PZLA KLUBY UCZESTNICZĄCE W ZAWODACH PZLA
............
............
LP WOJ KLUB KOD MIASTO ULICA NIP Faktura NAZWA Faktura KOD Faktura MIASTO Faktura ULICA Faktura NIP OSOBOSTARTY OSOBY
1. DS KS AZS AWF Wrocław 51-612 Wrocław Aleja Paderewskiego 35 896-000-46-27 KS AZS-AWF Wrocław 51-612 Wrocław Aleja Paderewskiego 35 896-000-46-27 2 2
2. DS LKS Polkowice 59-100 Polkowice Ociosowa 3 6922220486 2 1
3. DS MKS MOS Wrocław 51-616 Wrocław Parkowa 18/26 898-18-74-440 1 1
4. LB LKS Lubusz Słubice 69-100 Słubice Sportowa 1 598-13-07-018 2 1
5. LB UKS Ares Nowa Sól 67-100 Nowa Sól Gimnazjalna 9 925 18 72 363 1 1
6. LD LUKS Boguszyce 96-200 Rawa Mazowiecka Garłów 12 8351468454 1 1
7. LD RKS Łódź 93-423 Łódź Rudzka 37 729 11 82 801 4 3
8. LD UKS Vis Skierniewice 96-100 Skierniewice Konopnickiej 5 836-152-10-90 6 3
9. LU AZS UMCS Lublin 20-032 Lublin Langiewicza 22 712-248-93-59 6 5
10. MA UKS Kobylanka 38-303 Kobylanka Kobylanka 413 7381901085 6 6
11. MZ Akademia Sportu Otwock 05-480 Karczew Grota Roweckiego 7m26 5322087759 2 2
12. MZ AKL Ursynów Warszawa 02-786 Warszawa Ciszewskiego 10 pok 101 9512233812 4 4
13. MZ RLTL ZTE Radom 26-600 Radom ul.Toruńska 7 796 106 14 72 20 17
14. MZ UKS Filipides Teresin 96-515 Teresin Al.XX-Lecia 32 837-181-49-36 Gmina Teresin - GOSiR w Teresinie 96-515 Teresin Zielona 20 837-16-95-437 3 3
15. MZ UKS Technik Radom 26-600 Radom Limanowskiego 26/30 9482493476 5 5
16. MZ WLKS Nowe Iganie 08-110 Nowe Iganie Siedlecka 49 821-10-08-600 7 3
17. OP AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 45-758 Opole Prószkowska 76/9A 7542948609 5 3
18. OP LUKS Podium Kup 46-082 Kup 1 Maja 6a 991 029 8248 11 6
19. OP MMKS Kędzierzyn Koźle 47-220 Kędzierzyn-Koźle Grunwaldzka 71 749 18 39 039 2 1
20. OP UKS-MOS Opole 45-061 Opole Katowicka 14 7542715839 2 1
21. PD KS Podlasie Białystok 15-465 Białystok Włókiennicza 4 9660786827 3 3
22. PD UKS Czwórka Białystok 15-312 Białystok Zwierzyniecka 9 a 542-26-94-312 Uczniowski Klub Sportowy Czwórka 15-312 Białystok Zwierzyniecka 9 a 542-26-94-312 1 1
23. PK CWKS Resovia Rzeszów 35-111 Rzeszów Wyspiańskiego 22 8131008756 33 19
24. PK LKS Resovia Rzeszów 35-111 Rzeszów Wyspiańskiego 22 813-36-91-527 2 2
25. PK Podkarpackie 6 6
26. PM AML Słupsk 76-200 Słupsk Madalińskiego 4 839-317-58-86 1 1
27. PM LKS Jantar Ustka 76-270 Ustka Bursztynowa 12 839-26-64-117 1 1
28. PM LKS Zantyr Sztum 82-400 Sztum Siekiewicza 54 579-207-90-65 3 3
29. PM LKS Zorza Gdynia 81-538 Gdynia ul.Olimpijska 5/9 586-20-47-580 1 1
30. PM MKS Sambor Tczew 83-110 Tczew ul.Wł. Jagiełły 8 593-10-91-007 2 1
31. PM ULKS Skoczek Pogórze 81-198 Pogórze Szkolna 15 5871701398 1 1
32. SK KKL Kielce 25-043 Kielce Drogosza 1 959-166-90-00 1 1
33. SK KLKS Juventa-Kobex Starachowice 27-200 Starachowice Prądzyńskiego 2 664-17-49-249 1 1
34. SK UKS Żaczek Połaniec 28-230 Połaniec Żapniowska1 866-14-63-528 1 1
35. SL RMKS Rybnik 44-200 Rybnik Powstańców Śląskich 40/42 642-10-12-848 4 4
36. WN KS Zamek Kurzętnik 13-306 Kurzętnik Betoniarska 8a 8771290916 4 3
37. WN LKS Lubawa 14-260 Lubawa Łąkowa 8 774-172-80-71 6 5
38. WN NKS Nowe Miasto Lubawskie 13-300 Nowe Miasto Lubawskie Tysiąclecia 43 877-1456624 1 1
39. WP LKS Orkan Ostrzeszów 63-500 Ostrzeszów Ul. Kąpielowa 5 5140192918 12 7
40. WP PZS Gontyniec Chodzież 64-800 Chodzież Wiosny Ludów 1 6070081751 1 1
41. WP SL Olimpia Poznań 60-622 Poznań Warmińska 1 7811876178 8 8
42. WP UKS Orkan Środa Wlkp. 63-000 Środa Wlkp. Kosynierów 2 B 786-15-40-753 5 3
43. WP WMLKS Nadodrze Powodowo 64-200 Wolsztyn Powodowo 1 9231546198 32 15
44. ZP AL Międzyzdroje 72-500 Międzyzdroje Polna 47 9860252533 1 1
45. ZP MKP Szczecinek 78-400 Szczecinek Warszawska 2f/1 673-175-26-34 9 8
46. ZP STS Pomerania Szczecinek 78-400 Szczecinek Wodociagowa 2c/1 6731627509 1 1