Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda, 19.06 - 27.09.2020
Osobostarty wszystkie: 1261 ( 1261 ) K-666 M-595
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 149 ( 149 ) K-82 M-67
 
GKSSTART.PL
GKS Start Długołęka Osobostarty: 29 ( 29 ) K-16 M-13
NrLicencji: 01/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BANASIK Marcelina 2004-12-04 Z/1275/18

TAK

800m K U20 109 NumerPDF 2:30.73/19  ROSU 

2
BENKOWSKA Hanna 2002-10-04 Z/0104/15

TAK

400m pł K U20 27 NumerPDF 65.52/19  ZKN 

3
BIAŁEK Kacper 2004-11-15 Z/2774/18

TAK

100m M U20 76 NumerPDF 12.23/19

4
BISKUP Oliwia 2005-05-27 Z/0735/19

TAK

200m K U20 81 NumerPDF

5
BRZEZIŃSKI Konrad 2003-09-29 Z/2442/17

TAK

400m pł M (84) U18 43 NumerPDF 57.06/19  ZKN 

6
FRĄCKOWIAK Kamil 2003-05-29 Z/3518/18

TAK

400m M U20 70 NumerPDF 57.14/19

7
GONKIEWICZ Jan 2005-06-28 Z/5731/18

TAK

100m M U20 9 NumerPDF 11.68/19

8
GRZEGORZEK Martyna 2006-03-25 Z/0606/20

TAK

Kula K U18 (3kg) 105 NumerPDF

9
GUT Agata 2004-06-21 Z/1283/18

TAK

200m K U20 60 NumerPDF 28.05/19

10
HAWRYLAK Izabela 2002-05-18 Z/0127/16

TAK

200m K U20 24 NumerPDF 28.29/18

11
JASTRZĘBSKI Dawid 2002-01-13 Z/0179/16

TAK

Oszczep M U20 (800) 19 NumerPDF 44.88/19

12
KALEMBA Kinga 2004-03-02 Z/1310/18

TAK

Wzwyż K U20 61 NumerPDF 1.55/19  ZKN 

13
KAWIŃSKI Karol 2003-03-06 Z/2847/17

TAK

800m M U20 44 NumerPDF 2:11.06/19

14
KLOCZKO Mateusz 2002-04-24 Z/2406/16

TAK

1500m M U20 9 NumerPDF 4:38.12/18

15
KOZAK Marcin 2002-09-30 Z/2187/17

TAK

Trójskok M U20 16 NumerPDF 12.93/18

16
KUTEK Maja 2003-11-08 Z/2188/17

TAK

Wzwyż K U20 8 NumerPDF 1.55/19

17
LEWANDOWSKA Aleksandra 2004-02-19 Z/4206/18

TAK

Wzwyż K U20 71 NumerPDF 1.46/19

18
LISOWSKA Martyna 2005-12-04 Z/1354/19

TAK

400m K U20 90 NumerPDF

19
MIERZWA Karol 2005-10-04 Z/2772/18

TAK

3000m M U20 53 NumerPDF

20
OWCARZ Krystian 2005-04-16 Z/1355/19

TAK

800m M U20 91 NumerPDF

21
PONIKOWSKA Alicja 2005-11-09 Z/0497/20

TAK

800m K U20 101 NumerPDF

22
PUZIO Dorota 2003-04-30 Z/0251/17

TAK

100m K U20 7 NumerPDF 12.13/19  ZKN   KNF   SKN 

23
SALAMAGA Malwina 2003-01-10 Z/2191/17

TAK

400m K U20 15 NumerPDF 65.75/19

24
SKRZEK Bartłomiej 2005-03-25 Z/1353/19

TAK

W dal M U20 35 NumerPDF

25
STRZELCZYK Gabriela 2003-09-19 Z/2192/17

TAK

Trójskok K U20 99 NumerPDF

26
SZEWCZYK Kamil 2004-06-17 Z/1236/18

TAK

200m M U20 49 NumerPDF 25.76/19

27
ŚNIEZEK Lena 2006-03-27 Z/3927/19

TAK

100m pł K U18 92 NumerPDF

28
TRYBA Martyna 2006-11-17 Z/0205/20

TAK

100m K U20 102 NumerPDF 14.80/19

29
WAWRZYNIAK Sebastian 2002-02-09 Z/0178/16

TAK

W dal M U20 29 NumerPDF 6.93/19  KNF 

 
azs.awf.wroc.pl
KS AZS AWF Wrocław Osobostarty: 10 ( 10 ) K-9 M-1
NrLicencji: 17/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Anna 2004-01-27 Z/0661/20

TAK

100m K U20 103 NumerPDF

2
BLOK Natalia 2005-09-13 Z/1341/19

TAK

W dal K U20 110 NumerPDF 4.82/19

3
BRASEWICZ Paulina 2003-01-30 Z/0545/19

TAK

200m K U20 106 NumerPDF 26.91/19

4
DZIEWIĘCKI Rafał 2006-03-04 Z/2611/18

TAK

100m M U20 130 NumerPDF

5
GRZECHOWIAK Lena 2003-06-09 Z/3938/17

TAK

400m K U20 116 NumerPDF 65.30/19

6
GRZESIAKOWSKA Anna 2003-02-04 Z/1202/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 124 NumerPDF 9.82/19

7
MASAJADA Anna 2003-07-15 Z/2738/17

TAK

Wzwyż K U20 111 NumerPDF 1.43/19

8
SZMYD Natalia 2004-03-24 Z/0698/20

TAK

400m pł K U20 100 NumerPDF

9
SZYDŁOWSKA Vanessa 2005-04-12 Z/1340/19

TAK

100m K U20 128 NumerPDF 13.99/19

10
WYSOCZAŃSKA Urszula 2006-01-03 Z/0677/20

TAK

W dal K U20 105 NumerPDF

 
KS SMS Szklarska Poręba Osobostarty: 21 ( 21 ) K-8 M-13
NrLicencji: 39/DS/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BASIAK Victoria 2003-11-13 Z/2978/18

TAK

3000m K U20 104 NumerPDF 11:56.74/19  ROSU 

2
BIEGAŃSKA Gabriela 2005-04-19 Z/0544/19

TAK

1500m K U20 107 NumerPDF  ROSU 

3
BIELAK Natalia 2002-05-10 Z/0442/16

TAK

2000m prz.K U20 105 NumerPDF  ROSU   KNF 

4
BIERNACIK Julia 2006-07-04 Z/1694/19

TAK

800m K U20 101 NumerPDF  ROSU 

5
BIERNAT Maksymilian 2005-11-26 Z/3718/19

TAK

100m M U20 119 NumerPDF 12.42/19  ROSU 

6
CIEŚLIK Wiktoria 2004-03-08 Z/5048/18

TAK

800m K U20 108 NumerPDF 2:24.52/19  ROSU   ZKN 

7
FRANCZAK Mateusz 2004-03-18 Z/3923/17

TAK

400m M U20 107 NumerPDF 54.44/19  ROSU   ZKN 

8
JARZĘBECKI Mateusz 2003-06-01 Z/0958/17

TAK

200m M U20 104 NumerPDF  ROSU 

9
JEWTUSZEK Franciszek 2006-03-31 Z/0669/20

TAK

800m M U20 114 NumerPDF  ROSU 

10
KAŁWA Adam 2006-07-14 Z/5427/19

TAK

W dal M U20 115 NumerPDF 4.74/19  ROSU 

11
KONDERLA Jakub 2002-06-16 Z/1136/16

TAK

200m M U20 101 NumerPDF 22.74/19  ROSU   ZKN 

12
KOROŚ Wojciech 2002-05-05 Z/5717/18

TAK

800m M U20 106 NumerPDF 1:58.47/19  ROSU   ZKN 

13
KÖSTER Nicole 2003-03-10 Z/0959/17

TAK

200m K U20 110 NumerPDF 26.71/17  ROSU   ZKN 

14
PIECHOWICZ Katarzyna 2002-10-21 Z/5718/18

TAK

800m K U20 103 NumerPDF 2:20.34/19  ROSU   ZKN 

15
POŁCZYK Arkadiusz 2001-12-15 Z/3013/17

TAK

400m M U20 102 NumerPDF 51.04/19

16
POŁCZYK Łukasz 2001-12-15 Z/3012/17

TAK

400m M U20 103 NumerPDF 48.92/19  ROSU   ZKN 

17
RYMUT Konrad 2003-07-21 Z/0965/17

TAK

800m M U20 108 NumerPDF 2:04.78/19  ROSU 

18
SKÓRKA Dominik 2002-11-25 Z/4675/18

TAK

1500m M U20 110 NumerPDF 4:14.30/19  ROSU 

19
SZMIT Patryk 2003-02-28 Z/3933/17

TAK

1500m M U20 112 NumerPDF 4:10.49/19  ROSU   ZKN 

20
ŚCISŁOWSKA Julia 2003-01-26 Z/1198/17

TAK

1500m K U20 106 NumerPDF 4:57.60/19  ROSU   ZKN 

21
ŚWIDERSKI Remigiusz 2005-08-24 Z/4439/18

TAK

200m M U20 21 NumerPDF 27.08/19  ROSU 

 
http://lksgwalbrzych.pl
LKS Górnik Wałbrzych Osobostarty: 19 ( 19 ) K-13 M-6
NrLicencji: 07/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BABIK Aurelia 2002-10-10 Z/3175/19

TAK

Kula K U20 (4kg) 15 NumerPDF 9.47/19

2
GNYP Alicja 2005-08-15 Z/0641/19

TAK

Dysk K U20 (1kg) 90 NumerPDF 27.08/19  ROSU 

3
KANIK Jakub 2002-05-20 Z/3120/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 87 NumerPDF  KNF   SKN 

4
KIELAR Amelia 2006-07-09 Z/0642/19

TAK

W dal K U20 88 NumerPDF 4.63/19  ROSU 

5
KUCZAJ Kacper 2006-01-14 Z/5186/19

TAK

Kula M U18 (5kg) 38 NumerPDF 10.27/19  ROSU 

6
KUCZAJ Kamil 2002-10-07 Z/2796/17

TAK

Kula M U20 (6kg) 35 NumerPDF 15.16/19  ZKN 

7
LIŚKIEWICZ Aleksandra 2006-03-10 Z/1150/19

TAK

Wzwyż K U20 86 NumerPDF 1.35/19  ROSU 

8
MĄCZKA Mateusz 2003-02-22 Z/0613/18

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 22 NumerPDF 28.91/19

9
MROWIEC Wiktoria 2005-08-30 Z/0616/18

TAK

100m K U20 84 NumerPDF 13.50/19  ROSU 

10
NOWACKA Wiktoria 2006-08-24 Z/1149/19

TAK

W dal K U20 77 NumerPDF 4.31/19  ROSU 

11
OLSZAK Maja 2004-07-30 Z/1799/17

TAK

100m pł K U18 87 NumerPDF  ROSU   ZKN 

12
OŻGA Weronika 2003-08-16 Z/1796/17

TAK

100m K U20 83 NumerPDF 12.39/19  ZKN 

13
PARTYKA Oskar 2002-03-11 Z/1653/16

TAK

Kula M U20 (6kg) 92 NumerPDF 13.75/19

14
POLEROWICZ Ada 2002-08-30 Z/3133/15

TAK

100m K U20 85 NumerPDF 12.21/19  ZKN 

15
STERENGA Martyna 2005-11-01 Z/5733/18

TAK

W dal K U20 89 NumerPDF 5.48/19  ROSU 

16
ŚLAWSKA Kamila 2003-01-22 Z/1789/17

TAK

Dysk K U20 (1kg) 83 NumerPDF 30.29/19

17
ŚWIĄTEK Kamila 2006-04-29 Z/0643/19

TAK

Wzwyż K U20 80 NumerPDF 1.35/19  ROSU 

18
TOMASZEWSKA Aleksandra 2001-08-03 Z/3135/15

TAK

100m pł K U20 80 NumerPDF 15.61/19  ZKN 

19
WOJCIECHOWSKI Maciej 2004-04-30 Z/0617/18

TAK

Oszczep M U18 (700) 94 NumerPDF 41.32/19  ROSU   ZKN 

 
www.mos.wroclaw.pl
MKS MOS Wrocław Osobostarty: 24 ( 24 ) K-12 M-12
NrLicencji: 08/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ALEKSIAYUK Anton 2001-10-30 Z/4298/19

TAK

W dal M U20 86 NumerPDF

2
BANASIAK Joanna 2004-11-03 Z/1031/19

TAK

800m K U20 754 NumerPDF 2:39.97/19  ROSU 

3
BUGAJSKI Paweł 2001-02-26 Z/4584/15

TAK

200m M U20 705 NumerPDF 21.72/19  KNF   SKN 

4
CHOMICZ Mikołaj 2001-09-16 Z/1870/17

TAK

Tyczka M U20 789 NumerPDF 4.05/19  ZKN 

5
CZERNIAK Zuzanna 2005-06-06 Z/2921/19

TAK

100m pł K U18 756 NumerPDF

6
GOŁĘBIOWSKA Zuzanna 2004-06-15 Z/0267/19

TAK

100m K U20 711 NumerPDF 13.39/19  ROSU 

7
GÓRECZNA Julia 2003-12-21 Z/1924/17

TAK

100m pł K U18 25 NumerPDF 14.42/19  ZKN   SKN 

8
KADYŁO Adam 2003-07-07 Z/5139/18

TAK

200m M U20 707 NumerPDF 23.33/19  ZKN 

9
KRAUSE Wiktoria 2003-08-23 Z/1919/17

TAK

W dal K U20 715 NumerPDF

10
KRAUZE Martyna 2003-10-19 Z/2180/17

TAK

200m K U20 704 NumerPDF 27.07/19  ZKN 

11
LÜDTKE Martyna 2003-02-13 Z/3446/17

TAK

200m K U20 714 NumerPDF 26.95/19  ZKN 

12
ŁOKIETKO Natalia 2004-02-22 Z/1260/18

TAK

400m pł K U20 760 NumerPDF

13
ŁYKO Anna 2001-05-30 Z/3600/15

TAK

Tyczka K U20 77 NumerPDF 4.26/19  KNF   SKN 

14
MALIK Jakub 2001-08-10 Z/1355/20

TAK

800m M U20 14 NumerPDF 2:05.04/19

15
MALINOWSKI Rafał 2001-09-25 Z/4362/15

TAK

800m M U20 700 NumerPDF 2:06.14/18

16
NAWOCKI Paweł 2001-03-30 Z/3604/15

TAK

Tyczka M U20 42 NumerPDF 4.50/19  ZKN   SKN 

17
OCHWAT Kamil 2001-07-04 Z/4278/17

TAK

200m M U20 61 NumerPDF 23.73/19

18
SITEK Zuzanna 2003-08-08 Z/1920/17

TAK

200m K U20 706 NumerPDF 26.42/19  ZKN 

19
SZACHNIEWICZ Szymon 2001-05-26 Z/1867/17

TAK

100m M U20 708 NumerPDF 10.67/19  KNF   SKN 

20
TABORSKI Andrzej 2003-04-24 Z/1262/18

TAK

100m M U20 702 NumerPDF 11.42/19  ZKN 

21
TYLAK Martyna 2003-08-02 Z/0839/17

TAK

100m pł K U18 304 NumerPDF 14.87/19  ZKN 

22
WISZNIOWSKI Mateusz 2002-09-07 Z/0409/16

TAK

100m M U20 703 NumerPDF 10.94/19  ZKN 

23
WOLIŃSKI Stanisław 2004-08-10 Z/1299/18

TAK

110m M (91.4) U18 701 NumerPDF 16.40/19

24
ŻABSKA Emilia 2004-03-29 Z/1259/18

TAK

100m K U20 753 NumerPDF 13.13/19

 
MKS Osa Zgorzelec Osobostarty: 26 ( 26 ) K-10 M-16
NrLicencji: 05/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUTRA Tobiasz 2005-06-29 Z/3035/19

TAK

Wzwyż M U20 521 NumerPDF 1.79/19  ROSU 

2
GRUZD Wiktor 2002-06-30 Z/2442/16

TAK

400m M U20 666 NumerPDF 48.26/19  ROSU   KNF   SKN 

3
GRZYWACZ Jakub 2003-07-30 Z/0680/18

TAK

Młot M U18 (5kg) 699 NumerPDF 46.07/19  ROSU 

4
HORODECKI Arkadiusz 2002-05-23 Z/2325/16

TAK

Wzwyż M U20 605 NumerPDF 1.85/19  ROSU 

5
JĘDRZEJCZYK Tomasz 2002-07-03 Z/1037/16

TAK

Oszczep M U20 (800) 665 NumerPDF 46.70/19  ROSU   ZKN 

6
KAMIŃSKI Mateusz 2005-02-03 Z/3559/19

TAK

100m M U20 662 NumerPDF 12.55/19  ROSU 

7
KORDASIEWICZ Filip 2002-07-07 Z/3471/16

TAK

110m M (99.1) U20 525 NumerPDF  ROSU   ZKN 

8
KRZEMIEŃ Alicja 2003-09-26 Z/3622/19

TAK

100m K U20 616 NumerPDF 14.56/19

9
LINIEWICZ Patryk 2004-06-15 Z/0528/19

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 693 NumerPDF  ROSU 

10
LIP Wiktoria 2004-01-27 Z/0533/19

TAK

Oszczep K U18 (500) 617 NumerPDF 35.44/19  ROSU   ZKN 

11
MENCEL Natalia 2002-06-17 Z/2798/17

TAK

Oszczep K U20 (600) 500 NumerPDF 33.49/19  ROSU   ZKN 

12
MIŚKÓW Kasjan 2003-10-14 Z/2885/18

TAK

Wzwyż M U20 505 NumerPDF 1.75/19  ROSU 

13
MROK Radosław 2004-03-23 Z/0529/19

TAK

400m pł M (84) U18 647 NumerPDF  ROSU 

14
PIETRAŃCZYK Dominik 2001-01-12 Z/4112/15

TAK

400m pł M U20 21 NumerPDF

15
PRZYBYLSKI Oliwier 2004-04-15 Z/1347/18

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 663 NumerPDF 37.58/19  ROSU   ZKN 

16
RADAWIEC Martyna 2002-05-17 Z/2161/16

TAK

Młot K U20 (4kg) 656 NumerPDF  ROSU   ZKN   SKN 

17
ROJSZCZYK Szymon 2002-09-10 Z/2321/16

TAK

110m M (99.1) U20 610 NumerPDF  ROSU   ZKN 

18
RZEŹNICZAK Nina 2003-10-10 Z/2812/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 652 NumerPDF 44.33/19  ROSU   ZKN 

19
SENKOWSKA Karolina 2002-02-08 Z/2924/17

TAK

Młot K U20 (4kg) 621 NumerPDF  ROSU 

20
SZELIGA Kinga 2006-01-04 Z/0596/20

TAK

100m K U20 7 NumerPDF 13.63/19

21
SZELIGA Sandra 2002-04-13 Z/3772/16

TAK

Dysk K U20 (1kg) 643 NumerPDF 33.80/19  ROSU 

22
UZAREK Aleksander 2003-07-04 Z/2749/17

TAK

400m pł M (84) U18 601 NumerPDF 57.88/19  ROSU   ZKN 

23
WĘGRZYN Jakub 2002-11-28 Z/1036/16

TAK

110m M (99.1) U20 705 NumerPDF  ROSU   ZKN 

24
WIELEWIS Emilia 2003-02-25 Z/2597/17

TAK

400m pł K U20 614 NumerPDF 67.69/19  ROSU 

25
ZAWROTNIAK Marcin 2002-07-28 Z/2190/17

TAK

Młot M U20 (6kg) 679 NumerPDF 47.13/18  ROSU   ZKN 

26
ZDANOWICZ Bianka 2006-07-14 Z/0595/20

TAK

100m K U20 6 NumerPDF

 
www.mksparasol.wroclaw.pl/
SSMKS Parasol Wrocław Osobostarty: 20 ( 20 ) K-14 M-6
NrLicencji: 10/DS/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUK Matylda 2005-04-06 Z/0093/19

TAK

800m K U20 27 NumerPDF  ROSU 

2
CICHOSZ Maria 2005-05-26 Z/0094/19

TAK

5000 m ch K U20 28 NumerPDF  ROSU 

3
DWORAKOWSKA Wiktoria 2002-11-20 Z/3677/19

TAK

200m K U20 34 NumerPDF 31.13/19

4
FRANKOWICZ Dominika 2003-09-18 Z/0849/18

TAK

200m K U20 81 NumerPDF 31.54/19

5
GAMROT Zuzanna 2005-02-24 Z/0441/19

TAK

400m K U20 23 NumerPDF

6
JANAS Filip 2004-08-13 Z/1589/18

TAK

3000m M U20 88 NumerPDF 10:12.46/19  ROSU 

7
JAWORSKI Oliwier 2005-04-26 Z/0098/19

TAK

800m M U20 71 NumerPDF 2:03.81/19  ROSU 

8
KOPEĆ Sylwia 2005-01-01 Z/0099/19

TAK

800m K U20 21 NumerPDF 2:24.61/19  ROSU 

9
KRAWIEC Laura 2003-09-09 Z/0464/18

TAK

5000 m ch K U20 29 NumerPDF

10
KRĘCZEWSKI Piotr 2002-07-07 Z/0219/16

400m M U20 82 NumerPDF 50.12/19  ZKN 

11
MAJEWSKI Adam 2004-03-06 Z/0465/18

TAK

1500m M U20 76 NumerPDF 4:37.34/18  ROSU   ZKN 

12
PAŁKA Martyna 2001-12-15 Z/0501/17

TAK

400m K U20 24 NumerPDF 62.86/19

13
PAPIERSKA Martyna 2006-02-13 Z/0518/20

TAK

W dal K U20 4 NumerPDF

14
PIETRUSZKA Maciej 2004-03-27 Z/3529/19

TAK

1500m M U20 100 NumerPDF  ROSU 

15
POSŁUSZNY Martyna 2006-04-05 Z/0517/20

TAK

800m K U20 2 NumerPDF

16
PUTERKO Maciej 2001-11-14 Z/2120/15

TAK

1500m M U20 77 NumerPDF 4:36.78/18

17
RADOŃ Hanna 2006-02-12 Z/0520/20

TAK

400m pł K U20 88 NumerPDF  ROSU 

18
SIKORA Julia 2003-02-22 Z/0489/17

TAK

1500m prz.K U18 66 NumerPDF  ZKN 

19
WARDĘGA Weronika 2003-04-30 Z/0491/17

TAK

400m K U20 22 NumerPDF 66.62/19

20
WIŚNIEWSKA Aleksandra 2004-09-29 Z/4930/18

TAK

1500m K U20 22 NumerPDF  ROSU   ZKN 

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 152 ( 152 ) K-81 M-71
 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 30 ( 30 ) K-14 M-16
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BANACH Patrycja 2002-01-11 Z/2403/16

TAK

Kula K U20 (4kg) 865 NumerPDF 11.99/19  KNF   SKN 

2
BOIŃSKI Dominik 2002-12-02 Z/0178/20

TAK

100m M U20 850 NumerPDF

3
DEJA Liwia 2004-07-17 Z/0894/18

TAK

200m K U20 877 NumerPDF 27.30/19  ROSU   ZKN 

4
FERENZ Katarzyna 2001-09-18 Z/4697/19

TAK

100m K U20 987 NumerPDF 12.47/19

5
FORC Wiktoria 2002-08-05 Z/0082/16

TAK

200m K U20 859 NumerPDF 26.26/19  ROSU   KNF   SKN 

6
GLAZIK Maksymilian 2001-10-01 Z/0257/19

TAK

Wzwyż M U20 854 NumerPDF 1.95/19  ZKN 

7
GRZEGRZÓŁKA Jakub 2002-02-06 Z/0440/19

TAK

200m M U20 866 NumerPDF 22.42/19  ROSU   ZKN 

8
HARASIM Katarzyna 2001-08-01 Z/3155/17

TAK

Młot K U20 (4kg) 889 NumerPDF 50.54/19  ZKN   SKN 

9
KALITTA Victoria 2001-08-13 Z/0082/15

TAK

Tyczka K U20 864 NumerPDF 4.06/17  KNF   SKN 

10
KAŁUŻNA Zuzanna 2003-10-24 Z/3027/17

TAK

Młot K U18 (3kg) 853 NumerPDF 49.91/19

11
KANIA Malwina 2003-04-30 Z/4399/18

TAK

Tyczka K U20 871 NumerPDF 3.30/19  ZKN   SKN 

12
KASZYŃSKI Dawid 2002-04-29 Z/0089/15

TAK

100m M U20 870 NumerPDF 11.09/18  ROSU   ZKN 

13
KOGUT Zuzanna 2002-03-04 Z/3297/17

TAK

200m K U20 860 NumerPDF 25.07/19  ROSU   ZKN 

14
KOŁODZIEJSKI Mateusz 2002-06-22 Z/3296/17

TAK

Wzwyż M U20 862 NumerPDF 2.04/19  ROSU   KNF 

15
KORALEWSKA Julia 2002-02-17 Z/3014/16

TAK

800m K U20 879 NumerPDF 2:15.84/19  ZKN   SKN 

16
KSEPKA Jędrzej 2001-04-19 Z/3019/16

TAK

200m M U20 874 NumerPDF 22.23/18

17
LATOCHA Krzysztof 2002-08-19 Z/3044/16

TAK

Oszczep M U20 (800) 823 NumerPDF 48.50/19  ZKN 

18
MALENDOWICZ Filip 2003-09-15 Z/4023/17

TAK

200m M U20 853 NumerPDF

19
MAŁKOWSKA Dominika 2002-03-07 Z/0674/16

TAK

100m K U20 880 NumerPDF 11.89/19  ROSU   ZKN   KNF   SKN 

20
ORSZAGH Natalia 2002-11-28 Z/0163/16

TAK

100m K U20 872 NumerPDF 12.52/19  ROSU 

21
PAWLICKI Szymon 2002-06-14 Z/4815/18

TAK

Tyczka M U20 000 NumerPDF 3.70/19  ZKN 

22
PIASECKI Ryszard 2001-09-29 Z/0948/18

TAK

400m M U20 893 NumerPDF 48.57/19  KNF 

23
SELERZYŃSKI Hubert 2004-01-31 Z/0760/16

TAK

110m M (91.4) U18 45 NumerPDF  ROSU   ZKN 

24
TRZÓSŁO Adrian 2001-10-08 Z/0465/15

TAK

400m M U20 852 NumerPDF 49.41/19  ZKN 

25
TULEJA Jakub 2001-07-27 Z/5215/15

TAK

1500m M U20 860 NumerPDF 4:07.75/18  ZKN 

26
WIŚNIEWSKI Gracjan 2001-02-16 Z/0798/15

TAK

Wzwyż M U20 830 NumerPDF 2.05/19  ZKN 

27
WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 2001-08-29 Z/2282/15

TAK

800m M U20 869 NumerPDF 1:55.00/19  ZKN 

28
ZABROCKA Agata 2001-04-01 Z/6142/15

TAK

Wzwyż K U20 876 NumerPDF 1.62/19

29
ZIÓŁKOWSKA Anastazja 2002-07-19 Z/0284/17

TAK

Oszczep K U20 (600) 1 NumerPDF 40.31/19  ZKN 

30
ŻYGOWSKI Damian 2001-04-06 Z/6140/15

TAK

400m pł M U20 852 NumerPDF 55.71/19  ZKN 

 
GKS Olimpia Grudziądz Osobostarty: 28 ( 28 ) K-15 M-13
NrLicencji: 12/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ARENDT Kacper 2002-04-17 Z/2216/19

TAK

2000m prz.M U20 388 NumerPDF 6:27.32/19  ROSU   ZKN 

2
AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 Z/0931/16

TAK

800m M U20 15 NumerPDF 1:48.63/19  KNF   SKN 

3
AUGUSTYNIAK Kinga 2003-01-29 Z/3886/18

TAK

Młot K U18 (3kg) 384 NumerPDF 43.01/19

4
BACKHAUS Mateusz 2002-02-18 Z/1734/16

TAK

W dal M U20 786 NumerPDF 5.58/19

5
CZUBASZEK Weronika 2005-06-03 Z/3882/18

TAK

800m K U20 356 NumerPDF 2:29.37/19  ROSU 

6
DANIELEWICZ Julia 2004-05-21 Z/2494/20

TAK

800m K U20 388 NumerPDF

7
DONAKOWSKI Damian 2003-03-23 Z/4605/17

TAK

Wzwyż M U20 378 NumerPDF 1.92/19  ROSU   ZKN 

8
GORYŃSKI Szymon 2004-02-16 Z/2493/20

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 383 NumerPDF

9
HAWEŁKO Igor 2004-03-17 Z/3491/17

TAK

800m M U20 371 NumerPDF 2:11.41/19  ROSU   ZKN 

10
JÓZEFIAK Kornelia 2003-08-29 Z/4317/17

TAK

Tyczka K U20 360 NumerPDF

11
KALAMARSKI Mateusz 2002-06-16 Z/1736/16

TAK

Wzwyż M U20 514 NumerPDF 1.91/19  ROSU   ZKN 

12
KAWAŁKOWSKA Maja 2006-11-11 Z/3887/18

TAK

Wzwyż K U20 355 NumerPDF 1.55/19

13
LANGOWSKA Marta 2003-08-29 Z/3486/17

TAK

200m K U20 361 NumerPDF 31.87/19

14
LEŚNIEWSKA Julia 2004-08-10 Z/0699/18

TAK

100m K U20 677 NumerPDF 13.18/19

15
MAJSAK Marcin 2002-03-14 Z/3484/17

TAK

W dal M U20 380 NumerPDF 6.38/18  ROSU 

16
MANTHEY Julia 2003-02-23 Z/4318/17

TAK

400m K U20 368 NumerPDF 59.66/19  ROSU 

17
MIKOŁAJCZAK Marika 2006-02-05 Z/4410/18

TAK

Wzwyż K U20 265 NumerPDF 1.40/19

18
NAWACKA Martyna 2005-07-21 Z/0526/19

TAK

200m K U20 363 NumerPDF  ROSU 

19
REETZ Bartosz 2002-03-24 Z/1737/16

TAK

2000m prz.M U20 37 NumerPDF 6:41.00/19  ROSU 

20
SIDYA Cezar 2004-04-24 Z/4854/19

TAK

Wzwyż M U20 67 NumerPDF 1.79/19  ZKN 

21
SIEDLECKA Hanna 2005-10-17 Z/5655/18

TAK

400m K U20 892 NumerPDF  ROSU 

22
SIERPNIEWSKI Igor 2005-02-25 Z/5614/18

TAK

100m M U20 387 NumerPDF 11.75/19  ROSU 

23
SWOROWSKI Krzysztof 2005-06-27 Z/0383/20

TAK

200m M U20 41 NumerPDF  ROSU 

24
ŚWITANOWSKA Natalia 2005-01-12 Z/4601/17

TAK

Tyczka K U20 365 NumerPDF

25
TOBOLSKI Konrad 2005-04-06 Z/3888/18

TAK

800m M U20 370 NumerPDF  ROSU 

26
WALISIEWICZ Magdalena 2002-04-14 Z/1031/15

TAK

800m K U20 66 NumerPDF 2:17.88/19  ROSU   ZKN 

27
WOJTECKA Natalia 2005-03-11 Z/0497/19

TAK

100m K U20 353 NumerPDF 13.92/19

28
WÓJCIK Julia 2003-04-03 Z/5431/18

TAK

Młot K U18 (3kg) 377 NumerPDF 34.22/19

 
luks-start.pl
LUKS Start Nakło Osobostarty: 22 ( 22 ) K-10 M-12
NrLicencji: 03/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BEMBNISTA Martyna 2002-06-01 Z/3439/16

TAK

400m pł K U20 873 NumerPDF

2
CIĘSZKI Paweł 2004-05-22 Z/1398/19

TAK

200m M U20 882 NumerPDF 27.22/19  ROSU 

3
GAJEWSKA Zofia 2006-01-26 Z/1394/19

TAK

Kula K U18 (3kg) 878 NumerPDF 6.74/19  ROSU 

4
GIL Grzegorz 2003-04-13 Z/0278/17

TAK

Młot M U18 (5kg) 886 NumerPDF 46.38/19

5
GROCHOWSKA Martyna 2002-01-21 Z/0279/17

TAK

Młot K U20 (4kg) 883 NumerPDF

6
JANKOWSKA Iga 2006-12-06 Z/0534/18

TAK

Wzwyż K U20 881 NumerPDF 1.58/19  ROSU 

7
KAMIŃSKI Paweł 2004-01-08 Z/1389/19

TAK

200m M U20 882 NumerPDF  ROSU 

8
KOŁODZIEJCZAK Eryk 2002-02-04 Z/0033/15

TAK

Oszczep M U20 (800) 870 NumerPDF  KNF   SKN 

9
KOŁODZIEJCZAK Patrycja 2006-04-11 Z/5672/19

TAK

Oszczep K U18 (500) 887 NumerPDF 23.86/19  ROSU 

10
KUNICKI Michał 2004-07-27 Z/1197/18

TAK

800m M U20 866 NumerPDF 2:11.25/19  ROSU 

11
KWAPICH Dorian 2006-06-19 Z/1374/19

TAK

400m M U20 869 NumerPDF  ROSU 

12
LISIECKA Weronika 2006-09-22 Z/0530/20

TAK

Młot K U18 (3kg) 875 NumerPDF 25.59/19

13
NOWACZEWSKA Aleksandra 2002-10-31 Z/6533/15

TAK

Młot K U20 (4kg) 857 NumerPDF  KNF   SKN 

14
PYSZKA Mikołaj 2002-10-05 Z/0579/16

TAK

800m M U20 884 NumerPDF 2:07.98/19

15
SOLETA Kajetan 2003-03-26 Z/0282/17

TAK

Młot M U18 (5kg) 865 NumerPDF 33.02/19

16
STRZELEWICZ Zuzanna 2002-03-21 Z/0024/15

TAK

800m K U20 883 NumerPDF 2:18.24/18

17
SZCZEŚNIAK Julia 2006-11-29 Z/0122/18

TAK

100m K U20 875 NumerPDF 13.63/19  ROSU 

18
TRZCIŃSKI Dawid 2002-05-23 Z/1327/16

TAK

400m pł M U20 858 NumerPDF

19
WANIAK Dominik 2004-02-09 Z/0283/17

TAK

200m M U20 872 NumerPDF  ROSU 

20
WINTROWICZ Zofia 2003-01-24 Z/0119/18

TAK

400m pł K U20 876 NumerPDF 82.31/19

21
WIŚNIEWSKI Karol 2001-06-28 Z/0020/15

TAK

W dal M U20 292 NumerPDF 6.94/18

22
ZAMOROWSKI Bartosz 2003-03-31 Z/0208/16

TAK

W dal M U20 880 NumerPDF 6.40/19  ZKN 

 
MKL Toruń Osobostarty: 23 ( 23 ) K-16 M-7
NrLicencji: 05/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELACKA Weronika 2002-12-22 Z/3342/17

TAK

400m K U20 542 NumerPDF 63.90/19

2
BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 Z/1895/16

TAK

100m K U20 537 NumerPDF 12.45/18

3
BOŻEK Cyprian 2006-02-26 Z/4468/19

TAK

100m M U20 525 NumerPDF 13.61/19

4
DOKSA Maja 2005-04-03 Z/2304/18

TAK

100m K U20 541 NumerPDF 12.98/19  ROSU 

5
GOŁĘBIEWSKA Hanna 2001-09-08 Z/1805/16

TAK

W dal K U20 528 NumerPDF 5.08/19

6
JACKOWIAK Antonina 2005-04-01 Z/4589/18

TAK

800m K U20 555 NumerPDF 2:36.14/19  ROSU 

7
JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 Z/0356/18

TAK

100m pł K U18 545 NumerPDF

8
KAMIŃSKA Dominika 2004-06-18 Z/0764/18

TAK

400m K U20 534 NumerPDF  ROSU 

9
LIS Klaudia 2002-04-08 Z/1806/16

TAK

200m K U20 524 NumerPDF 25.27/19  ZKN 

10
MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 Z/3343/17

TAK

W dal K U20 505 NumerPDF 5.57/19  ZKN   KNF 

11
OLISIEJKO Samuel 2004-07-05 Z/2750/16

TAK

200m M U20 526 NumerPDF 22.98/18  ZKN 

12
PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 Z/2012/18

TAK

800m M U20 529 NumerPDF 2:03.18/19  ROSU   ZKN 

13
POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 Z/2386/16

TAK

800m M U20 524 NumerPDF 1:49.90/19  KNF   SKN 

14
RYSZEWSKA Klaudia 2002-05-11 Z/2104/16

TAK

400m pł K U20 526 NumerPDF 62.44/19  ZKN   SKN 

15
SAMOŁOWICZ Liwia 2004-07-11 Z/0765/18

TAK

400m K U20 535 NumerPDF 64.09/18  ROSU 

16
SKRZYPNIK Kamila 2001-08-13 Z/1575/16

TAK

200m K U20 539 NumerPDF 25.02/19  ZKN 

17
SZYMAŃSKI Szymon 2005-03-13 Z/3315/19

TAK

Młot M U18 (5kg) 540 NumerPDF 44.03/19  ROSU 

18
SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 Z/2385/16

TAK

3000m M U20 525 NumerPDF 8:26.66/19  KNF 

19
TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 Z/1572/16

TAK

110m M (99.1) U20 511 NumerPDF  KNF 

20
TARKOWSKA Natalia 2002-03-23 Z/1576/16

TAK

100m K U20 530 NumerPDF 12.85/18

21
WAĆKOWSKA Laura 2003-07-21 Z/1573/16

TAK

100m pł K U18 519 NumerPDF 16.47/19

22
WIŚNIEWSKA Joanna 2003-07-10 Z/3759/17

TAK

W dal K U20 546 NumerPDF

23
ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica 2005-02-28 Z/2396/19

TAK

200m K U20 554 NumerPDF 29.33/18  ROSU 

 
mlksnadwislanin.pl
MLKS Nadwiślanin Chełmno Osobostarty: 30 ( 30 ) K-13 M-17
NrLicencji: 16/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Emil 2004-06-04 Z/3656/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 940 NumerPDF 12.78/19  ZKN 

2
BOBOWSKA Natalia 2002-05-24 Z/2315/19

TAK

10000 m ch K U20 950 NumerPDF

3
DOMAGALSKI Mateusz 2004-09-24 Z/4963/18

TAK

Oszczep M U18 (700) 954 NumerPDF 40.83/19  ROSU 

4
FORNEY Agata 2005-08-28 Z/0125/18

TAK

100m K U20 967 NumerPDF 13.93/19  ROSU 

5
GIMIŃSKA Paulina 2001-02-16 Z/1967/15

TAK

Młot K U20 (4kg) 966 NumerPDF 44.12/19

6
GŁOWACKA Martyna 2006-04-20 Z/0145/20

TAK

Kula K U18 (3kg) 960 NumerPDF  ROSU 

7
GRULA Magdalena 2005-02-28 Z/1593/19

TAK

Młot K U18 (3kg) 963 NumerPDF 43.31/19  ROSU 

8
JARZEMBSKI Kacper 2004-02-25 Z/0132/18

TAK

2000m prz.M U20 953 NumerPDF  ROSU 

9
KARULSKA Lena 2006-03-27 Z/0586/18

TAK

Wzwyż K U20 930 NumerPDF 1.50/19  ROSU 

10
LATAŃSKA Zuzanna 2001-08-04 Z/1980/15

TAK

1500m K U20 951 NumerPDF 4:38.42/18  ZKN   SKN 

11
LATAŃSKI Kajetan 2003-08-20 Z/1037/17

TAK

10000 m ch M U20 952 NumerPDF 54:31.54/19  ZKN 

12
LEWANDOWSKI Mateusz 2004-09-28 Z/0590/18

TAK

Młot M U18 (5kg) 959 NumerPDF 31.45/19  ROSU 

13
MAĆKOWSKI Karol 2004-05-11 Z/5138/18

TAK

2000m prz.M U20 943 NumerPDF  ROSU 

14
MARCZAK Kamil 2005-02-22 Z/5137/18

TAK

Młot M U18 (5kg) 965 NumerPDF 44.44/19  ROSU 

15
OCZKOŚ Miłosz 2001-05-20 Z/1988/15

TAK

10000 m ch M U20 933 NumerPDF 49:07/19  ZKN 

16
OLLER Patrycja 2001-01-13 Z/2094/16

TAK

10000 m ch K U20 935 NumerPDF 55:27.07/19  ZKN 

17
OSTAŁOWSKI Mateusz 2004-01-28 Z/4964/18

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 931 NumerPDF 27.66/18  ROSU 

18
PASIŃSKI Szymon 2002-01-16 Z/2941/16

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 953 NumerPDF

19
PŁATEK Weronika 2005-06-15 Z/0351/18

TAK

1500m K U20 959 NumerPDF 4:59.59/19  ROSU 

20
RUMIŃSKI Michał 2002-03-12 Z/0683/16

TAK

2000m prz.M U20 966 NumerPDF 6:22.49/19  ZKN 

21
SCHIEDEL Karol 2002-07-05 Z/0682/16

TAK

10000 m ch M U20 951 NumerPDF 51:32.93/19  ZKN 

22
SIEMBRZUCH Wiktoria 2001-05-13 Z/1994/15

TAK

Oszczep K U20 (600) 933 NumerPDF 48.92/19  KNF   SKN 

23
STENKA Kamil 2005-03-06 Z/3453/19

TAK

110m M (91.4) U18 938 NumerPDF  ROSU 

24
STĘPIEŃ Dominik 2002-01-16 Z/2940/16

TAK

Oszczep M U20 (800) 949 NumerPDF 49.00/18  KNF   SKN 

25
STRUŻYŃSKI Piotr 2005-01-11 Z/0525/19

TAK

100m M U20 938 NumerPDF  ROSU 

26
SZULC Kalina 2005-09-30 Z/0587/18

TAK

Wzwyż K U20 964 NumerPDF 1.56/19  ROSU 

27
USOWSKA Klaudia 2004-07-07 Z/0520/19

TAK

Dysk K U20 (1kg) 945 NumerPDF  ROSU 

28
WIŚNIEWSKA Agata 2001-02-13 Z/1998/15

TAK

Wzwyż K U20 966 NumerPDF 1.64/19  ZKN 

29
ZŁOTOWSKI Szymon 2006-02-24 Z/4966/18

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 930 NumerPDF  ROSU 

30
ZŁOTOWSKI Wiktor 2004-08-07 Z/4965/18

TAK

Młot M U18 (5kg) 956 NumerPDF 50.59/19  ROSU   ZKN 

 
UKS Czapla Białe Błota Osobostarty: 19 ( 19 ) K-13 M-6
NrLicencji: 17/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANHALT Anna 2005-09-24 Z/3112/18

TAK

1500m prz.K U18 3 NumerPDF  ROSU 

2
BŁASZCZYK Norbert 2004-01-19 Z/3116/18

TAK

400m M U20 3 NumerPDF 59.11/19  ROSU 

3
BONIŚNIAK Alicja 2006-09-07 Z/1071/19

TAK

100m pł K U18 3 NumerPDF  ROSU 

4
BRODALA Maksym 2005-01-18 Z/1069/19

TAK

800m M U20 4 NumerPDF  ROSU 

5
BYCZKOWSKA Amelia 2005-09-04 Z/0374/20

TAK

1500m prz.K U18 207 NumerPDF  ROSU 

6
CICHOWICZ Kamil 2005-03-24 Z/3119/18

TAK

800m M U20 24 NumerPDF  ROSU 

7
GLAZA Mateusz 2004-08-16 Z/4507/17

TAK

110m M (91.4) U18 5 NumerPDF  ROSU   ZKN 

8
JABŁOŃSKA Adrianna 2004-11-27 Z/3143/18

TAK

100m K U20 4 NumerPDF  ROSU 

9
JANKA Otylia 2006-10-04 Z/1042/19

TAK

100m pł K U18 4 NumerPDF  ROSU 

10
JANKOWSKI Karol 2001-07-23 Z/0756/16

TAK

3000m M U20 28 NumerPDF 9:22.15/19

11
KAROW Damian 2004-02-12 Z/4508/17

TAK

800m M U20 6 NumerPDF 2:02.67/19  ROSU   ZKN 

12
KONERA Wiktoria 2005-05-12 Z/2658/16

TAK

800m K U20 6 NumerPDF 2:19.52/19  ROSU 

13
KOZERA Natalia 2003-08-02 Z/2588/16

TAK

Wzwyż K U20 8 NumerPDF 1.60/18

14
KULCZYK Paulina 2006-11-06 Z/1044/19

TAK

Wzwyż K U20 7 NumerPDF 1.30/19  ROSU 

15
MŁYNAREK Monika 2002-04-08 Z/0759/16

TAK

3000m K U20 7 NumerPDF

16
ORZECHOWSKA Aneta 2006-02-21 Z/3130/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 3 NumerPDF 8.86/19  ROSU 

17
ORZECHOWSKA Noemi 2006-02-21 Z/3131/18

TAK

400m K U20 2 NumerPDF  ROSU 

18
ROZPĘDZIK Marzena 2003-01-20 Z/1324/17

TAK

1500m prz.K U18 3 NumerPDF 5:23.76/19  ZKN 

19
WINOGRODZKA Julia 2004-10-21 Z/2279/16

TAK

100m pł K U18 10 NumerPDF 15.04/19  ZKN 

 
LUBELSKIE Osobostarty: 79 ( 79 ) K-40 M-39
 
azs.umcs.pl
AZS UMCS Lublin Osobostarty: 31 ( 31 ) K-13 M-18
NrLicencji: 02/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARWIŃSKI Piotr 2001-04-02 Z/3001/15

TAK

(II) 800m M U20 416 NumerPDF 2:07.17/18

2
BEZMEN Mykola 2002-12-19 Z/1473/20

TAK

(II) W dal M U20 416 NumerPDF 6.28/19

3
CIECHANOWSKA Katarzyna 2003-07-05 Z/2514/17

TAK

(II) Dysk K U20 (1kg) 419 NumerPDF 29.14/19

4
CZERWIŃSKA Maria 2004-06-04 Z/3947/18

TAK

Młot K U18 (3kg) 414 NumerPDF 46.60/19  ZKN 

5
DOBOSZ Antonina 2006-05-10 Z/4073/19

TAK

(II) Młot K U18 (3kg) 426 NumerPDF 28.22/19

6
DROZD Wiktoria 2001-09-20 Z/6101/15

TAK

400m K U20 427 NumerPDF 55.62/19  KNF   SKN 

7
GAŁAT Konrad 2001-02-19 Z/6106/15

TAK

100m M U20 418 NumerPDF 11.71/18

8
HOŁUB Jakub 2002-01-13 Z/1443/16

TAK

Wzwyż M U20 410 NumerPDF 2.06/19  KNF 

9
JAKUBCZAK Karol 2001-08-07 Z/3976/18

TAK

800m M U20 413 NumerPDF 2:03.94/19

10
JANCZARA Miłosz 2003-06-30 Z/5265/18

TAK

400m M U20 425 NumerPDF 51.50/19  ZKN 

11
KASIBORSKI Bartosz 2002-06-21 Z/0352/16

TAK

200m M U20 414 NumerPDF 23.38/18

12
KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 Z/0630/18

TAK

800m M U20 410 NumerPDF 1:59.11/19  ZKN 

13
KOCOT Katarzyna 2001-09-20 Z/1037/18

TAK

400m K U20 412 NumerPDF 61.15/19

14
KOTYRA Mikołaj 2001-03-29 Z/0316/16

TAK

400m M U20 412 NumerPDF 48.10/18  KNF 

15
LEMPACH Jakub 2001-08-21 Z/3875/15

TAK

100m M U20 423 NumerPDF 10.77/18  KNF   SKN 

16
MAZUR Natalia 2005-09-12 Z/4052/19

TAK

(II) Młot K U18 (3kg) 422 NumerPDF 45.89/19

17
MLEKO Rafael 2004-07-09 Z/3678/18

TAK

(II) Młot M U18 (5kg) 426 NumerPDF 40.40/19

18
MUSZYŃSKA Weronika 2001-04-05 Z/6092/15

TAK

Dysk K U20 (1kg) 420 NumerPDF 44.30/19  ZKN   SKN 

19
PANASIUK Marek 2001-07-13 Z/4248/19

TAK

100m M U20 415 NumerPDF 11.96/19

20
PAŚNIK Monika 2001-11-12 Z/6102/15

TAK

800m K U20 428 NumerPDF 2:21.99/19

21
RYDZ Paweł 2002-04-16 Z/0340/16

TAK

200m M U20 413 NumerPDF 24.79/19

22
SAJNA Kinga 2002-05-20 Z/1598/16

TAK

W dal K U20 417 NumerPDF 5.28/19

23
SOBIESIAK Marcin 2004-06-05 Z/5264/18

TAK

Młot M U18 (5kg) 422 NumerPDF 51.64/19  ZKN 

24
TABACZYŃSKA Weronika 2001-07-06 Z/3361/16

TAK

Kula K U20 (4kg) 424 NumerPDF 11.32/19

25
TARACHA Weronika 2002-03-28 Z/0351/16

TAK

400m K U20 412 NumerPDF 60.67/16

26
TOMASZEWSKA Magdalena 2002-11-20 Z/4250/19

TAK

(II) 400m K U20 415 NumerPDF 62.95/19

27
USAREK Jan 2002-06-24 Z/3906/16

TAK

Młot M U20 (6kg) 439 NumerPDF 53.34/19  ZKN 

28
WARYCH Jan 2004-04-26 Z/2387/19

TAK

(II) 800m M U20 411 NumerPDF 2:22.26/19

29
ZIAREK Emil 2002-04-24 Z/4249/19

TAK

200m M U20 418 NumerPDF 23.06/19

30
ŻELAZO Zuzanna 2006-07-13 Z/4071/19

TAK

Młot K U18 (3kg) 427 NumerPDF 37.78/19

31
ŻMUDA Wojciech 2001-01-10 Z/6097/15

TAK

Młot M U20 (6kg) 422 NumerPDF 51.54/19

 
ksagros.home.pl
KS Agros Zamość Osobostarty: 32 ( 32 ) K-16 M-16
NrLicencji: 06/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELIŃSKA Weronika 2001-07-04 Z/1882/18

TAK

400m K U20 12 NumerPDF 63.66/19

2
CIOS Angelika 2004-10-26 Z/1225/19

TAK

100m K U20 148 NumerPDF 13.45/19  ROSU 

3
CZAPKA Oliwia 2003-01-09 Z/0034/17

TAK

400m K U20 112 NumerPDF 62.96/19

4
ĆWIKLIŃSKI Adrian 2004-07-20 Z/1240/18

TAK

3000m M U20 16 NumerPDF  ROSU 

5
DI BRITA Nicola 2004-09-10 Z/4408/17

TAK

100m M U20 42 NumerPDF 11.88/19  ROSU 

6
GŁUCHOWSKA Kinga 2002-11-20 Z/0326/16

TAK

100m K U20 134 NumerPDF 12.07/19  ZKN   SKN 

7
GÓRA Jakub 2003-11-05 Z/3393/17

TAK

(II) 200m M U20 1 NumerPDF 24.48/19

8
GROMADZKI Hubert 2002-05-11 Z/2593/16

TAK

Młot M U20 (6kg) 143 NumerPDF

9
HAWRYLUK Szymon 2004-11-28 Z/4929/18

TAK

Młot M U18 (5kg) 140 NumerPDF 37.09/19  ROSU 

10
JABŁOŃSKA Dagmara 2003-06-19 Z/1014/17

TAK

Młot K U18 (3kg) 141 NumerPDF 50.97/19  ZKN 

11
JACHYMEK Sabina 2004-08-03 Z/0988/18

TAK

400m pł K U20 127 NumerPDF

12
JANIK Marcin 2001-01-24 Z/1507/18

TAK

100m M U20 35 NumerPDF 10.98/19  ZKN 

13
JĘDRUSZCZAK Mikołaj 2002-05-29 Z/0477/16

TAK

800m M U20 168 NumerPDF 1:57.88/19

14
KLUCZEK Szymon 2003-05-03 Z/0035/17

TAK

400m pł M (84) U18 119 NumerPDF 66.54/19

15
KRAWCZYK Mateusz 2003-04-30 Z/3394/17

TAK

200m M U20 7 NumerPDF 24.15/19

16
KRUPA Patryk 2002-04-21 Z/0324/16

TAK

100m M U20 137 NumerPDF 10.69/19  KNF   SKN 

17
KUCHARZ Wiktor 2003-03-08 Z/2202/19

TAK

800m M U20 1 NumerPDF 2:04.71/19

18
KUŹNIARZ Amelia 2005-03-15 Z/5230/19

TAK

200m K U20 28 NumerPDF 28.98/19

19
LENKIEWICZ Aneta 2002-08-29 Z/2668/18

TAK

Młot K U20 (4kg) 146 NumerPDF 36.80/19

20
LEPIONKA Adrian 2006-04-20 Z/0121/20

TAK

(II) 100m M U20 1 NumerPDF 12.15/19

21
ŁUCZAK Wiktoria 2002-09-27 Z/0323/16

TAK

Kula K U20 (4kg) 135 NumerPDF 13.35/19  ZKN   KNF   SKN 

22
PYDA Jakub 2001-03-23 Z/3083/18

TAK

200m M U20 28 NumerPDF 22.27/18

23
RAROT Roksana 2004-05-05 Z/3396/17

TAK

400m K U20 121 NumerPDF  ROSU 

24
ROMASZKO Monika 2002-04-13 Z/5236/15

TAK

100m pł K U20 131 NumerPDF 14.47/19  SKN 

25
SAPKO Julia 2001-07-13 Z/3892/16

TAK

800m K U20 166 NumerPDF 2:24.17/19

26
SEŃ Martyna 2005-08-08 Z/0513/19

TAK

100m K U20 156 NumerPDF 12.31/19

27
SKÓRA Sylwia 2001-08-28 Z/5247/18

TAK

1500m K U20 134 NumerPDF 5:20.98/19

28
STASZCZUK Kinga 2003-02-05 Z/3323/17

TAK

Trójskok K U20 136 NumerPDF  ZKN 

29
SWATOWSKI Kacper 2003-02-18 Z/3322/17

TAK

200m M U20 139 NumerPDF 23.69/18

30
ULANICKI Piotr 2001-05-13 Z/2201/19

TAK

1500m M U20 123 NumerPDF 4:24.31/19

31
WAWRYNKIEWICZ Szymon 2004-09-13 Z/2626/18

TAK

400m M U20 088 NumerPDF  ROSU 

32
WELCZ Aleksandra 2003-02-26 Z/0116/17

TAK

200m K U20 118 NumerPDF 29.04/18

 
www.kswislapulawy.pl
KS Wisła Puławy Osobostarty: 16 ( 16 ) K-11 M-5
NrLicencji: 08/LU/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARABAN Anita 2006-08-06 Z/3757/19

TAK

Dysk K U20 (1kg) 124 NumerPDF

2
BRODOWSKA Maja 2004-06-11 Z/4560/18

TAK

200m K U20 1 NumerPDF 28.07/19

3
DĄBROWSKA Martyna 2003-08-31 Z/0893/18

TAK

200m K U20 145 NumerPDF 28.44/18

4
GOZDERA Zuzanna 2004-07-04 Z/0892/18

TAK

100m pł K U18 18 NumerPDF

5
IRCHA Diana 2002-08-20 Z/2765/19

TAK

Dysk K U20 (1kg) 141 NumerPDF 31.06/19

6
KŁOCZEWSKA Zuzanna 2003-09-20 Z/3944/17

TAK

Młot K U18 (3kg) 146 NumerPDF 37.88/18

7
KRZYŻANOWSKA Paula 2005-05-01 Z/3758/19

TAK

Kula K U18 (3kg) 139 NumerPDF 9.05/19

8
LADA Marcin 2001-05-29 Z/3002/16

TAK

Oszczep M U20 (800) 6 NumerPDF 50.82/19

9
LEWOSZEWSKI Sebastian 2002-06-17 Z/3001/16

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 197 NumerPDF 45.56/18  ZKN   SKN 

10
MAJEK Weronika 2005-08-19 Z/2926/18

TAK

Młot K U18 (3kg) 131 NumerPDF 44.10/19

11
OKO Wiktoria 2003-09-18 Z/0160/17

TAK

100m pł K U18 122 NumerPDF 14.08/19  ZKN   KNF   SKN 

12
OLSZOWY Eryk 2006-01-15 Z/3759/19

TAK

Młot M U18 (5kg) 136 NumerPDF 32.13/19

13
POSTÓJ Julia 2005-01-10 Z/2927/18

TAK

Młot K U18 (3kg) 142 NumerPDF 44.85/19

14
SZYMANEK Aleksy 2005-02-01 Z/4984/18

TAK

200m M U20 236 NumerPDF 24.16/19

15
ZIELONKA Adam 2001-10-20 Z/4725/15

TAK

Młot M U20 (6kg) 135 NumerPDF 60.67/19  ZKN   SKN 

16
ŻYWCZYK Natalia 2003-07-06 Z/3192/17

TAK

100m K U20 151 NumerPDF 12.35/19  ZKN 

 
LUBUSKIE Osobostarty: 78 ( 78 ) K-37 M-41
 
ALKS AJP Gorzów Wlkp. Osobostarty: 27 ( 27 ) K-12 M-15
NrLicencji: 15/LB/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANCUTA Jan 2002-03-25 Z/3738/17

TAK

2000m prz.M U20 359 NumerPDF 6:50.00/19

2
BEZULSKA Kinga 2004-09-06 Z/5210/19

TAK

Trójskok K U20 355 NumerPDF

3
BROJANOWSKI Kacper 2002-06-29 Z/4247/19

TAK

100m M U20 353 NumerPDF 11.09/19

4
DOBRZYŃSKI Mikołaj 2005-06-29 Z/1981/19

TAK

800m M U20 355 NumerPDF

5
DZIADEK Karolina 2004-11-10 Z/4648/18

TAK

100m K U20 350 NumerPDF 13.33/19

6
GÓRSKA Natalia 2005-09-24 Z/3422/19

TAK

Wzwyż K U20 301 NumerPDF 1.45/19

7
GRABOWSKA Oliwia 2004-11-26 Z/5301/18

TAK

Wzwyż K U20 357 NumerPDF 1.48/19

8
JANIEC Radosław 2003-07-26 Z/0972/17

TAK

2000m prz.M U20 603 NumerPDF 6:32.57/19  ROSU 

9
KACZMAREK Alicja 2002-09-30 Z/0628/17

TAK

400m pł K U20 355 NumerPDF 60.48/18  KNF   SKN 

10
KOSIKOWSKA Anita 2002-05-04 Z/4759/19

TAK

400m K U20 357 NumerPDF 62.51/19

11
ŁAZARCZYK Kacper 2003-03-08 Z/3741/17

TAK

800m M U20 358 NumerPDF 2:01.97/19

12
ŁUŹNIAK Igor 2003-03-20 Z/3737/17

TAK

Młot M U18 (5kg) 360 NumerPDF 46.47/19

13
MARKOWSKA Wiktoria 2002-02-19 Z/0632/17

TAK

Trójskok K U20 353 NumerPDF 11.23/19  ZKN 

14
NOWACKI Maciej 2002-09-12 Z/4830/18

TAK

400m M U20 350 NumerPDF 54.84/19

15
ORZECHOWSKA Oliwia 2005-12-23 Z/2517/20

TAK

Młot K U18 (3kg) 355 NumerPDF

16
PATOLETA Adam 2003-06-15 Z/4133/19

TAK

3000m M U20 357 NumerPDF

17
PIÓRO Olaf 2001-08-07 Z/5773/15

TAK

200m M U20 358 NumerPDF 23.51/19

18
RADZEWICZ Jędrzej 2001-02-15 Z/5771/15

TAK

110m M (99.1) U20 353 NumerPDF 14.60/19  ZKN 

19
RATAJCZYK Jakub 2001-04-19 Z/0486/16

TAK

100m M U20 367 NumerPDF 10.89/18

20
RÓŻAŃSKA Alicja 2003-08-27 Z/0975/17

TAK

Tyczka K U20 360 NumerPDF 2.20/19

21
RZESZEWSKA Olga 2002-01-03 Z/0630/17

TAK

200m K U20 354 NumerPDF 24.36/19  KNF   SKN 

22
SOŁTYSIAK Bartosz 2001-09-06 Z/0233/19

TAK

400m M U20 1 NumerPDF 51.66/19

23
SOŁTYSIAK Daniel 2001-09-06 Z/0234/19

TAK

400m M U20 365 NumerPDF 50.71/19

24
SURA Kornelia 2002-06-28 Z/0631/17

TAK

100m pł K U20 350 NumerPDF  KNF 

25
SZYMAŃSKI Karol 2005-02-26 Z/1982/19

TAK

800m M U20 357 NumerPDF 3:00.47/17  ROSU 

26
ŚWIRBUTOWICZ Julia 2003-10-31 Z/5696/15

TAK

400m pł K U20 354 NumerPDF 65.54/19  ROSU   ZKN 

27
TURBAŃSKI Mateusz 2004-05-02 Z/4022/18

TAK

200m M U20 303 NumerPDF 25.75/18

 
AZS-AWF Gorzów Osobostarty: 21 ( 21 ) K-10 M-11
NrLicencji: 08/LB/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTCZAK Anna 2004-07-19 Z/5355/18

TAK

100m K U20 887 NumerPDF 13.72/19  ROSU 

2
BRYL Fabian 2006-05-31 Z/5418/19

TAK

200m M U20 882 NumerPDF  ROSU 

3
BUCKI Patryk 2001-08-14 Z/3184/15

TAK

Młot M U20 (6kg) 881 NumerPDF 64.70/19  ZKN   SKN 

4
CIUCHTA Szymon 2001-08-21 Z/3492/15

TAK

Młot M U20 (6kg) 884 NumerPDF 50.33/19

5
DEJNEKO Kamil 2001-03-28 Z/5584/15

TAK

110m M (99.1) U20 874 NumerPDF 14.51/19  ROSU   ZKN 

6
JANIAK Adam 2003-01-13 Z/0728/17

TAK

110m M (91.4) U18 882 NumerPDF 15.04/19  ROSU   ZKN 

7
JARCZAK Sandra 2003-07-23 Z/0729/17

TAK

W dal K U20 886 NumerPDF

8
KACZPERSKA Anita 2001-09-03 Z/4681/18

TAK

10000 m ch K U20 868 NumerPDF 67:38.23/19

9
KANIOWSKA Weronika 2004-09-27 Z/0220/18

TAK

Młot K U18 (3kg) 872 NumerPDF 54.67/19  ROSU   ZKN   SKN 

10
KOSIKOWSKA Paulina 2001-03-07 Z/0631/15

TAK

400m K U20 866 NumerPDF 55.46/19  ROSU   KNF   SKN 

11
KRASICKA Wiktoria 2001-06-18 Z/0632/15

TAK

Trójskok K U20 869 NumerPDF 11.64/19  ZKN 

12
KUBIŚ Eryk 2001-04-22 Z/2711/15

TAK

400m M U20 868 NumerPDF 51.01/18

13
LESIEWICZ Kornelia 2003-08-14 Z/0863/17

TAK

400m K U20 889 NumerPDF 54.82/19  ROSU   KNF   SKN 

14
OGIEŁŁO Olaf 2003-04-03 Z/3791/19

TAK

400m M U20 887 NumerPDF

15
OSTROWSKI Norbert 2001-02-05 Z/5776/15

TAK

Wzwyż M U20 872 NumerPDF 1.95/19

16
PAŁASZ Joanna 2006-03-26 Z/5735/18

TAK

Młot K U18 (3kg) 888 NumerPDF 26.59/19  ROSU 

17
PESTKA Jakub 2005-02-05 Z/4985/18

TAK

400m M U20 888 NumerPDF 57.77/19  ROSU 

18
PĘKAŁA Patryk 2001-04-13 Z/5591/15

TAK

400m pł M U20 885 NumerPDF 56.44/19

19
STRZESZEWSKI Tomasz 2001-02-27 Z/5644/15

TAK

10000 m ch M U20 870 NumerPDF 47:57/18  ZKN 

20
WOŁCZAK Aleksandra 2003-02-13 Z/0727/17

TAK

100m pł K U18 887 NumerPDF 14.91/19  ROSU   ZKN 

21
ŻELAZNA Magdalena 2004-04-16 Z/2001/18

TAK

5000 m ch K U20 883 NumerPDF 26:40.24/19  ROSU   ZKN 

 
zlkl.zgora.pl
ZLKL Zielona Góra Osobostarty: 30 ( 30 ) K-15 M-15
NrLicencji: 01/LB/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BALON Nicola 2004-06-20 Z/5755/19

TAK

100m K U20 515 NumerPDF 12.70/19  ZKN 

2
BARTKOWIAK Agnieszka 2002-09-20 Z/3053/16

TAK

Tyczka K U20 515 NumerPDF 3.20/19  ZKN 

3
BRUDŁO Wiktor 2003-05-23 Z/3631/19

TAK

W dal M U20 515 NumerPDF 6.09/19

4
CHMIELEWSKA Anita 2001-03-13 Z/3386/16

TAK

100m pł K U20 511 NumerPDF 17.12/19

5
CHMIELEWSKA Nina 2003-05-20 Z/3385/16

TAK

400m pł K U20 512 NumerPDF 68.16/19

6
CZUCZWA Wiktoria 2001-05-22 Z/2478/18

TAK

Wzwyż K U20 509 NumerPDF 1.62/19

7
DĄBROWSKI Michał 2005-01-11 Z/5019/19

TAK

100m M U20 520 NumerPDF 12.01/19  ROSU 

8
DUDEK Weronika 2001-11-21 Z/2211/17

TAK

Kula K U20 (4kg) 510 NumerPDF 11.61/19

9
DZIAŁOSZEWSKA Maja 2001-09-05 Z/3912/15

TAK

1500m K U20 508 NumerPDF 4:43.80/19  ZKN 

10
FILAR Igor 2004-03-25 Z/3111/18

TAK

400m pł M (84) U18 511 NumerPDF  ROSU   ZKN 

11
FILMANOWICZ Herbert 2005-03-29 Z/2761/18

TAK

100m M U20 509 NumerPDF 12.40/19  ROSU 

12
FURSEWICZ Eryk 2003-02-24 Z/3880/16

TAK

Tyczka M U20 510 NumerPDF 4.30/19  KNF 

13
GÓRCZEWSKA Martyna 2002-04-03 Z/4799/18

TAK

Oszczep K U20 (600) 516 NumerPDF 27.08/19

14
GRĄZKA Kornelia 2004-05-25 Z/5661/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 508 NumerPDF 10.93/19

15
KACZMAREK Wojciech 2005-05-18 Z/4025/18

TAK

110m M (91.4) U18 514 NumerPDF  ROSU 

16
KLEINERT Jakub 2002-08-13 Z/4001/17

TAK

Kula M U20 (6kg) 517 NumerPDF 13.32/19  ZKN 

17
KRUGER Filip 2004-05-30 Z/5690/19

TAK

Tyczka M U20 513 NumerPDF 3.70/19  ZKN 

18
MEJZA Zofia 2005-06-03 Z/2462/19

TAK

400m K U20 515 NumerPDF

19
MEJZA Zuzanna 2005-06-03 Z/2461/19

TAK

400m K U20 516 NumerPDF

20
PIECH Igor 2005-09-19 Z/2193/20

TAK

Młot M U18 (5kg) 519 NumerPDF

21
PŁUDOWSKA Julia 2006-08-16 Z/5618/18

TAK

400m pł K U20 513 NumerPDF  ROSU 

22
PUCZKO Krzysztof 2001-04-07 Z/5580/15

TAK

Tyczka M U20 512 NumerPDF 4.20/19  ZKN 

23
SAFIAN Miłosz 2001-05-11 Z/2825/16

TAK

100m M U20 517 NumerPDF 11.30/18

24
STĘŻYCKI Nikodem 2002-07-09 Z/4939/18

TAK

Kula M U20 (6kg) 518 NumerPDF 11.76/19

25
SUKIENNIK Bartosz 2003-04-29 Z/1820/18

TAK

400m pł M (84) U18 515 NumerPDF 65.71/19

26
SYGUTOWSKA Marta 2002-07-03 Z/2824/16

TAK

Młot K U20 (4kg) 513 NumerPDF

27
SZUSTAK Jakub 2003-04-15 Z/5521/18

TAK

110m M (91.4) U18 513 NumerPDF 16.39/19

28
SZYMANKIEWICZ Wiktoria 2002-04-26 Z/3056/16

TAK

W dal K U20 508 NumerPDF 5.51/19

29
WRUSZAK Aleksandra 2002-01-31 Z/4780/17

TAK

400m K U20 520 NumerPDF

30
ŻARKOWSKI Paweł 2004-04-03 Z/5018/19

TAK

W dal M U20 514 NumerPDF 5.88/19

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 70 ( 70 ) K-34 M-36
 
AZS Łódź Osobostarty: 12 ( 12 ) K-7 M-5
NrLicencji: 07/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARCEWICZ Daria 2003-05-30 Z/3968/17

TAK

100m K U20 172 NumerPDF 13.12/19  ZKN 

2
BARCZ Weronika 2002-10-28 Z/2583/16

TAK

100m pł K U20 177 NumerPDF 15.08/18  ZKN   SKN 

3
KŁOS Karina 2003-04-28 Z/3143/17

TAK

400m pł K U20 194 NumerPDF

4
KRAWCZYK Kacper 2001-04-05 Z/3833/15

TAK

W dal M U20 187 NumerPDF 6.90/17  ZKN 

5
KRYSIAK Iwo 2003-09-02 Z/3975/17

TAK

100m M U20 187 NumerPDF 11.63/19

6
KWAPISIEWICZ Julia 2003-03-21 Z/3144/17

TAK

200m K U20 192 NumerPDF 28.29/19

7
MARCINIAK Julia 2004-06-28 Z/5319/19

TAK

100m K U20 191 NumerPDF 14.15/19

8
OLBORSKA Nikola 2004-07-20 Z/2428/20

TAK

200m K U20 172 NumerPDF

9
PIETRZAK Daniel 2004-10-13 Z/0659/18

TAK

100m M U20 194 NumerPDF 11.47/19  ZKN 

10
SZWED Maks 2004-08-06 Z/0459/19

TAK

200m M U20 42 NumerPDF 24.65/19

11
WALICKA Hanna 2005-02-11 Z/0460/19

TAK

200m K U20 174 NumerPDF 29.30/19

12
WILIŃSKI Jakub 2004-06-02 Z/0660/18

TAK

400m pł M (84) U18 196 NumerPDF

 
MKLA Łęczyca Osobostarty: 28 ( 28 ) K-10 M-18
NrLicencji: 13/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTOSIAK Sebastian 2006-07-12 Z/5041/19

TAK

Wzwyż M U20 805 NumerPDF 1.57/19  ROSU 

2
BAUER Dominik 2004-02-26 Z/0070/19

TAK

110m M (91.4) U18 610 NumerPDF  ROSU 

3
BIENIAK Natalia 2005-06-30 Z/0071/19

TAK

100m K U20 664 NumerPDF

4
BUDNER Marta 2001-05-17 Z/4844/15

TAK

W dal K U20 618 NumerPDF 5.08/19

5
DUDKA Filip 2006-08-31 Z/4157/19

TAK

Oszczep M U18 (700) 757 NumerPDF  ROSU 

6
FLEJSZMAN Gabriela 2002-01-14 Z/2562/16

TAK

Dysk K U20 (1kg) 737 NumerPDF 30.01/19

7
FLORCZAK Jakub 2002-11-05 Z/2563/16

TAK

110m M (99.1) U20 760 NumerPDF  ROSU   KNF   SKN 

8
GRABSKI Jakub 2004-03-22 Z/1466/18

TAK

400m pł M (84) U18 759 NumerPDF  ROSU   ZKN 

9
GRABSKI Mateusz 2002-07-20 Z/2155/17

TAK

400m pł M U20 751 NumerPDF  ROSU   ZKN 

10
GRANOSIK Maria 2006-06-02 Z/5046/19

TAK

100m K U20 808 NumerPDF

11
JAŚKIEWICZ Adam 2002-03-19 Z/2564/16

TAK

110m M (99.1) U20 601 NumerPDF  ROSU 

12
KŁOSIŃSKI Szymon 2001-06-19 Z/4820/15

TAK

Tyczka M U20 709 NumerPDF 3.90/19  ZKN   KNF 

13
KOŁDRZAK Julia 2003-12-18 Z/2164/17

TAK

Dysk K U20 (1kg) 755 NumerPDF 36.91/19  ZKN 

14
KRYSIAK Natalia 2006-03-14 Z/5045/19

TAK

Oszczep K U18 (500) 813 NumerPDF

15
LEWIŃSKI Krzysztof 2005-04-22 Z/0084/20

TAK

Kula M U18 (5kg) 716 NumerPDF

16
MATUSIAK Szymon 2005-03-29 Z/0080/19

TAK

Wzwyż M U20 813 NumerPDF 1.66/19  ROSU 

17
NOWAKOWSKI Dominik 2002-04-06 Z/2572/16

TAK

Trójskok M U20 668 NumerPDF 13.14/19  ROSU   ZKN 

18
NOWAKOWSKI Krystian 2002-04-06 Z/2573/16

TAK

Tyczka M U20 744 NumerPDF 4.20/18  ROSU   ZKN 

19
PAŁCZYŃSKA Nikola 2006-04-11 Z/0085/20

TAK

Oszczep K U18 (500) 812 NumerPDF

20
RÓŻAŃSKA Katarzyna 2004-08-10 Z/0420/18

TAK

Dysk K U20 (1kg) 733 NumerPDF

21
RYBARCZYK Paweł 2001-01-15 Z/3818/15

TAK

Wzwyż M U20 670 NumerPDF 1.92/18

22
SEWIŁO Eryk 2003-06-22 Z/1468/18

TAK

400m M U20 740 NumerPDF 57.36/19

23
SUBOCZ Bartosz 2002-06-04 Z/2580/16

TAK

400m pł M U20 718 NumerPDF  ROSU   ZKN 

24
TOMES Martyna 2001-11-11 Z/3816/15

TAK

Trójskok K U20 763 NumerPDF 11.08/18

25
TOMES Nikola 2005-07-01 Z/0084/19

TAK

100m pł K U18 758 NumerPDF

26
WALCZAK Adrian 2002-02-09 Z/2582/16

TAK

Kula M U20 (6kg) 707 NumerPDF

27
WOŹNIAK Hubert 2005-09-29 Z/0086/20

TAK

Oszczep M U18 (700) 807 NumerPDF

28
ŻEMIGAŁA Bartosz 2003-03-13 Z/2163/17

TAK

Tyczka M U20 711 NumerPDF 3.70/19  ROSU   ZKN 

 
rks.org.pl
RKS Łódź Osobostarty: 30 ( 30 ) K-17 M-13
NrLicencji: 09/LD/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHAŁADZIŃSKI Oskar 2004-06-11 Z/0231/19

TAK

100m M U20 128 NumerPDF 11.85/19

2
CZOŁNOWSKI Beniamin 2004-10-18 Z/0230/19

TAK

200m M U20 139 NumerPDF 23.72/19  ZKN 

3
CZYŻEWSKI Jakub 2001-03-31 Z/2213/15

TAK

3000m M U20 29 NumerPDF 8:49.79/19  ZKN 

4
DURAS Oliwia 2004-08-09 Z/0825/18

TAK

200m K U20 95 NumerPDF 29.53/18

5
ERM Adrian 2002-03-06 Z/3537/16

TAK

400m M U20 138 NumerPDF 54.95/18

6
JACAK Julia 2004-08-29 Z/0673/18

TAK

W dal K U20 66 NumerPDF 5.03/19  ZKN 

7
JACKOWSKA Amelia 2006-08-21 Z/5739/19

TAK

100m K U20 75 NumerPDF

8
JAGUŚCIK Julia 2003-12-16 Z/3730/17

TAK

800m K U20 81 NumerPDF 2:17.87/19  ZKN 

9
JOŃCZYK Maciej 2002-01-05 Z/3530/16

TAK

400m pł M U20 75 NumerPDF 56.01/19  KNF 

10
JÓŹWIAK Zofia 2001-06-02 Z/1840/17

TAK

Tyczka K U20 88 NumerPDF  ZKN 

11
KAŹMIERCZAK Weronika 2002-01-26 Z/1644/16

TAK

Wzwyż K U20 12 NumerPDF 1.71/18  KNF 

12
KIJAŃSKI Wiktor 2004-02-23 Z/1498/18