Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolski mityng LA
TORUŃ, 12.05.2019
Osobostarty wszystkie: 32 ( 20 ) K-15 M-5
 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 11 ( 9 ) K-4 M-5
 
www.lksvectra.com.pl
LKS Vectra Włocławek Osobostarty: 8 ( 8 ) K-3 M-5
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CYRANKOWSKI Dominik 2003-04-14 Z/0849/16

TAK

1000m M U18 730 NumerPDF 2:41.09/18

2
HANKE Szymon 2003-07-30 Z/0846/16

TAK

300m M U18 903 NumerPDF 40.53/18

3
KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 Z/2008/15

TAK

2000 m K U20 700 NumerPDF

4
MICHALSKI Filip 2001-02-28 Z/0431/15

TAK

2000m M U20 736 NumerPDF 6:17.32/16

5
MULAWA Krzysztof 1998-04-28 Z/0184/17

TAK

2000m M 924 NumerPDF

6
RYBKA Paulina 2003-11-28 Z/0851/16

TAK

300m K U18 708 NumerPDF 43.58/18

7
SZMYT Miłosz 2001-10-02 Z/2053/18

TAK

2000m M U20 919 NumerPDF

8
ZASADA Zuzanna 2001-08-05 Z/0185/17

TAK

1000m K U20 918 NumerPDF 3:49.77/17

 
MKL Toruń Osobostarty: 3 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 05/KP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 Z/0356/18

TAK

200m K U16 545 NumerPDF 27.30/18

2
JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 Z/0356/18

TAK

80m pł K U14 545 NumerPDF

3
JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 Z/0356/18

TAK

100m K U14 545 NumerPDF 13.63/18

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 7 ( 5 ) K-5 M-0
 
www.filipides.esochaczew.pl
UKS Filipides Teresin Osobostarty: 7 ( 5 ) K-5 M-0
NrLicencji: 29/MZ/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRYSZCZYK Inga 2004-02-11 Z/0372/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 24 NumerPDF 21.88/18

2
ANDRYSZCZYK Inga 2004-02-11 Z/0372/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 24 NumerPDF 23.42/18

3
CIURZYŃSKA Amelia 2006-01-01 Z/0392/19

TAK

200m K U16 36 NumerPDF

4
CIURZYŃSKA Amelia 2006-01-01 Z/0392/19

TAK

4x100m K U16 36 NumerPDF

5
SOKÓŁ Aleksandra 2005-01-07 Z/0298/18

TAK

4x100m K U16 53 NumerPDF

6
SOKÓŁ Oliwia 2005-01-07 Z/0299/18

TAK

4x100m K U16 14 NumerPDF

7
SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 Z/3276/17

TAK

4x100m K U16 34 NumerPDF

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
 
www.uks.tiki.taka@interia.pl
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 06/PK/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 Z/0352/17

TAK

100m K U18 253 NumerPDF 12.18/18

WARUNKOWO - BADANIA
 
POMORSKIE Osobostarty: 11 ( 5 ) K-5 M-0
 
www.wksflotagdynia.pl
WKS Flota Gdynia Osobostarty: 11 ( 5 ) K-5 M-0
NrLicencji: 09/PM/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FILIPSKA Zuzanna 2001-04-21 Z/3687/15

TAK

100m K U20 461 NumerPDF 13.20/18

2
FILIPSKA Zuzanna 2001-04-21 Z/3687/15

TAK

200m K U20 461 NumerPDF 26.81/18

3
FILIPSKA Zuzanna 2001-04-21 Z/3687/15

TAK

4x100m K U20 461 NumerPDF

4
GRABLOWSKA Natalia 2001-10-06 Z/2236/15

TAK

100m K U20 463 NumerPDF 13.86/17

5
GRABLOWSKA Natalia 2001-10-06 Z/2236/15

TAK

4x100m K U20 463 NumerPDF

6
GROŻYŃSKA Agata 2000-06-16 Z/3688/15

TAK

4x100m K U20 452 NumerPDF

7
GRZYBEK Barbara 2001-05-10 Z/6244/15

TAK

4x100m K U20 454 NumerPDF

8
GRZYBEK Barbara 2001-05-10 Z/6244/15

TAK

100m K U20 454 NumerPDF 13.75/18

9
GRZYBEK Barbara 2001-05-10 Z/6244/15

TAK

200m K U20 454 NumerPDF 27.97/18

10
SOCHA Natalia 2002-08-04 Z/3081/15

TAK

100m pł K U18 460 NumerPDF 15.42/18

11
SOCHA Natalia 2002-08-04 Z/3081/15

TAK

200m K U18 460 NumerPDF 26.64/18