PZLA KLUBY UCZESTNICZĄCE W ZAWODACH PZLA
POZNAŃ, 09.03.2019
Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 w Biegach Przełajowych
LP WOJ KLUB KOD MIASTO ULICA NIP OSOBOSTARTY OSOBY
1. KP LKS Vectra Włocławek 87-800 Włocławek ul. Chopina 10/12 888-14-62-703 2 2
2. WP KS Energetyk Poznań 60-780 Poznań Grunwaldzka 1 7792006618 6 6
3. WP KS Gwardia Piła 64-920 Piła Żeromskiego 90 764-18-32-904 1 1
4. WP KS Stal LA Ostrów Wlkp. 63-400 Ostrów Wielkopolski Strzelecka 76 A/3 6222812003 5 5
5. WP LKLA Krokus Astromal Leszno 64-100 Leszno Os. Wieniawa 8/1 697 15 98 210 4 4
6. WP LKS Orkan Ostrzeszów 63-500 Ostrzeszów Ul. Kąpielowa 5140192918 5 5
7. WP LKS OSiR Pleszew 63-300 Pleszew pl.Kościuszki 3 617-20-52-635 8 8
8. WP LUKS Orkan Września 62-300 Września Kaliska 2 A 789 145 88 32 1 1
9. WP MKL Jarocin 63-200 Jarocin Franciszkańska 1 6172213009 10 10
10. WP MKS Gniezno 62-200 Gniezno os. Kazimierza Wielkiego 33 7842197484 3 3
11. WP MKS Juvenia Puszczykowo 62-040 Puszczykowo Kasprowicza 3 (LO) 78 31 68 46 02 1 1
12. WP MKS-MOS Śrem 63-100 Śrem Chopina 4/62 785-177-48-34 6 6
13. WP OKL Oborniki 64-600 Oborniki Droga Leśna 45/17 6060092782 1 1
14. WP OŚ AZS Poznań 61-705 Poznań Noskowskiego 25 7780169527 8 8
15. WP PLKS Gwda Piła 64-920 Piła Żeromskiego 90 7641251610 21 21
16. WP SKS Unia Swarzędz 62-020 Swarzędz Św. Marcin 1 777-281-22-85 2 2
17. WP UKS 12 Kalisz 62-800 Kalisz Długosza 14 618-18-63-681 4 4
18. WP UKS Achilles Leszno 64-100 Leszno Narutowicza 74a 697-17-45-881 2 2
19. WP UKS Dąb Suchy Las 62-002 Suchy Las Szkolna 18 9721271834 3 3
20. WP UKS Jedynka Gostyń 63-800 Gostyń ul.Kościelna 4 6961709955 1 1
21. WP UKS Orkan Środa Wlkp. 63-000 Środa Wlkp. Kosynierów 2 B 786-15-40-753 4 4
22. WP UKS Piątka Jarocin 63-200 Jarocin Waryńskiego 11 617-22-04-105 5 5
23. WP UKS Przełaj Żerków 63-200 Żerków Cmentarna 10 617-20-03-080 6 6
24. WP UKS Skoczek Władysławów 62-710 Władysławów Kaliska 19 668-14-53-443 2 2
25. WP UKS Sprinter Słodków 62-700 Turek Słodków 21 B 668-19-21-832 2 2
26. ZP KMKL Sztorm Kołobrzeg 78-100 Kołobrzeg Łopuskiego 42-44 671-10-44-609 1 1
27. ZP MKP Myślibórz 74-300 Myślibórz Armii Polskiej 24/1 5971671917 4 4
28. ZP MKP Szczecinek 78-400 Szczecinek Warszawska 2f/1 673-175-26-34 5 5
29. ZP MKS Hermes Gryfino 74-101 Gryfino Iwaszkiewicza 70 858-000-74-30 7 7
30. ZP MLUKS Mokasyn Płoty 72-310 Płoty ul.Batorego 15 857-17-95-853 1 1
31. ZP UKS Barnim Goleniów 72-100 Goleniów Sportowa 25 856-18-05-828 6 6
32. ZP WMLKS Pomorze Stargard 73-110 Stargard Szczeciński Sportowa 1 8542403690 6 6