Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mityng inauguracji sezonu
OPOLE, 27.04.2019
Osobostarty wszystkie: 48 ( 38 ) K-20 M-18
 
OPOLSKIE Osobostarty: 48 ( 38 ) K-20 M-18
 
azs.po.opole.pl
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/OP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KRÓL Dawid 2001-05-04 Z/2746/18

TAK

Kula M U20 (6kg) 71 NumerPDF

 
LUKS MGOKSiR Korfantów Osobostarty: 9 ( 9 ) K-4 M-5
NrLicencji: 06/OP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DYL Sebastian 2003-02-19 Z/1217/17

TAK

Młot M U18 (5kg) 62 NumerPDF 42.73 42.83/18

2
FIGURA Gracjan 2003-05-15 Z/1218/17

TAK

100m M 68 NumerPDF 12.11/17

3
LUDWIG Julian 2003-04-13 Z/1221/17

TAK

Młot M U18 (5kg) 59 NumerPDF 51.46 51.46/19

4
NIEWIEDZIAŁ Wiktoria 2003-01-18 Z/1223/17

TAK

5000 m ch K U18 20 NumerPDF

5
NOWAK Daniel 2004-03-20 Z/4422/18

TAK

Młot M U16 (5kg) 22 NumerPDF 28.19 28.19/19

6
SCHNEIDER Daria 2003-05-30 Z/1225/17

TAK

Młot K U18 (3kg) 34 NumerPDF 41.39 41.39/19

7
SUSZCZYŃSKA Klaudia 2003-11-15 Z/1226/17

TAK

5000 m ch K U18 26 NumerPDF

8
SZÓSTKA Kacper 2005-01-31 Z/4423/18

TAK

Młot M U16 (5kg) 44 NumerPDF 33.24 33.24/19

9
WILK Weronika 2003-08-16 Z/1227/17

TAK

5000 m ch K U18 23 NumerPDF

 
LUKS Podium Kup Osobostarty: 8 ( 6 ) K-5 M-1
NrLicencji: 04/OP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUCHWALD Jakub 2004-07-12 Z/3705/17

TAK

Kula M U16 (5kg) 66 NumerPDF 13.30/18

2
BUCHWALD Jakub 2004-07-12 Z/3705/17

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 66 NumerPDF

3
GAŁKA Ada 2003-03-03 Z/3704/17

TAK

1000m K 235 NumerPDF

4
KĘDZIA Paulina 2004-03-15 Z/2687/19

TAK

Oszczep K U18 (500) 17 NumerPDF

5
MACHYNIA Teresa 1999-02-03 Z/0925/15

TAK

600m K 22 NumerPDF 1:38.83/18

6
MACHYNIA Teresa 1999-02-03 Z/0925/15

TAK

300m K 22 NumerPDF 43.87/17

7
MAZUR Zuzanna 2004-02-24 Z/3706/17

TAK

600m K 45 NumerPDF 1:46.58/18

8
ZIÓŁKOWSKA Maja 2006-12-17 Z/2565/18

TAK

1000m K 57 NumerPDF

 
kotwicabrzeg.pl
LZS KL Kotwica Brzeg Osobostarty: 10 ( 10 ) K-6 M-4
NrLicencji: 07/OP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNARZ Patrycja 2003-09-07 Z/1377/17

TAK

300m K 110 NumerPDF 48.87/17

2
CZAK Daniel 1999-03-12 Z/1501/18

TAK

600m M 143 NumerPDF

3
JACHEĆ Nikodem 2004-01-06 Z/1264/18

TAK

600m M 119 NumerPDF 1:30.35/18

4
KUNICKA Emilia 2003-04-25 Z/5119/18

TAK

300m K 119 NumerPDF

5
LECZOWICZ Daria 2003-08-20 Z/1263/18

TAK

100m K 121 NumerPDF 15.06/18

6
NICPOŃ Paulina 2005-08-16 Z/0394/19

TAK

80m pł K 102 NumerPDF

7
SZCZEPAŃSKI Tomasz 2003-02-03 Z/1378/17

TAK

1000m M 115 NumerPDF 3:08.84/18

8
WALIDUDA Damian 2002-08-21 Z/1463/19

TAK

300m M 146 NumerPDF

9
WALIDUDA Justyna 2003-12-31 Z/1374/17

TAK

100m K 118 NumerPDF 15.21/18

10
WALIDUDA Klaudia 2003-01-29 Z/1380/17

TAK

100m K 115 NumerPDF 13.64/18

 
www.facebook.com/mulksjuveniaglucholazy/
MULKS Juvenia Głuchołazy Osobostarty: 20 ( 12 ) K-5 M-7
NrLicencji: 08/OP/15

Wykupiona na rok2019

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Jakub 2003-04-20 Z/1399/18

TAK

110m M (91.4) U18 554 NumerPDF

2
ADAMCZYK Jakub 2003-04-20 Z/1399/18

TAK

300m M 554 NumerPDF

3
FUNDEŁA Kacper 2004-06-02 Z/1204/19

TAK

Wzwyż M 561 NumerPDF 1.55

4
GANDZIAROWSKA Martyna 2004-03-31 Z/1391/18

TAK

Wzwyż K 586 NumerPDF 1.40/18

5
KOCUBA Julia 2006-02-05 Z/0379/19

TAK

Kula K U16 (3kg) 216 NumerPDF 8.32 6.21/18

6
KRONBURG Klaudia 2002-04-11 Z/4649/15

TAK

100m pł K 593 NumerPDF

7
KRONBURG Klaudia 2002-04-11 Z/4649/15

TAK

Wzwyż K 593 NumerPDF 1.60/18

8
KRÓLIKIEWICZ Piotr 2002-06-22 Z/1955/16

TAK

300m M 547 NumerPDF 43.52/17

9
KRÓLIKIEWICZ Piotr 2002-06-22 Z/1955/16

TAK

100m M 547 NumerPDF 13.21/17

10
PABJANEK Nikola 2004-09-01 Z/1394/18

TAK

Wzwyż K 589 NumerPDF 1.34/18

11
PABJANEK Nikola 2004-09-01 Z/1394/18

TAK

80m pł K 589 NumerPDF 15.59/18

12
PABJANEK Nikola 2004-09-01 Z/1394/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 589 NumerPDF 7.02/18

13
SADOWSKI Jarosław 2001-03-09 Z/4532/17

TAK

100m M 550 NumerPDF 11.72/18

14
SADOWSKI Jarosław 2001-03-09 Z/4532/17

TAK

300m M 550 NumerPDF 37.40/18

15
SZYMCZYK Kacper 2000-12-10 Z/1732/18

TAK

Wzwyż M 203 NumerPDF 1.70/18

16
SZYMCZYK Kacper 2000-12-10 Z/1732/18

TAK

1000m M 203 NumerPDF 3:08.79/14

17
UCHMANOWICZ Anna 2004-11-08 Z/1201/19

TAK

100m K 582 NumerPDF

18
UCHMANOWICZ Anna 2004-11-08 Z/1201/19

TAK

300m K 582 NumerPDF

19
WANICKI Michał 2003-12-11 Z/2089/17

TAK

600m M 205 NumerPDF 2:05.45/16

20
WITWICKI Artur 2004-03-16 Z/1203/19

TAK

1000m M 553 NumerPDF