Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mityng zakończenia sezonu
BIAŁOGARD, 26.09.2020
Osobostarty wszystkie: 142 ( 111 ) K-78 M-33
 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
 
GKS Olimpia Grudziądz Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 12/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DONAKOWSKI Damian 2003-03-23 Z/4605/17

TAK

Wzwyż M 378 NumerPDF 2.04 2.04/20  ROSU   ZKN 

2
KALAMARSKI Mateusz 2002-06-16 Z/1736/16

TAK

Wzwyż M 514 NumerPDF 1.97 1.97/20  ROSU   ZKN 

3
SIDYA Cezar 2004-04-24 Z/4854/19

TAK

Wzwyż M 67 NumerPDF 1.98 1.98/20  ZKN 

 
www.lksvectra.com.pl
LKS Vectra Włocławek Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARSZCZ Alicja 2004-08-05 Z/2671/15

TAK

1 mila K 701 NumerPDF  ROSU   ZKN 

2
KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 Z/2008/15

TAK

1 mila K 700 NumerPDF  ROSU   ZKN   SKN 

 
LUBUSKIE Osobostarty: 8 ( 8 ) K-6 M-2
 
AZS-AWF Gorzów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 08/LB/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DEJNEKO Kamil 2001-03-28 Z/5584/15

TAK

110m M (99.1) U20 874 NumerPDF 14.08 14.08/20  ROSU   ZKN 

 
www.sosirslubice.pl
LKS Lubusz Słubice Osobostarty: 7 ( 7 ) K-6 M-1
NrLicencji: 07/LB/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BACA CHOMICZ Klarysa 2009-10-26 Z/1455/20

TAK

600m K 992 NumerPDF 1:55.29 1:55.29/20

2
CHOINA Mateusz 2007-06-23 Z/1689/18

TAK

1000m M 983 NumerPDF

3
DROZDOWSKA Lena 2009-03-04 Z/3715/19

TAK

600m K 977 NumerPDF 2:22.22/19

4
GARCZYK Karina 2009-10-24 Z/5314/18

TAK

300m K 975 NumerPDF 57.33/19

5
MIZERSKA Iga 2009-03-10 Z/5313/18

TAK

300m K 976 NumerPDF 50.78 50.78/20

6
PROKOPOWICZ Wiktoria 2008-05-14 Z/5130/19

TAK

600m K 991 NumerPDF

7
SMOLIŃSKA Zuzanna 2009-01-11 Z/1443/20

TAK

300m K 982 NumerPDF 50.79 50.79/20

 
POMORSKIE Osobostarty: 11 ( 5 ) K-4 M-1
 
azsawfis.pl
AZS-AWFiS Gdańsk Osobostarty: 6 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 03/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Patrycja 1999-05-19 Z/0282/15

TAK

100m pł K U20 400 NumerPDF 15.49 14.85/17  ZKN   KNF 

2
ADAMCZYK Patrycja 1999-05-19 Z/0282/15

TAK

Kula K (4kg) 400 NumerPDF 12.36 12.36/20  ZKN   KNF 

3
ADAMCZYK Patrycja 1999-05-19 Z/0282/15

TAK

W dal K 400 NumerPDF 5.23 5.79/18  ZKN   KNF 

4
STEĆ Patrycja 2001-03-22 Z/5797/15

TAK

200m K 409 NumerPDF 28.03 26.71/19  ZKN 

5
STEĆ Patrycja 2001-03-22 Z/5797/15

TAK

Oszczep K (600) 409 NumerPDF 30.13 30.13/20  ZKN 

6
STEĆ Patrycja 2001-03-22 Z/5797/15

TAK

W dal K 409 NumerPDF 5.04 5.31/19  ZKN 

 
RKS Rumia Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 20/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁAWRUKAJTIS Anna 2001-08-02 Z/4071/18

TAK

1 mila K 95 NumerPDF  ZKN 

2
ŁAWRUKAJTIS Anna 2001-08-02 Z/4071/18

TAK

1500m K 95 NumerPDF 4:53.26 4:48.32/19  ZKN 

 
UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 24/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KARCZ Artur 1979-03-09 Z/3091/20

TAK

1000m M 700 NumerPDF

2
KARCZ Artur 1979-03-09 Z/3091/20

TAK

3000m M 700 NumerPDF

 
talexborzytuchom.pl
ULKS Talex Borzytuchom Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 08/PM/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
TOPKA Beata 1999-01-20 Z/0345/15

TAK

1 mila K 203 NumerPDF  KNF   SKN 

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 3 ( 2 ) K-2 M-0
 
www.mostruso.pl
MKS Truso Elbląg Osobostarty: 3 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 04/WN/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
TROCHIMCZUK Michalina 2010-01-15 Z/3216/20

TAK

100m K 30 NumerPDF 15.80 15.80/20

2
TROCHIMCZUK Milena 2007-06-16 Z/2326/19

TAK

600m K 25 NumerPDF 1:53.21 1:53.21/20

3
TROCHIMCZUK Milena 2007-06-16 Z/2326/19

TAK

100m K 25 NumerPDF 13.88 13.88/20

 
ZACHODNIOPOMORSKIE Osobostarty: 115 ( 91 ) K-64 M-27
 
AL Międzyzdroje Osobostarty: 17 ( 17 ) K-13 M-4
NrLicencji: 52/ZP/19

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DUNDER Maciej 2007-04-25 Z/4959/19

TAK

100m M 12 NumerPDF 17.04/19

2
ILCZENKO Weronika 2008-11-30 Z/4962/19

TAK

100m K 26 NumerPDF 16.50 16.50/20

3
KACPRZYK Natalia 2008-03-17 Z/3884/20

TAK

100m K 485 NumerPDF

4
KMERA Faustyna 2010-01-22 Z/3084/20

TAK

100m K 27 NumerPDF 17.47 17.47/20

5
KOLAŃSKA Anna 2008-11-23 Z/4964/19

TAK

100m K 34 NumerPDF 16.47 16.47/20

6
KOZŁOWSKI Szymon 2007-06-08 Z/0679/20

TAK

100m M 18 NumerPDF 13.84 13.84/20

7
KUCHARCZYK Maja 2008-03-24 Z/4965/19

TAK

100m K 24 NumerPDF 15.38 15.38/20

8
MAZUR Igor 2009-05-09 Z/3083/20

TAK

100m M 14 NumerPDF 16.20 16.20/20

9
MŁYŃSKA Paulina 2008-01-27 Z/3085/20

TAK

100m K 35 NumerPDF 14.31 14.31/20

10
NOGALA Franciszek 2010-01-15 Z/3887/20

TAK

100m M 486 NumerPDF

11
RUTKOWSKA Maria 2007-03-31 Z/4969/19

TAK

100m K 30 NumerPDF 16.08/19

12
SKUPIN Amelia 2007-01-24 Z/4970/19

TAK

100m K 29 NumerPDF 14.90 14.90/20

13
SOBAŃSKA Gabriela 2008-04-04 Z/0771/20

TAK

100m K 25 NumerPDF 15.13 15.13/20

14
TROJAN Martyna 2009-11-07 Z/3889/20

TAK

100m K 487 NumerPDF

15
TYMIŃSKA Marika 2011-12-21 Z/3890/20

TAK

100m K 488 NumerPDF

16
WOŁKOW Hanna 2008-09-12 Z/4975/19

TAK

100m K 28 NumerPDF 15.50 15.50/20

17
WOŁKOW Marta 2007-02-15 Z/4976/19

TAK

100m K 36 NumerPDF 16.20 15.95/19

 
KL Bałtyk Koszalin Osobostarty: 3 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 01/ZP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
LESZCZYŁOWSKI Grzegorz 2005-11-25 Z/5417/19

TAK

300m M 8 NumerPDF 40.79 40.79/20

2
LESZCZYŁOWSKI Grzegorz 2005-11-25 Z/5417/19

TAK

100m M 8 NumerPDF 12.83 12.83/20

3
LINOWIECKI Cezary 1960-03-04 Z/1508/18

TAK

600m M 79 NumerPDF 1:37.61/13

 
KL Iskra Białogard Osobostarty: 5 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 35/ZP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARAN Karolina 2005-05-17 Z/4701/19

TAK

100m K 220 NumerPDF 14.58 14.58/20  ROSU 

2
BARAN Karolina 2005-05-17 Z/4701/19

TAK

200m K 220 NumerPDF 32.24/19  ROSU 

3
KWAK Karina 2008-05-18 Z/2616/20

TAK

600m K 232 NumerPDF

4
REICH Zofia 2005-05-20 Z/0744/20

TAK

W dal K 223 NumerPDF 4.89 4.89/20  ROSU 

5
REICH Zofia 2005-05-20 Z/0744/20

TAK

Wzwyż K 223 NumerPDF 1.40 1.40/20  ROSU 

 
www.llkspomorze.pl
LLKS Pomorze Stargard Osobostarty: 5 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 13/ZP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTOSIEWICZ Gracjan 2001-01-26 Z/2359/17

TAK

Kula M U20 (6kg) 99 NumerPDF

2
RZESIOWSKI Wojciech 2006-07-28 Z/5051/19

TAK

100m M 94 NumerPDF 13.02 13.02/20

3
WILK Daria 2006-02-07 Z/2929/20

TAK

W dal K 94 NumerPDF 4.23 4.23/20

4
WILK Daria 2006-02-07 Z/2929/20

TAK

Oszczep K U18 (500) 94 NumerPDF 28.04 28.04/20

5
ZDANOWSKA Amelia 2005-10-27 Z/5052/19

TAK

100m K 98 NumerPDF 15.92 15.92/20

 
MKL Maraton Świnoujście Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 17/ZP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
OWCZARUK Hanna 2007-08-16 Z/3447/18

TAK

600m K 20 NumerPDF 1:38.73 1:38.73/20

2
WŁODARCZAK Joanna 2008-04-27 Z/3685/19

TAK

600m K 31 NumerPDF 1:52.62 1:52.62/20

3
WRĘBIAKOWSKA Maria 2008-08-07 Z/3700/18

TAK

100m K 32 NumerPDF 14.31 14.31/20

 
www.mkl.szczecin.pl
MKL Szczecin Osobostarty: 7 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 14/ZP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DERKACH Viktoriia 2005-05-19 Z/3481/19

TAK

Oszczep K U18 (500) 65 NumerPDF 40.44 40.44/20

2
DERKACH Viktoriia 2005-05-19 Z/3481/19

TAK

Kula K U18 (3kg) 65 NumerPDF 10.83 10.83/20

3
GROBERSKI Michał 2000-06-10 Z/1296/15

TAK

3000m M 15 NumerPDF 8:36.80 8:33.32/19

4
GRZYB Wiktoria 1997-10-14 Z/1386/13

TAK

100m K 65 NumerPDF 12.20 12.20/20

5
GRZYB Wiktoria 1997-10-14 Z/1386/13

TAK

200m K 65 NumerPDF 24.81 24.81/20

6
KALICKA Natalia 1998-05-16 Z/3108/15

TAK

Oszczep K (600) 11 NumerPDF 41.79 41.79/20

7
KUDLA Nikodem 2000-07-24 Z/4932/15

TAK

Trójskok M 86 NumerPDF 14.42 14.42/20

 
MKL Szczecinek Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 28/ZP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
POCHRANOWICZ Aleksandra 1990-07-19 Z/1202/14

TAK

1000m K 66 NumerPDF 2:57.91/18

 
MKP Myślibórz Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 44/ZP/17

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
LISIECKI Maxymilian 2007-01-10 Z/1326/19

TAK

1000m M 915 NumerPDF 2:55.17 2:55.17/20

2
SZONDELMAJER Maja 2008-01-02 Z/1703/18

TAK

1000m K 906 NumerPDF 3:32.52 3:32.52/20

3
ZDRZENICKI Kornel 2006-04-22 Z/1707/18

TAK

1000m M 913 NumerPDF 2:58.01 2:58.01/20

 
mks-hermes.pl
MKS Hermes Gryfino Osobostarty: 13 ( 10 ) K-5 M-5
NrLicencji: 02/ZP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUBEL Magdalena 2005-12-21 Z/2658/19

TAK

Kula K U18 (3kg) 63 NumerPDF 7.92 7.93/19

2
CHATŁAS Magdalena 2005-07-01 Z/4902/18

TAK

1000m K 66 NumerPDF 3:24.78/19

3
CHMIELEWSKA Julia 2008-04-26 Z/1153/20

TAK

W dal K 66 NumerPDF 4.09 4.15/19

4
CHMIELEWSKA Julia 2008-04-26 Z/1153/20

TAK

100m K 66 NumerPDF 15.31 15.31/20

5
JAKUBIK Bartosz 2006-01-19 Z/4188/19

TAK

1000m M 69 NumerPDF 2:55.90 2:55.90/20

6
ŁUKACZEWSKI Jan 2006-01-21 Z/1152/20

TAK

1000m M 64 NumerPDF 3:00.27 3:00.27/20

7
MLAK Martyna 2006-09-05 Z/1155/20

TAK

80m pł K U16 62 NumerPDF 13.42 13.42/20

8
MLAK Martyna 2006-09-05 Z/1155/20

TAK

Oszczep K U18 (500) 62 NumerPDF 30.60 30.60/20

9
OSSOLIŃSKI Mateusz 2006-11-11 Z/0109/20

TAK

1000m M 63 NumerPDF 2:59.47 2:59.47/20

10
PIĄTEK Alan 2006-02-25 Z/1154/20

TAK

1000m M 68 NumerPDF 2:59.56 2:59.56/20

11
RYBKA Piotr 2006-04-11 Z/3298/19

TAK

300m M 65 NumerPDF 43.62 43.62/20

12
SZACHNOWSKA Daria 2007-06-28 Z/2659/19

TAK

Wzwyż K 61 NumerPDF 1.35 1.35/19

13
SZACHNOWSKA Daria 2007-06-28 Z/2659/19

TAK

100m K 61 NumerPDF 15.61 15.61/20

 
juniorzlocieniec.nastadiony.pl/
MKS Junior Złocieniec Osobostarty: 5 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 09/ZP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHRYPO Alicja 2007-09-02 Z/1610/18

TAK

600m K 44 NumerPDF 1:56.93 1:56.93/20

2
GRZESZCZUK Maja 2007-10-12 Z/1297/20

TAK

600m K 26 NumerPDF 2:05.27 2:05.27/20

3
JAROSZ Antoni 2007-02-14 Z/1615/18

TAK

600m M 39 NumerPDF 1:41.65 1:41.65/20

4
PIETKIEWICZ Nina 2006-07-25 Z/1299/20

TAK

Oszczep K U18 (500) 32 NumerPDF 27.20 27.20/20

5
TARAS Patrycja 2006-11-13 Z/1976/19

TAK

Oszczep K U18 (500) 61 NumerPDF 25.85 25.85/20

 
www.kusy.szczecin.pl
MKS Kusy Szczecin Osobostarty: 3 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 29/ZP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
NOWICKI Wiktor 2006-11-13 Z/2903/20

TAK

200m M 44 NumerPDF

2
STACHOWSKI Mateusz 2008-08-29 Z/4329/19

TAK

W dal M 10 NumerPDF 4.00 4.00/20

3
STACHOWSKI Mateusz 2008-08-29 Z/4329/19

TAK

100m M 10 NumerPDF 15.06 15.06/20

 
MKS Olimp Łobez Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 26/ZP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GROCHULSKI Jakub 2009-05-28 Z/1631/20

TAK

600m M 157 NumerPDF 1:55.30 1:55.30/20

2
URBAŃSKA Natalia 2007-12-13 Z/2682/18

TAK

600m K 167 NumerPDF 1:46.58 1:46.58/20

 
MLUKS Mokasyn Płoty Osobostarty: 4 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 11/ZP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KONIECZKO Martyna 2005-02-07 Z/3694/20

TAK

W dal K 195 NumerPDF 4.47 4.55/18

2
KONIECZKO Martyna 2005-02-07 Z/3694/20

TAK

200m K 195 NumerPDF

3
ŚWITOŃ Piotr 2007-07-02 Z/1663/20

TAK

600m M 141 NumerPDF 1:49.21 1:49.21/20

4
ŚWITOŃ Piotr 2007-07-02 Z/1663/20

TAK

W dal M 141 NumerPDF 4.77 4.77/20

 
STS Pomerania Szczecinek Osobostarty: 4 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 15/ZP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARAN Daria 2008-05-31 Z/0345/20

TAK

300m K 748 NumerPDF 52.65/19

2
DZIMIŃSKA Amelia 2008-07-12 Z/3921/20

TAK

100m K 727 NumerPDF

3
KOWIESKA Maja 2008-02-28 Z/5757/19

TAK

100m K 714 NumerPDF 13.55 13.55/20

4
NOWAK Julia 2009-02-16 Z/4863/19

TAK

100m K 719 NumerPDF

 
feniks.swidwin.org
UKL Feniks Świdwin Osobostarty: 4 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 38/ZP/16

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMETZ Róża 2006-08-05 Z/2170/17

TAK

100m K 205 NumerPDF

2
ADAMETZ Róża 2006-08-05 Z/2170/17

TAK

300m K 205 NumerPDF

3
RYNKIEWICZ Michał 2008-08-17 Z/2182/20

TAK

600m M 87 NumerPDF 1:54.81 1:54.81/20

4
RYNKIEWICZ Michał 2008-08-17 Z/2182/20

TAK

100m M 87 NumerPDF

 
osemka.police.pl
UKL Ósemka Police Osobostarty: 28 ( 18 ) K-18 M-0
NrLicencji: 12/ZP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BANY Dominika 2010-03-17 Z/1120/20

TAK

100m K 80 NumerPDF

2
BĄK Justyna 2006-11-21 Z/2681/20

TAK

200m K 15 NumerPDF

3
BOCZKOWSKA Nadia 2008-07-13 Z/2993/19

TAK

200m K 10 NumerPDF 31.18/19

4
BOCZKOWSKA Nadia 2008-07-13 Z/2993/19

TAK

W dal K 10 NumerPDF 3.57 4.10/19

5
BUDNER Julia 2006-02-15 Z/1436/18

TAK

W dal K 26 NumerPDF 4.15 4.16/19

6
BUDNER Julia 2006-02-15 Z/1436/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 26 NumerPDF 7.64 7.64/20

7
CENIUCH Anna 2005-08-18 Z/1437/18

TAK

400m K 9 NumerPDF 67.79 67.79/20  ROSU 

8
GOLISZEWSKA Helena 2010-07-16 Z/1121/20

TAK

100m K 81 NumerPDF

9
GOLISZEWSKA Helena 2010-07-16 Z/1121/20

TAK

W dal K 81 NumerPDF

10
JASIAK Weronika 2007-09-13 Z/2469/18

TAK

W dal K 11 NumerPDF 4.59 4.59/20

11
JASIAK Weronika 2007-09-13 Z/2469/18

TAK

600m K 11 NumerPDF 1:48.84/19

12
KASICA Oliwia 2009-03-09 Z/1122/20

TAK

100m K 82 NumerPDF

13
PIEKARSKA Natalia 2008-09-16 Z/2648/19

TAK

200m K 5 NumerPDF 34.46/19

14
PIEKARSKA Natalia 2008-09-16 Z/2648/19

TAK

100m K 5 NumerPDF 15.79 15.77/19

15
PIWOŃSKA Oliwia 2006-07-14 Z/1447/18

TAK

100m K 21 NumerPDF 14.82 14.04/19

16
PIWOŃSKA Oliwia 2006-07-14 Z/1447/18

TAK

200m K 21 NumerPDF 31.22 29.06/19

17
RORBACH Oliwia 2006-08-16 Z/2470/18

TAK

W dal K 43 NumerPDF 3.88/19

18
RORBACH Oliwia 2006-08-16 Z/2470/18

TAK

300m K 43 NumerPDF 49.74/19

19
RUDNIK Julia 2007-07-12 Z/2650/19

TAK

600m K 8 NumerPDF

20
RUDNIK Julia 2007-07-12 Z/2650/19

TAK

W dal K 8 NumerPDF 4.66 4.66/20

21
RUDŹ Wiktoria 2008-08-28 Z/1123/20

TAK

100m K 12 NumerPDF 14.95 14.95/20

22
SADOWSKA Weronika 2006-10-20 Z/1448/18

TAK

100m K 32 NumerPDF 13.26 13.26/20

23
SOSNOWSKA Amelia 2007-01-09 Z/2651/19

TAK

W dal K 18 NumerPDF 4.19 4.21/19

24
SOSNOWSKA Amelia 2007-01-09 Z/2651/19

TAK

100m K 18 NumerPDF 14.97/19

25
WAJER Oliwia 2009-07-31 Z/1125/20

TAK

100m K 46 NumerPDF 16.80 16.80/20

26
ZYGOŃ Aleksandra 2007-05-10 Z/2653/19

TAK

200m K 52 NumerPDF

27
ZYGOŃ Aleksandra 2007-05-10 Z/2653/19

TAK

100m K 52 NumerPDF 15.19 15.19/20

28
ZYGOŃ Blanka 2010-01-06 Z/1127/20

TAK

100m K 85 NumerPDF

 
monikapyrek.pl
UKS OSoT Szczecin Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 47/ZP/18

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZCZYGIEŁ Jan 2006-06-10 Z/2956/20

TAK

W dal M 30 NumerPDF

 
WMLKS Pomorze Stargard Osobostarty: 7 ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 20/ZP/15

Wykupiona na rok2020

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KACZYŃSKA Paulina 1991-07-24 Z/4524/11

TAK

5000m K 35 NumerPDF 15:29.67/18  KN   SKN 

2
KAMIŃSKI Adrian 2005-04-21 Z/4368/18

TAK

300m M 328 NumerPDF 38.68 38.68/20  ROSU 

3
MAJDZIŃSKI Konrad 1997-03-09 Z/1600/13

TAK

1500m M 37 NumerPDF 4:04.89 4:04.89/20

4
SADOWSKA Milena 1999-01-04 Z/2514/15

TAK

5000m K 16 NumerPDF 17:41.37 17:28.01/18  ZKN 

5
SZCZĘŚNIAK Aleksandra 2005-07-12 Z/5271/18

TAK

600m K 26 NumerPDF 1:51.23 1:51.23/20  ROSU 

6
WIKTORCZYK Anna 1998-07-01 Z/0666/14

TAK

5000m K 11 NumerPDF 18:07.67 17:07.37/16  ZKN 

7
WOJCIECHOWSKI Paweł 2005-04-07 Z/4369/18

TAK

1000m M 342 NumerPDF 2:55.60 2:55.60/20  ROSU