 Z/4507/11

TAK

100m M 17 NumerPDF 11.28 11.21/18

2
GRUCHOT Dawid 1995-08-24 Z/4507/11

TAK

110m M 17 NumerPDF 15.18 15.00/17

3
KAWALER Wojciech 1998-01-05 Z/0155/14

TAK

100m M 25 NumerPDF 11.80 11.62/17

4
KOPEĆ Bartłomiej 1997-12-03 Z/0432/13

TAK

W dal M 767 NumerPDF 6.49 6.85/17

5
KORCZUK Natalia 1998-10-15 Z/1634/14

TAK

100m K 525 NumerPDF 12.69 12.65/18

6
MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 Z/0925/14

TAK

100m K 11 NumerPDF 11.90 11.90/19

7
MISIOŁEK Adrian 1996-02-25 Z/1530/12

TAK

110m M 51 NumerPDF 15.37 15.02/16

8
PYTLIK Krzysztof 1995-06-21 Z/1348/13

TAK

110m M 82 NumerPDF 14.87 14.87/19

9
PYTLIK Krzysztof 1995-06-21 Z/1348/13

TAK

100m M 82 NumerPDF 11.04 10.88/18

10
STRĄCZEK Weronika 1999-06-25 Z/0507/15

TAK

W dal K 777 NumerPDF 5.63 5.69/16

 
www.mos.wroclaw.pl
MKS MOS Wrocław Osobostarty: 11 ( 11 ) K-2 M-9
NrLicencji: 08/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BROWNLIE Adam 2001-10-02 Z/1301/19

TAK

100m M 754 NumerPDF 11.99 11.99/19

2
BUGAJSKI Paweł 2001-02-26 Z/4584/15

TAK

100m M 705 NumerPDF 10.89 10.89/19

3
GÓRKA Beata 2000-07-19 Z/1079/15

TAK

400m K 502 NumerPDF 62.74 62.35/18

4
MAKOWSKI Adam 2000-12-13 Z/2300/15

TAK

100m M 752 NumerPDF 11.13 11.13/19

5
OCHWAT Kamil 2001-07-04 Z/4278/17

TAK

100m M 61 NumerPDF 11.33 11.33/19

6
PYTLIK Jakub 2003-01-03 Z/1993/17

TAK

100m M 757 NumerPDF 13.39 13.39/19

7
RADOMYSKI Mateusz 2002-04-19 Z/1881/16

TAK

100m M 56 NumerPDF 11.72 11.72/19

8
RODAK Weronika 2000-02-24 Z/1609/15

TAK

400m K 759 NumerPDF 58.89/18

9
RYBA Kacper 2002-11-27 Z/2083/16

TAK

100m M 521 NumerPDF 11.80 11.80/19

10
SZACHNIEWICZ Szymon 2001-05-26 Z/1867/17

TAK

100m M 708 NumerPDF 10.67 10.67/19

11
WISZNIOWSKI Mateusz 2002-07-29 Z/0409/16

TAK

100m M 703 NumerPDF 10.94 10.94/19

 
MKS Siechnice Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 44/DS/18

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRYGIEL Ilona 1999-06-05 Z/4547/19

TAK

800m K 555 NumerPDF 2:16.09/15

2
NAJDEK Ewa 1998-09-19 Z/0549/17

TAK

800m K 444 NumerPDF 2:30.54 2:30.54/19

3
STASIK Marek 1997-03-12 Z/2154/19

TAK

1500m M 510 NumerPDF 4:18.41 4:18.41/19

4
WIATER Wioletta 1997-10-24 Z/2715/19

TAK

400m K 514 NumerPDF 68.64 68.64/19

 
SL GKS Olsza Olszyna Osobostarty: 8 ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 04/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOROSZEWICZ Magdalena 2005-01-28 Z/3925/17

TAK

Młot K U18 (3kg) 401 NumerPDF 31.50 31.50/19

2
DOMINIAK Daniel 2001-04-10 Z/0817/16

TAK

400m M 437 NumerPDF 50.11 50.11/19

3
DZIEMIDOWICZ Ewa 2002-09-04 Z/0129/16

TAK

100m pł K U18 407 NumerPDF 16.62 16.38/18

4
DZIEMIDOWICZ Ewa 2002-09-04 Z/0129/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 407 NumerPDF 7.78 8.35/18

5
ŁAKOTA Justyna 2002-09-15 Z/0250/17

TAK

1500m K 417 NumerPDF 5:19.81 5:19.81/19

6
ROSA Julia 2002-02-12 Z/5625/15

TAK

400m K 425 NumerPDF 60.15 60.15/19

7
ROSA Julia 2002-02-12 Z/5625/15

TAK

800m K 425 NumerPDF 2:26.12 2:26.12/19

8
RUSZKIEWICZ Filip 2001-05-30 Z/2645/15

TAK

1500m M 443 NumerPDF 4:12.09 4:12.09/19

 
www.mksparasol.wroclaw.pl/
SSMKS Parasol Wrocław Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 10/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FUCHS Anita 2001-08-01 Z/1601/15

TAK

W dal K 99 NumerPDF 5.18 5.25/18

 
www.olimpijczyk46.pl.tl
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław Osobostarty: 6 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 43/DS/18

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHAIKH-ALI Natalia 2003-06-26 Z/0729/18

TAK

100m K 27 NumerPDF 13.77 13.77/19

2
JÓZEŃKÓW Andrzej 2002-07-20 Z/0872/16

TAK

400m M 16 NumerPDF 54.08 54.08/19

3
LEWANDOWSKI Jakub 2001-06-08 Z/2586/17

TAK

800m M 19 NumerPDF 2:04.54 2:04.54/19

4
SZAFRAN Wiktoria 2003-05-13 Z/0730/18

TAK

100m K 29 NumerPDF 14.54 14.54/19

5
WIECZOREK Kacper 2001-12-06 Z/3684/15

TAK

100m M 18 NumerPDF 11.30 11.30/19

6
WIECZOREK Kacper 2001-12-06 Z/3684/15

TAK

110m M (99.1) U20 18 NumerPDF 15.74 15.74/19

 
wks-slask-wroclaw.pl
WKS Śląsk Wrocław Osobostarty: 6 ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 02/DS/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GIBASZEK Mateusz 1997-03-08 Z/0821/13

TAK

Dysk M (2kg) 644 NumerPDF 51.13 54.37/18

2
PIETRUSZEWSKI Maciej 1999-02-11 Z/3249/15

TAK

Oszczep M (800) 649 NumerPDF 56.81 56.88/17

3
POHL Natalia 2004-09-24 Z/0384/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 642 NumerPDF 12.14 12.14/19

4
PTAK Adam 1998-10-26 Z/0958/14

TAK

Młot M (7.26kg) 642 NumerPDF 54.43 54.43/19

5
TRYBULSKI Michał 2001-03-16 Z/4492/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 650 NumerPDF 50.12 50.12/19

6
TRYBULSKI Michał 2001-03-16 Z/4492/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 650 NumerPDF 14.24 14.24/19

 
LUBUSKIE Osobostarty: 13 ( 12 ) K-7 M-5
 
http://www.lzla.zgora.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=50&Itemid=102
MLKS Agros Żary Osobostarty: 8 ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 04/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CARUK Anna 2003-02-16 Z/0517/17

TAK

400m pł K 44 NumerPDF

2
JUNG Marcin 2004-03-19 Z/4684/17

TAK

100m M 64 NumerPDF 11.94/17

3
KWIATKOWSKA Adrianna 2002-03-29 Z/0494/16

TAK

Wzwyż K 46 NumerPDF 1.62 1.62/19

4
MISTOŃ Zuzanna 2002-11-28 Z/0441/16

TAK

100m pł K U18 48 NumerPDF 14.68 14.68/19

5
MISTOŃ Zuzanna 2002-11-28 Z/0441/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 48 NumerPDF 11.08 11.08/19

6
PAWŁOW Nina 2002-09-22 Z/0485/16

TAK

100m pł K U18 49 NumerPDF 15.12 15.12/19

7
RADZIMSKI Filip 2003-07-09 Z/0720/17

TAK

110m M (91.4) U18 44 NumerPDF 15.92 15.92/19

8
ZIELIŃSKI Wiktor 2004-01-15 Z/2303/19

TAK

400m M 27 NumerPDF

 
zlkl.zgora.pl
ZLKL Zielona Góra Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 01/LB/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZUCZWA Wiktoria 2001-05-22 Z/2478/18

TAK

Wzwyż K 509 NumerPDF 1.62 1.62/19

2
DOBROWOLSKA Aleksandra 2000-03-02 Z/3911/16

TAK

Młot K (4kg) 512 NumerPDF 47.02 49.18/18

3
SKOPIŃSKI Michał 2000-09-05 Z/5262/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 513 NumerPDF 16.63 17.15/18

4
STĘŻYCKI Nikodem 2002-07-09 Z/4939/18

TAK

Kula M U18 (5kg) 518 NumerPDF 13.79 13.79/19

5
SYGUTOWSKA Marta 2002-07-03 Z/2824/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 513 NumerPDF 45.00 45.00/19

 
OPOLSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
 
www.muksgim2.nysa.pl/
MUKS Gim 2 Nysa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 11/OP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ŚLIWIŃSKA Emilia 2005-06-09 Z/0210/19

TAK

100m K 10 NumerPDF 13.09 13.09/19

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
 
UKS Achilles Leszno Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 03/WP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KLIMASZ Jolanta 2001-03-27 Z/3500/15

TAK

Młot K (4kg) 206 NumerPDF 55.85 55.85/19

2
KOWALSKI Bartosz 1999-05-11 Z/0897/17

TAK

Młot M (7.26kg) 205 NumerPDF 55.63 55.63/19

WARUNKOWO - BADANIA
3
KRÓLIKOWSKI Marcin 2003-07-16 Z/1570/18

TAK

Oszczep M U18 (700) 192 NumerPDF 39.20 39.20/19

4
MACIEJEWSKA Patrycja 1999-06-01 Z/3149/15

TAK

Młot K (4kg) 204 NumerPDF 62.63 62.63/19

5
OŚKO Krzysztof 1998-06-22 Z/0370/14

TAK

400m M 192 NumerPDF 49.95 49.76/18